Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:18 | |
2. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:13 | + 5:55 |
Řádková Zuzana | TRI1151 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juračáková Judita | BFM1053 | C | SKOB Frýdek - Místek | 17:11 | |
2. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:25 | + 5:14 |
3. | Hrubá Eliška | AOV1050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 27:54 | + 10:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cymorková Julie | TRI0953 | C | TJ TŽ Třinec | 34:31 | |
2. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | C | TJ TŽ Třinec | 39:27 | + 4:56 |
3. | Byrtusová Klára | SIT0851 | C | OK SILESIA | 42:23 | + 7:52 |
4. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 61:54 | + 27:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 22:12 | |
2. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 22:39 | + 0:27 |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:28 | + 3:16 |
4. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 28:20 | + 6:08 |
5. | Malá Karolína | VRB0777 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 32:04 | + 9:52 |
6. | Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:49 | + 10:37 |
7. | Walicová Eva | TRI0652 | C | TJ TŽ Třinec | 40:23 | + 18:11 |
8. | Sližová Lucie | TRI0659 | C | TJ TŽ Třinec | 41:25 | + 19:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušková Jana | MOV0551 | B | SKOB Ostrava | 25:49 | |
2. | Procnerová Veronika | MOV0450 | C | SKOB Ostrava | 26:52 | + 1:03 |
3. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 27:52 | + 2:03 |
4. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 28:22 | + 2:33 |
5. | Zahradníková Kateřina | MOV0553 | B | SKOB Ostrava | 28:43 | + 2:54 |
6. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 30:21 | + 4:32 |
7. | Krčková Lucie | TRI0550 | C | TJ TŽ Třinec | 31:25 | + 5:36 |
8. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 32:27 | + 6:38 |
9. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 34:41 | + 8:52 |
10. | Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:31 | + 20:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Tereza | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 71:45 | |
2. | Olekšová Viktorie | KRN0351 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:47 | + 17:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | SOP0050 | B | OOB TJ Slezan Opava | 49:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | C | TJ TŽ Třinec | 42:00 | 5580 | |
2. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:52 | + 3:52 | 5129 |
3. | Poláková Tereza | SOP9951 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:59 | + 4:59 | 4999 |
4. | Fukalová Hana | AOP9850 | C | Orientační Běh Opava | 48:23 | + 6:23 | 4836 |
5. | Poláková Lenka | SOP0151 | B | OOB TJ Slezan Opava | 53:22 | + 11:22 | 4256 |
6. | Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:02 | + 17:02 | 3596 |
7. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 61:36 | + 19:36 | 3297 |
8. | Nováková Anežka | AOV9251 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 65:13 | + 23:13 | 2875 |
9. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 66:08 | + 24:08 | 2768 |
10. | Pavlickova Hana | MOV | C | SKOB Ostrava | 114:19 | + 72:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuriaková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:02 | |
2. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:16 | + 1:14 |
3. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 42:29 | + 3:27 |
4. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 44:00 | + 4:58 |
5. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:09 | + 5:07 |
6. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:36 | + 5:34 |
7. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 51:09 | + 12:07 |
8. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:58 | + 13:56 |
9. | Urbánková Šárka | SFM7650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 53:53 | + 14:51 |
10. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 56:50 | + 17:48 |
11. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:56 | + 20:54 |
12. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 77:00 | + 37:58 |
Masny Anna | MOV8250 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brodová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 29:06 | |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 39:38 | + 10:32 |
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 40:27 | + 11:21 |
4. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:30 | + 15:24 |
5. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 46:10 | + 17:04 |
6. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:36 | + 17:30 |
7. | Bíčánková Jana | SIT7551 | C | OK SILESIA | 46:51 | + 17:45 |
8. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:29 | + 19:23 |
9. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 49:11 | + 20:05 |
10. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:58 | + 20:52 |
11. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 50:39 | + 21:33 |
12. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 105:18 | + 76:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:25 | |
2. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 35:54 | + 3:29 |
3. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 41:30 | + 9:05 |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 42:46 | + 10:21 |
5. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:15 | + 17:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 44:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 27:58 | |
