Logo

Výsledky závodu: Měřený trénink na klasické trati

Datum:
15.05.2021
Místo konání:
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
1:10 000 Drastihlava
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Žemlík Radim - R3
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 1.90 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutilová Marie HLV1255 KČT - OB Holešov 81:37
2. Brázdilová Kristýna HLV1154 KČT - OB Holešov 91:37 + 10:00

D12C 2.30 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 22:59
2. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 27:02 + 4:03
3. Kawuloková Tereza SIT0951 OK SILESIA 29:23 + 6:24
4. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 31:43 + 8:44
5. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 32:35 + 9:36
6. Gogelová Martina TZL0958 SKOB Zlín 33:06 + 10:07
7. Pozlovská Eliška TZL0954 SKOB Zlín 33:49 + 10:50
8. Héčová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 34:36 + 11:37
9. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:56 + 14:57
10. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 39:45 + 16:46
11. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 40:01 + 17:02
12. Spitrzerová Jiřina KVS SKOB Kobra Vsetín 61:38 + 38:39
Korčáková Laura TZL0960 SKOB Zlín DISK
Holá Veronika SBR1050 SKOB Bruntál DISK

D14C 3.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtusová Klára SIT0851 OK SILESIA 34:12
2. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:32 + 4:20
3. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 39:11 + 4:59
4. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:17 + 15:05
5. Škodová Štěpánka LCE0852 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:51 + 30:39
Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž DISK
Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín DISK
Kovalčíková Nela TZL0757 SKOB Zlín DISK

D16C 4.00 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 32:37
2. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 33:06 + 0:29
3. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:04 + 8:27
4. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 63:02 + 30:25
5. Ošmerová Tereza SKM0550 KOB Směr Kroměříž 72:11 + 39:34

D18C 4.20 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 37:33
2. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:02 + 5:29

D20C 4.90 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 96:58
Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín DISK

D21C 6.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 56:26
2. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 59:04 + 2:38
3. Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:30 + 4:04
4. Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín 66:26 + 10:00
5. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 68:14 + 11:48
6. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:03 + 13:37
7. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 77:51 + 21:25
8. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:09 + 22:43
9. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:29 + 28:03

D35C 4.50 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 50:33
2. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 57:36 + 7:03
3. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 62:17 + 11:44
4. Janováčová Petra ZBM8558 SK Žabovřesky Brno 63:24 + 12:51
5. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 65:19 + 14:46
6. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 67:42 + 17:09
7. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:04 + 19:31
8. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 73:57 + 23:24
9. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 80:47 + 30:14

D45C 3.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:16
2. Kovaříková Mária SIT6951 OK SILESIA 41:53 + 0:37
3. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 44:37 + 3:21
4. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:19 + 6:03
5. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 55:43 + 14:27
6. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 60:37 + 19:21
7. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 75:25 + 34:09
8. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 77:28 + 36:12
9. Pinďáková Veronika KVS7850 SKOB Kobra Vsetín 81:12 + 39:56
10. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 82:44 + 41:28

D55C 3.60 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:22
2. Krajčová Věra OTK5850 OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:57 + 1:35
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:37 + 3:15
4. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:19 + 5:57
5. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 56:35 + 13:13

D65C 3.00 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:00

H10C 1.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:54
2. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:55 + 3:01
3. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 26:05 + 3:11
4. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 26:47 + 3:53
5. Kawulok Matyáš SIT1201 OK SILESIA 28:58 + 6:04
6. Jahudka Štěpán TZL1101 SKOB Zlín 56:37 + 33:43
Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H12C 3.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 26:02
2. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 29:57 + 3:55
3. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 34:11 + 8:09
4. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 38:11 + 12:09
5. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 44:33 + 18:31
6. Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín 49:41 + 23:39
7. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 51:05 + 25:03
8. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:21 + 32:19
9. Fuksa Antonín HLV1008 KČT - OB Holešov 64:36 + 38:34
10. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 67:03 + 41:01
11. Zdráhal Matěj TZL0906 SKOB Zlín 70:37 + 44:35
12. Kroutil Matěj HLV1010 KČT - OB Holešov 79:29 + 53:27
13. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 80:49 + 54:47
14. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 84:02 + 58:00
15. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 97:27 + 71:25
Brázdil Lukáš HLV0905 KČT - OB Holešov DISK

H14C 4.00 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 37:37
2. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 38:14 + 0:37
3. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:35 + 1:58
4. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 40:02 + 2:25
5. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 42:04 + 4:27
6. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 42:07 + 4:30
7. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 46:06 + 8:29
8. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 51:06 + 13:29
9. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 52:41 + 15:04
10. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 52:57 + 15:20
11. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 54:27 + 16:50
12. Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín 56:04 + 18:27
13. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 56:11 + 18:34
14. Petrla Michal TZL0708 SKOB Zlín 60:15 + 22:38
15. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 61:02 + 23:25
16. Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín 62:29 + 24:52
17. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 64:11 + 26:34
18. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 64:36 + 26:59
19. Minařík Petr TZL0709 SKOB Zlín 66:29 + 28:52
20. Holý Štěpán SBR0802 SKOB Bruntál 113:19 + 75:42
Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín DISK
Krajča Petr LCE0805 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H16C 4.20 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:54
2. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 34:25 + 0:31
3. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 38:26 + 4:32
4. Hala Jaromír VIC0606 OB Vizovice 41:01 + 7:07
5. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 41:18 + 7:24
6. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 46:59 + 13:05
7. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:27 + 32:33
Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín DISK

