Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Chroboly
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Jelení hora
Ředitel závodu:
Šmahel Lukáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Blažek Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Karbusová Kateřina - R3
JURY:
Vébr Jiří, Blabla Zdeněk, Hulec Jakub
Protokol:
Závod proběhl dle pravidel. Žádné zranění.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P2     P4    
D10
1.60 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 28:29
2. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 30:04 + 1:35
3. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 39:37 + 11:08
4. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 41:36 + 13:07
5. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 47:50 + 19:21
D12
1.90 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 18:28
2. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 24:35 + 6:07
3. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 30:59 + 12:31
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 33:35 + 15:07
5. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 37:29 + 19:01
6. Fistrová Anna 20002 Volary 47:48 + 29:20
7. Jungvirtová Adéla KRE0752 OOB TJ Sokol Křemže 53:20 + 34:52
Niesytová Nikola VTA0854 SC vebr-sport DISK
D14
2.10 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 27:22
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 33:50 + 6:28
3. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 39:11 + 11:49
4. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 40:58 + 13:36
Kůrková Kateřina VTA0657 SC vebr-sport DISK
Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek DISK
Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport DNS
D16
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 33:40
2. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 34:13 + 0:33
3. Javorská Rozvita 20001 Volary 41:47 + 8:07
4. Fistrová Ludmila OPI0451 Orientační sporty Písek 61:16 + 27:36
D18
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 33:23
2. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 41:52 + 8:29
3. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 43:31 + 10:08
4. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 46:26 + 13:03
D20
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodova Jana VTA9951 SC vebr-sport 70:41
D21
4.00 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3688
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 50:37 3851
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 53:44 + 3:07 3634
3. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 54:31 + 3:54 3579
4. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 55:49 + 5:12 3489
5. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 58:44 + 8:07 3285
6. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 67:23 + 16:46 2683
7. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 68:02 + 17:25 2638
Fišerová Tereza OPI9850 Orientační sporty Písek DISK
D35
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 34:30
2. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 39:13 + 4:43
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 40:43 + 6:13
4. Roučková Romana KSH8351 OB Kašperské Hory 44:52 + 10:22
5. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 45:32 + 11:02
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 48:22 + 13:52
7. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 49:27 + 14:57
8. Zámečníková Jitka Žádný oddíl 49:47 + 15:17
9. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 51:54 + 17:24
10. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 60:06 + 25:36
11. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 65:39 + 31:09
12. Fialová Irena KRE7950 OOB TJ Sokol Křemže 84:32 + 50:02
D45
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 36:33
2. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 37:02 + 0:29
3. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 38:57 + 2:24
4. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 45:02 + 8:29
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 46:39 + 10:06
6. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 47:23 + 10:50
7. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 48:39 + 12:06
Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák DISK
Málková Věra CST6550 OB Strakonice DISK
D55
2.00 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 30:58
2. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 35:11 + 4:13
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 36:35 + 5:37
4. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 42:49 + 11:51
Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor DNS
D75
1.50 km, 45 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor DNS
DF
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 48:03
2. Fialová Simona KRE1150 OOB TJ Sokol Křemže 51:35 + 3:32
3. Pomijová Viola KRE0753 OOB TJ Sokol Křemže 52:09 + 4:06
4. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 53:30 + 5:27
5. Anna Fleischmannová OOB TJ Sokol Křemže 53:45 + 5:42
6. Kopecká Zuzana OPI1050 Orientační sporty Písek 57:12 + 9:09
7. Fialová Markéta KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže 61:22 + 13:19
Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek DNS
H10
1.60 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 16:10
2. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 20:13 + 4:03
3. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 20:47 + 4:37
4. Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice 24:47 + 8:37
5. Gotfried Štěpán VCB0905 OB České Budějovice 25:15 + 9:05
6. Petrášek Michal 30002 Volary 53:27 + 37:17
Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H12
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 20:56
2. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 25:00 + 4:04
3. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 27:03 + 6:07
4. Fiala Ondřej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 31:18 + 10:22
5. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 35:03 + 14:07
6. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 37:23 + 16:27
7. Petrášek Martin 30001 Volary 38:46 + 17:50
8. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 39:00 + 18:04
9. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 41:02 + 20:06
Longauer Tomáš KRE0702 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice DNS
H14
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 34:08
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 36:00 + 1:52
3. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 36:26 + 2:18
4. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 38:47 + 4:39
5. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 44:28 + 10:20
Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek DNS
H16
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 31:06
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 33:09 + 2:03
3. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 36:54 + 5:48
4. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 45:48 + 14:42
5. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 56:38 + 25:32
H21
4.50 km, 185 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 39:50 5856
2. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 40:06 + 0:16 5819
3. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 42:00 + 2:10 5550
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 46:25 + 6:35 4926
5. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 47:49 + 7:59 4729
6. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 48:08 + 8:18 4684
7. Heřman Ondřej KRE9500 OOB TJ Sokol Křemže 48:47 + 8:57 4592
8. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 50:13 + 10:23 4390
9. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 50:31 + 10:41 4347
10. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 54:52 + 15:02 3733
11. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 58:56 + 19:06 3158
12. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 69:15 + 29:25 1701
13. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 73:38 + 33:48 1081
Brlica Pavel 7033 SK Žabovřesky Brno DISK
Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně DISK 0
H35
4.00 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 55:46
2. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 57:46 + 2:00
3. Zámečník Pavel Žádný oddíl 59:30 + 3:44
4. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 65:35 + 9:49
4. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 65:35 + 9:49
6. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 67:43 + 11:57
7. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 71:05 + 15:19
Majer Vítek PCB8301 SKP České Budějovice DISK
Mágr Zdeněk 10001 České Budějovice DISK
H45
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 35:58
2. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 39:57 + 3:59
3. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 44:05 + 8:07
4. Heřman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 45:52 + 9:54
5. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 56:44 + 20:46
6. Velát Vladimír 64:03 + 28:05
7. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 68:44 + 32:46
8. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 68:45 + 32:47
H55
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiri TUV4601 SOK TJ Turnov 32:47
2. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 36:51 + 4:04
3. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 44:39 + 11:52
MS Pešta Jiří 3054 Tesil Milevsko 31:43 +
H65
2.00 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 35:42
2. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 35:49 + 0:07
3. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 42:57 + 7:15
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 48:06 + 12:24
H75
1.80 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 42:37
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 46:47 + 4:10
HDR
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 23:41
2. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 28:24 + 4:43
3. Kopecký Jan OPI1301 Orientační sporty Písek 28:30 + 4:49
4. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 30:30 + 6:49
5. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 30:31 + 6:50
6. Roučková Terezka 34:00 + 10:19
7. Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 34:07 + 10:26
8. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 34:32 + 10:51
9. Padrtová Simona KRE1051 OOB TJ Sokol Křemže 36:08 + 12:27
10. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 42:33 + 18:52
11. Dobročkováci 43:21 + 19:40
12. vlci Šumavští 44:27 + 20:46
13. Pazderník Honzík 67:05 + 43:24
14. Emma Fleischmannová OOB TJ Sokol Křemže 76:58 + 53:17
Čerkl Jan OOB TJ Sokol Křemže DISK
Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory DNS
HF
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 21:44
2. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 29:23 + 7:39
3. Novisedlak Denis 48917 Žádný oddíl 39:42 + 17:58
4. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 45:03 + 23:19
5. Sapák Tonda 119:02 + 97:18
P2
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 19:10
2. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 23:03 + 3:53
3. Brlicová Natálie 23:20 + 4:10
4. Hrodková Markéta 25:41 + 6:31
5. Novisedlak Dušan 40:49 + 21:39
6. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 61:39 + 42:29
7. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 62:29 + 43:19
Kupka Štěpán DISK
P4
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Tomáš KRE7400 OOB TJ Sokol Křemže 85:35
2. Novák Milan KRE7300 OOB TJ Sokol Křemže 86:17 + 0:42
Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Roučka Martin KSH8001 OB Kašperské Hory DNS