Logo

Event results: Mistrovství oblasti ve sprintu

Date:
2021/09/11
Place:
Ždírec nad Doubravou
Organiser:
CTB - SK OB Chotěboř
Used map:
Ždírec
Director:
Voborníková Alena - R3
Referee:
Šťastná Lenka - R3
Course setter:
Picek Jan - R1, Voborníková Alena - R3
Protocol:
Závod proběhl za příznivého počasí, zúčastnilo se ho 266 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Došlo k jednomu vážnějšímu zranění - zlomenina ruky závodníka CHT8601 byla ošetřena v nemocnici.
Classes:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 1.31 km, 10 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 9:26
2. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 10:15 + 0:49
3. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 10:23 + 0:57
4. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:39 + 1:13
5. Rychnovská Eliška SJI1151 OK Jihlava 10:49 + 1:23
6. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 11:10 + 1:44
7. Kropáčková Aneta CHT1154 OOB SK Chrast 12:07 + 2:41
8. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 12:45 + 3:19
9. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 14:20 + 4:54
10. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 15:02 + 5:36
11. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 15:26 + 6:00
12. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 25:41 + 16:15

D10N 1.22 km, 10 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 14:01
2. Soběslavská Anna Marie PBM1351 TJ Spartak 1. brněnská 14:26 + 0:25

D12 1.60 km, 10 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 12:25
2. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:50 + 1:25
3. Beranová Marie SJH0951 SOS Jindřichův Hradec 14:05 + 1:40
4. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 14:31 + 2:06
5. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 14:47 + 2:22
6. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 14:49 + 2:24
7. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:23 + 4:58
8. Fialová Rozálie 0030002 CTB neregistrovaní 17:41 + 5:16
9. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 18:08 + 5:43
10. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 19:46 + 7:21
11. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 20:47 + 8:22
12. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 26:05 + 13:40
Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka DISK

D14 1.65 km, 10 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 12:26
2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:31 + 0:05
3. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 12:34 + 0:08
4. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 12:46 + 0:20
5. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 12:57 + 0:31
6. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 13:04 + 0:38
7. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 13:30 + 1:04
8. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 14:48 + 2:22
9. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 14:51 + 2:25
10. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 15:22 + 2:56
11. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 28:13 + 15:47
Baďurová Eliška PZR0752 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená DISK

D16 1.80 km, 15 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 11:47
2. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 12:08 + 0:21
3. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 13:51 + 2:04
4. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 14:04 + 2:17
5. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 14:10 + 2:23
6. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 14:33 + 2:46
7. Fialová Natálie 0030001 CTB neregistrovaní 15:32 + 3:45
8. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 16:09 + 4:22

D18 2.12 km, 15 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 14:54
2. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 16:27 + 1:33
3. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 17:36 + 2:42
4. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 20:35 + 5:41

D21C 2.52 km, 15 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 6284

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 14:56 6917
2. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 16:24 + 1:28 6337
3. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 17:19 + 2:23 5975
4. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 17:53 + 2:57 5751
5. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 18:07 + 3:11 5659
6. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 18:16 + 3:20 5599
7. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 18:50 + 3:54 5375
8. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 19:17 + 4:21 5198
9. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 20:35 + 5:39 4684
10. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:38 + 6:42 4269
11. Parkanová Veronika SJH9751 SOS Jindřichův Hradec 22:40 + 7:44 3860
12. Míková Michaela SJH8251 SOS Jindřichův Hradec 22:45 + 7:49 3827
MS Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 40:07 + 25:11 0

D21D 2.12 km, 15 m, 13 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 0

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 18:40
2. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 22:57 + 4:17
3. Vaníčková Alena STA8651 OK Střelka 24:39 + 5:59
4. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 24:44 + 6:04

D35 2.12 km, 15 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 15:46
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:47 + 2:01
3. Blažková Alena SJI7951 OK Jihlava 18:56 + 3:10
4. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 18:57 + 3:11
5. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 19:03 + 3:17
6. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:24 + 3:38
7. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:46 + 4:00
8. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:00 + 4:14
9. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 21:20 + 5:34
10. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 21:50 + 6:04
11. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 22:35 + 6:49
12. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 23:18 + 7:32
13. Soběslavská Vendula PBM8051 TJ Spartak 1. brněnská 26:06 + 10:20

D45 1.80 km, 15 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 14:00
2. Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:57 + 1:57
3. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 16:34 + 2:34
4. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 16:58 + 2:58
5. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 17:51 + 3:51
6. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 18:06 + 4:06
7. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 18:38 + 4:38
8. Vítovcová Radana STA7651 OK Střelka 18:41 + 4:41
9. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 19:57 + 5:57
10. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:41 + 6:41
11. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 22:04 + 8:04
12. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 25:11 + 11:11

D55 1.65 km, 10 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:59
2. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 17:37 + 4:38
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 18:37 + 5:38

D65 1.51 km, 10 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:02
2. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 26:17 + 10:15

H10N 1.22 km, 10 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 8:50
2. Uchytil Ivo PZR1201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:23 + 1:33
3. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 10:27 + 1:37
4. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 12:36 + 3:46
Krätzer Vojtěch STA1203 OK Střelka DISK
Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast DISK

H10 1.31 km, 10 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 7:19
2. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 9:07 + 1:48
3. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 9:38 + 2:19
4. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 12:16 + 4:57

H12 1.60 km, 10 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 9:05
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 9:26 + 0:21
3. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 10:01 + 0:56
4. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:49 + 2:44
5. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 12:09 + 3:04
6. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 12:16 + 3:11
7. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 13:41 + 4:36
8. Wierer Antonín STA0901 OK Střelka 13:58 + 4:53
9. Češík František CHT0902 OOB SK Chrast 14:03 + 4:58
10. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 16:20 + 7:15
11. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 16:42 + 7:37
12. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 17:38 + 8:33
Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec DISK

H14 1.80 km, 15 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 10:59
2. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 11:13 + 0:14
3. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:42 + 0:43
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 11:48 + 0:49
5. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 13:20 + 2:21
6. Škaryd Vojtěch CTB0703 SK OB Chotěboř 14:34 + 3:35
7. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 15:20 + 4:21
7. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 15:20 + 4:21
9. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:39 + 7:40
10. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 19:04 + 8:05

H16 2.12 km, 15 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 12:51
2. Odehnal Tomáš PBM0500 TJ Spartak 1. brněnská 13:05 + 0:14
3. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 13:06 + 0:15
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 14:43 + 1:52
5. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 15:12 + 2:21
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 16:41 + 3:50
7. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 16:46 + 3:55
8. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 17:22 + 4:31
9. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 17:50 + 4:59
10. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:16 + 7:25
11. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 21:14 + 8:23
12. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 25:05 + 12:14

H18 2.52 km, 15 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 13:14
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 15:16 + 2:02
3. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 15:46 + 2:32
4. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 15:48 + 2:34
5. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:05 + 2:51
6. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 16:36 + 3:22
7. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 19:56 + 6:42

H21C 3.05 km, 20 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 7761

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 15:45 8281
2. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 16:37 + 0:52 7865
3. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 17:10 + 1:25 7602
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 17:21 + 1:36 7514
5. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 17:34 + 1:49 7410
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 17:58 + 2:13 7218
7. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 18:02 + 2:17 7186
8. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 18:14 + 2:29 7090
9. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 18:22 + 2:37 7026
10. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 18:39 + 2:54 6891
11. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 18:50 + 3:05 6803
12. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 18:54 + 3:09 6771
13. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 18:57 + 3:12 6747
14. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 19:18 + 3:33 6579
15. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 19:19 + 3:34 6571
16. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 19:59 + 4:14 6251
17. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:01 + 4:16 6235
18. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 20:27 + 4:42 6028
19. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 20:50 + 5:05 5844
20. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:07 + 5:22 5708
20. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:07 + 5:22 5708
22. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 21:42 + 5:57 5428
23. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 21:50 + 6:05 5364
24. Kubák Martin 0060001 JHB - neregistrovaní 22:50 + 7:05
25. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 22:55 + 7:10 4845
26. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 23:05 + 7:20 4765
27. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Rosice 23:38 + 7:53 4501

