Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Racková, fotbalové hřiště
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
1:10 000, e=5 m, stav září 2018, revize březen 2019, formát A4
Ředitel závodu:
Kašpar Michal
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R3
Stavitel tratí:
Mikel David - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 18:35
2. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 19:46 + 1:11
3. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 22:40 + 4:05
4. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:46 + 6:11
5. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 27:46 + 9:11
6. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 28:14 + 9:39
7. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 40:32 + 21:57
D12C
2.10 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:28
2. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:41 + 4:13
3. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 22:54 + 7:26
4. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 25:08 + 9:40
5. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:15 + 9:47
6. Lorencová Anna TZL0756 B SKOB Zlín 29:05 + 13:37
7. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 30:51 + 15:23
8. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 41:52 + 26:24
9. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 50:51 + 35:23
10. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 65:03 + 49:35
D14C
2.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 15:19
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 16:28 + 1:09
3. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 19:51 + 4:32
4. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 21:12 + 5:53
5. Mihaličová Simona 0020003 C 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice 22:12 + 6:53
6. Šipošová Lucia 0070001 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 23:58 + 8:39
7. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 26:50 + 11:31
8. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:36 + 14:17
9. Ošmerová Tereza SKM0550 C KOB Směr Kroměříž 60:05 + 44:46
10. Coufalová Aneta SKM0552 C KOB Směr Kroměříž 66:09 + 50:50
D16C
2.70 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlikova Ema 0070006 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 28:27
2. Fedorova Klara 0070004 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 29:31 + 1:04
3. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 30:39 + 2:12
4. Jezikova Natalia 0070007 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 32:57 + 4:30
5. Rohaľová Ivona 43S0453 C ŠK Sandberg Bratislava 33:21 + 4:54
6. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 34:30 + 6:03
7. Trepacova Gabriela 38S0350 C Slávia ŽU Žilina 36:52 + 8:25
8. Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 38:23 + 9:56
9. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 48:35 + 20:08
10. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 56:28 + 28:01
Filipová Petronela 0020006 C 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice DISK
D18C
2.90 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 25:08
2. Weissová Ĺuboslava LCE0261 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:46 + 2:38
3. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 30:40 + 5:32
4. Ivanková Sandra 0020004 C 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice 33:21 + 8:13
5. Kostercová Viktória 43S0250 C ŠK Sandberg Bratislava 37:17 + 12:09
6. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:58 + 20:50
7. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 59:27 + 34:19
8. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:20 + 39:12
D21C
4.10 km, 190 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5242
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 32:27 5746
2. Miklušová Tereza ZBM9960 B SK Žabovřesky Brno 35:51 + 3:24 5228
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:55 + 4:28 5065
4. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 37:02 + 4:35 5048
5. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 37:38 + 5:11 4956
6. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 37:45 + 5:18 4938
7. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:08 + 5:41 4880
8. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 38:43 + 6:16 4791
9. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 38:47 + 6:20 4781
10. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 40:25 + 7:58 4532
11. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 41:05 + 8:38 4430
12. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:14 + 10:47 4103
13. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:17 + 10:50 4095
14. Jablonovska Lenka 0150002 C 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 45:00 + 12:33
15. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 48:09 + 15:42 3353
16. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 52:13 + 19:46 2733
17. Kotrlová Janka 86S8950 C Slávia ZU Žilina 54:47 + 22:20
18. Kršáková Veronika VIC9090 C OB Vizovice 56:24 + 23:57 2095
19. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 61:34 + 29:07 1308
D35C
3.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 26:05
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:07 + 2:02
3. Ďurčová Alena 38S7750 C Slávia ŽU Žilina 29:47 + 3:42
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:26 + 4:21
