Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Ořešín, restaurace Na ranči
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Grycová Veronika
Hlavní rozhodčí:
Špringlová Kamila - R3
Stavitel tratí:
Horčička Vít, Gryc Vojtěch, Špringlová Kamila - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10N
3.30 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazálková Veronika ZBM0961 SK Žabovřesky Brno 20:20
2. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 22:21 + 2:01
3. Velešíková Markéta 22:32 + 2:12
4. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 25:05 + 4:45
5. Vojáčková Žofie 26:49 + 6:29
6. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 27:47 + 7:27
7. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 31:27 + 11:07
8. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 33:30 + 13:10
9. Krestová Ema 0320003 Kresťáci 34:53 + 14:33
Šichová Zuzana ZBM1155 SK Žabovřesky Brno DISK
Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Orienteering DISK
D10
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 16:05
2. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 18:25 + 2:20
3. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 19:15 + 3:10
4. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 22:39 + 6:34
5. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 24:41 + 8:36
6. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 26:30 + 10:25
7. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 27:37 + 11:32
8. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 28:36 + 12:31
9. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 29:14 + 13:09
10. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 31:30 + 15:25
11. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 33:08 + 17:03
12. Syková Tamara TBM0962 KOS TJ Tesla Brno 33:39 + 17:34
13. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 33:58 + 17:53
14. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 37:59 + 21:54
15. Vrtílková Marie ZBM0960 SK Žabovřesky Brno 39:33 + 23:28
16. Ryšavá Viktorie 39:35 + 23:30
17. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 47:03 + 30:58
18. Linhartová Anežka XBM1051 PELLS ABND RACING TEAM 55:34 + 39:29
D12
2.70 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 22:12
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 22:43 + 0:31
3. Janíková Anna UBM0855 MENISKOS Brno 28:10 + 5:58
4. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 28:32 + 6:20
5. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 28:47 + 6:35
6. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 29:25 + 7:13
7. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 34:56 + 12:44
8. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 35:45 + 13:33
9. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 37:10 + 14:58
10. Myšková Ema TBM0759 KOS TJ Tesla Brno 38:52 + 16:40
11. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 39:22 + 17:10
12. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 39:56 + 17:44
13. Sedláčková Hana TBM0778 KOS TJ Tesla Brno 40:26 + 18:14
14. Mynářová Markéta ZBM0657 SK Žabovřesky Brno 42:33 + 20:21
15. Mičánková Tereza ZBM0856 SK Žabovřesky Brno 45:25 + 23:13
16. Dánielová Kateřina 0040001 Zimovi-Dánielovi 45:39 + 23:27
17. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 46:00 + 23:48
18. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 46:19 + 24:07
19. Veselá Veronika 0160001 Předklášteří 53:00 + 30:48
D14
3.70 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 28:42
2. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 29:25 + 0:43
3. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 30:40 + 1:58
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 31:11 + 2:29
5. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 3:31
6. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 32:17 + 3:35
7. Ježková Ivana ZBM0560 SK Žabovřesky Brno 33:22 + 4:40
8. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:07 + 5:25
9. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 36:59 + 8:17
10. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 37:00 + 8:18
11. Mazálková Libuše ZBM0655 SK Žabovřesky Brno 43:01 + 14:19
12. Mazálková Klára ZBM0558 SK Žabovřesky Brno 44:32 + 15:50
13. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 16:59
14. Vrbková Marta RBK0651 SK Radioklub Blansko 45:49 + 17:07
15. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 46:28 + 17:46
16. Dánielová Lenka 0040002 Zimovi-Dánielovi 47:26 + 18:44
17. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 50:25 + 21:43
18. Kochová Isabel TBM0675 KOS TJ Tesla Brno 51:44 + 23:02
19. Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno 61:10 + 32:28
20. Stehlíková Barbora ZBM0559 SK Žabovřesky Brno 67:09 + 38:27
D16
4.20 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 49:20
2. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 50:36 + 1:16
3. Klieštíková Šárka 0310002 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 114:45 + 65:25
D18
5.30 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heroudková Adéla ZBM0261 SK Žabovřesky Brno 91:18
Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno DISK
D21C
6.40 km, 315 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6449
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 50:41 8070
2. Matulová Iva 64:50 + 14:09
3. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 74:16 + 23:35 5824
4. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 78:09 + 27:28 5454
5. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 78:28 + 27:47 5424
6. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 79:34 + 28:53 5319
7. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 81:20 + 30:39 5150
8. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 90:39 + 39:58 4263
Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21D
4.20 km, 135 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 807
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štrajtová Štěpánka UOL9151 SOB Olomouc 53:32 885
2. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 58:25 + 4:53 818
3. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 65:48 + 12:16 718
4. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 71:59 + 18:27 634
5. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:46 + 22:14 582
6. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 80:04 + 26:32 523
7. Taslerová Renata UBM7651 MENISKOS Brno 88:11 + 34:39 413
8. Borkovcová Lenka 0220001 nereg. 88:50 + 35:18
9. Taslerová Tereza ABM0361 KOB ALFA Brno 90:55 + 37:23 376
10. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 95:22 + 41:50 315
11. Barnatová Hana ZBM7756 SK Žabovřesky Brno 106:26 + 52:54 164
12. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 113:06 + 59:34 74
13. Humlíčková Jana UBM7351 MENISKOS Brno 129:27 + 75:55 0
D35
5.40 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 53:56
2. Tomíčková Dana 0140002 ESOX ODEI 56:50 + 2:54
3. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 57:51 + 3:55
4. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 64:56 + 11:00
5. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 68:10 + 14:14
6. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 69:13 + 15:17
7. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 69:56 + 16:00
8. Dánielová Iva 0040003 Zimovi-Dánielovi 72:42 + 18:46
9. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 73:30 + 19:34
10. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 76:08 + 22:12
11. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 76:38 + 22:42
12. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 80:53 + 26:57
13. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 81:12 + 27:16
14. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 85:11 + 31:15
15. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 88:18 + 34:22
16. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 88:45 + 34:49
17. Tachovská Kamila ZBM7655 SK Žabovřesky Brno 113:20 + 59:24
D45
4.30 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 41:06
2. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 43:46 + 2:40
3. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 47:52 + 6:46
4. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 55:19 + 14:13
5. Křečková Petra ZPV7076 KOB ZPV Prostějov 60:23 + 19:17
6. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 60:30 + 19:24
7. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 60:54 + 19:48
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:05 + 22:59
9. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 68:41 + 27:35
10. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 69:43 + 28:37
11. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 85:15 + 44:09
12. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 98:39 + 57:33
13. Nollová Marcela 0280001 Verim_si 148:13 + 107:07
Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
D55
3.70 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 54:48
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 57:50 + 3:02
3. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 78:36 + 23:48
D65
3.00 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 52:17
2. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 52:18 + 0:01
3. Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno 61:43 + 9:26
4. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:21 + 29:04
H10N
3.30 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wandrol Šimon 19:56
2. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 26:42 + 6:46
3. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 30:44 + 10:48
4. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 11:59
5. Kresta Tomáš 0320002 Kresťáci 33:00 + 13:04
6. Pařízek Jakub ZBM0903 SK Žabovřesky Brno 34:31 + 14:35
7. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 36:42 + 16:46
8. Tomas Moravek 0260002 Kostalovi 37:27 + 17:31
H10
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 13:12
2. Mynář Petr ZBM0907 SK Žabovřesky Brno 17:19 + 4:07
3. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 17:22 + 4:10
4. Popovič Jan ZBM0913 SK Žabovřesky Brno 20:48 + 7:36
5. Šicha Matěj ZBM1002 SK Žabovřesky Brno 21:08 + 7:56
6. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 22:28 + 9:16
7. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 23:56 + 10:44
8. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 24:42 + 11:30
9. Ferenčák Mikuláš ZBM0912 SK Žabovřesky Brno 30:39 + 17:27
10. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 31:27 + 18:15
11. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 44:08 + 30:56
12. Linhart Vojtěch XBM1101 PELLS ABND RACING TEAM 56:28 + 43:16
H12
2.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 19:11
2. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 20:12 + 1:01
3. Ježek David ZBM0813 SK Žabovřesky Brno 20:26 + 1:15
4. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 21:45 + 2:34
5. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 21:59 + 2:48
6. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 22:06 + 2:55
7. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 25:03 + 5:52
8. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:49 + 8:38
9. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 28:27 + 9:16
10. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 SK Žabovřesky Brno 29:37 + 10:26
11. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 31:13 + 12:02
12. Komenda Jakub ZBM0712 SK Žabovřesky Brno 34:17 + 15:06
13. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 34:44 + 15:33
14. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 34:58 + 15:47
15. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 38:28 + 19:17
16. Vrtílek Vojtěch ZBM0714 SK Žabovřesky Brno 47:08 + 27:57
17. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:57 + 35:46
H14
4.10 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 32:09
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 33:04 + 0:55
3. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 35:25 + 3:16
4. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 35:36 + 3:27
5. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 35:58 + 3:49
6. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 39:51 + 7:42
7. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 40:47 + 8:38
8. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 42:48 + 10:39
9. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 44:41 + 12:32
10. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 51:15 + 19:06
11. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 51:27 + 19:18
12. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Žabovřesky Brno 52:21 + 20:12
13. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 59:03 + 26:54
14. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:34 + 30:25
15. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 63:19 + 31:10
16. Klieštík Petr 0310003 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 68:44 + 36:35
17. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 69:37 + 37:28
18. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 96:05 + 63:56
19. Žovinec Pavel ABM0509 KOB ALFA Brno 97:32 + 65:23
Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno DISK
Šmíd Jiří BBM0601 BETA URSUS Orienteering DISK
Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering DISK
Zima Vojtěch 0040004 Zimovi-Dánielovi DISK
H16
4.60 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 38:23
2. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 40:16 + 1:53
3. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Žabovřesky Brno 42:33 + 4:10
4. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 45:23 + 7:00
5. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 50:39 + 12:16
6. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 62:50 + 24:27
7. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 83:14 + 44:51
8. Račanský Jan UBM0302 MENISKOS Brno 101:02 + 62:39
Ježek Filip ZBM0414 SK Žabovřesky Brno DISK
Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno DISK
H21C
9.60 km, 490 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7759
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 74:45 7922
2. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 76:17 + 1:32 7766
3. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 78:01 + 3:16 7590
4. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 79:13 + 4:28 7468
5. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 82:16 + 7:31 7158
6. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 82:28 + 7:43 7138
7. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 84:02 + 9:17 6979
8. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 84:29 + 9:44 6933
9. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 87:24 + 12:39 6636
10. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 89:23 + 14:38 6435
11. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 93:49 + 19:04 5984
12. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 95:29 + 20:44 5815
13. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 107:50 + 33:05 4560
14. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 113:11 + 38:26 4016
15. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 135:34 + 60:49 1741
Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
H21D
6.20 km, 275 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1548
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Věžník Václav ADA9200 OOB Spartak Adamov 66:14 1696
2. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 72:15 + 6:01 1568
3. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 81:06 + 14:52 1381
4. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 85:38 + 19:24 1285
5. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 86:03 + 19:49 1276
6. Kozel Jiří ABM8101 KOB ALFA Brno 107:32 + 41:18 822
7. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 116:31 + 50:17
8. Humlíček Petr UBM9701 MENISKOS Brno 154:51 + 88:37 0
Ježek Martin 0030001 Blansko DISK
H35
6.90 km, 260 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 54:19
2. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 61:04 + 6:45
3. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 61:50 + 7:31
4. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 63:25 + 9:06
5. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 64:11 + 9:52
6. Veselý Martin ZBM7502 SK Žabovřesky Brno 66:28 + 12:09
7. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 68:26 + 14:07
8. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 71:20 + 17:01
9. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 73:07 + 18:48
10. Klieštík Jiří 0310001 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 73:57 + 19:38
11. Václavek Lukáš 0200001 Tišnov 76:02 + 21:43
12. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 76:41 + 22:22
13. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 77:54 + 23:35
14. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 79:18 + 24:59
15. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 81:40 + 27:21
16. Linhart Michal XBM7801 PELLS ABND RACING TEAM 87:37 + 33:18
17. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 92:01 + 37:42
18. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 95:18 + 40:59
19. Račanský Martin 0180001 Neregistrovaný 102:20 + 48:01
20. Vychodil Petr SBK7535 KOB START Blansko 106:06 + 51:47
21. Baláč Radek 0340001 Baláčovi 109:01 + 54:42
22. Ryšavý Miloš ZBM7607 SK Žabovřesky Brno 111:08 + 56:49
23. Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 132:29 + 78:10
H45
4.70 km, 190 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 48:18
2. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 50:09 + 1:51
3. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 54:17 + 5:59
4. Šňupárek Martin TBM7107 KOS TJ Tesla Brno 55:00 + 6:42
5. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:19 + 8:01
6. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 56:58 + 8:40
