Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buršíková Eliška | SJI1450 | OK Jihlava | 20:58 | ||
2. | Rychtáriková Sofie | SJH1551 | SOS Jindřichův Hradec | 41:10 | + 20:12 | |
Sadílková Kateřina | CHT1651 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Hübnerová Johana | TBM1551 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | SK OB Chotěboř | 15:39 | ||
2. | Jelínková Anna | SJH1252 | SOS Jindřichův Hradec | 24:06 | + 8:27 | |
3. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 26:17 | + 10:38 | |
4. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 26:32 | + 10:53 | |
5. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 31:42 | + 16:03 | |
6. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 35:03 | + 19:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 19:20 | ||
2. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 21:33 | + 2:13 | |
3. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 21:45 | + 2:25 | |
4. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 22:08 | + 2:48 | |
5. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:29 | + 7:09 | |
6. | Vaněčková Anna | DKP1063 | Oddíl OB Kotlářka | 26:57 | + 7:37 | |
7. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 31:05 | + 11:45 | |
8. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 31:32 | + 12:12 | |
9. | Petříčková Zita | CTB1052 | SK OB Chotěboř | 32:15 | + 12:55 | |
10. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 32:55 | + 13:35 | |
11. | Sobotková Karolína | TTR1152 | OOB Třebíč | 35:28 | + 16:08 | |
12. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 37:11 | + 17:51 | |
13. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 39:37 | + 20:17 | |
14. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 47:09 | + 27:49 | |
15. | Kozderková Jolana | PZR1050 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:11 | + 37:51 | |
Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 26:12 | ||
2. | Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 26:45 | + 0:33 | |
3. | Šimotová Elen | STA0954 | OK Střelka | 34:23 | + 8:11 | |
4. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 34:51 | + 8:39 | |
5. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 40:43 | + 14:31 | |
6. | Kroupa Hana | TTR0853 | OOB Třebíč | 79:25 | + 53:13 | |
Slavíková Bára | CHT0951 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 27:38 | ||
2. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 31:54 | + 4:16 | |
3. | Baďurová Eliška | PZR0752 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:28 | + 5:50 | |
4. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 34:04 | + 6:26 | |
5. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 34:38 | + 7:00 | |
6. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 34:42 | + 7:04 | |
7. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 34:49 | + 7:11 | |
8. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:28 | + 18:50 | |
9. | Bukáčková Šárka | CTB0754 | SK OB Chotěboř | 47:23 | + 19:45 | |
10. | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 67:41 | + 40:03 | |
Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 50:36 | ||
2. | Králíčková Michala | PZR0455 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:42 | + 7:06 | |
3. | Štruplová Klára | 0060001 | Veverky | 77:15 | + 26:39 | |
Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 33:03 | 5177 | ||
2. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 35:19 | + 2:16 | 4861 | |
3. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 37:02 | + 3:59 | 4622 | |
4. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 40:21 | + 7:18 | 4161 | |
5. | Štefanová Jana | CHT9753 | OOB SK Chrast | 46:56 | + 13:53 | 3245 | |
6. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:55 | + 16:52 | 2831 | |
7. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 54:28 | + 21:25 | 2198 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Izdná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 48:38 | |||
2. | Jelínková Marta | SJH7854 | SOS Jindřichův Hradec | 56:18 | + 7:40 | ||
3. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 89:56 | + 41:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 31:48 | ||
2. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 38:04 | + 6:16 | |
3. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 38:45 | + 6:57 | |
4. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 41:11 | + 9:23 | |
5. | Mazzarese Jana | TRT7850 | KOS Třešť | 44:59 | + 13:11 | |
6. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:33 | + 14:45 | |
7. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 46:40 | + 14:52 | |
8. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 47:11 | + 15:23 | |
9. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 50:10 | + 18:22 | |
10. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 51:20 | + 19:32 | |
11. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:47 | + 21:59 | |
12. | Beranová Jana | SJH7851 | SOS Jindřichův Hradec | 54:16 | + 22:28 | |
13. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 55:45 | + 23:57 | |
14. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 57:53 | + 26:05 | |
15. | Vaněčková Petra | TJP7950 | TJ Sokol Troja | 59:00 | + 27:12 | |
16. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:18 | + 27:30 | |
17. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 61:10 | + 29:22 | |
18. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 66:29 | + 34:41 | |
19. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 74:11 | + 42:23 | |
20. | Sovová Markéta | PZR7850 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 76:04 | + 44:16 | |
Rychtecká Michaela | 0010001 | TJ Tesla | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 35:26 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:30 | + 0:04 | |
3. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 45:43 | + 10:17 | |
4. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:05 | + 15:39 | |
5. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:56 | + 16:30 | |
6. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:18 | + 18:52 | |
7. | Plachá Radka | STA7551 | OK Střelka | 57:37 | + 22:11 | |
8. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 60:09 | + 24:43 | |
9. | Debefová Zuzana | 0070001 | Jihlava | 61:31 | + 26:05 | |
10. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 62:54 | + 27:28 | |
11. | Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | 82:11 | + 46:45 | |
MS | Zlatá Terka | 60:07 | + 24:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:44 | ||
2. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 38:08 | + 7:24 | |
3. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 56:21 | + 25:37 | |
Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:21 | ||
2. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 85:21 | + 46:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauerman Jan | SJI1515 | OK Jihlava | 15:54 | ||
2. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 16:00 | + 0:06 | |
3. | Mazzarese Aiden | TRT1500 | KOS Třešť | 17:33 | + 1:39 | |
Kroupa Otto | TTR1402 | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 16:29 | ||
2. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:11 | + 2:42 | |
3. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | SOS Jindřichův Hradec | 20:16 | + 3:47 | |
4. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 29:12 | + 12:43 | |
Klíma Hugo | STA1205 | OK Střelka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 18:51 | ||
2. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 19:01 | + 0:10 | |
3. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 19:52 | + 1:01 | |
4. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 22:02 | + 3:11 | |
5. | Forst Matouš | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:29 | + 4:38 | |
6. | Kroupa Vít | TTR1001 | OOB Třebíč | 27:19 | + 8:28 | |
7. | Klíma Štěpán | STA1003 | OK Střelka | 32:08 | + 13:17 | |
8. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 33:00 | + 14:09 | |
9. | Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | 33:37 | + 14:46 | |
10. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 36:17 | + 17:26 | |
11. | Broum Matěj | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:30 | + 22:39 | |
12. | Buršík Matěj | SJI1002 | OK Jihlava | 41:38 | + 22:47 | |
13. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 45:48 | + 26:57 | |
14. | Rychtecký Jakub | 0010002 | TJ Tesla | 46:11 | + 27:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 24:22 | ||
2. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 24:30 | + 0:08 | |
3. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 25:36 | + 1:14 | |
4. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:56 | + 6:34 | |
5. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 33:50 | + 9:28 | |
6. | Debef Alan | SJI0809 | OK Jihlava | 34:45 | + 10:23 | |
7. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 35:06 | + 10:44 | |
8. | Češík František | CHT0902 | OOB SK Chrast | 35:29 | + 11:07 | |
9. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SOS Jindřichův Hradec | 36:43 | + 12:21 | |
10. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:36 | + 14:14 | |
11. | Wierer Antonín | STA0901 | OK Střelka | 39:23 | + 15:01 | |
12. | Jirásek Rostislav | CTB0903 | SK OB Chotěboř | 40:06 | + 15:44 | |
13. | Hudec David | SJI0806 | OK Jihlava | 40:33 | + 16:11 | |
14. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:56 | + 16:34 | |
15. | Havlíček Lev | TTR | OOB Třebíč | 60:02 | + 35:40 | |
16. | Vaněček Jan | DKP0824 | Oddíl OB Kotlářka | 61:25 | + 37:03 | |
Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 27:26 | ||
2. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 28:18 | + 0:52 | |
3. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 28:29 | + 1:03 | |
4. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 31:22 | + 3:56 | |
5. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:02 | + 4:36 | |
6. | Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | 32:59 | + 5:33 | |
7. | Růžička Vojtěch | SJI0704 | OK Jihlava | 36:08 | + 8:42 | |
8. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 36:35 | + 9:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pařízek Petr | PZR0504 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:46 | ||
2. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 40:37 | + 0:51 | |
3. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 41:07 | + 1:21 | |
4. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 44:49 | + 5:03 | |
5. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 50:35 | + 10:49 | |
6. | Potužník Viktor | SJH0504 | SOS Jindřichův Hradec | 53:03 | + 13:17 | |
Kinšt Jan | SJH0402 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
MS | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 27:13 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 37:42 | 7685 | ||
2. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:27 | + 0:45 | 7544 | |
3. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Brno Žabovřesky | 41:49 | + 4:07 | 6912 | |
4. | Klusáček Jan | ZBM9301 | SK Brno Žabovřesky | 42:09 | + 4:27 | 6850 | |
5. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 42:41 | + 4:59 | 6749 | |
6. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 42:46 | + 5:04 | 6734 | |
7. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 42:51 | + 5:09 | 6718 | |
8. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 42:53 | + 5:11 | 6712 | |
9. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 43:22 | + 5:40 | 6621 | |
10. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 43:29 | + 5:47 | 6599 | |
11. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:47 | + 6:05 | 6543 | |
12. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 44:07 | + 6:25 | 6480 | |
13. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 44:31 | + 6:49 | 6405 | |
14. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 45:07 | + 7:25 | 6293 | |
15. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Brno Žabovřesky | 45:47 | + 8:05 | 6168 | |
16. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 45:50 | + 8:08 | 6158 | |
17. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 46:07 | + 8:25 | 6105 | |
18. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 48:15 | + 10:33 | 5705 | |
19. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 48:52 | + 11:10 | 5589 | |
20. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 50:17 | + 12:35 | 5323 | |
21. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 50:34 | + 12:52 | 5270 | |
22. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 57:00 | + 19:18 | 4062 | |
23. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:28 | + 20:46 | 3787 | |
24. | Nosek Jakub | SJH0002 | SOS Jindřichův Hradec | 58:30 | + 20:48 | 3781 | |
25. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 59:53 | + 22:11 | 3521 | |
26. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 63:55 | + 26:13 | 2764 | |
27. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 65:59 | + 28:17 | 2376 | |
28. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:55 | + 30:13 | 2013 | |
29. | Čermák Martin | RUZ7100 | TJ Růžená | 72:46 | + 35:04 | 1103 | |
30. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 106:58 | + 69:16 | 0 | |
31. | Stejskal Ondřej | UBM8805 | MENISKOS Brno | 133:18 | + 95:36 | 0 | |
MS | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 36:20 | + | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sitař Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:46 | |||
2. | Jirků František | SJI7900 | OK Jihlava | 52:19 | + 11:33 | ||
3. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:04 | + 27:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 37:32 | ||
2. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 40:41 | + 3:09 | |
3. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 40:47 | + 3:15 | |
4. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 40:53 | + 3:21 | |
5. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:50 | + 8:18 | |
6. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 46:19 | + 8:47 | |
7. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 47:29 | + 9:57 | |
8. | Rychtárik Ladislav | SJH8001 | SOS Jindřichův Hradec | 49:59 | + 12:27 | |
9. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 51:32 | + 14:00 | |
10. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 52:17 | + 14:45 | |
11. | Klíma Martin | STA7803 | OK Střelka | 57:01 | + 19:29 | |
12. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 58:25 | + 20:53 | |
13. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 58:35 | + 21:03 | |
14. | Vaněček Jan | TJP8000 | TJ Sokol Troja | 59:23 | + 21:51 | |
15. | Máca Tomáš | SJI7800 | OK Jihlava | 62:22 | + 24:50 | |
16. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 63:32 | + 26:00 | |
17. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 66:17 | + 28:45 | |
18. | Štefan Jan | CHT8602 | OOB SK Chrast | 68:29 | + 30:57 | |
Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 31:41 | ||
2. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 33:26 | + 1:45 | |
3. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 33:48 | + 2:07 | |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 34:57 | + 3:16 | |
5. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 35:04 | + 3:23 | |
6. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 36:23 | + 4:42 | |
7. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 38:55 | + 7:14 | |
8. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:36 | + 13:55 | |
9. | Paul Pavel | CTB7601 | SK OB Chotěboř | 45:51 | + 14:10 | |
10. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 49:18 | + 17:37 | |
11. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 50:03 | + 18:22 | |
12. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 51:55 | + 20:14 | |
13. | Češík Libor | CHT7503 | OOB SK Chrast | 56:50 | + 25:09 | |
14. | Knap Miroslav | PZR7402 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:49 | + 26:08 | |
15. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 58:36 | + 26:55 | |
16. | Plachý Martin | STA7101 | OK Střelka | 61:37 | + 29:56 | |
17. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:45 | + 30:04 | |
18. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:57 | + 30:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 35:11 | ||
2. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:55 | + 6:44 | |
3. | Cigoš Pavel | TBM5622 | KOS TJ Tesla Brno | 42:42 | + 7:31 | |
4. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 46:31 | + 11:20 | |
5. | Černík Zdeněk | OSN6025 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:37 | + 11:26 | |
6. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 48:09 | + 12:58 | |
7. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 48:32 | + 13:21 | |
8. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:42 | + 17:31 | |
9. | Kafka Václav | SJI6001 | OK Jihlava | 58:45 | + 23:34 | |
10. | Novotný Petr | SJH6502 | SOS Jindřichův Hradec | 60:21 | + 25:10 | |
Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 37:47 | ||
2. | Forst Vlastimil | PZR5603 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:25 | + 3:38 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:01 | + 7:14 | |
4. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 45:55 | + 8:08 | |
5. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 47:32 | + 9:45 | |
6. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:51 | + 13:04 | |
7. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 64:41 | + 26:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 48:00 | ||
2. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 48:13 | + 0:13 | |
3. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 53:18 | + 5:18 | |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 53:45 | + 5:45 | |
5. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 54:04 | + 6:04 | |
6. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 61:07 | + 13:07 | |
7. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 63:47 | + 15:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boučková Gabriela | 0090004 | OK Jihlava - neregistrovaní | 21:12 | ||
2. | Bříza Leoš | TTR1403 | OOB Třebíč | 21:21 | + 0:09 | |
3. | Jakoubek Martin | 0090001 | OK Jihlava - neregistrovaní | 21:58 | + 0:46 | |
4. | Křížová Anna | TTR1451 | OOB Třebíč | 22:13 | + 1:01 | |
5. | Boučková Alžběta | 0090003 | OK Jihlava - neregistrovaní | 23:46 | + 2:34 | |
6. | Provazníková Stella | CTB1751 | SK OB Chotěboř | 24:03 | + 2:51 | |
7. | Ryšavá Beáta | 24:11 | + 2:59 | |||
8. | Nevrklová Zuzana | RUZ1750 | TJ Růžená | 25:57 | + 4:45 | |
9. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 26:24 | + 5:12 | |
10. | Homolová Marie | 0100007 | TTR příznivci | 26:57 | + 5:45 | |
11. | Gregor Šimon | RUZ1600 | TJ Růžená | 27:52 | + 6:40 | |
12. | Šťastný Hynek | CTB1701 | SK OB Chotěboř | 28:44 | + 7:32 | |
13. | Štěpánková Magdaléna | 0100004 | TTR příznivci | 29:43 | + 8:31 | |
14. | Jirků Tereza | SJI1551 | OK Jihlava | 29:47 | + 8:35 | |
15. | Homola František | 0100008 | TTR příznivci | 30:36 | + 9:24 | |
16. | Mrnuštík Vojtěch | 31:30 | + 10:18 | |||
17. | Bříza Vilém | 0080001 | Vilda #1 | 31:33 | + 10:21 | |
18. | Jakoubek Štěpán | 0090002 | OK Jihlava - neregistrovaní | 31:38 | + 10:26 | |
19. | Skýpala Daniel | 0100003 | TTR příznivci | 33:12 | + 12:00 | |
20. | Klímová Rozálie | STA1451 | OK Střelka | 33:57 | + 12:45 | |
21. | Homola Jan | 0100009 | TTR příznivci | 34:24 | + 13:12 | |
22. | Drašarová Sofie | 0120002 | Drašarovi | 37:16 | + 16:04 | |
23. | Štěpánek Eliáš | 0100005 | TTR příznivci | 39:06 | + 17:54 | |
24. | Kozderková Zuzana | 0030001 | Kozderkovi | 53:42 | + 32:30 | |
25. | Bořil Jáchym | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 54:54 | + 33:42 | |
26. | Plavcová Darina | 0020005 | Buršíkovi | 55:34 | + 34:22 | |
27. | Buršíková Kateřina | SJI1750 | OK Jihlava | 56:58 | + 35:46 | |
28. | Zháňalová Veronika | ZBM | SK Brno Žabovřesky | 60:40 | + 39:28 | |
Vyroubal Oto | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buršíková Olga | SJI8150 | OK Jihlava | 20:22 | ||
2. | Plavec Oskar | 0020003 | Buršíkovi | 22:18 | + 1:56 | |
3. | Plavec Viktor | 0020006 | Buršíkovi | 22:32 | + 2:10 | |
4. | Petříčková Lenka | 0050001 | CTB | 23:08 | + 2:46 | |
5. | Kopáčková Jana | ZBM7951 | SK Brno Žabovřesky | 23:37 | + 3:15 | |
6. | Buršík Jan | 0020001 | Buršíkovi | 24:01 | + 3:39 | |
7. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 25:14 | + 4:52 | |
8. | Drašarová Eva | 0120001 | Drašarovi | 25:37 | + 5:15 | |
9. | Jirků Olga | SJI7750 | OK Jihlava | 26:19 | + 5:57 | |
10. | Dočkal Matouš | 0110002 | Koukalovi | 26:21 | + 5:59 | |
11. | Věžníková Magda | 0100001 | TTR příznivci | 28:11 | + 7:49 | |
12. | Dočkal František | 0110003 | Koukalovi | 29:23 | + 9:01 | |
13. | Klímová Jana | STA8152 | OK Střelka | 32:36 | + 12:14 | |
14. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 33:25 | + 13:03 | |
15. | Plavec Petr | 0020002 | Buršíkovi | 36:42 | + 16:20 | |
16. | Jílek Pavel | 38:49 | + 18:27 | |||
17. | Plavec Robin | 0020004 | Buršíkovi | 38:58 | + 18:36 | |
18. | Martének Radek | 41:27 | + 21:05 | |||
19. | Rychtáriková Eliška | SJH8050 | SOS Jindřichův Hradec | 43:01 | + 22:39 | |
20. | Melicharová Rozálie | SJH0850 | SOS Jindřichův Hradec | 46:20 | + 25:58 | |
21. | Kozderková Alena | PZR7667 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:57 | + 39:35 | |
22. | Věžníková Natálie | TTR0777 | OOB Třebíč | 109:35 | + 89:13 | |
23. | Věžníková Veronika | TTR0999 | OOB Třebíč | 112:25 | + 92:03 |