Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indráková Adéla | ZBM9153 | SK Žabovřesky Brno | 19:01 | 9442 | ||
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 19:16 | + 0:15 | 9321 | |
3. | Horčičková Vendula | LCE9353 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:21 | + 0:20 | 9280 | |
4. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 19:37 | + 0:36 | 9150 | |
5. | Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 19:58 | + 0:57 | 8980 | |
6. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:47 | + 1:46 | 8583 | |
7. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 21:09 | + 2:08 | 8404 | |
8. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 21:24 | + 2:23 | 8283 | |
9. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:56 | + 2:55 | 8023 | |
10. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 22:19 | + 3:18 | 7837 | |
11. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 22:28 | + 3:27 | 7764 | |
12. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:50 | + 3:49 | 7585 | |
13. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 23:04 | + 4:03 | 7472 | |
14. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 23:29 | + 4:28 | 7269 | |
15. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 23:33 | + 4:32 | 7237 | |
16. | Nováková Tereza | LPU9757 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:26 | + 5:25 | 6807 | |
17. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 24:42 | + 5:41 | 6677 | |
18. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 25:52 | + 6:51 | 6109 | |
19. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | OOB SK Chrast | 26:42 | + 7:41 | 5704 | |
20. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 29:58 | + 10:57 | 4114 | |
21. | Vlachová Eliška | KON9572 | KOB Konice | 31:03 | + 12:02 | 3587 | |
22. | Vlachová Kateřina | KON9898 | KOB Konice | 32:09 | + 13:08 | 3052 | |
23. | Procházková Iveta | PFP9250 | VŠSK PedF UK Praha | 34:23 | + 15:22 | 1965 | |
Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | DISK | 0 | |||
Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | DISK | 0 | |||
Hornová Lenka | 0020001 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | SK Žabovřesky Brno | 20:12 | ||
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 20:20 | + 0:08 | |
3. | Matulová Lucie | ADA8880 | OOB Spartak Adamov | 21:30 | + 1:18 | |
4. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 24:35 | + 4:23 | |
5. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 28:34 | + 8:22 | |
6. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | SK Žabovřesky Brno | 28:35 | + 8:23 | |
7. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 39:00 | + 18:48 | |
8. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:15 | + 24:03 | |
9. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 46:01 | + 25:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 18:11 | 9179 | ||
2. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:28 | + 0:17 | 9040 | |
3. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 18:39 | + 0:28 | 8950 | |
4. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 18:43 | + 0:32 | 8917 | |
5. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 18:48 | + 0:37 | 8876 | |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:05 | + 0:54 | 8737 | |
7. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:07 | + 0:56 | 8720 | |
8. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 19:25 | + 1:14 | 8573 | |
9. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 19:29 | + 1:18 | 8540 | |
10. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 20:09 | + 1:58 | 8213 | |
11. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 20:26 | + 2:15 | 8074 | |
12. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 21:27 | + 3:16 | 7574 | |
13. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 21:44 | + 3:33 | 7435 | |
14. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 21:45 | + 3:34 | 7427 | |
15. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 22:05 | + 3:54 | 7263 | |
16. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | 22:18 | + 4:07 | 7157 | |
17. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 22:31 | + 4:20 | 7050 | |
18. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:32 | + 5:21 | 6551 | |
19. | Hraboš Matej | TBM9547 | KOS TJ Tesla Brno | 23:36 | + 5:25 | 6518 | |
20. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:47 | + 5:36 | 6428 | |
21. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:50 | + 6:39 | 5912 | |
22. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 25:16 | + 7:05 | 5699 | |
23. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 25:23 | + 7:12 | 5642 | |
24. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:33 | + 7:22 | 5560 | |
25. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB Tretra Praha | 25:48 | + 7:37 | 5437 | |
26. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 25:49 | + 7:38 | 5429 | |
27. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:31 | + 8:20 | 5085 | |
28. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:07 | + 8:56 | 4790 | |
29. | Šulc Václav | AOP9200 | Orientační Běh Opava | 29:24 | + 11:13 | 3668 | |
30. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 31:27 | + 13:16 | 2661 | |
31. | Šrollerů Alex | 0010001 | 32:18 | + 14:07 | |||
32. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 32:47 | + 14:36 | 2006 | |
Minář Marek | ZBM9444 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:40 | ||
2. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:05 | + 0:25 | |
3. | Perknovský Radim | JPV8235 | Oddíl OS SK Prostějov | 20:42 | + 1:02 | |
4. | Matula Petr | ADA8202 | OOB Spartak Adamov | 21:06 | + 1:26 | |
5. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | KOS TJ Tesla Brno | 21:08 | + 1:28 | |
6. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:25 | + 1:45 | |
7. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 22:02 | + 2:22 | |
8. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 22:09 | + 2:29 | |
9. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | SK Žabovřesky Brno | 22:26 | + 2:46 | |
10. | Otrusina Jiří | JPV8201 | Oddíl OS SK Prostějov | 22:33 | + 2:53 | |
11. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | SK Žabovřesky Brno | 22:44 | + 3:04 | |
12. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 22:50 | + 3:10 | |
13. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 23:07 | + 3:27 | |
14. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 23:11 | + 3:31 | |
15. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 24:03 | + 4:23 | |
16. | Kalina Tomáš | TBM8505 | KOS TJ Tesla Brno | 24:06 | + 4:26 | |
17. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 25:02 | + 5:22 | |
18. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:16 | + 5:36 | |
19. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 25:21 | + 5:41 | |
20. | Petr Gábrlík | 0040002 | 31:04 | + 11:24 | ||
21. | Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Orienteering | 32:20 | + 12:40 | |
22. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 32:54 | + 13:14 | |
23. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 33:46 | + 14:06 | |
24. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 37:40 | + 18:00 | |
Fiala Jan | ZBM7205 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Drábek Jan | ZBM8511 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Lázna Tomáš | 0040001 | DISK |