Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erbenová Marina | STB1451 | C | TJ Stadion Nový Bor | 12:11 | |
2. | Nová Eliška Anna | DKP1551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:16 | + 3:05 |
3. | Baumanová Anna Marie | TJN1454 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:27 | + 3:16 |
4. | Stadtherrová Leontýna | JJN1460 | C | Team Jizerky | 29:02 | + 16:51 |
5. | Svobodová Patricie | BOR1850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:47 | + 25:36 |
Stará Dominika | JJN1652 | C | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 9:16 | |
2. | Hájková Alžběta | JJN1353 | C | Team Jizerky | 11:14 | + 1:58 |
3. | Kuprová Hana | JJN1361 | C | Team Jizerky | 11:42 | + 2:26 |
4. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:27 | + 4:11 |
5. | Seemann Eliška | KDZ1451 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 14:31 | + 5:15 |
6. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 15:10 | + 5:54 |
7. | Valtrová Tea | JJN1352 | C | Team Jizerky | 15:29 | + 6:13 |
8. | Rokosová Anna | JJN1366 | C | Team Jizerky | 15:59 | + 6:43 |
9. | Karafiátová Kamila | BOR1451 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:41 | + 9:25 |
10. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:12 | + 9:56 |
Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Ela | BOR1152 | B | OK Jiskra Nový Bor | 12:25 | |
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | B | KOB Děčín | 13:14 | + 0:49 |
3. | Kutková Sára | TUR1351 | B | OOB TJ Turnov | 13:17 | + 0:52 |
4. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | B | Team Jizerky | 14:04 | + 1:39 |
5. | Valtrová Ema | JJN1152 | B | Team Jizerky | 14:23 | + 1:58 |
6. | Oravcová Amálie | JJN1153 | C | Team Jizerky | 15:55 | + 3:30 |
7. | Kvapilová Klára | TUV1199 | B | SOK TJ Turnov | 16:09 | + 3:44 |
8. | Bábková Klára | LDC1251 | C | KOB Děčín | 20:20 | + 7:55 |
9. | Krausová Amálie | DOK1251 | C | OK Doksy | 21:11 | + 8:46 |
10. | Kubešová Eliška | VLI1152 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:20 | + 8:55 |
11. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:10 | + 9:45 |
12. | Pešíková Ela | VLI1253 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:20 | + 9:55 |
13. | Ryšánková Alice | KUL1150 | C | KOB Ústí nad Labem | 24:35 | + 12:10 |
14. | Stadtherrová Adéla | JJN1150 | C | Team Jizerky | 25:52 | + 13:27 |
15. | Auerová Karolína | TJN1255 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:55 | + 15:30 |
16. | Válková Adéla | BOR1154 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:46 | + 16:21 |
Heczková Emma | VLI1252 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiráková Adéla | JJN1052 | B | Team Jizerky | 12:02 | |
2. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | B | SOK TJ Turnov | 12:36 | + 0:34 |
3. | Portz Viktoria | KUL1051 | C | KOB Ústí nad Labem | 13:47 | + 1:45 |
4. | Rudolfová Elisabeth | JJN1056 | B | Team Jizerky | 13:58 | + 1:56 |
5. | Janatová Violka | TJN0956 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:04 | + 3:02 |
6. | Čupcová Viktorie | BOR0957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:21 | + 3:19 |
7. | Pechová Marie | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:22 | + 3:20 |
8. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | B | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 16:47 | + 4:45 |
9. | Feřtová Eliška | VLI1056 | B | Slavia Liberec orienteering | 17:32 | + 5:30 |
10. | Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:46 | + 5:44 |
11. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | C | Team Jizerky | 18:00 | + 5:58 |
12. | Svobodová Anna | LLI0955 | C | LOK-o Liberec | 19:01 | + 6:59 |
13. | Urbanová Emma | BOR1060 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:34 | + 7:32 |
14. | Plachá Běla | LDC0953 | C | KOB Děčín | 20:17 | + 8:15 |
15. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:23 | + 8:21 |
16. | Hrdá Kristýna | VLI0953 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:33 | + 9:31 |
17. | Ledabylová Eliška | TUR1054 | C | OOB TJ Turnov | 24:46 | + 12:44 |
18. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 30:45 | + 18:43 |
19. | Taussigová Kristýna | KUL1052 | C | KOB Ústí nad Labem | 31:36 | + 19:34 |
Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brzoibohatá Eliška | KDZ1150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 29:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 14:40 | |
2. | Soukupová Marie | BOR0952 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:42 | + 1:02 |
3. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 16:42 | + 2:02 |
4. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 17:25 | + 2:45 |
5. | Cicvárková Klára | JJN0751 | C | Team Jizerky | 22:22 | + 7:42 |
6. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 23:50 | + 9:10 |
7. | Komárková Adéla | KUL0854 | C | KOB Ústí nad Labem | 26:37 | + 11:57 |
8. | Špidlová Ester | LLI0861 | C | LOK-o Liberec | 30:15 | + 15:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podoubská Adéla | JJN0650 | B | Team Jizerky | 19:55 | |
2. | Zoubková Šárka | TJN0554 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:11 | + 1:16 |
3. | Konovalova Daria | BOR0661 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:20 | + 2:25 |
4. | Derflová Eliška | KUL0550 | C | KOB Ústí nad Labem | 22:48 | + 2:53 |
5. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:10 | + 3:15 |
6. | Gruntová Alena | KUL0653 | C | KOB Ústí nad Labem | 23:19 | + 3:24 |
7. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:49 | + 4:54 |
8. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:48 | + 11:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Menclová Anna | JEN0452 | C | OB Jenišovice | 38:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valentová Eva | LCE8966 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:53 | 6788 | |
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 20:22 | + 0:29 | 6629 |
3. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 20:33 | + 0:40 | 6569 |
4. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:45 | + 0:52 | 6503 |
5. | Thořová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 20:56 | + 1:03 | 6443 |
6. | Kubecová Kateřina | STB9999 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:02 | + 1:09 | 6410 |
7. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 21:14 | + 1:21 | 6344 |
8. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22:07 | + 2:14 | 6054 |
9. | Janatová Lucie | TJN8154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:31 | + 2:38 | 5923 |
10. | Šákrová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:17 | + 3:24 | 5671 |
11. | Šklíbová Michaela | TJN0153 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:52 | + 3:59 | 5479 |
12. | Nedbálková Hana | BOR9750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:56 | + 4:03 | 5457 |
13. | Baierová Hana | TUR8989 | C | OOB TJ Turnov | 24:25 | + 4:32 | 5298 |
14. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:15 | + 5:22 | 5024 |
15. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:42 | + 5:49 | 4876 |
16. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | C | OK Doksy | 25:45 | + 5:52 | 4860 |
17. | Šritrová Lenka | TUR0250 | C | OOB TJ Turnov | 26:33 | + 6:40 | 4597 |
18. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:03 | + 7:10 | 4432 |
19. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:35 | + 7:42 | 4257 |
20. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:25 | + 8:32 | 3983 |
21. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:19 | + 9:26 | 3687 |
22. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:56 | + 11:03 | 3156 |
Černá Petra | LLI0250 | LOK-o Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednářová Veronika | BOR8052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:16 | ||
2. | Chvojková Renata | BOR9350 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:05 | + 19:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 23:25 | |
2. | Seemann Anna | KDZ8750 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 24:47 | + 1:22 |
3. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 29:11 | + 5:46 |
4. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:51 | + 6:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 18:23 | |
2. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 18:49 | + 0:26 |
3. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Litvínov | 19:43 | + 1:20 |
4. | Kubíková Lenka | LLI8050 | C | LOK-o Liberec | 21:17 | + 2:54 |
5. | Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | 23:43 | + 5:20 |
6. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:19 | + 5:56 |
7. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 25:13 | + 6:50 |
8. | Maturová Jana | JJN8250 | C | Team Jizerky | 27:32 | + 9:09 |
9. | Sodomkova Jana | JJN7951 | C | Team Jizerky | 28:02 | + 9:39 |
10. | Svobodová Monika | LLI8160 | C | LOK-o Liberec | 29:49 | + 11:26 |
11. | Bábková Zuzana | LDC8150 | C | KOB Děčín | 30:04 | + 11:41 |
12. | Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | 30:55 | + 12:32 |
13. | Štorcová Alena | KUL8350 | C | KOB Ústí nad Labem | 36:04 | + 17:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:33 | |
2. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:32 | + 1:59 |
3. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:14 | + 2:41 |
4. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:39 | + 4:06 |
5. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:25 | + 4:52 |
6. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:15 | + 6:42 |
7. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 25:26 | + 7:53 |
8. | Plachá Kateřina | LDC7751 | C | KOB Děčín | 28:44 | + 11:11 |
9. | Brzobohatá Pavla | KDZ7550 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 32:25 | + 14:52 |
10. | Menclová Jana | JEN7556 | C | OB Jenišovice | 37:07 | + 19:34 |
Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:15 | |
2. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:24 | + 1:09 |
3. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 21:02 | + 1:47 |
4. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:21 | + 2:06 |
5. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 21:50 | + 2:35 |
6. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:16 | + 10:01 |
7. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 37:03 | + 17:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:15 | |
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 18:48 | + 1:33 |
3. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 21:19 | + 4:04 |
4. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 22:44 | + 5:29 |
5. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:00 | + 5:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:03 | |
2. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 18:32 | + 3:29 |
3. | Jedličková Zdena | BOR6250 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:34 | + 7:31 |
4. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:42 | + 7:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Petra | 1VD5850 | SG Zittau Süd | 22:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:27 | |
2. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:47 | + 7:20 |
3. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:23 | + 8:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 34:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaja Jaromír | VLI1501 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:03 | |
2. | Rejman Adam | BOR1500 | C | OK Jiskra Nový Bor | 10:23 | + 0:20 |
3. | Kupr Jaroslav | JJN1501 | C | Team Jizerky | 10:44 | + 0:41 |
4. | Pavlík Eliáš | LIT1717 | C | KOB Litvínov | 10:58 | + 0:55 |
5. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:26 | + 1:23 |
6. | Vlček Šimon | JJN1600 | C | Team Jizerky | 17:21 | + 7:18 |
Hájek Antonín | JJN1502 | C | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drbohlav Marek | TUR1409 | C | OOB TJ Turnov | 9:12 | |
2. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 9:13 | + 0:01 |
3. | Pochop Matyáš | TJN1305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:05 | + 2:53 |
4. | Kysilka Tobiáš | JJN1407 | C | Team Jizerky | 12:24 | + 3:12 |
5. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 12:26 | + 3:14 |
6. | Rudolf Matyáš | JJN1411 | C | Team Jizerky | 13:08 | + 3:56 |
7. | Šrůta David | BOR1305 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:16 | + 4:04 |
8. | Štorc Adam | KUL1400 | C | KOB Ústí nad Labem | 14:34 | + 5:22 |
9. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:38 | + 5:26 |
10. | Karafiát Dominik | BOR1306 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:36 | + 6:24 |
11. | Sodomka Kryštof | JJN1300 | C | Team Jizerky | 16:49 | + 7:37 |
12. | Pavlík Přemek | LIT1414 | C | KOB Litvínov | 17:05 | + 7:53 |
13. | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:34 | + 9:22 |
14. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 19:26 | + 10:14 |
15. | Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:48 | + 10:36 |
