Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benjamín Teodor Hudeczek | OOP1501 | TJ Opava | 7:21 | ||
2. | Jana Létalová | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 7:43 | + 0:22 | |
3. | Vít Krutina | HAV1201 | C | OB Havířov | 10:56 | + 3:35 |
4. | Lucie Tesařová | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 13:02 | + 5:41 |
5. | Eva Tesařová | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 13:40 | + 6:19 |
6. | Ludmila Nováková | 40001 | NER | 20:19 | + 12:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ewa Haltof | TRI9450 | TJ TŽ Třinec | 30:13 | ||
2. | Barbora Máchová | BFM0952 | B | SKOB Frýdek - Místek | 32:34 | + 2:21 |
3. | Kristýna Čudková | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 33:34 | + 3:21 |
4. | Jana Červinková | BFM8052 | SKOB Frýdek - Místek | 34:28 | + 4:15 | |
5. | Soňa Létalová | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:44 | + 4:31 | |
6. | Markéta Máchová | BFM7753 | SKOB Frýdek - Místek | 38:53 | + 8:40 | |
7. | Pavla Chudíková | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 39:44 | + 9:31 | |
8. | Klaudia Szombara | 50001 | LAZ | 39:51 | + 9:38 | |
9. | Jasiak Elżbieta | 80002 | BBO | 51:34 | + 21:21 | |
10. | Martyna Tomaszewska | POLSKA | POL | 62:31 | + 32:18 | |
Martina Krhutová | TRI7450 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magdalena Chudíková | BFM1051 | SKOB Frýdek - Místek | 23:25 | ||
2. | Judita Juračáková | BFM1053 | B | SKOB Frýdek - Místek | 23:32 | + 0:07 |
3. | Radmila Martináková | HAV7150 | C | OB Havířov | 34:26 | + 11:01 |
4. | Jarmila Jastrzembská | TRI6450 | TJ TŽ Třinec | 36:34 | + 13:09 | |
5. | Jarmila Mizerová | TRI6851 | TJ TŽ Třinec | 44:12 | + 20:47 | |
6. | Kristýna Nedělová | HAV1236 | OB Havířov | 46:39 | + 23:14 | |
7. | Majdak Danuta | 80003 | BBO | 52:40 | + 29:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Fousek | MOV9100 | SKOB Ostrava | 23:47 | ||
2. | Kuba Stanny | 3GP7900 | InO SCI | 26:13 | + 2:26 | |
3. | Petr Šidík | MOV9200 | SKOB Ostrava | 29:03 | + 5:16 | |
4. | Ondřej Červinka | BFM0806 | SKOB Frýdek - Místek | 30:10 | + 6:23 | |
5. | Przemysław Niezgoda | 27P7800 | BaraniokTeam | 30:18 | + 6:31 | |
6. | Marek Kawulok | SIT8001 | C | OK SILESIA | 30:19 | + 6:32 |
7. | Jiří Kozubík | 30001 | JAKO | 30:55 | + 7:08 | |
8. | Josef Zajíc | LOV7601 | C | lepus.cz | 31:36 | + 7:49 |
9. | Tomasz Czudek | TRI8600 | TJ TŽ Třinec | 31:48 | + 8:01 | |
10. | Marek Tošenovjan | HAV1235 | OB Havířov | 31:57 | + 8:10 | |
11. | Piotr Badarycz | HAV7500 | C | OB Havířov | 32:39 | + 8:52 |
12. | Łukasz Mach | 20001 | BWI | 33:03 | + 9:16 | |
13. | Krzysztof Wojarski | 80001 | BBO | 35:36 | + 11:49 | |
14. | Milan Svěchota | MOV7202 | SKOB Ostrava | 35:41 | + 11:54 | |
15. | Tomáš Novotný | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 35:53 | + 12:06 |
16. | Antonín Walaski | TRI8006 | TJ TŽ Třinec | 36:22 | + 12:35 | |
17. | Jaroslav Horálek | MOV8003 | SKOB Ostrava | 37:01 | + 13:14 | |
18. | Jiří Tesař | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 37:46 | + 13:59 |
19. | Lubomír Prokop | TRI6001 | TJ TŽ Třinec | 37:50 | + 14:03 | |
20. | Luboš Kaluža | TRI8200 | TJ TŽ Třinec | 38:02 | + 14:15 | |
21. | Michal Řepka | MOV0504 | B | SKOB Ostrava | 38:12 | + 14:25 |
22. | Hynek Létal | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 38:18 | + 14:31 | |
23. | Rafał Cader | 10001 | BBO | 38:51 | + 15:04 | |
24. | Milan Kohoutek | MOV6300 | SKOB Ostrava | 39:55 | + 16:08 | |
25. | Marek Prokeš | SFM8400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:17 | + 16:30 | |
26. | Kryštof Otta | BFM0608 | SKOB Frýdek - Místek | 40:41 | + 16:54 | |
27. | René Rýc-Bednář | MOV7001 | SKOB Ostrava | 40:47 | + 17:00 | |
28. | Jonáš Létal | SFM0901 | B | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:53 | + 17:06 |
29. | Tomáš Sochor | HAV6301 | C | OB Havířov | 41:03 | + 17:16 |
30. | Martin Svoboda | BFM6701 | SKOB Frýdek - Místek | 42:21 | + 18:34 | |
31. | Miroslav Řepka | MOV7500 | SKOB Ostrava | 44:08 | + 20:21 | |
31. | Ladislav Lužný | HAV6000 | 44:08 | + 20:21 | ||
33. | Václav Pytlík | HAV1234 | OB Havířov | 44:32 | + 20:45 | |
34. | Jaromír Pavlíček | MOV6000 | SKOB Ostrava | 44:45 | + 20:58 | |
35. | Piotr Lewandowski | 27P7500 | BaraniokTeam | 46:40 | + 22:53 | |
36. | Jakub Otta | BFM7603 | SKOB Frýdek - Místek | 46:47 | + 23:00 | |
37. | Marek Škapa | MOV7102 | SKOB Ostrava | 53:26 | + 29:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Chudík | BFM0604 | SKOB Frýdek - Místek | 21:42 | ||
2. | Matyáš Kawulok | SIT1201 | B | OK SILESIA | 22:35 | + 0:53 |
3. | Otakar Maceček | MOV6102 | SKOB Ostrava | 24:47 | + 3:05 | |
4. | Samuel Jan Hudeczek | OOP1000 | TJ Opava | 25:36 | + 3:54 | |
5. | David Mončka | 60001 | OST | 27:07 | + 5:25 | |
6. | Tobiáš Otta | BFM0903 | SKOB Frýdek - Místek | 27:14 | + 5:32 | |
7. | Radek Hudeczek | OOP8000 | TJ Opava | 30:36 | + 8:54 | |
8. | Tomáš Krutina | HAV7301 | C | OB Havířov | 30:55 | + 9:13 |
9. | Jan Zdanowicz | 14P1400 | UKS Kometa Gliwice | 33:40 | + 11:58 | |
10. | Libor Čudek | MOV1111 | SKOB Ostrava | 33:59 | + 12:17 | |
11. | Andrzej Wysocki | 24P5100 | Slask O-Team | 41:24 | + 19:42 | |
12. | Stanislav Novotný | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:32 | + 20:50 |
13. | Pavol Chylík | MOV4901 | SKOB Ostrava | 51:02 | + 29:20 | |
Michael Chudík | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | DISK |