Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Nová Dědina
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Dittrich Pavel - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21N     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21N     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.15 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:06
2. Kořenová Hana TZL1050 SKOB Zlín 58:28 + 25:22
D12C
2.18 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:37
2. Řezníčková Klára TZL0959 SKOB Zlín 28:58 + 2:21
3. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 32:04 + 5:27
4. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:38 + 6:01
5. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 32:59 + 6:22
6. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 36:30 + 9:53
7. Špaňhelová Jana VIC0888 OB Vizovice 38:40 + 12:03
8. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 39:30 + 12:53
9. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 40:20 + 13:43
10. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 40:37 + 14:00
11. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 46:39 + 20:02
12. Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž 46:56 + 20:19
13. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 48:34 + 21:57
14. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 50:43 + 24:06
15. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 52:49 + 26:12
16. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 56:47 + 30:10
17. Skopalová Alexandra SKM0950 KOB Směr Kroměříž 57:47 + 31:10
18. Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín 60:45 + 34:08
Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D14C
2.70 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:14
2. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 37:12 + 1:58
3. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:07 + 3:53
4. Přikrylová Martina TZL0655 SKOB Zlín 49:14 + 14:00
5. Kovalčíková Nela TZL0757 SKOB Zlín 52:12 + 16:58
6. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 62:39 + 27:25
7. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 64:44 + 29:30
Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín DISK
D16C
3.20 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 33:33
2. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 33:51 + 0:18
3. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:13 + 5:40
4. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 41:39 + 8:06
5. Březinová Zuzana TZL0453 SKOB Zlín 50:09 + 16:36
6. Klimešová Kateřina TZL0455 SKOB Zlín 52:15 + 18:42
D18C
3.36 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 29:21
2. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 30:06 + 0:45
3. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:07 + 3:46
4. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:24 + 7:03
5. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:43 + 13:22
6. Olbortová Kristýna TZL0259 SKOB Zlín 93:36 + 64:15
D20C
3.81 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 50:38
2. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 75:12 + 24:34
D21N
3.85 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Marie 0010001 SK Olympia Praha SPS 52:02
2. Hornová Lenka 0030002 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 82:32 + 30:30
3. Vaňková Martina 0030003 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 84:40 + 32:38
4. Pangrácová Anna 0030001 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 89:55 + 37:53
D21C
4.33 km, 180 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5434
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 42:20 5541
2. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 42:44 + 0:24 5490
3. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 44:28 + 2:08 5272
4. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 45:23 + 3:03 5157
5. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 45:45 + 3:25 5111
6. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 49:22 + 7:02 4655
7. Čechová Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 54:16 + 11:56 4039
8. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:31 + 13:11 3881
9. Baťková Zuzana 0100001 OB Paseky 55:52 + 13:32
10. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 59:40 + 17:20 3359
11. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 61:34 + 19:14 3120
12. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 65:20 + 23:00 2646
13. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 72:29 + 30:09 1746
D35C
3.59 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 33:16
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:11 + 2:55
3. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:11 + 5:55
4. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 41:09 + 7:53
5. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 41:25 + 8:09
6. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 48:07 + 14:51
7. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:41 + 15:25
8. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 53:16 + 20:00
9. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 55:35 + 22:19
10. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:22 + 27:06
11. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:50 + 39:34
D45C
3.43 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:59
2. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 40:46 + 0:47
3. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:56 + 12:57
4. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 57:18 + 17:19
5. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 59:54 + 19:55
6. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:14 + 22:15
7. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 66:50 + 26:51
8. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 71:23 + 31:24
D55C
2.92 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 46:02
2. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:04 + 2:02
3. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:39 + 9:37
4. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 61:02 + 15:00
5. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 61:16 + 15:14
6. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 70:12 + 24:10
7. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 98:17 + 52:15
D65C
2.62 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 44:17
2. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:40 + 15:23
Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD DISK
H10C
2.15 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 20:35
2. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:52 + 2:17
3. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 26:34 + 5:59
4. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:22 + 7:47
5. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 28:46 + 8:11
6. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:09 + 8:34
7. Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín 29:46 + 9:11
8. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:58 + 15:23
9. Hubáček Oskar LCE1002 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:38 + 20:03
10. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 53:53 + 33:18
11. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 68:45 + 48:10
MS Zdráhal Matěj TZL09xx SKOB Zlín 31:40 + 11:05
H12C
2.52 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 19:42
2. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 20:48 + 1:06
3. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 22:51 + 3:09
4. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 23:24 + 3:42
5. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 24:13 + 4:31
6. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 24:58 + 5:16
7. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 26:16 + 6:34
8. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 29:00 + 9:18
9. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 29:42 + 10:00
10. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 31:29 + 11:47
11. Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:08 + 14:26
12. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 40:30 + 20:48
13. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 52:16 + 32:34
14. Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž 55:01 + 35:19
15. Vystrčil Vojtěch TZL0819 SKOB Zlín 60:11 + 40:29
16. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 76:34 + 56:52
Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín DISK
Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice DISK
H14C
3.20 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 28:03
2. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 29:17 + 1:14
3. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 32:43 + 4:40
4. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 32:49 + 4:46
5. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 33:41 + 5:38
6. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 37:45 + 9:42
7. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:27 + 10:24
8. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 39:58 + 11:55
9. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 43:21 + 15:18
10. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:34 + 15:31
11. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 43:42 + 15:39
12. Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín 47:42 + 19:39
13. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 56:47 + 28:44
14. Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín 57:08 + 29:05
15. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 59:40 + 31:37
16. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 62:20 + 34:17
Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín DISK
H16C
3.54 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 25:14
2. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:06 + 1:52
3. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 27:26 + 2:12
4. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 30:13 + 4:59
5. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 31:15 + 6:01
6. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 32:21 + 7:07
7. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 32:32 + 7:18
8. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:29 + 19:15
9. Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 51:06 + 25:52
10. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 52:40 + 27:26
H18C
3.97 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 28:35
2. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 36:15 + 7:40
H20C
5.23 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kurák Michal AKE0100 Klub OB ATU Košice 74:14
H21N
4.47 km, 175 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Josef 0030005 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 40:26
2. Semerád Jan 0030006 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 41:14 + 0:48
3. Spilka Marek 0030004 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 51:10 + 10:44
4. Klíma Kamil 0010003 SK Olympia Praha SPS 54:13 + 13:47
5. Červinka Mário 0040001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ 68:48 + 28:22
6. Kubánek Adam 0070001 I.PSKN Praha 73:01 + 32:35
H21C
5.84 km, 210 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7915
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 37:18 8046
2. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:42 + 0:24 7963
3. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 38:47 + 1:29 7736
4. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 40:01 + 2:43 7479
5. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 40:53 + 3:35 7298
6. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 41:30 + 4:12 7170
7. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:54 + 6:36 6669
8. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:19 + 7:01 6582
9. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 44:37 + 7:19 6519
10. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22 + 9:04 6154
11. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:33 + 11:15 5698
12. Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice 49:10 + 11:52 5570
13. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 50:22 + 13:04 5319
14. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 51:42 + 14:24 5041
15. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 54:37 + 17:19 4432
16. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 56:39 + 19:21 4008
17. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:08 + 19:50 3907
18. Lanc Marian TZL5806 SKOB Zlín 62:23 + 25:05 2811
19. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:25 + 26:07 2596
Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín DISK 0
H35C
4.43 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Martin VIC7624 OB Vizovice 31:50
2. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 32:21 + 0:31
3. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:20 + 3:30
4. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 35:34 + 3:44
5. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 36:02 + 4:12
6. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:21 + 7:31
7. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 39:54 + 8:04
8. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 40:35 + 8:45
9. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:11 + 9:21
10. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 43:45 + 11:55
11. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 45:11 + 13:21
12. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 46:00 + 14:10
13. Špak Zdenek SKMxx10 KOB Směr Kroměříž 46:36 + 14:46
14. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 48:18 + 16:28
15. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 49:29 + 17:39
16. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 50:10 + 18:20
17. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 50:37 + 18:47
18. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 53:39 + 21:49
19. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 54:08 + 22:18
20. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:11 + 23:21
21. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:01 + 25:11
H45C
4.05 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 37:31
2. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 39:59 + 2:28
3. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 45:20 + 7:49
4. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 48:48 + 11:17
5. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 50:02 + 12:31
6. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 53:27 + 15:56
7. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:45 + 16:14
8. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 54:39 + 17:08
9. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 56:04 + 18:33
10. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 60:33 + 23:02
10. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 60:33 + 23:02
12. Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:27 + 33:56
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 79:10 + 41:39
H55C
3.37 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Přemysl SVS5901 Orientklub Vsetín 49:11
2. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:29 + 5:18
3. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 58:55 + 9:44
Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H65C
2.82 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 47:29
2. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 53:26 + 5:57
3. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 57:59 + 10:30
4. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 76:04 + 28:35
H70C
1.96 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 41:36
2. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 102:13 + 60:37
HD10N
1.91 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 25:38
2. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:26 + 6:48
3. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 40:52 + 15:14
4. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:02 + 21:24
5. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 54:59 + 29:21
6. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 56:09 + 30:31
HDR
2.22 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halatová Anna KVS1252 SKOB Kobra Vsetín 30:11
2. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín 33:59 + 3:48
3. Smola Štěpán 0120001 Štípa 35:57 + 5:46
4. Jahudka Štěpán TZL11xx SKOB Zlín 37:39 + 7:28
5. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 37:53 + 7:42
6. Kunovská Natálie SKM KOB Směr Kroměříž 39:05 + 8:54
7. Brucháček Jan TZLxx01 SKOB Zlín 41:29 + 11:18
8. Brucháček Matěj TZLxx02 SKOB Zlín 41:43 + 11:32
9. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:52 + 11:41
10. Buček Radek SKMyy07 KOB Směr Kroměříž 45:05 + 14:54
11. Posolda Matěj SKMyy01 KOB Směr Kroměříž 45:50 + 15:39
12. Navrátil Filip SKMyy06 KOB Směr Kroměříž 46:04 + 15:53
13. Krejčík Vít TZL1515 SKOB Zlín 46:33 + 16:22
14. Pokluda Filip 0080001 FreeRun Zlín 48:38 + 18:27
15. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:52 + 19:41
16. Krajča Petr LCE0805 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:18 + 20:07
17. Kořenová Helena TZL1250 SKOB Zlín 58:10 + 27:59
18. Loučka Vít 59:52 + 29:41
19. Stachoň Ondřej SKMyy05 KOB Směr Kroměříž 64:05 + 33:54
20. Škabraha Samuel 0130001 Zašová 65:06 + 34:55
21. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 74:00 + 43:49
Posolda Filip SKMyy02 KOB Směr Kroměříž DISK
P
2.22 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolová Anna 0120002 Štípa 28:54
2. Přibík Václav TZL7802 SKOB Zlín 36:24 + 7:30
3. Polišenská Ludmila HLV7250 KČT - OB Holešov 36:51 + 7:57
4. Mičíková Lada SKMxx04 KOB Směr Kroměříž 42:08 + 13:14
5. Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:21 + 13:27
6. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:12 + 15:18
7. Vaňharová Kateřina TZL0555 SKOB Zlín 47:51 + 18:57
8. Kořenová Jana 0090001 nemám klub 50:54 + 22:00
9. Brucháčková Markét TZLxx03 SKOB Zlín 56:06 + 27:12
10. Vaňhara Lukáš TZL0712 SKOB Zlín 63:31 + 34:37
11. Kulda Martin 0050001 TJ Slovan neslyšících Zlín 71:57 + 43:03
12. Stráníková Eliška 0060001 Neregistrovaný neslyšící 74:52 + 45:58
13. Přibík Martin TZL0807 SKOB Zlín 76:10 + 47:16
14. Zbožínek Petr 0050002 TJ Slovan neslyšících Zlín 78:15 + 49:21
15. Sadílková Martina 79:29 + 50:35
T
3.52 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Ondřej 35:46
2. Kadlček Václac 55:15 + 19:29
3. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 86:55 + 51:09