Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Újezd, fotbalový stadion
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Suchá Kosmatá
Ředitel závodu:
Marek Martin - R3
Hlavní rozhodčí:
Kůstka Marek
Stavitel tratí:
Sadílek Martin
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.60 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 21:54
2. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 23:00 + 1:06
3. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 23:21 + 1:27
4. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:13 + 2:19
5. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 24:59 + 3:05
6. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 27:22 + 5:28
7. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:53 + 5:59
8. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:57 + 7:03
9. Gogelová Martina TZL0958 SKOB Zlín 30:58 + 9:04
10. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 31:01 + 9:07
11. Zrníková Eliška LCE0956 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:40 + 12:46
12. Mališková Libuše LCE0951 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:04 + 13:10
13. Veselková Julie LCE1054 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:21 + 13:27
14. Pozlovská Eliška TZL0954 SKOB Zlín 35:46 + 13:52
15. Skopalová Alexandra SKM0950 KOB Směr Kroměříž 37:25 + 15:31
16. Kozubíková Markéta VIC0952 OB Vizovice 37:38 + 15:44
17. Hečová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 38:55 + 17:01
D12C
2.80 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:45
2. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:33 + 3:48
3. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:29 + 6:44
4. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 33:12 + 8:27
5. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 36:42 + 11:57
6. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 43:04 + 18:19
7. Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž 45:22 + 20:37
8. Pospíšilová Eliška KVS0751 SKOB Kobra Vsetín 53:37 + 28:52
D14C
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 24:16
2. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 0:34
3. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 26:05 + 1:49
4. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 29:15 + 4:59
5. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 31:31 + 7:15
6. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 33:59 + 9:43
7. Ošmerová Tereza SKM0550 KOB Směr Kroměříž 34:33 + 10:17
8. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:29 + 13:13
9. Coufalová Aneta SKM0552 KOB Směr Kroměříž 40:40 + 16:24
D16C
3.50 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 27:32
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:40 + 7:08
3. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 36:27 + 8:55
4. Klimešová Kateřina TZL0455 SKOB Zlín 39:09 + 11:37
5. Březinová Zuzana TZL0453 SKOB Zlín 43:17 + 15:45
6. Šrámková Aneta TZL0458 SKOB Zlín 47:15 + 19:43
D18C
4.10 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 41:05
2. Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 43:58 + 2:53
3. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:59 + 6:54
4. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:11 + 27:06
D21C
4.40 km, 215 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3948
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 33:16 4169
2. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 33:21 + 0:05 4160
3. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:06 + 5:50 3516
4. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:50 + 6:34 3433
5. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 41:32 + 8:16 3243
6. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 42:19 + 9:03 3155
7. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 42:25 + 9:09 3144
8. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 45:57 + 12:41 2748
9. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:08 + 12:52 2728
10. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 46:44 + 13:28 2660
11. Rešová Kateřina ASU9090 Magnus Orienteering 48:15 + 14:59 2490
12. Křupková Eva KVS9552 SKOB Kobra Vsetín 56:41 + 23:25 1546
13. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:00 + 26:44 1174
14. Macečková Veronika KVS9551 SKOB Kobra Vsetín 64:10 + 30:54 707
15. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 66:25 + 33:09 455
16. Nedbalová Magdaléna KVS9751 SKOB Kobra Vsetín 75:39 + 42:23 0
Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35C
4.10 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:12
2. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 41:37 + 2:25
3. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:32 + 3:20
4. Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín 47:00 + 7:48
5. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 47:26 + 8:14
6. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:55 + 11:43
7. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 51:29 + 12:17
8. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 55:20 + 16:08
9. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 59:19 + 20:07
10. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 59:23 + 20:11
11. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:25 + 38:13
D45C
3.50 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 30:42
2. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:44 + 5:02
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:14 + 8:32
4. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:53 + 11:11
5. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 45:17 + 14:35
6. Pěčková Monika SKM7350 KOB Směr Kroměříž 47:56 + 17:14
7. Pišová Hana LCE7053 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:47 + 18:05
8. Pospíšilová Lenka KVS7150 SKOB Kobra Vsetín 49:53 + 19:11
9. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 52:11 + 21:29
Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín DISK
D55C
2.90 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 25:28
