Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubesová Kristyna | RUZ1050 | TJ Růžená | 29:46 | ||
2. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:38 | + 4:52 | |
3. | Dvorácková Eliska | TTR0951 | OOB Třebíč | 50:25 | + 20:39 | |
MS | Slavícková Ema | JHB0852 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 41:36 | + 11:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufalová Júlia | SJI0950 | OK Jihlava | 27:19 | ||
2. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 29:26 | + 2:07 | |
3. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 34:04 | + 6:45 | |
4. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 42:36 | + 15:17 | |
5. | Dvorácková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:50 | + 16:31 | |
6. | Beranová Marie | SJH0951 | SJH Jindřichův Hradec | 45:28 | + 18:09 | |
7. | Slavíková Barbora | CHT0951 | OOB SK Chrast | 49:09 | + 21:50 | |
8. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 61:00 | + 33:41 | |
9. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 68:10 | + 40:51 | |
Kozderková Magdalena | PZR0652 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
MS | Kozderková Jolana | PZR1050 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 93:27 | + 66:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 18:48 | ||
2. | Belousková Katerina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 22:51 | + 4:03 | |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 23:01 | + 4:13 | |
4. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 24:54 | + 6:06 | |
5. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 25:58 | + 7:10 | |
6. | Boucková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 27:19 | + 8:31 | |
7. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 31:24 | + 12:36 | |
8. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 31:27 | + 12:39 | |
9. | Honzáková Nelka | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 31:29 | + 12:41 | |
10. | Charouzová Eliska | CHT0851 | OOB SK Chrast | 31:57 | + 13:09 | |
11. | Krátká Eliska | SJI0851 | OK Jihlava | 32:21 | + 13:33 | |
12. | Gregorová Julie | RUZ0750 | TJ Růžená | 32:25 | + 13:37 | |
13. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 33:20 | + 14:32 | |
14. | Potuzníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 35:23 | + 16:35 | |
15. | Komárková Zbynka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 36:01 | + 17:13 | |
16. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:00 | + 19:12 | |
17. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 41:18 | + 22:30 | |
18. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 42:09 | + 23:21 | |
19. | Janícková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:11 | + 26:23 | |
20. | Nesporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 47:10 | + 28:22 | |
21. | Dvorácková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:59 | + 30:11 | |
22. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 53:07 | + 34:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 18:56 | ||
2. | Blazková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 23:18 | + 4:22 | |
3. | Dolezelová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:26 | + 5:30 | |
4. | Jindrichová Eliska | SJI0553 | OK Jihlava | 25:20 | + 6:24 | |
5. | Slavíková Eva | CHT0652 | OOB SK Chrast | 25:40 | + 6:44 | |
6. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 28:15 | + 9:19 | |
7. | Benesová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 30:45 | + 11:49 | |
8. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 35:38 | + 16:42 | |
9. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 36:57 | + 18:01 | |
10. | Dolezalová Barbora | CHT0655 | OOB SK Chrast | 39:01 | + 20:05 | |
11. | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 40:19 | + 21:23 | |
12. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 43:57 | + 25:01 | |
13. | Halamková Justyna | CHT0651 | OOB SK Chrast | 56:09 | + 37:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 29:31 | ||
2. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:42 | + 6:11 | |
3. | Marecková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:33 | + 11:02 | |
4. | Nesporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 43:52 | + 14:21 | |
5. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 72:21 | + 42:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dockalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 43:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 33:01 | 6366 | ||
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 36:35 | + 3:34 | 5800 | |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:04 | + 7:03 | 5247 | |
4. | Hojná Eliska | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 43:21 | + 10:20 | 4725 | |
5. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 43:26 | + 10:25 | 4712 | |
6. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 45:10 | + 12:09 | 4437 | |
7. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 46:26 | + 13:25 | 4236 | |
8. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 46:28 | + 13:27 | 4231 | |
9. | Penázová Veronika | SJH9752 | SJH Jindřichův Hradec | 47:18 | + 14:17 | 4098 | |
10. | Zavadilová Simona | PTE8485 | TJ Sokol Ptení | 48:32 | + 15:31 | 3902 | |
11. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 49:38 | + 16:37 | 3728 | |
12. | Kasparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 50:29 | + 17:28 | 3593 | |
13. | Petrácková Kristyna | SJI9851 | OK Jihlava | 51:34 | + 18:33 | 3421 | |
14. | Medílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 53:28 | + 20:27 | 3119 | |
15. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:14 | + 21:13 | 2997 | |
16. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 55:00 | + 21:59 | 2876 | |
17. | Culková Hana | JHB8951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:50 | + 23:49 | 2585 | |
18. | Kratochvílová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 57:40 | + 24:39 | 2452 | |
19. | Míková Michaela | SJH8251 | SJH Jindřichův Hradec | 59:12 | + 26:11 | 2209 | |
20. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 89:18 | + 56:17 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cipryánová Alena | BZP7850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:47 | 921 | ||
2. | Mátlová Pavlína | TJN9392 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:35 | + 2:48 | 866 | |
3. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 46:17 | + 3:30 | 852 | |
4. | Drobná Markéta | CHT7651 | OOB SK Chrast | 54:02 | + 11:15 | 700 | |
5. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SJH Jindřichův Hradec | 55:59 | + 13:12 | 662 | |
6. | Jirku Zdenka | SJH5751 | SJH Jindřichův Hradec | 56:46 | + 13:59 | ||
7. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 57:17 | + 14:30 | 637 | |
8. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 57:48 | + 15:01 | 627 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 36:16 | ||
2. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 36:37 | + 0:21 | |
3. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:53 | + 1:37 | |
4. | Marecková Katerina | OSN7550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:24 | + 2:08 | |
5. | Komárková Lenka | SJH7651 | SJH Jindřichův Hradec | 42:48 | + 6:32 | |
6. | Potuzníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 44:40 | + 8:24 | |
7. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 45:56 | + 9:40 | |
8. | Beranová Jana | SJH7851 | SJH Jindřichův Hradec | 46:07 | + 9:51 | |
9. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 46:42 | + 10:26 | |
10. | Dvorácková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:01 | + 12:45 | |
11. | Mokrá Regina | ABM6854 | KOB ALFA Brno | 50:59 | + 14:43 | |
12. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 52:59 | + 16:43 | |
13. | Slavícková Lada | JHB7951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 53:55 | + 17:39 | |
14. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 54:15 | + 17:59 | |
15. | Dvorácková Jana | TTR8154 | OOB Třebíč | 56:22 | + 20:06 | |
16. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:47 | + 20:31 | |
17. | Blazková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 59:21 | + 23:05 | |
18. | Málková Sárka | CST8351 | OB Strakonice | 59:48 | + 23:32 | |
19. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 60:37 | + 24:21 | |
20. | Jindrichová Lenka | SJI7550 | OK Jihlava | 88:09 | + 51:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benesová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 33:26 | ||
