Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
louka u restaurace Möhwaldova bouda
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Mejvaldka
Ředitel závodu:
Wohanka Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Polák Vlastimil - R3
Stavitel tratí:
Hrdinka Daniel - R3
JURY:
Viková Vendula, Hanzl Tomáš, Rückerová Šárka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 30:00
2. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 32:07 + 2:07
3. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 32:17 + 2:17
4. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 36:03 + 6:03
5. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 36:06 + 6:06
6. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 8:25
7. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 38:40 + 8:40
8. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 38:50 + 8:50
9. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 41:15 + 11:15
10. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 42:24 + 12:24
11. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 13:51
12. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:07 + 15:07
13. Šumberová Gabriela PHK1058 OK 99 Hradec Králové 46:43 + 16:43
14. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 26:27
15. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 67:06 + 37:06
D10C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 20:10
2. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 23:32 + 3:22
3. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 25:53 + 5:43
4. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 26:00 + 5:50
5. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 27:18 + 7:08
6. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:57 + 7:47
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 29:01 + 8:51
8. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:02 + 10:52
9. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 31:08 + 10:58
10. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 11:12
11. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 31:33 + 11:23
12. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 35:22 + 15:12
13. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 36:32 + 16:22
14. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:48 + 16:38
15. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 38:18 + 18:08
16. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 38:43 + 18:33
17. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:28 + 20:18
18. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 44:48 + 24:38
19. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 46:52 + 26:42
20. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 46:55 + 26:45
21. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 29:39
22. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 51:46 + 31:36
23. Vondrušková Jitka SHK0956 OK Slavia Hradec Králové 62:34 + 42:24
24. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:35 + 73:25
Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D12C
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 21:29
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 24:06 + 2:37
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 24:14 + 2:45
4. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 24:37 + 3:08
5. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 25:12 + 3:43
6. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 25:58 + 4:29
7. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 26:02 + 4:33
8. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 27:09 + 5:40
9. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:55 + 6:26
10. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:34 + 7:05
11. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 29:17 + 7:48
12. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 29:54 + 8:25
13. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 33:54 + 12:25
14. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:58 + 14:29
15. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:36 + 15:07
16. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 38:00 + 16:31
17. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 17:30
18. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 39:52 + 18:23
19. Kunartová Dominika PHK0855 OK 99 Hradec Králové 40:24 + 18:55
20. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:21 + 19:52
21. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 41:49 + 20:20
22. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 43:46 + 22:17
23. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 43:58 + 22:29
24. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 44:10 + 22:41
25. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 44:21 + 22:52
26. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 50:08 + 28:39
27. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 52:33 + 31:04
28. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:14 + 32:45
29. Záveská Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:54 + 38:25
D12D
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 22:55
2. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:25 + 6:30
3. Komárková Anna CHC0852 K.O.B. Choceň 45:43 + 22:48
4. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 48:07 + 25:12
5. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 58:21 + 35:26
6. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 61:21 + 38:26
7. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 81:39 + 58:44
D14C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 32:53
2. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:58 + 0:05
3. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:14 + 0:21
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:24 + 0:31
5. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 35:33 + 2:40
6. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 38:17 + 5:24
7. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 38:37 + 5:44
8. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 40:17 + 7:24
9. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 40:20 + 7:27
10. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 40:30 + 7:37
11. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 7:41
12. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 40:41 + 7:48
13. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 40:49 + 7:56
14. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 42:32 + 9:39
15. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 43:33 + 10:40
16. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 44:28 + 11:35
17. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 44:58 + 12:05
18. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 45:08 + 12:15
19. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 46:27 + 13:34
20. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 47:59 + 15:06
21. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:44 + 15:51
22. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 49:05 + 16:12
23. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 50:33 + 17:40
24. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 51:14 + 18:21
25. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 51:26 + 18:33
26. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 51:38 + 18:45
27. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:12 + 20:19
28. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 56:30 + 23:37
29. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 57:41 + 24:48
30. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 27:15
31. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:09 + 30:16
32. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 63:12 + 30:19
33. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 63:20 + 30:27
34. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 66:50 + 33:57
35. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:17 + 35:24
36. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 68:35 + 35:42
37. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 78:53 + 46:00
Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové DISK
Hrdinková Zuzana VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:12 + 41:19
D14D
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 42:42
2. Baťová Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 14:16
3. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:54 + 15:12
D16C
2.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 43:29
2. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 58:48 + 15:19
3. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 61:45 + 18:16
D18C
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 40:13
2. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 45:19 + 5:06
D21C
4.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5661
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 47:37 6131
2. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 51:24 + 3:47 5718
3. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 56:46 + 9:09 5133
4. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 61:10 + 13:33 4653
5. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 63:22 + 15:45 4414
6. Horová Magda VSP5450 USK Praha 64:05 + 16:28 4336
7. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 65:43 + 18:06 4157
8. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 18:35 4105
9. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 66:39 + 19:02 4056
10. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:25 + 19:48 3972
11. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:50 + 20:13 3927
12. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 73:33 + 25:56 3304
13. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 76:14 + 28:37 3011
14. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 87:24 + 39:47 1794
15. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 108:59 + 61:22 0
D21D
3.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 56:18
2. Dubská Veronika xxx xxx 84:39 + 28:21
D35C
3.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 40:06
2. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 41:14 + 1:08
3. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 42:22 + 2:16
4. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 44:51 + 4:45
5. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 47:12 + 7:06
6. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 47:16 + 7:10
7. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 49:49 + 9:43
8. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 9:49
9. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 10:12
10. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 51:07 + 11:01
11. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 13:33
12. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 55:12 + 15:06
13. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:00 + 15:54
14. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 75:13 + 35:07
15. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:29 + 41:23
16. Nováková Jana 0060001 MC Cirkus 87:13 + 47:07
17. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 117:08 + 77:02
D35D
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 43:55
2. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 46:49 + 2:54
3. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 3:12
4. Linková Eva STH7753 SK Studenec 47:44 + 3:49
5. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 48:10 + 4:15
6. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 49:38 + 5:43
7. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 50:38 + 6:43
8. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 50:41 + 6:46
9. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 53:18 + 9:23
10. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 54:11 + 10:16
11. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 56:46 + 12:51
12. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 56:55 + 13:00
13. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 61:56 + 18:01
14. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 62:40 + 18:45
15. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 65:37 + 21:42
16. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 80:51 + 36:56
17. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 122:33 + 78:38
D45C
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 43:54
2. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 48:16 + 4:22
3. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 48:34 + 4:40
4. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 53:40 + 9:46
5. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 54:25 + 10:31
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:56 + 12:02
7. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 56:42 + 12:48
8. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 58:35 + 14:41
9. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 59:01 + 15:07
10. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 62:48 + 18:54
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 65:44 + 21:50
12. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 76:53 + 32:59
D45D
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 49:36
2. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 50:13 + 0:37
3. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 56:22 + 6:46
4. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 56:37 + 7:01
5. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 59:39 + 10:03
6. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 62:26 + 12:50
7. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:41 + 13:05
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 63:37 + 14:01
9. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 67:17 + 17:41
10. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 18:23
11. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 73:35 + 23:59
12. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 75:52 + 26:16
13. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 83:56 + 34:20
14. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 90:53 + 41:17
15. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 91:19 + 41:43
Nadera Agata 009 OK99 DISK
D55C
2.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 46:52
2. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 50:58 + 4:06
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 56:17 + 9:25
4. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 56:18 + 9:26
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 56:53 + 10:01
6. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:11 + 11:19
7. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 61:30 + 14:38
8. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 62:30 + 15:38
9. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 63:17 + 16:25
10. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 69:54 + 23:02
11. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 72:01 + 25:09
D55D
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 58:26
2. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 62:03 + 3:37
3. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:36 + 5:10
4. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 66:13 + 7:47
5. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:12 + 12:46
6. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 71:33 + 13:07
7. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 73:02 + 14:36
8. Zelenková Lenka 0070001 zelenkovi 75:25 + 16:59
9. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 106:02 + 47:36
D65C
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 45:22
2. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 48:24 + 3:02
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:47 + 11:25
4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 60:21 + 14:59
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 68:03 + 22:41
H10N
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 27:34
2. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 27:38 + 0:04
3. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 31:57 + 4:23
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 34:32 + 6:58
5. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 39:36 + 12:02
6. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 46:43 + 19:09
7. Tomčík František VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:21 + 21:47
8. Haken Jindřich SJC0900 Sportcentrum Jičín 57:20 + 29:46
9. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 69:39 + 42:05
Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice DISK
Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H10C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 19:05
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:24 + 0:19
3. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 19:27 + 0:22
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 19:40 + 0:35
5. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:10 + 1:05
6. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 20:23 + 1:18
7. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 20:50 + 1:45
8. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 22:04 + 2:59
9. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 22:30 + 3:25
10. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 22:33 + 3:28
11. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:19 + 4:14
12. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 23:36 + 4:31
13. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 24:29 + 5:24
14. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 25:14 + 6:09
15. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 28:28 + 9:23
16. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 28:35 + 9:30
17. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:30 + 10:25
18. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 30:09 + 11:04
19. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 35:10 + 16:05
20. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 37:01 + 17:56
Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka DISK
H12C
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 22:27
2. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 22:45 + 0:18
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 23:23 + 0:56
4. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 23:26 + 0:59
5. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 23:52 + 1:25
6. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 24:49 + 2:22
7. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 25:16 + 2:49
8. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 26:55 + 4:28
9. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 27:20 + 4:53
10. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:50 + 7:23
11. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 30:25 + 7:58
12. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:38 + 8:11
13. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 31:07 + 8:40
14. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 31:55 + 9:28
15. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 32:12 + 9:45
16. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 32:15 + 9:48
17. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:16 + 9:49
18. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 32:29 + 10:02
19. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 34:40 + 12:13
20. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 34:55 + 12:28
21. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 36:03 + 13:36
22. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 36:12 + 13:45
23. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 14:34
24. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:04 + 16:37
25. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 40:35 + 18:08
26. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 18:11
27. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:04 + 18:37
28. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:24 + 18:57
29. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 21:07
30. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:34 + 22:07
31. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 44:52 + 22:25
32. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 45:13 + 22:46
33. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 45:51 + 23:24
34. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 46:40 + 24:13
35. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 48:08 + 25:41
36. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 28:37
37. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 57:09 + 34:42
38. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 59:40 + 37:13
39. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 66:09 + 43:42
40. Haken Miroslav SJC0703 Sportcentrum Jičín 77:44 + 55:17
H12D
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 26:07
2. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 30:07 + 4:00
3. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 38:11 + 12:04
4. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 42:12 + 16:05
5. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:57 + 18:50
H14C
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:00
2. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 34:58 + 5:58
3. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 35:08 + 6:08
4. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 36:53 + 7:53
5. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:55 + 8:55
6. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:43 + 10:43
7. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 40:06 + 11:06
8. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 41:03 + 12:03
9. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 41:14 + 12:14
10. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 41:48 + 12:48
11. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 43:11 + 14:11
12. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 44:06 + 15:06
13. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 16:12
14. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 47:38 + 18:38
15. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 47:53 + 18:53
16. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 48:01 + 19:01
17. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:20 + 19:20
18. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 48:52 + 19:52
19. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 49:26 + 20:26
20. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 51:40 + 22:40
21. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:46 + 22:46
22. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:43 + 24:43
23. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 55:12 + 26:12
24. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 28:07
25. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:12 + 31:12
26. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 64:31 + 35:31
27. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:03 + 37:03
28. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:32 + 41:32
29. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 73:47 + 44:47
30. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 92:05 + 63:05
31. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 103:57 + 74:57
32. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 125:17 + 96:17
Kerhát David LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H14D
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 39:15
2. Janata Vojtěch BRU0602 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:12 + 25:57
H16C
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 34:00
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 41:00 + 7:00
3. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 7:06
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 41:21 + 7:21
5. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 15:19
6. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 49:21 + 15:21
7. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 63:36 + 29:36
8. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 65:10 + 31:10
9. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 80:16 + 46:16
10. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 87:27 + 53:27
11. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 93:16 + 59:16
Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové DISK
H18C
3.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 54:09
2. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 66:13 + 12:04
3. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 67:44 + 13:35
H21C
4.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6678
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 42:16 6754
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 42:40 + 0:24 6692
3. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 43:20 + 1:04 6588
4. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 49:45 + 7:29 5586
5. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 53:36 + 11:20 4984
6. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 56:41 + 14:25 4503
7. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 58:48 + 16:32 4172
8. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:59 + 16:43 4143
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:02 + 22:46 3198
10. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 66:12 + 23:56 3016
11. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 69:58 + 27:42 2428
12. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 70:18 + 28:02 2376
13. Zlámal Aleš LTU8701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:48 + 32:32 1673
14. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 78:08 + 35:52 1152
15. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:51 + 40:35 416
H21D
3.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2361
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Maňák Matěj 9302 xxx 42:33
2. MaňÁK Michal 9801 xxx 47:05 + 4:32
3. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 50:05 + 7:32 2523
4. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:19 + 11:46 2337
5. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 56:54 + 14:21 2224
6. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 58:40 + 16:07 2146
7. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 60:21 + 17:48 2072
8. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 68:52 + 26:19 1698
9. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 68:55 + 26:22 1696
10. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 99:07 + 56:34 370
H35C
4.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Lukáš SHK7905 OK Slavia Hradec Králové 44:33
2. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 44:39 + 0:06
3. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 47:41 + 3:08
4. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 48:26 + 3:53
5. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 48:56 + 4:23
6. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 50:38 + 6:05
7. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 52:19 + 7:46
8. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 54:35 + 10:02
9. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 55:27 + 10:54
10. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 57:57 + 13:24
11. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 59:03 + 14:30
12. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 14:55
13. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 63:24 + 18:51
14. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 68:33 + 24:00
15. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 69:06 + 24:33
16. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 73:11 + 28:38
17. Novák Pavel 0060002 MC Cirkus 80:30 + 35:57
18. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 88:38 + 44:05
Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H35D
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:52
2. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 51:39 + 0:47
3. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 53:32 + 2:40
4. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 55:00 + 4:08
5. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 4:41
6. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 55:47 + 4:55
7. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 56:03 + 5:11
8. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:17 + 6:25
9. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 58:58 + 8:06
10. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:14 + 10:22
11. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 11:17
12. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 63:10 + 12:18
13. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 63:52 + 13:00
14. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 63:54 + 13:02
15. Puš Roman STH7501 SK Studenec 66:05 + 15:13
16. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:23 + 16:31
17. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 69:27 + 18:35
18. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 70:35 + 19:43
19. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 73:37 + 22:45
20. Erbert Ladislav 0080001 TJ Harant Pecka 74:35 + 23:43
21. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 76:44 + 25:52
22. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 77:54 + 27:02
23. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:31 + 29:39
24. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 81:28 + 30:36
25. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 96:45 + 45:53
H45C
3.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 36:41
2. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 38:34 + 1:53
3. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 38:58 + 2:17
4. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 39:11 + 2:30
5. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 39:40 + 2:59
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 41:58 + 5:17
7. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 42:45 + 6:04
8. Nadera Dariusz 009 OK99 45:56 + 9:15
9. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 9:36
10. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 48:19 + 11:38
11. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 50:14 + 13:33
12. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 51:25 + 14:44
13. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 53:39 + 16:58
14. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 53:59 + 17:18
15. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 55:51 + 19:10
16. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 57:52 + 21:11
17. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 58:24 + 21:43
18. Zídek Jan PHK7303 OK 99 Hradec Králové 72:39 + 35:58
19. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 39:42
20. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:28 + 40:47
21. Janáček Tomáš LPU7312 OK Lokomotiva Pardubice 135:11 + 98:30
H45D
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 39:57
2. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 44:44 + 4:47
3. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:12 + 5:15
4. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 46:06 + 6:09
5. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 46:20 + 6:23
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 46:37 + 6:40
7. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 47:03 + 7:06
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 50:11 + 10:14
9. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 50:54 + 10:57
10. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 51:33 + 11:36
11. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 52:31 + 12:34
12. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 53:09 + 13:12
13. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 53:46 + 13:49
14. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 53:58 + 14:01
15. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 54:32 + 14:35
16. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 54:38 + 14:41
17. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 15:36
18. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:28 + 21:31
19. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 62:14 + 22:17
20. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 62:58 + 23:01
21. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 63:04 + 23:07
22. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:24 + 24:27
23. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 64:33 + 24:36
24. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 67:09 + 27:12
25. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 77:22 + 37:25
Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 38:57
2. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 3:32
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 42:36 + 3:39
4. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 3:56
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 4:26
6. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 45:41 + 6:44
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 46:45 + 7:48
8. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 51:08 + 12:11
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 51:24 + 12:27
10. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 51:58 + 13:01
11. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 54:22 + 15:25
12. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:41 + 20:44
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 63:38 + 24:41
14. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 67:58 + 29:01
15. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 106:39 + 67:42
H55D
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 37:35
2. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 44:30 + 6:55
3. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 48:53 + 11:18
4. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 51:16 + 13:41
5. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:54 + 14:19
6. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 54:00 + 16:25
7. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 54:37 + 17:02
8. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 55:24 + 17:49
9. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 83:17 + 45:42
H65C
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 37:24
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 41:31 + 4:07
3. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 46:39 + 9:15
4. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 49:21 + 11:57
5. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 49:43 + 12:19
6. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 50:38 + 13:14
7. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 54:09 + 16:45
8. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:12 + 36:48
9. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 99:21 + 61:57
H65D
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 42:18
