Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 8:03 | |
2. | Rokosová Anna | JJN1366 | C | Team Jizerky | 9:50 | + 1:47 |
3. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 10:13 | + 2:10 |
4. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:27 | + 2:24 |
5. | Valtrová Tea | JJN1352 | C | Team Jizerky | 12:03 | + 4:00 |
6. | Lánská Elena | JJN1358 | C | Team Jizerky | 12:30 | + 4:27 |
7. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 14:06 | + 6:03 |
8. | Janatová Ester | TJN1450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:01 | + 6:58 |
9. | Seemann Eliška | KDZ1451 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 18:28 | + 10:25 |
10. | Karafiátová Kamila | BOR1451 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:16 | + 14:13 |
11. | Erbenová Marina | STB1451 | C | TJ Stadion Nový Bor | 32:15 | + 24:12 |
12. | Stadtherrová Leontýna | JJN1460 | C | Team Jizerky | 60:42 | + 52:39 |
Hájková Alžběta | JJN1353 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Stará Dominika | JJN1652 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | B | Team Jizerky | 7:31 | |
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | B | KOB Děčín | 8:08 | + 0:37 |
3. | Michálková Ela | BOR1152 | B | OK Jiskra Nový Bor | 8:27 | + 0:56 |
4. | Heczková Emma | VLI1252 | B | Slavia Liberec orienteering | 8:58 | + 1:27 |
5. | Kubešová Eliška | VLI1152 | B | Slavia Liberec orienteering | 9:50 | + 2:19 |
6. | Stadtherrová Adéla | JJN1150 | C | Team Jizerky | 10:21 | + 2:50 |
7. | Valtrová Ema | JJN1152 | B | Team Jizerky | 10:56 | + 3:25 |
8. | Pešíková Ela | VLI1253 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:14 | + 3:43 |
9. | Bábková Klára | LDC1251 | C | KOB Děčín | 12:28 | + 4:57 |
10. | Válková Adéla | BOR1154 | C | OK Jiskra Nový Bor | 12:37 | + 5:06 |
11. | Krausová Amálie | DOK1251 | C | OK Doksy | 13:13 | + 5:42 |
12. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:16 | + 6:45 |
13. | Ryšánková Alice | KUL1150 | C | KOB Ústí nad Labem | 15:03 | + 7:32 |
14. | Kottíková Anežka | JJN1155 | C | Team Jizerky | 17:37 | + 10:06 |
15. | Auerová Karolína | TJN1255 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:14 | + 12:43 |
Oravcová Amálie | JJN1153 | C | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiráková Adéla | JJN1052 | B | Team Jizerky | 11:05 | |
2. | Pechová Marie | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | 11:16 | + 0:11 |
3. | Rudolfová Elisabeth | JJN1056 | B | Team Jizerky | 12:04 | + 0:59 |
4. | Portz Viktoria | KUL1051 | C | KOB Ústí nad Labem | 12:27 | + 1:22 |
5. | Janatová Violka | TJN0956 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:32 | + 1:27 |
6. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:12 | + 2:07 |
7. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:17 | + 2:12 |
8. | Čupcová Viktorie | BOR0957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:35 | + 2:30 |
9. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | C | Team Jizerky | 13:48 | + 2:43 |
10. | Urbanová Emma | BOR1060 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:56 | + 2:51 |
11. | Feřtová Eliška | VLI1056 | B | Slavia Liberec orienteering | 14:17 | + 3:12 |
12. | Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:23 | + 3:18 |
12. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | B | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 14:23 | + 3:18 |
14. | Plachá Běla | LDC0953 | C | KOB Děčín | 15:46 | + 4:41 |
15. | Taussigová Kristýna | KUL1052 | C | KOB Ústí nad Labem | 18:27 | + 7:22 |
16. | Hrdá Kristýna | VLI0953 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:38 | + 7:33 |
17. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 32:30 | + 21:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brzobohatá Eliška | KDZ1150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 29:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 12:00 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 12:15 | + 0:15 |
3. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 12:22 | + 0:22 |
4. | Soukupová Marie | BOR0952 | A | OK Jiskra Nový Bor | 13:01 | + 1:01 |
5. | Komárková Adéla | KUL0854 | C | KOB Ústí nad Labem | 16:35 | + 4:35 |
6. | Cicvárková Klára | JJN0751 | C | Team Jizerky | 18:47 | + 6:47 |
7. | Špidlová Ester | LLI0861 | C | LOK-o Liberec | 22:52 | + 10:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konovalova Daria | BOR0661 | B | OK Jiskra Nový Bor | 14:35 | |
2. | Zoubková Šárka | TJN0554 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:25 | + 0:50 |
3. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:40 | + 1:05 |
4. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:53 | + 2:18 |
5. | Gruntová Alena | KUL0653 | C | KOB Ústí nad Labem | 17:39 | + 3:04 |
5. | Derflová Eliška | KUL0550 | C | KOB Ústí nad Labem | 17:39 | + 3:04 |
7. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:44 | + 8:09 |
Podoubská Adéla | JJN0650 | B | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 15:21 | ||
2. | Menclová Anna | JEN0452 | C | OB Jenišovice | 22:30 | + 7:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:56 | 8326 | |
2. | Martanová Lea | TUR0555 | R | OOB TJ Turnov | 14:01 | + 0:05 | 8278 |
3. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 14:38 | + 0:42 | 7923 |
4. | Kubecová Kateřina | STB9999 | C | TJ Stadion Nový Bor | 15:03 | + 1:07 | 7683 |
5. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 15:29 | + 1:33 | 7434 |
6. | Šklíbová Michaela | TJN0153 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:42 | + 1:46 | 7309 |
7. | Thořová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 15:51 | + 1:55 | 7222 |
8. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 15:54 | + 1:58 | 7194 |
9. | Martanová Elin | TUR0253 | R | OOB TJ Turnov | 16:01 | + 2:05 | 7126 |
10. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | C | Team Jizerky | 16:03 | + 2:07 | 7107 |
11. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:11 | + 2:15 | 7030 |
12. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 16:18 | + 2:22 | 6963 |
13. | Dlabajová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 16:19 | + 2:23 | 6954 |
14. | Janatová Lucie | TJN8154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:36 | + 2:40 | 6790 |
15. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:07 | + 3:11 | 6493 |
16. | Marhanová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:25 | + 3:29 | 6320 |
17. | Šákrová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:30 | + 3:34 | 6272 |
18. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:00 | + 4:04 | 5984 |
19. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | C | OK Doksy | 18:10 | + 4:14 | 5888 |
20. | Šritrová Lenka | TUR0250 | C | OOB TJ Turnov | 18:25 | + 4:29 | 5744 |
21. | Baierová Hana | TUR8989 | C | OOB TJ Turnov | 18:27 | + 4:31 | 5725 |
22. | Nedbálková Hana | BOR9750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:59 | + 5:03 | 5418 |
23. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:29 | + 5:33 | 5130 |
24. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 19:51 | + 5:55 | 4918 |
25. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 20:23 | + 6:27 | 4611 |
26. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:36 | + 6:40 | 4486 |
27. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:42 | + 6:46 | 4429 |
28. | Černá Petra | LLI0250 | LOK-o Liberec | 20:49 | + 6:53 | ||
Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednářová Veronika | BOR8052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:33 | ||
2. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 23:19 | + 1:46 | ||
3. | Chvojková Renata | BOR9350 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:52 | + 2:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seemann Anna | KDZ8750 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 18:51 | |
2. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 20:06 | + 1:15 |
3. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:49 | + 3:58 |
4. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 24:16 | + 5:25 |
5. | Janatová Dana | TJN8450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:05 | + 6:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:14 | |
2. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:43 | + 0:29 |
3. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Litvínov | 17:55 | + 0:41 |
4. | Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | 20:38 | + 3:24 |
5. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 20:48 | + 3:34 |
6. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:05 | + 4:51 |
7. | Maturová Jana | JJN8250 | C | Team Jizerky | 22:36 | + 5:22 |
8. | Bábková Zuzana | LDC8150 | C | KOB Děčín | 23:31 | + 6:17 |
9. | Kubíková Lenka | LLI8050 | C | LOK-o Liberec | 23:39 | + 6:25 |
10. | Štorcová Alena | KUL8350 | C | KOB Ústí nad Labem | 26:05 | + 8:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:17 | |
2. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 16:20 | + 1:03 |
3. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:47 | + 1:30 |
4. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:46 | + 2:29 |
5. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:39 | + 3:22 |
6. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:50 | + 3:33 |
7. | Vokušová Dana | JJN7750 | C | Team Jizerky | 20:13 | + 4:56 |
8. | Lánská Milena | JJN7651 | C | Team Jizerky | 21:35 | + 6:18 |
9. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:06 | + 7:49 |
10. | Plachá Kateřina | LDC7751 | C | KOB Děčín | 23:27 | + 8:10 |
11. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:41 | + 10:24 |
12. | Brzobohatá Pavla | KDZ7550 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 25:58 | + 10:41 |
13. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:17 | + 11:00 |
14. | Menclová Jana | JEN7556 | C | OB Jenišovice | 32:41 | + 17:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koutná Olga | BOR7152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:00 | |
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:57 | + 0:57 |
3. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 16:55 | + 1:55 |
4. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 17:41 | + 2:41 |
5. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:42 | + 2:42 |
6. | Sochová Petra | BOR7363 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:01 | + 3:01 |
7. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 18:49 | + 3:49 |
8. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:06 | + 9:06 |
9. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 27:41 | + 12:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 16:55 | |
2. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 17:39 | + 0:44 |
3. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:10 | + 1:15 |
4. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 19:02 | + 2:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:23 | |
2. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:30 | + 7:07 |
3. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 28:30 | + 13:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Petra | 1VD5850 | SG Zittau Süd | 22:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:21 | |
2. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:32 | + 1:11 |
3. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:11 | + 6:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 28:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 7:12 | |
2. | Drbohlav Marek | TUR1409 | C | OOB TJ Turnov | 8:08 | + 0:56 |
3. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 8:39 | + 1:27 |
4. | Stránský Jakub | DOK1300 | C | OK Doksy | 9:47 | + 2:35 |
5. | Guida Sebastian | VLI1302 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:36 | + 3:24 |
6. | Pochop Matyáš | TJN1305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 11:28 | + 4:16 |
7. | Šrůta David | BOR1305 | C | OK Jiskra Nový Bor | 11:48 | + 4:36 |
8. | Karafiát Dominik | BOR1306 | C | OK Jiskra Nový Bor | 12:25 | + 5:13 |
9. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:36 | + 5:24 |
10. | Válek Štěpán | BOR1301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:08 | + 5:56 |
11. | Pavlík Přemek | LIT1414 | C | KOB Litvínov | 13:27 | + 6:15 |
12. | Štorc Adam | KUL1400 | C | KOB Ústí nad Labem | 13:49 | + 6:37 |
13. | Hájek Antonín | JJN1502 | C | Team Jizerky | 13:50 | + 6:38 |
14. | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:55 | + 6:43 |
15. | Arnošt Čeněk | TJN1601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:25 | + 7:13 |
16. | Kolaja Jaromír | VLI1501 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:29 | + 8:17 |
17. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 15:45 | + 8:33 |
18. | Maršík Ladislav | DOK1400 | C | OK Doksy | 16:36 | + 9:24 |
19. | Sodomka Kryštof | JJN1300 | C | Team Jizerky | 19:20 | + 12:08 |
20. | Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:10 | + 15:58 |
21. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:32 | + 16:20 |
22. | Markvart Michal | DOK1301 | C | OK Doksy | 24:21 | + 17:09 |
23. | Vlček Šimon | JJN1600 | C | Team Jizerky | 24:28 | + 17:16 |
24. | Kamenár Štěpán | DOK1500 | C | OK Doksy | 26:50 | + 19:38 |
25. | Pochop Teodor | TJN1602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:08 | + 34:56 |
Kysilka Tobiáš | JJN1407 | C | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 8:48 | |
2. | Kubišta Anton | VLI1103 | B | Slavia Liberec orienteering | 9:49 | + 1:01 |
3. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 11:45 | + 2:57 |
4. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 11:51 | + 3:03 |
5. | Kmínek Jan | DOK1100 | B | OK Doksy | 12:06 | + 3:18 |
6. | Matějů Eda | VLI1200 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:19 | + 3:31 |
7. | Jirák Tomáš | JJN1205 | C | Team Jizerky | 12:25 | + 3:37 |
8. | Kubík Tomáš | LLI1208 | C | LOK-o Liberec | 13:02 | + 4:14 |
9. | Erben Vojtěch | STB1100 | C | TJ Stadion Nový Bor | 13:20 | + 4:32 |
10. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 13:58 | + 5:10 |
11. | Lánský Šimon | JJN1105 | B | Team Jizerky | 14:19 | + 5:31 |
12. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:33 | + 5:45 |
13. | Štolba Filip | JJN1206 | C | Team Jizerky | 14:58 | + 6:10 |
14. | Klein David | LTP1200 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:38 | + 7:50 |
15. | Fedorčák Viktor | BOR1204 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:06 | + 8:18 |
16. | Šmídl Matěj | LIT1202 | C | KOB Litvínov | 18:24 | + 9:36 |
17. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 20:57 | + 12:09 |
18. | Novotný Matěj | TJN1105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:02 | + 14:14 |
19. | Štolba Marek | JJN1207 | C | Team Jizerky | 25:14 | + 16:26 |
Plachý Erik | LDC1103 | C | KOB Děčín | DISK | ||
Starý Jakub | JJN1204 | B | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | A | Slavia Liberec orienteering | 11:05 | |
2. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 11:34 | + 0:29 |
3. | Murswiek Jan | BOR0901 | B | OK Jiskra Nový Bor | 11:35 | + 0:30 |
4. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | B | OK Jiskra Nový Bor | 11:49 | + 0:44 |
5. | Beneš Maxmilián | VLI1100 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:33 | + 1:28 |
6. | Pešík Matouš | VLI0903 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:25 | + 2:20 |
7. | Jiroutek Jakub | LLI0902 | C | LOK-o Liberec | 13:43 | + 2:38 |
8. | Přinda Vojtěch | VLI1000 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:03 | + 2:58 |
9. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 14:37 | + 3:32 |
10. | Guida Alessandro | VLI0900 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:19 | + 4:14 |
11. | Kalousek Dominik | JEN0901 | C | OB Jenišovice | 15:33 | + 4:28 |
12. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:39 | + 4:34 |
13. | Hrdlička Vojtěch | VLI1004 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:16 | + 5:11 |
14. | Mohaupt Vít | DOK1001 | C | OK Doksy | 16:37 | + 5:32 |
15. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 17:15 | + 6:10 |
16. | Urban Adam | BOR1009 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:16 | + 24:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 12:01 | |
2. | Šálek Richard | TUR0702 | C | OOB TJ Turnov | 12:25 | + 0:24 |
3. | Patka Marek | BOR0902 | A | OK Jiskra Nový Bor | 13:18 | + 1:17 |
4. | Zeman Jakub | BOR0704 | B | OK Jiskra Nový Bor | 13:21 | + 1:20 |
5. | Přinda Jan | VLI0803 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:24 | + 1:23 |
6. | Guida Francesco | VLI0810 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:58 | + 1:57 |
7. | Fuchs Samuel | KUL0704 | C | KOB Ústí nad Labem | 14:18 | + 2:17 |
8. | Oravec Viktor | JJN0802 | C | Team Jizerky | 15:44 | + 3:43 |
8. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 15:44 | + 3:43 |
10. | Baco Ondřej | LDC0700 | C | KOB Děčín | 17:44 | + 5:43 |
11. | Ryšánek Vojtěch | KUL0701 | C | KOB Ústí nad Labem | 19:35 | + 7:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 12:10 | |
2. | Meier David | VLI0606 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:15 | + 0:05 |
3. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 12:20 | + 0:10 |
4. | Jareš Ondřej | KUL0600 | B | KOB Ústí nad Labem | 13:23 | + 1:13 |
5. | Balej Martin | KUL0603 | C | KOB Ústí nad Labem | 14:40 | + 2:30 |
6. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:41 | + 2:31 |
7. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 15:56 | + 3:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:07 | 8325 | |
2. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 13:50 | + 0:43 | 7902 |
3. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 13:54 | + 0:47 | 7863 |
4. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 14:06 | + 0:59 | 7745 |
5. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 14:20 | + 1:13 | 7608 |
6. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:23 | + 1:16 | 7578 |
7. | Světnický František | TUR0214 | R | OOB TJ Turnov | 14:24 | + 1:17 | 7568 |
8. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:30 | + 1:23 | 7509 |
8. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 14:30 | + 1:23 | 7509 |
10. | Dlabaja Štěpán | JJN8508 | C | Team Jizerky | 15:01 | + 1:54 | 7205 |
11. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 15:05 | + 1:58 | 7165 |
11. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 15:05 | + 1:58 | 7165 |
13. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 15:36 | + 2:29 | 6861 |
14. | Šákr Vít | BOR9301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:55 | + 2:48 | 6674 |
15. | Panovec Jan | SSU8931 | C | SK Severka Šumperk | 16:00 | + 2:53 | 6625 |
16. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:03 | + 2:56 | 6595 |
16. | Přinda Lukáš | VLI7701 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:03 | + 2:56 | 6595 |
18. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 16:15 | + 3:08 | 6477 |
19. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:21 | + 3:14 | 6418 |
19. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:21 | + 3:14 | 6418 |
21. | Mencl Jan | TUR0201 | C | OOB TJ Turnov | 16:22 | + 3:15 | 6408 |
22. | Dudík Petr | TUR8917 | C | OOB TJ Turnov | 16:35 | + 3:28 | 6281 |
23. | Nejman Stanislav | TUR9500 | C | OOB TJ Turnov | 16:50 | + 3:43 | 6133 |
24. | Šmaus Jan | TJN9700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:00 | + 3:53 | 6035 |
25. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:57 | + 4:50 | 5475 |
26. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:13 | + 5:06 | 5317 |
27. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:22 | + 5:15 | 5229 |
28. | Petr Josef | VLI6300 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:22 | + 6:15 | 4639 |
29. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:48 | + 6:41 | 4384 |
30. | Reichl Tomáš | MKP0100 | C | SK Meteor Kačerov | 20:55 | + 7:48 | 3725 |
31. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:56 | + 7:49 | 3715 |
32. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:01 | + 7:54 | 3666 |
33. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 23:23 | + 10:16 | 2270 |
34. | Šebelka Matěj | VLI0805 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:08 | + 16:01 | 0 |
Zabořil Vojtěch | TUR0110 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:22 | 2199 | |
2. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:13 | + 0:51 | 2080 |
3. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 15:29 | + 1:07 | 2043 |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 16:31 | + 2:09 | 1898 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 15:38 | |
2. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:26 | + 0:48 |
3. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:44 | + 1:06 |
4. | Hájek Jan | KUO8002 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 17:04 | + 1:26 |
5. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 18:01 | + 2:23 |
6. | Kubišta Adam | NNN Neregistrovaní | 20:01 | + 4:23 | ||
7. | Jurkiewicz Patrik | SCP7800 | C | OK Sparta Praha | 35:28 | + 19:50 |
Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rudolf Lukáš | JJN7901 | C | Team Jizerky | 16:40 | |
2. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:08 | + 0:28 |
3. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 17:59 | + 1:19 |
4. | Ježowicz Roman | VLI8002 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:54 | + 3:14 |
5. | Karafiát Filip | BOR7900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:57 | + 3:17 |
6. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:12 | + 6:32 |
7. | Kalousek Zdeněk | JEN8200 | C | OB Jenišovice | 30:13 | + 13:33 |
8. | Plachý Jiří | LDC7900 | C | KOB Děčín | 31:24 | + 14:44 |
Erben Jiří | STB7700 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 14:17 | |
2. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 15:38 | + 1:21 |
3. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:04 | + 1:47 |
4. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:08 | + 1:51 |
5. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 16:32 | + 2:15 |
6. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:03 | + 2:46 |
7. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:30 | + 3:13 |
8. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:43 | + 4:26 |
9. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:00 | + 4:43 |
10. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:19 | + 5:02 |
11. | Novotný Vít | TJN7601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:02 | + 7:45 |
12. | Wilfert Otakar | KUL7500 | C | KOB Ústí nad Labem | 22:09 | + 7:52 |
13. | Oravec Tomáš | JJN7505 | C | Team Jizerky | 23:29 | + 9:12 |
14. | Špidla Kryštof | LLI7608 | C | LOK-o Liberec | 27:03 | + 12:46 |
15. | Hrdý Pavel | VLI7404 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:51 | + 19:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:26 | |
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 15:37 | + 0:11 |
3. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 16:21 | + 0:55 |
4. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:31 | + 1:05 |
5. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 16:41 | + 1:15 |
6. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 17:18 | + 1:52 |
7. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:38 | + 3:12 |
8. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:11 | + 3:45 |
9. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 19:12 | + 3:46 |
10. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:23 | + 3:57 |
11. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 19:46 | + 4:20 |
12. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:57 | + 4:31 |
13. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:31 | + 5:05 |
14. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:00 | + 6:34 |
15. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | C | KOB Ústí nad Labem | 22:26 | + 7:00 |
16. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:28 | + 8:02 |
17. | Husárek Radovan | TUV7101 | C | SOK TJ Turnov | 26:27 | + 11:01 |
18. | Mencl Martin | JEN7301 | C | OB Jenišovice | 34:25 | + 18:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 15:12 | |
2. | Wolfram Frank | 1VD6800 | SG Zittau Süd | 17:13 | + 2:01 | |
2. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK Meteor Kačerov | 17:13 | + 2:01 |
4. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 18:04 | + 2:52 |
5. | Doležal Miloš | BOR6601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:32 | + 5:20 |
6. | Beneš Petr | KDZ6700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 21:24 | + 6:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 26:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:19 | |
2. | Vokuš Zdeněk | JJN5601 | C | Team Jizerky | 25:29 | + 7:10 |
3. | Drbohlav Mirek | TUR5500 | C | OOB TJ Turnov | 27:22 | + 9:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:10 | |
2. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:07 | + 2:57 |
3. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 18:45 | + 3:35 |
4. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:03 | + 27:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachner Jan | VLI4600 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:10 | |
2. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 27:54 | + 6:44 |
3. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 49:22 | + 28:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 16:37 | |
2. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:51 | + 7:14 |
3. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:39 | + 11:02 |
4. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:29 | + 11:52 |
5. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 37:33 | + 20:56 |
6. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 45:04 | + 28:27 |
Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Josefína | TJN0864 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 8:39 | |
2. | Kottíková Lucie | NNNxx01 | Neregistrovaní | 9:08 | + 0:29 | |
3. | Vozková Veronika | NNN Neregistrovaní | 10:24 | + 1:45 | ||
4. | Kočí Anna | FYD9451 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 10:37 | + 1:58 |
5. | Kitzbergerová Michaela | NNN Neregistrovaní | 10:41 | + 2:02 | ||
6. | Kottík Michal | NNNxx02 | Neregistrovaní | 11:17 | + 2:38 | |
7. | Kostelníková Nikola | JJN | Team Jizerky | 11:44 | + 3:05 | |
8. | Kubišta Vavro | NNN Neregistrovaní | 12:34 | + 3:55 | ||
9. | Auer Petr | NNN Neregistrovaní | 14:56 | + 6:17 | ||
10. | Diener Jannik | CHA | OK Chrastava | 22:05 | + 13:26 | |
11. | Erbenová Blanka | STB8550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:02 | + 17:23 |
12. | Bednářová Markéta | NNN Neregistrovaní | 39:29 | + 30:50 | ||
Diener Theresa | CHA | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč David | LLI | LOK-o Liberec | 15:11 | ||
2. | Pešík Michal | JLI7701 | C | OB Jizerky | 16:20 | + 1:09 |
3. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 17:55 | + 2:44 | |
4. | Štolba Pavel | JJN7701 | C | Team Jizerky | 17:59 | + 2:48 |
5. | Válek Ondřej | 0020001 | Aktivit | 20:20 | + 5:09 | |
6. | Votava David | 0070001 | DSVJ | 20:56 | + 5:45 | |
7. | Votavová Světlana | 0070002 | DSVJ | 21:14 | + 6:03 | |
8. | Kostelník Jan | JJN | Team Jizerky | 22:03 | + 6:52 | |
9. | Matoušková Petra | NNN Neregistrovaní | 25:30 | + 10:19 | ||
10. | Dušková Petra | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:06 | + 13:55 | |
11. | Pochop Martin | TJN8101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:49 | + 14:38 |
12. | Sodomkova Jana | JJN7951 | C | Team Jizerky | 36:34 | + 21:23 |
13. | Stadtherr Jaroslav | JJN8101 | C | Team Jizerky | 37:33 | + 22:22 |