Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 18:43 | ||
2. | Hudečková Adina | OOP1450 | TJ Opava | 24:30 | + 5:47 | |
3. | Srovnalová Julie | SIT1351 | OK SILESIA | 31:12 | + 12:29 | |
4. | Najdková Laura | BFM1351 | SKOB Frýdek - Místek | 32:48 | + 14:05 | |
5. | Korus Zofia | 12P0200 | UKS Reflex Rybnik | 52:11 | + 33:28 | |
6. | Dudová Nikol | MOV1250 | SKOB Ostrava | 56:23 | + 37:40 | |
Tesařová Lucie | AOP1451 | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:03 | ||
2. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 30:00 | + 3:57 | |
3. | Jurčková Sofie | SIT1251 | OK SILESIA | 30:45 | + 4:42 | |
4. | Ligocká Alžběta | SFM1252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 38:54 | + 12:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | OK SILESIA | 41:15 | ||
2. | Burešová Sofie | BFM1153 | SKOB Frýdek - Místek | 47:41 | + 6:26 | |
3. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | SKOB Frýdek - Místek | 51:37 | + 10:22 | |
4. | Naumenko Soffia | MOV1152 | SKOB Ostrava | 55:15 | + 14:00 | |
5. | Hudečková Stella | OOP1150 | TJ Opava | 58:20 | + 17:05 | |
6. | Pilchová Tara | TRI1050 | TJ TŽ Třinec | 68:25 | + 27:10 | |
7. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | TJ TŽ Třinec | 70:50 | + 29:35 | |
8. | Vellechová Marie | AOV1150 | OOB TJ Baník Ostrava | 75:01 | + 33:46 | |
9. | Kolarczyková Sofie | TRI1052 | TJ TŽ Třinec | 76:45 | + 35:30 | |
Hrubá Eliška | AOV1050 | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | |||
Horálková Gabriela | MOV1150 | SKOB Ostrava | DISK | |||
Lankoczová Soňa | TRI1154 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | 38S0950 | Slávia ŽU Žilina | 34:50 | ||
2. | Byrtusová Klára | SIT0851 | OK SILESIA | 37:11 | + 2:21 | |
3. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 39:01 | + 4:11 | |
4. | Burešová Eliška | BFM0955 | SKOB Frýdek - Místek | 40:46 | + 5:56 | |
5. | Porada Jagoda | 12P0850 | UKS Reflex Rybnik | 45:58 | + 11:08 | |
6. | Jurek Marta | 12P0352 | UKS Reflex Rybnik | 47:08 | + 12:18 | |
7. | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 49:54 | + 15:04 | |
8. | Aleksieieva Kseniia | MOV0855 | SKOB Ostrava | 56:18 | + 21:28 | |
9. | Czerneková Adéla | TRI0854 | TJ TŽ Třinec | 64:51 | + 30:01 | |
10. | Pechlátová Klára | MOV0956 | SKOB Ostrava | 65:59 | + 31:09 | |
11. | Máchová Barbora | BFM0952 | SKOB Frýdek - Místek | 68:34 | + 33:44 | |
Kliś Weronika | 12P0251 | UKS Reflex Rybnik | DISK | |||
Szendra Iwona | 12P0351 | UKS Reflex Rybnik | DISK | |||
Żuchowicz Inga | 12P0354 | UKS Reflex Rybnik | DISK | |||
Valyavka Viktoriya | 38S0850 | Slávia ŽU Žilina | DISK | |||
Vellechová Eliška | AOV0951 | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Karolína | VRB0777 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 53:50 | ||
2. | Sližová Lucie | TRI0659 | TJ TŽ Třinec | 54:40 | + 0:50 | |
3. | Walicová Eva | TRI0652 | TJ TŽ Třinec | 59:29 | + 5:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 50:51 | ||
2. | Rybková Vendula | TRI0453 | TJ TŽ Třinec | 61:38 | + 10:47 | |
3. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 63:58 | + 13:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:17 | 5988 | ||
2. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 50:19 | + 0:02 | 5984 | |
3. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 54:37 | + 4:20 | 5500 | |
4. | Rychlá Karolína | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 54:47 | + 4:30 | 5481 | |
5. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 56:11 | + 5:54 | 5323 | |
6. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 60:03 | + 9:46 | 4888 | |
7. | Ligocká Kateřina | SFM8450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 60:46 | + 10:29 | 4808 | |
8. | Mrózek Teresa | SIT0251 | OK SILESIA | 64:32 | + 14:15 | 4384 | |
9. | Válková Zuzana | SOP8852 | OOB TJ Slezan Opava | 68:29 | + 18:12 | 3939 | |
10. | Novotná Klára | ZLH9851 | OOB TJ Zlaté Hory | 71:00 | + 20:43 | 3656 | |
11. | Hornová Lenka | UOL9053 | SOB Olomouc | 72:21 | + 22:04 | 3504 | |
12. | Stoszková Jana | AOP8850 | Orientační Běh Opava | 81:43 | + 31:26 | 2449 | |
13. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 88:16 | + 37:59 | 1712 | |
Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:09 | ||
2. | Burešová Petra | BFM7855 | SKOB Frýdek - Místek | 65:02 | + 1:53 | |
3. | Vellechová Radka | AOV8050 | OOB TJ Baník Ostrava | 65:36 | + 2:27 | |
4. | Červinková Jana | BFM8052 | SKOB Frýdek - Místek | 66:41 | + 3:32 | |
5. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:09 | + 6:00 | |
6. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 71:42 | + 8:33 | |
7. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | Orientační Běh Opava | 74:47 | + 11:38 | |
7. | Růžičková Klára | BFM7854 | SKOB Frýdek - Místek | 74:47 | + 11:38 | |
9. | Hrabalová Eva | BFM8051 | SKOB Frýdek - Místek | 76:11 | + 13:02 | |
10. | Poledníková Monika | SFM8050 | O-RUNNAŘI Beskydy | 78:41 | + 15:32 | |
11. | Křižáková Kateřina | HAV8550 | OB Havířov | 94:58 | + 31:49 | |
12. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 103:22 | + 40:13 | |
13. | Mecová Jana | BFM7952 | SKOB Frýdek - Místek | 107:53 | + 44:44 | |
14. | Mikešková Veronika | BFM7951 | SKOB Frýdek - Místek | 108:35 | + 45:26 | |
Kireeva Olesia | MOV8053 | SKOB Ostrava | DISK | |||
Kawuloková Zdeňka | SIT8451 | OK SILESIA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | OK SILESIA | 48:11 | ||
2. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 50:46 | + 2:35 | |
3. | Králová Gabriela | HAV7152 | OB Havířov | 52:58 | + 4:47 | |
4. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 56:14 | + 8:03 | |
5. | Marszałek Maria | 14P7452 | UKS Kometa Gliwice | 59:39 | + 11:28 | |
6. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | OB Havířov | 60:00 | + 11:49 | |
7. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 62:04 | + 13:53 | |
8. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 65:29 | + 17:18 | |
9. | Krhutová Martina | TRI7450 | TJ TŽ Třinec | 68:44 | + 20:33 | |
10. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | SK OB Horní Benešov | 75:52 | + 27:41 | |
11. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 78:16 | + 30:05 | |
12. | Procházková Martina | SOP7351 | OOB TJ Slezan Opava | 86:24 | + 38:13 | |
13. | Leciánová Vanda | OOP7453 | TJ Opava | 90:18 | + 42:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | Slávia ŽU Žilina | 54:28 | ||
2. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 55:23 | + 0:55 | |
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | OB Havířov | 59:20 | + 4:52 | |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | OB Havířov | 77:14 | + 22:46 | |
5. | Kocurová Sylva | SFM6650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 89:47 | + 35:19 | |
Urbancová Iva | SFM6550 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 68:53 | ||
2. | Sikorová Marie | BOV4852 | TJ Baník Ostrava OKD | 73:09 | + 4:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudeczek Benjamín Teodor | OOP1501 | TJ Opava | 36:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN1300 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:29 | ||
2. | Zielina Tomasz | TRI1204 | TJ TŽ Třinec | 30:34 | + 2:05 | |
3. | Kowalczyk Jáchym | TRI1203 | TJ TŽ Třinec | 34:00 | + 5:31 | |
4. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | OK SILESIA | 34:38 | + 6:09 | |
5. | Panna Matyáš | MOV1300 | SKOB Ostrava | 56:52 | + 28:23 | |
Fuják Adam | HAV1200 | OB Havířov | DISK | |||
Hrabal Václav | BFM1202 | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 38:56 | ||
2. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | TJ TŽ Třinec | 39:25 | + 0:29 | |
3. | Menzel František | MOV1003 | SKOB Ostrava | 42:56 | + 4:00 | |
4. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:08 | + 6:12 | |
5. | Volkov Vladyslav | 38S1000 | Slávia ŽU Žilina | 49:23 | + 10:27 | |
6. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | OK SILESIA | 51:30 | + 12:34 | |
7. | Lettovský Jan | MOV1006 | SKOB Ostrava | 62:08 | + 23:12 | |
8. | Malý David | VRB1100 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 65:26 | + 26:30 | |
9. | Zielina Jakub | TRI1004 | TJ TŽ Třinec | 78:50 | + 39:54 | |
10. | Lukeš Matěj | MOV1007 | SKOB Ostrava | 81:07 | + 42:11 | |
11. | Hudeczek Samuel Jan | OOP1000 | TJ Opava | 95:38 | + 56:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:26 | ||
2. | Červinka Ondřej | BFM0806 | SKOB Frýdek - Místek | 43:03 | + 0:37 | |
3. | Marszałek Dawid | 14P1002 | UKS Kometa Gliwice | 46:25 | + 3:59 | |
4. | Bruk Tomáš | TRI0900 | TJ TŽ Třinec | 48:37 | + 6:11 | |
5. | Vojkovský Václav | TRI0800 | TJ TŽ Třinec | 54:32 | + 12:06 | |
6. | Krajcarz Szymon | 12P0353 | UKS Reflex Rybnik | 55:23 | + 12:57 | |
7. | Otta Tobiáš | BFM0903 | SKOB Frýdek - Místek | 68:03 | + 25:37 | |
8. | Walach Ondřej | TRI0803 | TJ TŽ Třinec | 108:14 | + 65:48 | |
Bjolek Vojtěch | BFM0901 | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | TJ TŽ Třinec | 43:09 | ||
2. | Volkov Maksym | 38S0700 | Slávia ŽU Žilina | 51:11 | + 8:02 | |
3. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | TJ TŽ Třinec | 54:09 | + 11:00 | |
4. | Bruk Lukáš | TRI0901 | TJ TŽ Třinec | 55:59 | + 12:50 | |
5. | Otta Kryštof | BFM0608 | SKOB Frýdek - Místek | 81:38 | + 38:29 | |
6. | Špok Petr | KRN0601 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 105:28 | + 62:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marszałek Patryk | 14P0500 | UKS Kometa Gliwice | 38:26 | ||
2. | Merta František | BFM0507 | SKOB Frýdek - Místek | 56:23 | + 17:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:20 | 7559 | ||
2. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 44:54 | + 3:34 | 6982 | |
3. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 45:56 | + 4:36 | 6815 | |
4. | Staněk Ondřej | HAV0002 | OB Havířov | 46:04 | + 4:44 | 6794 | |
5. | Mrózek Paweł | SIT0402 | OK SILESIA | 50:51 | + 9:31 | 6021 | |
6. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | OK SILESIA | 51:00 | + 9:40 | 5997 | |
7. | Byrtus Jakub | SIT0502 | OK SILESIA | 53:11 | + 11:51 | 5644 | |
8. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 53:36 | + 12:16 | 5577 | |
9. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 53:57 | + 12:37 | 5520 | |
10. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:56 | + 18:36 | 4553 | |
11. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 61:55 | + 20:35 | 4233 | |
12. | Lichý Ondřej | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 66:50 | + 25:30 | 3438 | |
13. | Pospíšil Petr | SOP9301 | OOB TJ Slezan Opava | 68:04 | + 26:44 | 3239 | |
14. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Orientační Běh Opava | 74:13 | + 32:53 | 2245 | |
15. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 74:24 | + 33:04 | 2216 | |
16. | Dvořák Jakub | 0010011 | MOV - Neregistrovaní | 98:11 | + 56:51 | ||
17. | Navrátil Adam | TRI9900 | TJ TŽ Třinec | 108:53 | + 67:33 | 0 | |
Martynek Petr | TRI0304 | TJ TŽ Třinec | DISK | 0 | |||
Kozubík Jiří | 0020001 | JuraZub Zlín | DISK | ||||
MS | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 46:32 | + 5:12 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterek Vít | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 52:47 | ||
2. | Volkov Alexander | 38S8000 | Slávia ŽU Žilina | 53:00 | + 0:13 | |
3. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 53:18 | + 0:31 | |
4. | Myslivec Jiří | TRI7801 | TJ TŽ Třinec | 56:01 | + 3:14 | |
5. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 58:27 | + 5:40 | |
6. | Rigó Marek | ODR7101 | SKOB Odry | 58:47 | + 6:00 | |
7. | Volkov Oleg | 38S8700 | Slávia ŽU Žilina | 61:16 | + 8:29 | |
8. | Preissler Adam | HAV8608 | OB Havířov | 62:20 | + 9:33 | |
9. | Kawulok Marek | SIT8001 | OK SILESIA | 66:21 | + 13:34 | |
10. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:31 | + 16:44 | |
11. | Niezgoda Przemysław | 27P7800 | ATZ Racibórz | 74:02 | + 21:15 | |
12. | Maroszczyk Marek | SIT8501 | OK SILESIA | 74:34 | + 21:47 | |
13. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | SKOB Frýdek - Místek | 80:59 | + 28:12 | |
14. | Létal Jiří | SFM8202 | O-RUNNAŘI Beskydy | 82:41 | + 29:54 | |
15. | Volf Ondřej | MOV8201 | SKOB Ostrava | 89:26 | + 36:39 | |
16. | Lukeš Jakub | MOV7800 | SKOB Ostrava | 131:43 | + 78:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:48 | ||
2. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 49:20 | + 3:32 | |
3. | Zajíc Josef | LOV7601 | lepus.cz | 49:56 | + 4:08 | |
4. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 50:21 | + 4:33 | |
5. | Porada Robert | HAV7200 | OB Havířov | 53:30 | + 7:42 | |
6. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | OOB TJ Zlaté Hory | 53:41 | + 7:53 | |
7. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 54:20 | + 8:32 | |
8. | Otta Jakub | BFM7603 | SKOB Frýdek - Místek | 54:31 | + 8:43 | |
9. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 55:27 | + 9:39 | |
10. | Badarycz Piotr | HAV7500 | OB Havířov | 58:36 | + 12:48 | |
11. | Szturc Radek | TRC6800 | SKOB BETA Třinec | 58:51 | + 13:03 | |
12. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | lepus.cz | 59:32 | + 13:44 | |
13. | Marszałek Waldemar | 14P7301 | UKS Kometa Gliwice | 64:28 | + 18:40 | |
14. | Krhut Libor | HAV6302 | OB Havířov | 80:50 | + 35:02 | |
15. | Krupa David | TRI7602 | TJ TŽ Třinec | 81:22 | + 35:34 | |
16. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 83:09 | + 37:21 | |
Hrubý Miroslav | AOV7301 | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | |||
Bjolek Lukáš | BFM7601 | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Niedoba Jan | TRC6200 | SKOB BETA Třinec | 62:59 | ||
2. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | Jedynka Zdzieszowice | 63:39 | + 0:40 | |
3. | Lecián Oldřich | OOP6100 | TJ Opava | 79:57 | + 16:58 | |