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 1:22
3. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 114:01 + 71:43
H70C
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 42:39
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 46:30 + 3:51
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 54:29 + 11:50
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 58:04 + 15:25
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 59:47 + 17:08
6. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 66:29 + 23:50
7. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 74:41 + 32:02
8. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 88:19 + 45:40
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 26:40
2. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 28:16 + 1:36
3. Flos David xxx xxx 28:41 + 2:01
4. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 29:25 + 2:45
5. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 30:46 + 4:06
6. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 30:55 + 4:15
7. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 33:39 + 6:59
8. Slavík František xxx xxx 35:49 + 9:09
9. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 36:01 + 9:21
10. Bezvodová Elen SHK1352 OK Slavia Hradec Králové 36:46 + 10:06
11. Svoboda Marek 0020001 STS Červenka 37:09 + 10:29
12. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 10:37
13. Kolínová Žofie XXX NER 40:07 + 13:27
14. FLosová Nikol xxx xxx 41:56 + 15:16
15. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 41:58 + 15:18
16. Kubeček Matouš XXX NER 42:00 + 15:20
17. Jiříšta Vladimír xxx xxx 42:33 + 15:53
18. Zvěřinová Nina LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:17 + 18:37
19. Šír Tomáš xxx xxx 45:21 + 18:41
20. Šišková Andrea xxx xxx 46:50 + 20:10
21. Lašovková Zuzana xxx xxx 46:56 + 20:16
22. Čihák Matěj HOR TJ Jiskra Hořice 47:59 + 21:19
23. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:01 + 22:21
24. Špačková Aneta KOR1150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:41 + 23:01
25. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:09 + 23:29
26. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 50:10 + 23:30
27. Sokol Tomáš xxx xxx 50:27 + 23:47
28. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 50:40 + 24:00
29. Daněk Tomáš TYN0900 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:04 + 24:24
30. Vrbatová Barbora VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:35 + 24:55
31. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:37 + 24:57
32. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:43 + 25:03
33. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:53 + 25:13
34. Podlešák Martin xxx xxx 52:15 + 25:35
35. Vrábel Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 52:24 + 25:44
36. Malochová Lenka LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 29:26
37. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 56:44 + 30:04
38. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 58:56 + 32:16
39. Novotný Matěj xxx xxx 59:51 + 33:11
40. Teplý Lukáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:36 + 34:56
41. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 62:42 + 36:02
42. Červinková Olivie SHK OK Slavia Hradec Králové 63:11 + 36:31
43. Tomešová Evelína SJC Sportcentrum Jičín 63:28 + 36:48
44. Tomeš Maxmilián SJC Sportcentrum Jičín 68:14 + 41:34
45. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 69:49 + 43:09
46. Novotný Metoděj xxx xxx 76:25 + 49:45
47. Stejskalová Eliška xxx xxx 85:36 + 58:56
48. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 86:06 + 59:26
49. Novák Jakub xxx xxx 112:57 + 86:17
Stryková Kamila LPU1651 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové DISK
P
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šír Tomáš xxx xxx 22:09
2. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 22:46 + 0:37
3. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 29:09 + 7:00
4. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 29:33 + 7:24
5. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 30:36 + 8:27
6. Poláková Havlík Pavlína VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:55 + 9:46
7. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:55 + 13:46
8. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 35:59 + 13:50
9. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 36:00 + 13:51
10. Kuhnová Karolína xxx xxx 36:07 + 13:58
11. Čičovský Daniel xxx 36:24 + 14:15
12. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 14:30
13. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:57 + 14:48
14. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 37:06 + 14:57
15. Laštovková Lucie xxx xxx 37:20 + 15:11
16. Tyl Jindřich xxx xxx 37:37 + 15:28
17. Beneda Jan xxx xxx 38:28 + 16:19
18. Blažek Radim xxx xxx 40:32 + 18:23
19. Spilka Petr xxx xxx 41:05 + 18:56
20. Kuříková Zuzka STH8452 SK Studenec 43:22 + 21:13
21. Spilková Marcela xxx xxx 44:40 + 22:31
22. Kadečková Kristýna XXX NER 46:12 + 24:03
23. Čiháková Olga HOR TJ Jiskra Hořice 46:22 + 24:13
24. Dobiáš Oldřich xxx xxx 48:13 + 26:04
25. Nonner Jan xxx xxx 49:22 + 27:13
26. Šimůnková Sára xxx xxx 52:28 + 30:19
27. Šimůnek Petr xxx xxx 52:48 + 30:39
28. Zákravská Hana SNA TJ START Náchod 53:01 + 30:52
29. Věříšová Lenka 0050001 OB Lenka 54:45 + 32:36
30. Dobiášová Vendula xxx xxx 55:58 + 33:49
31. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 59:24 + 37:15
32. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 61:26 + 39:17
33. Janta Jaroslav BRU7901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:32 + 41:23
34. Dvořáková Renáta VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:14 + 42:05
35. Záveská Ladislava xxx VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:15 + 42:06
36. Posejpal Kryštof BRU0702 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:33 + 46:24
37. Tlapák Dominik BRU0703 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:37 + 46:28
38. Hamáček Hloušková xxx xxx 78:01 + 55:52
39. Čičovský Jiří xxx xxx 82:43 + 60:34
Kerhátová Lenka xxx xxx DISK
Šumberová Vladislava 0030001 Sumberky DISK
T
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 48:30
2. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 50:08 + 1:38
3. Zaydlar Michal JIL7100 OK Jilemnice 50:56 + 2:26
4. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 52:10 + 3:40
5. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 59:36 + 11:06
6. Kubeček Lukáš XXX NER 62:08 + 13:38
7. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 70:45 + 22:15
8. Sokolová Tereza xxx xxx 70:50 + 22:20
9. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 76:50 + 28:20
10. Beranová Kateřina STH8801 SK Studenec 82:13 + 33:43
11. Jireš František 0070002 zelenkovi 86:45 + 38:15
12. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 92:44 + 44:14
13. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 102:03 + 53:33
14. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 103:38 + 55:08