2. | Hrabal Václav | BFM1202 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:10 | + 18:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:24 | |
2. | Kubien Tomáš | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 20:40 | + 0:16 |
3. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:38 | + 1:14 |
4. | Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:28 | + 6:04 |
5. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 28:22 | + 7:58 |
Masny Przemyslaw | MOV1005 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 21:22 | |
2. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 23:06 | + 1:44 |
3. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | C | TJ TŽ Třinec | 27:23 | + 6:01 |
4. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 31:37 | + 10:15 |
5. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 36:58 | + 15:36 |
6. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 40:47 | + 19:25 |
7. | Otta Tobiáš | BFM0903 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:09 | + 19:47 |
8. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 45:30 | + 24:08 |
9. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 48:22 | + 27:00 |
10. | Masny Tadeusz | MOV0802 | C | SKOB Ostrava | 79:25 | + 58:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 24:34 | |
2. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | B | TJ TŽ Třinec | 25:45 | + 1:11 |
3. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 29:32 | + 4:58 |
4. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 31:30 | + 6:56 |
5. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:38 | + 7:04 |
6. | Otta Kryštof | BFM0608 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:43 | + 13:09 |
7. | Chudík Martin | BFM0604 | B | SKOB Frýdek - Místek | 41:51 | + 17:17 |
8. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 51:09 | + 26:35 |
9. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:40 | + 31:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damek Ondřej | SIT0503 | B | OK SILESIA | 22:23 | |
2. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 25:03 | + 2:40 |
3. | Malý Tomáš | VRB0414 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 33:42 | + 11:19 |
4. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | B | SKOB Ostrava | 34:11 | + 11:48 |
5. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 34:53 | + 12:30 |
6. | Bíčánek Jan | SIT0501 | B | OK SILESIA | 36:33 | + 14:10 |
7. | Kočí Matyáš | VRB0404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:59 | + 23:36 |
8. | Řepka Michal | MOV0504 | C | SKOB Ostrava | 108:10 | + 85:47 |
Kovařík Tomáš | SIT0401 | B | OK SILESIA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 28:21 | |
2. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 30:15 | + 1:54 |
3. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 41:20 | + 12:59 |
4. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 43:47 | + 15:26 |
5. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 58:43 | + 30:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 39:24 | ||
2. | Kovařík Martin | SIT0101 | B | OK SILESIA | 48:13 | + 8:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melecký Martin | SSU9001 | C | SK Severka Šumperk | 32:15 | 7900 | |
2. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 34:25 | + 2:10 | 7415 |
3. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:40 | + 2:25 | 7359 |
4. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:09 | + 2:54 | 7251 |
5. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 36:37 | + 4:22 | 6923 |
6. | Juřeníková Eva | MOV7851 | C | SKOB Ostrava | 37:56 | + 5:41 | 6628 |
7. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 39:25 | + 7:10 | 6296 |
8. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 39:56 | + 7:41 | 6181 |
9. | Stupal František | JHB8603 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 41:16 | + 9:01 | 5883 |
10. | Sochor Jan | HAV8801 | C | OB Havířov | 41:27 | + 9:12 | 5841 |
11. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 41:39 | + 9:24 | 5797 |
12. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:30 | + 11:15 | 5383 |
13. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:45 | + 11:30 | 5327 |
14. | Kuriak Jakub | 64S9300 | C | ROB Klub KYSUCA | 45:25 | + 13:10 | |
15. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 45:56 | + 13:41 | 4838 |
16. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:32 | + 23:17 | 2690 |
17. | Kozubík Jiří | 0010001 | C | 001 - JuraZub Zlín | 57:24 | + 25:09 | |
18. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:22 | + 27:07 | |
19. | Novák Pavel | AOV9801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 66:00 | + 33:45 | 348 |
20. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 75:01 | + 42:46 | 0 |
Stýblo Tomáš | MOV9101 | C | SKOB Ostrava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myslivec Jiří | TRI7801 | C | TJ TŽ Třinec | 42:12 | |
2. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 46:00 | + 3:48 |
3. | Krček Jakub | TRI7803 | C | TJ TŽ Třinec | 48:08 | + 5:56 |
4. | Kawulok Marek | TRI8000 | C | TJ TŽ Třinec | 53:29 | + 11:17 |
5. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 54:09 | + 11:57 |
6. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:32 | + 12:20 |
7. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 56:50 | + 14:38 |
8. | Blažević Roman | LOV7301 | C | lepus.cz | 65:37 | + 23:25 |
9. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 70:46 | + 28:34 |
10. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 75:04 | + 32:52 |
11. | Pietrzyk Rostislav | TRI7704 | C | TJ TŽ Třinec | 91:47 | + 49:35 |
12. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 96:11 | + 53:59 |
Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 32:45 | |
2. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 37:00 | + 4:15 |
3. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 37:09 | + 4:24 |
4. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 39:34 | + 6:49 |
5. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 41:01 | + 8:16 |
6. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:41 | + 9:56 |
7. | Lasota Tomasz | 0050001 | C | 005 - MOV-Neregistrovaní | 43:02 | + 10:17 |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 43:40 | + 10:55 |
9. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:17 | + 12:32 |
10. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 46:25 | + 13:40 |
11. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:58 | + 14:13 |
12. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:10 | + 15:25 |
13. | Urbánek Martin | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 57:42 | + 24:57 |
14. | Hrubý Miroslav | AOV7301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 63:27 | + 30:42 |
15. | Krhut Libor | HAV6302 | C | OB Havířov | 75:07 | + 42:22 |
16. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 91:45 | + 59:00 |
David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | ||
MS | Síkora Antonín | 0050002 | C | 005 - MOV-Neregistrovaní | 99:48 | + 67:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 30:32 | |
2. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 32:33 | + 2:01 |
3. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:07 | + 5:35 |
4. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 37:54 | + 7:22 |
5. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 38:18 | + 7:46 |
6. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 39:33 | + 9:01 |
7. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 39:35 | + 9:03 |
8. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 41:04 | + 10:32 |
9. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 43:21 | + 12:49 |
10. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 49:54 | + 19:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:28 | |
2. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:54 | + 8:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 28:41 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 30:40 | + 1:59 |
3. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 34:18 | + 5:37 |
4. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 38:57 | + 10:16 |
5. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 47:30 | + 18:49 |
6. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:42 | + 20:01 |
7. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 96:15 | + 67:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | C | TJ TŽ Třinec | 17:49 | |
2. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | C | TJ TŽ Třinec | 21:16 | + 3:27 |
3. | Kowalczyk Jáchym | TRI1203 | C | TJ TŽ Třinec | 21:27 | + 3:38 |
4. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 22:29 | + 4:40 |
5. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:52 | + 7:03 |
6. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:10 | + 7:21 |
7. | Hudečková Stella | OOP1150 | C | TJ Opava | 25:36 | + 7:47 |
8. | Mertová Elen | OOP1152 | C | TJ Opava | 26:44 | + 8:55 |
9. | Sližová Kateřina | TRI1650 | C | TJ TŽ Třinec | 29:31 | + 11:42 |
10. | Hudečková Adina | OOP1450 | C | TJ Opava | 30:03 | + 12:14 |
11. | Létalová Jana | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:13 | + 15:24 |
12. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 55:23 | + 37:34 |
13. | Koťátko Albert | SFM1701 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 56:09 | + 38:20 |
14. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 56:10 | + 38:21 |
Mertová Sofie | OOP1451 | C | TJ Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 30:24 | |
2. | Walicová Jana | TRI7651 | C | TJ TŽ Třinec | 30:43 | + 0:19 |
3. | Slavíček Pavel | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 32:13 | + 1:49 |
4. | Typovská Anna | SFM | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:47 | + 3:23 |
5. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 34:54 | + 4:30 |
6. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 35:56 | + 5:32 |
7. | Červinková Jana | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:19 | + 5:55 |
8. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:05 | + 6:41 |
9. | Hostinský Jakub | NNN | C | Neregistrovaní | 39:57 | + 9:33 |
10. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 41:27 | + 11:03 |
11. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 42:12 | + 11:48 |
12. | Řehová Natálie | BFM0051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:08 | + 12:44 |
13. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:04 | + 13:40 |
14. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | C | TJ TŽ Třinec | 45:38 | + 15:14 |
15. | Nováková Jana | AOV6851 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 51:45 | + 21:21 |
16. | Buryan Patrik | MOV | C | SKOB Ostrava | 57:21 | + 26:57 |
17. | Krčková Ivana | TRI7951 | C | TJ TŽ Třinec | 62:35 | + 32:11 |
18. | Mertová Eva | OOP8450 | C | TJ Opava | 63:26 | + 33:02 |
19. | Hudečková Petra | OOP8252 | C | TJ Opava | 63:30 | + 33:06 |
20. | Bruk Miroslav | TRI6100 | C | TJ TŽ Třinec | 65:53 | + 35:29 |
21. | Kaňová Hanka | SFM7657 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 72:28 | + 42:04 |
22. | Šenkýřová Jaryna | NNN | C | Neregistrovaní | 91:05 | + 60:41 |
23. | Buriánek Martin | 0060001 | C | 006 - Hudeček Team | 104:45 | + 74:21 |
Hudeček Lukáš | BFM0202 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Korbelářová Johana | HAV9350 | C | OB Havířov | DISK | ||
Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |