Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 65:26 | ||
2. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 74:34 | + 9:08 | |
3. | Dubský Aleš | KUL8401 | KOB Ústí nad Labem | 76:46 | + 11:20 | |
4. | Kmínek Jan | DOK7801 | OK Doksy | 80:33 | + 15:07 | |
5. | Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 81:30 | + 16:04 | |
6. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 84:56 | + 19:30 | |
7. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:31 | + 20:05 | |
8. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 86:10 | + 20:44 | |
9. | Votava Jan | KUL7601 | KOB Ústí nad Labem | 89:19 | + 23:53 | |
10. | Radek Ženíšek | 0020004 | Neregistrovaní | 90:31 | + 25:05 | |
11. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 91:39 | + 26:13 | |
12. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | KOB Ústí nad Labem | 107:19 | + 41:53 | |
13. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 111:56 | + 46:30 | |
14. | Dvořák Radim | KUL7501 | KOB Ústí nad Labem | 146:07 | + 80:41 | |
15. | Václav Poříz | 0020003 | Neregistrovaní | 179:34 | + 114:08 | |
Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Štěpán Růžička | 0020002 | Neregistrovaní | DISK | |||
Jiří Jindřich | 0020001 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:36 | ||
2. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:41 | + 1:05 | |
3. | Kalenská Lenka | SUL7853 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 55:27 | + 3:51 | |
4. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 56:41 | + 5:05 | |
5. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:31 | + 16:55 | |
6. | Linka Vladislav | SUL5701 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 76:07 | + 24:31 | |
7. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 129:13 | + 77:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viktoria Portz | KUL1051 | KOB Ústí nad Labem | 19:27 | ||
2. | Ryšánková Alice | KUL | KOB Ústí nad Labem | 21:38 | + 2:11 | |
3. | Svatava Nováková | 0020010 | Neregistrovaní | 24:40 | + 5:13 | |
4. | Hošková Milada | 0010001 | Hoskovi | 71:35 | + 52:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kmínek Jan | DOK1100 | OK Doksy | 28:34 | ||
2. | Glöckner Michael | KUL7000 | KOB Ústí nad Labem | 32:10 | + 3:36 | |
3. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:07 | + 6:33 | |
4. | Brotánková Klára | ROU1151 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:32 | + 7:58 | |
5. | Nepovolný Jakub | KUL0900 | KOB Ústí nad Labem | 41:58 | + 13:24 | |
6. | Kvapil Jan Nepomuk | KUL1100 | KOB Ústí nad Labem | 45:03 | + 16:29 | |
7. | Budilová Jana | KUL8150 | KOB Ústí nad Labem | 46:12 | + 17:38 | |
8. | Lenka Škodová | 0020009 | Neregistrovaní | 48:12 | + 19:38 | |
9. | Kalenská Pavla | SUL0950 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 48:14 | + 19:40 | |
10. | Kvapilová Alžběta | KUL0953 | KOB Ústí nad Labem | 55:23 | + 26:49 | |
11. | Tomáš Jindřich | 0020007 | Neregistrovaní | 86:25 | + 57:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Matěj | KUL0601 | KOB Ústí nad Labem | 46:02 | ||
2. | Brotánková Lenka | ROU8152 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:54 | + 4:52 | |
3. | Kmínková Michala | DOK7850 | OK Doksy | 52:05 | + 6:03 | |
4. | Ryšánek Vojtěch | KUL0701 | KOB Ústí nad Labem | 52:29 | + 6:27 | |
5. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:22 | + 7:20 | |
6. | Jareš Ondřej | KUL0600 | KOB Ústí nad Labem | 58:23 | + 12:21 | |
7. | Mužíček Martin | KUL0501 | KOB Ústí nad Labem | 58:52 | + 12:50 | |
8. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:39 | + 15:37 | |
9. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 63:29 | + 17:27 | |
10. | Cabalka Antonín | KUL0800 | KOB Ústí nad Labem | 64:15 | + 18:13 | |
11. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:29 | + 18:27 | |
12. | Linková Kateřina | SUL9250 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 65:43 | + 19:41 | |
13. | Raška Ondřej | KUL0700 | KOB Ústí nad Labem | 67:52 | + 21:50 | |
14. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 67:58 | + 21:56 | |
15. | Derflová Eliška | KUL0550 | KOB Ústí nad Labem | 71:18 | + 25:16 | |
16. | Kroupa Jan | KUL0702 | KOB Ústí nad Labem | 72:15 | + 26:13 | |
17. | Helmut Härtelt | 0020012 | Neregistrovaní | 72:33 | + 26:31 | |
18. | Jan Ženíšek | 0020006 | Neregistrovaní | 81:26 | + 35:24 | |
19. | Udo Schindler | 0020011 | Neregistrovaní | 83:30 | + 37:28 | |
20. | Holbuch Jiří | LDC5702 | KOB Děčín | 85:22 | + 39:20 | |
21. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 92:56 | + 46:54 | |
22. | Linková Alena | SUL6750 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 118:23 | + 72:21 | |
Kalenský Tomáš | SUL0600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK |