Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliška Skupieńová | SIT1151 | OK SILESIA | 15:15 | ||
2. | Sofie Burešová | BFM1153 | SKOB Frýdek - Místek | 17:45 | + 2:30 | |
3. | Eva Létalová | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:21 | + 5:06 | |
4. | Gabriela Horálková | MOV1150 | SKOB Ostrava | 28:26 | + 13:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tereza Kawuloková | SIT0951 | OK SILESIA | 21:45 | ||
2. | Julie Cymorková | TRI0953 | TJ TŽ Třinec | 22:57 | + 1:12 | |
3. | Eliška Burešová | BFM0955 | SKOB Frýdek - Místek | 24:07 | + 2:22 | |
4. | Barbora Máchová | BFM0952 | SKOB Frýdek - Místek | 29:56 | + 8:11 | |
5. | Klára Walaská | TRI0950 | TJ TŽ Třinec | 29:58 | + 8:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tereza Štětínská | MOV0751 | SKOB Ostrava | 36:49 | ||
2. | Alena Kovalčíková | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 42:41 | + 5:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jana Matoušková | MOV0551 | SKOB Ostrava | 36:24 | ||
2. | Vendula Rybková | TRI0453 | TJ TŽ Třinec | 41:20 | + 4:56 | |
3. | Romana Haltofová | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 41:47 | + 5:23 | |
4. | Petra Bruková | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 42:00 | + 5:36 | |
5. | Eliška Kolarczyková | TRI0551 | TJ TŽ Třinec | 45:28 | + 9:04 | |
6. | Hana Vojkůvková | MOV0552 | SKOB Ostrava | 49:19 | + 12:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teresa Mrózek | SIT0251 | OK SILESIA | 53:11 | 2988 | ||
2. | Tereza Poláková | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 57:19 | + 4:08 | 2783 | |
3. | Ewa Haltof | TRI9450 | TJ TŽ Třinec | 59:28 | + 6:17 | 2676 | |
4. | Kristina Čablová | BFM8751 | SKOB Frýdek - Místek | 78:44 | + 25:33 | 1718 | |
5. | Tereza Urbánková | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 96:52 | + 43:41 | 817 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kateřina Palarčíková | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 54:00 | ||
2. | Hana Juřeníková | MOV8052 | SKOB Ostrava | 59:39 | + 5:39 | |
3. | Petra Burešová | BFM7855 | SKOB Frýdek - Místek | 63:35 | + 9:35 | |
4. | Vladimíra Horáčková | MOV7750 | SKOB Ostrava | 65:42 | + 11:42 | |
5. | Monika Poledníková | SFM8050 | O-RUNNAŘI Beskydy | 68:24 | + 14:24 | |
6. | Jana Červinková | BFM8052 | SKOB Frýdek - Místek | 70:17 | + 16:17 | |
7. | Markéta Máchová | BFM7753 | SKOB Frýdek - Místek | 96:27 | + 42:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mária Kovaříková | SIT6951 | OK SILESIA | 30:42 | ||
2. | Jana Kostková | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 34:32 | + 3:50 | |
3. | Martina Krhutová | TRI7450 | TJ TŽ Třinec | 38:27 | + 7:45 | |
4. | Šárka Bernatíková | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:52 | + 10:10 | |
5. | Vanda Leciánová | OOP7453 | TJ Opava | 50:59 | + 20:17 | |
6. | Hana Kanová | SFM7652 | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:58 | + 39:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jolanta Wysocka | POLSKA | POL | 29:51 | ||
2. | Jana Glabazňová | AOP6151 | Orientační Běh Opava | 31:23 | + 1:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyáš Kawulok | SIT1201 | OK SILESIA | 13:49 | ||
MS | Jan MS Lettovský | MOV1006 | SKOB Ostrava | 16:43 | + 2:54 | |
MS | Jsmamilova MS Mariia | MOV0957 | SKOB Ostrava | 23:36 | + 9:47 | |
MS | Soffia MS Naumenko | MOV1152 | SKOB Ostrava | 23:46 | + 9:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mateusz Mokrosz | TRI0902 | TJ TŽ Třinec | 25:39 | ||
2. | Petr Kovalčík | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 26:49 | + 1:10 | |
3. | Lukáš Bruk | TRI0901 | TJ TŽ Třinec | 30:14 | + 4:35 | |
