Class: H45
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 13:12 | |
2. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 13:52 | + 0:40 |
2. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:52 | + 0:40 |
4. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 13:53 | + 0:41 |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 14:07 | + 0:55 |
6. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 14:15 | + 1:03 |
7. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 14:16 | + 1:04 |
7. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 14:16 | + 1:04 |
9. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 14:31 | + 1:19 |
10. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:54 | + 1:42 |
11. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 15:05 | + 1:53 |
12. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 15:09 | + 1:57 |
13. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 15:17 | + 2:05 |
14. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:31 | + 2:19 |
15. | Řehořek Jan | DKP7303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:38 | + 2:26 |
16. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 15:39 | + 2:27 |
17. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:40 | + 2:28 |
18. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 16:01 | + 2:49 |
19. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:09 | + 2:57 |
20. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:19 | + 3:07 |
21. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 16:23 | + 3:11 |
22. | Pavela Ľudovít | 0020001 | KOB KYSAK | 16:29 | + 3:17 | |
23. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 16:54 | + 3:42 |
24. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 16:59 | + 3:47 |
25. | Zavadil Pavel | KAM6401 | C | OK Kamenice | 17:00 | + 3:48 |
26. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 17:18 | + 4:06 |
27. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 17:40 | + 4:28 |
28. | Tejkl Jiří | DOB7700 | C | KOB Dobruška | 17:53 | + 4:41 |
29. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 18:39 | + 5:27 |
30. | Knýbel Pavel | FSP7602 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:49 | + 5:37 |
31. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 18:52 | + 5:40 |
32. | Hruška Peter | 0150001 | Neregistrovaní Hruškovi | 19:06 | + 5:54 | |
33. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 20:01 | + 6:49 |
34. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 20:11 | + 6:59 |
35. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:14 | + 7:02 |
36. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 20:23 | + 7:11 |
37. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 20:32 | + 7:20 |
38. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 22:39 | + 9:27 |
39. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 23:21 | + 10:09 |
40. | Svoboda Miroslav | FSP7402 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:30 | + 11:18 |
41. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 25:18 | + 12:06 |
42. | Brumovský Martin | 0120001 | Brumíci | 26:09 | + 12:57 | |
43. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 26:29 | + 13:17 |
44. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 28:14 | + 15:02 |
45. | Bašta Jaroslav | DOR7401 | C | OK Dobříš | 33:55 | + 20:43 |
Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | DISK |