4. | Bačo Lubomír | SOP6201 | OOB TJ Slezan Opava | 84:47 | + 21:48 | |
Vašek Rudolf | SOP5702 | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Václav | SOP5701 | OOB TJ Slezan Opava | 54:59 | ||
2. | Kostka Evžen | AOP5701 | Orientační Běh Opava | 61:41 | + 6:42 | |
3. | Sýkora Jiří | OOP5400 | TJ Opava | 67:14 | + 12:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 41:01 | ||
2. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 51:23 | + 10:22 | |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 53:52 | + 12:51 | |
4. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 55:58 | + 14:57 | |
5. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | OOB TJ Zlaté Hory | 63:22 | + 22:21 | |
6. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 64:49 | + 23:48 | |
7. | Chylík Pavol | MOV4901 | SKOB Ostrava | 75:10 | + 34:09 | |
8. | Kašpar Josef | HOB4601 | SK OB Horní Benešov | 77:19 | + 36:18 | |
9. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | 79:46 | + 38:45 | |
10. | Nosek Jiří | OOP4401 | TJ Opava | 85:36 | + 44:35 | |
Diener Herbert | MOV4101 | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluz Vojtěch | SIT1204 | OK SILESIA | 20:29 | ||
2. | Szotkowská Kristýna | SIT1551 | OK SILESIA | 25:47 | + 5:18 | |
3. | Volf Bernard | MOV1500 | SKOB Ostrava | 26:43 | + 6:14 | |
4. | Rychlý Jakub | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:52 | + 7:23 | |
5. | Válka Jan | SOP1701 | OOB TJ Slezan Opava | 29:59 | + 9:30 | |
6. | Volkov Stanyslav | 38S1500 | Slávia ŽU Žilina | 30:29 | + 10:00 | |
7. | Najdek Jonáš | BFM1501 | SKOB Frýdek - Místek | 30:47 | + 10:18 | |
8. | Kliś Amelia | 12P0350 | UKS Reflex Rybnik | 31:43 | + 11:14 | |
9. | Panna Marek | MOV1601 | SKOB Ostrava | 33:39 | + 13:10 | |
10. | Mončková Lucie | 35:06 | + 14:37 | |||
11. | Hrouzová Helena | KRN1650 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:34 | + 15:05 | |
12. | Sližová Kateřina | TRI1650 | TJ TŽ Třinec | 37:42 | + 17:13 | |
13. | Peterek Antonín | SOP1601 | OOB TJ Slezan Opava | 39:33 | + 19:04 | |
14. | Tesařová Eva | AOP1650 | Orientační Běh Opava | 40:50 | + 20:21 | |
15. | Rutar Martin | 41:33 | + 21:04 | |||
16. | Volejníček Vincent | HAV1600 | OB Havířov | 41:52 | + 21:23 | |
17. | Swietoňová Eliška | MOV1350 | SKOB Ostrava | 44:50 | + 24:21 | |
18. | Zajíc Josef | LOV1000 | lepus.cz | 45:53 | + 25:24 | |
19. | Ermis Tibor | 47:28 | + 26:59 | |||
20. | Jirka Václav | 0080001 | Vítovka | 49:53 | + 29:24 | |
21. | Holcová Rozárka | 0070002 | Holcová | 50:56 | + 30:27 | |
22. | Hudeczková Elizabeth | OOP1850 | TJ Opava | 52:07 | + 31:38 | |
23. | Stoszková Michaela | AOP1751 | Orientační Běh Opava | 54:51 | + 34:22 | |
24. | Żuchowicz Filip | 12P0400 | UKS Reflex Rybnik | 56:38 | + 36:09 | |
25. | Deminger Amelia | 12P0355 | UKS Reflex Rybnik | 59:51 | + 39:22 | |
26. | Žáček Jaroslav | 0060001 | - | 62:27 | + 41:58 | |
27. | Žáček Pavel | 0060002 | - | 63:13 | + 42:44 | |
Poledník Vojtěch | SFM1501 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | |||
Poledník Jakub | SFM1702 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | |||
Minarčík Damian | 0010010 | MOV - Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 26:18 | ||
2. | Cvilink Martin | 0010003 | MOV - Neregistrovaní | 27:30 | + 1:12 | |
3. | Hostaš Jindřich | MOV5901 | SKOB Ostrava | 31:04 | + 4:46 | |
4. | Klega Martin | 0010002 | MOV - Neregistrovaní | 31:40 | + 5:22 | |
5. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 33:23 | + 7:05 | |
6. | Hudečková Petra | OOP8252 | TJ Opava | 34:32 | + 8:14 | |
7. | Girgáš Radek | 0010006 | MOV - Neregistrovaní | 34:59 | + 8:41 | |
8. | Kavala Robert | 0010005 | MOV - Neregistrovaní | 36:57 | + 10:39 | |
9. | Mokrosz Marek | TRI8400 | TJ TŽ Třinec | 36:58 | + 10:40 | |
10. | Branný Erich | 0010007 | MOV - Neregistrovaní | 37:56 | + 11:38 | |
11. | Kluzová Michaela | SIT0551 | OK SILESIA | 38:42 | + 12:24 | |
12. | Freith Martin | BFM6801 | SKOB Frýdek - Místek | 38:57 | + 12:39 | |
13. | Zielina Marek | TRI8001 | TJ TŽ Třinec | 40:11 | + 13:53 | |
14. | Chudík Michael | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | 40:27 | + 14:09 | |
15. | Zając Barbara | 12P0451 | UKS Reflex Rybnik | 41:51 | + 15:33 | |
16. | Kavcová Lucie | 0010009 | MOV - Neregistrovaní | 43:40 | + 17:22 | |
17. | Koťátková Barbora | SFM8651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:50 | + 17:32 | |
18. | Walicová Jana | TRI7651 | TJ TŽ Třinec | 44:07 | + 17:49 | |
19. | Vošlajer Tomáš | 0050002 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 45:43 | + 19:25 | |
20. | Bruková Jana | TRI7150 | TJ TŽ Třinec | 46:59 | + 20:41 | |
21. | Hrabicová Iva | OOP6150 | TJ Opava | 47:42 | + 21:24 | |
22. | Pometlová Jana | AOP7551 | Orientační Běh Opava | 49:10 | + 22:52 | |
23. | Petrovský Jiří | 0100001 | Neregistrivaný | 49:17 | + 22:59 | |
24. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | SKOB Ostrava | 49:37 | + 23:19 | |
25. | Špok Petr | KRN7100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:39 | + 23:21 | |
26. | Filip Ondřej | 50:52 | + 24:34 | |||
27. | Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:19 | + 25:01 | |
28. | Brázdil Marek | 0010001 | MOV - Neregistrovaní | 51:31 | + 25:13 | |
29. | Ermis Radek | 51:42 | + 25:24 | |||
30. | Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:34 | + 26:16 | |
31. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 52:35 | + 26:17 | |
32. | Mrózková Olga | SIT7351 | OK SILESIA | 53:32 | + 27:14 | |
33. | Fukalová Martina | AOV9550 | OOB TJ Baník Ostrava | 54:31 | + 28:13 | |
34. | Raszyková Leona | 54:50 | + 28:32 | |||
35. | Kesely Lenka | 0010008 | MOV - Neregistrovaní | 55:43 | + 29:25 | |
36. | Vincker Tomáš | 0010012 | MOV - Neregistrovaní | 56:09 | + 29:51 | |
37. | Blažević Roman | LOV7301 | lepus.cz | 57:31 | + 31:13 | |
38. | Ledabylová Alena | HOB5551 | SK OB Horní Benešov | 57:38 | + 31:20 | |
39. | Bobek Robert | SFM7301 | O-RUNNAŘI Beskydy | 58:28 | + 32:10 | |
40. | Volný Jiří | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 59:20 | + 33:02 | |
41. | Horálková Natálie | MOV0758 | SKOB Ostrava | 65:05 | + 38:47 | |
42. | Krejčí Monika | SFM8950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:32 | + 43:14 | |
43. | Bartoš Tomáš | 0090001 | Baník Ostrava | 71:36 | + 45:18 | |
44. | Vošlajerová Eliška | 0050001 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 74:07 | + 47:49 | |
45. | Kraml František | OOP5500 | TJ Opava | 75:23 | + 49:05 | |
46. | Malíková Natálie | 80:12 | + 53:54 | |||
46. | Opletal Jaroslav | HAV6200 | OB Havířov | 80:12 | + 53:54 | |
48. | Kramlová Karin | OOP6250 | TJ Opava | 81:26 | + 55:08 | |
49. | Volejničková Nikol | HAV9150 | OB Havířov | 95:39 | + 69:21 | |
50. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | OB Havířov | 100:00 | + 73:42 | |
Hunčárová Viktorka | HAV2222 | OB Havířov | DISK | |||
Hanzlová Svatava | HAV6651 | OB Havířov | DISK | |||
Kroupová Vendula | DISK |