Výsledky závodu: 3. Jihomoravská letní liga

Datum:
30.05.2020
Místo konání:
Brno - Zamilovaný hájek
Pořadatel:
MBM - O-mikron
Mapa:
Kubelín
Ředitel závodu:
Pavelka Jan
Hlavní rozhodčí:
Zelinka Jiří - R2
Stavitel tratí:
Zelinka Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl za krásného slunečného počasí bez závad, žádný protest nebyl podán. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím.
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     HD10    
D12
2.68 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 31:11
2. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 34:10 + 2:59
3. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 34:35 + 3:24
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 34:58 + 3:47
5. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 48:16 + 17:05
6. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 59:34 + 28:23
7. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 65:33 + 34:22
8. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. Brněnská 69:06 + 37:55
D14
3.02 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 35:55
2. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 36:06 + 0:11
3. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 2:06
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 39:54 + 3:59
5. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 45:48 + 9:53
6. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 49:04 + 13:09
7. Mynářová Markéta ZBM0657 SK Žabovřesky Brno 56:39 + 20:44
8. Ryšavá Viktorie TBM0760 KOS TJ Tesla Brno 67:04 + 31:09
9. Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno 81:36 + 45:41
D16
3.54 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 55:09
2. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 57:02 + 1:53
3. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 69:00 + 13:51
4. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 94:17 + 39:08
5. Vojnová Sofie 20003 nereg 122:52 + 67:43
D18
4.24 km, 285 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 92:48
D21
5.33 km, 350 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 60:33
2. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 67:08 + 6:35
3. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 69:05 + 8:32
4. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 72:25 + 11:52
5. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 78:37 + 18:04
6. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 88:57 + 28:24
7. Kaděrová Jana 30001 nereg 104:53 + 44:20
8. Adamová Eva ZBM8772 SK Žabovřesky Brno 115:40 + 55:07
Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko DISK
D35
3.88 km, 260 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 53:29
2. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 60:08 + 6:39
3. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 60:50 + 7:21
4. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 66:54 + 13:25
5. Kopáčková Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 70:32 + 17:03
6. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 72:59 + 19:30
7. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 75:42 + 22:13
8. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 76:22 + 22:53
9. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. Brněnská 82:45 + 29:16
10. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 84:39 + 31:10
11. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 85:51 + 32:22
12. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:58 + 38:29
13. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 93:36 + 40:07
14. Hustá Helena TBM8550 KOS TJ Tesla Brno 97:31 + 44:02
15. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 102:11 + 48:42
16. Rotková Gabriela 40001 nereg 110:45 + 57:16
17. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 115:19 + 61:50
D45
3.37 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 57:02
2. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 57:34 + 0:32
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 58:10 + 1:08
4. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 60:17 + 3:15
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 61:19 + 4:17
6. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 61:28 + 4:26
7. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 63:16 + 6:14
8. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 63:45 + 6:43
9. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 65:14 + 8:12
10. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:01 + 8:59
11. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 67:41 + 10:39
12. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 77:39 + 20:37
13. Francová Jana 50001 nereg 85:14 + 28:12
14. Bašeová Magdalena 10001 nereg 89:09 + 32:07
15. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 91:49 + 34:47
16. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 105:52 + 48:50
Vojnová Michaela 20002 nereg DISK
D55
2.88 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 47:51
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:10 + 3:19
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 56:53 + 9:02
4. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:01 + 19:10
5. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:51 + 21:00
6. LiščinskáEva KOS TJ Tesla Brno 83:29 + 35:38
Banďouch Vratislav VBM4301 VSK Mendelu Brno DISK
H12
2.93 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 28:56
2. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:33 + 13:37
3. Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno 49:24 + 20:28
4. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 49:56 + 21:00
5. Vojna Tobiáš 20004 nereg 53:49 + 24:53
6. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 55:47 + 26:51
7. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 60:04 + 31:08
8. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 61:18 + 32:22
9. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 69:08 + 40:12
10. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:05 + 55:09
11. Mynář Petr ZBM0907 SK Žabovřesky Brno 131:55 + 102:59
Lasota Jakub 60002 nereg DISK
H14
3.63 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 30:43
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 35:12 + 4:29
3. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 36:15 + 5:32
4. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 37:53 + 7:10
5. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 41:17 + 10:34
6. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 46:41 + 15:58
7. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 50:23 + 19:40
8. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 56:40 + 25:57
9. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 60:19 + 29:36
10. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 67:27 + 36:44
11. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 70:05 + 39:22
12. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 75:08 + 44:25
13. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 83:39 + 52:56
H16
4.61 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 69:25
2. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 79:34 + 10:09
H18
5.23 km, 330 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 123:33
H21
7.61 km, 530 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 70:46
2. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 86:50 + 16:04
3. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 87:43 + 16:57
4. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 88:50 + 18:04
5. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 93:02 + 22:16
6. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 95:59 + 25:13
7. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 96:40 + 25:54
8. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 104:49 + 34:03
9. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 110:26 + 39:40
10. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 114:07 + 43:21
Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno DISK
Jašek Otakar ZBM9422 SK Žabovřesky Brno DISK
Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H35
5.72 km, 345 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan RBK7901 SK Radioklub Blansko 65:16
2. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 65:21 + 0:05
3. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 66:54 + 1:38
4. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 67:00 + 1:44
5. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 72:35 + 7:19
6. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 72:43 + 7:27
7. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 73:48 + 8:32
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 76:59 + 11:43
9. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 77:55 + 12:39
10. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 84:37 + 19:21
11. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 92:55 + 27:39
12. Polouček Pavel ABM7100 KOB ALFA Brno 94:30 + 29:14
13. Hustý Jakub TBM8500 KOS TJ Tesla Brno 106:40 + 41:24
14. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 164:32 + 99:16
Lasota Marek 60001 nereg DISK
Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko DISK
Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Polách David SK Žabovřesky Brno DISK
H45
4.78 km, 290 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 50:21
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 52:52 + 2:31
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 57:03 + 6:42
4. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 62:24 + 12:03
5. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 62:47 + 12:26
6. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 66:39 + 16:18
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 67:07 + 16:46
8. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 69:20 + 18:59
9. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:06 + 20:45
10. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 73:33 + 23:12
11. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 74:47 + 24:26
12. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 77:46 + 27:25
13. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 80:28 + 30:07
14. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 86:26 + 36:05
15. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 92:20 + 41:59
16. Vostal Petr TBM7411 KOS TJ Tesla Brno 114:27 + 64:06
17. Vojna Petr 20001 nereg 118:41 + 68:20
18. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 126:51 + 76:30
H55
3.40 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 36:46
2. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 43:59 + 7:13
3. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 45:04 + 8:18
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:31 + 13:45
5. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 50:35 + 13:49
6. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 53:41 + 16:55
7. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 63:13 + 26:27
8. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 71:46 + 35:00
9. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:01 + 38:15
HD10
2.28 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 27:43
2. Wandrol Šimon ABM1002 KOB ALFA Brno 28:22 + 0:39
3. Hustý Matyáš TBM1029 KOS TJ Tesla Brno 28:45 + 1:02
4. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 30:16 + 2:33
5. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. Brněnská 30:58 + 3:15
6. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 4:00
7. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Žabovřesky Brno 32:40 + 4:57
8. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 33:42 + 5:59
9. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 35:57 + 8:14
10. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 36:10 + 8:27
11. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 36:40 + 8:57
12. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 37:07 + 9:24
13. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 39:32 + 11:49
14. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 41:32 + 13:49
15. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 43:38 + 15:55
16. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 44:59 + 17:16
17. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. Brněnská 45:39 + 17:56
18. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. Brněnská 45:44 + 18:01
19. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 46:02 + 18:19
20. Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Orienteering 48:10 + 20:27
21. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 50:15 + 22:32
22. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 50:16 + 22:33
23. Burdilák Robin ADA1501 OOB Spartak Adamov 54:49 + 27:06
Hustá Magdalena TBM1157 KOS TJ Tesla Brno DISK