Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 31:31 | ||
2. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 38:41 | + 7:10 | |
3. | Vedrová Anika | TBM1351 | KOS TJ Tesla Brno | 48:35 | + 17:04 | |
4. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | SK OB Chotěboř | 70:11 | + 38:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 22:39 | ||
2. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 28:42 | + 6:03 | |
3. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 33:11 | + 10:32 | |
4. | Brychtová Lucie | JHB1352 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 33:29 | + 10:50 | |
5. | Přibylová Marie | OSN1350 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:11 | + 14:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:18 | ||
2. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | OK Jihlava | 22:48 | + 1:30 | |
3. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 23:51 | + 2:33 | |
4. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 24:37 | + 3:19 | |
5. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 27:31 | + 6:13 | |
6. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 28:15 | + 6:57 | |
7. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 30:28 | + 9:10 | |
8. | Petříčková Zita | CTB1052 | SK OB Chotěboř | 31:25 | + 10:07 | |
9. | Sobotková Karolína | TTR1152 | OOB Třebíč | 33:05 | + 11:47 | |
10. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 34:59 | + 13:41 | |
11. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:30 | + 16:12 | |
12. | Lorencová Barbora | CHT1056 | OOB SK Chrast | 43:37 | + 22:19 | |
13. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 45:14 | + 23:56 | |
14. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 47:04 | + 25:46 | |
15. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 49:24 | + 28:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:06 | ||
2. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 30:30 | + 0:24 | |
3. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 37:42 | + 7:36 | |
4. | Herynková Lucie | RIC0952 | OB Říčany | 42:11 | + 12:05 | |
5. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:21 | + 13:15 | |
6. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 45:21 | + 15:15 | |
7. | Honzáková Nela | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:42 | + 15:36 | |
8. | Slavíková Bára | CHT0951 | OOB SK Chrast | 48:52 | + 18:46 | |
9. | Jelínková Michaela | CTB0851 | SK OB Chotěboř | 49:55 | + 19:49 | |
10. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 50:48 | + 20:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 36:12 | ||
2. | Baďurová Eliška | PZR0752 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:21 | + 1:09 | |
3. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 37:47 | + 1:35 | |
4. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 39:18 | + 3:06 | |
5. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 42:37 | + 6:25 | |
6. | Bukáčková Šárka | CTB0754 | SK OB Chotěboř | 45:21 | + 9:09 | |
7. | Zamrazilová Tereza | SJI0755 | OK Jihlava | 49:51 | + 13:39 | |
8. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:02 | + 14:50 | |
9. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:49 | + 23:37 | |
10. | Herynková Klára | RIC0758 | OB Říčany | 62:33 | + 26:21 | |
11. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 63:16 | + 27:04 | |
12. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 66:50 | + 30:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 41:20 | ||
2. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55:20 | + 14:00 | |
Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 41:08 | 4820 | ||
2. | Slámová Petra | SJI8459 | OK Jihlava | 47:53 | + 6:45 | 4206 | |
3. | Kopáčková Jana | ZBM7951 | SK Brno Žabovřesky | 52:04 | + 10:56 | 3825 | |
4. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:24 | + 12:16 | 3703 | |
5. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 53:53 | + 12:45 | 3659 | |
6. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 56:15 | + 15:07 | 3443 | |
7. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 57:56 | + 16:48 | 3290 | |
8. | Strachotová Pavlína | JJN9350 | Team Jizerky | 60:30 | + 19:22 | 3056 | |
9. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 62:55 | + 21:47 | 2836 | |
10. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Brno Žabovřesky | 71:56 | + 30:48 | 2015 | |
11. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:50 | + 32:42 | 1842 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 47:31 | |||
2. | Izdná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 52:07 | + 4:36 | ||
3. | Korberová Lenka | JHB8452 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:44 | + 18:13 | ||
Mácová Kamila | SJI8152 | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 37:38 | ||
2. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 39:01 | + 1:23 | |
3. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 39:20 | + 1:42 | |
4. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:55 | + 3:17 | |
5. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:34 | + 4:56 | |
6. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 45:41 | + 8:03 | |
7. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 45:53 | + 8:15 | |
8. | Beranová Jana | SJH7851 | SOS Jindřichův Hradec | 48:58 | + 11:20 | |
9. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:35 | + 11:57 | |
10. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:53 | + 12:15 | |
11. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 52:34 | + 14:56 | |
12. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 53:03 | + 15:25 | |
13. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 53:29 | + 15:51 | |
14. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 55:42 | + 18:04 | |
15. | Cipryánová Alena | CTB7850 | SK OB Chotěboř | 59:18 | + 21:40 | |
16. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 69:53 | + 32:15 | |
17. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 99:43 | + 62:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 33:41 | ||
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:43 | + 2:02 | |
3. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 42:13 | + 8:32 | |
4. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 42:54 | + 9:13 | |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 43:48 | + 10:07 | |
6. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 44:22 | + 10:41 | |
7. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:07 | + 11:26 | |
8. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:50 | + 12:09 | |
9. | Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | 46:16 | + 12:35 | |
10. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:26 | + 12:45 | |
11. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB ALFA Brno | 49:33 | + 15:52 | |
12. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:58 | + 16:17 | |
13. | Blažková Markéta | SJH7550 | SOS Jindřichův Hradec | 54:00 | + 20:19 | |
14. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:29 | + 21:48 | |
15. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 68:22 | + 34:41 | |
16. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 73:37 | + 39:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 39:22 | ||
2. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 43:06 | + 3:44 | |
3. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 56:44 | + 17:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 69:00 | ||
2. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 70:31 | + 1:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 21:33 | ||
2. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 22:10 | + 0:37 | |
3. | Lauerman Jan | SJI1515 | OK Jihlava | 25:21 | + 3:48 | |
4. | Sebera Eduard | SFM1400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:28 | + 12:55 | |
5. | Sebera Hugo | SFM1200 | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:10 | + 17:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 20:11 | ||
2. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 21:00 | + 0:49 | |
3. | Martinec Eduard | CHT1202 | OOB SK Chrast | 21:08 | + 0:57 | |
4. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:35 | + 11:24 | |
5. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 33:36 | + 13:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 18:14 | ||
2. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 19:55 | + 1:41 | |
3. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 21:36 | + 3:22 | |
4. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 25:21 | + 7:07 | |
5. | Forst Matouš | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:12 | + 26:58 | |
6. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 56:00 | + 37:46 | |
Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 24:39 | ||
2. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 28:05 | + 3:26 | |
3. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 28:31 | + 3:52 | |
4. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 37:23 | + 12:44 | |
5. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 38:40 | + 14:01 | |
6. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 39:09 | + 14:30 | |
7. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 40:46 | + 16:07 | |
8. | Debef Alan | SJI0809 | OK Jihlava | 41:00 | + 16:21 | |
9. | Češík František | CHT0902 | OOB SK Chrast | 47:00 | + 22:21 | |
10. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:01 | + 30:22 | |
11. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 55:26 | + 30:47 | |
12. | Doležán Ondřej | 75:43 | + 51:04 | |||
Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 31:00 | ||
2. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 34:17 | + 3:17 | |
3. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:05 | + 5:05 | |
4. | Růžička Vojtěch | SJI0704 | OK Jihlava | 37:50 | + 6:50 | |
5. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | SK OB Chotěboř | 40:03 | + 9:03 | |
6. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 43:45 | + 12:45 | |
7. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 51:32 | + 20:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 35:07 | ||
