Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 14 závodech

Datum:
02.04.2022
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-02 702602.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu LCE Ano Ano
2022-04-02 702702.04.2022 Oblastní žebříček LCE Ano Ano
2022-04-09 702809.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati GIG, HLV Ano Ano
2022-04-23 700423.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati KON Ano Ano
2022-05-07 702907.05.2022 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2022-05-14 703014.05.2022 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2022-05-28 703128.05.2022 Mistrovství oblasti na klasické trati VIC Ano Ano
2022-06-11 699311.06.2022 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2022-06-11 699411.06.2022 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2022-09-03 703203.09.2022 Oblastní žebříček OTK, GIG Ano Ano
2022-09-17 699617.09.2022 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2022-10-01 697501.10.2022 Oblastní žebříček OSN Ano Ano
2022-10-15 701215.10.2022 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2022-10-22 703322.10.2022 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
Nahrávám data...

D10C (započteno závodů:9)

D12C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Slámová Julie LCE1051 1953.11 1. 200.00( 1) 217.56( 1)219.40( 1)200.00( 1)200.00( 1) 223.44( 1)200.00( 1) 221.07( 1)212.08( 1)233.94( 1) 200.00( 1)225.62( 1)
2 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 1644.09 1. 154.65( 4)172.14( 6)203.59( 2)116.35( 3) 99.56( 5) 193.85( 2)142.62( 2) 189.63( 2)183.59( 4)155.94( 4)200.00( 1) 86.82( 3) 190.70( 2) 1.10( 8)
3 Brázdilová Kristýna HLV1154 1619.29 2. 191.81( 2)182.61( 3)177.01( 3) 155.19( 4) 184.12( 4)154.59( 6)196.41( 2)180.48( 2) 142.33( 5) 197.07( 2)
4 Poslušná Katka TZL1051 1564.19 1. 161.89( 3)199.82( 2)163.14( 5) 90.41( 4) 150.96( 3)145.90( 6) 157.70( 7)196.74( 2)149.09( 5) 176.68( 4)208.17( 1)
5 Myšáková Olga SKM1050 1521.24 2. 179.75( 4)166.00( 4)140.37( 2)167.36( 2)151.33( 5) 133.14( 8) 191.18( 3) 146.80( 2)183.69( 3)194.76( 3)
6 Struhařová Sára TZL1152 887.94 3. 98.66( P) 189.30( 3)176.17( 5)169.65( 3) 65.62( 4) 188.54( 4)
7 Kořenová Hana TZL1050 750.81 4. 174.54( 5)124.93( 7) 83.42( P) 74.00( 4)176.50( 5)117.42( 7)
8 Rytířová Denisa SKM1150 581.64 3. 72.31( 8) 2.12( 7) 169.21( 6) 37.17( 9) 86.08( 3) 16.05( 5) 96.99( 6)101.71( 7)
9 Svobodová Anna TZL1153 362.53 4. 131.44( 6) 101.33( 4) 129.76( 6)
10 Běhalová Alice SKM0954 271.53 3. 182.71( 3) 88.82( 3)
11 Marková Tatiana VIC1060 183.72 6. 20.41( P) 142.90( 6) 20.41( P)
12 Pavlíková Lucie TZL1055 147.80 5. 147.80( 5)
13 Bětíková Jana LCE1058 108.96 8. 12.11( P) 96.85( 8)