2. | Janícková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:34 | + 2:08 | |
3. | Nesporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 37:22 | + 3:56 | |
4. | Polácková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:32 | + 9:06 | |
5. | Hojná Tereza | SJH6951 | SJH Jindřichův Hradec | 42:44 | + 9:18 | |
6. | Sismová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 48:38 | + 15:12 | |
7. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 49:31 | + 16:05 | |
8. | Reznícková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 49:52 | + 16:26 | |
9. | Stauchova Iva | 0010001 | staušíci | 49:57 | + 16:31 | |
10. | Saterová Monika | SJI6551 | OK Jihlava | 52:24 | + 18:58 | |
11. | Záková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:11 | + 19:45 | |
12. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:12 | + 25:46 | |
13. | Málková Vera | CST6550 | OB Strakonice | 68:39 | + 35:13 | |
14. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 86:10 | + 52:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:28 | ||
2. | Slámová Hana | TBM4951 | KOS TJ Tesla Brno | 45:52 | + 9:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krízová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:57 | ||
2. | Orálková Libuse | TTR5351 | OOB Třebíč | 49:48 | + 3:51 | |
3. | Podhorská Vera | SJI5252 | OK Jihlava | 57:20 | + 11:23 | |
4. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 70:01 | + 24:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiás | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 20:23 | ||
2. | Stastny Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 28:34 | + 8:11 | |
3. | Broum Matej | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:51 | + 12:28 | |
4. | Bursík Matej | SJI1002 | OK Jihlava | 35:20 | + 14:57 | |
Forst Matous | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blazek Vojtech | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 22:57 | ||
2. | Kopenec Simon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 23:40 | + 0:43 | |
3. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 26:57 | + 4:00 | |
4. | Klusácek Mikulás | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 27:19 | + 4:22 | |
5. | Prásil Simon | TTR0901 | OOB Třebíč | 27:30 | + 4:33 | |
6. | Cerny Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 27:35 | + 4:38 | |
7. | Ruzicka Tomás | SJI0907 | OK Jihlava | 27:49 | + 4:52 | |
8. | Kárník Stepán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:59 | + 5:02 | |
9. | Dockal Matous | SJI0900 | OK Jihlava | 33:07 | + 10:10 | |
10. | Vinopal Vojtech | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:26 | + 10:29 | |
11. | Jirku Ondrej | SJI0904 | OK Jihlava | 33:34 | + 10:37 | |
12. | Kopecky Vojtech | CHT1001 | OOB SK Chrast | 34:14 | + 11:17 | |
13. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 14:05 | |
MS | Zmydloch Matyás | PZR0702 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:23 | + 20:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 17:43 | ||
2. | Prásil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 22:09 | + 4:26 | |
3. | Prásil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 23:33 | + 5:50 | |
4. | Blazek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 24:45 | + 7:02 | |
5. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:49 | + 9:06 | |
6. | Parkan Tomás | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 28:43 | + 11:00 | |
7. | Venhoda Lukás | SJI0801 | OK Jihlava | 31:15 | + 13:32 | |
8. | Krupicka Vít | CTB0701 | SK OB Chotěboř | 33:59 | + 16:16 | |
9. | Ruzicka Vojtech | SJI0704 | OK Jihlava | 40:08 | + 22:25 | |
10. | Vítek Vojtech | CHT0801 | OOB SK Chrast | 45:47 | + 28:04 | |
11. | Coufal Petr | SJI0703 | OK Jihlava | 47:13 | + 29:30 | |
12. | Dejnozka Matej | CHT0701 | OOB SK Chrast | 49:16 | + 31:33 | |
13. | Hudec David | SJI0806 | OK Jihlava | 51:30 | + 33:47 | |
14. | Halamka Jirí | CHT0804 | OOB SK Chrast | 66:51 | + 49:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 24:44 | ||
2. | Prásil Tomás | TTR0501 | OOB Třebíč | 25:17 | + 0:33 | |
3. | Vítek Matej | SJI0500 | OK Jihlava | 26:41 | + 1:57 | |
4. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 27:18 | + 2:34 | |
5. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 31:49 | + 7:05 | |
