Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavánková Iva | TZL9753 | C | SKOB Zlín | 15:45 | |
2. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 16:18 | + 0:33 |
3. | Brodová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 17:02 | + 1:17 |
4. | Kovaříková Mária | SIT6951 | C | OK SILESIA | 17:06 | + 1:21 |
5. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | C | Team360 | 17:12 | + 1:27 |
6. | Bernatíková Hana | TRI0253 | A | TJ TŽ Třinec | 17:17 | + 1:32 |
7. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 17:43 | + 1:58 |
8. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 17:54 | + 2:09 |
9. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 18:05 | + 2:20 |
10. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 18:09 | + 2:24 |
11. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 18:20 | + 2:35 |
12. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 18:22 | + 2:37 |
13. | Szczerbik Hanna | 0140001 | C | 014 - (POL) team 360 | 18:36 | + 2:51 |
14. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 19:15 | + 3:30 |
15. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 19:31 | + 3:46 |
16. | Kuriaková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 19:39 | + 3:54 |
17. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 19:42 | + 3:57 |
18. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 19:58 | + 4:13 |
19. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 20:07 | + 4:22 |
20. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:28 | + 4:43 |
21. | Marszalek Maria | 14P7452 | C | UKS Kometa Gliwice | 20:49 | + 5:04 |
22. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | Slávia ŽU Žilina | 21:08 | + 5:23 |
23. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 21:14 | + 5:29 |
24. | Krčková Lucie | TRI0550 | C | TJ TŽ Třinec | 21:15 | + 5:30 |
25. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 21:23 | + 5:38 |
26. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 21:31 | + 5:46 |
27. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:41 | + 5:56 |
28. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:43 | + 5:58 |
29. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 21:59 | + 6:14 |
30. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 22:07 | + 6:22 |
31. | Čablová Kristina | 0090001 | C | 009 - AK EZ Kopřivnice | 22:14 | + 6:29 |
32. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | Slask O-Team | 22:30 | + 6:45 |
33. | Červinková Jana | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:38 | + 6:53 |
34. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:53 | + 7:08 |
35. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:16 | + 7:31 |
36. | Štrosová Jana | MOV0051 | B | SKOB Ostrava | 24:02 | + 8:17 |
37. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 24:06 | + 8:21 |
38. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 24:56 | + 9:11 |
39. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 25:40 | + 9:55 |
40. | Bogucka Jaroszek Anna | 42P7050 | C | Team360 | 29:00 | + 13:15 |
41. | Szydlowska Marta | 42P9851 | C | Team360 | 37:01 | + 21:16 |
Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahradniková Katka | BFM0766 | C | SKOB Frýdek - Místek | 17:02 | |
1. | Ševčíková Petra | NNN9061 | C | Neregistrovaní | 17:02 | + 0:00 |
3. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 17:24 | + 0:22 |
4. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 18:57 | + 1:55 |
5. | Żmij Karolina | 3LP0450 | C | The Vipers | 19:38 | + 2:36 |
6. | Čudková Kristýna | NNN8065 | C | Neregistrovaní | 19:54 | + 2:52 |
7. | Jirková Lenka | SBK8383 | C | KOB START Blansko | 20:00 | + 2:58 |
8. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 20:34 | + 3:32 |
9. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:40 | + 3:38 |
10. | Urbánková Tereza | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:57 | + 3:55 |
11. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:34 | + 4:32 |
12. | Svěchotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | 21:54 | + 4:52 |
13. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 22:48 | + 5:46 |
14. | Rýznarová Olga | BFM7853 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:03 | + 6:01 |
15. | Miturová Barbora | MOV0866 | C | SKOB Ostrava | 23:08 | + 6:06 |
16. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 24:28 | + 7:26 |
17. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia Plzeň | 25:31 | + 8:29 |
18. | Růžičková Klára | 0170002 | C | 017 - SKOBFM | 25:49 | + 8:47 |
19. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 27:14 | + 10:12 |
20. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 28:16 | + 11:14 |
21. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 28:28 | + 11:26 |
22. | Koťátková Barbora | SFM8651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:32 | + 11:30 |
23. | Wojarska Kamilla | 2KP6050 | C | Bielsko-Biala O-Team | 28:42 | + 11:40 |
24. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | OB Havířov | 30:46 | + 13:44 |
25. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:36 | + 15:34 |
26. | Davidová Tereza | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:08 | + 16:06 |
27. | Suchanová Karla | 0110051 | C | 011 - Ostrava | 33:13 | + 16:11 |
28. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:51 | + 19:49 |
Bíčánková Jana | SIT7551 | C | OK SILESIA | DISK | ||
Wágnerová Jaroslava | NNN7061 | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 19:08 | |
2. | Mitášová Barbora | SOP0651 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:10 | + 1:02 |
3. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:03 | + 1:55 |
4. | Juračáková Judita | BFM1053 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:53 | + 3:45 |
5. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 24:08 | + 5:00 |
6. | Burešová Eliška | BFM0955 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:59 | + 5:51 |
7. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | Slávia ŽU Žilina | 26:12 | + 7:04 |
8. | Byrtusová Klára | SIT0851 | C | OK SILESIA | 27:15 | + 8:07 |
9. | Ryšková Klára | TRI1250 | C | TJ TŽ Třinec | 28:01 | + 8:53 |
10. | Máchová Barbora | BFM0952 | C | SKOB Frýdek - Místek | 28:45 | + 9:37 |
11. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | C | TJ TŽ Třinec | 31:18 | + 12:10 |
12. | Šmídová Natálie | NNN9051 | C | Neregistrovaní | 32:51 | + 13:43 |
13. | Horáčková Karolína | MOV1051 | C | SKOB Ostrava | 36:35 | + 17:27 |
14. | Červenková Eliška | SOP0751 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:04 | + 17:56 |
15. | Mališová Ema | BFM1152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:23 | + 22:15 |
16. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:51 | + 28:43 |
17. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:45 | + 32:37 |
18. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 55:47 | + 36:39 |
19. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 56:43 | + 37:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 13:33 | |
2. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 14:06 | + 0:33 |
3. | Jaroszek Radoslaw | 42P9400 | C | Team360 | 14:35 | + 1:02 |
4. | Jirka Michal | SBK8403 | C | KOB START Blansko | 14:44 | + 1:11 |
5. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 14:52 | + 1:19 |
6. | Jaroszek Jakub | 42P9800 | C | Team360 | 15:02 | + 1:29 |
7. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 15:14 | + 1:41 |
8. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 15:18 | + 1:45 |
9. | Kovařík Martin | SIT0101 | B | OK SILESIA | 15:27 | + 1:54 |
10. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 15:32 | + 1:59 |
11. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | B | OK SILESIA | 15:46 | + 2:13 |
11. | Fousek Jan | MOV9100 | C | SKOB Ostrava | 15:46 | + 2:13 |
13. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 16:05 | + 2:32 |
14. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 16:29 | + 2:56 |
15. | Staněk Ondra | HAV0002 | B | OB Havířov | 16:34 | + 3:01 |
16. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 16:48 | + 3:15 |
17. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 16:51 | + 3:18 |
18. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 16:55 | + 3:22 |
19. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 17:04 | + 3:31 |
20. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 17:17 | + 3:44 |
21. | Bíčánek Jan | SIT0501 | B | OK SILESIA | 17:19 | + 3:46 |
22. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 17:25 | + 3:52 |
23. | Kuriak Jakub | 64S7001 | C | Rob Klub Kysuca | 17:28 | + 3:55 |
24. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 17:41 | + 4:08 |
25. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | OB Havířov | 17:58 | + 4:25 |
26. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 18:00 | + 4:27 |
27. | Wágner Jakub | NNN7011 | C | Neregistrovaní | 18:07 | + 4:34 |
28. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 18:10 | + 4:37 |
29. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 18:12 | + 4:39 |
30. | Klumpar Filip | NNN8006 | C | Neregistrovaní | 18:14 | + 4:41 |
31. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 18:21 | + 4:48 |
32. | Janas Sebastian | 4EP7400 | C | Uks Kometa Gliwice | 18:22 | + 4:49 |
33. | Pietrzyk Rostislav | TRI7704 | C | TJ TŽ Třinec | 18:24 | + 4:51 |
34. | Niezgoda Przemyslaw | 27P7800 | C | ATZ Racibórz | 18:26 | + 4:53 |
35. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 18:29 | + 4:56 |
36. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 18:31 | + 4:58 |
37. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 18:43 | + 5:10 |
38. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 19:00 | + 5:27 |
39. | Košut Ján | 0020001 | C | 002 - (SVK) ROB klub KYSUCA n.o. | 19:05 | + 5:32 |
40. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 19:13 | + 5:40 |
41. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 19:24 | + 5:51 |
41. | Škapa Marek | MOV7102 | C | SKOB Ostrava | 19:24 | + 5:51 |
43. | Żmij Jacek | 3LP7500 | C | The Vipers | 19:30 | + 5:57 |
44. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | C | Bielsko-Biala O-Team | 19:39 | + 6:06 |
45. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 19:40 | + 6:07 |
46. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 19:51 | + 6:18 |
47. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | OB Havířov | 19:54 | + 6:21 |
48. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:08 | + 6:35 |
49. | Jendželovský Marek | 0080001 | C | 008 - Ostrava | 20:14 | + 6:41 |
50. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | B | SKOB Ostrava | 20:20 | + 6:47 |
51. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:37 | + 7:04 |
52. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:44 | + 7:11 |
53. | Proske Petr | 0040001 | C | 004 - Rundál.cz | 20:45 | + 7:12 |
54. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 21:02 | + 7:29 |
55. | Stibor Zbyněk | TVR7600 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 21:06 | + 7:33 |
56. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:08 | + 7:35 |
57. | Kohoutek Milan | MOV6300 | C | SKOB Ostrava | 21:09 | + 7:36 |
58. | Velička Aleš | 0030001 | C | 003 - X-AIR Ostrava | 21:14 | + 7:41 |
59. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 21:18 | + 7:45 |
60. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 21:35 | + 8:02 |
61. | Krhut Libor | HAV6302 | C | OB Havířov | 21:47 | + 8:14 |
62. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | C | Jedynka Zdzieszowice | 21:48 | + 8:15 |
63. | Sliž Eduard | TRI7601 | C | TJ TŽ Třinec | 21:52 | + 8:19 |
64. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 22:07 | + 8:34 |
65. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 24:03 | + 10:30 |
66. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 24:57 | + 11:24 |
67. | Urbánek Martin | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:38 | + 12:05 |
68. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 25:53 | + 12:20 |
69. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | SKOB Ostrava | 26:22 | + 12:49 |
70. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | SKOB Ostrava | 27:46 | + 14:13 |
71. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 28:40 | + 15:07 |
72. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 29:06 | + 15:33 |
73. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 36:25 | + 22:52 |
74. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 38:03 | + 24:30 |
Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Jurek Radim | 0060001 | C | 006 - Trojanovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marszalek Patryk | 14P0500 | C | UKS Kometa Gliwice | 15:48 | |
2. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 16:53 | + 1:05 |
3. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 18:51 | + 3:03 |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 19:18 | + 3:30 |
5. | Najdek David | 0170001 | C | 017 - SKOBFM | 19:28 | + 3:40 |
6. | Furmánek Zdeněk | 0120001 | C | 012 - železničáři | 20:03 | + 4:15 |
7. | Maziarek Marcin | 0010001 | C | 001 - (POL) Motyla.Noga.Runners | 20:15 | + 4:27 |
8. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:29 | + 4:41 |
9. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 20:32 | + 4:44 |
10. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 22:15 | + 6:27 |
11. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:38 | + 6:50 |