2. Krajčová Věra OTK5850 OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:28 + 2:00
3. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 37:04 + 11:36
4. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:37 + 12:09
5. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 38:57 + 13:29
6. Strnadlová Zdeňka SKM5557 KOB Směr Kroměříž 41:16 + 15:48
7. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 48:27 + 22:59
8. Christovová Marie SKM5851 KOB Směr Kroměříž 65:00 + 39:32
D65C
2.60 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 28:15
2. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 43:55 + 15:40
3. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:46 + 17:31
H10C
2.60 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 18:53
1. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 18:53
3. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:55 + 6:02
4. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:14 + 6:21
5. Šubín Filip TZL0817 SKOB Zlín 27:08 + 8:15
6. Hubáček Oskar LCE1002 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:40 + 9:47
7. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 28:54 + 10:01
8. Graclík Daniel KVS1001 SKOB Kobra Vsetín 35:54 + 17:01
9. Babica Bruno 49529 SKOB Kobra Vsetín 37:04 + 18:11
10. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 38:01 + 19:08
Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín DISK
H12C
2.80 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 20:29
2. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 21:52 + 1:23
3. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 22:42 + 2:13
4. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:18 + 3:49
5. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 25:32 + 5:03
6. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 26:00 + 5:31
7. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 26:25 + 5:56
8. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 26:53 + 6:24
9. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 27:33 + 7:04
10. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 28:05 + 7:36
11. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 30:41 + 10:12
12. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 32:08 + 11:39
13. Petrla Michal TZL0708 SKOB Zlín 33:19 + 12:50
14. Trávníček Jan TZL0812 SKOB Zlín 36:20 + 15:51
15. Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž 41:05 + 20:36
16. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 44:09 + 23:40
17. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 44:47 + 24:18
18. Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín 45:58 + 25:29
19. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 62:57 + 42:28
H14C
3.20 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:42
2. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 25:58 + 1:16
3. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 26:23 + 1:41
4. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 26:46 + 2:04
5. Hala Jaromír VIC0606 OB Vizovice 27:58 + 3:16
6. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 34:44 + 10:02
7. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 34:53 + 10:11
8. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:18 + 16:36
9. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 42:29 + 17:47
10. Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín 46:33 + 21:51
11. Veselka Matěj LCE0603 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:50 + 23:08
12. Křapa Štěpán LCE0604 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:03 + 29:21
13. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 58:34 + 33:52
H16C
4.40 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 35:18
2. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 45:34 + 10:16
3. Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 55:11 + 19:53
4. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 60:28 + 25:10
H18C
4.60 km, 235 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 32:39
2. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 39:21 + 6:42
3. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 44:51 + 12:12
4. Freml Jan LCE0204 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:08 + 51:29
H21C
5.40 km, 275 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8128
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Jan TZL9003 SKOB Zlín 32:39 8281
2. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:30 + 0:51 8073
3. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:41 + 1:02 8029
4. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 34:26 + 1:47 7845
5. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:05 + 3:26 7442
6. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:06 + 3:27 7438
7. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:39 + 4:00 7304
8. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 36:55 + 4:16 7239
9. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 37:28 + 4:49 7105
10. Chovanec David TZL9502 SKOB Zlín 38:15 + 5:36 6913
11. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:47 + 6:08 6783
12. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:33 + 6:54 6596
13. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 39:54 + 7:15 6510
14. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 41:14 + 8:35 6185
15. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:19 + 8:40 6164
16. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 42:09 + 9:30 5961
17. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:22 + 10:43 5664
18. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 45:22 + 12:43 5175
19. Lachendro Jan SKM8700 KOB Směr Kroměříž 46:34 + 13:55 4882
20. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 48:05 + 15:26 4512
21. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 53:09 + 20:30 3274
22. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 61:12 + 28:33 1308
23. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 67:40 + 35:01 0
24. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 78:49 + 46:10 0
25. Papež Martin Pionýr 81:45 + 49:06
Mikel David TZL9703 SKOB Zlín DISK 0
