Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Kryštof | VSP1400 | C | USK Praha | 22:50 | 785 | |
2. | Bednařík Vojtěch | SPC1109 | C | SPORTICUS team | 23:30 | + 0:40 | 765 |
3. | Šafář Martin | XHK1100 | C | MTBO Hradec Králové | 25:29 | + 2:39 | 702 |
4. | Bohdanecký František | SHK1104 | OK Slavia Hradec Králové | 30:56 | + 8:06 | ||
5. | Rypáček Radim | SPC1302 | C | SPORTICUS team | 33:46 | + 10:56 | 443 |
6. | Urban Milan | SBK1414 | C | KOB START Blansko | 34:18 | + 11:28 | 426 |
7. | Honner Martin | TZL1302 | SKOB Zlín | 35:48 | + 12:58 | ||
8. | Sedlák Antonín | VRL1304 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:31 | + 13:41 | 356 |
9. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 38:21 | + 15:31 | 299 |
10. | Kazda František | SJC1201 | C | Sportcentrum Jičín | 39:26 | + 16:36 | 265 |
11. | Jašek Vít | ABR1111 | C | A-team MTBO | 39:32 | + 16:42 | 262 |
12. | Odvody Vilém | XPU1502 | C | PARDUBICE BIKERS | 43:08 | + 20:18 | 149 |
13. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 43:41 | + 20:51 | 132 |
14. | Fukátko Václav | XPU1300 | C | PARDUBICE BIKERS | 45:56 | + 23:06 | 61 |
15. | Musil Jakub | SJC1212 | C | Sportcentrum Jičín | 51:49 | + 28:59 | 0 |
16. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 56:20 | + 33:30 | 0 |
17. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:11 | + 36:21 | 0 |
18. | Kunst Miroslav | SLA1101 | C | SKOB Slaný | 60:33 | + 37:43 | 0 |
19. | Veselý Václav | ZUP1300 | C | MTBO ČZU Praha | 84:58 | + 62:08 | 0 |
20. | Buriánek Max | SMR1102 | C | SNS Smržovka | 92:55 | + 70:05 | 0 |
Vozka Ondřej | BLI1200 | C | MTBO Bludný kořen | DISK | 0 | ||
Wohanka Jakub | VRL1301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 49:19 | 3648 | |
2. | Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 53:24 | + 4:05 | 3385 |
3. | Dočkal Štěpán | SPC0907 | C | SPORTICUS team | 56:20 | + 7:01 | 3197 |
4. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:01 | + 8:42 | 3088 |
5. | Fišer Petr | TZL1004 | C | SKOB Zlín | 66:21 | + 17:02 | 2552 |
6. | Václavík Marek | TZL1014 | C | SKOB Zlín | 83:58 | + 34:39 | 1419 |
Urban Jan | SBK1234 | C | KOB START Blansko | DISK | 0 | ||
Šňupárek Jenda | ZUP1000 | C | MTBO ČZU Praha | DISK | 0 | ||
Zdráhal Matěj | TZL | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toloch Eduard | GIG0600 | C | GIGANT Orienteering | 44:30 | 6556 | |
2. | Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | 46:12 | + 1:42 | 6326 |
3. | Lesage Radek | SPC0807 | C | SPORTICUS team | 48:46 | + 4:16 | 5979 |
3. | Tuma Lukáš | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 48:46 | + 4:16 | 5979 |
5. | Petruš Ondřej | MLA0701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 48:59 | + 4:29 | 5950 |
6. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:06 | + 6:36 | 5664 |
7. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | C | MTBO ČZU Praha | 55:18 | + 10:48 | 5096 |
8. | Honner Jaroslav | TZL0701 | C | SKOB Zlín | 73:08 | + 28:38 | 2684 |
9. | Vaníček Filip | SKL0801 | C | SMS Team Kladno | 74:09 | + 29:39 | 2546 |
10. | Kadaník Petr | XPU0802 | C | PARDUBICE BIKERS | 79:13 | + 34:43 | 1861 |
11. | Buchta David | STE0702 | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:56 | + 49:26 | 0 |
Toloch Otakar | GIG0900 | C | GIGANT Orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černík Adam | XHK0400 | C | MTBO Hradec Králové | 48:53 | 7829 | |
2. | Smolen Karel | GIG0300 | E | GIGANT Orienteering | 50:51 | + 1:58 | 7532 |
3. | Zrník Tomáš | GIG0601 | C | GIGANT Orienteering | 51:21 | + 2:28 | 7456 |
4. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 57:25 | + 8:32 | 6540 |
5. | Čepička Václav | SLA0301 | C | SKOB Slaný | 62:33 | + 13:40 | 5765 |
6. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 63:04 | + 14:11 | 5687 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 53:52 | 8113 | |
2. | Uhmann Petr | TBM8307 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:58 | + 0:06 | 8098 |
3. | Vala Radek | ABR8401 | C | A-team MTBO | 54:49 | + 0:57 | 7972 |
4. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:00 | + 1:08 | 7944 |
5. | Zbranek Roman | TZL8808 | C | SKOB Zlín | 55:11 | + 1:19 | 7917 |
6. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 56:09 | + 2:17 | 7773 |
6. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 56:09 | + 2:17 | ||
8. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:03 | + 3:11 | 7640 |
9. | Štochel Miroslav | MFP9300 | C | Matfyz Praha | 58:12 | + 4:20 | 7469 |
9. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB Tretra Praha | 58:12 | + 4:20 | 7469 |
11. | Suchý Jiří | SJI9201 | C | OK Jihlava | 58:40 | + 4:48 | 7399 |
12. | Nagy Josef | TJN0006 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:45 | + 4:53 | 7387 |
13. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 59:56 | + 6:04 | 7211 |
14. | Bitter Aleš | KNC8803 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:47 | + 6:55 | 7085 |
15. | Drobník Lukáš | SJC8500 | C | Sportcentrum Jičín | 61:15 | + 7:23 | 7015 |
16. | Boček Milan | TBM9228 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:33 | + 7:41 | 6971 |
17. | Hegner Lukáš | LPM8104 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 64:03 | + 10:11 | 6599 |
18. | Jiráček Josef | SBK8501 | C | KOB START Blansko | 66:02 | + 12:10 | 6304 |
19. | Humlíček Aleš | SBK7539 | C | KOB START Blansko | 66:55 | + 13:03 | 6173 |
20. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | C | MTBO ČZU Praha | 67:24 | + 13:32 | 6101 |
21. | Švarcbach Michal | KNC7001 | E | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:40 | + 13:48 | 6061 |
22. | Štregl Tomáš | VRL7406 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:35 | + 14:43 | 5925 |
23. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | C | MTBO Hradec Králové | 69:39 | + 15:47 | 5766 |
24. | Popule Tomáš | LPM8803 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 70:07 | + 16:15 | 5697 |
25. | Urban Jan | SBK7537 | C | KOB START Blansko | 70:34 | + 16:42 | 5630 |
26. | Krtička Luděk | SSU7847 | SK Severka Šumperk | 72:49 | + 18:57 | ||
27. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 76:30 | + 22:38 | 4748 |
28. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | C | KOB START Blansko | 83:04 | + 29:12 | 3771 |
29. | Sochor Jan | SBK6922 | C | KOB START Blansko | 123:59 | + 70:07 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | C | ABND RACING TEAM | 51:05 | 8762 | |
2. | Rovensky Milan | TBM7711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:54 | + 2:49 | 8313 |
3. | Jašek Petr | ABR7601 | C | A-team MTBO | 54:06 | + 3:01 | 8282 |
4. | Kalina Miroslav | SPC8211 | E | SPORTICUS team | 54:09 | + 3:04 | 8274 |
5. | Jiran Jan | XHK7701 | C | MTBO Hradec Králové | 56:08 | + 5:03 | 7957 |
6. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 56:28 | + 5:23 | 7904 |
7. | Hegner Filip | SPC8108 | C | SPORTICUS team | 57:41 | + 6:36 | 7710 |
8. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 58:31 | + 7:26 | 7578 |
9. | Jirásek Milan | VSP7403 | C | USK Praha | 58:38 | + 7:33 | 7559 |
10. | Hons Miši | SMR7700 | C | SNS Smržovka | 59:29 | + 8:24 | 7424 |
11. | Kroc Dalibor | GIG7400 | C | GIGANT Orienteering | 60:13 | + 9:08 | 7307 |
12. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 60:42 | + 9:37 | 7230 |
13. | Honner Jaroslav | TZL7803 | C | SKOB Zlín | 61:01 | + 9:56 | 7179 |
14. | Dočkal Tomáš | SPC7703 | C | SPORTICUS team | 61:43 | + 10:38 | 7068 |
15. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 62:11 | + 11:06 | 6993 |
16. | Kejval Jaromír | SJC7300 | C | Sportcentrum Jičín | 62:30 | + 11:25 | 6943 |
17. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 64:50 | + 13:45 | 6571 |
18. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 65:08 | + 14:03 | 6523 |
19. | Ohera Karel | BLI7803 | C | MTBO Bludný kořen | 65:32 | + 14:27 | 6459 |
20. | Bartoš Marián | VSP8201 | E | USK Praha | 65:38 | + 14:33 | 6443 |
21. | Šafář Jan | XHK7700 | C | MTBO Hradec Králové | 66:08 | + 15:03 | 6364 |
22. | Fišer Petr | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | 67:26 | + 16:21 | 6156 |
23. | Pucherna Petr | ZUP8002 | C | MTBO ČZU Praha | 67:43 | + 16:38 | 6111 |
24. | Ševčík Matěj | XHK7908 | C | MTBO Hradec Králové | 67:59 | + 16:54 | 6069 |
25. | Žák Pavel | ABR7600 | C | A-team MTBO | 68:26 | + 17:21 | 5997 |
26. | Petruš Marek | MLA7500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 69:03 | + 17:58 | 5899 |
27. | Hruška Miloš | ABR7501 | C | A-team MTBO | 69:20 | + 18:15 | 5853 |
28. | Fejk Zbyněk | SJC7501 | C | Sportcentrum Jičín | 69:30 | + 18:25 | 5827 |
29. | Vozka Radim | BLI7402 | C | MTBO Bludný kořen | 72:03 | + 20:58 | 5420 |
30. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:54 | + 23:49 | 4966 |
31. | Kaluža Luboš | ABR8200 | C | A-team MTBO | 78:28 | + 27:23 | 4398 |
32. | Ištok Martin | BLI8001 | C | MTBO Bludný kořen | 79:03 | + 27:58 | 4305 |
33. | Veruňák Jiří | TAP8003 | C | KOB Tretra Praha | 80:17 | + 29:12 | 4108 |
34. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:39 | + 30:34 | 3890 |
35. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 82:12 | + 31:07 | 3803 |
36. | Buchta Martin | STE7700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 86:49 | + 35:44 | 3067 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrník Tomáš | GIG7118 | C | GIGANT Orienteering | 58:50 | 7836 | |
2. | Kareis Martin | VLI6501 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:02 | + 2:12 | 7560 |
3. | Ropek Rudolf | VLI7005 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:56 | + 3:06 | 7447 |
4. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 63:41 | + 4:51 | 7227 |
5. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 64:35 | + 5:45 | 7114 |
6. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:13 | + 6:23 | 7034 |
7. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 65:19 | + 6:29 | 7021 |
8. | Pölzelbauer Michael | 15A7000 | OLG Ströck Wien | 65:33 | + 6:43 | ||
9. | Šňupárek Martin | XBM7107 | C | ABND RACING TEAM | 65:37 | + 6:47 | 6984 |
10. | Lesage Martin | SPC7204 | C | SPORTICUS team | 65:42 | + 6:52 | 6973 |
11. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:03 | + 10:13 | 6552 |
12. | Horák Pavel | VSP7200 | C | USK Praha | 71:18 | + 12:28 | 6270 |
13. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 71:36 | + 12:46 | 6232 |
14. | Kunz Martin | GIG7100 | C | GIGANT Orienteering | 71:50 | + 13:00 | 6203 |
15. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 73:49 | + 14:59 | 5953 |
16. | Pařízek Petr | SMR7001 | C | SNS Smržovka | 76:10 | + 17:20 | 5658 |
17. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 77:09 | + 18:19 | 5535 |
18. | Veselý Jan | ZUP6500 | C | MTBO ČZU Praha | 77:46 | + 18:56 | 5457 |
19. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:53 | + 19:03 | 5443 |
20. | Šňupárek Ondřej | XBM6949 | C | ABND RACING TEAM | 79:26 | + 20:36 | 5248 |
21. | Král Jan | TBM6901 | KOS TJ Tesla Brno | 80:57 | + 22:07 | ||
22. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 81:17 | + 22:27 | 5015 |
23. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 83:18 | + 24:28 | 4762 |