6. | Novák Matyás | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 34:29 | + 9:45 | |
7. | Pulc Ondrej | ZAM0505 | OB TJ Sokol Žamberk | 34:41 | + 9:57 | |
8. | Zrník Tomás | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:02 | + 10:18 | |
9. | Fajfr Marek | ZAM0602 | OB TJ Sokol Žamberk | 35:19 | + 10:35 | |
10. | Dvorácek Tomás | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:59 | + 14:15 | |
11. | Potuzník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 39:19 | + 14:35 | |
12. | Venhauer Vojtech | SJI0505 | OK Jihlava | 40:31 | + 15:47 | |
13. | Kocourek Jirí | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 47:07 | + 22:23 | |
14. | Vacek Frantisek | CHT0501 | OOB SK Chrast | 48:01 | + 23:17 | |
15. | Jirku Frantisek | SJI0600 | OK Jihlava | 56:21 | + 31:37 | |
16. | Máca Dominik | SJI0503 | OK Jihlava | 68:32 | + 43:48 | |
17. | Nespor Jirí | TTR0502 | OOB Třebíč | 74:20 | + 49:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotny Tomás | TTR0305 | OOB Třebíč | 30:12 | ||
2. | Venhoda Matej | SJI0301 | OK Jihlava | 32:06 | + 1:54 | |
3. | Orany Vojtech | SJI0401 | OK Jihlava | 32:39 | + 2:27 | |
4. | Chrást Lukás | OSN0301 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:32 | + 8:20 | |
5. | Hybes Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 38:36 | + 8:24 | |
6. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 38:59 | + 8:47 | |
7. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 39:01 | + 8:49 | |
8. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 42:29 | + 12:17 | |
9. | Splítek Petr | PZR0401 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:10 | + 21:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Matej | TTR0102 | OOB Třebíč | 33:59 | ||
2. | Novotny Vojtech | TTR0203 | OOB Třebíč | 42:24 | + 8:25 | |
3. | Nespor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 43:54 | + 9:55 | |
4. | Tkác Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 44:27 | + 10:28 | |
5. | Kopecky Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:20 | + 12:21 | |
6. | Sitar Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:46 | + 12:47 | |
7. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 48:50 | + 14:51 | |
Dudek Jan | PDY0249 | Běhej Poděbrady | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokry Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 36:30 | 8249 | ||
2. | Prásil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 37:30 | + 1:00 | 8039 | |
3. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 39:47 | + 3:17 | 7561 | |
4. | Kamenicky Jeronym | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:24 | + 3:54 | 7431 | |
5. | Perknovsky Radim | JPV8235 | Oddíl OS SK Prostějov | 42:10 | + 5:40 | 7061 | |
6. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 43:15 | + 6:45 | 6834 | |
7. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 43:38 | + 7:08 | 6754 | |
8. | Vacek Vojtech | SJI9602 | OK Jihlava | 43:56 | + 7:26 | 6691 | |
9. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 44:04 | + 7:34 | 6663 | |
10. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 44:33 | + 8:03 | 6562 | |
11. | Kopácek Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 44:40 | + 8:10 | 6537 | |
12. | Mokry Ondrej | ABM9410 | KOB ALFA Brno | 45:33 | + 9:03 | 6352 | |
13. | Prásil Ales | SJI7415 | OK Jihlava | 46:28 | + 9:58 | 6160 | |
14. | Kamenicky Tobiás | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:10 | + 10:40 | 6013 | |
15. | Píro Matej | TTR8802 | OOB Třebíč | 47:57 | + 11:27 | 5849 | |
16. | Kafka Matej | SJI9903 | OK Jihlava | 49:59 | + 13:29 | 5423 | |
17. | Plíhal Tomás | SJI8509 | OK Jihlava | 50:39 | + 14:09 | 5283 | |
18. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 50:49 | + 14:19 | 5248 | |
19. | Stenha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 51:20 | + 14:50 | 5140 | |
20. | Benes Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 51:32 | + 15:02 | 5098 | |
21. | Blazek Zdenek | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | 52:19 | + 15:49 | 4934 | |
22. | Korecky Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 53:00 | + 16:30 | 4790 | |
23. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:03 | + 17:33 | 4570 | |
