Logo

Výsledky závodu: Jihočeský žebříček Podzim 2021 - stav po 3 závodech

Datum:
01.09.2021
Pořadatel:
JCO - Jihočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček PVD Ano Ano
2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček CST Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75    

D10 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Smolíková Adéla OPI1150 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
2 Leitnerová Marie VTA1252 194.36 2. 194.36( 2)

D12 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Sobotková Lada OPI0951 B 415.46 1. 200.00( 1) 203.25( 2)212.21( 1)
2 Novotná Barbora VTA0957 B 366.42 2. 140.51( 2) 187.68( 3)178.74( 3)
3 Velátová Tereza OPI0953 B 327.11 4. 184.43( 4)142.68( 7)
4 Jarošová Linda VCB0950 B 325.87 2. 116.82( 3) 209.05( 2)
5 Legátová Alice VTA0952 324.22 1. 115.15( 4)209.07( 1)
6 Kůrková Ema VTA1053 274.67 4. 98.05( 5) 17.79( 6) 176.62( 4)
7 Rybáková Ella VTA0951 167.84 5. 167.84( 5)
8 Jungvirtová Markéta KRE0952 163.22 5. 163.22( 5)
9 Leitnerová Anna VTA0958 144.52 6. 144.52( 6)

D14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Janošíková Marie VCB0752 B 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
2 Velátová Lucie OPI0750 B 293.21 1. 93.21( 3)200.00( 1)
3 Maršíková Lucie KRE0850 287.74 2. 122.82( 2) 85.07( 4) 164.92( 2)
4 Zemanová Barbora KRE0750 134.30 2. 134.30( 2)

D16 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Pazderníková Petra OPI0651 B 100.00 1. 100.00( 1)

D18 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Počtová Klára OPI0453 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pazderníková Jana OPI0452 B 181.11 2. 85.74( 2) 95.37( 2)
3 Votíková Tereza VCB0454 74.53 3. 74.53( 3)

D20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Rudová Magdaléna VTA0254 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Bečvářová Markéta OPI0250 B 100.00 1. 100.00( 1)

D21 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Veselá Eva VCB7853 200.15 1. 100.00( 1)100.15( 2)
2 Rudová Anna VTA0051 112.96 3. 71.83( 3) 41.13( 4)
3 Míková Lenka VCB7653 107.16 1. 107.16( 1)
4 Rücklová Alena VCB8150 92.69 3. 92.69( 3)
5 Kovářová Julie VCB8854 74.64 2. 74.64( 2)
6 Kršková Lenka VCB8851 37.63 5. 37.63( 5)
7 Račanová Jana OPI0054 30.40 6. 30.40( 6)

D35 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Roučková Romana VIM8350 189.38 1. 100.00( 1) 89.38( 3)
2 Hrodková Markéta OPI7850 147.70 2. 78.89( 2) 68.81( 5)
3 Teringlová Martina VCB7851 109.56 1. 109.56( 1)
4 Míková Lenka VCB7653 101.06 2. 101.06( 2)
5 Málková Šárka CST8351 100.00 1. 100.00( 1)
6 Pelcová Pavla CST7454 89.10 2. 89.10( 2)
7 Němcová Martina TCB8551 87.63 4. 87.63( 4)
8 Rybáková Radka VTA7951 61.87 6. 61.87( 6)
9 Kopecká Květa OPI8050 56.21 7. 56.21( 7)
10 Fialová Irena KRE7950 53.91 3. 53.91( 3)
11 Votíková Monika VCB7254 48.73 8. 48.73( 8)
12 Smolíková Lenka OPI8051 38.58 4. 38.58( 4) 0.00( 9)

