Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Mysločovice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Mysločovice
Ředitel závodu:
Klímová Barbora
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
0.70 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 5:08
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 5:30 + 0:22
3. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 7:45 + 2:37
4. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 9:11 + 4:03
5. Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 15:15 + 10:07
6. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 15:19 + 10:11
7. Gogelová Martina TZL0958 C SKOB Zlín 17:43 + 12:35
8. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 19:00 + 13:52
9. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 31:30 + 26:22
D12C
1.10 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 8:27
2. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 9:51 + 1:24
3. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 10:57 + 2:30
4. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:45 + 3:18
5. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 12:20 + 3:53
6. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 21:13 + 12:46
7. Lorencová Anna TZL0756 B SKOB Zlín 25:14 + 16:47
8. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 25:39 + 17:12
9. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 35:35 + 27:08
Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín DISK
D14C
1.30 km, 10 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 9:30
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 9:45 + 0:15
3. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30 + 1:00
4. Siposova Lucia 1050001 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 11:39 + 2:09
5. Mihaličová Simona 1080002 C 108 - (SVK) Klub OB ATU Košice 11:48 + 2:18
6. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:26 + 5:56
7. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 16:29 + 6:59
8. Ošmerová Tereza SKM0550 C KOB Směr Kroměříž 24:27 + 14:57
9. Coufalová Aneta SKM0552 C KOB Směr Kroměříž 25:25 + 15:55
Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín DISK
D16C
1.80 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlikova Ema 1050006 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 13:55
2. Filipová Petronela 1080004 C 108 - (SVK) Klub OB ATU Košice 16:03 + 2:08
3. Trepacova Gabriela 38S0350 C Slávia ŽU Žilina 16:04 + 2:09
4. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 16:46 + 2:51
5. Jezikova Natalia 1050007 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 18:48 + 4:53
6. Rohaľová Ivona 43S0453 C ŠK Sandberg Bratislava 20:19 + 6:24
7. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 20:46 + 6:51
8. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 26:27 + 12:32
9. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 29:24 + 15:29
Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín DISK
Fedorova Klara 1050004 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok DISK
D18C
2.40 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 16:23
2. Weissová Ĺuboslava LCE0261 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:25 + 2:02
3. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 19:24 + 3:01
4. Kostercová Viktória 43S0250 C ŠK Sandberg Bratislava 19:45 + 3:22
5. Ivanková Sandra 1080003 C 108 - (SVK) Klub OB ATU Košice 19:52 + 3:29
6. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 20:27 + 4:04
7. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:06 + 7:43
8. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 25:31 + 9:08
9. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 26:31 + 10:08
10. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:52 + 25:29
Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín DISK
D21C
2.70 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6276
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 18:26 6560
2. Miklušová Tereza ZBM9960 B SK Žabovřesky Brno 19:08 + 0:42 6332
3. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:21 + 1:55 5936
4. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 20:54 + 2:28 5758
5. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 21:02 + 2:36 5714
6. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 21:31 + 3:05 5557
7. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 22:04 + 3:38 5378
8. Tichá Veronika TZL9951 R SKOB Zlín 22:30 + 4:04 5238
9. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:21 + 4:55 4961
10. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 23:30 + 5:04 4912
11. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 24:23 + 5:57 4625
12. Kotrlová Janka 86S8950 C Slávia ZU Žilina 27:07 + 8:41
13. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 27:58 + 9:32 3460
14. Vintrová Alžběta TZL8653 C SKOB Zlín 30:07 + 11:41
15. Kršáková Veronika VIC9090 C OB Vizovice 31:29 + 13:03 2317
Jablonovska Lenka 1150002 C 115 - (SVK) 015 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín DISK 0
Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín DISK 0
D35C
2.40 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďurčová Alena 38S7750 C Slávia ŽU Žilina 20:28
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:47 + 0:19
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:47 + 0:19
4. Chupeková Silvia C 21:20 + 0:52
5. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 23:30 + 3:02
6. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 24:08 + 3:40
7. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 26:24 + 5:56
8. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 26:45 + 6:17
9. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 37:33 + 17:05
10. Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice 38:21 + 17:53
D45C
1.80 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 17:15
2. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 19:10 + 1:55
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:29 + 2:14
4. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 19:57 + 2:42
5. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:53 + 3:38
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 26:49 + 9:34
7. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 28:10 + 10:55
Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D55C
1.30 km, 10 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 12:19
2. Pijáková Iveta 1050011 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 13:16 + 0:57
3. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 15:32 + 3:13
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 16:28 + 4:09
5. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 17:14 + 4:55
6. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 25:39 + 13:20
D65C
0.90 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 14:33
2. Polónyiová Darina 38S4850 C Slávia ŽU Žilina 15:38 + 1:05
H10C
0.70 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 5:36
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 5:40 + 0:04
3. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 5:46 + 0:10
4. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 7:37 + 2:01
5. Polónyi Samuel 38S0900 C Slávia ŽU Žilina 10:04 + 4:28
6. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:29 + 4:53
7. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 13:06 + 7:30
8. Paulus Michal 38S0901 C Slávia ŽU Žilina 17:33 + 11:57
H12C
1.10 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 6:57
2. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 8:06 + 1:09
3. Skýba Jakub Jan LCE0701 B OOB TJ Slovan Luhačovice 8:42 + 1:45
4. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 9:24 + 2:27
5. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 10:16 + 3:19
6. Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 10:27 + 3:30
7. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 10:28 + 3:31
8. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 10:29 + 3:32
9. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 10:45 + 3:48
10. Babík Tomáš 38S0800 C Slávia ŽU Žilina 11:06 + 4:09
11. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 12:22 + 5:25
12. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 12:27 + 5:30
13. Babík Martin 38S0702 C Slávia ŽU Žilina 12:33 + 5:36
14. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 13:38 + 6:41
15. Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 13:57 + 7:00
16. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 15:33 + 8:36
17. Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 16:15 + 9:18
18. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 17:42 + 10:45
19. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 18:00 + 11:03
20. Surovčík Martin 38S0703 C Slávia ŽU Žilina 20:47 + 13:50
21. Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 22:25 + 15:28
22. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 23:00 + 16:03
23. Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 24:07 + 17:10
24. Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 42:31 + 35:34
Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
1.80 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 12:41
2. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:03 + 0:22
3. Trepac Adam 38S0502 C Slávia ŽU Žilina 13:23 + 0:42
4. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:41 + 1:00
5. Jancik Filip 1050002 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 14:19 + 1:38
6. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 14:31 + 1:50
7. Pajger Miroslav 38S0500 C Slávia ŽU Žilina 14:57 + 2:16
8. Hala Jaromír VIC0606 B OB Vizovice 15:09 + 2:28
9. Syrovy Tomas 1050010 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 15:44 + 3:03
10. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 15:54 + 3:13
11. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 16:18 + 3:37
12. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 17:34 + 4:53
13. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 17:35 + 4:54
14. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:40 + 5:59
15. Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 22:40 + 9:59
16. Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:11 + 11:30
17. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 31:18 + 18:37
Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín DISK
H16C
2.40 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šipoš Tomáš ZBM0308 C SK Žabovřesky Brno 14:14
2. Roháč Martin LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:44 + 0:30
3. Sláma Richard LCE0309 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:17 + 1:03
4. Miklos Andrej 1050008 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 16:08 + 1:54
