Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | C | TJ Růžená | 26:47 | |
2. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | C | SOS Jindřichův Hradec | 29:15 | + 2:28 |
3. | Polednová Dominika | RUZ1350 | C | TJ Růžená | 36:48 | + 10:01 |
4. | Buršíková Eliška | SJI1450 | C | OK Jihlava | 63:10 | + 36:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SOS Jindřichův Hradec | 20:56 | |
2. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | C | SK OB Chotěboř | 25:19 | + 4:23 |
3. | Lubasová Nela | STA1152 | C | OK Střelka | 25:28 | + 4:32 |
4. | Polednová Helena | RUZ1250 | C | TJ Růžená | 28:47 | + 7:51 |
5. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:27 | + 11:31 |
6. | Pilná Anna | OSN1151 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:07 | + 18:11 |
7. | Doleželová Jolana | STA1151 | C | OK Střelka | 42:59 | + 22:03 |
8. | Klusáčková Johana | CTB1153 | C | SK OB Chotěboř | 54:46 | + 33:50 |
9. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | C | OK Jihlava | 59:43 | + 38:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | B | SK OB Chotěboř | 25:38 | |
2. | Vítková Eva | CHT1053 | C | OOB SK Chrast | 32:02 | + 6:24 |
3. | Šunková Sára | LOU1051 | C | SK Moravan Louňovice | 34:34 | + 8:56 |
4. | Havlíčková Hana | CHT1153 | C | OOB SK Chrast | 39:33 | + 13:55 |
5. | Ptáčková Ema | PZR0952 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:35 | + 14:57 |
6. | Drápová Justýna | OSN0990 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:05 | + 15:27 |
7. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 47:55 | + 22:17 |
8. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:58 | + 24:20 |
9. | Kozderková Jolana | PZR1050 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:38 | + 27:00 |
10. | Čápová Denisa | STA0952 | C | OK Střelka | 54:21 | + 28:43 |
11. | Slavíková Barbora | CHT0951 | C | OOB SK Chrast | 62:43 | + 37:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 32:44 | |
2. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | A | SK OB Chotěboř | 35:52 | + 3:08 |
3. | Ptáčková Julie | TBM0980 | B | KOS TJ Tesla Brno | 36:25 | + 3:41 |
4. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | B | OOB SK Chrast | 36:42 | + 3:58 |
5. | Plachá Nora | STA0851 | B | OK Střelka | 36:55 | + 4:11 |
6. | Kellerová Alice | CHT0852 | B | OOB SK Chrast | 37:32 | + 4:48 |
7. | Kopencová Anna | SJH0752 | B | SOS Jindřichův Hradec | 39:48 | + 7:04 |
8. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:46 | + 10:02 |
9. | Paulová Barbora | CTB0753 | B | SK OB Chotěboř | 46:18 | + 13:34 |
10. | Charouzová Eliška | CHT0851 | B | OOB SK Chrast | 47:05 | + 14:21 |
11. | Baďurová Eliška | PZR0752 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:06 | + 14:22 |
12. | Jelínková Michaela | CTB0851 | C | SK OB Chotěboř | 53:33 | + 20:49 |
13. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 61:54 | + 29:10 |
14. | Komínová Vendula | RUZ0751 | B | TJ Růžená | 72:07 | + 39:23 |
15. | Honzáková Nelka | JHB0851 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 75:58 | + 43:14 |
16. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 92:06 | + 59:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Zita | STA0551 | B | OK Střelka | 36:07 | |
2. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | B | TJ Růžená | 38:54 | + 2:47 |
3. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | 42:42 | + 6:35 |
4. | Wacková Anna | SJI0653 | B | OK Jihlava | 47:07 | + 11:00 |
5. | Honzáková Lenka | JHB0551 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:18 | + 18:11 |
6. | Veselá Tereza | CHT0552 | C | OOB SK Chrast | 59:21 | + 23:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Jitka | SJH0454 | B | SOS Jindřichův Hradec | 42:13 | |
2. | Čápová Eliška | STA0451 | B | OK Střelka | 44:09 | + 1:56 |
3. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:09 | + 3:56 |
4. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | B | OOB SK Chrast | 47:42 | + 5:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáčková Magdaléna | ZBM9452 | E | SK Žabovřesky Brno | 75:00 | 4841 | |
2. | Kinštová Tereza | SJH0251 | A | SOS Jindřichův Hradec | 76:50 | + 1:50 | 4729 |
3. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 79:49 | + 4:49 | 4547 |