5. Chupeková Silvia 38S C Slávia ŽU Žilina 31:14 + 5:09
6. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 35:20 + 9:15
7. Šidlová Klára TZL8250 C SKOB Zlín 38:56 + 12:51
8. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 40:42 + 14:37
9. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 42:35 + 16:30
10. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 45:21 + 19:16
11. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:26 + 23:21
12. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 52:47 + 26:42
D45C
2.70 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 23:45
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:54 + 5:09
3. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 30:37 + 6:52
4. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:41 + 7:56
5. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 33:43 + 9:58
6. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 36:08 + 12:23
7. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:50 + 13:05
8. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 40:33 + 16:48
9. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 46:56 + 23:11
D55C
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pijáková Iveta 0070011 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 21:05
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 22:08 + 1:03
3. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 22:20 + 1:15
4. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 25:13 + 4:08
5. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 28:34 + 7:29
6. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 29:24 + 8:19
7. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 30:23 + 9:18
8. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 34:43 + 13:38
9. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 40:31 + 19:26
10. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 44:31 + 23:26
D65C
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polónyiová Darina 38S4850 C Slávia ŽU Žilina 34:25
Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín DISK
H10C
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 14:38
2. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 16:01 + 1:23
3. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 19:50 + 5:12
3. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 19:50 + 5:12
5. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 20:29 + 5:51
6. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 24:32 + 9:54
7. Polónyi Samuel 38S0900 C Slávia ŽU Žilina 37:43 + 23:05
8. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:02 + 38:24
H12C
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 15:18
2. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 15:44 + 0:26
3. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 16:51 + 1:33
4. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:10 + 1:52
5. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 18:26 + 3:08
6. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 18:27 + 3:09
7. Skýba Jakub Jan LCE0701 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:29 + 4:11
8. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 19:31 + 4:13
9. Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 20:31 + 5:13
10. Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 20:35 + 5:17
11. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 21:05 + 5:47
12. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 21:33 + 6:15
13. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 21:38 + 6:20
14. Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 21:55 + 6:37
15. Babík Martin 38S0702 C Slávia ŽU Žilina 22:43 + 7:25
16. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 22:46 + 7:28
17. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 23:46 + 8:28
18. Babík Tomáš 38S0800 C Slávia ŽU Žilina 24:52 + 9:34
19. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 25:28 + 10:10
20. Surovčík Martin 38S0703 C Slávia ŽU Žilina 27:17 + 11:59
21. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 31:18 + 16:00
22. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 31:44 + 16:26
23. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 33:49 + 18:31
24. Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 37:29 + 22:11
25. Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 48:30 + 33:12
26. Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 60:49 + 45:31
Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina DISK
Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín DISK
H14C
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 19:03
2. Pajger Miroslav 38S0500 C Slávia ŽU Žilina 21:32 + 2:29
3. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:18 + 3:15
4. Syrovy Tomas 0070010 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 22:50 + 3:47
5. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 23:50 + 4:47
6. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 24:19 + 5:16
7. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 25:01 + 5:58
8. Trepac Adam 38S0502 C Slávia ŽU Žilina 28:18 + 9:15
9. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 29:06 + 10:03
10. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 29:53 + 10:50
11. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 35:13 + 16:10
12. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:25 + 18:22
13. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 37:29 + 18:26
14. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:58 + 18:55
15. Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 47:02 + 27:59
16. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 53:06 + 34:03
17. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 57:55 + 38:52
18. Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:22 + 47:19
19. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:22 + 49:19
Hala Jaromír VIC0606 B OB Vizovice DISK
Jancik Filip 0070002 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok DISK
H16C
3.10 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 22:34
2. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 23:54 + 1:20
3. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 24:27 + 1:53
4. Sláma Richard LCE0309 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:58 + 2:24
5. Šipoš Tomáš ZBM0308 C SK Žabovřesky Brno 25:39 + 3:05
6. Sipos Simon 0070009 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 25:53 + 3:19
7. Jurčík Tomáš 38S0301 C Slávia ŽU Žilina 26:49 + 4:15
8. Roháč Martin LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:07 + 4:33
9. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 27:11 + 4:37
10. Kukurugya Šimon 43S0402 C ŠK Sandberg Bratislava 27:26 + 4:52
11. Kubík Maximilián 47S0300 C TJ Rapid Bratislava 28:50 + 6:16
12. Miklos Andrej 0070008 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 29:40 + 7:06
13. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 30:55 + 8:21
14. Dolny Marek 0070003 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 33:45 + 11:11
15. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 37:11 + 14:37
16. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 48:57 + 26:23
Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž DISK
H18C
3.70 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 25:25
2. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 26:12 + 0:47
3. Knor Martin 0030001 C 003 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 26:15 + 0:50
4. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 33:08 + 7:43
5. Kurák Michal 0020005 C 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice 34:36 + 9:11
6. Schenk Michal 47S0201 C TJ Rapid Bratislava 34:52 + 9:27
7. Oravec Matúš 0030002 C 003 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 35:33 + 10:08
8. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 35:56 + 10:31
9. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 39:25 + 14:00
10. Havlik Adam 0070005 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 39:47 + 14:22
Kukurugya Matej 43S0103 C ŠK Sandberg Bratislava DISK
H21C
5.50 km, 260 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7984
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Davidik Marian 0090001 C 009 - (SVK) Kobra 34:56
2. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:15 + 0:19 8175
3. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 35:17 + 0:21 8167
4. Chupek Jakub JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov 35:37 + 0:41 8090
5. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 36:08 + 1:12 7971
6. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 36:51 + 1:55 7807
7. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:59 + 3:03 7546
8. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:06 + 3:10 7519
9. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 3:56 7342
10. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 39:06 + 4:10 7289
11. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 39:33 + 4:37 7185
12. Tysz Adam 0020002 C 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice 39:46 + 4:50
13. Krajčík Michal 0020001 C 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice 40:04 + 5:08
14. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 40:08 + 5:12 7051
15. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 40:09 + 5:13 7047
16. Šimo Matúš ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno 40:52 + 5:56 6882
17. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 41:00 + 6:04 6851
18. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 41:57 + 7:01 6633
19. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 44:28 + 9:32 6053
20. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 45:51 + 10:55 5735
21. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:23 + 11:27 5612
22. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 47:33 + 12:37 5344
23. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 47:44 + 12:48 5302
24. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 49:38 + 14:42 4864
25. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 49:53 + 14:57 4807
26. Franko David 0100001 C 010 - (SVK) KOB Kysak 50:23 + 15:27
27. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:41 + 15:45 4623
28. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 50:59 + 16:03 4553
29. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 51:45 + 16:49 4377
30. Lovás Dominik 47S9900 C TJ Rapid Bratislava 51:59 + 17:03
31. Honner Jaroslav TZL7803 C SKOB Zlín 52:20 + 17:24 4243
32. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 52:41 + 17:45 4162
33. Láznička Jan TZL9405 C SKOB Zlín 54:29 + 19:33 3748
34. Ondrejka Tomáš 38S0000 C Slávia ŽU Žilina 55:43 + 20:47
35. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 58:04 + 23:08 2923