16. | Válek Štěpán | BOR1301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:48 | + 11:36 |
17. | Arnošt Čeněk | TJN1601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:49 | + 13:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 11:23 | |
2. | Starý Jakub | JJN1204 | B | Team Jizerky | 11:41 | + 0:18 |
3. | Kmínek Jan | DOK1100 | B | OK Doksy | 12:18 | + 0:55 |
4. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:39 | + 1:16 |
5. | Kubišta Anton | VLI1103 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:20 | + 1:57 |
6. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 13:56 | + 2:33 |
7. | Kubík Tomáš | LLI1208 | C | LOK-o Liberec | 14:50 | + 3:27 |
8. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:24 | + 4:01 |
9. | Matějů Eda | VLI1200 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:30 | + 4:07 |
10. | Plachý Erik | LDC1103 | C | KOB Děčín | 15:32 | + 4:09 |
11. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:39 | + 4:16 |
12. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 17:08 | + 5:45 |
13. | Jirák Tomáš | JJN1205 | C | Team Jizerky | 17:18 | + 5:55 |
14. | Erben Vojtěch | STB1100 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:22 | + 5:59 |
15. | Lánský Šimon | JJN1105 | B | Team Jizerky | 18:20 | + 6:57 |
16. | Louda Štěpán | TUR1209 | C | OOB TJ Turnov | 18:26 | + 7:03 |
17. | Svoboda Antonín | LLI1235 | C | LOK-o Liberec | 18:45 | + 7:22 |
18. | Štolba Filip | JJN1206 | C | Team Jizerky | 19:20 | + 7:57 |
19. | Štolba Marek | JJN1207 | C | Team Jizerky | 23:46 | + 12:23 |
20. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 23:54 | + 12:31 |
21. | Klein David | LTP1200 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:00 | + 13:37 |
22. | Šmídl Matěj | LIT1202 | C | KOB Litvínov | 25:18 | + 13:55 |
23. | Handrk Adam | 0060002 | 006 Handrci | 26:12 | + 14:49 | |
24. | Novotný Matěj | TJN1105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:10 | + 15:47 |
Fedorčák Viktor | BOR1204 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:19 | |
2. | Votava Vojtěch | VLI1201 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:30 | + 1:11 |
3. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:00 | + 2:41 |
4. | Beneš Maxmilián | VLI1100 | B | Slavia Liberec orienteering | 16:12 | + 2:53 |
5. | Murswiek Jan | BOR0901 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:40 | + 3:21 |
6. | Krtička Jáchym | VLI1006 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:42 | + 4:23 |
7. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 18:16 | + 4:57 |
8. | Kalousek Dominik | JEN0901 | C | OB Jenišovice | 20:34 | + 7:15 |
9. | Louda Matyáš | TUR0912 | C | OOB TJ Turnov | 20:54 | + 7:35 |
10. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:00 | + 10:41 |
11. | Pešík Matouš | VLI0903 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:19 | + 12:00 |
12. | Jiroutek Jakub | LLI0902 | C | LOK-o Liberec | 26:02 | + 12:43 |
13. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 34:25 | + 21:06 |
14. | Urban Adam | BOR1009 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:33 | + 34:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 13:59 | |
2. | Zeman Jakub | BOR0704 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:50 | + 2:51 |
3. | Fuchs Samuel | KUL0704 | C | KOB Ústí nad Labem | 17:17 | + 3:18 |
4. | Šálek Richard | TUR0702 | C | OOB TJ Turnov | 18:53 | + 4:54 |
5. | Ryšánek Vojtěch | KUL0701 | C | KOB Ústí nad Labem | 18:58 | + 4:59 |
6. | Oravec Viktor | JJN0802 | C | Team Jizerky | 20:13 | + 6:14 |
7. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:40 | + 7:41 |
8. | Baco Ondřej | LDC0700 | C | KOB Děčín | 25:14 | + 11:15 |
Patka Marek | BOR0902 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jareš Ondřej | KUL0600 | B | KOB Ústí nad Labem | 17:09 | |
2. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 17:13 | + 0:04 |
3. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 18:38 | + 1:29 |
4. | Balej Martin | KUL0603 | C | KOB Ústí nad Labem | 19:08 | + 1:59 |
5. | Meier David | VLI0606 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:06 | + 2:57 |
6. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 21:17 | + 4:08 |
7. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:14 | + 6:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 16:02 | 8304 | |
2. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 17:02 | + 1:00 | 7828 |
3. | Dlabaja Štěpán | JJN8508 | C | Team Jizerky | 17:10 | + 1:08 | 7764 |
4. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 17:26 | + 1:24 | 7638 |
5. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 17:36 | + 1:34 | 7558 |
6. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:09 | + 2:07 | 7297 |
7. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 18:26 | + 2:24 | 7162 |
8. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:50 | + 2:48 | 6972 |
9. | Mencl Jan | TUR0201 | C | OOB TJ Turnov | 19:18 | + 3:16 | 6750 |
10. | Baier Martin | TUR7603 | C | OOB TJ Turnov | 19:27 | + 3:25 | 6678 |
11. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:29 | + 3:27 | 6662 |
12. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 19:36 | + 3:34 | 6607 |
13. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:03 | + 4:01 | 6393 |
14. | Šákr Vít | BOR9301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:17 | + 4:15 | 6282 |
14. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:17 | + 4:15 | 6282 |
16. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | C | OOB TJ Turnov | 20:46 | + 4:44 | 6052 |
17. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 20:48 | + 4:46 | 6036 |
18. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:08 | + 5:06 | 5877 |
19. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 21:13 | + 5:11 | 5838 |
20. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:57 | + 5:55 | 5489 |
21. | Šmaus Jan | TJN9700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:20 | + 6:18 | 5307 |
22. | Dudík Petr | TUR8917 | C | OOB TJ Turnov | 22:45 | + 6:43 | 5108 |
23. | Nejman Stanislav | TUR9500 | C | OOB TJ Turnov | 22:51 | + 6:49 | 5061 |
24. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:06 | + 7:04 | 4942 |
25. | Ježek Lukáš | CHA8604 | C | OK Chrastava | 23:48 | + 7:46 | 4609 |
26. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:15 | + 8:13 | 4395 |
27. | Petr Josef | VLI6300 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:18 | + 8:16 | 4371 |
28. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:58 | + 10:56 | 3103 |
29. | Bogar Kryštof | BOR9402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:13 | + 12:11 | 2508 |
30. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:27 | + 12:25 | 2397 |
31. | Reichl Tomáš | MKP0100 | C | SK Meteor Kačerov | 31:59 | + 15:57 | 716 |
32. | Šebelka Matěj | VLI0805 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:08 | + 20:06 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:04 | 2971 | |
2. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 20:26 | + 0:22 | 2920 |
3. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:50 | + 1:46 | 2727 |
4. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:14 | + 5:10 | 2257 |
5. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:05 | + 6:01 | 2139 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 17:50 | |
2. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:06 | + 0:16 |
3. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:28 | + 0:38 |
4. | Hájek Jan | KUO8002 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:49 | + 0:59 |
5. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:28 | + 1:38 |
6. | Jurkiewicz Patrik | SCP7800 | C | OK Sparta Praha | 20:52 | + 3:02 |
7. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 21:34 | + 3:44 |
8. | Král Luboš | TJN8401 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:46 | + 6:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rudolf Lukáš | JJN7901 | C | Team Jizerky | 18:58 | |
2. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:20 | + 0:22 |
3. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 21:25 | + 2:27 |
4. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:26 | + 3:28 |
5. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 23:34 | + 4:36 |
6. | Kalousek Zdeněk | JEN8200 | C | OB Jenišovice | 24:19 | + 5:21 |
7. | Erben Jiří | STB7700 | TJ Stadion Nový Bor | 25:15 | + 6:17 | |
8. | Ježowicz Roman | VLI8002 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:24 | + 8:26 |
9. | Plachý Jiří | LDC7900 | C | KOB Děčín | 34:26 | + 15:28 |
Karafiát Filip | BOR7900 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
MS | Pachner Pavel | CHA OK Chrastava | 16:37 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:43 | |
2. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | LOK-o Liberec | 19:11 | + 1:28 |
3. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 19:41 | + 1:58 |
4. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:32 | + 3:49 |
5. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:02 | + 4:19 |
6. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 22:28 | + 4:45 |
7. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:02 | + 5:19 |
8. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:04 | + 6:21 |
9. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:54 | + 7:11 |
10. | Ledabyl Zbyněk | TUR7700 | C | OOB TJ Turnov | 25:23 | + 7:40 |
11. | Kos Michal | PHK6803 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:05 | + 8:22 |
12. | Špidla Kryštof | LLI7608 | C | LOK-o Liberec | 26:29 | + 8:46 |
13. | Wilfert Otakar | KUL7500 | C | KOB Ústí nad Labem | 29:00 | + 11:17 |
14. | Novotný Vít | TJN7601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:58 | + 13:15 |
15. | Oravec Tomáš | JJN7505 | C | Team Jizerky | 35:44 | + 18:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:48 | |
2. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 17:51 | + 1:03 |
3. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:04 | + 1:16 |
4. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | C | KOB Ústí nad Labem | 19:26 | + 2:38 |
5. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 19:50 | + 3:02 |
6. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 19:59 | + 3:11 |
7. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:26 | + 3:38 |
8. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 21:21 | + 4:33 |
9. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:13 | + 5:25 |
10. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 23:08 | + 6:20 |
11. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:29 | + 6:41 |
12. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:43 | + 6:55 |
13. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:18 | + 7:30 |
14. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:49 | + 8:01 |
15. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 25:42 | + 8:54 |
16. | Husárek Radovan | TUV7101 | C | SOK TJ Turnov | 25:54 | + 9:06 |
17. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:13 | + 11:25 |
18. | Mencl Martin | JEN7301 | C | OB Jenišovice | 40:56 | + 24:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 20:02 | |
2. | Wolfram Frank | 1VD6800 | SG Zittau Süd | 21:35 | + 1:33 | |
3. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK Meteor Kačerov | 23:39 | + 3:37 |
4. | Beneš Petr | KDZ6700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 27:56 | + 7:54 |
5. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 28:12 | + 8:10 |
6. | Doležal Miloš | BOR6601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:27 | + 9:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 14:13 | |
2. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:20 | + 2:07 |
3. | Drbohlav Mirek | TUR5500 | C | OOB TJ Turnov | 19:33 | + 5:20 |
4. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 20:39 | + 6:26 |
5. | Jedlička Miroslav | Nereg | 58:25 | + 44:12 | ||
MS | Kadavý Zdeněk | CHA OK Chrastava | 58:06 | + 43:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:54 | |
2. | Juřina Robert | FYD4900 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 22:06 | + 3:12 |
3. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 27:07 | + 8:13 |
4. | Našinec Jiří | STB5003 | C | TJ Stadion Nový Bor | 31:54 | + 13:00 |
5. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:46 | + 23:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 26:36 | |
2. | Pachner Jan | VLI4600 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:40 | + 4:04 |
3. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 43:32 | + 16:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:05 | |
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 22:45 | + 0:40 |
3. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:01 | + 4:56 |
4. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:38 | + 5:33 |
5. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 33:05 | + 11:00 |
6. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:47 | + 11:42 |
7. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 36:02 | + 13:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubištová Alžběta | Nereg | 9:12 | |||
2. | Šebelková Magdaléna | VLI1651 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:30 | + 1:18 |
3. | Bílek Tomáš | Nereg | 10:55 | + 1:43 | ||
4. | Valášková Eliška | 0050004 | VLIO Nováčci | 11:43 | + 2:31 | |
5. | Farkašovská Štěpánka | 0050003 | VLIO Nováčci | 11:53 | + 2:41 | |
6. | Valášková Štepánka | 0050005 | VLIO Nováčci | 12:41 | + 3:29 | |
7. | Czinnerová Žofie | 0050001 | VLIO Nováčci | 12:47 | + 3:35 | |
8. | Czinnerová Dorotka | 0050002 | VLIO Nováčci | 12:51 | + 3:39 | |
9. | Handrková Johana | 0060003 | 006 Handrci | 13:17 | + 4:05 | |
10. | Baumanová Elena Julie | Nereg | 15:03 | + 5:51 | ||
11. | Arnošt Eduard | 0040001 | 004 PPV | 15:07 | + 5:55 | |
12. | Jindrová Barunka | Nereg | 15:55 | + 6:43 | ||
13. | Kolaja Cyril | Nereg | 16:03 | + 6:51 | ||
14. | Fritzsche Anton | 1VD | SG Zittau Süd | 16:23 | + 7:11 | |
15. | Kubištová Gréta | Nereg | 17:26 | + 8:14 | ||
16. | Mohr Matyáš | Nereg | 17:49 | + 8:37 | ||
17. | Jiroutek Matěj | LLI1600 | C | LOK-o Liberec | 19:57 | + 10:45 |
18. | Kurka Jakub | SMR1800 | C | SNS Smržovka | 20:30 | + 11:18 |
19. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 21:00 | + 11:48 |
20. | Pochop Teodor | TJN1602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:45 | + 12:33 |
21. | Jindrová Ema | Nereg | 22:14 | + 13:02 | ||
22. | Havlová Aneta | LDC1750 | C | KOB Děčín | 23:55 | + 14:43 |
23. | Vystrčílová Miluška | Nereg | 26:06 | + 16:54 | ||
24. | Vystrčil Radek | Nereg | 26:20 | + 17:08 | ||
25. | Kmínek Štěpán | DOK1700 | C | OK Doksy | 29:24 | + 20:12 |
26. | Kurka Matěj | SMR1801 | C | SNS Smržovka | 30:55 | + 21:43 |
27. | Šibrik Tomáš | BOR1700 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:43 | + 28:31 |
Kralová Ida a Ella | Nereg | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kupr Jaroslav | JJN8001 | C | Team Jizerky | 16:50 | |
2. | Fanta Radek | Nereg | 18:32 | + 1:42 | ||
3. | Stehlíková Josefína | TJN0864 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:42 | + 1:52 |
4. | Auer Petr | Nereg | 20:28 | + 3:38 | ||
5. | Kočí Anna | FYD9451 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 21:26 | + 4:36 |
6. | Vozková Veronika | Nereg | 22:18 | + 5:28 | ||
7. | Stará Linda | Nereg | 25:56 | + 9:06 | ||
7. | Kuprová Klára | JJN8150 | C | Team Jizerky | 25:56 | + 9:06 |
9. | Erbenová Blanka | STB8550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:12 | + 10:22 |
10. | Kostelníková Nikola | JJN | Team Jizerky | 28:36 | + 11:46 | |
11. | Pastorek Ondřej | Nereg | 28:41 | + 11:51 | ||
12. | Ledabylová Dana | Nereg | 28:50 | + 12:00 | ||
13. | Vašák Petr | 0010001 | 001 Koutaci | 32:24 | + 15:34 | |
14. | Diener Theresa | CHA | OK Chrastava | 55:30 | + 38:40 | |
Diener Jannik | CHA OK Chrastava | DISK | ||||
Drapáková Lucie | Nereg | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč David | LLI | LOK-o Liberec | 16:24 | ||
2. | Pešík Michal | JLI7701 | C | OB Jizerky | 19:00 | + 2:36 |
3. | Štolba Pavel | JJN7701 | C | Team Jizerky | 21:48 | + 5:24 |
4. | Šebelková Štěpánka | VLI7851 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:02 | + 5:38 |
5. | Masopustová Elise | PGP8656 | C | SK Praga | 22:11 | + 5:47 |
6. | Nebusová Babeta | Nereg | 22:19 | + 5:55 | ||
7. | Průcha Petr | BOR9601 | OK Jiskra Nový Bor | 23:40 | + 7:16 | |
8. | Kostelník Jan | JJN | Team Jizerky | 24:08 | + 7:44 | |
9. | Votava David | 0070001 | 007 DSVJ | 24:27 | + 8:03 | |
10. | Handrk Pavel | 0060001 | 006 Handrci | 24:36 | + 8:12 | |
11. | Matoušková Petra | Nereg | 25:04 | + 8:40 | ||
12. | Válek Ondřej | 0020001 | 002 Aktivit | 25:23 | + 8:59 | |
13. | Pochop Martin | TJN8101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:50 | + 9:26 |
14. | Dušková Petra | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:53 | + 11:29 | |
15. | Kubišta Vavro | Nereg | 29:24 | + 13:00 | ||
16. | Horská Šárka | Nereg | 30:02 | + 13:38 | ||
17. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 31:23 | + 14:59 | |
18. | Votavová Světlana | 0070002 | 007 DSVJ | 31:41 | + 15:17 | |
19. | Ohera Petr | Nereg | 38:00 | + 21:36 | ||
20. | Oherová Kateřina | Nereg | 38:04 | + 21:40 | ||
21. | Stadtherr Jaroslav | JJN Team Jizerky | 45:09 | + 28:45 |