2. | Kinšt Jan | SJH0402 | SOS Jindřichův Hradec | 38:58 | + 3:51 | |
3. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 43:39 | + 8:32 | |
4. | Potužník Viktor | SJH0504 | SOS Jindřichův Hradec | 54:08 | + 19:01 | |
5. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:14 | + 19:07 | |
6. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 61:46 | + 26:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 36:30 | 7776 | ||
2. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 38:45 | + 2:15 | 7371 | |
3. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 44:21 | + 7:51 | 6364 | |
4. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 44:48 | + 8:18 | 6283 | |
5. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 45:00 | + 8:30 | 6247 | |
6. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 46:27 | + 9:57 | 5986 | |
7. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 48:44 | + 12:14 | 5576 | |
8. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 49:43 | + 13:13 | 5399 | |
9. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 52:26 | + 15:56 | 4910 | |
10. | Nouza Petr | SJH9300 | SOS Jindřichův Hradec | 52:35 | + 16:05 | 4883 | |
11. | Dvořáček Radek | 0040001 | Doudleby nad Orlicí | 52:45 | + 16:15 | ||
12. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 52:55 | + 16:25 | 4823 | |
13. | Erlebach Michal | STH8301 | SK Studenec | 52:58 | + 16:28 | 4814 | |
14. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 53:41 | + 17:11 | 4685 | |
15. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 54:53 | + 18:23 | 4469 | |
16. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 55:04 | + 18:34 | 4437 | |
17. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Brno Žabovřesky | 55:38 | + 19:08 | 4335 | |
18. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 56:31 | + 20:01 | 4176 | |
19. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 56:57 | + 20:27 | 4098 | |
20. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 58:46 | + 22:16 | 3771 | |
21. | Nosek Jakub | SJH0002 | SOS Jindřichův Hradec | 60:04 | + 23:34 | 3537 | |
22. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 62:04 | + 25:34 | 3177 | |
23. | Přibyl Jan | OSN0300 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:58 | + 27:28 | 2836 | |
24. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 65:25 | + 28:55 | 2575 | |
25. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 69:00 | + 32:30 | 1930 | |
26. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 72:08 | + 35:38 | 1367 | |
27. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:32 | + 39:02 | 755 | |
28. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 79:38 | + 43:08 | 18 | |
29. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:43 | + 43:13 | 3 | |
30. | Thiemel Jiří | TBM8905 | KOS TJ Tesla Brno | 96:37 | + 60:07 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:25 | |||
2. | Jirků František | SJI7900 | OK Jihlava | 75:38 | + 1:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 36:23 | ||
2. | Sebera Josef | SFM8301 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:31 | + 6:08 | |
3. | Strachota Petr | JJN8700 | Team Jizerky | 43:20 | + 6:57 | |
4. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 43:25 | + 7:02 | |
5. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 45:06 | + 8:43 | |
6. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 48:33 | + 12:10 | |
7. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 49:23 | + 13:00 | |
8. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 49:32 | + 13:09 | |
9. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 51:56 | + 15:33 | |
10. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 53:08 | + 16:45 | |
11. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 58:24 | + 22:01 | |
12. | Přibyl Jan | OSN7801 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:21 | + 22:58 | |
13. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 60:01 | + 23:38 | |
14. | Lubas Miroslav | STA7802 | OK Střelka | 61:00 | + 24:37 | |
15. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 63:01 | + 26:38 | |
16. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 63:02 | + 26:39 | |
17. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:38 | + 27:15 | |
18. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 64:13 | + 27:50 | |
19. | Máca Tomáš | SJI7800 | OK Jihlava | 68:59 | + 32:36 | |
20. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 73:47 | + 37:24 | |
Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | DISK | |||
Grabmüller Radek | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 36:44 | ||
2. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 38:15 | + 1:31 | |
3. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 39:23 | + 2:39 | |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 39:44 | + 3:00 | |
5. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 42:41 | + 5:57 | |
6. | Herynek Petr | RIC7305 | OB Říčany | 43:27 | + 6:43 | |
7. | Ženčák Jaroslav | 0020001 | ASPV OA | 44:03 | + 7:19 | |
8. | Voborník Petr | CTB6601 | SK OB Chotěboř | 44:13 | + 7:29 | |
9. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 44:46 | + 8:02 | |
10. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:46 | + 9:02 | |
11. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 46:25 | + 9:41 | |
12. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 47:08 | + 10:24 | |
13. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 48:02 | + 11:18 | |
14. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 48:06 | + 11:22 | |
15. | Odehnal Roman | ABM6909 | KOB ALFA Brno | 50:12 | + 13:28 | |
16. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 50:54 | + 14:10 | |
17. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 51:23 | + 14:39 | |
18. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:24 | + 15:40 | |
19. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 53:14 | + 16:30 | |
20. | Paul Pavel | CTB7601 | SK OB Chotěboř | 53:31 | + 16:47 | |
21. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 55:50 | + 19:06 | |
22. | Kušička Josef | HJL7600 | Sokol Horní Jelení | 56:50 | + 20:06 | |
23. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 58:53 | + 22:09 | |
24. | Pilný Jaroslav | OSN6904 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:57 | + 22:13 | |
25. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:08 | + 24:24 | |
26. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 63:50 | + 27:06 | |
27. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:38 | + 33:54 | |
28. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 73:03 | + 36:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 34:15 | ||
2. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 36:44 | + 2:29 | |
3. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:30 | + 3:15 | |
4. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 38:20 | + 4:05 | |
5. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:35 | + 5:20 | |
6. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 41:27 | + 7:12 | |
7. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 42:05 | + 7:50 | |
8. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SOS Jindřichův Hradec | 45:50 | + 11:35 | |
9. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 50:28 | + 16:13 | |
10. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 65:54 | + 31:39 | |
11. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 68:26 | + 34:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 42:12 | ||
2. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 42:58 | + 0:46 | |
3. | Forst Vlastimil | PZR5603 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:12 | + 5:00 | |
4. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:55 | + 16:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:18 | ||
2. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 39:53 | + 8:35 | |
3. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 41:17 | + 9:59 | |
4. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 42:54 | + 11:36 | |
5. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 46:12 | + 14:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matras Štěpán | CHT1402 | OOB SK Chrast | 22:11 | ||
2. | Matrasová Marie | CHT1451 | OOB SK Chrast | 23:35 | + 1:24 | |
3. | Martinec Otakar | CHT1502 | OOB SK Chrast | 27:03 | + 4:52 | |
4. | Vacek Jan | CHT1201 | OOB SK Chrast | 29:06 | + 6:55 | |
5. | Krejsa Josef | CHT1501 | OOB SK Chrast | 30:36 | + 8:25 | |
6. | Prošková Andrea | SJI1650 | OK Jihlava | 30:54 | + 8:43 | |
7. | Gregor Šimon | RUZ1600 | TJ Růžená | 35:04 | + 12:53 | |
8. | Pajerová Laura | HJL1151 | Sokol Horní Jelení | 36:11 | + 14:00 | |
9. | Forstová Viola | PZR1551 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:39 | + 15:28 | |
10. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | SK OB Chotěboř | 37:48 | + 15:37 | |
11. | Trčková Mariana | 38:16 | + 16:05 | |||
12. | Přibylová Alžběta | OSN1650 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:50 | + 21:39 | |
13. | Hübnerová Johana | TBM1551 | KOS TJ Tesla Brno | 44:33 | + 22:22 | |
14. | Trčková Magdalena | 87:26 | + 65:15 | |||
Richter Viktor | 0060002 | T-MAPY | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Ondřej | CHT | OOB SK Chrast | 40:21 | ||
2. | Debef Dominik | 48:44 | + 8:23 | |||
3. | Václav Sviták | SJH | SOS Jindřichův Hradec | 51:59 | + 11:38 | |
4. | Handlová Andrea | 0050001 | nereg | 54:23 | + 14:02 | |
5. | Gregorová Martina | 56:30 | + 16:09 | |||
6. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 57:12 | + 16:51 | |
7. | Rychnovský Radek | SJI7702 | OK Jihlava | 61:52 | + 21:31 | |
8. | Nykodým Petr | TBM6307 | KOS TJ Tesla Brno | 64:29 | + 24:08 | |
9. | Dvořáčková Jana | 64:58 | + 24:37 | |||
10. | Talich Lukas | 0030001 | P&L | 71:11 | + 30:50 | |
11. | Sovová Markéta | 74:49 | + 34:28 | |||
12. | Nykodýmová Monika | TBM6870 | KOS TJ Tesla Brno | 77:07 | + 36:46 | |
13. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 82:24 | + 42:03 | |
14. | Svitáková Eva | SJH7852 | SOS Jindřichův Hradec | 91:37 | + 51:16 | |
Debefova Zuzana | DISK | |||||
Richter Robert | 0060001 | T-MAPY | DISK |