H18C 4.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 44:02
2. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 49:37 + 5:35
3. Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 93:29 + 49:27

H21C 7.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 61:39
2. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:17 + 4:38
3. Lejsek Tadeáš TTT 87:41 + 26:02
4. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 88:58 + 27:19
5. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 89:05 + 27:26
6. Žemlík Boleslav KVS9101 SKOB Kobra Vsetín 114:09 + 52:30
Papež Martin 0010001 HO Pioneer DISK

H35C 6.30 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 56:35
2. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 59:36 + 3:01
3. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 59:54 + 3:19
4. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 59:55 + 3:20
5. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 60:57 + 4:22
6. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 65:47 + 9:12
7. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 67:26 + 10:51
8. Ošmera Jakub SKM7800 KOB Směr Kroměříž 67:47 + 11:12
9. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 69:07 + 12:32
10. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 70:04 + 13:29
11. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 70:58 + 14:23
12. Kawulok Marek SIT8001 OK SILESIA 74:06 + 17:31
13. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 76:24 + 19:49
14. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:40 + 20:05
15. Janováč Dušan ZBM7804 SK Žabovřesky Brno 77:42 + 21:07
16. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:20 + 22:45
17. Byrtus Petr SIT7702 OK SILESIA 82:23 + 25:48
18. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 86:00 + 29:25
19. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 86:14 + 29:39
20. Holý Ondřej SBR7600 SKOB Bruntál 88:16 + 31:41
21. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 90:28 + 33:53
22. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 102:00 + 45:25
23. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 118:29 + 61:54

H45C 4.50 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:52
2. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 49:05 + 2:13
3. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 54:29 + 7:37
4. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:35 + 8:43
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 57:19 + 10:27
6. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 70:53 + 24:01
7. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 72:35 + 25:43
8. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 80:35 + 33:43
9. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 94:36 + 47:44

H55C 3.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusbach Antonín TZL SKOB Zlín 38:52
2. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:31 + 3:39
3. Krajča Pavel OTK5700 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:46 + 7:54
4. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:48 + 7:56
5. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 57:49 + 18:57
6. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 57:54 + 19:02

H65C 3.60 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 50:40
2. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 60:33 + 9:53

H70C 3.00 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 47:59

HD10N 1.80 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 29:17
2. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:44 + 0:27
3. Smola Jakub TZL1111 SKOB Zlín 38:09 + 8:52
4. Fuksa Václav HLV1212 KČT - OB Holešov 40:01 + 10:44
5. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 50:11 + 20:54
6. Kroutilová Michaela HLV1461 KČT - OB Holešov 59:05 + 29:48
7. Brucháček Jan TZL1201 SKOB Zlín 62:27 + 33:10
8. Svobodová Natálie TZL1251 SKOB Zlín 84:30 + 55:13
Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Černoch Jakub SKM1002 KOB Směr Kroměříž DISK

HDR 1.80 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myšáková Olga SKM1050 KOB Směr Kroměříž 26:29
2. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 27:01 + 0:32
3. Škodová Michaela LCE1352 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:58 + 4:29
4. Ticháček Jonáš SJC1302 Sportcentrum Jičín 33:05 + 6:36
5. Smola Štěpán 0030001 Štípa 33:33 + 7:04
6. Brucháček Matěj TTT 34:37 + 8:08
7. Vrubelová Natálie KVS1551 SKOB Kobra Vsetín 41:40 + 15:11
8. Střítezská Dagmar SVS Orientklub Vsetín 45:06 + 18:37
9. Svoboda Šimon 0050001 SvoboTeam 46:51 + 20:22
10. Vintrová Matylda TZL1551 SKOB Zlín 49:08 + 22:39
11. Šidlová Dorota TZL1450 SKOB Zlín 49:57 + 23:28
12. Maliňáková Hedvika KVS SKOB Kobra Vsetín 54:33 + 28:04
13. Zora Dejová KVS SKOB Kobra Vsetín 54:50 + 28:21
14. Lejsek Mikuláš TTT 55:06 + 28:37
15. Kubíček Ota KVS1401 SKOB Kobra Vsetín 58:14 + 31:45
16. Spitrez Lukáš KVS SKOB Kobra Vsetín 61:51 + 35:22
17. Pěčková Natálie SKM1550 KOB Směr Kroměříž 63:47 + 37:18
Vráželová Šárka KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
Vrážel Martin KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín DISK

P 4.00 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petra Macková LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 45:43
2. Kastnarová Kateřina TTT 50:51 + 5:08
3. Mrázková Veronika KVS9551 SKOB Kobra Vsetín 63:51 + 18:08
4. Mrázek Petr KVS9000 SKOB Kobra Vsetín 64:51 + 19:08
5. Kawuloková Zdeňka SIT8451 OK SILESIA 72:26 + 26:43
6. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 73:59 + 28:16
7. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:34 + 42:51
8. Fišerová Zuzana TTT 88:57 + 43:14
9. Pozlovský Milan KVS SKOB Kobra Vsetín 93:06 + 47:23
10. Brucháčková Markéta TTT 97:37 + 51:54
11. Pavlica Bedřich LCE0710 OOB TJ Slovan Luhačovice 124:48 + 79:05
Bantová Martina OTK7250 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Kroutil Milan HLV7805 KČT - OB Holešov DISK

T 4.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 45:19
2. Kusbach Antonín TZL SKOB Zlín 48:33 + 3:14
3. Kozubík Jiří 0060001 JuraZub Zlín 67:05 + 21:46