H21D 2.52 km, 15 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 0

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Jirků František 0020001 Jirků 23:35
2. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:29 + 9:54
3. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 37:55 + 14:20

H35 2.52 km, 15 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 15:43
2. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 16:12 + 0:29
3. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 16:34 + 0:51
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 17:17 + 1:34
5. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 17:24 + 1:41
6. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 17:36 + 1:53
7. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 17:52 + 2:09
8. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 18:11 + 2:28
9. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 18:39 + 2:56
10. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 18:47 + 3:04
10. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 18:47 + 3:04
12. Doležel Antonín STA7501 OK Střelka 19:17 + 3:34
13. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 20:38 + 4:55
14. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 22:58 + 7:15
15. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 28:10 + 12:27

H45 2.12 km, 15 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 12:52
2. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:30 + 1:38
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 14:33 + 1:41
4. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 15:01 + 2:09
5. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:49 + 2:57
6. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 15:54 + 3:02
7. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 15:57 + 3:05
8. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 17:31 + 4:39
9. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 17:38 + 4:46
10. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 17:45 + 4:53
11. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 20:47 + 7:55
12. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:50 + 7:58
13. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 21:01 + 8:09
14. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 21:14 + 8:22
15. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 21:49 + 8:57
16. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 22:33 + 9:41
17. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 23:32 + 10:40
18. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:57 + 11:05
19. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 27:04 + 14:12

H55 1.80 km, 15 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 13:45
2. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 14:25 + 0:40
3. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 15:26 + 1:41
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:39 + 1:54
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 15:41 + 1:56
6. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 16:04 + 2:19
7. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:08 + 2:23
8. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 16:24 + 2:39
9. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 16:54 + 3:09
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 19:04 + 5:19
11. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 21:26 + 7:41

H65 1.65 km, 10 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:07
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 15:26 + 0:19
3. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:39 + 0:32
4. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 17:52 + 2:45

H70 1.51 km, 10 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 14:41
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 16:17 + 1:36
3. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 16:41 + 2:00
4. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 19:48 + 5:07
5. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 20:14 + 5:33

HDR 1.09 km, 10 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:40
2. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 10:42 + 1:02
2. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 10:42 + 1:02
4. Fučíková Ema VBM1151 VSK Mendelu Brno 12:29 + 2:49
5. Sadílková Kateřina CHT1651 OOB SK Chrast 12:42 + 3:02
6. Šťastný Hynek CTB1701 SK OB Chotěboř 13:11 + 3:31
7. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 13:13 + 3:33
8. Krejsa Josef CHT1501 OOB SK Chrast 13:59 + 4:19
9. Sebera Eduard SFM1400 O-RUNNAŘI Beskydy 15:10 + 5:30
10. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 15:32 + 5:52
11. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:49 + 6:09
12. Buršíková Kateřina SJI1750 OK Jihlava 16:01 + 6:21
13. Blažek Robin SJI1700 OK Jihlava 17:00 + 7:20
13. Fikarová Magdalena CTB1552 SK OB Chotěboř 17:00 + 7:20
15. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 17:10 + 7:30
16. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 17:22 + 7:42
17. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 19:36 + 9:56
18. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 19:43 + 10:03
19. Boháčová Rozárka 0030006 CTB neregistrovaní 20:04 + 10:24
20. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 26:07 + 16:27
21. Kafka Adam 0070001 Buffalo team 27:44 + 18:04
22. Věžníková Veronika TTR0999 OOB Třebíč 28:49 + 19:09
23. Jirků Tereza 31:22 + 21:42

P 1.60 km, 10 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Němec Jan 0030003 CTB neregistrovaní 10:27
2. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 10:45 + 0:18
3. Němec Vlastimil 0030005 CTB neregistrovaní 12:47 + 2:20
4. Dundáčková Hana SJH7052 SOS Jindřichův Hradec 13:30 + 3:03
5. Němcová Barbora 0030004 CTB neregistrovaní 15:46 + 5:19
6. Dočekalová Hana 15:47 + 5:20
Věžníková Magda DISK
Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava DISK