36. Karch Peter 0150001 C 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 60:14 + 25:18
37. Vríčan Peter 86S8900 C Slávia ZU Žilina 61:37 + 26:41
38. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 62:39 + 27:43 1868
39. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 67:42 + 32:46 706
40. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 68:48 + 33:52 453
41. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:06 + 36:10 0
42. Kolařík Petr 6IX9200 C Velkomoravský klub Uherské Hradiště 72:33 + 37:37
43. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 74:11 + 39:15 0
Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín DISK 0
H35C
4.10 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 28:32
2. Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 33:03 + 4:31
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 33:26 + 4:54
4. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 33:35 + 5:03
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 34:10 + 5:38
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 35:24 + 6:52
7. Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 35:40 + 7:08
8. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 35:57 + 7:25
9. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 36:07 + 7:35
10. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16 + 7:44
11. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 37:27 + 8:55
12. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 37:28 + 8:56
13. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 38:51 + 10:19
14. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 40:25 + 11:53
15. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 40:28 + 11:56
16. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 41:22 + 12:50
17. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:01 + 13:29
18. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:52 + 16:20
19. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 47:40 + 19:08
20. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 49:31 + 20:59
21. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 50:15 + 21:43
22. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 52:16 + 23:44
H45C
3.50 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav 0070012 C 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 33:38
2. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:29 + 2:51
3. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 39:45 + 6:07
4. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:58 + 7:20
5. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 42:48 + 9:10
6. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 43:16 + 9:38
7. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 44:10 + 10:32
8. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 44:15 + 10:37
9. Mikšík Pavel 0170001 C 017 - Osport 45:30 + 11:52
10. Valla Dalibor C 47:48 + 14:10
11. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:24 + 20:46
H55C
2.80 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 23:18
2. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 29:45 + 6:27
3. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 30:24 + 7:06
4. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:09 + 8:51
5. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 32:22 + 9:04
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:38 + 9:20
7. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 33:21 + 10:03
8. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 35:26 + 12:08
9. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 38:17 + 14:59
10. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 41:51 + 18:33
11. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 44:42 + 21:24
12. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 47:15 + 23:57
MS Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 29:05 + 5:47
H65C
2.20 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 24:51
2. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 26:30 + 1:39
3. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:38 + 7:47
H70C
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 24:53
2. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 31:35 + 6:42
3. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:58 + 29:05
HD10N
1.90 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 16:49
2. Hubáček Oskar LCE1002 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:36 + 2:47
3. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:17 + 4:28
4. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 21:47 + 4:58
5. Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:48 + 4:59
6. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 22:24 + 5:35
7. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:10 + 6:21
8. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 25:06 + 8:17
9. Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 25:14 + 8:25
10. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:17 + 8:28
11. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 26:04 + 9:15
12. Paulus Michal 38S0901 C Slávia ŽU Žilina 26:16 + 9:27
13. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 29:39 + 12:50
14. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 31:08 + 14:19
15. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 31:15 + 14:26
16. Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 31:54 + 15:05
17. Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:15 + 25:26
18. Hrdý Patrik Michael LCE0903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:07 + 36:18
HDR
2.20 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trčka Daniel LCE1101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:56
2. Krajčová Liliana LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:05 + 0:09
3. Graubner Mikuláš 0050002 C 005 - SKK Tatanka Zlín 21:45 + 0:49
4. Kovaříková Karla LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:10 + 1:14
5. Gregorová Berta LCE1052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:29 + 3:33
6. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 24:39 + 3:43
7. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:41 + 3:45
8. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 24:50 + 3:54
9. Koč Juraj C 24:51 + 3:55
10. Brucháček Jan C 25:55 + 4:59
11. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 27:07 + 6:11
12. Papež Matěj C 28:20 + 7:24
13. Smola Jakub 0110001 C 011 - Štípa 28:27 + 7:31
14. Rytířová Alžběta SKM1350 C KOB Směr Kroměříž 28:44 + 7:48
15. Rytířová Michaela SKM1151 C KOB Směr Kroměříž 28:50 + 7:54
16. Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:11 + 8:15
17. Smetanová Elena C 29:18 + 8:22
18. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 29:35 + 8:39
19. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 32:35 + 11:39
20. Gogelová Martina TZL0958 C SKOB Zlín 32:57 + 12:01
21. Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 33:09 + 12:13
22. Graclíková Helena KVS C SKOB Kobra Vsetín 34:05 + 13:09
23. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 37:52 + 16:56
24. Hozík Šimon C 38:00 + 17:04
25. Kunovská Natálie SKMXXXX C KOB Směr Kroměříž 39:24 + 18:28
26. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 39:36 + 18:40
27. Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 42:05 + 21:09
28. Svobodová Natálie TZLXXX1 C SKOB Zlín 42:07 + 21:11
29. Koutná Vendula C 42:13 + 21:17
30. Svoboda Šimon TZLXXX2 C SKOB Zlín 43:08 + 22:12
31. Starostová Ema VIC1560 C OB Vizovice 44:55 + 23:59
32. Brucháček Matěj C 45:16 + 24:20
33. Tichý Jakub TZL C SKOB Zlín 47:44 + 26:48
34. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 51:53 + 30:57
35. Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 53:58 + 33:02
36. Koláriková Anna TZL C SKOB Zlín 56:24 + 35:28
37. Růžička Hubert C 63:53 + 42:57
38. Bára Lechnerová 0180001 C 018 - xxx 65:04 + 44:08
39. Rakvica Matěj C 69:23 + 48:27
40. Rakvica Matěj C 69:24 + 48:28
41. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 72:18 + 51:22
Koutný Karel 0190002 C 019 - TJ Jiskra Otrokovice DISK
P
2.30 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Jaroslav TZL C SKOB Zlín 20:03
2. Tichý Libor TZL C SKOB Zlín 21:16 + 1:13
3. Otrusina Aleš EZL6716 C PEV Zlín 21:54 + 1:51
4. Nedbalová Magdaléna KVS9751 C SKOB Kobra Vsetín 22:13 + 2:10
5. Mlčková Eva TZL C SKOB Zlín 23:32 + 3:29
6. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:12 + 4:09
7. Graubnerová Martina 0050001 C 005 - SKK Tatanka Zlín 25:40 + 5:37
8. Křupková Eva KVS9552 C SKOB Kobra Vsetín 27:09 + 7:06
9. Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 28:18 + 8:15
10. Petrlová Lenka TZL C SKOB Zlín 30:47 + 10:44
11. Kovalčíková Michaela TZL C SKOB Zlín 30:55 + 10:52
12. Chovanec Jiří C 31:22 + 11:19
13. Pokluda Ondřej 0060001 C 006 - FreeRun Zlín 31:24 + 11:21
14. Přibík Václav TZL7802 C SKOB Zlín 31:50 + 11:47
15. Polišenský Daniel HLV0202 C KČT - OB Holešov 33:02 + 12:59
16. Furmánek Zdeněk 0040001 C 004 - železničáři 33:03 + 13:00
17. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 33:17 + 13:14
18. Bělohoubková Eva 0130001 C 013 - železničáři 33:55 + 13:52
19. Tichá Ladislava TZL C SKOB Zlín 34:21 + 14:18
20. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 35:51 + 15:48
21. Mikešová Lucie KVS9553 C SKOB Kobra Vsetín 41:18 + 21:15
22. Vankova Martina 0160001 C 016 - Stari blazni Rackova 41:32 + 21:29
23. Freml Jan LCE0204 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:56 + 23:53
24. Hruboš Milan 0140001 C 014 - železničáři 46:57 + 26:54
25. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 51:58 + 31:55
26. Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 53:25 + 33:22
27. Kůstková Tamara VIC6854 C OB Vizovice 53:37 + 33:34
Pozlovský Milan C DISK
Koutny Marek 0190001 C 019 - TJ Jiskra Otrokovice DISK
Koňařík Jaroslav SVS7401 C Orientklub Vsetín DISK
Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice DISK
Macečková Veronika KVS9551 C SKOB Kobra Vsetín DISK
T
4.10 km, 165 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 35:37
2. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:55 + 8:18
3. Tichá Marie TZL C SKOB Zlín 45:22 + 9:45
4. Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 54:39 + 19:02
5. Kadlček Václav 0120001 C 012 - neregistrovaný 55:41 + 20:04
6. Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 60:31 + 24:54
7. Doležal Zdeněk C 65:41 + 30:04
8. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 65:47 + 30:10
9. Graubner Tadeáš 0050003 C 005 - SKK Tatanka Zlín 67:34 + 31:57
10. Tichý Libor TZL C SKOB Zlín 72:26 + 36:49
11. Surovčík Michal 38S0902 C Slávia ŽU Žilina 77:26 + 41:49
12. Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 84:20 + 48:43
13. Halová Romana VIC0164 C OB Vizovice 95:49 + 60:12