24. | Doležal Josef | VAM6101 | C | OB Vamberk | 105:25 | + 46:35 | 1983 |
Kašpar Jaroslav | GIG7004 | C | GIGANT Orienteering | DISK | 0 | ||
Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejna Jiří | SPC6201 | C | SPORTICUS team | 49:30 | 6433 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 50:16 | + 0:46 | ||
3. | Kolář Rudolf | ABR6301 | C | A-team MTBO | 50:40 | + 1:10 | 6287 |
4. | Maennel Harald | BOR5501 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:07 | + 1:37 | 6230 |
5. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:43 | + 3:13 | 6030 |
6. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 53:41 | + 4:11 | 5909 |
7. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:30 | + 5:00 | 5806 |
8. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 54:55 | + 5:25 | 5754 |
9. | Hlaváč Jiří | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 56:27 | + 6:57 | ||
10. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 60:30 | + 11:00 | 5055 |
11. | Dravetz Walter | TZL5418 | C | SKOB Zlín | 61:58 | + 12:28 | 4871 |
12. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:35 | + 13:05 | 4794 |
13. | Janků Josef | KVS6200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 64:43 | + 15:13 | 4527 |
14. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | C | A-team MTBO | 66:07 | + 16:37 | 4351 |
15. | Řeháček Petr | ABR6302 | C | A-team MTBO | 69:02 | + 19:32 | 3986 |
16. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 71:25 | + 21:55 | 3687 |
17. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 72:04 | + 22:34 | 3606 |
18. | Bochenek Milan | EKP5601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:45 | + 24:15 | 3395 |
19. | Dvorský Ilja | 0010001 | neregistrovaný | 78:39 | + 29:09 | ||
20. | Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI Vejprty | 79:29 | + 29:59 | 2677 |
21. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 80:24 | + 30:54 | 2562 |
Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 55:46 | ||
2. | Perůtka Karel | LCE4901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:46 | + 4:00 | ||
3. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 79:43 | + 23:57 | ||
4. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 117:15 | + 61:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musil Pavel | SJC7705 | C | Sportcentrum Jičín | 47:43 | 5894 | |
2. | Chamraďa Dušan | GIG7601 | C | GIGANT Orienteering | 48:00 | + 0:17 | 5860 |
3. | Malý Martin | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:26 | + 1:43 | 5688 |
4. | Merenus Štěpán | SPC8404 | C | SPORTICUS team | 49:52 | + 2:09 | 5636 |
5. | Čepička Václav | SLA7201 | C | SKOB Slaný | 52:45 | + 5:02 | 5289 |
6. | Ouhrabka Jakub | SPC8003 | C | SPORTICUS team | 53:14 | + 5:31 | 5231 |
7. | Šafek Jiří | TBM7606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:33 | + 5:50 | 5193 |
8. | Otoupalík Jan | TBM7123 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:06 | + 10:23 | 4646 |
9. | Láner Roman | ABR8100 | C | A-team MTBO | 58:36 | + 10:53 | 4586 |
10. | König Lukáš | SBK8001 | C | KOB START Blansko | 60:55 | + 13:12 | 4308 |
11. | Kočtař Václav | ABR8800 | C | A-team MTBO | 67:18 | + 19:35 | 3541 |
12. | Svízela Vojtěch | LCE9101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 79:19 | + 31:36 | 2097 |
Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 50:10 | 10382 | |
2. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | E | Sportcentrum Jičín | 50:30 | + 0:20 | 10314 |
3. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 50:44 | + 0:34 | 10266 |
4. | Hnilica Hannes | 54A0400 | Austria MTBO Team | 52:58 | + 2:48 | ||
5. | Hašek Jan | VPM0001 | E | KOS Slavia Plzeň | 53:10 | + 3:00 | 9768 |
6. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | E | KOS Slavia Plzeň | 53:17 | + 3:07 | 9744 |
7. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SNS Smržovka | 53:40 | + 3:30 | 9666 |
8. | Vacek Jan | SPC0009 | E | SPORTICUS team | 55:13 | + 5:03 | 9349 |
9. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 55:40 | + 5:30 | 9257 |
10. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 57:13 | + 7:03 | 8940 |
11. | Štěňha Martin | SPC7608 | E | SPORTICUS team | 57:14 | + 7:04 | 8937 |
12. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 57:33 | + 7:23 | 8872 |
12. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | E | MTBO Hradec Králové | 57:33 | + 7:23 | 8872 |
14. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 57:45 | + 7:35 | 8831 |
15. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 58:19 | + 8:09 | 8715 |
16. | Ludvík Matyáš | STB9801 | E | TJ Stadion Nový Bor | 58:47 | + 8:37 | 8620 |
17. | Chovanec David | TZL9502 | E | SKOB Zlín | 58:51 | + 8:41 | 8606 |
18. | Buriánek Vojta | SMR7801 | E | SNS Smržovka | 59:45 | + 9:35 | 8422 |
19. | Kogler Bernhard | 54A8600 | Austria MTBO Team | 59:52 | + 9:42 | ||
20. | Bogar František | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 60:04 | + 9:54 | 8357 |
21. | Štáfek Pavel | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 61:50 | + 11:40 | 7996 |
22. | Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | 62:11 | + 12:01 | 7924 |
23. | Hasman Marek | VPM0201 | E | KOS Slavia Plzeň | 62:16 | + 12:06 | 7907 |
24. | Wohanka Pavel | VRL7501 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:58 | + 12:48 | 7764 |
25. | Hvězdář Petr | SPC8207 | E | SPORTICUS team | 63:11 | + 13:01 | 7720 |
26. | Sajal Martin | SPC7803 | E | SPORTICUS team | 65:22 | + 15:12 | 7273 |
27. | Haničák Tomáš | DMS7700 | E | Dynamo Malá Skála | 66:34 | + 16:24 | 7028 |
28. | Wohanka Petr | VRL7305 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:46 | + 17:36 | 6783 |
29. | Mišoň Matěj | SPC9810 | E | SPORTICUS team | 68:47 | + 18:37 | 6575 |
30. | Smrt Martin | EKP8431 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 68:53 | + 18:43 | 6554 |
31. | Polášek Radek | TBM8008 | E | KOS TJ Tesla Brno | 78:32 | + 28:22 | 4581 |
32. | Paulíček Jiří | SJI7727 | E | OK Jihlava | 84:34 | + 34:24 | 3347 |
Tuma Matěj | SJC0202 | E | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 10:31 | |
2. | Kazda Albert | SJC1401 | C | Sportcentrum Jičín | 10:42 | + 0:11 |
3. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 11:22 | + 0:51 |
4. | Jiran Tomáš | XHK1600 | MTBO Hradec Králové | 12:16 | + 1:45 | |
5. | Bednaříková Eva | SPC1553 | C | SPORTICUS team | 12:32 | + 2:01 |
6. | Ohera Petr | 0020002 | MTBO Bludný kořen Liberec | 12:46 | + 2:15 | |
7. | Jiranová Veronika | XHK1450 | MTBO Hradec Králové | 13:06 | + 2:35 | |
8. | Oherová Kateřina | 0020001 | MTBO Bludný kořen Liberec | 13:21 | + 2:50 | |
9. | Straková Nora | LME1350 | C | SK Los Mělník | 13:48 | + 3:17 |
10. | Dočkalová Žaneta | 14:19 | + 3:48 | |||
11. | König Teodor | SBK1600 | KOB START Blansko | 14:43 | + 4:12 | |
12. | Šimek Přemysl | LME1400 | C | SK Los Mělník | 15:00 | + 4:29 |
13. | Sedlák Jiří | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:04 | + 4:33 | |
14. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 15:07 | + 4:36 |
15. | Šafek Jakub | TBM1611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:26 | + 4:55 |
16. | Drobníková Viktorie | 15:30 | + 4:59 | |||
17. | Puchernová Adéla | TAP1650 | C | KOB Tretra Praha | 15:44 | + 5:13 |
18. | Veruňák Juráš | TAP1700 | KOB Tretra Praha | 16:01 | + 5:30 | |
19. | Buriánek Sam | 16:09 | + 5:38 | |||
20. | Ouhrabka Lukáš | SPC1902 | C | SPORTICUS team | 16:19 | + 5:48 |
21. | Ševčík Ondřej | EKP1601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:33 | + 6:02 |