D45 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Hudečková Helena VTA6951 236.38 1. 114.63( 1)106.01( 2) 121.75( 1)
2 Dulovcová Marie KRE7051 202.48 1. 95.01( 2)107.47( 1)
3 Svobodová Martina VTA7151 174.88 3. 90.36( 3) 71.41( 6) 84.52( 4)
4 Velátová Jana OPI7350 163.09 2. 73.36( 4) 89.73( 2)
5 Kosobudová Lenka VTA7351 160.63 3. 86.52( 3) 74.11( 5)
6 Jarošová Irena VCB7551 151.78 3. 63.26( 4) 88.52( 3)
7 Vorlíčková Lenka VTA6751 92.89 6. 19.96( 7) 72.93( 6)
8 Sobotková Lenka OPI7401 84.83 6. 39.63( 6) 45.20( 8) 5.65( 7)
9 Gottfriedová Marcela VCB7055 72.38 5. 72.38( 5)
10 Hojdarová Alena VCB7358 60.63 7. 60.63( 7)
11 Nováková Alena KRE7450 53.47 5. 53.47( 5)
12 Brossaud Petra VCB7450 35.92 9. 35.92( 9)

D55 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Pokorná Eva TCB5751 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Flašarová Marie KCK5756 166.90 2. 69.87( 3) 97.03( 2)
3 Soudková Alena TCB5851 102.29 4. 39.35( 4) 62.94( 4)
4 Troupová Vladěna KRE6351 93.43 2. 93.43( 2)
5 Kovaříčková Darja KRE6352 81.84 3. 81.84( 3)
6 Málková Věra CST6550 76.12 2. 76.12( 2)

D65 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Paulerová Eva OPI5550 100.00 1. 100.00( 1)
2 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 77.94 2. 77.94( 2)

D75 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Hudečková Alena KTA4351 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H10 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Kotek Matěj VTA1101 320.42 1. 200.00( 1)120.42( 3)
2 Janda Filip OPI1100 200.00 1. 200.00( 1)
2 Velát Filip OPI1203 200.00 1. 200.00( 1)
4 Kouba Mikuláš OPI1202 181.47 2. 181.47( 2)
5 Brossaud Thomas VCB1101 96.60 4. 96.60( 4)

H12 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Janošík Ivan VCB1002 B 415.83 1. 213.52( 1)202.31( 2)185.86( 2)
2 Míka Ondřej VCB1003 B 391.61 1. 191.61( 3)176.08( 6) 200.00( 1)
3 Peřina Martin OPI0901 B 389.13 1. 203.60( 1)185.53( 3)
4 Minařík František VCB1103 B 388.96 2. 194.87( 2)194.09( 3)
5 Bušek Vojtěch VCB0901 332.09 4. 176.09( 5) 156.00( 4)
6 Troják Šimon KRE0900 281.76 4. 190.56( 4) 91.20( 5)
7 Kouba Jan OPI1002 185.23 5. 185.23( 5)
7 Minařík Josef VCB0903 185.23 4. 185.23( 4)
9 Šmahel Tadeáš OPI1000 152.81 7. 152.81( 7)
10 Kozák Matěj VCB0920 142.80 6. 0.00( 6)142.80( 8)
11 Chalupa Jáchym OPI1001 81.92 9. 81.92( 9)

H14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Teringl Vojtěch VCB0702 B 417.63 1. 200.00( 1)217.63( 1)
2 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B 405.90 1. 153.45( 2) 205.90( 2)200.00( 1)
3 Svoboda Jan VTA0701 B 365.75 2. 135.48( 3) 176.47( 3)189.28( 2)
4 Fiala Ondřej KRE0800 210.78 4. 88.27( 8)122.51( 4)
5 Jaroš Jáchym VCB0800 192.70 4. 69.86( 4)122.84( 5)
6 Kouba Martin VTA0702 179.01 3. 179.01( 3)
7 Pazderník Tomáš OPI0800 165.84 4. 165.84( 4)
8 Chalupa Kryštof OPI0802 109.88 6. 109.88( 6)
9 Minařík Josef VCB0903 92.04 7. 92.04( 7)
10 Vačkář Štěpán KRE0801 67.15 9. 67.15( 9)
11 Jelínek Šimon VCB0804 26.06 10. 26.06(10)

