Event results: Český pohár MTBO – 16. kolo

Date:
2019/09/14
Place:
Lužany
Organiser:
SJC - Sportcentrum Jičín
Used map:
Director:
Musil Pavel
Referee:
Kovář Miroslav
Course setter:
Kazda Jiří
Classes:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
3.05 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 12:41
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 13:30 + 0:49
3. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 15:32 + 2:51
4. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 16:06 + 3:25
4. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 16:06 + 3:25
6. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 17:09 + 4:28
7. Weber Maxmilian 0080003 17:10 + 4:29
8. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 17:22 + 4:41
9. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 18:42 + 6:01
10. Vřešťál Antonín TUR OOB TJ Turnov 20:02 + 7:21
11. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 22:09 + 9:28
12. Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál 23:07 + 10:26
13. Munzar Jakub XPU0600 PARDUBICE BIKERS 23:10 + 10:29
14. Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín 23:23 + 10:42
15. Malý Rostislav VEY0600 YETTI Vejprty 25:39 + 12:58
16. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 27:01 + 14:20
M17
4.83 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 19:45
2. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 20:08 + 0:23
3. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 24:12 + 4:27
4. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 24:54 + 5:09
5. Suchánek Jakub XBM0201 PELLS ABND RACING TEAM 25:00 + 5:15
6. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 28:54 + 9:09
7. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 32:34 + 12:49
M20
5.12 km, 26 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Towarek Michał 71P0300 Polski Związek Orientacji Sportowej 21:14
2. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 22:46 + 1:32
3. Hyla Damian 71P0101 Polski Związek Orientacji Sportowej 22:55 + 1:41
4. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 23:43 + 2:29
5. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 24:47 + 3:33
6. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:04 + 7:50
7. Müller Tomáš LCE9910 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:46 + 9:32
M21E
5.28 km, 30 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 19:03
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 19:12 + 0:09
3. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 19:43 + 0:40
4. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 20:02 + 0:59
5. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 20:17 + 1:14
6. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 20:21 + 1:18
7. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 20:26 + 1:23
8. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 20:28 + 1:25
9. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 20:31 + 1:28
10. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 20:38 + 1:35
11. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 20:48 + 1:45
12. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 21:26 + 2:23
13. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 21:30 + 2:27
13. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 21:30 + 2:27
15. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 21:43 + 2:40
16. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 21:45 + 2:42
17. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 21:55 + 2:52
18. Niebielski Bartosz 71P0100 Polski Związek Orientacji Sportowej 22:04 + 3:01
19. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 22:24 + 3:21
20. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 22:43 + 3:40
21. Jaroszek Radosław 71P9400 Polski Związek Orientacji Sportowej 22:51 + 3:48
22. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 22:52 + 3:49
23. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 23:02 + 3:59
24. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 23:04 + 4:01
25. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 23:15 + 4:12
26. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 23:19 + 4:16
27. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 23:23 + 4:20
28. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 25:16 + 6:13
29. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 25:53 + 6:50
30. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 27:03 + 8:00
31. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 27:21 + 8:18
Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň DISK
M21A
4.91 km, 27 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 18:35
2. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 18:40 + 0:05
3. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 19:27 + 0:52
4. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 19:41 + 1:06
5. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 19:51 + 1:16
6. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:28 + 1:53
7. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:30 + 1:55
8. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:58 + 2:23
9. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 20:59 + 2:24
10. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:00 + 2:25
11. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 21:01 + 2:26
12. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 21:09 + 2:34
13. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:22 + 2:47
13. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 21:22 + 2:47
15. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 21:46 + 3:11
16. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 21:56 + 3:21
17. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 22:05 + 3:30
18. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 22:08 + 3:33
19. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 22:23 + 3:48
20. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 22:30 + 3:55
21. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 22:49 + 4:14
22. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:05 + 4:30
23. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 23:42 + 5:07
24. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 23:48 + 5:13
25. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 23:56 + 5:21
26. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 24:31 + 5:56
27. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 24:49 + 6:14
28. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 24:54 + 6:19
29. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 25:24 + 6:49
30. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 26:33 + 7:58
31. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 26:39 + 8:04
Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21B
4.23 km, 24 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 18:32
2. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 19:00 + 0:28
3. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 19:08 + 0:36
4. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 19:16 + 0:44
5. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 19:28 + 0:56
6. Vlček Petr LDC8700 KOB Děčín 19:59 + 1:27
7. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 20:14 + 1:42
8. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 21:03 + 2:31
9. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 21:24 + 2:52
10. Medlík Jan TSU8246 LKT 80 Šumperk 21:32 + 3:00
11. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 21:47 + 3:15
12. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 21:49 + 3:17
13. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 22:19 + 3:47
14. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 22:54 + 4:22
15. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 23:12 + 4:40
16. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 24:13 + 5:41
17. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 24:46 + 6:14
18. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:04 + 6:32
19. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 25:45 + 7:13
20. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 26:17 + 7:45
21. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 26:18 + 7:46
22. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 27:29 + 8:57
23. Láner Roman ABR8100 A-team NOVO Bruntál 29:58 + 11:26
M40A
4.77 km, 24 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 18:03
2. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 18:08 + 0:05
3. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 18:16 + 0:13
4. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 19:07 + 1:04
5. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 19:19 + 1:16
6. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 1:32
7. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 19:38 + 1:35
8. Rovensky Milan TBM7711 KOS TJ Tesla Brno 20:12 + 2:09
9. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 20:28 + 2:25
10. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 20:33 + 2:30
11. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 20:37 + 2:34
12. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 21:41 + 3:38
13. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 22:04 + 4:01
14. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 22:06 + 4:03
15. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 22:56 + 4:53
16. Nedopílek David ABR7602 A-team NOVO Bruntál 23:14 + 5:11
17. Vřešťál Jan TUR OOB TJ Turnov 23:23 + 5:20
18. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 23:48 + 5:45
19. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 23:51 + 5:48
20. Prevužňák Martin SMR7400 SNS Smržovka 24:19 + 6:16
21. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 24:25 + 6:22
22. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 25:00 + 6:57
23. Munzar Martin XPU7311 PARDUBICE BIKERS 30:03 + 12:00
Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava DISK
Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha DISK
Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering DISK
Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor DISK
M40B
3.48 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 18:13
2. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 18:50 + 0:37
3. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 20:31 + 2:18
4. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 22:04 + 3:51
5. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 22:06 + 3:53
6. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 28:41 + 10:28
Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering DISK
Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering DISK
M50
4.41 km, 24 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 17:46
2. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 19:53 + 2:07
3. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 19:59 + 2:13
4. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 20:03 + 2:17
5. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 20:09 + 2:23
6. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 20:15 + 2:29
7. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 20:34 + 2:48
8. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 20:41 + 2:55
9. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 20:51 + 3:05
10. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 21:02 + 3:16
11. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 22:38 + 4:52
12. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 23:08 + 5:22
13. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 23:25 + 5:39
14. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 23:26 + 5:40
15. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 23:37 + 5:51
16. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 6:29
17. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 25:15 + 7:29
18. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 25:16 + 7:30
19. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 25:52 + 8:06
20. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 27:33 + 9:47
21. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:59 + 10:13
Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno DISK
M60
3.75 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 19:31
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 19:31
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 20:39 + 1:08
4. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 21:12 + 1:41
5. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 21:41 + 2:10
6. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 22:49 + 3:18
7. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 26:09 + 6:38
8. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 28:38 + 9:07
MW11
2.16 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 9:36
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 11:32 + 1:56
3. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 11:51 + 2:15
4. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 12:29 + 2:53
5. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 12:30 + 2:54
6. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 12:44 + 3:08
7. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 14:00 + 4:24
8. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 14:34 + 4:58
9. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 14:37 + 5:01
10. Vřešťál František TUR OOB TJ Turnov 15:34 + 5:58
11. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 17:05 + 7:29
12. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 18:27 + 8:51
13. Weber Sebastian 0080004 19:14 + 9:38
14. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 21:29 + 11:53
15. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 23:30 + 13:54
16. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 23:43 + 14:07
17. Burešová Ema XBM0950 PELLS ABND RACING TEAM 26:02 + 16:26
18. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:47 + 17:11
19. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 32:34 + 22:58
Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň DISK
Vilém Štěpán 0020002 DISK
Open
3.82 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hasman Jan VPM KOS Slavia Plzeň 18:25
2. Fejk Zbyněk 0070001 19:02 + 0:37
3. Pospíšková Magdalena TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 19:03 + 0:38
4. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 19:43 + 1:18
5. Weber Roman 0080001 22:41 + 4:16
6. Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia Plzeň 28:06 + 9:41
7. Vilém Stanislav 0020001 30:00 + 11:35
8. Weberová Ivana 0080002 33:28 + 15:03
9. Kotyk Karel 0060001 43:09 + 24:44
10. Krausová Veronika HOR9750 TJ Jiskra Hořice 44:44 + 26:19
Svízela Vojtěch 0100001 DISK
W14
2.91 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 16:23
2. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 16:46 + 0:23
3. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 16:54 + 0:31
4. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 17:07 + 0:44
5. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 18:20 + 1:57
6. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 18:31 + 2:08
7. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 20:06 + 3:43
W17
3.73 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:58
2. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:27 + 0:29
3. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 17:28 + 1:30
4. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 18:38 + 2:40
5. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:39 + 2:41
6. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 18:50 + 2:52
7. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 19:28 + 3:30
8. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:33 + 6:35
9. Mišoňová Verča SMR0450 SNS Smržovka 27:06 + 11:08
10. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 30:32 + 14:34
Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty DISK
W20
3.96 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 18:00
2. Mišoňová Magdalena SMR0150 SNS Smržovka 18:43 + 0:43
3. Nyga Julia 71P0651 Polski Związek Orientacji Sportowej 19:37 + 1:37
4. Polewka Aleksandra 71P0650 Polski Związek Orientacji Sportowej 20:37 + 2:37
5. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 21:23 + 3:23
6. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 25:15 + 7:15
7. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 25:23 + 7:23
8. Dammfeld Karolina 71P0250 Polski Związek Orientacji Sportowej 28:38 + 10:38
W21E
4.96 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 19:31
2. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 20:23 + 0:52
3. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 20:40 + 1:09
4. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 21:52 + 2:21
5. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 22:21 + 2:50
6. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 22:25 + 2:54
7. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 23:23 + 3:52
8. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 25:19 + 5:48
9. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 25:43 + 6:12
10. Lisewska Agnieszka 71P9850 Polski Związek Orientacji Sportowej 28:31 + 9:00
11. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 31:09 + 11:38
Kamińska Anna 71P8350 Polski Związek Orientacji Sportowej DISK
Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha DISK
Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team DISK
W21A
4.04 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 18:41
2. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 19:35 + 0:54
3. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 19:38 + 0:57
4. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 20:30 + 1:49
5. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 20:44 + 2:03
6. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 21:25 + 2:44
7. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 21:50 + 3:09
8. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 21:54 + 3:13
9. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 22:15 + 3:34
10. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 22:58 + 4:17
11. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 23:02 + 4:21
12. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 23:09 + 4:28
13. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 23:16 + 4:35
14. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 23:55 + 5:14
15. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 24:20 + 5:39
16. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 24:39 + 5:58
17. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 24:47 + 6:06
18. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 25:41 + 7:00
19. Křístková Veronika SBK8379 KOB START Blansko 26:04 + 7:23
20. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 26:06 + 7:25
21. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 26:24 + 7:43
22. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 27:02 + 8:21
23. Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 28:05 + 9:24
Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha DISK
Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín DISK
Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko DISK
W21B
3.83 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 19:08
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 19:21 + 0:13
3. Kolářová Renáta ABR9351 A-team NOVO Bruntál 19:42 + 0:34
4. Streckerová Jana VPM8850 KOS Slavia Plzeň 19:53 + 0:45
5. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 19:59 + 0:51
6. Jedličková Adéla XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 20:35 + 1:27
7. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 20:51 + 1:43
8. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 21:28 + 2:20
9. Horová Klára VSP8455 USK Praha 22:44 + 3:36
10. Kuncová Jana UOL7854 SOB Olomouc 23:07 + 3:59
11. Jahn Odvody Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS 23:13 + 4:05
12. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:14 + 4:06
13. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 26:14 + 7:06
14. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 30:50 + 11:42
15. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 35:04 + 15:56
Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS DISK
Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team DISK
W40
3.98 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 18:42
2. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 19:56 + 1:14
3. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 19:59 + 1:17
4. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 20:38 + 1:56
5. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 20:58 + 2:16
6. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 21:01 + 2:19
7. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 21:16 + 2:34
8. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 22:48 + 4:06
9. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 22:53 + 4:11
10. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 23:18 + 4:36
11. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 25:57 + 7:15
12. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 30:46 + 12:04
13. Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno 33:46 + 15:04
Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha DISK
Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno DISK
Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
W50
3.81 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 18:26
2. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 18:36 + 0:10
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 18:55 + 0:29
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 19:36 + 1:10
5. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 21:05 + 2:39
6. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:44 + 3:18
7. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 22:33 + 4:07
8. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 23:12 + 4:46
W60
3.04 km, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 18:51
2. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 24:19 + 5:28
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 24:23 + 5:32
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 31:54 + 13:03
Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava DISK