22. | Bogar Jonáš | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 16:37 | + 6:06 | |
23. | Musilová Alžběta | SJC1550 | C | Sportcentrum Jičín | 16:40 | + 6:09 |
24. | Hora Damián | VSP1601 | USK Praha | 17:08 | + 6:37 | |
25. | Moravec Adam | 17:56 | + 7:25 | |||
26. | Bartoš Martin | 19:01 | + 8:30 | |||
27. | Vala Kryštof | ABR | A-team MTBO | 21:33 | + 11:02 | |
28. | Bártík Vilém | 21:41 | + 11:10 | |||
29. | König Tobias | SBK1800 | KOB START Blansko | 22:18 | + 11:47 | |
30. | Rovensky Lauren | 21A1600 | OLT Transdanubien | 22:41 | + 12:10 | |
31. | Jirka Martin | SBK1818 | KOB START Blansko | 25:04 | + 14:33 | |
32. | Bogar Tomáš | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 25:44 | + 15:13 | |
33. | Rovensky Annie | 21A2350 | OLT Transdanubien | 26:10 | + 15:39 | |
34. | Horová Mína | VSP1855 | C | USK Praha | 30:00 | + 19:29 |
35. | Jirka Vašek | VPM1919 | KOS Slavia Plzeň | 31:26 | + 20:55 | |
36. | Hegner Hugo | SPC2009 | SPORTICUS team | 46:16 | + 35:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smíd Ivo | SJC | Sportcentrum Jičín | 52:41 | ||
2. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 55:13 | + 2:32 | |
3. | Janíček Jan | OSN6811 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:34 | + 2:53 | |
4. | Štancl Jiří | 66:30 | + 13:49 | |||
5. | Mědílková Iva | SPC7160 | E | SPORTICUS team | 70:17 | + 17:36 |
6. | Kröber Andrea | 78:41 | + 26:00 | |||
7. | Adamová Eva | ZBM8772 | SK Brno Žabovřesky | 82:31 | + 29:50 | |
8. | Oherová Michaela | 0020003 | MTBO Bludný kořen Liberec | 85:02 | + 32:21 | |
9. | Sedlák Milan | VRL8504 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 87:00 | + 34:19 | |
10. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 87:29 | + 34:48 | |
11. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 88:22 | + 35:41 | |
12. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 89:29 | + 36:48 | |
13. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | OK Slavia Hradec Králové | 97:59 | + 45:18 | |
14. | Ladma Martin | SRK9749 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 104:45 | + 52:04 | |
15. | Knitlová Eva | VAM | OB Vamberk | 108:54 | + 56:13 | |
16. | Dudešková Soňa | 113:23 | + 60:42 | |||
17. | Michalík Ivan | XBM6834 | C | ABND RACING TEAM | 116:38 | + 63:57 |
18. | Šmíd František | VPM | KOS Slavia Plzeň | 123:43 | + 71:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jehlička Oldřich | CHT6601 | OOB SK Chrast | 60:04 | ||
2. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 64:07 | + 4:03 | |
3. | Bednaříková Eva | SPC1553 | C | SPORTICUS team | 69:47 | + 9:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:02 | 4156 | |
2. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 27:20 | + 0:18 | 4113 |
3. | Jirásková Viola | VSP1151 | C | USK Praha | 30:04 | + 3:02 | 3725 |
4. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:05 | + 4:03 | 3581 |
5. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 31:36 | + 4:34 | 3507 |
6. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 37:06 | + 10:04 | 2726 |
7. | Odvodyová Nikola | XPU1252 | C | PARDUBICE BIKERS | 37:30 | + 10:28 | 2669 |
8. | Šňupárková Barborka | ZUP1150 | C | MTBO ČZU Praha | 39:02 | + 12:00 | 2451 |
9. | Jirásková Mia | VSP1150 | C | USK Praha | 41:11 | + 14:09 | 2146 |
10. | Křížová Magdalena | XPU1257 | C | PARDUBICE BIKERS | 43:45 | + 16:43 | 1781 |
11. | Ryglová Šárka | TBM1160 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:22 | + 17:20 | 1694 |
12. | Zajícová Zuzana | VRL1355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:09 | + 19:07 | 1440 |
13. | Ševčíková Linda | EKP1353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:39 | + 20:37 | 1227 |
14. | Malá Lucie | TBM1165 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:20 | + 29:18 | 0 |
15. | Chaloupková Klára | SBK1250 | C | KOB START Blansko | 68:15 | + 41:13 | 0 |
16. | Veruňáková Žofie | TAP1450 | C | KOB Tretra Praha | 86:41 | + 59:39 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rypáčková Šárka | SPC1151 | C | SPORTICUS team | 49:41 | 4995 | |
2. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 50:22 | + 0:41 | 4929 |
3. | Akrmanová Jana | SPC0952 | C | SPORTICUS team | 52:17 | + 2:36 | 4745 |
4. | Jirásková Laura | VSP0952 | C | USK Praha | 52:41 | + 3:00 | 4706 |
5. | Veselá Julie | ZUP1051 | C | MTBO ČZU Praha | 54:34 | + 4:53 | 4525 |
6. | Vozková Veronika | BLI1050 | C | MTBO Bludný kořen | 57:32 | + 7:51 | 4239 |
7. | Šimková Anežka | LME0950 | C | SK Los Mělník | 58:32 | + 8:51 | 4143 |
8. | Fukátková Ludmila | XPU1053 | C | PARDUBICE BIKERS | 66:59 | + 17:18 | 3329 |
9. | Ropková Sofie | VLI1058 | C | Slavia Liberec orienteering | 94:45 | + 45:04 | 655 |
Wohanková Michaela | VRL1151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:08 | 5726 | |
2. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 62:15 | + 12:07 | 4724 |
3. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:38 | + 16:30 | 4361 |
4. | Faltejsková Laura | XPU0750 | C | PARDUBICE BIKERS | 72:41 | + 22:33 | 3860 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | E | KOS TJ Tesla Brno | 51:44 | 6004 | |
2. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | E | YETTI Vejprty | 52:08 | + 0:24 | 5958 |
3. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | C | MTBO ČZU Praha | 52:54 | + 1:10 | 5871 |
4. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 61:08 | + 9:24 | 4935 |
5. | Kadaníková Tereza | XPU0552 | C | PARDUBICE BIKERS | 82:27 | + 30:43 | 2510 |
Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogarová Adélka | VSP9050 | C | USK Praha | 54:34 | 7373 | |
2. | Pospíšková Magdalena | TBM9150 | E | KOS TJ Tesla Brno | 54:51 | + 0:17 | 7335 |
3. | Nováková Lenka | EKP8062 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:04 | + 0:30 | 7306 |
4. | Perůtková Jindra | LCE8989 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:08 | + 1:34 | 7163 |
5. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 59:39 | + 5:05 | 6693 |
6. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | C | KOB Tretra Praha | 60:56 | + 6:22 | 6521 |
7. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 61:06 | + 6:32 | 6499 |
8. | Puchernová Radka | ZUP8759 | C | MTBO ČZU Praha | 61:42 | + 7:08 | 6418 |
9. | Kovářová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | 61:56 | + 7:22 | 6387 |
10. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia Plzeň | 64:15 | + 9:41 | 6077 |
11. | Jirková Lenka | SBK8383 | C | KOB START Blansko | 66:05 | + 11:31 | 5832 |
12. | Königová Jana | SBK8661 | C | KOB START Blansko | 67:55 | + 13:21 | 5586 |
13. | Filipová Tereza | SRK0050 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:22 | + 16:48 | 5125 |
14. | Veruňáková Petra | TAP8350 | C | KOB Tretra Praha | 72:42 | + 18:08 | 4946 |
15. | Křístková Veronika | SBK8379 | C | KOB START Blansko | 73:23 | + 18:49 | 4855 |
16. | Horová Klára | VSP8455 | C | USK Praha | 80:06 | + 25:32 | 3956 |
Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | ||
Zrníková Adéla | GIG0050 | C | GIGANT Orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:32 | 8079 | |
2. | Pařízková Věrka | SMR7151 | C | SNS Smržovka | 59:57 | + 0:25 | 8024 |
3. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | C | SPORTICUS team | 61:43 | + 2:11 | 7791 |
4. | Veselá Iva | ZUP7551 | C | MTBO ČZU Praha | 63:27 | + 3:55 | 7562 |
5. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | E | MTBO ČZU Praha | 64:06 | + 4:34 | 7476 |