5. Kubík Maximilián 47S0300 C TJ Rapid Bratislava 16:30 + 2:16
6. Dolny Marek 1050003 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 18:16 + 4:02
7. Kukurugya Šimon 43S0402 C ŠK Sandberg Bratislava 20:04 + 5:50
8. Jurčík Tomáš 38S0301 C Slávia ŽU Žilina 20:06 + 5:52
9. Graubner Tadeáš 1030002 C 103 - SKK Tatanka Zlín 22:31 + 8:17
10. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 29:18 + 15:04
11. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 32:27 + 18:13
12. Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž 43:36 + 29:22
Sipos Simon 1050009 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok DISK
H18C
2.70 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knor Martin 1090002 C 109 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 18:06
2. Schenk Michal 47S0201 C TJ Rapid Bratislava 18:22 + 0:16
3. Kurák Michal 1080005 C 108 - (SVK) Klub OB ATU Košice 18:52 + 0:46
4. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 21:02 + 2:56
5. Matúš Oravec 1090004 C 109 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 21:19 + 3:13
6. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 21:28 + 3:22
7. Kukurugya Matej 43S0103 C ŠK Sandberg Bratislava 22:01 + 3:55
8. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 24:57 + 6:51
9. Havlik Adam 1050005 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 24:58 + 6:52
10. Freml Jan LCE0204 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:03 + 25:57
H21C
3.00 km, 70 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7940
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Davidik Marian 1070001 C 107 - (SVK) Kobra 16:44
2. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:49 + 0:05 8074
3. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 17:13 + 0:29 7888
4. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 17:17 + 0:33 7857
5. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:23 + 0:39 7811
6. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 17:41 + 0:57 7672
7. Šimo Matúš ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno 17:45 + 1:01 7641
8. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 17:54 + 1:10 7571
9. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 17:59 + 1:15 7533
10. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 19:11 + 2:27 6976
11. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 19:13 + 2:29 6960
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 19:24 + 2:40 6875
13. Lovás Dominik 47S9900 C TJ Rapid Bratislava 19:33 + 2:49
14. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 20:02 + 3:18 6581
15. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 20:03 + 3:19 6573
15. Tysz Adam 1080001 C 108 - (SVK) Klub OB ATU Košice 20:03 + 3:19
17. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 20:22 + 3:38 6426
18. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 20:36 + 3:52 6318
19. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 20:42 + 3:58 6272
20. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 20:56 + 4:12 6163
21. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:32 + 4:48 5885
21. Sláma Dušan ASU9843 C Magnus Orienteering 21:32 + 4:48 5885
23. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 21:38 + 4:54 5838
24. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 21:43 + 4:59 5800
25. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 22:10 + 5:26 5591
26. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 22:46 + 6:02 5312
27. Ondrejka Tomáš 38S0000 C Slávia ŽU Žilina 22:49 + 6:05
28. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 23:15 + 6:31 5088
29. Karch Peter 1150001 C 115 - (SVK) 015 Klub OB Sokol Pezinok 23:21 + 6:37
30. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 26:45 + 10:01 3463
31. Vríčan Peter 86S8900 C Slávia ZU Žilina 26:57 + 10:13
32. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 26:58 + 10:14 3363
33. Kolařík Petr 6IX9200 C Velkomoravský klub Uherské Hradiště 27:48 + 11:04
Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín DISK 0
Chupek Jakub JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž DISK 0
H35C
2.70 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:45
2. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 19:13 + 0:28
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 19:58 + 1:13
4. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 20:28 + 1:43
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 20:32 + 1:47
6. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 21:00 + 2:15
7. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 21:26 + 2:41
8. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 21:36 + 2:51
9. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 22:17 + 3:32
10. Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 23:27 + 4:42
11. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 23:40 + 4:55
12. Surovčík Michal 38S8100 C Slávia ŽU Žilina 25:14 + 6:29
13. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 30:04 + 11:19
Ošmera Jakub SKM7800 C KOB Směr Kroměříž DISK
Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž DISK
Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice DISK
Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž DISK
Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín DISK
H45C
