Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 20:16 | ||
2. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 22:32 | + 2:16 | |
3. | Leitnerová Marie | VTA1252 | SC vebr-sport | 31:00 | + 10:44 | |
4. | Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | 34:18 | + 14:02 | |
5. | Šimotová Anna | STA1254 | OK Střelka | 38:33 | + 18:17 | |
Dokoupilová Eliška | STA1554 | OK Střelka | DISK | |||
Pospíchalová Šárka | STA1552 | OK Střelka | DISK | |||
Sedláčkovál Veronika | STA1101 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 32:48 | ||
2. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 34:41 | + 1:53 | |
3. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:56 | + 3:08 | |
4. | Šimotová Elen | STA0954 | OK Střelka | 38:35 | + 5:47 | |
5. | Leitnerová Anna | VTA0958 | SC vebr-sport | 52:55 | + 20:07 | |
MS | Pražma Vojta | NNN | Neregistrovaní | 44:44 | + 11:56 | |
Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:17 | ||
2. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 40:30 | + 3:13 | |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 44:47 | + 7:30 | |
4. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 45:43 | + 8:26 | |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 48:17 | + 11:00 | |
6. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 73:48 | + 36:31 | |
7. | Hendrychová Veronika | KRE0650 | OOB TJ Sokol Křemže | 76:00 | + 38:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 52:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 60:48 | 1987 | ||
2. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 74:52 | + 14:04 | 1649 | |
3. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:27 | + 18:39 | 1539 | |
4. | Kovářová Julie | VCB8854 | OB České Budějovice | 85:41 | + 24:53 | 1389 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 83:44 | |||
2. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 100:24 | + 16:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 53:14 | ||
2. | Rücklová Alena | VCB8150 | OB České Budějovice | 56:13 | + 2:59 | |
3. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 58:02 | + 4:48 | |
4. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 66:37 | + 13:23 | |
5. | Rybáková Radka | VTA7951 | SC vebr-sport | 79:44 | + 26:30 | |
6. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 88:43 | + 35:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:39 | ||
2. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 52:06 | + 2:27 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | 54:45 | + 5:06 | |
4. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 73:19 | + 23:40 | |
5. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 88:16 | + 38:37 | |
Plachá Radka | STA7551 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 14:45 | ||
2. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 21:52 | + 7:07 | |
3. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 24:54 | + 10:09 | |
4. | Klíma Štěpán | STA1003 | OK Střelka | 25:51 | + 11:06 | |
5. | Klíma ugo | STA1205 | OK Střelka | 43:30 | + 28:45 | |
MS | Bílek František | STA1001 | OK Střelka | 23:49 | + 9:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 31:03 | ||
2. | Wierer Antonín | STA0901 | OK Střelka | 42:40 | + 11:37 | |
3. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 44:43 | + 13:40 | |
Fiala Ondřej | KRE0800 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 70:50 | ||
2. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 73:25 | + 2:35 | |
3. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 76:38 | + 5:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 56:20 | ||
2. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 108:31 | + 52:11 | |
3. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 155:31 | + 99:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 61:12 | 7682 | ||
2. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 62:33 | + 1:21 | 7540 | |
3. | Nouza Petr | SJH9300 | SOS Jindřichův Hradec | 77:15 | + 16:03 | 5989 | |
4. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 84:42 | + 23:30 | 5202 | |
5. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 87:46 | + 26:34 | 4879 | |
6. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SOS Jindřichův Hradec | 99:01 | + 37:49 | 3692 | |
7. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 120:27 | + 59:15 | 1430 | |
8. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 157:09 | + 95:57 | 0 | |
Vaněk Adam | OPI0100 | Orientační sporty Písek | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 60:21 | ||
2. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 61:12 | + 0:51 | |
3. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 84:35 | + 24:14 | |
4. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 85:18 | + 24:57 | |
5. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:58 | + 25:37 | |
6. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 86:20 | + 25:59 | |
7. | Wierer Martin | STA7702 | OK Střelka | 88:04 | + 27:43 | |
8. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 92:44 | + 32:23 | |
9. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 95:38 | + 35:17 | |
10. | Novotný Jakub | SJI7700 | OK Jihlava | 103:33 | + 43:12 | |
11. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 103:38 | + 43:17 | |
12. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 114:00 | + 53:39 | |
Klíma David | STA7902 | OK Střelka | DISK | |||
Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | DISK | |||
Klíma Martin | STA7803 | OK Střelka | DISK | |||
Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 64:21 | ||
2. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 65:13 | + 0:52 | |
3. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 69:22 | + 5:01 | |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 71:51 | + 7:30 | |
5. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 73:34 | + 9:13 | |
6. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 74:00 | + 9:39 | |
7. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 74:14 | + 9:53 | |
8. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 75:26 | + 11:05 | |
9. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 77:33 | + 13:12 | |
10. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 77:54 | + 13:33 | |
11. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 79:19 | + 14:58 | |
12. | Šteflíček Martin | SJH7504 | SOS Jindřichův Hradec | 84:10 | + 19:49 | |
13. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 110:28 | + 46:07 | |
14. | Čáp Radim | STA7301 | OK Střelka | 134:58 | + 70:37 | |
15. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 139:17 | + 74:56 | |
MS | Plachý Martin | STA7101 | OK Střelka | 130:29 | + 66:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 61:42 | ||
2. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 62:53 | + 1:11 | |
3. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 92:25 | + 30:43 | |
Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Těthalová Pavla | SJH8052 | SOS Jindřichův Hradec | 20:44 | ||
2. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 23:17 | + 2:33 | |
3. | Hendrych František | KRE7301 | OOB TJ Sokol Křemže | 23:55 | + 3:11 | |
4. | Neradová Klára | 10001 | Chýnice | 25:06 | + 4:22 | |
5. | Klímová Jana | STA8152 | OK Střelka | 32:11 | + 11:27 | |
6. | Matoušek Jan ml. | SJH1604 | SOS Jindřichův Hradec | 33:37 | + 12:53 | |
7. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SOS Jindřichův Hradec | 52:32 | + 31:48 | |
Klíma Albert | STA1501 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |