Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:54 | ||
2. | Srovnalová Julie | SIT1351 | OK SILESIA | 24:52 | + 1:58 | |
3. | Prokešová Ema | SFM1253 | O-RUNNAŘI Beskydy | 29:09 | + 6:15 | |
4. | Tesařová Lucie | AOP1451 | Orientační Běh Opava | 32:54 | + 10:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčková Sofie | SIT1251 | OK SILESIA | 22:15 | ||
2. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:38 | + 0:23 | |
3. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 27:45 | + 5:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juračáková Judita | BFM1053 | SKOB Frýdek - Místek | 17:44 | ||
2. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | SKOB Frýdek - Místek | 20:08 | + 2:24 | |
3. | Burešová Sofie | BFM1153 | SKOB Frýdek - Místek | 20:40 | + 2:56 | |
4. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | OK SILESIA | 21:27 | + 3:43 | |
5. | Dzik Zofia | 42P1050 | Team360 | 22:52 | + 5:08 | |
6. | Řádková Zuzana | TRI1151 | TJ TŽ Třinec | 25:22 | + 7:38 | |
7. | Mecová Markéta | BFM1056 | SKOB Frýdek - Místek | 26:18 | + 8:34 | |
8. | Naumenko Soffia | MOV1152 | SKOB Ostrava | 27:32 | + 9:48 | |
9. | Pilchová Tara | TRI1050 | TJ TŽ Třinec | 28:36 | + 10:52 | |
10. | Kubálková Lada | 0040005 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 29:13 | + 11:29 | |
11. | Kijonková Lucie | 0040004 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 36:18 | + 18:34 | |
12. | Lankoczová Soňa | TRI1154 | TJ TŽ Třinec | 36:21 | + 18:37 | |
13. | Horálková Gabriela | MOV1150 | SKOB Ostrava | 37:19 | + 19:35 | |
14. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | TJ TŽ Třinec | 37:52 | + 20:08 | |
15. | Mališová Ema | BFM1152 | SKOB Frýdek - Místek | 40:20 | + 22:36 | |
16. | Kolarczyková Sofie | TRI1052 | TJ TŽ Třinec | 43:16 | + 25:32 | |
17. | Mydlářová Viola | BFM1057 | SKOB Frýdek - Místek | 52:20 | + 34:36 | |
18. | Miloševská Nina | BFM1157 | SKOB Frýdek - Místek | 61:25 | + 43:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 19:55 | ||
2. | Burešová Eliška | BFM0955 | SKOB Frýdek - Místek | 22:29 | + 2:34 | |
3. | Cymorková Julie | TRI0953 | TJ TŽ Třinec | 26:44 | + 6:49 | |
4. | Aleksieieva Kseniia | MOV0855 | SKOB Ostrava | 30:26 | + 10:31 | |
5. | Walaská Klára | TRI0950 | TJ TŽ Třinec | 30:32 | + 10:37 | |
6. | Czerneková Adéla | TRI0854 | TJ TŽ Třinec | 33:27 | + 13:32 | |
7. | Ismahilova Mariia | MOV0957 | SKOB Ostrava | 39:32 | + 19:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sližová Lucie | TRI0659 | TJ TŽ Třinec | 24:57 | ||
2. | Malá Karolína | VRB0777 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 26:49 | + 1:52 | |
3. | Walicová Eva | TRI0652 | TJ TŽ Třinec | 37:20 | + 12:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rybková Vendula | TRI0453 | TJ TŽ Třinec | 29:25 | ||
2. | Zahradníková Kateřina | MOV0553 | SKOB Ostrava | 30:29 | + 1:04 | |
3. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 30:49 | + 1:24 | |
4. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | SKOB Ostrava | 31:45 | + 2:20 | |
5. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 34:38 | + 5:13 | |
6. | Bochňák Vitoslavská Beatrice | LOV0450 | lepus.cz | 60:23 | + 30:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 36:38 | 4503 | ||
2. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 36:45 | + 0:07 | 4488 | |
3. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:09 | + 0:31 | 4440 | |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 39:44 | + 3:06 | 4126 | |
5. | Procházková Marie | SOP9551 | OOB TJ Slezan Opava | 44:01 | + 7:23 | 3605 | |
6. | Válková Zuzana | SOP8852 | OOB TJ Slezan Opava | 47:31 | + 10:53 | 3180 | |
7. | Vlachová Tereza | AOV8750 | OOB TJ Baník Ostrava | 50:53 | + 14:15 | 2771 | |
8. | Bouzková Katka | SVS8151 | Orientklub Vsetín | 56:15 | + 19:37 | 2119 | |
9. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 60:48 | + 24:10 | 1566 | |
10. | Vaňková Martina | KVS8950 | SKOB Kobra Vsetín | 64:22 | + 27:44 | 1133 | |
11. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 71:17 | + 34:39 | 292 | |
12. | Typovská Anna | SFM9950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 73:46 | + 37:08 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeníková Hana | MOV8052 | SKOB Ostrava | 42:43 | ||
2. | Červinková Jana | BFM8052 | SKOB Frýdek - Místek | 43:16 | + 0:33 | |
3. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | SKOB Ostrava | 43:58 | + 1:15 | |
4. | Křižáková Kateřina | HAV8550 | OB Havířov | 44:52 | + 2:09 | |
5. | Burešová Petra | BFM7855 | SKOB Frýdek - Místek | 46:13 | + 3:30 | |
6. | Hrabalová Eva | BFM8051 | SKOB Frýdek - Místek | 47:11 | + 4:28 | |
7. | Kawuloková Zdeňka | SIT8451 | OK SILESIA | 51:05 | + 8:22 | |
8. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:06 | + 8:23 | |
9. | Rýznarová Olga | BFM7853 | SKOB Frýdek - Místek | 58:00 | + 15:17 | |
10. | Kireeva Olesia | MOV8053 | SKOB Ostrava | 72:49 | + 30:06 | |
11. | Koťátková Barbora | SFM8651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 78:05 | + 35:22 | |
MS | Mecová Jana | BFM7952 | SKOB Frýdek - Místek | 59:05 | + 16:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | OK SILESIA | 33:04 | ||
2. | Králová Gabriela | HAV7152 | OB Havířov | 35:47 | + 2:43 | |
3. | Hulenková Martina | MOV7352 | SKOB Ostrava | 36:16 | + 3:12 | |
4. | Marszałek Maria | 14P7452 | UKS Kometa Gliwice | 36:41 | + 3:37 | |
5. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:59 | + 4:55 | |
6. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | OB Havířov | 42:15 | + 9:11 | |
7. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:00 | + 9:56 | |
8. | Krhutová Martina | TRI7450 | TJ TŽ Třinec | 45:08 | + 12:04 | |
9. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 46:24 | + 13:20 | |
10. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 51:31 | + 18:27 | |
11. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:56 | + 18:52 | |
12. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | SK OB Horní Benešov | 55:39 | + 22:35 | |
13. | Káňová Hana | SFM7652 | O-RUNNAŘI Beskydy | 63:54 | + 30:50 | |
14. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | SKOB Ostrava | 73:03 | + 39:59 | |
Freithová Kateřina | BFM7751 | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 37:44 | ||
2. | Vričanová Sylva | HAV6751 | OB Havířov | 38:33 | + 0:49 | |
3. | Hanzlová Svatava | HAV6651 | OB Havířov | 40:22 | + 2:38 | |
4. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | TJ TŽ Třinec | 44:47 | + 7:03 | |
5. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | SKOB Ostrava | 48:35 | + 10:51 | |
6. | Sochorová Hana | HAV6250 | OB Havířov | 62:22 | + 24:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Tobiáš | UOL1500 | SOB Olomouc | 92:32 | ||
Strnadel Ondřej | 0010005 | Neregistrovaní 1 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kowalczyk Jáchym | TRI1203 | TJ TŽ Třinec | 22:35 | ||
2. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | OK SILESIA | 28:43 | + 6:08 | |
2. | Zielina Tomasz | TRI1204 | TJ TŽ Třinec | 28:43 | + 6:08 | |
4. | Hrabal Václav | BFM1202 | SKOB Frýdek - Místek | 29:30 | + 6:55 | |
5. | Svoboda Ondřej | UOL1201 | SOB Olomouc | 70:21 | + 47:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 17:31 | ||
2. | Menzel František | MOV1003 | SKOB Ostrava | 18:14 | + 0:43 | |
3. | Hrabal František | BFM1001 | SKOB Frýdek - Místek | 19:29 | + 1:58 | |
4. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | TJ TŽ Třinec | 19:35 | + 2:04 | |
5. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | OK SILESIA | 22:39 | + 5:08 | |
6. | Dorazil Prokop | 0040006 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 27:40 | + 10:09 | |
7. | Zielina Jakub | TRI1004 | TJ TŽ Třinec | 28:44 | + 11:13 | |
8. | Malý David | VRB1100 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 29:39 | + 12:08 | |
9. | Lukeš Matěj | MOV1007 | SKOB Ostrava | 33:56 | + 16:25 | |
10. | Koberský Mikuláš | SFM1002 | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:18 | + 18:47 | |
Masny Przemyslaw | MOV1005 | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:50 | ||
2. | Červinka Ondřej | BFM0806 | SKOB Frýdek - Místek | 23:50 | + 1:00 | |
3. | Bruk Tomáš | TRI0900 | TJ TŽ Třinec | 25:01 | + 2:11 | |
4. | Marszałek Dawid | 14P1002 | UKS Kometa Gliwice | 27:39 | + 4:49 | |
5. | Bjolek Vojtěch | BFM0901 | SKOB Frýdek - Místek | 33:48 | + 10:58 | |
6. | Velička Viktor | MOV0904 | SKOB Ostrava | 40:05 | + 17:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | TJ TŽ Třinec | 31:45 | ||
2. | Menzel Antonín | MOV0700 | SKOB Ostrava | 34:32 | + 2:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 29:34 | ||
2. | Krupa Jakub | TRI0404 | TJ TŽ Třinec | 30:16 | + 0:42 | |
3. | Merta František | BFM0507 | SKOB Frýdek - Místek | 33:42 | + 4:08 | |
4. | Kubálek Miroslav | 0040007 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 34:39 | + 5:05 | |
5. | Řepka Michal | MOV0504 | SKOB Ostrava | 38:15 | + 8:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Paweł | SIT0402 | OK SILESIA | 38:36 | 6149 | ||
2. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 42:09 | + 3:33 | 5647 | |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 42:24 | + 3:48 | 5611 | |
4. | Dzik Mirosław | 42P7100 | Team360 | 43:15 | + 4:39 | ||
5. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 43:42 | + 5:06 | 5428 | |
6. | Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | 44:17 | + 5:41 | 5345 | |
7. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 44:32 | + 5:56 | 5310 | |
8. | Kuriak Jakub | 64S9300 | ROB Klub KYSUCA | 45:52 | + 7:16 | ||
9. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | OK SILESIA | 46:41 | + 8:05 | 5006 | |
10. | Ryška Matěj | TRI0604 | TJ TŽ Třinec | 49:06 | + 10:30 | 4664 | |
11. | Šidík Petr | MOV9200 | SKOB Ostrava | 49:56 | + 11:20 | 4547 | |
12. | Pospíšil Petr | SOP9301 | OOB TJ Slezan Opava | 52:42 | + 14:06 | 4156 | |
13. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 60:03 | + 21:27 | 3117 | |
14. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 64:04 | + 25:28 | 2549 | |
15. | Lichý Ondřej | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 66:20 | + 27:44 | 2229 | |
16. | Erben Martin | SOP9001 | OOB TJ Slezan Opava | 85:40 | + 47:04 | 0 | |
17. | Navrátil Adam | TRI9900 | TJ TŽ Třinec | 99:52 | + 61:16 | 0 | |
MS | Mička Jiří | 0040008 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 51:30 | + 12:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 35:23 | ||
2. | Ryška Kamil | TRI7800 | TJ TŽ Třinec | 41:14 | + 5:51 | |
3. | Myslivec Jiří | TRI7801 | TJ TŽ Třinec | 43:44 | + 8:21 | |
4. | Czudek Tomasz | TRI8600 | TJ TŽ Třinec | 44:35 | + 9:12 | |
5. | Svoboda Zdeněk | UOL7900 | SOB Olomouc | 50:05 | + 14:42 | |
6. | Adámek Martin | 0040010 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 51:35 | + 16:12 | |
7. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:21 | + 16:58 | |
8. | Maroszczyk Marek | SIT8501 | OK SILESIA | 55:49 | + 20:26 | |
9. | Kijonka Petr | 0040009 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 85:19 | + 49:56 | |
10. | Lukeš Jakub | MOV7800 | SKOB Ostrava | 118:08 | + 82:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | OOB TJ Zlaté Hory | 31:09 | ||
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 31:43 | + 0:34 | |
3. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 31:49 | + 0:40 | |
4. | Mastela Rafal | HAV7300 | OB Havířov | 32:34 | + 1:25 | |
5. | Lasota Tomasz | 0030001 | Lasota | 32:58 | + 1:49 | |
6. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 33:37 | + 2:28 | |
7. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:38 | + 2:29 | |
8. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 35:07 | + 3:58 | |
9. | Badarycz Piotr | HAV7500 | OB Havířov | 38:13 | + 7:04 | |
10. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | lepus.cz | 41:37 | + 10:28 | |
11. | Masny Krzysztof | MOV7600 | SKOB Ostrava | 42:36 | + 11:27 | |
12. | Szturc Radek | TRC6800 | SKOB BETA Třinec | 43:58 | + 12:49 | |
13. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:38 | + 14:29 | |
14. | Urbánek Martin | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 46:51 | + 15:42 | |
15. | Velička Aleš | MOV7300 | SKOB Ostrava | 48:14 | + 17:05 | |
16. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | SKOB Kobra Vsetín | 49:06 | + 17:57 | |
17. | Řepka Miroslav | MOV7500 | SKOB Ostrava | 54:01 | + 22:52 | |
18. | Krupa David | TRI7602 | TJ TŽ Třinec | 62:27 | + 31:18 | |
Krhut Libor | HAV6302 | OB Havířov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maceček Otakar | MOV6102 | SKOB Ostrava | 34:23 | ||
2. | Bačo Lubomír | SOP6201 | OOB TJ Slezan Opava | 39:45 | + 5:22 | |
3. | Moravec Stanislav | SOP5801 | OOB TJ Slezan Opava | 40:08 | + 5:45 | |
4. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | SKOB Ostrava | 43:06 | + 8:43 | |
5. | Mizera Ladislav | KVS5300 | SKOB Kobra Vsetín | 46:21 | + 11:58 | |
6. | Niedoba Jan | TRC6200 | SKOB BETA Třinec | 47:07 | + 12:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 29:03 | ||
2. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | SKOB Ostrava | 31:14 | + 2:11 | |
3. | Pospíšil Václav | SOP5701 | OOB TJ Slezan Opava | 32:02 | + 2:59 | |
4. | Vašek Karel | 0020001 | Vítovka | 92:17 | + 63:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 23:42 | ||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 28:18 | + 4:36 | |
3. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | 39:09 | + 15:27 | |
4. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 42:43 | + 19:01 | |
5. | Chylík Pavol | MOV4901 | SKOB Ostrava | 54:45 | + 31:03 | |
6. | Vávra Jiří | MOV4102 | SKOB Ostrava | 73:59 | + 50:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluz Vojtěch | SIT1204 | OK SILESIA | 22:05 | ||
2. | Miloševská Adina | BFM1352 | SKOB Frýdek - Místek | 22:55 | + 0:50 | |
3. | Žáček Jaroslav | SFM0070 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:28 | + 4:23 | |
4. | Mokroszová Izabela | TRI1651 | TJ TŽ Třinec | 26:40 | + 4:35 | |
5. | Válka Jan | SOP1701 | OOB TJ Slezan Opava | 29:21 | + 7:16 | |
6. | Mydlářová Nikol | BFM1253 | SKOB Frýdek - Místek | 30:13 | + 8:08 | |
7. | Strnadel Matěj | 0010006 | Neregistrovaní 1 | 31:01 | + 8:56 | |
8. | Najdek Jonáš | BFM1501 | SKOB Frýdek - Místek | 31:10 | + 9:05 | |
9. | Pyško Matouš | 0010009 | Neregistrovaní 1 | 34:02 | + 11:57 | |
10. | Sližová Kateřina | TRI1650 | TJ TŽ Třinec | 35:24 | + 13:19 | |
11. | Žáček Pavel | SFM0071 | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:40 | + 14:35 | |
12. | Walaski Vítek | TRI1400 | TJ TŽ Třinec | 37:05 | + 15:00 | |
13. | Jirka Václav | 0020002 | Vítovka | 40:26 | + 18:21 | |
14. | Ermisová Ada | 41:01 | + 18:56 | |||
15. | Meca Vitězslav | BFM1203 | SKOB Frýdek - Místek | 41:07 | + 19:02 | |
16. | Krutina Vít | HAV1201 | OB Havířov | 42:24 | + 20:19 | |
17. | Mončková Lucie | 44:52 | + 22:47 | |||
18. | Veličková Valérie | MOV1750 | SKOB Ostrava | 49:03 | + 26:58 | |
19. | Strnadel Viktor | 0010007 | Neregistrovaní 1 | 49:45 | + 27:40 | |
20. | Tesařová Eva | AOP1650 | Orientační Běh Opava | 49:52 | + 27:47 | |
21. | Barvíková Kamilka | 54:35 | + 32:30 | |||
22. | Krejčí Vilém | SFM2100 | O-RUNNAŘI Beskydy | 62:05 | + 40:00 | |
23. | Lasota Mikołaj | 0030003 | Lasota | 66:20 | + 44:15 | |
24. | Lasota Joanna | 0030002 | Lasota | 66:30 | + 44:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jiří | SFM8202 | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:17 | ||
2. | Mokrosz Marek | TRI8400 | TJ TŽ Třinec | 26:28 | + 1:11 | |
3. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 28:43 | + 3:26 | |
4. | Zielina Marek | TRI8001 | TJ TŽ Třinec | 29:17 | + 4:00 | |
5. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 29:45 | + 4:28 | |
6. | Freith Martin | BFM6801 | SKOB Frýdek - Místek | 30:11 | + 4:54 | |
7. | Kowalczyk Marek | TRI8201 | TJ TŽ Třinec | 33:06 | + 7:49 | |
8. | Barvíková Dana | SVS8250 | Orientklub Vsetín | 33:23 | + 8:06 | |
9. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 33:40 | + 8:23 | |
10. | Strnadlová Kateřina | 0010008 | Neregistrovaní 1 | 34:09 | + 8:52 | |
11. | Prokeš Marek | 0010004 | Neregistrovaní 1 | 35:57 | + 10:40 | |
12. | Cymorek Petr | TRI7000 | TJ TŽ Třinec | 36:34 | + 11:17 | |
13. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | TJ TŽ Třinec | 36:37 | + 11:20 | |
14. | Rýznar Jan | BFM7604 | SKOB Frýdek - Místek | 36:46 | + 11:29 | |
15. | Peter Filip | BFM1003 | SKOB Frýdek - Místek | 37:08 | + 11:51 | |
16. | Walicová Jana | TRI7651 | TJ TŽ Třinec | 37:47 | + 12:30 | |
17. | Raszyková Leona | 37:53 | + 12:36 | |||
18. | Peter Jakub | BFM1004 | SKOB Frýdek - Místek | 38:44 | + 13:27 | |
19. | Pometlová Jana | AOP7551 | Orientační Běh Opava | 42:00 | + 16:43 | |
20. | Ledabylová Alena | HOB5551 | SK OB Horní Benešov | 44:16 | + 18:59 | |
21. | Kluzová Michaela | SIT0551 | OK SILESIA | 44:52 | + 19:35 | |
22. | Šebek Jan | BFM0706 | SKOB Frýdek - Místek | 44:58 | + 19:41 | |
23. | Mrózková Olga | SIT7351 | OK SILESIA | 45:32 | + 20:15 | |
24. | Rýznar Vojtěch | BFM0704 | SKOB Frýdek - Místek | 45:46 | + 20:29 | |
25. | Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 46:49 | + 21:32 | |
26. | Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 46:59 | + 21:42 | |
27. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | SK OB Horní Benešov | 48:26 | + 23:09 | |
28. | Bobek Robert | 0010001 | Neregistrovaní 1 | 48:27 | + 23:10 | |
29. | Krejčí Monika | SFM8950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 48:40 | + 23:23 | |
30. | Petrovský Jiří | 0050001 | Neregistrivaný | 49:26 | + 24:09 | |
31. | Mydlářová Martina | BFM8251 | SKOB Frýdek - Místek | 49:52 | + 24:35 | |
32. | Urbánková Gabriela | 0010003 | Neregistrovaní 1 | 50:09 | + 24:52 | |
33. | Vašlajer Tomáš | 0040003 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 51:04 | + 25:47 | |
34. | Urbánek Daniel | 0010002 | Neregistrovaní 1 | 51:20 | + 26:03 | |
35. | Kuriaková Zuzana | 64S8350 | ROB Klub KYSUCA | 57:30 | + 32:13 | |
36. | Mališová Bohumila | BFM8053 | SKOB Frýdek - Místek | 62:36 | + 37:19 | |
37. | Tumelová Xenie | BFM5951 | SKOB Frýdek - Místek | 63:45 | + 38:28 | |
38. | Rýznar Petr | BFM0902 | SKOB Frýdek - Místek | 72:12 | + 46:55 | |
39. | Vošlajerová Eliška | 0040002 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 75:21 | + 50:04 | |
40. | Adámková Vendula | 0040001 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 133:34 | + 108:17 | |
Ermis Radek | DISK |