D14C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Fišerová Markéta TZL0851 1750.31 1. 147.65( 9) 194.01( 3)197.32( 3)171.60( 5)192.76( 3) 201.06( 1)201.57( 2) 208.15( 1) 201.61( 2)182.23( 5)
2 Kundratová Eva TZL0950 1749.50 1. 190.90( 5)176.13( 5) 166.80( 7) 170.75( 6) 186.12( 5) 186.31( 4)199.79( 2)171.82( 7) 206.24( 1)186.41( 3)206.45( 1)185.45( 4)201.83( 1)
3 Štěpánková Anna VIC0956 1717.36 1. 191.18( 4)181.76( 4)199.35( 2)155.83( 8) 179.74( 6) 206.73( 1)184.47( 4)184.92( 5)198.22( 2)176.40( 6) 136.76( 8) 179.91( 6)190.82( P)
4 Lázničková Alžběta TZL0858 1710.35 2. 203.56( 2) 167.25( 6) 189.40( 3)190.04( P)186.62( 5)197.50( 2)181.28( 5) 184.83( 6)188.57( 7)185.96( 4) 183.87( 5)168.12( 7)
5 Vlčková Markéta VIC0951 1709.09 1. 203.98( 1)143.73( 6) 144.87(11) 174.59( 4) 195.56( 3)195.77( 3)199.15( 3)191.42( 4)179.23( 8)179.49( 5)156.05( 7) 140.63(12) 189.90( P)
6 Mašláňová Ema TZL0955 1701.97 1. 192.46( 3)211.62( 1) 202.02( 2)205.02( 1)199.48( 2) 121.28( 9)192.84( 3) 185.44( 5)191.81( 3)
7 Řezníčková Klára TZL0959 1674.45 1. 166.43( 8)194.37( 2)177.24( 5) 190.40( 4)186.72( 4) 159.89( 6)205.58( 1) 193.26( 4) 200.56( 2)
8 Hubáčková Sabina LCE0851 1590.47 1. 176.72( P) 203.33( 1)208.58( 1)202.22( 2)204.96( 1) 205.44( 2) 206.57( 1)182.65( 4)
9 Kubíčková Lucie VIC0952 1337.72 2. 120.51(11) 133.52( 9)172.14( 5) 189.09( 6)172.94( 7)196.96( 2)172.85( 8)179.71( 6)
10 Héčová Kristýna TZL0957 1329.32 7. 174.25( 7)103.03( 7) 63.77(17) 150.56( 9)171.79( 7) 142.98( 8)139.49( 8) 131.03( 9)157.03(10)159.16( 8)
11 Novosadová Klára TZL0952 1179.90 5. 175.11( 6) 123.73(13)161.32( 7)125.11(12) 126.08( 6) 189.30( 5) 148.63(11)130.62(11)
12 Růžičková Žofie TZL0953 899.59 3. 185.97( 6)149.50( 7) 191.82( 4) 196.59( 3)175.71( 7)
13 Kolaříková Erika SKM0951 814.37 8. 99.57(11) 0.00(10) 95.34(15) 90.94(12) 105.39(11) 118.77( 9)103.36( 8) 129.90(13) 71.10(16)
14 Vyoralová Talma LCE0955 762.19 3. 84.69( P) 187.23( 4) 195.54( 3) 180.54( 6) 114.19(14)
15 Hanáková Ema SKM0952 759.27 7. 166.72( 8) 127.03(11)141.36( 8) 79.28( 7) 98.15(15)146.73(10)
16 Kopečková Viktorie TZL0853 621.91 8. 126.17(10) 91.76( 8)112.77(14) 171.34( 8) 119.87(12)
17 Škodová Štěpánka LCE0852 448.61 7. 49.85( P) 71.37(16) 108.71(14) 146.17( 7) 72.51(10)
18 Běhalová Alice SKM0954 439.84 9. 97.05(15) 109.47(10) 83.64( 9) 73.94(10) 75.74(15)
19 Buksová Karolína SKM0850 405.79 9. 62.45(13) 54.44( 9)161.14( 9)127.76(10)
20 Korčáková Laura TZL0960 377.56 9. 41.95( P) 56.49( 9) 161.88( 9)117.24(13)
21 Špaňhelová Jana VIC0888 343.83 10. 151.24(10) 116.19(10) 38.20( P) 38.20( P)
22 Klimešová Hana TZL0956 336.26 8. 143.01(12) 119.50(13) 73.75( 8)
23 Klapilová Karolina TZL0857 255.80 9. 100.95(14)154.85( 9)
24 Slámová Julie LCE1051 197.61 3. 197.61( 3)
25 Kubáčková Tereza LCE0855 175.82 9. 19.54( P) 156.28( 9)
26 Belžíková Nelly KVS0953 171.82 10. 152.73(10) 19.09( P)
27 Zrníková Eliška LCE0956 97.16 12. 97.16(12)
28 Juríková Michaela LCE0853 51.77 9. 5.75( P) 46.02( 9)

D16C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 900.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.52( 2) 100.00( 1)100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( P)
2 Kusáková Valentýna TZL0651 862.16 1. 94.10( 2) 62.22( 4) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 68.06( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Kovalčíková Nela TZL0757 558.58 2. 71.75( 3) 95.81( 2) 75.37( 3) 82.03( 2) 59.71( 2) 92.72( 2) 81.19( 2)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 296.66 3. 88.54( 3) 66.89( 4) 80.19( 3) 61.04( 3)
5 Poslušná Jitka TZL0752 30.90 3. 3.43( P) 27.47( 3)

D18C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Pišová Adéla LCE0551 674.57 1. 74.95( P) 100.00( 1) 99.62( 2)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Ošmerová Tereza SKM0550 596.93 1. 100.00( 1)100.00( 1) 96.93( 2)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)

D35C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Dittrichová Andrea SKM7750 881.93 1. 89.42( 5) 72.32( 7) 104.07( 2)101.13( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 87.47( 2) 89.21( 3) 95.06( 2) 95.19( 2)105.20( 1) 91.86( 4)
2 Batani Hana TZL7351 788.73 1. 103.74( 1) 94.97( 4) 96.85( 3) 87.64( P) 95.68( 2) 100.00( 1)103.46( 2)106.39( 1)
3 Kočová Eva TZL7550 744.66 3. 81.16( 6) 71.06( 8) 69.94( 5) 83.82( 5) 82.74( P) 89.48( 3) 86.43( 3) 91.75( 4) 56.72( 5) 85.98( 5) 72.24( 8)
4 Hubáčková Dagmar LCE6569 727.13 1. 80.79( P) 90.75( 3)102.02( 1) 93.10( 3) 86.87( 3)100.00( 1) 88.53( 4) 85.07( 5)
5 Honnerová Blanka TZL8052 664.82 1. 97.55( 3)100.65( 2) 88.94( 4) 73.87( P)104.20( 2) 100.00( 1) 99.61( 2)
6 Linhartová Martina GIG7750 656.60 3. 89.68( 4) 96.63( 3) 64.20( 6) 84.84( 4) 89.03( 4) 72.96( P) 83.11( 7) 76.15( 6)
7 Pavlicová Anna KVS7360 427.05 2. 74.45( 7) 72.62( 6) 47.45( P) 100.15( 2) 77.40( 9) 54.98(10)
8 Drábková Kateřina HLV8451 424.74 3. 47.19( P) 60.70( 4) 63.62( 4) 98.38( 3) 79.73( 8) 75.12( 7)
9 Kurfürstová Irena TZL8053 372.05 1. 41.34( P) 81.28( 5) 100.00( 1) 94.08( 2) 55.35( 9)
10 Mašláňová Hana TZL7979 344.94 1. 98.71( 2)102.72( 1)105.18( 1) 38.33( P)
11 Hubáčková Renata LCE8151 329.11 1. 36.57( P) 106.33( 1) 92.21( 3) 94.00( 3)
12 Macková Petra LCE8560 320.21 1. 35.58( P) 94.23( 2) 101.47( 1) 88.93( 4)
13 Slámová Alena LCE8253 297.11 5. 33.01( P) 34.28( 7) 33.99( 7) 60.52( 5) 0.00( 5) 30.92( 5) 77.48( 5) 26.91(10)
14 Kundratová Jana TZL7350 204.20 6. 69.03( 8) 56.32( 9) 56.16( 6) 22.69( P)
15 Podmolíková Dagmar TZL7155 188.94 4. 74.13( 5) 93.82( 4) 20.99( P)
16 Chromčáková Jitka JZL7850 142.81 6. 26.54( 8) 53.49( 6) 62.78( 6)
17 Slováčková Věra TZL8181 102.76 3. 11.42( P) 91.34( 3)
18 Smětáková Ivana HLV8153 93.76 6. 10.42( P) 83.34( 6)
19 Muchová Barbora KVS8550 51.86 4. 51.86( 4)
20 Mikulčíková Irena KVS7750 18.32 8. 18.32( 8)
21 Hrbáčková Karla LCE8152 2.85 11. 0.32( P) 2.53(11)
22 Pinďáková Veronika KVS7850 1.27 11. 0.14( P) 1.13(11)

D45C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Mičíková Lada SKM7250 735.85 1. 100.00( 1) 89.30( 2) 67.98( 6) 89.12( 2)100.00( 1) 87.11( 4) 56.42( 3) 58.34(10) 87.58( 4)
2 Kundratová Jana TZL7350 673.05 1. 74.78( P) 73.65( 6) 88.46( 3) 93.23( 3) 52.83( 4) 90.85( 3) 91.59( 3)107.66( 1)
3 Sedláčková Jana HLV7060 664.17 1. 73.80( P) 71.54( 2) 80.93( 4) 53.84( 9) 100.00( 1) 97.53( 2) 66.72( 2) 66.98( 8) 52.83( 8)
4 Hubáčková Dagmar LCE6569 597.69 1. 66.41( P) 109.12( 1)110.46( 1) 104.89( 1)100.00( 1) 106.81( 1)
5 Vavrysová Iva LCE6359 586.56 1. 65.17( P) 104.92( 1) 112.99( 1) 101.88( 2) 100.00( 1)101.60( 2)
6 Sadílková Lenka VIC7055 580.80 1. 100.00( 1)100.49( 2) 93.93( 3) 64.53( P) 68.28( 5) 89.04( 4) 64.53( P)
7 Ferdusová Eva LCE6461 576.82 1. 64.09( P) 76.22( 5)100.00( 1)102.31( 2) 80.73( 4) 59.96( 6) 93.51( 2)
8 Nešporová Barbora TZL7652 499.64 2. 0.00( 4) 77.42( 3) 21.12( 8) 55.52( P) 88.72( 4) 70.69( 6) 0.00(11) 85.46( 5)100.71( 2)
9 Mikulčíková Irena KVS7750 447.82 3. 61.19( 7) 51.15(10) 76.56( 5) 70.76( 3) 54.76( 8) 79.12( 7) 54.28( 7)
10 Pěčková Monika SKM7350 382.62 3. 59.04( 7) 37.18( 9) 55.44( 7) 57.43( 7) 81.91( 6) 91.62( 3)
11 Vrubelová Jana TZL7352 346.31 3. 94.59( 3) 38.48( P) 67.06( 7) 64.56( 9) 81.62( 6)
12 Sedláčková Dagmar KVS7351 312.90 3. 64.19( 3) 52.96( 4) 56.41( 8) 26.13(11) 46.10( 8) 34.77( P) 32.34(10)
13 Pavlicová Anna KVS7360 297.66 2. 78.79( 5) 84.72( 5)101.08( 2) 33.07( P)
14 Janků Kateřina KVS7450 259.80 3. 84.70( 3) 60.94( 8) 28.87( P) 85.29( 5)
15 Blank Radka SKM7351 212.48 2. 77.26( 2) 40.52( 5) 1.34(10) 42.11( 5) 51.25( 4) 0.00( 4)
16 Hájová Jana TZL6051 208.63 2. 88.50( 4) 23.18( P) 96.95( 2)
17 Lázničková Marcela TZL6751 205.58 3. 22.84( P) 59.80( 4) 78.79( 3) 44.15( 9)
18 Klímová Barbora OTK7251 76.65 6. 68.13( 6) 8.52( P)
19 Podmolíková Dagmar TZL7155 46.74 5. 5.19( P) 41.55( 5)