24. | Kysilko Zdenek | CHT8601 | OOB SK Chrast | 54:44 | + 18:14 | 4427 | |
25. | Vesely Vojtech | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 55:03 | + 18:33 | 4361 | |
26. | Orany Tomás | SJI7311 | OK Jihlava | 55:15 | + 18:45 | 4319 | |
27. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 56:01 | + 19:31 | 4158 | |
28. | Nouza Petr | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 56:10 | + 19:40 | 4127 | |
29. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 56:33 | + 20:03 | 4046 | |
30. | Komárek Arnost | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 56:42 | + 20:12 | 4015 | |
31. | Jirku Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 57:00 | + 20:30 | 3952 | |
32. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 57:36 | + 21:06 | 3826 | |
33. | Fryba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 58:26 | + 21:56 | 3652 | |
34. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:03 | + 22:33 | 3522 | |
35. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 59:19 | + 22:49 | 3467 | |
36. | Zák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:19 | + 25:49 | 2838 | |
37. | Cermák Marek | RUZ0001 | TJ Růžená | 62:43 | + 26:13 | 2754 | |
38. | Hybes David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 68:44 | + 32:14 | 1493 | |
39. | Novohradsky Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:45 | + 38:15 | 232 | |
Nesetril Tomás | CHT8901 | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:28 | 2271 | ||
2. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 48:06 | + 7:38 | 1938 | |
3. | Máca Tomás | SJI7800 | OK Jihlava | 50:11 | + 9:43 | 1847 | |
4. | Sitar Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:53 | + 17:25 | 1511 | |
5. | Parízek Milos | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:23 | + 21:55 | 1314 | |
6. | Kavan Tomás | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 63:49 | + 23:21 | 1252 | |
7. | Máca Petr | SJI7500 | OK Jihlava | 64:53 | + 24:25 | 1205 | |
8. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 69:23 | + 28:55 | 1009 | |
9. | Skryja Ondrej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:03 | + 36:35 | 674 | |
10. | Splítek Václav | PZR7700 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:08 | + 39:40 | 540 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Ales | MFP7808 | Matfyz Praha | 37:27 | ||
2. | Prosek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 38:33 | + 1:06 | |
3. | Veverka Tomás | VAM8401 | OB Vamberk | 39:40 | + 2:13 | |
4. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 40:22 | + 2:55 | |
5. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:24 | + 4:57 | |
6. | Dvorácek Jirí | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:29 | + 6:02 | |
7. | Izdny Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 45:11 | + 7:44 | |
8. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 46:56 | + 9:29 | |
9. | Míchal Jirí | SJH7802 | SJH Jindřichův Hradec | 47:43 | + 10:16 | |
10. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 51:12 | + 13:45 | |
11. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 51:50 | + 14:23 | |
12. | Nevrkla Tomás | RUZ7600 | TJ Růžená | 52:24 | + 14:57 | |
13. | Vesely Oldrich | SJH7101 | SJH Jindřichův Hradec | 53:29 | + 16:02 | |
14. | Mokry Jan | ABM6611 | KOB ALFA Brno | 54:10 | + 16:43 | |
15. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 54:22 | + 16:55 | |
16. | Novák Pavel | CTB8101 | SK OB Chotěboř | 54:48 | + 17:21 | |
17. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:51 | + 21:24 | |
18. | Konfrst Josef | 0050001 | OB Vepřová | 59:32 | + 22:05 | |
19. | Vacek Frantisek | CHT7001 | OOB SK Chrast | 60:48 | + 23:21 | |
20. | Cermák Martin | RUZ7100 | TJ Růžená | 64:49 | + 27:22 | |
21. | Potuzník Martin | SJH7705 | SJH Jindřichův Hradec | 68:31 | + 31:04 | |
22. | Dolezel Tomás | STA7701 | OK Střelka | 87:35 | + 50:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 33:07 | ||
2. | Parkan Jirí | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 34:41 | + 1:34 | |
3. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 35:41 | + 2:34 | |
4. | Kamenicky Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:33 | + 4:26 | |
5. | Nechanicky Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:42 | + 4:35 | |
6. | Skryja Borivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:43 | + 4:36 | |
7. | Dundácek Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 37:57 | + 4:50 | |
8. | Kovacic Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:16 | + 6:09 | |
9. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 40:29 | + 7:22 | |
10. | Wurzel Bretislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:36 | + 8:29 | |
11. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 43:19 | + 10:12 | |
12. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 44:04 | + 10:57 | |
13. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:39 | + 12:32 | |
14. | Sisma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 46:40 | + 13:33 | |
15. | Stauch Michal | 0010002 | staušíci | 49:00 | + 15:53 | |
16. | Petrácek Ales | SJI6301 | OK Jihlava | 49:37 | + 16:30 | |
17. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 49:51 | + 16:44 | |
18. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:03 | + 16:56 | |
19. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:06 | + 19:59 | |
20. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 58:39 | + 25:32 | |
21. | Hülle Jan | CHT6903 | OOB SK Chrast | 63:17 | + 30:10 | |
22. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 71:35 | + 38:28 | |
23. | Dudek Jan | PDY7249 | Běhej Poděbrady | 101:22 | + 68:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecky Zdenek | SJI6002 | OK Jihlava | 31:44 | ||
2. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 31:52 | + 0:08 | |
3. | Klusácek Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 34:06 | + 2:22 | |
4. | Kanák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 34:07 | + 2:23 | |
5. | Koudelny Jirí | TTR5401 | OOB Třebíč | 35:44 | + 4:00 | |
6. | Kafka Václav | SJI6001 | OK Jihlava | 36:17 | + 4:33 | |
7. | Nespor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 36:39 | + 4:55 | |
8. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 38:28 | + 6:44 | |
9. | Kubálek Zdenek | RUZ5306 | TJ Růžená | 39:05 | + 7:21 | |
10. | Novohradsky Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:10 | + 10:26 | |
11. | Stefec Jaroslav | CHT5801 | OOB SK Chrast | 42:50 | + 11:06 | |
12. | Kopácek Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 54:05 | + 22:21 | |
13. | Bláha Leos | JHB6207 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:26 | + 22:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 31:03 | ||
2. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 35:00 | + 3:57 | |
3. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 37:42 | + 6:39 | |
4. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 45:04 | + 14:01 | |
5. | Vodrázka Oldrich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 45:17 | + 14:14 | |
6. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 46:20 | + 15:17 | |
7. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 47:38 | + 16:35 | |
8. | Grundel Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 55:30 | + 24:27 | |
9. | Starka Frantisek | CHT4801 | OOB SK Chrast | 56:25 | + 25:22 | |
10. | Sláma Dusan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 63:36 | + 32:33 | |
11. | Izdny Pavel | SJI4600 | OK Jihlava | 71:14 | + 40:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Apolena | SJI1150 | OK Jihlava | 25:08 | ||
2. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 27:50 | + 2:42 | |
3. | Klusácková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 32:01 | + 6:53 | |
4. | Dockal Prokop | SJI1201 | OK Jihlava | 34:15 | + 9:07 | |
5. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 34:29 | + 9:21 | |
6. | Kárníková Alzbeta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:31 | + 11:23 | |
7. | Vrba Matous | NNN0102 | Neregistrovaní | 37:49 | + 12:41 | |
8. | Boucková Elena | CHT | OOB SK Chrast | 38:19 | + 13:11 | |
9. | Stastny Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 39:30 | + 14:22 | |
10. | Dostálek Jan | NNN0101 | Neregistrovaní | 40:23 | + 15:15 | |
11. | Kozák Vojtech | TBM1101 | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 18:05 | |
12. | Slavícková Julie | JHB1051 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:48 | + 20:40 | |
13. | Culková Natálie | 0070100 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 46:01 | + 20:53 | |
14. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 50:20 | + 25:12 | |
15. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 50:42 | + 25:34 | |
16. | Komárková Ondrejka | SJH1351 | SJH Jindřichův Hradec | 52:32 | + 27:24 | |
17. | Lauermanová Eva | SJI | OK Jihlava | 58:00 | + 32:52 | |
18. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | KOS TJ Tesla Brno | 61:46 | + 36:38 | |
19. | Kozáková Michaela | TBM1552 | KOS TJ Tesla Brno | 62:23 | + 37:15 | |
20. | Gregor Simon | RUZ1600 | TJ Růžená | 65:43 | + 40:35 | |
21. | Prosek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 69:18 | + 44:10 | |
22. | Bursíková Eliska | SJI1450 | OK Jihlava | 78:24 | + 53:16 | |
23. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | SK OB Chotěboř | 80:51 | + 55:43 | |
24. | Forstová Viola | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 94:00 | + 68:52 | |
Pavlas Tomás | CTB1701 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Korecky Radan | CHT1401 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohác Vít | CTB0201 | SK OB Chotěboř | 25:22 | ||
2. | Bursíková Olga | SJI8150 | OK Jihlava | 25:35 | + 0:13 | |
3. | Pásková Pavla | CHT8755 | OOB SK Chrast | 28:16 | + 2:54 | |
4. | Gabrysová Tereza | NNN | Neregistrovaní | 30:29 | + 5:07 | |
5. | Parízková Katerina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:44 | + 8:22 | |
5. | Coufal Petr | 0040001 | FBŠ Jihlava | 33:44 | + 8:22 | |
7. | Wacková Hana | SJI7853 | OK Jihlava | 34:05 | + 8:43 | |
8. | Bohác Zdenenk | CTB7401 | SK OB Chotěboř | 35:08 | + 9:46 | |
9. | Dockal Frantisek | NNN | Neregistrovaní | 35:57 | + 10:35 | |
10. | Kopencová Veronika | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 36:46 | + 11:24 | |
11. | Slavícek Václav | JHB7703 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 36:50 | + 11:28 | |
12. | Capek Petr | 0070003 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 39:35 | + 14:13 | |
13. | Korberová Lenka | JHB8452 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 41:21 | + 15:59 | |
14. | Pavlas Martin | 0070009 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 45:11 | + 19:49 | |
15. | Krátká Sona | NNN | Neregistrovaní | 45:14 | + 19:52 | |
16. | Jirsa Jan | 0070006 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 45:52 | + 20:30 | |
17. | Kovacicová Ivona | OSN6850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:14 | + 21:52 | |
18. | Skarydová Vlasta | 0070007 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 47:21 | + 21:59 | |
19. | Jirsová Petra | 0070004 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 47:23 | + 22:01 | |
20. | Jirku Frantisek | 0030001 | Jirků | 48:48 | + 23:26 | |
21. | Kozderková Alena | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:51 | + 24:29 | |
22. | Volny Jirí | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 51:16 | + 25:54 | |
23. | Szablaturová Kamila | NNN | Neregistrovaní | 52:40 | + 27:18 | |
24. | Nesterova Elena | 0020002 | Chopsticks | 53:32 | + 28:10 | |
25. | Málkovi JaM | 0070001 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 54:23 | + 29:01 | |
26. | Jirsa Martin | 0070005 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 54:44 | + 29:22 | |
27. | Parízek Jan | PZR0011 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:35 | + 34:13 | |
28. | Forstová Veronika | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:53 | + 34:31 | |
29. | Bláhová Jana | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:07 | + 39:45 | |
30. | Bláhová Lenka | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:18 | + 39:56 | |
31. | Dudkova Lada | PDY7250 | Běhej Poděbrady | 69:24 | + 44:02 | |
32. | Dudek Daniel | PDY0549 | Běhej Poděbrady | 70:23 | + 45:01 | |
33. | Nesterov Dmitry | 0020001 | Chopsticks | 80:36 | + 55:14 | |
34. | Vrsitá Lenka | NNN0001 | Neregistrovaní | 98:01 | + 72:39 | |
35. | Skarydová Daniela | 0070002 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 113:09 | + 87:47 | |
36. | Pavlasová Pavlína | 0070008 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 114:12 | + 88:50 | |
37. | Pavlas Dominik | 0070010 | TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře | 114:14 | + 88:52 | |
Kanáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | DISK |