7. Kruml Tomáš 0080004 Nezabloudíme 58:28 + 10:10
8. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 58:31 + 10:13
9. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 59:32 + 11:14
10. Cigoš Pavel 60:19 + 12:01
11. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 60:23 + 12:05
12. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 62:51 + 14:33
13. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 66:21 + 18:03
14. Bednář Tomáš 69:28 + 21:10
15. Koch Petr TBM7209 KOS TJ Tesla Brno 70:11 + 21:53
16. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 72:19 + 24:01
17. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 72:40 + 24:22
18. Tužil Petr 0110001 Tužilovi 73:29 + 25:11
19. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 73:39 + 25:21
20. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:35 + 30:17
21. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 80:48 + 32:30
22. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 88:25 + 40:07
H55
4.10 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:29
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 53:59 + 0:30
3. Svoboda Vladimír VBM5715 VSK Mendelu Brno 54:34 + 1:05
4. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 55:59 + 2:30
5. Štěpánský Václav ZBM6108 SK Žabovřesky Brno 56:20 + 2:51
6. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 65:22 + 11:53
7. Buráň Zdeněk 0130001 BzB 66:20 + 12:51
8. Truhlář Karel ADA5111 OOB Spartak Adamov 71:20 + 17:51
9. Věžník Antonín ADA5505 OOB Spartak Adamov 81:23 + 27:54
H65
3.40 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 58:01
2. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 69:31 + 11:30
3. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 110:02 + 52:01
HDR
3.30 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 19:03
2. Bednář Antonín 19:29 + 0:26
3. Mičánek Dominik 0070002 - 20:21 + 1:18
4. Bulička Lukáš 22:20 + 3:17
5. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 23:00 + 3:57
6. Cicvárek Lukáš 23:22 + 4:19
7. Sojka Tomáš 23:46 + 4:43
8. Konečný Lukáš 24:08 + 5:05
8. Marková Lucie ZBM1351 SK Žabovřesky Brno 24:08 + 5:05
10. Syková Tamara 0300001 ts 24:29 + 5:26
11. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 24:32 + 5:29
12. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 25:49 + 6:46
13. Němcová Adéla 27:34 + 8:31
14. Vrbková Mariana 28:33 + 9:30
15. Janča Ondřej OJ1304 29:08 + 10:05
16. Kolář Kryštov 31:06 + 12:03
17. Varga Mathyas 31:07 + 12:04
18. Dohnalová Eliška 0010001 Dohnalovi 31:14 + 12:11
19. Kolář Štěpán 31:25 + 12:22
20. Němec Štěpán 31:39 + 12:36
21. Zima Ondřej 0040005 Zimovi-Dánielovi 31:45 + 12:42
22. Autrata Jiří 32:21 + 13:18
23. Komosná Tereza 35:22 + 16:19
24. Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 16:59
25. Komosný Kryštof 36:32 + 17:29
26. Galíková Amálie 37:25 + 18:22
27. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 38:02 + 18:59
28. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 38:27 + 19:24
29. Paseka Matěj 0270003 Mabruk Brno 38:58 + 19:55
30. Šuláková Karolína 0370001 bez registrace 39:00 + 19:57
31. Novák Martin 39:29 + 20:26
32. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 39:40 + 20:37
33. Stehlíková Kateřina 39:52 + 20:49
34. Pařízková Eliška ZBM1150 SK Žabovřesky Brno 40:23 + 21:20
35. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 22:30
36. Drexlerová Jana 0380002 Rexové 41:52 + 22:49
37. Nováková Markéta 44:52 + 25:49
38. Sychrová Hana VBM1352 VSK Mendelu Brno 45:22 + 26:19
39. Chaloupka Jakub ZBM1402 SK Žabovřesky Brno 45:31 + 26:28
40. Chaloupka Matěj ZBM1403 SK Žabovřesky Brno 45:34 + 26:31
41. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Žabovřesky Brno 45:42 + 26:39
42. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 45:51 + 26:48
43. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:04 + 30:01
44. Dokoupilová Simona 51:38 + 32:35
45. Drexler Petr 0380003 Rexové 52:34 + 33:31
46. Janačík Tadeáš 52:35 + 33:32
47. Janačíková Valerie 52:36 + 33:33
48. Stehlíková Anna 53:13 + 34:10
49. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 54:04 + 35:01
50. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 54:33 + 35:30
51. Šafek Jakub ZBM1611 SK Žabovřesky Brno 56:34 + 37:31
52. Račanská Josefína UBM1651 MENISKOS Brno 56:53 + 37:50
53. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 60:42 + 41:39
54. Bílka Hugo 60:48 + 41:45
55. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 60:50 + 41:47