D55C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Vlažná Mirka LCE5852 889.92 1. 98.88( P) 93.17( 3)101.69( 1)100.00( 1) 92.98( 3) 90.78( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 70.18( 2) 103.20( 2) 91.47( 3)
2 Koláriková Irena TZL6351 676.51 1. 101.28( 2) 75.17( P)101.22( 2) 95.12( 2) 100.00( 1) 92.15( 3)111.57( 1)
3 Žaludková Miroslava TZL5954 566.58 2. 85.24( 2) 55.04( 6) 61.38( 7) 62.95( P) 68.05( 6) 65.23( 4) 53.01( 3) 31.43( 2) 12.66( 4) 63.48( 6) 52.20( 6)
4 Krajčová Věra OTK5850 550.14 1. 100.00( 1) 98.58( 2) 84.62( 4) 105.81( 1)100.00( 1) 61.13( P)
5 Polášková Kamila TZL6052 396.84 1. 108.25( 1) 80.56( 6) 44.09( P) 91.79( 4) 72.15( 5)
6 Hájová Jana TZL6051 314.85 1. 97.04( 3) 34.98( P) 82.83( 2)100.00( 1)
7 Lázničková Marcela TZL6751 301.47 4. 33.50( P) 87.69( 4) 58.90( 5) 47.66( 7) 73.72( 4)
8 Cahlová Slávka LCE5451 281.27 2. 31.25( P) 82.74( 5) 2.05( 2) 68.27( 3) 96.96( 2)
9 Krejčíková Monika TZL6262 212.31 2. 23.59( P) 70.34( 2) 12.30( 3) 31.55( 3) 25.16( 8) 49.37( 7)
10 Slezáková Jitka LCE6351 190.37 4. 21.15( P) 91.11( 4) 78.11( 5)
11 Maliňáková Eva KVS6551 184.59 5. 82.68( 5) 81.40( 5) 20.51( P)
12 Ferdusová Eva LCE6461 117.73 1. 13.08( P) 104.65( 1)

D65C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Stackeová Anna LCE5551 885.83 1. 98.43( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 87.40( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Horynová Eva TZL5254 728.96 1. 93.96( 2) 81.00( P) 100.00( 1) 80.48( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 82.15( 2) 91.37( 2)
3 Volencová Ivana OTK5250 683.81 1. 100.00( 1)100.00( 1) 69.43( 3) 36.75( 3) 80.50( 2) 51.52( 3) 10.60( 3) 39.04( 3) 29.49( 2) 75.98( P) 4.10( 5) 76.76( 3) 90.58( 2)
4 Jelínková Dagmar TZL5757 477.42 1. 3.57( 4) 74.91( 2) 53.05( P) 45.04( 4) 100.00( 1) 37.85( 4) 42.85( 3) 42.86( 4) 77.29( 3)
5 Trávníčková Jitka KVS5651 279.30 2. 72.36( 4) 62.78( 2) 56.90( 2) 31.03( P) 56.23( 4)
6 Chromčáková Ivana JZL5450 267.81 2. 33.75( 4) 65.37( 5) 29.81( 5) 98.62( 2) 40.26( 5)
7 Cahlová Slávka LCE5451 177.40 1. 19.71( P) 57.69( 3) 100.00( 1)
8 Hrbasová Jana KVS5551 85.93 3. 76.38( 3) 9.55( P)

H10C (započteno závodů:9)

H12C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Dittrich Matouš SKM1000 1876.79 1. 208.29( 1)208.39( 1)211.81( 1)217.20( 1)207.16( 1)206.10( 1)206.10( 1)204.26( 2)207.48( 1)
2 Pekárek David TZL1000 1820.60 1. 205.87( 2)199.26( 2)199.52( 2)204.57( 2)204.22( 2)200.80( 2)205.19( 2)206.04( 1)195.13( 3)
3 Fišer Petr TZL1004 1745.06 1. 174.96( 5) 161.82( 6) 187.95( 4)175.35( 5) 184.95( 4)193.11( 3) 189.71( 3)197.39( 2) 200.00( 1)193.00( 4)196.00( 3)202.95( 2)
4 Hubáček Marián LCE1111 1727.56 1. 185.84( 3)162.63( 5) 188.67( 3)149.85( 9) 174.68( 6)189.60( 4) 184.51( 4) 187.45( 3)206.80( 1)205.89( 1)204.12( 1)
5 Pěček Tobiáš SKM1100 1671.23 1. 153.37( 8) 186.27( 4)173.13( 7)174.90( 6)180.37( 5)185.67( 6)164.61( 5) 202.08( 1) 197.92( 2)187.98( 6)182.91( 5)
6 Mašláň Prokop TZL1005 1666.39 3. 183.25( 4)192.36( 3)182.05( 5)175.58( 4)188.62( 3)187.90( 5) 162.69( 6) 169.79( 6) 195.28( 3)191.56( 5)
7 Macka Sebastián LCE1112 1605.06 2. 168.39( 6)155.83( 7)174.46( 6)178.23( 3) 142.01( 9) 188.71( 3) 200.12( 2)195.01( 2)190.97( 6) 153.34( 7)
8 Jahudka Štěpán TZL1101 1360.92 4. 139.90(10)109.47(10) 150.12( 8) 47.68(11) 160.37( 9)137.14(10) 91.25( 9) 161.39( 7)164.40( 4)140.50(11)155.26(10)151.84( 9)
9 Přibyl František TZL1105 1258.15 5. 133.49(11) 126.79(13) 81.15(10)119.79( 7)129.04( 8)171.45( 5) 186.58( 8)166.71( 9)143.15(11)
10 Škoda František LCE1113 1159.31 5. 128.81( P) 134.58(10) 150.64(11)131.33(12) 165.07( 5)173.94( 5)123.65( 9) 151.29(11)
11 Mička Gabriel Felix TZL1008 1022.38 3. 164.40( 8)127.91(13) 150.59( 7)192.73( 4) 193.82( 4)192.93( 3)
12 Stacke Jan LCE1001 1009.13 5. 147.32( 9)140.92( 8)115.18(12) 151.38(10) 158.32( 6) 157.44( 5)138.57(12)
13 Lunga Viktor TZL1007 950.16 4. 155.37( 8)105.57( P)146.03( 7)178.94( 4) 187.10( 7)177.15( 7)
14 Boledovič Adam HLV1113 845.01 7. 96.55(11)105.82(11) 38.80(15) 136.33(12)134.06(11)112.61( 7)107.03( 8) 113.81(12)
15 Koč Juraj TZL1006 764.01 8. 74.77(12)107.95(13)102.17(10) 0.00(14) 159.14(10)167.64( 8)152.34( 8)
16 Černoch Jakub SKM1002 696.57 3. 115.86(14) 197.80( 3) 191.15( 5) 191.76( 4)
17 Malaník Viktor TZL1100 636.80 7. 59.16(14)158.10( 7) 70.76( P)145.51( 8) 80.16(13)123.11(13)
18 Honner Tomáš TZL1001 606.26 7. 158.20( 7)136.15( 9)141.08( 9) 170.83( 7)
19 Sedláček Matěj HLV1000 417.99 9. 46.44( P) 30.46(16) 45.88(16) 86.10( 9)118.58( 9) 90.53(12)
20 Kovalčík Lukáš TZL1010 397.36 10. 44.15( P) 97.92(11) 104.45(13) 150.84(10)
21 Trubelík Štěpán LCE1003 392.35 12. 94.82(12) 62.80(13) 13.39(17) 0.00(14) 85.37(13) 135.97(12)
22 Šidla Dalibor TZL1200 381.15 2. 183.05( 4) 198.10( 2)
23 Trčka Daniel LCE1101 316.72 6. 35.19( P) 110.79( 8) 170.74( 6)
24 Holý Jan TZL1009 179.63 9. 19.96( P) 159.67( 9)
25 Tvrdoň Samuel HLV1114 171.78 10. 0.00(17) 0.00(19) 0.00(17) 60.86(11) 110.92(10)
26 Struhař Jan TZL1011 164.37 6. 164.37( 6)
27 Pešek Josef LCE1004 156.43 8. 17.38( P) 139.05( 8)
28 Smola Jakub TZL1111 140.38 10. 0.00(16) 0.00(12) 0.00(18) 55.97(15) 44.96(12) 17.40(10) 22.05(15)
29 Graubner Mikuláš TZL1013 92.37 14. 92.37(14)
30 Pechanec David TZL1102 85.87 14. 85.87(14)
31 Spitzer Jiří KVS1004 83.09 13. 38.17(15) 35.69(13) 9.23( P) 0.00(14) 0.00(17)

H14C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Pernička Martin TZL0800 1826.25 1. 206.06( 1)189.30( 4)205.50( 1)207.81( 1)207.81( 1) 197.96( 3) 198.26( 2)213.38( 1) 200.17( 2)
2 Linhart Jakub TZL0813 1779.14 1. 191.51( 4)192.42( 3)203.32( 2)195.76( 3)172.85( 7) 206.90( 1)203.56( 1)201.80( 1)174.34( 4) 183.95( 6)199.92( 2)
3 Pavlík Adam TZL0810 1730.63 1. 178.95( 5)195.37( 3) 194.28( 4)198.28( 3)206.59( 1)187.47( 3)185.20( 3)191.24( 4)193.25( 4)
4 Hozík Štěpán TZL0806 1712.20 2. 196.43( 2)187.91( 5)197.77( 2)184.97( 6)182.04( 5)195.16( 3)199.15( 2) 180.22( 7)188.55( 5)
5 Jahudka Tomáš TZL0815 1709.73 2. 194.04( 3)197.58( 2)191.18( 3) 192.23( 4)195.33( 3)193.76( 5) 185.95( 4) 176.72( 8)182.94( 6)
6 Linhart Adam TZL0814 1698.96 2. 199.89( 2) 189.23( 4)189.04( 4)187.78( 6)182.00( 4)198.48( 2)189.09( 4) 174.04( 9)167.83( 7) 189.41( 4)
7 Slováček Ondřej TZL0902 1521.34 1. 210.00( 1)188.03( 5)173.57( 6)196.81( 2) 199.92( 2)166.99( 5) 191.02( 5)195.00( 3)
8 Kusák Alexander TZL0900 1172.97 1. 68.20(11) 49.09(10)169.45( 9) 83.38(10)140.36( 7) 146.41( 5)158.86( 4) 149.21( 8)208.01( 1)
9 Rose Ondřej SKM0900 1169.43 5. 154.98( 7)145.69( 8)147.32(12)152.89( 6) 158.06( 6) 114.04(10)125.72( 9)170.73( 5)
10 Čuda Ondřej TZL0816 1153.66 3. 134.24( 6)169.45( 6)168.86( 7)172.72( 8)173.07( 5) 143.99( 5) 191.33( 3)
11 Ambrož Kryštof TZL0803 1029.23 6. 116.30( 7) 87.23(10)119.65( 9)114.36( P)114.55( 8) 157.87( 6) 73.73( 7)132.79( 6) 112.75(10) 53.21( 7)
12 Brázdil Lukáš HLV0905 629.29 5. 105.48( 6)135.76( 5) 85.71( 9) 59.12( 9) 87.34(12)155.88( 6)
13 Dittrich Matouš SKM1000 608.23 1. 200.00( 1)203.15( 1)205.08( 1)
14 Michalica Štěpán LCE0904 593.11 7. 65.90( P) 126.49(15) 120.10( 8)156.23( 7) 124.39( 7)
15 Kubáček Vlastimil TZL0907 510.22 2. 156.87(11)152.68( 7) 200.67( 2)
16 Vystrčil Vojtěch TZL0819 483.45 9. 138.57( 9) 40.29(11)116.54(17) 83.67(11)104.38(11)
17 Pekárek David TZL1000 393.54 2. 196.87( 2)196.67( 3)
18 Zdráhal Matěj TZL0906 370.92 8. 120.73(16) 107.01( 8) 29.37( 8)113.81( 8)
19 Mudrák Matouš LCE0901 338.01 5. 178.39( 5) 159.62(10)
20 Hustý Matěj TZL0903 286.53 8. 152.44( 8) 134.09(13)
21 Krajča Petr LCE0805 142.61 14. 15.85( P) 126.76(14)