4. | Kubičková Bára | SJH9551 | C | SOS Jindřichův Hradec | 86:21 | + 11:21 | 4149 |
5. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 87:00 | + 12:00 | 4110 |
6. | Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 96:26 | + 21:26 | 3535 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 59:01 | 580 | |
2. | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 64:11 | + 5:10 | 539 |
3. | Hrušková Kristýna | ZBM9156 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:13 | + 15:12 | 458 |
4. | Gregorová Lenka | SJH7853 | C | SOS Jindřichův Hradec | 77:26 | + 18:25 | 433 |
5. | Wacková Hana | SJI7853 | C | OK Jihlava | 87:44 | + 28:43 | 350 |
6. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 138:32 | + 79:31 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 49:58 | |
2. | Šťastná Lenka | CTB8351 | C | SK OB Chotěboř | 55:57 | + 5:59 |
3. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 57:28 | + 7:30 |
4. | Uhnavá Markéta | PBM8485 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 57:47 | + 7:49 |
5. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:01 | + 9:03 |
6. | Kinštová Dominka | SJH8051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 59:24 | + 9:26 |
7. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:58 | + 11:00 |
8. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 61:02 | + 11:04 |
9. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 66:59 | + 17:01 |
10. | Potužníková Eva | SJH7652 | C | SOS Jindřichův Hradec | 67:12 | + 17:14 |
11. | Cipryánová Alena | BZP7850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 72:25 | + 22:27 |
12. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 73:46 | + 23:48 |
13. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:47 | + 23:49 |
14. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | C | OOB Třebíč | 79:04 | + 29:06 |
15. | Vacková Petra | CHT7852 | C | OOB SK Chrast | 80:11 | + 30:13 |
16. | Nováková Eva | OSN7960 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 86:24 | + 36:26 |
17. | Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | 90:14 | + 40:16 |
18. | Vršková Dagmar | ZBM7850 | C | SK Žabovřesky Brno | 98:30 | + 48:32 |
19. | Běloušková Ilona | CTB8053 | C | SK OB Chotěboř | 101:19 | + 51:21 |
20. | Přibylová Jana | OSN7853 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 108:24 | + 58:26 | |
21. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 109:00 | + 59:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 44:11 | |
2. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:12 | + 2:01 |
3. | Juračková Jana | CHT6052 | C | OOB SK Chrast | 56:07 | + 11:56 |
4. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:53 | + 12:42 |
5. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 62:55 | + 18:44 |
6. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 66:42 | + 22:31 |
7. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 66:50 | + 22:39 |
8. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 68:15 | + 24:04 |
9. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 70:17 | + 26:06 |
10. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 82:30 | + 38:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | OSN6654 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:14 | |
2. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 64:13 | + 15:59 |
3. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:59 | + 18:45 |
Králová Irena | 0060001 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod - neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 82:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Vilém | CTB1301 | C | SK OB Chotěboř | 20:00 | |
2. | Korecký Radan | CHT1401 | C | OOB SK Chrast | 46:44 | + 26:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | C | SK OB Chotěboř | 17:09 | |
2. | Šťastný Antonín | CTB1101 | C | SK OB Chotěboř | 22:06 | + 4:57 |
3. | Forst Matouš | PZR1100 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:22 | + 5:13 |
4. | Mazzarese David | TRT1100 | C | KOS Třešť | 24:42 | + 7:33 |
5. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 28:51 | + 11:42 |
MS | Tulis Václav | SJI1003 | C | OK Jihlava | 31:14 | + 14:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 27:18 | |
2. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | B | SK OB Chotěboř | 31:05 | + 3:47 |
3. | Černý Petr | SJI0905 | C | OK Jihlava | 36:14 | + 8:56 |
4. | Škapa Jan | CHT0901 | C | OOB SK Chrast | 38:56 | + 11:38 |
5. | Dokulil Jiří | PZR0905 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:05 | + 11:47 |
6. | Broum Matěj | PZR1002 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:20 | + 16:02 |
7. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:41 | + 16:23 |
8. | Buršík Matěj | SJI1002 | C | OK Jihlava | 44:13 | + 16:55 |
9. | Libra Matyáš | PZR0900 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:26 | + 36:08 |
Kopecký Vojtěch | CHT1001 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knap Jakub | PZR0701 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:24 | |
2. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 41:31 | + 5:07 |
3. | Blažek Cyril | SJH0701 | B | SOS Jindřichův Hradec | 42:43 | + 6:19 |
4. | Parkan Tomáš | SJH0803 | B | SOS Jindřichův Hradec | 46:33 | + 10:09 |
5. | Jelínek Vít | SJH0804 | C | SOS Jindřichův Hradec | 50:43 | + 14:19 |
6. | Těthal Josef | SJH0805 | C | SOS Jindřichův Hradec | 53:43 | + 17:19 |
7. | Hudec David | SJI0806 | C | OK Jihlava | 68:17 | + 31:53 |
8. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | B | OOB SK Chrast | 73:46 | + 37:22 |
9. | Přibyl Daniel | OSN0808 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:33 | + 49:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | B | KOS TJ Tesla Brno | 46:15 | |
2. | Keller Filip | CHT0503 | B | OOB SK Chrast | 56:02 | + 9:47 |
3. | Hendrych Vít | SJI0601 | A | OK Jihlava | 56:38 | + 10:23 |
4. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | B | OK Jihlava | 65:00 | + 18:45 |
5. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | C | SK OB Chotěboř | 66:57 | + 20:42 |
6. | Jirků František | SJI0600 | B | OK Jihlava | 68:40 | + 22:25 |
7. | Vacek František | CHT0501 | C | OOB SK Chrast | 76:12 | + 29:57 |
8. | Potužník Viktor | SJH0504 | B | SOS Jindřichův Hradec | 76:26 | + 30:11 |
9. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 118:27 | + 72:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SOS Jindřichův Hradec | 56:51 | |
2. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SOS Jindřichův Hradec | 63:48 | + 6:57 |
3. | Hudec Filip | SJI0304 | C | OK Jihlava | 67:50 | + 10:59 |
4. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 69:04 | + 12:13 |
5. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:55 | + 13:04 |
6. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 71:30 | + 14:39 |
7. | Smékal Jan | SJH0405 | C | SOS Jindřichův Hradec | 90:05 | + 33:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáček Jan | ZBM9301 | C | SK Žabovřesky Brno | 81:22 | 7217 | |
2. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 82:16 | + 0:54 | 7144 |
3. | Herman Jan | 00985 | Neregistovaný K | 86:08 | + 4:46 | ||
4. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 91:35 | + 10:13 | 6387 |
5. | Stupal František | JHB8603 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 93:43 | + 12:21 | 6213 |
6. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 94:31 | + 13:09 | 6148 |
7. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 96:29 | + 15:07 | 5988 |
8. | Sabol Josef | CTB9902 | C | SK OB Chotěboř | 97:46 | + 16:24 | 5884 |
9. | Žanda Jan | CTB9901 | C | SK OB Chotěboř | 104:01 | + 22:39 | 5376 |
10. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 104:27 | + 23:05 | 5341 |
11. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | C | OK Jihlava | 107:33 | + 26:11 | 5089 |
12. | Kůra Josef | ZBM8722 | C | SK Žabovřesky Brno | 123:17 | + 41:55 | 3810 |
13. | Dvořák Richard | SLA8100 | C | SKOB Slaný | 135:05 | + 53:43 | 2850 |
14. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 136:37 | + 55:15 | 2726 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nesrovnal Jaroslav | JHB8305 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 71:54 | ||
2. | Honzák Tomáš | JHB7702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 78:20 | + 6:26 | |
3. | Konfršt Josef | 0020001 | OB Vepřová | 86:23 | + 14:29 | ||
4. | Jirků František | 0030001 | Jirků | 93:39 | + 21:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 69:21 | |
