Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 39:37 | ||
2. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 42:02 | + 2:25 | |
3. | Smolíková Kateřina | OPI1352 | Orientační sporty Písek | 42:54 | + 3:17 | |
Straková Nora | LME1350 | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 29:19 | ||
2. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 32:15 | + 2:56 | |
3. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 33:31 | + 4:12 | |
4. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 34:39 | + 5:20 | |
5. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 36:27 | + 7:08 | |
6. | Smolíková Adéla | OPI1150 | Orientační sporty Písek | 39:31 | + 10:12 | |
7. | Sobotková Karolína | TTR1152 | OOB Třebíč | 40:05 | + 10:46 | |
8. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 47:27 | + 18:08 | |
9. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:29 | + 22:10 | |
10. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 54:37 | + 25:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 33:18 | ||
2. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 33:23 | + 0:05 | |
3. | Slavíková Bára | CHT0951 | OOB SK Chrast | 36:42 | + 3:24 | |
4. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 39:56 | + 6:38 | |
5. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 40:05 | + 6:47 | |
6. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:11 | + 8:53 | |
7. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 42:48 | + 9:30 | |
8. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 42:55 | + 9:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 32:11 | ||
2. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 32:57 | + 0:46 | |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 34:44 | + 2:33 | |
4. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:52 | + 3:41 | |
5. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 41:10 | + 8:59 | |
6. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SOS Jindřichův Hradec | 42:27 | + 10:16 | |
7. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 49:33 | + 17:22 | |
8. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 57:47 | + 25:36 | |
9. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 63:20 | + 31:09 | |
10. | Dosbabová Veronika | TTR0851 | OOB Třebíč | 63:29 | + 31:18 | |
11. | Honzáková Nelka | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:59 | + 36:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 47:20 | ||
2. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 47:21 | + 0:01 | |
3. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 51:10 | + 3:50 | |
4. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 52:45 | + 5:25 | |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 53:10 | + 5:50 | |
6. | Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | 64:24 | + 17:04 | |
7. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:10 | + 26:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:06 | ||
2. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 60:13 | + 6:07 | |
3. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 61:59 | + 7:53 | |
4. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 62:58 | + 8:52 | |
5. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 79:48 | + 25:42 | |
MS | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 89:36 | + 35:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 57:57 | 7469 | ||
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 58:33 | + 0:36 | 7395 | |
3. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 60:33 | + 2:36 | 7146 | |
4. | Kinštová Tereza | SJH0251 | SOS Jindřichův Hradec | 71:39 | + 13:42 | 5766 | |
5. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 79:18 | + 21:21 | 4815 | |
6. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 82:58 | + 25:01 | 4359 | |
7. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SOS Jindřichův Hradec | 87:09 | + 29:12 | 3839 | |
8. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 87:23 | + 29:26 | 3810 | |
Blažková Kateřina | SJH0252 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 63:43 | 3191 | ||
2. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 64:29 | + 0:46 | 3155 | |
3. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 69:50 | + 6:07 | 2905 | |
4. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:38 | + 15:55 | 2447 | |
5. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 89:39 | + 25:56 | 1979 | |
Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 56:55 | ||
2. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 64:32 | + 7:37 | |
3. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 64:47 | + 7:52 | |
4. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 66:20 | + 9:25 | |
5. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 70:09 | + 13:14 | |
6. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:22 | + 13:27 | |
7. | Kinštová Dominka | SJH8051 | SOS Jindřichův Hradec | 76:13 | + 19:18 | |
8. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 84:03 | + 27:08 | |
9. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 86:47 | + 29:52 | |
10. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 129:17 | + 72:22 | |
11. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 129:46 | + 72:51 | |
12. | Smolíková Lenka | OPI8051 | Orientační sporty Písek | 129:48 | + 72:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:46 | ||
2. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 62:29 | + 7:43 | |
3. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:29 | + 10:43 | |
4. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 71:35 | + 16:49 | |
5. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 76:15 | + 21:29 | |
6. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 79:43 | + 24:57 | |
7. | Himmelová Marie | KAM6952 | OK Kamenice | 81:17 | + 26:31 | |
8. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 83:56 | + 29:10 | |
9. | Tomandlová Radka | 0070002 | NOK HoRa | 84:34 | + 29:48 | |
10. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 91:46 | + 37:00 | |
11. | Plachá Radka | STA7551 | OK Střelka | 92:44 | + 37:58 | |
12. | Blažková Markéta | SJH7550 | SOS Jindřichův Hradec | 94:06 | + 39:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 41:44 | ||
2. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 57:38 | + 15:54 | |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 59:53 | + 18:09 | |
4. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 73:56 | + 32:12 | |
Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 72:10 | ||
2. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 76:40 | + 4:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | 29:53 | ||
2. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 33:20 | + 3:27 | |
3. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 34:48 | + 4:55 | |
4. | Korecký Radan | CHT1401 | OOB SK Chrast | 51:42 | + 21:49 | |
Dočkal Prokop | SJI1201 | OK Jihlava | DISK | |||
Vacek Jan | CHT1201 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 21:31 | ||
2. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 22:19 | + 0:48 | |
3. | Forst Matouš | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:55 | + 6:24 | |
4. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 28:52 | + 7:21 | |
5. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | Orientační sporty Písek | 30:08 | + 8:37 | |
6. | Martinec Eduard | CHT1202 | OOB SK Chrast | 31:38 | + 10:07 | |
7. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 34:35 | + 13:04 | |
8. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | SOS Jindřichův Hradec | 41:33 | + 20:02 | |
9. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:39 | + 26:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 32:05 | ||
2. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 40:14 | + 8:09 | |
3. | Češík František | CHT0902 | OOB SK Chrast | 44:04 | + 11:59 | |
4. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SOS Jindřichův Hradec | 44:30 | + 12:25 | |
5. | Dočkal Matouš | SJI0900 | OK Jihlava | 47:11 | + 15:06 | |
6. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 47:50 | + 15:45 | |
7. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 49:04 | + 16:59 | |
8. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SOS Jindřichův Hradec | 50:09 | + 18:04 | |
9. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 51:39 | + 19:34 | |
10. | Kouba Jan | OPI1002 | Orientační sporty Písek | 53:15 | + 21:10 | |
11. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 66:28 | + 34:23 | |
12. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 67:15 | + 35:10 | |
Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:59 | ||
2. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 50:43 | + 1:44 | |
3. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 51:00 | + 2:01 | |
4. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 53:51 | + 4:52 | |
5. | Štěňha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 66:09 | + 17:10 | |
Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | DISK | |||
Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 51:53 | ||
2. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 52:35 | + 0:42 | |
3. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 56:17 | + 4:24 | |
4. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 62:45 | + 10:52 | |
5. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 62:57 | + 11:04 | |
6. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 64:23 | + 12:30 | |
7. | Potužník Viktor | SJH0504 | SOS Jindřichův Hradec | 68:41 | + 16:48 | |
8. | Pařízek Petr | PZR0504 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:21 | + 18:28 | |
9. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 71:59 | + 20:06 | |
MS | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 161:46 | + 109:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dundáček Karel | SJH0401 | SOS Jindřichův Hradec | 68:40 | ||
2. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 71:29 | + 2:49 | |
3. | Kinšt Jan | SJH0402 | SOS Jindřichův Hradec | 74:39 | + 5:59 | |
4. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 101:56 | + 33:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 65:58 | 7883 | ||
2. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 73:34 | + 7:36 | 7097 | |
3. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 73:48 | + 7:50 | 7073 | |
4. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 76:06 | + 10:08 | 6836 | |
5. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 76:09 | + 10:11 | 6830 | |
6. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 76:37 | + 10:39 | 6782 | |
7. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 78:29 | + 12:31 | 6589 | |
8. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 80:03 | + 14:05 | 6427 | |
9. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 80:08 | + 14:10 | 6419 | |
10. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 82:18 | + 16:20 | 6195 | |
11. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 85:01 | + 19:03 | 5914 | |
12. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 85:18 | + 19:20 | 5884 | |
13. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 86:38 | + 20:40 | 5747 | |
14. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 87:53 | + 21:55 | 5617 | |
15. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 88:16 | + 22:18 | 5578 | |
16. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 94:57 | + 28:59 | 4887 | |
17. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 95:29 | + 29:31 | 4832 | |
18. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 96:09 | + 30:11 | 4763 | |
19. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 99:25 | + 33:27 | 4425 | |
20. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 101:17 | + 35:19 | 4232 | |
Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 52:20 | 2473 | ||
2. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 60:59 | + 8:39 | 2139 | |
3. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 61:20 | + 9:00 | 2126 | |
4. | Nosek Jakub | SJH0002 | SOS Jindřichův Hradec | 64:49 | + 12:29 | 1991 | |
5. | Kubák Martin | 0020001 | neregistrován | 67:05 | + 14:45 | ||
6. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 75:41 | + 23:21 | 1572 | |
7. | Sitař Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 81:27 | + 29:07 | 1350 | |
8. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 84:42 | + 32:22 | 1224 | |
9. | Honzák Tomáš | JHB7702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 85:40 | + 33:20 | 1187 | |
10. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 91:14 | + 38:54 | 972 | |
11. | Jirků František | 0030002 | Jirků | 94:45 | + 42:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 68:46 | ||
2. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 71:59 | + 3:13 | |
3. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 73:10 | + 4:24 | |
4. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 77:40 | + 8:54 | |
5. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:17 | + 10:31 | |
6. | Kuban Michal | CHT8505 | OOB SK Chrast | 79:38 | + 10:52 | |
7. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 82:08 | + 13:22 | |
8. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 84:23 | + 15:37 | |
9. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 85:41 | + 16:55 | |
10. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 90:30 | + 21:44 | |
11. | Rychtárik Ladislav | SJH8001 | SOS Jindřichův Hradec | 99:01 | + 30:15 | |
12. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 99:55 | + 31:09 | |
13. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 100:32 | + 31:46 | |
14. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 144:52 | + 76:06 | |
15. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 180:30 | + 111:44 | |
Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 56:12 | ||
2. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 68:25 | + 12:13 | |
3. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 72:15 | + 16:03 | |
4. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 72:33 | + 16:21 | |
5. | Tomandl Jan | 0070001 | NOK HoRa | 72:45 | + 16:33 | |
6. | Dundáček Milan | SJH6902 | SOS Jindřichův Hradec | 73:32 | + 17:20 | |
7. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 80:25 | + 24:13 | |
8. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 80:49 | + 24:37 | |
9. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 81:52 | + 25:40 | |
10. | Šteflíček Martin | 0060001 | SOSJH 2 | 84:51 | + 28:39 | |
11. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 85:55 | + 29:43 | |
12. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 88:23 | + 32:11 | |
13. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 90:11 | + 33:59 | |
14. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 91:38 | + 35:26 | |
15. | Plachý Martin | STA7101 | OK Střelka | 102:36 | + 46:24 | |
16. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 127:16 | + 71:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 47:27 | ||
2. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 54:15 | + 6:48 | |
3. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:39 | + 8:12 | |
4. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 56:01 | + 8:34 | |
5. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:51 | + 10:24 | |
6. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SOS Jindřichův Hradec | 61:38 | + 14:11 | |
7. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 62:16 | + 14:49 | |
8. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 63:34 | + 16:07 | |
9. | Kafka Václav | SJI6001 | OK Jihlava | 67:49 | + 20:22 | |
10. | Novotný Petr | SJH6502 | SOS Jindřichův Hradec | 75:19 | + 27:52 | |
11. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 79:43 | + 32:16 | |
12. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 99:23 | + 51:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 50:55 | ||
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:34 | + 1:39 | |
3. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 56:35 | + 5:40 | |
4. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 64:11 | + 13:16 | |
5. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 77:19 | + 26:24 | |
Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 49:51 | ||
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:17 | + 0:26 | |
3. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 51:20 | + 1:29 | |
4. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 54:22 | + 4:31 | |
5. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 55:54 | + 6:03 | |
6. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 56:08 | + 6:17 | |
7. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | 60:51 | + 11:00 | |
8. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 65:50 | + 15:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauerman Jan | SJI1515 | OK Jihlava | 26:11 | ||
2. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 27:15 | + 1:04 | |
3. | Martinec Otakar | CHT1502 | OOB SK Chrast | 33:52 | + 7:41 | |
4. | Bloudíček Jakub | 0040001 | TJ Růžená | 34:18 | + 8:07 | |
5. | Klumparová Barbora | 0040008 | TJ Růžená | 34:40 | + 8:29 | |
6. | Bříza Leoš | 0080001 | Břízci brzy již z OOB Třebíč | 36:20 | + 10:09 | |
7. | Prošková Andrea | 0040005 | TJ Růžená | 36:23 | + 10:12 | |
8. | Petrů Jiří | SJH1605 | SOS Jindřichův Hradec | 36:39 | + 10:28 | |
9. | Klumparová Aneta | 0040009 | TJ Růžená | 40:06 | + 13:55 | |
10. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SOS Jindřichův Hradec | 41:05 | + 14:54 | |
11. | Rychtáriková Sofie | SJH1551 | SOS Jindřichův Hradec | 44:35 | + 18:24 | |
12. | Děd Ondřej | 0040002 | TJ Růžená | 55:49 | + 29:38 | |
13. | Krejsa Josef | CHT1501 | OOB SK Chrast | 56:28 | + 30:17 | |
14. | Forstová Viola | PZR1551 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:08 | + 33:57 | |
15. | Kubeš Zbyněk | 0040004 | TJ Růžená | 69:53 | + 43:42 | |
16. | Kučerová Kristýna | 0010003 | TECNOCAP | 75:25 | + 49:14 | |
16. | Kučerová Viktorie | 0010004 | TECNOCAP | 75:25 | + 49:14 | |
18. | Tomková Zora | 0010008 | TECNOCAP | 86:30 | + 60:19 | |
19. | Tomková Zita | 0010007 | TECNOCAP | 86:38 | + 60:27 | |
20. | Šťastný Hynek | CTB1701 | SK OB Chotěboř | 97:55 | + 71:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bříza David | 0080002 | Břízci brzy již z OOB Třebíč | 40:47 | ||
2. | Kočárková Petra | 0040003 | TJ Růžená | 53:19 | + 12:32 | |
3. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 55:26 | + 14:39 | |
4. | Koubová Klára | OPI8252 | Orientační sporty Písek | 56:28 | + 15:41 | |
5. | Knap Miroslav | PZR7402 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:34 | + 17:47 | |
6. | Černá Kateřina | PZR8950 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:35 | + 17:48 | |
7. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | SOS Jindřichův Hradec | 59:14 | + 18:27 | |
8. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SOS Jindřichův Hradec | 64:06 | + 23:19 | |
9. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 65:03 | + 24:16 | |
10. | Jirků Olga | 0030001 | Jirků | 65:26 | + 24:39 | |
11. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 65:40 | + 24:53 | |
12. | Himmel Petr | KAM6503 | OK Kamenice | 66:41 | + 25:54 | |
13. | Dočkal František | 0040006 | TJ Růžená | 75:02 | + 34:15 | |
14. | Koukalová Jana | 0040007 | TJ Růžená | 77:44 | + 36:57 | |
15. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 81:10 | + 40:23 | |
16. | Králíčková Michaela | PZR0454 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 91:29 | + 50:42 | |
17. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 92:45 | + 51:58 | |
18. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 100:08 | + 59:21 | |
19. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 103:41 | + 62:54 | |
20. | Rytířová Marcela | 0010005 | TECNOCAP | 110:04 | + 69:17 | |
21. | Rytířová Aneta | 0010006 | TECNOCAP | 111:16 | + 70:29 | |
22. | Březinová Simona | 0010002 | TECNOCAP | 112:01 | + 71:14 | |
23. | Březinová Marie | 0010001 | TECNOCAP | 113:50 | + 73:03 |