H16C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Veselý Štěpán VIC0712 899.53 1. 92.60( 4) 80.78( 5) 89.82( 3) 87.59( 4) 119.09( 1) 99.95( P) 80.99( 3) 100.00( 1) 99.36( 2)100.00( 1)108.40( 1) 90.31( 4)
2 Kundrata Vít TZL0700 855.94 1. 92.49( 5)100.98( 1) 85.36( 5)100.07( 2) 83.77( 4) 68.45( 6) 100.00( 1)100.00( 1) 74.12( 4) 57.08( 6) 99.91( 2) 93.36( 4) 55.10( 5) 76.97( 7)
3 Strakoš Ondřej TZL0601 819.51 2. 96.40( 3) 92.79( 4) 97.82( 2) 90.31( 3) 97.39( 2) 94.11( 3) 75.31( 5) 91.09( 5) 61.02( 4) 84.29( 5)
4 Václavík Vojtěch TZL0711 784.17 2. 87.49( 5) 97.16( 3)100.66( 2) 81.19( 3) 73.80( 4) 97.88( 2) 82.64( 4) 84.73( 6) 78.62( 2) 41.18(12)
5 Valla Jakub TZL0710 752.13 2. 78.23( 6) 62.11( 6) 83.04( 6) 42.15( 9) 84.12( 2) 83.52( 2) 44.15( 5) 95.17( 3) 93.76( 3) 96.71( 2) 75.47( 8)
6 Huleja Martin TZL0604 480.89 1. 112.36( 1)109.63( 1) 53.43( P) 105.47( 1) 100.00( 1)
7 Špaňhel Petr VIC0610 401.74 3. 59.41(10) 43.76( 8) 80.26( 3) 44.64( P) 94.89( 3) 78.78( 6)
8 Hala Jaromír VIC0606 364.56 2. 97.89( 2) 98.58( 3) 87.07( 4) 40.51( P) 40.51( P)
9 Novotný Miloš TZL0702 341.72 3. 57.65( 7) 37.97( P) 45.69( 7) 25.63( 7) 62.99( 5) 63.90( 3) 47.89(11)
10 Kužela Michal TZL0713 327.73 4. 63.80( 9) 59.76( 6) 74.29( 5) 78.28( 4) 51.60( 9)
11 Mudrák Šimon LCE0601 311.60 1. 105.71( 1)100.44( 2) 105.45( 1)
12 Petrla Michal TZL0708 220.46 4. 70.70( 7) 24.50( P) 75.66( 4) 49.60(10)
13 Minařík Petr TZL0709 195.07 7. 72.02( 7) 65.82( 8) 0.00(10) 57.23( 7)
14 Švestka Štěpán KVS0600 175.47 6. 61.33( 8) 28.92( 7) 27.40(11) 57.82( 6)
15 Dittrich Matouš SKM1000 103.14 1. 103.14( 1)
16 Slováček Ondřej TZL0902 99.53 2. 99.53( 2)
17 Pekárek David TZL1000 97.33 3. 97.33( 3)
18 Honner Jaroslav TZL0701 82.98 5. 9.22( P) 73.76( 5)

H18C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Sláma Šimon LCE0502 600.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Zácha David SKM0400 466.64 1. 75.20( 2) 0.00( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 30.01( 3) 61.43( 6)
3 Veselý Jonáš VIC0411 406.33 1. 100.00( 1) 45.15( P) 72.51( 2)100.00( 1) 88.67( 4)
4 Graubner Tadeáš TZL0407 327.52 1. 36.39( P)100.00( 1) 46.16( 2) 53.60( 2) 91.37( 3)
5 Pavlík Adam TZL0810 104.54 1. 104.54( 1)
6 Linhart Jakub TZL0813 104.09 2. 104.09( 2)
7 Jahudka Tomáš TZL0815 80.77 5. 80.77( 5)

H35C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Dittrich Pavel SKM7501 1003.54 1. 108.98( 1)104.10( 1) 112.18( 1)111.19( 1)107.50( 1) 112.88( 1)114.25( 1)113.90( 1) 114.92( 1)107.74( 1)104.68( 1) 106.05( 1)
2 Švestka Vítězslav KVS7301 821.57 2. 87.02( 7) 91.00( 5) 84.05( 9) 88.77( 5) 92.93( 4) 76.64( 5) 91.29( P) 103.07( 2)102.06( 2) 81.38( 5) 78.83( 5)
3 Vlček Roman SKM7000 798.47 3. 94.24( 3) 85.46( 6) 84.28( 8) 86.85( 6) 91.96( 5) 89.42( 3) 71.70( 6) 90.08( 3) 93.16( 3) 83.02( 3) 79.80( 6) 77.93( 6)
4 Sláma Lumír LCE8103 699.84 5. 77.76( P) 84.65( 7) 76.09( 9) 87.83( 7) 68.94( 9) 74.89( 5) 82.97( 5) 72.38( 8) 61.97( 6) 59.53(10) 74.33( 7)
5 Rytíř Michal SKM7325 696.88 3. 78.96( 8) 67.77( 9) 77.61( 9) 84.85( 3) 80.67( 6) 82.83( 4) 83.41( 4) 73.72( 8) 67.06( 9)
6 Vlček Jiří VIC7700 677.61 2. 96.78( 2) 82.48( 7) 41.27(16) 75.29( P) 62.02( 8) 80.63( 7) 62.46(10) 59.28( 7) 83.38( 4) 75.29( P)
7 Pavlas Radek TZL8503 578.85 2. 64.32( P) 80.78( 4) 100.91( 2) 96.02( 2) 87.77( 4) 74.70( 6) 74.35( 7)
8 Pavlica Jiří KVS7501 565.52 6. 76.63( 9) 46.62(10) 70.88(12) 34.64(11) 72.61(10) 63.51(10) 78.07( 6) 62.84( P) 57.82(12) 36.54(18)
9 Svoboda Petr TZL7937 552.41 5. 50.85(12) 33.51(12) 71.30(11) 48.88(10) 61.38( P) 67.91( 8) 64.28( 7) 59.48( 8) 50.70(13) 67.34( 5) 54.36( 8) 43.03(13) 55.51(16)
10 Pěček Vítězslav SKM7104 525.21 4. 52.07(11) 81.36( 5) 81.47( 4) 83.49( 4) 87.77( 4) 76.87( 5) 62.18(12)
11 Kusák Ivan TZL6502 480.90 4. 69.09(10) 37.72(11) 78.50(10) 83.17( 7) 53.43( P) 74.23( 6) 84.76( 4)
12 Kubíček Petr VIC7801 420.19 7. 59.32(11) 46.69( P) 38.92( 9) 46.65( 9) 61.21(11) 55.47( 8) 65.24( 7) 46.69( P)
13 Mašláň Jakub TZL7801 406.96 7. 65.59(11) 80.92( 8) 64.23(13) 77.38( 8) 45.22( P) 73.62( 7)
14 Sadílek Martin VIC6901 365.74 2. 98.85( 2) 87.60( 5) 98.01( 2) 40.64( P) 40.64( P)
15 Šidla Jan TZL6808 345.42 1. 38.38( P) 102.26( 2) 98.73( 2)106.05( 1)
16 Pěček Martin SKM7301 338.36 2. 93.01( 3) 97.70( 2) 83.29( 7) 64.36(11)
17 Honner Jaroslav TZL7803 318.00 3. 97.05( 3) 91.98( 3) 35.33( P) 93.64( 3)
18 Sadílek Ondřej OTK7300 316.18 3. 35.13( P) 35.13( P) 90.00( 3) 70.04( 9) 85.88( 4)
19 Ošmera Jakub SKM7800 279.33 2. 93.60( 4) 94.81( 2) 90.92( 4)
20 Novotný Marek TZL7301 266.70 8. 29.63( P) 70.80( 8) 38.64(14) 58.25(11) 69.38( 8)
21 Marek Martin VIC7624 257.92 1. 96.83( 2) 28.66( P) 103.77( 1) 28.66( P)
22 Novosad Pavel TZL7401 230.97 7. 62.66(14) 25.66( P) 75.59( 7) 67.06( 9)
23 Vintr Radek TZL7701 230.45 5. 92.01( 5) 25.61( P) 58.67(12) 54.16(17)
24 Mudrák Stanislav LCE6701 206.46 4. 22.94( P) 92.32( 4) 91.20( 6)
25 Černoch Karel TZL6835 161.30 6. 17.92( P) 84.19( 6) 59.19(15)
26 Hala Miroslav VIC7601 133.99 13. 47.14(13) 57.07(15) 14.89( P) 14.89( P)
27 Pekárek Evžen TZL7007 121.91 1. 13.55( P)108.36( 1)
28 Müller Libor OTK7201 110.41 8. 12.27( P) 85.87( 8) 12.27( P)
29 Slováček Tomáš TZL8002 108.66 3. 12.07( P) 96.59( 3)
30 Schäfer Michal TZL6304 108.34 4. 89.08( 4) 12.04( P) 7.22(19)
31 Zicha Jiří LCE7708 107.48 3. 11.94( P) 95.54( 3)
32 Pernička Petr TZL7336 102.32 6. 90.95( 6) 11.37( P) 0.00(10)
33 Háj Jakub TZL8501 98.89 3. 10.99( P) 87.90( 3)
34 Stachoň Zdeněk SKM8014 96.96 2. 96.96( 2)
35 Hubáček Josef LCE6127 96.42 6. 10.71( P) 85.71( 6)
36 Sedláček Jaroslav HLV6404 76.66 9. 8.52( P) 68.14( 9)
37 Fišer Petr GIG7502 68.27 13. 7.59( P) 60.68(13)
38 Macka Radek LCE8110 67.10 14. 7.46( P) 59.64(14)
39 Krejčík Zbyněk TZL5704 28.78 15. 3.20( P) 25.58(15)
40 Furmánek Zdeněk KVS7400 1.52 14. 1.52(14)