12. | Suchan René | 0110002 | C | 011 - Ostrava | 22:49 | + 7:01 |
13. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 23:06 | + 7:18 |
14. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | B | TJ TŽ Třinec | 23:43 | + 7:55 |
15. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 23:56 | + 8:08 |
16. | Chudík Martin | BFM0604 | B | SKOB Frýdek - Místek | 24:01 | + 8:13 |
17. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 24:39 | + 8:51 |
18. | Šmíd Zdeněk | NNN9011 | C | Neregistrovaní | 24:45 | + 8:57 |
19. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 24:51 | + 9:03 |
20. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:28 | + 9:40 |
21. | Staněk Matěj | HAV0501 | C | OB Havířov | 25:36 | + 9:48 |
22. | Zielina Marek | TRI8001 | C | TJ TŽ Třinec | 25:42 | + 9:54 |
23. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:23 | + 10:35 |
23. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 26:23 | + 10:35 |
25. | Zdanowicz Jan | 14P1400 | C | UKS Kometa Gliwice | 27:00 | + 11:12 |
26. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 28:14 | + 12:26 |
27. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 30:28 | + 14:40 |
28. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:53 | + 15:05 |
29. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 31:49 | + 16:01 |
Hostaš Jindřich | MOV5901 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Wágner Robert | NNN7012 | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:32 | |
2. | Videnka Antonín | 0150001 | C | 015 - Videnka | 20:50 | + 0:18 |
3. | Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:33 | + 2:01 |
4. | Menzel František | MOV1003 | C | SKOB Ostrava | 22:34 | + 2:02 |
5. | Marszalek Dawid | 14P1002 | C | UKS Kometa Gliwice | 22:45 | + 2:13 |
6. | Červinka Ondřej | BFM0806 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:36 | + 3:04 |
7. | Rýznar Vojtěch | BFM0704 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:55 | + 3:23 |
8. | Starosta Radim | NNN | C | Neregistrovaní | 24:28 | + 3:56 |
9. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:26 | + 5:54 |
10. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 27:32 | + 7:00 |
11. | Rýznar Petr | BFM0902 | C | SKOB Frýdek - Místek | 28:12 | + 7:40 |
12. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 29:17 | + 8:45 |
13. | Kubien Tomáš | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 29:35 | + 9:03 |
14. | Żmij Szymon | 3LP0900 | C | The Vipers | 29:36 | + 9:04 |
15. | Janas Aleksander | 4EP0900 | C | Uks Kometa Gliwice | 32:37 | + 12:05 |
16. | Masny Anna | MOV8250 | C | SKOB Ostrava | 33:09 | + 12:37 |
17. | Palarčík Kryštof | SFM1100 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:23 | + 12:51 |
18. | Žižka Matěj | NNN0501 | C | Neregistrovaní | 33:54 | + 13:22 |
19. | Zielina Jakub | TRI1004 | C | TJ TŽ Třinec | 34:18 | + 13:46 |
20. | Koťátko Albert | SFM1707 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:01 | + 16:29 |
21. | Masny Tadeusz | MOV0802 | C | SKOB Ostrava | 39:57 | + 19:25 |
22. | Kostka Mikuláš | MOV1400 | C | SKOB Ostrava | 44:17 | + 23:45 |
23. | Žáček Jaroslav | SFM1601 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:37 | + 27:05 |
Žylka Jakub | NNN | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Mališ Eduard | BFM0703 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | DISK | ||
Mihalka Alexandr | MOV0902 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Repaň Pavel | NNN1111 | C | Neregistrovaní | 17:54 | |
2. | Repaň Matěj | NNN1211 | C | Neregistrovaní | 20:28 | + 2:34 |
3. | Najdková Laura + doprovod | 0170003 | C | 017 - SKOBFM | 20:37 | + 2:43 |
4. | Żmij Sylwia | 3LP050 | C | The Vipers | 21:39 | + 3:45 |
5. | Najdek Jonáš+doprovod | 0170004 | C | 017 - SKOBFM | 23:09 | + 5:15 |
6. | Rychlý Jakub | KRN1011 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:10 | + 7:16 |
7. | Miloševská Nina | NNN1151 | C | Neregistrovaní | 31:20 | + 13:26 |
8. | Harazim Tomáš | MOV1799 | C | SKOB Ostrava | 32:12 | + 14:18 |
9. | Stiborová Blanka | TVR7650 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 36:03 | + 18:09 |
10. | Sližová Kateřina | TRI1650 | C | TJ TŽ Třinec | 42:31 | + 24:37 |
11. | Veličkovi M+V | NNN1009 | C | Neregistrovaní | 53:26 | + 35:32 |
12. | Velička Viktor | NNN7512 | C | Neregistrovaní | 53:31 | + 35:37 |
13. | Harazim Adam Open | MOV1599 | C | SKOB Ostrava | 55:46 | + 37:52 |
14. | Zielina Tomasz | TRI1204 | C | TJ TŽ Třinec | 62:26 | + 44:32 |