6. | Kalinová Markéta | SPC8259 | E | SPORTICUS team | 64:56 | + 5:24 | 7366 |
7. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | C | MTBO Hradec Králové | 65:13 | + 5:41 | 7329 |
8. | Jašková Šárka | ABR7751 | C | A-team MTBO | 69:11 | + 9:39 | 6806 |
9. | Lánerová Leona | ABR7752 | C | A-team MTBO | 69:42 | + 10:10 | 6738 |
10. | Honsová Lenka | SMR7750 | C | SNS Smržovka | 70:54 | + 11:22 | 6580 |
11. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 72:23 | + 12:51 | 6384 |
12. | Jirásková Markéta | VSP7653 | C | USK Praha | 72:37 | + 13:05 | 6353 |
13. | Rypáčková Dana | SPC7955 | C | SPORTICUS team | 77:20 | + 17:48 | 5731 |
14. | Kejvalová Kamila | SJC7450 | C | Sportcentrum Jičín | 78:08 | + 18:36 | 5626 |
15. | Matoušková Petra | BLI7650 | C | MTBO Bludný kořen | 81:15 | + 21:43 | 5215 |
16. | Itaniemi Janita | GIG8051 | C | GIGANT Orienteering | 81:41 | + 22:09 | 5158 |
17. | Malá Alice | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:28 | + 26:56 | 4527 |
18. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 91:20 | + 31:48 | 3885 |
19. | Janků Kateřina | KVS7450 | C | SKOB Kobra Vsetín | 101:10 | + 41:38 | 2589 |
20. | Rovensky Dagmar | 21A8050 | OLT Transdanubien | 113:01 | + 53:29 | ||
Buriánková Ivka | SMR7450 | C | SNS Smržovka | DISK | 0 | ||
Kuncová Jana | VRB7850 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 62:04 | 6500 | |
2. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:41 | + 1:37 | 6337 |
3. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 63:44 | + 1:40 | 6332 |
4. | Doleželová Iva | GIG7150 | C | GIGANT Orienteering | 66:22 | + 4:18 | 6065 |
5. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:09 | + 9:05 | 5581 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Jindra | ABR6251 | C | A-team MTBO | 51:28 | 7247 | |
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 61:58 | + 10:30 | 6167 |
3. | Perůtková Ivana | KVS5850 | C | SKOB Kobra Vsetín | 69:27 | + 17:59 | 5397 |
4. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 80:53 | + 29:25 | 4221 |
5. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 90:59 | + 39:31 | 3182 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamichová Martina | XHK9150 | C | MTBO Hradec Králové | 52:29 | 1731 | |
2. | Veličková Monika | ABR8951 | C | A-team MTBO | 59:27 | + 6:58 | 1559 |
3. | Graubnerová Eliška | TZL0056 | C | SKOB Zlín | 71:39 | + 19:10 | 1257 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | TBM8650 | E | KOS TJ Tesla Brno | 52:08 | 10552 | |
2. | Kubínová Romana | SKV9452 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:18 | + 5:10 | 9632 |
3. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 57:40 | + 5:32 | 9567 |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | E | Sportcentrum Jičín | 58:08 | + 6:00 | 9483 |
5. | Drobníková Markéta | SJC8450 | E | Sportcentrum Jičín | 58:20 | + 6:12 | 9448 |
6. | Haltof Ewa | ABR9499 | E | A-team MTBO | 58:36 | + 6:28 | 9400 |
7. | Musilová Vendula | SJC8355 | E | Sportcentrum Jičín | 59:40 | + 7:32 | 9211 |
8. | Chamraďa Natali | GIG0450 | E | GIGANT Orienteering | 59:52 | + 7:44 | 9175 |
9. | Hvězdářová Tereza | SPC9271 | E | SPORTICUS team | 60:35 | + 8:27 | 9047 |
10. | Nedomlelová Lucie | XHK0250 | E | MTBO Hradec Králové | 61:50 | + 9:42 | 8825 |
11. | Uhnavá Markéta | TBM8485 | E | KOS TJ Tesla Brno | 62:43 | + 10:35 | 8667 |
12. | Mrázková Romana | SJC8351 | E | Sportcentrum Jičín | 65:34 | + 13:26 | 8160 |
13. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | 67:07 | + 14:59 | 7884 |
14. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:32 | + 15:24 | 7810 |
15. | Beržinská Soňa | SBK8554 | E | KOB START Blansko | 76:21 | + 24:13 | 6240 |