Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Anna | SJH1252 | SOS Jindřichův Hradec | 40:13 | ||
2. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 43:13 | + 3:00 | |
3. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 45:02 | + 4:49 | |
4. | Klumparová Barbora | CHT1352 | OOB SK Chrast | 48:02 | + 7:49 | |
5. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 54:04 | + 13:51 | |
6. | Klumparová Aneta | CHT1452 | OOB SK Chrast | 87:57 | + 47:44 | |
Čermáková Nela | CTB1051 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Šimotová Anna | STA1254 | OK Střelka | DISK | |||
Brychtová Lucie | JHB1352 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | |||
Přibylová Marie | OSN1350 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 23:15 | ||
2. | Vedrová Anika | TBM1351 | KOS TJ Tesla Brno | 23:37 | + 0:22 | |
3. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 24:09 | + 0:54 | |
4. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 27:49 | + 4:34 | |
5. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 28:26 | + 5:11 | |
6. | Súkupová Anita | PGP1352 | SK Praga | 31:22 | + 8:07 | |
7. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | SK OB Chotěboř | 37:28 | + 14:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 23:11 | ||
2. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 23:15 | + 0:04 | |
3. | Súkupová Sára | PGP1151 | SK Praga | 24:22 | + 1:11 | |
4. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 25:12 | + 2:01 | |
5. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 25:42 | + 2:31 | |
6. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | OK Jihlava | 28:20 | + 5:09 | |
7. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:43 | + 6:32 | |
8. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 29:48 | + 6:37 | |
9. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 31:21 | + 8:10 | |
10. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 32:11 | + 9:00 | |
11. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 33:15 | + 10:04 | |
12. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 35:57 | + 12:46 | |
13. | Lorencová Barbora | CHT1056 | OOB SK Chrast | 42:38 | + 19:27 | |
14. | Petříčková Zita | CTB1052 | SK OB Chotěboř | 44:38 | + 21:27 | |
MS | Bednářová Kristýna | RUZ0950 | TJ Růžená | 41:47 | + 18:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 22:33 | ||
2. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 28:46 | + 6:13 | |
3. | Honzáková Nela | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 31:04 | + 8:31 | |
4. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 39:04 | + 16:31 | |
5. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 47:59 | + 25:26 | |
6. | Fialová Rozálie | CTBXXX2 | SK OB Chotěboř | 52:19 | + 29:46 | |
7. | Šimotová Elen | STA0954 | OK Střelka | 57:10 | + 34:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 28:39 | ||
2. | Baďurová Eliška | PZR0752 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:53 | + 0:14 | |
3. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 28:57 | + 0:18 | |
4. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 34:49 | + 6:10 | |
5. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 34:53 | + 6:14 | |
6. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 36:08 | + 7:29 | |
7. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 36:55 | + 8:16 | |
8. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 38:06 | + 9:27 | |
9. | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 41:16 | + 12:37 | |
10. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 44:09 | + 15:30 | |
11. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 45:21 | + 16:42 | |
12. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 48:09 | + 19:30 | |
Bukáčková Šárka | CTB0754 | SK OB Chotěboř | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | 39:10 | ||
2. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:24 | + 4:14 | |
3. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:31 | + 7:21 | |
4. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 46:37 | + 7:27 | |
5. | Přibylová Anežka | OSN0551 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:05 | + 13:55 | |
6. | Fialová Natálie | CTBXXX1 | SK OB Chotěboř | 59:54 | + 20:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáčková Magdaléna | ZBM9452 | SK Brno Žabovřesky | 32:24 | 6455 | ||
2. | Benešová Jana | SJH9451 | SOS Jindřichův Hradec | 33:34 | + 1:10 | 6233 | |
3. | Gregorová Kamila | SJH8150 | SOS Jindřichův Hradec | 33:37 | + 1:13 | 6224 | |
4. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 35:34 | + 3:10 | 5853 | |
5. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 47:34 | + 15:10 | 3574 | |
6. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 48:35 | + 16:11 | 3381 | |
7. | Míková Michaela | SJH8251 | SOS Jindřichův Hradec | 58:07 | + 25:43 | 1571 | |
8. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 90:54 | + 58:30 | 0 | |
Špirková Anežka | LPU9051 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:34 | 31 | ||
2. | Kellerová Lenka | CHT8054 | OOB SK Chrast | 42:49 | + 2:15 | 30 | |