H45C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Vintr Radek TZL7701 749.78 1. 100.00( 1) 110.03( 1) 83.31( P) 96.18( 2)108.64( 1) 64.46( 6) 94.73( 3) 92.43( 5)
2 Sedláček Jaroslav HLV6404 663.15 1. 73.68( P) 93.17( 4) 87.43( 2) 73.39( 2)100.00( 1) 52.90( 7) 72.93( 7)109.65( 1)
3 Láznička Libor TZL6701 507.26 2. 98.34( 2) 94.33( 3) 56.36( P) 85.13( 4) 89.47( 3) 42.66( 3) 40.97( 8)
4 Hrbáček Tomáš LCE7702 501.05 2. 55.67( P) 88.15( 5) 46.86( 4) 40.49( 6) 40.46( 5) 87.85( 2) 42.04( 8) 99.53( 2)
5 Furmánek Zdeněk KVS7400 437.23 3. 56.67( 3) 64.53( 3) 35.53( 8) 51.63( 5) 62.05( 4) 84.93( 3) 81.89( 6)
6 Sadílek Ondřej OTK7300 374.77 1. 41.64( P) 100.00( 1) 100.00( 1) 41.64( P) 91.49( 4)
7 Jelínek Vít TZL5102 332.98 2. 83.08( 7) 71.13( 7) 37.00( P) 50.95( 2) 90.82( 3)
8 Škoda František LCE7439 332.02 1. 36.89( P) 89.00( 5) 108.38( 1) 97.75( 4)
9 Černoch Karel TZL6835 319.17 2. 35.46( P) 95.44( 3)101.89( 2) 86.38( 6)
10 Šiška Oto OTK7202 209.30 2. 90.40( 3) 95.64( 2) 23.26( P)
11 Riessler Otto OTK6800 208.51 4. 23.17( P) 57.07( 7) 77.30( 4) 23.17( P) 27.80( 9)
12 Strakoš Bohumil TZL6345 190.98 2. 85.12( 2) 84.64( 6) 21.22( P)
13 Kunz Petr OTK6910 190.28 6. 21.14( P) 80.97( 6) 67.03( 6) 21.14( P)
14 Fišer Petr GIG7502 189.79 2. 21.09( P) 70.22( 5) 98.48( 2)
15 Vrubel Karel TZL6401 140.46 3. 56.91( 8) 15.61( P) 67.94( 3)
16 Vlček Jiří VIC7700 128.58 1. 14.29( P) 100.00( 1) 14.29( P)
16 Sadílek Martin VIC6901 128.58 1. 14.29( P) 100.00( 1) 14.29( P)
18 Slezák Libor LCE6207 125.17 1. 13.91( P) 111.26( 1)
19 Šidla Jan TZL6808 117.10 1. 13.01( P) 104.09( 1)
20 Hubáček Josef LCE6127 116.48 1. 12.94( P) 103.54( 1)
21 Podmolík Tomáš TZL6915 110.73 2. 12.30( P) 98.43( 2)
22 Schäfer Michal TZL6304 110.23 3. 12.25( P) 97.98( 3)
23 Pekárek Evžen TZL7007 109.67 3. 12.19( P) 97.48( 3)
24 Vavrys Petr LCE6413 108.96 2. 12.11( P) 96.85( 2)
25 Müller Libor OTK7201 104.25 5. 11.58( P) 81.09( 5) 11.58( P)
26 Zentrich David OTK7101 101.58 4. 90.29( 4) 11.29( P)
27 Slováček Rudolf TZL5402 96.74 4. 10.75( P) 85.99( 4)
28 Beňovský Jiří KVS6801 93.66 5. 10.41( P) 83.25( 5)
29 Hala Miroslav VIC7601 48.51 4. 37.73( 4) 5.39( P) 5.39( P)

H55C (započteno závodů:9)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
GIG+HLV 3
KON 4
TZL 5
SKM 6
VIC 7
KVS 8
KVS 9
OTK+GIG 10
OOL 11
OSN 12
ABM 13
VIC 14
1 Štípek Rostislav TZL5702 777.89 1. 100.00( 1) 99.92( 2) 97.17( 3) 86.43( P)100.70( 2) 93.67( 4) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Plášek Martin LCE6118 751.70 1. 83.52( P) 98.67( 3) 89.41( 4) 89.40( 2) 97.46( 3)104.82( 1) 88.42( 2)100.00( 1)
3 Jelínek Vít TZL5102 499.01 1. 55.45( P)101.84( 1) 87.95( 5)100.00( 1) 79.56( 2) 74.21( 2)
4 Krajča Pavel OTK5700 448.89 1. 101.41( 1) 99.83( 2) 96.56( 4)101.21( 2) 49.88( P)
5 Moser Zdeněk SKM6200 396.94 1. 88.57( 5) 0.00( 6) 51.68( 6) 100.00( 1) 56.69( 2)100.00( 1)
6 Slováček Rudolf TZL5402 391.69 3. 83.70( 6) 78.90( 5) 43.52( P) 91.60( 6) 93.97( 3)
7 Janků Josef KVS6200 316.34 1. 100.00( 1) 86.32( 3) 94.87( 5) 35.15( P)
8 Kaloč Vítězslav KVS5904 294.12 2. 60.84( 2) 57.97( 2) 30.90( 4) 31.02( 7) 32.68( P) 80.71( 3)
9 Slezák Libor LCE6207 225.00 1. 25.00( P) 100.00( 1) 100.00( 1)
10 Háj Bohumil TZL5601 221.61 1. 93.99( 4)103.00( 1) 24.62( P)
11 Piše Dušan LCE6702 203.31 2. 22.59( P) 40.80( 8) 41.21( 3) 98.71( 2)
12 Tomášek Pavel OTK5800 93.96 7. 83.52( 7) 10.44( P)