Lanc Marian TZL5806 SKOB Zlín DISK 0
Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín DISK 0
H35C
4.60 km, 235 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 32:04
2. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:23 + 2:19
3. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 36:38 + 4:34
4. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 36:44 + 4:40
5. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 37:23 + 5:19
6. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 38:48 + 6:44
7. Rudle Tomáš TZL7403 SKOB Zlín 39:00 + 6:56
8. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 41:13 + 9:09
9. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:14 + 9:10
10. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 42:05 + 10:01
11. Pěček Martin SKM7301 KOB Směr Kroměříž 42:24 + 10:20
12. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 44:06 + 12:02
13. Ošmera Jakub SKM7800 KOB Směr Kroměříž 45:17 + 13:13
14. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:54 + 13:50
15. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 49:36 + 17:32
16. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:31 + 19:27
17. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 56:21 + 24:17
18. Kozel Jiří ABM8101 KOB ALFA Brno 63:35 + 31:31
19. Špaňhel Zdeněk VIC7631 OB Vizovice 64:51 + 32:47
Pospíšil Radim KVS9752 SKOB Kobra Vsetín DISK
H45C
4.40 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:53
1. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 41:53
3. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:22 + 4:29
4. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:35 + 7:42
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 49:39 + 7:46
6. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 50:07 + 8:14
7. Furmánek Zdeněk 30001 železničáři 63:22 + 21:29
8. Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 74:16 + 32:23
H55C
3.50 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajča Pavel TZL5705 SKOB Zlín 34:14
2. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 40:05 + 5:51
3. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:26 + 7:12
4. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 45:56 + 11:42
5. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 57:21 + 23:07
6. Kaloč Vítězslav KVS5904 SKOB Kobra Vsetín 69:30 + 35:16
H65C
2.90 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polínek Jaroslav OTK5300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:14
2. Wiedermann Jaroslav SKM4905 KOB Směr Kroměříž 46:32 + 5:18
H70C
2.60 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 37:45
2. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:29 + 17:44
3. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 64:45 + 27:00
HD10N
2.70 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 28:39
2. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 30:28 + 1:49
3. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:38 + 9:59
4. Palasová Barbora TZL1052 SKOB Zlín 41:06 + 12:27
5. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 46:31 + 17:52
6. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 51:27 + 22:48
7. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 54:27 + 25:48
8. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 59:25 + 30:46
9. Kořenová Hana TZL1050 SKOB Zlín 60:44 + 32:05
Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice DISK
HDR
2.70 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Magdaléna 20325 SKOB Kobra Vsetín 28:27
2. Graubner Mikuláš 29:41 + 1:14
3. Laštovka Vojtěch 29:50 + 1:23
4. Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž 30:52 + 2:25
5. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:41 + 3:14
6. Babicová Nora KVS1151 SKOB Kobra Vsetín 35:49 + 7:22
7. Kořenová Jana KVS0801 SKOB Kobra Vsetín 37:39 + 9:12
8. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:39 + 11:12
9. Klimeš Petr 1969 SKOB Zlín 42:03 + 13:36
10. Koč Juraj SKOB Zlín 42:51 + 14:24
11. Pokluda Filip 20002 FreeRun Zlín 44:36 + 16:09
12. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 46:51 + 18:24
13. Bouzek David 38432 Orientklub Vsetín 47:25 + 18:58
14. Brucháček Jan 47:44 + 19:17
15. Brucháček Matěj 48:24 + 19:57
16. Školoudík Šimon SKM13XX KOB Směr Kroměříž 49:01 + 20:34
17. Školoudík Miroslav SKM10XX KOB Směr Kroměříž 49:05 + 20:38
18. Zrníková Julie 49:50 + 21:23
19. Václavík Marek Žádný oddíl 50:46 + 22:19
20. Michalica Štěpán LCEXXXC OOB TJ Slovan Luhačovice 51:35 + 23:08
21. Šidlová Dorota TZL1450 SKOB Zlín 55:49 + 27:22
22. Kozel Kryštof 40002 Family Point 58:06 + 29:39
23. Zrníková Kateřina 59:41 + 31:14
24. Herzánová Eliška SKOB Zlín 60:47 + 32:20
25. Šímarová Nikola Žádný oddíl 61:39 + 33:12
26. Macková Gaia 47291 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:59 + 34:32
27. Zicha Lukáš TZL0905 SKOB Zlín 64:49 + 36:22
Koláriková Anna SKOB Zlín DISK
Tichý Jakub SKOB Zlín DISK
Zicha Ondřej TZL0904 SKOB Zlín DISK
Papež Vítek DISK
P
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Eva Žádný oddíl 28:38
2. Pokluda Ondřej 20001 FreeRun Zlín 29:37 + 0:59
3. Christovová Neli SKM9151 KOB Směr Kroměříž 33:11 + 4:33
4. Školoudík Miroslav SKMXXYY KOB Směr Kroměříž 40:09 + 11:31
5. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:28 + 11:50
6. Veselka Lukáš OOB TJ Slovan Luhačovice 41:51 + 13:13
7. Skopalová Kateřina SKMXXXX KOB Směr Kroměříž 48:25 + 19:47
8. Jurčáková Nikola Žádný oddíl 51:13 + 22:35
9. Kozlová Slávka 40003 Family Point 51:31 + 22:53
10. Brucháčková Markéta 52:01 + 23:23
11. Mrázek Petr KVS SKOB Kobra Vsetín 53:32 + 24:54
12. Rosíková Lucie VICXXXX OB Vizovice 70:13 + 41:35
13. Hanulíková Eva 77:49 + 49:11
14. Poláchová Šárka VICX OB Vizovice 91:28 + 62:50
15. Fojtíková Kateřina VIC OB Vizovice 108:56 + 80:18
Pavlasová Marcela DISK
Bantová Martina 20444 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
T
3.50 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 34:51
2. Kadlček Václav Žádný oddíl 45:47 + 10:56
3. Fišerová Zuzana 12806 GIGANT Orienteering 78:58 + 44:07