3. | Ganzwohlová Petra | 0070001 | Fanda klub Dobronín | 48:30 | + 7:56 | ||
4. | Kysilková Rebeka | CHT9351 | OOB SK Chrast | 49:05 | + 8:31 | 26 | |
5. | Súkupová Hana | PGP8156 | SK Praga | 56:52 | + 16:18 | 21 | |
6. | Mácová Kamila | SJI8152 | OK Jihlava | 58:11 | + 17:37 | 20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 30:51 | ||
2. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 34:23 | + 3:32 | |
3. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 34:59 | + 4:08 | |
4. | Kinštová Dominka | SJH8051 | SOS Jindřichův Hradec | 36:08 | + 5:17 | |
5. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:47 | + 5:56 | |
6. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 36:58 | + 6:07 | |
7. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 37:54 | + 7:03 | |
8. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 38:29 | + 7:38 | |
9. | Švecová Iva | CHT7151 | OOB SK Chrast | 39:29 | + 8:38 | |
10. | Kratochvílová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 40:42 | + 9:51 | |
11. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:09 | + 11:18 | |
12. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 42:50 | + 11:59 | |
13. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:02 | + 13:11 | |
14. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 46:58 | + 16:07 | |
15. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 49:09 | + 18:18 | |
16. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:53 | + 19:02 | |
17. | Nováková Hana | JHB8360 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 51:00 | + 20:09 | |
18. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 53:34 | + 22:43 | |
19. | Přibylová Jana | OSN7853 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:39 | + 24:48 | |
20. | Klumparová Radka | CHT8753 | OOB SK Chrast | 56:33 | + 25:42 | |
21. | Slavíčková Lada | JHB7951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 59:42 | + 28:51 | |
22. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 62:04 | + 31:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 33:02 | ||
2. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 34:52 | + 1:50 | |
3. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 38:33 | + 5:31 | |
4. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 41:24 | + 8:22 | |
5. | Komárková Lenka | SJH7651 | SOS Jindřichův Hradec | 42:47 | + 9:45 | |
6. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 44:57 | + 11:55 | |
7. | Vítovcová Radana | STA7651 | OK Střelka | 46:18 | + 13:16 | |
8. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:41 | + 15:39 | |
9. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 49:02 | + 16:00 | |
10. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 49:26 | + 16:24 | |
11. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:34 | + 19:32 | |
12. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:58 | + 22:56 | |
Marečková Kateřina | OSN7550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB ALFA Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:37 | ||
2. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 64:41 | + 30:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:43 | ||
2. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 63:25 | + 17:42 | |
3. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 74:26 | + 28:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 25:33 | ||
2. | Glier Matyáš | OSN1313 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:47 | + 15:14 | |
3. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 43:38 | + 18:05 | |
Lauerman Jan | SJI1515 | OK Jihlava | DISK | |||
Vacek Jan | CHT1201 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 16:39 | ||
2. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 20:45 | + 4:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 16:21 | ||
2. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 17:14 | + 0:53 | |
3. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 17:46 | + 1:25 | |
4. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 18:05 | + 1:44 | |
5. | Forst Matouš | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:12 | + 4:51 | |
6. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 21:16 | + 4:55 | |
7. | Buršík Matěj | SJI1002 | OK Jihlava | 33:47 | + 17:26 | |
8. | Svoboda Jan | CHT1002 | OOB SK Chrast | 34:06 | + 17:45 | |
9. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 42:22 | + 26:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 21:23 | ||
2. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 21:35 | + 0:12 | |
3. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 22:33 | + 1:10 | |
4. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 24:28 | + 3:05 | |
5. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 26:32 | + 5:09 | |
6. | Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | 27:33 | + 6:10 | |
7. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 27:55 | + 6:32 | |
8. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:08 | + 9:45 | |
9. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 34:27 | + 13:04 | |
10. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 36:33 | + 15:10 | |
11. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:44 | + 16:21 | |
12. | Češík František | CHT0902 | OOB SK Chrast | 42:16 | + 20:53 | |
13. | Přibyl Daniel | OSN0808 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:43 | + 21:20 | |
14. | Růžička Tomáš | SJI0907 | OK Jihlava | 43:04 | + 21:41 | |
15. | Jirásek Rostislav | CTB0903 | SK OB Chotěboř | 54:25 | + 33:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 32:03 | ||
2. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:49 | + 0:46 | |
3. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 41:09 | + 9:06 | |
4. | Růžička Vojtěch | SJI0704 | OK Jihlava | 43:32 | + 11:29 | |
5. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 53:37 | + 21:34 | |
6. | Krätzer Matěj | STA0702 | OK Střelka | 62:43 | + 30:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 36:30 | ||
2. | Keller Filip | CHT0503 | OOB SK Chrast | 41:14 | + 4:44 | |
3. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 43:28 | + 6:58 | |
4. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 43:45 | + 7:15 | |
5. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 52:06 | + 15:36 | |
6. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 57:47 | + 21:17 | |
7. | Pařízek Petr | PZR0504 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:48 | + 28:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Brno Žabovřesky | 32:24 | 7714 | ||
2. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 34:32 | + 2:08 | 7254 | |
3. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 35:19 | + 2:55 | 7085 | |
4. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 35:48 | + 3:24 | 6981 | |
5. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 36:13 | + 3:49 | 6891 | |
6. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 38:07 | + 5:43 | 6481 | |
7. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 39:01 | + 6:37 | 6287 | |
8. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 40:42 | + 8:18 | 5924 | |
9. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 42:08 | + 9:44 | 5615 | |
10. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 42:24 | + 10:00 | 5557 | |
11. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SOS Jindřichův Hradec | 42:49 | + 10:25 | 5467 | |
12. | Kos Oldřich | LPU9302 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:25 | + 11:01 | 5338 | |
13. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 45:13 | + 12:49 | 4950 | |
14. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 45:27 | + 13:03 | 4899 | |
15. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 49:07 | + 16:43 | 4109 | |
16. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:42 | + 22:18 | 2904 | |
17. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 57:34 | + 25:10 | 2286 | |
18. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 58:54 | + 26:30 | 1999 | |
19. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:09 | + 30:45 | 1082 | |
20. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:43 | + 34:19 | 313 | |
21. | Čermák Martin | RUZ7100 | TJ Růžená | 69:55 | + 37:31 | 0 | |
Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 35:12 | |||
2. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 45:52 | + 10:40 | ||
3. | Jirků František | SJI7900 | OK Jihlava | 48:53 | + 13:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 29:28 | ||
2. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 29:33 | + 0:05 | |
3. | Král Aleš | MFP7808 | Matfyz Praha | 31:45 | + 2:17 | |
4. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 32:46 | + 3:18 | |
5. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 33:46 | + 4:18 | |
6. | Sebera Josef | SFM8301 | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:01 | + 4:33 | |
7. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:21 | + 4:53 | |
8. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 34:47 | + 5:19 | |
9. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 36:33 | + 7:05 | |
10. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 36:49 | + 7:21 | |
11. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 38:04 | + 8:36 | |
12. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 42:13 | + 12:45 | |
13. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 43:25 | + 13:57 | |
14. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 45:38 | + 16:10 | |
15. | Máca Tomáš | SJI7800 | OK Jihlava | 46:43 | + 17:15 | |
16. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 47:50 | + 18:22 | |
17. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | SK Praga | 48:32 | + 19:04 | |
18. | Konfršt Josef | 0030001 | OB Vepřová | 50:26 | + 20:58 | |
19. | Přibyl Jan | OSN7801 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:02 | + 21:34 | |
20. | Lubas Miroslav | STA7802 | OK Střelka | 54:01 | + 24:33 | |
21. | Dvořák Richard | CHT8101 | OOB SK Chrast | 59:01 | + 29:33 | |
Klumpar Jiří | CHT7702 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 29:02 | ||
2. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 31:14 | + 2:12 | |
3. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 31:39 | + 2:37 | |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 32:24 | + 3:22 | |
5. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 32:43 | + 3:41 | |
6. | Šteflíček Martin | SJH7504 | SOS Jindřichův Hradec | 33:33 | + 4:31 | |
7. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:25 | + 8:23 | |
8. | Odehnal Roman | ABM6909 | KOB ALFA Brno | 37:53 | + 8:51 | |
9. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 40:53 | + 11:51 | |
9. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:53 | + 11:51 | |
11. | Pilný Jaroslav | OSN6904 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:31 | + 13:29 | |
12. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 42:39 | + 13:37 | |
13. | Nepustil Petr | OSN7700 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:50 | + 13:48 | |
14. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:57 | + 13:55 | |
14. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 42:57 | + 13:55 | |
16. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 43:34 | + 14:32 | |
17. | Votruba Petr | CHT7502 | OOB SK Chrast | 44:43 | + 15:41 | |
18. | Kovačič Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:03 | + 17:01 | |
18. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:03 | + 17:01 | |
20. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 47:44 | + 18:42 | |
21. | Glier Jan | OSN7701 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:55 | + 22:53 | |
22. | Češík Libor | CHT7503 | OOB SK Chrast | 51:59 | + 22:57 | |
23. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 52:59 | + 23:57 | |
24. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 56:21 | + 27:19 | |
25. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:55 | + 30:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 29:34 | ||
2. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:23 | + 3:49 | |
3. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 34:04 | + 4:30 | |
4. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 34:59 | + 5:25 | |
5. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 37:18 | + 7:44 | |
6. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SOS Jindřichův Hradec | 41:34 | + 12:00 | |
7. | Tužil Petr | 0060002 | Tužilovi | 44:01 | + 14:27 | |
8. | Štefec Jaroslav | CHT5801 | OOB SK Chrast | 46:44 | + 17:10 | |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 48:09 | + 18:35 | |
10. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 50:23 | + 20:49 | |
11. | Novotný Petr | SJH6502 | SOS Jindřichův Hradec | 52:28 | + 22:54 | |
12. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 57:31 | + 27:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:11 | ||
2. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 33:07 | + 2:56 | |
3. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:02 | + 5:51 | |
4. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 39:06 | + 8:55 | |
5. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 46:26 | + 16:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 32:03 | ||
2. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 34:18 | + 2:15 | |
3. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 34:40 | + 2:37 | |
4. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:17 | + 4:14 | |
5. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 37:40 | + 5:37 | |
6. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 40:29 | + 8:26 | |
7. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 41:17 | + 9:14 | |
8. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 49:43 | + 17:40 | |
9. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | 50:44 | + 18:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsa Josef | CHT1501 | OOB SK Chrast | 30:31 | ||
2. | Hübnerová Johana | TBM1551 | KOS TJ Tesla Brno | 32:10 | + 1:39 | |
3. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 33:38 | + 3:07 | |
4. | Gregor Šimon | RUZ1600 | TJ Růžená | 34:55 | + 4:24 | |
5. | Moravec Adam | SJI1800 | OK Jihlava | 42:49 | + 12:18 | |
6. | Korecký Marek | CHT1701 | OOB SK Chrast | 47:02 | + 16:31 | |
7. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | SK OB Chotěboř | 48:52 | + 18:21 | |
8. | Horká Terezie | 52:46 | + 22:15 | |||
9. | Špirk Eduard | 0020001 | Brno Černá Pole | 58:28 | + 27:57 | |
10. | Klusáčková Amálie | 0060001 | Tužilovi | 70:35 | + 40:04 | |
Přibylová Alžběta | OSN1650 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Kratochvílovy Anna a Kateřina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirků Olga | SJI7750 | OK Jihlava | 29:25 | ||
2. | Mikulič Matěj | JHB0401 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 29:30 | + 0:05 | |
3. | Rychnovský Radek | SJI7702 | OK Jihlava | 31:35 | + 2:10 | |
4. | Petříčková Lenka | 35:24 | + 5:59 | |||
5. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 36:19 | + 6:54 | |
6. | Wacková Hana | SJI7853 | OK Jihlava | 36:38 | + 7:13 | |
7. | Jelínková Marta | SJH7854 | SOS Jindřichův Hradec | 36:41 | + 7:16 | |
8. | Lubasová Mirka | STA8051 | OK Střelka | 39:29 | + 10:04 | |
9. | Vršitá Lenka | 68:35 | + 39:10 | |||
Mikuličová Alena | 0050001 | Havlíčkův Brod | DISK |