H16 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Mengler Vojtěch VTA0502 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Novisedlák Patrik VTA0601 100.00 1. 100.00( 1)

H18 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Dlouhý Matěj VTA0302 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Pelc Matyáš CST0401 B 100.00 1. 100.00( 1)

H21 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Deim Michal VTA0402 102.81 1. 102.81( 1)
2 Šafařík Ivo OPI7402 100.00 1. 100.00( 1)
3 Teringl Radek VCB6502 99.22 2. 99.22( 2)
4 Málek Martin CST8902 97.97 3. 97.97( 3)
5 Pelc Václav CST6702 85.64 4. 85.64( 4)
6 Málek Martin CST6501 73.77 5. 73.77( 5)
7 Kosobud Dušan VTA7201 43.13 6. 43.13( 6)

H35 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Ruda Petr VTA7301 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Mareš Ladislav MIL7202 174.10 2. 77.05( 2) 97.05( 2)
3 Pešta Jiří MIL7201 147.34 3. 55.10( 3) 92.24( 3)
4 Janošík Radek VCB7402 100.00 1. 100.00( 1)
5 Král Lukáš VTA8201 83.99 2. 83.99( 2)
6 Roučka Martin VIM8000 73.28 4. 73.28( 4)
7 Kosobud Dušan VTA7201 72.57 5. 72.57( 5)

H45 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Velát Josef OPI7302 195.97 1. 121.22( 1) 74.75( 8)
2 Kopecky Martin OPI7400 195.45 1. 100.00( 1) 95.45( 3)
3 Bušek Josef VCB6700 152.40 2. 89.12( 2) 63.28(11)
4 Padrta Martin KRE7502 150.17 3. 64.72( 4) 85.45( 3) 47.81(12)
5 Velát Vladimír OPI7100 139.24 4. 75.05( 4) 64.19(10)
6 Jaroš Jakub VCB7100 119.86 5. 51.40( 5) 68.46( 5) 30.04(13)
7 Šafařík Ivo OPI7402 105.09 1. 105.09( 1)
8 Princ David TCB6901 99.46 2. 99.46( 2)
9 Janošík Radek VCB7402 93.93 4. 93.93( 4)
10 Janda Libor OPI7500 93.33 2. 93.33( 2)
11 Ševčík Marek PCB6701 86.28 5. 86.28( 5)
12 Sobotka Petr OPI7300 81.96 6. 81.96( 6)
13 Hartvich Otto OPI6900 80.85 7. 80.85( 7)
14 Mágr Zdeněk VCB7201 71.14 9. 71.14( 9)
15 Novák Milan KRE7300 71.07 3. 71.07( 3)
16 Novisedlák Dušan VTA7501 39.58 6. 39.58( 6)

H55 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Hrdlička Pavel OPI6500 195.19 1. 100.00( 1) 88.96( 2) 95.19( 2)
2 Blabla Zdeněk PCB5901 190.77 2. 95.86( 2) 94.91( 3)
3 Hejzlar Josef VCB5601 185.17 1. 100.00( 1) 85.17( 4)
4 Pšenička Miloslav TCB6101 149.53 4. 72.55( 4) 76.98( 6)
5 Soudek Vojtěch TCB5601 146.96 3. 77.65( 3) 69.31( 7)
6 Maršík Miloš KRE6600 128.41 3. 47.21( 3) 81.20( 5)
7 Pšenička Jiří TCB6301 109.90 1. 109.90( 1)
8 Hudeček Jaroslav KTA6501 64.95 8. 64.95( 8)

H65 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Khýn Miroslav VTA5401 100.00 1. 100.00( 1)
2 Rychtecký Josef VCB4801 85.99 2. 85.99( 2)

H75 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VCB 1
OPI 2
PVD 3
1 Bouček Václav OCB4101 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)