2.40 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav 1050012 C 105 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 19:46
2. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 24:41 + 4:55
3. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 26:27 + 6:41
4. Mizera Ladislav ROV C OK Zubří 27:23 + 7:37
H55C
1.80 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:01
2. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 17:53 + 1:52
3. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 18:52 + 2:51
4. Dvorský Ilja 1140001 C 114 - žádný 19:34 + 3:33
5. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 20:18 + 4:17
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 20:47 + 4:46
7. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 26:18 + 10:17
8. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 31:15 + 15:14
H65C
1.30 km, 10 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 13:21
H70C
0.90 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 15:37
2. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 17:29 + 1:52
HD10N
1.40 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:17
2. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 11:09 + 2:52
3. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:28 + 3:11
4. Surovčík Michal 38S0902 C Slávia ŽU Žilina 12:11 + 3:54
5. Hrdý Patrik Michael LCE0903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:53 + 7:36
6. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 16:18 + 8:01
7. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:19 + 10:02
8. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:01 + 10:44
9. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 20:29 + 12:12
10. Hubáček Oskar LCE1002 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:29 + 13:12
11. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 21:45 + 13:28
12. Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:21 + 14:04
13. Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 22:54 + 14:37
14. Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 26:55 + 18:38
15. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 29:30 + 21:13
16. Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:25 + 23:08
17. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 38:24 + 30:07
HDR
1.40 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Berta LCE1052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:00
2. Bellžíková Nela KVS C SKOB Kobra Vsetín 8:31 + 0:31
3. Kovaříková Karla LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:35 + 0:35
4. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:41 + 0:41
5. Trčka Daniel LCE1101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:49 + 0:49
6. Graubner Mikuláš 1030003 C 103 - SKK Tatanka Zlín 9:32 + 1:32
7. Krajčová Liliana LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 9:38 + 1:38
8. Pokluda Filip 1040001 C 104 - FreeRun Zlín 10:09 + 2:09
9. Rytířová Michaela SKM1151 C KOB Směr Kroměříž 10:19 + 2:19
10. Rytířová Alžběta SKM1350 C KOB Směr Kroměříž 10:22 + 2:22
11. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 11:10 + 3:10
12. Koč Juraj C 11:12 + 3:12
13. Bouzek David SVS C Orientklub Vsetín 11:32 + 3:32
14. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 12:47 + 4:47
15. Staňková Linda C 12:54 + 4:54
16. Bouzek Eduard SVS C Orientklub Vsetín 13:12 + 5:12
17. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 13:14 + 5:14
18. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 14:20 + 6:20
19. Smola Jakub 1110001 C 111 - Štípa 16:15 + 8:15
20. Pavlasová Anna TZL C SKOB Zlín 16:22 + 8:22
21. Hozík Šimon C 16:35 + 8:35
22. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 18:45 + 10:45
23. Nemček Matyáš C 21:11 + 13:11
24. Graclíková Helena KVS C SKOB Kobra Vsetín 25:18 + 17:18
P
0.90 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 9:51
2. Pavlík Marek TZL C SKOB Zlín 10:26 + 0:35
3. Belžík Karel KVS C SKOB Kobra Vsetín 10:38 + 0:47
4. Polišenský Daniel HLV0202 C KČT - OB Holešov 13:43 + 3:52
5. Graubnerová Martina 1030001 C 103 - SKK Tatanka Zlín 14:16 + 4:25
6. Staňková Renata C 16:27 + 6:36
7. Nemček Marcel C 18:25 + 8:34
8. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 19:19 + 9:28
9. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 20:08 + 10:17
10. Mikešová Lucie KVS9553 C SKOB Kobra Vsetín 20:36 + 10:45
11. Koňařík Jaroslav SVS7401 C Orientklub Vsetín 22:17 + 12:26
Petrlová Lenka TZL C SKOB Zlín DISK
T
3.00 km, 70 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 31:38
2. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 32:36 + 0:58
3. Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 33:10 + 1:32
4. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 34:00 + 2:22
5. Petrla Michal TZL C SKOB Zlín 38:11 + 6:33
6. Drgová Markéta TZL C SKOB Zlín 38:30 + 6:52
7. Macečková Veronika KVS9551 C SKOB Kobra Vsetín 39:01 + 7:23
8. Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 39:20 + 7:42
9. Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 40:12 + 8:34
10. Křupková Eva KVS9552 C SKOB Kobra Vsetín 40:42 + 9:04
11. Nedbalová Magdaléna KVS9751 C SKOB Kobra Vsetín 41:25 + 9:47
12. Drgová Lenka TZL C SKOB Zlín 41:52 + 10:14
13. Furmánek Zdeněk 1020001 C 102 - železničáři 46:15 + 14:37
14. Hruboš Milan 1120001 C 112 - železničáři 53:28 + 21:50
15. Halová Romana VIC0164 C OB Vizovice 55:22 + 23:44
Bělohoubková Eva 1170001 C 117 - železničáři DISK