2. | Šťastný Karel | CTB7901 | C | SK OB Chotěboř | 72:58 | + 3:37 |
3. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 73:45 | + 4:24 |
4. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:49 | + 5:28 |
5. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 79:54 | + 10:33 |
6. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 82:11 | + 12:50 |
7. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SOS Jindřichův Hradec | 83:35 | + 14:14 |
8. | Komenda Kamil | PBM7201 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 84:59 | + 15:38 |
9. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:50 | + 17:29 |
10. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SOS Jindřichův Hradec | 93:03 | + 23:42 |
11. | Míchal Jiří | SJH7802 | C | SOS Jindřichův Hradec | 95:17 | + 25:56 |
12. | Běloušek Pavel | CTB7602 | C | SK OB Chotěboř | 97:31 | + 28:10 |
13. | Moravec Štěpán | SJI8101 | C | OK Jihlava | 100:09 | + 30:48 |
14. | Potužník Martin | SJH7705 | C | SOS Jindřichův Hradec | 105:18 | + 35:57 |
15. | Doležel Tomáš | STA7701 | C | OK Střelka | 107:05 | + 37:44 |
16. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 111:53 | + 42:32 |
17. | Přibyl Jan | OSN7801 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 112:54 | + 43:33 |
18. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 113:52 | + 44:31 |
19. | Hanousek Martin | CTB7910 | C | SK OB Chotěboř | 138:05 | + 68:44 |
Černý Petr | SJI8100 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 54:42 | |
2. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 59:22 | + 4:40 |
3. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:30 | + 4:48 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 59:48 | + 5:06 |
5. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SOS Jindřichův Hradec | 63:22 | + 8:40 |
6. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 64:44 | + 10:02 |
7. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SOS Jindřichův Hradec | 64:57 | + 10:15 |
8. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 67:48 | + 13:06 |
9. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 67:55 | + 13:13 |
10. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 69:56 | + 15:14 |
11. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | C | TJ Růžená | 70:27 | + 15:45 |
12. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 73:52 | + 19:10 |
13. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:41 | + 22:59 |
14. | Komín Petr | RUZ7200 | C | TJ Růžená | 79:29 | + 24:47 |
15. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 80:45 | + 26:03 |
16. | Paul Pavel | CTB7601 | C | SK OB Chotěboř | 82:26 | + 27:44 |
17. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 82:50 | + 28:08 |
18. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 91:28 | + 36:46 |
19. | Šafek Jiří | PBM7606 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 94:48 | + 40:06 |
20. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SOS Jindřichův Hradec | 95:12 | + 40:30 |
21. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 111:43 | + 57:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 46:55 | |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:11 | + 3:16 |
3. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 52:33 | + 5:38 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:43 | + 8:48 |
5. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 56:55 | + 10:00 |
6. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:47 | + 10:52 |
7. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 58:04 | + 11:09 |
8. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:25 | + 11:30 |
9. | Cigoš Pavel | TBM5622 | KOS TJ Tesla Brno | 60:04 | + 13:09 | |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 63:09 | + 16:14 |
11. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | C | OK Jihlava | 67:24 | + 20:29 |
12. | Hruška Tomáš | ZBM6401 | C | SK Žabovřesky Brno | 82:47 | + 35:52 |
13. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 90:23 | + 43:28 |
Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Novotný Petr | SJH6502 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juračka Vojtěch | CHT5404 | C | OOB SK Chrast | 52:33 | |
2. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 55:38 | + 3:05 |
3. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 58:19 | + 5:46 |
4. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 60:03 | + 7:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 54:34 | |
2. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 57:32 | + 2:58 |
3. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 60:55 | + 6:21 |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | C | OOB SK Chrast | 70:56 | + 16:22 |
5. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 77:11 | + 22:37 |
MS | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:12 | + |
MS | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:12 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese Aiden | TRT1500 | C | KOS Třešť | 19:26 | |
2. | Kocmánek Lukáš | PZR1200 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:40 | + 0:14 |
3. | Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | 19:48 | + 0:22 |
4. | Lauermanová Eva | SJI1353 | C | OK Jihlava | 21:32 | + 2:06 |
5. | Lauerman Jan | SJI1515 | C | OK Jihlava | 23:25 | + 3:59 |
6. | Vinopalová Barbora | PZR1151 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:12 | + 5:46 |
7. | Matras Štěpán | CHT1402 | C | OOB SK Chrast | 25:57 | + 6:31 |
8. | Uchytil Ivo | 27:44 | + 8:18 | |||
9. | Matrasová Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | 29:16 | + 9:50 |
10. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 29:59 | + 10:33 | |
11. | Šafek Jakub | PBM1616 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 30:48 | + 11:22 |
12. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 31:27 | + 12:01 |
13. | Novák Matěj | OSN1400 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:18 | + 14:52 |
14. | Kamenská Hana | 35:23 | + 15:57 | |||
15. | Míchal Jáchym | SJH1601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 36:36 | + 17:10 |
16. | Mužátko Ondřej | 36:39 | + 17:13 | |||
17. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | C | SK OB Chotěboř | 36:59 | + 17:33 |
18. | Nevrklová Zuzana | RUZ1750 | C | TJ Růžená | 40:45 | + 21:19 |
19. | Novák Jakub | OSN1700 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:34 | + 23:08 |
20. | Přibylová Marie | OSN1350 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:42 | + 23:16 |
21. | Jelínková Anna | SJH1252 | C | SOS Jindřichův Hradec | 44:34 | + 25:08 |
22. | Moravec Adam | SJI1800 | C | OK Jihlava | 46:28 | + 27:02 |
23. | Herman Johana | 48:43 | + 29:17 | |||
24. | Korecký Marek | CHT1701 | C | OOB SK Chrast | 54:33 | + 35:07 |
25. | Fikar Michal | CTB1200 | C | SK OB Chotěboř | 55:23 | + 35:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černík Zdeněk | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:22 | |
2. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | C | TJ Růžená | 35:02 | + 3:40 |
3. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 39:03 | + 7:41 |
4. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | C | SOS Jindřichův Hradec | 41:12 | + 9:50 |
5. | Píro Radka | TTR9352 | C | OOB Třebíč | 41:37 | + 10:15 |
6. | Duba Vojtěch | SJH8003 | C | SOS Jindřichův Hradec | 41:41 | + 10:19 |
7. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | C | TJ Růžená | 42:05 | + 10:43 |
8. | Buráň Zdeněk | 0050001 | BzB | 46:15 | + 14:53 | |
9. | Jelínková Marta | SJH7854 | C | SOS Jindřichův Hradec | 46:20 | + 14:58 |
10. | Burešová Petra | 0040001 | SK Chrast | 48:11 | + 16:49 | |
11. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 50:42 | + 19:20 |
12. | Šunková Karolína | LOU7550 | C | SK Moravan Louňovice | 51:24 | + 20:02 |
13. | Černá Kateřina | PZR8950 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:38 | + 21:16 |
14. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:00 | + 22:38 |
15. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:54 | + 24:32 |
16. | Buráňová Hana | 0050002 | BzB | 58:42 | + 27:20 | |
17. | Fraj David | RUZ0900 | C | TJ Růžená | 61:31 | + 30:09 |
18. | Černíková Zdeňka | OSN5964 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:32 | + 32:10 |
19. | Frajová Kamila | RUZ7950 | C | TJ Růžená | 63:55 | + 32:33 |
20. | Nováková Hana | CTB7551 | C | SK OB Chotěboř | 70:20 | + 38:58 |
21. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 95:53 | + 64:31 |
Vymazal Michal | 0010001 | Neregistrovaný | DISK |