4. | Tomáš Bruk | TRI0900 | TJ TŽ Třinec | 33:59 | + 8:20 | |
5. | Ondřej Červinka | BFM0806 | SKOB Frýdek - Místek | 38:47 | + 13:08 | |
6. | Jonáš Létal | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:59 | + 27:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěj Ryška | TRI0604 | TJ TŽ Třinec | 42:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paweł Mrózek | SIT0402 | OK SILESIA | 40:25 | ||
2. | Marian Petr Zádrapa | MOV0503 | SKOB Ostrava | 46:36 | + 6:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Sklenář | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 55:02 | 7199 | ||
2. | Ole Jorgen Bogen Arenth | MOV9900 | SKOB Ostrava | 58:38 | + 3:36 | 6773 | |
3. | Pavel Rychlý | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:10 | + 5:08 | 6591 | |
4. | Tomáš Vavřík | MOV0004 | SKOB Ostrava | 64:29 | + 9:27 | 6081 | |
5. | Marek Gilík | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 69:36 | + 14:34 | 5476 | |
6. | Petr Martynek | TRI0304 | TJ TŽ Třinec | 70:03 | + 15:01 | 5422 | |
7. | Tomáš Kovalčík | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 70:48 | + 15:46 | 5334 | |
8. | Lukasz Bluza | POLSKA | POL | 77:19 | + 22:17 | ||
9. | Petr Šidík | MOV9200 | SKOB Ostrava | 87:07 | + 32:05 | 3403 | |
10. | Jiří Rýdel | KAM9200 | OK Kamenice | 91:41 | + 36:39 | 2863 | |
11. | Petr Konůpka | BFM8902 | SKOB Frýdek - Místek | 101:08 | + 46:06 | 1745 | |
12. | Dominik Vébr | HAV9404 | OB Havířov | 106:15 | + 51:13 | 1140 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladislav Lužny | HAV6000 | OB Havířov | 57:38 | ||
2. | Vít Peterek | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 58:17 | + 0:39 | |
3. | Marek Kawulok | SIT8001 | OK SILESIA | 62:16 | + 4:38 | |
4. | Aleš Koťátko | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 74:13 | + 16:35 | |
5. | Luboš Kaluža | TRI8200 | TJ TŽ Třinec | 75:27 | + 17:49 | |
6. | Jiří Kozubík | ZLÍN | ZLÍN | 78:45 | + 21:07 | |
7. | Andrzej Szturc | NEREGITR | NER | 80:47 | + 23:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Tuharský | TRI7702 | TJ TŽ Třinec | 37:55 | ||
2. | Jaromír Mielec | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 41:26 | + 3:31 | |
3. | Aleš Bernatík | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:45 | + 3:50 | |
4. | Piotr Badarycz | HAV7500 | OB Havířov | 46:17 | + 8:22 | |
5. | Milan Svěchota | MOV7202 | SKOB Ostrava | 47:56 | + 10:01 | |
6. | Zbyněk Bochňák | LOV7600 | lepus.cz | 49:03 | + 11:08 | |
7. | Krzysztof Masny | MOV7600 | SKOB Ostrava | 51:48 | + 13:53 | |
8. | Roman Blažević | LOV7301 | lepus.cz | 65:42 | + 27:47 | |
9. | Martin Urbánek | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 68:43 | + 30:48 | |
10. | Pavel Kunath | MOV7200 | SKOB Ostrava | 72:25 | + 34:30 | |
Martin Vojvodík | MOV7400 | SKOB Ostrava | DISK | |||
MS | Radmila Fukalová | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 82:49 | + 44:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krzysztof Wojarski | POLSKA | POL | 44:22 | ||
2. | Martin Svoboda | BFM6701 | SKOB Frýdek - Místek | 52:24 | + 8:02 | |
3. | Jaromír Pavlíček | MOV6000 | SKOB Ostrava | 60:41 | + 16:19 | |
Jan Zdanowicz | 14P1400 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Josef Juřeník | MOV5201 | SKOB Ostrava | 35:23 | ||
2. | Ondřej Herdegen | BOV5200 | TJ Baník Ostrava OKD | 38:43 | + 3:20 | |
3. | Evžen Kostka | AOP5701 | Orientační Běh Opava | 42:11 | + 6:48 | |
4. | Ludvík Zeman | BFM5301 | SKOB Frýdek - Místek | 55:03 | + 19:40 | |
5. | Jaromír Slivečka | MOV5601 | SKOB Ostrava | 64:38 | + 29:15 | |
Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanislav Toman | SBR4801 | SKOB Bruntál | 28:47 | ||
2. | Andrzej Wysocki | POLSKA | POL | 33:11 | + 4:24 |