56. Klieštíková Aneta + Marie 0310005 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 64:34 + 45:31
57. Ženková Tereza 6KC8201 Neregistrovaní 65:53 + 46:50
58. Burdilák Robin 67:40 + 48:37
59. Stehlík Šimon 0240004 S-team 70:22 + 51:19
60. Stehlik Jakub 0240001 S-team 72:11 + 53:08
61. Sýkora Jan 0230002 Sýkorky 76:57 + 57:54
62. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 79:57 + 60:54
63. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 80:38 + 61:35
64. Matějová Julie 0240003 S-team 80:52 + 61:49
65. Andrej Zvarik 99:14 + 80:11
66. Kryštof Zvarik 99:17 + 80:14
Tomíčková Ivana 0140003 ESOX ODEI DISK
Chromý Filip TBM1616 KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.00 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mynář Martin 0080001 Nezabloudíme 26:10
2. Velešíková Monika 26:13 + 0:03
3. Achten Petra 0210001 TESLA Brno 27:21 + 1:11
4. Mikula Martin 0190001 - 27:48 + 1:38
5. Navrátil Ondřej 0400001 KMCH 28:45 + 2:35
6. Sedláček Břetislav TBM7529 KOS TJ Tesla Brno 29:11 + 3:01
7. Křivan Václav TTR7601 OOB Třebíč 29:45 + 3:35
8. Staněk Mojmír UBM6701 MENISKOS Brno 30:50 + 4:40
9. Valdhans Jan 32:36 + 6:26
10. Paseka Tomáš 0270001 Mabruk Brno 32:42 + 6:32
11. Drexler Petr 0380001 Rexové 32:51 + 6:41
12. Achten Robin 0210002 TESLA Brno 33:03 + 6:53
13. Dohnal Pavel 0010002 Dohnalovi 33:22 + 7:12
14. Nekula Tomáš 0170003 Family Point 33:25 + 7:15
15. Kruml Ondřej 0080002 Nezabloudíme 34:41 + 8:31
16. Stojan Luděk 35:46 + 9:36
17. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 37:19 + 11:09
18. Valdhans Jakub 38:10 + 12:00
19. Vostal Petr 0020001 pv 38:11 + 12:01
20. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 39:06 + 12:56
21. Pražanová Julie ABM0554 KOB ALFA Brno 40:41 + 14:31
22. Tužilová Michaela 0110002 Tužilovi 41:52 + 15:42
23. Francová Jana 41:53 + 15:43
24. Buráňová Hana 0130002 BzB 41:57 + 15:47
25. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 42:28 + 16:18
26. Vojna Tobiáš 42:37 + 16:27
27. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 42:43 + 16:33
28. Bašeová Magdaléna 42:44 + 16:34
29. Košíková Jana 0100001 Brno 43:49 + 17:39
30. Zimová Kristýna 0040006 Zimovi-Dánielovi 44:24 + 18:14
31. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 44:54 + 18:44
32. Kučera Viktor ZBM7608 SK Žabovřesky Brno 47:59 + 21:49
33. Vojna Petr 48:17 + 22:07
34. Paseková Tereza 0270002 Mabruk Brno 50:30 + 24:20
35. Šulák Ondřej 0370002 bez registrace 51:08 + 24:58
36. Rotková Gabriela 0090001 nereg. 51:09 + 24:59
37. Nedorostková Monika 0090002 nereg. 51:11 + 25:01
38. Ježková Ilona TBM7256 KOS TJ Tesla Brno 51:24 + 25:14
39. Staňková Martina UBM6751 MENISKOS Brno 51:36 + 25:26
40. Vaculínová Hana TBM8354 KOS TJ Tesla Brno 52:22 + 26:12
41. Vlčková Tereza 0080005 Nezabloudíme 53:01 + 26:51
42. Smítalová Ester 0290001 Smítalovic family 53:08 + 26:58
43. Vrbková Magdalena 53:15 + 27:05
44. Hana Zvariková 53:27 + 27:17
45. Tomanová Elena ABM6666 KOB ALFA Brno 54:24 + 28:14
46. Mičánková Marta 0070001 - 54:54 + 28:44
47. Smítal Vendelín 0290002 Smítalovic family 54:59 + 28:49
48. Machů Jan 55:49 + 29:39
49. Baláčová Jana 0340002 Baláčovi 56:58 + 30:48
50. Střelická Jana 0410001 nereg. 59:07 + 32:57
50. Střelická Alena 0410002 nereg. 59:07 + 32:57
52. Konečná Marcela 0360001 nereg 59:33 + 33:23
53. Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 60:59 + 34:49
54. Vrtílek Roman 0060001 Vrtas 73 61:50 + 35:40
55. Žovincová Sylva ABM7667 KOB ALFA Brno 64:21 + 38:11
56. Vysočan Pavel UBM6902 MENISKOS Brno 65:51 + 39:41
57. Banďouch Vratislav VBM4301 VSK Mendelu Brno 67:16 + 41:06
58. Kadlecová Gabriela 67:29 + 41:19
59. Hesová Iva 0060002 Vrtas 73 69:41 + 43:31
60. Krumlová Andrea 0080003 Nezabloudíme 71:09 + 44:59
61. Růžička Tomáš VBM8406 VSK Mendelu Brno 74:48 + 48:38
62. Bednářová Anna 82:09 + 55:59
63. Krestová Alena 0320004 Kresťáci 93:28 + 67:18
64. Bednářová Daniela 116:25 + 90:15
Poláčková Alžběta DISK
Vychodil David RBK0699 SK Radioklub Blansko DISK
T
5.00 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dániel Vladimír 0040007 Zimovi-Dánielovi 60:47
2. Komenda Kamil 0120001 Kamil Komenda 63:23 + 2:36
3. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 64:23 + 3:36
4. Fejtd Vojtěch 65:11 + 4:24
5. Sýkora Lukáš 0230001 Sýkorky 67:18 + 6:31
6. Kresta Aleš 0320001 Kresťáci 71:30 + 10:43
7. Štastný Jan 76:22 + 15:35
8. Bauerová Petra 6KC8350 Neregistrovaní 79:10 + 18:23
9. Tomíček Oldřich 0140001 ESOX ODEI 82:32 + 21:45