Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:19 | ||
2. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 20:42 | + 0:23 | |
3. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:09 | + 4:50 | |
4. | Vondráčková Alžběta | STH STH - SK Studenec | 27:02 | + 6:43 | ||
5. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 27:16 | + 6:57 | |
6. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 28:47 | + 8:28 | |
7. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 31:37 | + 11:18 | |
8. | Buďárková Laura | STH1051 | SK Studenec | 32:00 | + 11:41 | |
9. | Traubaite Saule | 60001 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 32:14 | + 11:55 | |
10. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 35:37 | + 15:18 | |
11. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 48:00 | + 27:41 | |
12. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 53:59 | + 33:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 17:30 | ||
2. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 18:43 | + 1:13 | |
3. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:31 | + 2:01 | |
4. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 21:32 | + 4:02 | |
5. | Hofhanzlová Štěpánka | SJI0654 | OK Jihlava | 22:18 | + 4:48 | |
6. | Folprechtová Julie | TUV0650 | SOK TJ Turnov | 22:45 | + 5:15 | |
7. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 23:18 | + 5:48 | |
8. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 23:27 | + 5:57 | |
9. | Jílková Pavla | UOL0753 | SOB Olomouc | 24:01 | + 6:31 | |
10. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 24:04 | + 6:34 | |
11. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 25:34 | + 8:04 | |
12. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:49 | + 9:19 | |
13. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 28:29 | + 10:59 | |
14. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:22 | + 16:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 19:59 | ||
2. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 21:13 | + 1:14 | |
3. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:26 | + 1:27 | |
4. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 21:33 | + 1:34 | |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 22:06 | + 2:07 | |
6. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 22:38 | + 2:39 | |
7. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:17 | + 3:18 | |
8. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:07 | + 5:08 | |
9. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 25:10 | + 5:11 | |
10. | Čechmánková Anna | PVP0450 | VSK Přírodní vědy Praha | 25:27 | + 5:28 | |
11. | Brožková Kateřina | TJN0455 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:35 | + 5:36 | |
12. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 25:57 | + 5:58 | |
13. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 25:59 | + 6:00 | |
14. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 26:00 | + 6:01 | |
15. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:05 | + 6:06 | |
16. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 27:57 | + 7:58 | |
17. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 29:43 | + 9:44 | |
18. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:08 | + 10:09 | |
19. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 31:12 | + 11:13 | |
20. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 31:35 | + 11:36 | |
21. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 32:06 | + 12:07 | |
22. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 35:52 | + 15:53 | |
23. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:37 | + 22:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 17:21 | ||
2. | Černá Kateřina | VPM0250 | KOS Slavia Plzeň | 18:17 | + 0:56 | |
3. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 20:13 | + 2:52 | |
4. | Novotná Annie | VPM0253 | KOS Slavia Plzeň | 20:57 | + 3:36 | |
5. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:56 | + 4:35 | |
6. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 23:30 | + 6:09 | |
7. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:32 | + 9:11 | |
8. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 27:20 | + 9:59 | |
9. | Kulíková Adéla | LME0251 | SK Los Mělník | 28:01 | + 10:40 | |
10. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 29:48 | + 12:27 | |
11. | Lacigová Marie | SZP0050 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 33:39 | + 16:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSK Přírodní vědy Praha | 19:04 | ||
2. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 19:42 | + 0:38 | |
3. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:09 | + 1:05 | |
4. | Šimková Johanka | SHK9355 | OK Slavia Hradec Králové | 20:18 | + 1:14 | |
5. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:40 | + 1:36 | |
6. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 21:29 | + 2:25 | |
7. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 21:38 | + 2:34 | |
8. | Traubaite Judita | 60002 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 22:32 | + 3:28 | |
9. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 22:49 | + 3:45 | |
10. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 22:51 | + 3:47 | |
11. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 24:22 | + 5:18 | |
12. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 27:38 | + 8:34 | |
13. | Kurková Martina | SMR8850 | SNS Smržovka | 28:05 | + 9:01 | |
14. | Würzová Anna | FYD9451 | Jizerský klub OB Frýdlant | 29:54 | + 10:50 | |
14. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 29:54 | + 10:50 | |
16. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 30:46 | + 11:42 | |
17. | Marečková Kateřina | OSN7550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:22 | + 13:18 | |
18. | Beitlerová Hana | DKP8761 | Oddíl OB Kotlářka | 34:08 | + 15:04 | |
19. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 35:21 | + 16:17 | |
20. | Würzová Karolína | FYD9852 | Jizerský klub OB Frýdlant | 40:39 | + 21:35 | |
21. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 52:28 | + 33:24 | |
Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Traubiene Aiste | 60003 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 23:51 | ||
2. | Folprechtová Kateřina | TUV7454 | SOK TJ Turnov | 23:57 | + 0:06 | |
3. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 24:28 | + 0:37 | |
4. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 25:23 | + 1:32 | |
5. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 27:36 | + 3:45 | |
6. | Januskeviciene Asta | 60004 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 27:48 | + 3:57 | |
7. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:14 | + 5:23 | |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 29:45 | + 5:54 | |
9. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 31:45 | + 7:54 | |
10. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 33:45 | + 9:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 22:35 | ||
2. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSK Přírodní vědy Praha | 23:51 | + 1:16 | |
3. | Würzová Kateřina | FYD6952 | Jizerský klub OB Frýdlant | 24:38 | + 2:03 | |
4. | Mairichová Radka | TJN7450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:39 | + 2:04 | |
5. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:50 | + 2:15 | |
6. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:03 | + 3:28 | |
7. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 27:13 | + 4:38 | |
8. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 27:45 | + 5:10 | |
9. | Škorpilová Jana | SZP7450 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 28:36 | + 6:01 | |
10. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 29:57 | + 7:22 | |
11. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 31:20 | + 8:45 | |
12. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 34:46 | + 12:11 | |
13. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 42:13 | + 19:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 24:45 | ||
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 29:04 | + 4:19 | |
3. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 31:21 | + 6:36 | |
4. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | SK Stopa Praha | 36:01 | + 11:16 | |
Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 18:42 | ||
2. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:24 | + 2:42 | |
3. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 21:30 | + 2:48 | |
4. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 21:52 | + 3:10 | |
5. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 22:03 | + 3:21 | |
6. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 22:16 | + 3:34 | |
7. | Skripnik Matouš | LIV0800 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 22:25 | + 3:43 | |
8. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 22:33 | + 3:51 | |
9. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 23:00 | + 4:18 | |
10. | Folprecht Lukáš | TUV0803 | SOK TJ Turnov | 26:05 | + 7:23 | |
11. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 26:34 | + 7:52 | |
12. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:07 | + 9:25 | |
13. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 35:11 | + 16:29 | |
14. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 37:47 | + 19:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 17:13 | ||
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 17:36 | + 0:23 | |
3. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 18:12 | + 0:59 | |
4. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 18:17 | + 1:04 | |
5. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:32 | + 2:19 | |
6. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 21:15 | + 4:02 | |
7. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 21:16 | + 4:03 | |
8. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:31 | + 4:18 | |
9. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 21:57 | + 4:44 | |
10. | Skripnik Nikola | LIV0600 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 23:24 | + 6:11 | |
11. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 23:45 | + 6:32 | |
12. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 24:23 | + 7:10 | |
13. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 24:36 | + 7:23 | |
14. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 24:57 | + 7:44 | |
15. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 31:47 | + 14:34 | |
16. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 34:20 | + 17:07 | |
Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Čechmánek Václav | PVP0600 | VSK Přírodní vědy Praha | DISK | |||
Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 15:26 | ||
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:31 | + 0:05 | |
3. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 16:20 | + 0:54 | |
4. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 16:35 | + 1:09 | |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 17:04 | + 1:38 | |
6. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 17:07 | + 1:41 | |
7. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:30 | + 3:04 | |
8. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:01 | + 3:35 | |
9. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 19:27 | + 4:01 | |
10. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 19:35 | + 4:09 | |
11. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:48 | + 4:22 | |
12. | Lucke Moritz | 18D0400 | Post SV Dresden | 22:08 | + 6:42 | |
13. | Kolář Matyáš | PGP PGP - SK Praga | 22:37 | + 7:11 | ||
14. | Traubas Adomas | 60005 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 22:46 | + 7:20 | |
15. | Patterman Prokop | KSU0333 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:05 | + 7:39 | |
16. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 24:20 | + 8:54 | |
17. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:50 | + 11:24 | |
18. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 31:34 | + 16:08 | |
19. | Marek Matěj | TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n | 33:34 | + 18:08 | ||
20. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:08 | + 18:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:10 | ||
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 15:40 | + 0:30 | |
3. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 16:44 | + 1:34 | |
4. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 17:42 | + 2:32 | |
5. | Hasman Marek | VPM VPM - KOS Slavia Plzeň | 18:57 | + 3:47 | ||
6. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:09 | + 5:59 | |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 23:33 | + 8:23 | |
8. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB T.J. Sokol Žamberk | 24:57 | + 9:47 | |
9. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:00 | + 9:50 | |
10. | Reichl Tomáš | SSP0100 | SK Stopa Praha | 50:28 | + 35:18 | |
Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 17:56 | ||
2. | Horvát Petr | SSU9442 | SK Severka Šumperk | 18:09 | + 0:13 | |
3. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:59 | + 1:03 | |
4. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | KOS TJ Tesla Brno | 19:10 | + 1:14 | |
5. | Laciga Radek | SZP8200 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 19:43 | + 1:47 | |
6. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 20:49 | + 2:53 | |
7. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 20:50 | + 2:54 | |
8. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 20:57 | + 3:01 | |
9. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:59 | + 3:03 | |
10. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 21:21 | + 3:25 | |
11. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 21:35 | + 3:39 | |
12. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 21:37 | + 3:41 | |
13. | Rusý Tomáš | DCE9300 | KOB Dobřichovice | 21:40 | + 3:44 | |
14. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 21:52 | + 3:56 | |
15. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 22:07 | + 4:11 | |
16. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:37 | + 4:41 | |
17. | Starý Ondra | VRL9802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:47 | + 4:51 | |
18. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 23:10 | + 5:14 | |
19. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:37 | + 5:41 | |
20. | Kettner Lukáš | DCE9400 | KOB Dobřichovice | 23:40 | + 5:44 | |
21. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:47 | + 5:51 | |
22. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:19 | + 6:23 | |
23. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 24:54 | + 6:58 | |
24. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 25:19 | + 7:23 | |
25. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 25:23 | + 7:27 | |
26. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 25:27 | + 7:31 | |
27. | Čech Jan | LIV7900 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 25:46 | + 7:50 | |
28. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 26:26 | + 8:30 | |
29. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 26:31 | + 8:35 | |
30. | Panovec Jan | SSU8931 | SK Severka Šumperk | 26:49 | + 8:53 | |
31. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 27:15 | + 9:19 | |
32. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 27:42 | + 9:46 | |
33. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:19 | + 11:23 | |
34. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 29:40 | + 11:44 | |
35. | Poell Matthias | OLC | 30:20 | + 12:24 | ||
36. | Žaloudek Petr | SZP8301 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 31:43 | + 13:47 | |
37. | Král Luboš | TJN8401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:03 | + 15:07 | |
38. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:31 | + 15:35 | |
39. | Regal Jan | LME7301 | SK Los Mělník | 33:35 | + 15:39 | |
40. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 34:44 | + 16:48 | |
41. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 34:50 | + 16:54 | |
42. | Neumann Jindřich | PVP9900 | VSK Přírodní vědy Praha | 50:27 | + 32:31 | |
43. | Tojnar Jan | LIV6701 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 51:23 | + 33:27 | |
Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Horyna Roman | SZP7600 | TJ Slovan Praha Zdravotník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | Slavia Liberec orienteering | 18:19 | ||
2. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 22:28 | + 4:09 | |
3. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 23:14 | + 4:55 | |
4. | Boudný Jan | SZP7401 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 23:22 | + 5:03 | |
5. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 23:32 | + 5:13 | |
6. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 23:45 | + 5:26 | |
7. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 25:28 | + 7:09 | |
8. | Januškevičius Regimantas | 60006 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 25:49 | + 7:30 | |
9. | Lampa David | DKP7702 | Oddíl OB Kotlářka | 29:32 | + 11:13 | |
10. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 32:39 | + 14:20 | |
11. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 33:44 | + 15:25 | |
12. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | Orienteering Adventure | 35:54 | + 17:35 | |
13. | Hrouda Martin | LIV7600 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 37:08 | + 18:49 | |
14. | Procinger Michal | VRL7602 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:35 | + 25:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 20:19 | ||
2. | Kurz Pavel | SPC7408 | SPORTICUS team | 20:34 | + 0:15 | |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 20:56 | + 0:37 | |
4. | Žemlík Pavel | TUV7135 | SOK TJ Turnov | 21:35 | + 1:16 | |
5. | Janíček Jan | OSN6811 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:36 | + 2:17 | |
6. | Männel Harald | 48D5500 | OL-Team Wehrsdorf | 22:39 | + 2:20 | |
7. | Lucke Jens | 18D7300 | Post SV Dresden | 22:54 | + 2:35 | |
8. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 23:10 | + 2:51 | |
9. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:44 | + 3:25 | |
10. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 23:51 | + 3:32 | |
11. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:16 | + 3:57 | |
12. | Hofhanzl Abrahám | SJI7300 | OK Jihlava | 25:26 | + 5:07 | |
13. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 25:48 | + 5:29 | |
14. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 28:07 | + 7:48 | |
15. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 31:11 | + 10:52 | |
16. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 32:19 | + 12:00 | |
17. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 34:36 | + 14:17 | |
18. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 36:40 | + 16:21 | |
19. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 36:46 | + 16:27 | |
20. | Mach Martin | LME6800 | SK Los Mělník | 46:22 | + 26:03 | |
21. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | OK Jiskra Nový Bor | 48:43 | + 28:24 | |
22. | Traubas Michailas | 60008 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 55:15 | + 34:56 | |
Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:11 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 22:24 | + 0:13 | |
3. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 24:29 | + 2:18 | |
4. | Würz Martin | LTP6303 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:40 | + 3:29 | |
5. | Škorpil Martin | SZP5700 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 25:54 | + 3:43 | |
6. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 30:35 | + 8:24 | |
7. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:48 | + 12:37 | |
8. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:13 | + 13:02 | |
9. | Skorupa Stanislaw | 30001 | 3 PL - KometaGliwice | 38:27 | + 16:16 | |
10. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | TJ TŽ Třinec | 38:29 | + 16:18 | |
11. | Reichl Michal | SSP6400 | SK Stopa Praha | 38:48 | + 16:37 | |
12. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 41:04 | + 18:53 | |
13. | Olech Andrzej | 26A AT - HSV Ried | 41:30 | + 19:19 | ||
14. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 58:00 | + 35:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | SZP5200 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 20:28 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 24:39 | + 4:11 | |
3. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 25:42 | + 5:14 | |
4. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 34:38 | + 14:10 | |
5. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 39:04 | + 18:36 | |
6. | Wald František | LIV5300 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 40:32 | + 20:04 | |
7. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 40:50 | + 20:22 | |
8. | Edward Bartkowiak | 34P4800 | WKS Grunwald Poznań | 48:30 | + 28:02 | |
Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 27:24 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 32:55 | + 5:31 | |
3. | Januškevičius Vytautas | 60007 | 6 LT - OSK Fortuna Lithuania | 77:30 | + 50:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 23:59 | ||
2. | Potměšil Matyáš | TJN0204 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:20 | + 5:21 | |
3. | Nagy Josef | TJN6701 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:12 | + 7:13 | |
4. | Žaloudková Petra | SJC8761 | Sportcentrum Jičín | 32:25 | + 8:26 | |
5. | Ellederová Zdeňka | TAP7755 | KOB Tretra Praha | 34:00 | + 10:01 | |
6. | Šestáková Marie | VLI VLI - Slavia Liberec orienteer | 34:16 | + 10:17 | ||
Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | DISK | |||
Šesták Marek | VLI VLI - Slavia Liberec orienteer | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Jan | TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n | 23:46 | |||
2. | Karochová Simona | DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka | 30:11 | + 6:25 | ||
3. | Veselý Pavel | TUV TUV - SOK TJ Turnov | 34:55 | + 11:09 | ||
4. | Ryantová Jana | DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka | 45:46 | + 22:00 |