Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrilák Matouš Nathaniel | DKP0416 | A | Oddíl OB Kotlářka | 70:55 | |
2. | Šafka Seb | 0030003 | ONK | 76:54 | + 5:59 | |
3. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 87:41 | + 16:46 |
4. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 87:54 | + 16:59 |
5. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 88:52 | + 17:57 |
6. | Vaněk Adam | OPI0100 | C | Orientační sporty Písek | 96:16 | + 25:21 |
7. | Počtová Klára | OPI0453 | B | Orientační sporty Písek | 100:20 | + 29:25 |
8. | Hartvich Otto | OPI6900 | C | Orientační sporty Písek | 105:05 | + 34:10 |
9. | Fiala Jan | OPI8150 | C | Orientační sporty Písek | 107:42 | + 36:47 |
10. | Klíma David | STA7902 | OK Střelka | 111:12 | + 40:17 | |
11. | Pešta Jiří | MIL7201 | C | Tesil Milevsko | 113:58 | + 43:03 |
12. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 115:17 | + 44:22 | |
13. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 115:28 | + 44:33 |
14. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 115:43 | + 44:48 | |
15. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 121:36 | + 50:41 | |
16. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 122:17 | + 51:22 | |
17. | Mareš Ladislav | MIL7202 | C | Tesil Milevsko | 122:23 | + 51:28 |
18. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 126:41 | + 55:46 | |
19. | Valenta Jan | OKP6501 | SK OK 24 Praha | 133:29 | + 62:34 | |
20. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 134:27 | + 63:32 | |
21. | Holub Martin | OPI7801 | C | Orientační sporty Písek | 135:57 | + 65:02 |
22. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 138:20 | + 67:25 | |
23. | Kozák Aleš | OPI7802 | C | Orientační sporty Písek | 142:38 | + 71:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 51:47 | ||
2. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 55:11 | + 3:24 | |
3. | Sobotka Petr | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 55:16 | + 3:29 |
4. | Kerner Pavel | 0060001 | Špitál | 55:48 | + 4:01 | |
5. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 56:20 | + 4:33 | |
6. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | C | Orientační sporty Písek | 56:27 | + 4:40 |
7. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 62:07 | + 10:20 | |
8. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 65:11 | + 13:24 |
9. | Novák Milan | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 65:50 | + 14:03 |
10. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 66:45 | + 14:58 |
11. | Kovářová Julie | VCB8854 | OB České Budějovice | 68:02 | + 16:15 | |
12. | Brossaud Yan | VCB0000 | OB České Budějovice | 68:33 | + 16:46 | |
13. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 70:44 | + 18:57 |
14. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 72:10 | + 20:23 | |
15. | Míka Ondřej | VCB1003 | B | OB České Budějovice | 72:57 | + 21:10 |
16. | Nechvátal Adam | VCB0610 | B | OB České Budějovice | 74:42 | + 22:55 |
17. | Velátová Jana | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | 76:03 | + 24:16 |
18. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 76:11 | + 24:24 | |
19. | Kopecká Květa | OPI8050 | C | Orientační sporty Písek | 77:47 | + 26:00 |
20. | Koubová Klára | OPI8252 | C | Orientační sporty Písek | 81:37 | + 29:50 |
21. | Šafka Jan | 0030002 | ONK | 83:47 | + 32:00 | |
22. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 84:21 | + 32:34 | |
23. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 87:05 | + 35:18 | |
24. | Koutník_a_Gustav | KRE0002 | OOB TJ Sokol Křemže | 88:40 | + 36:53 | |
25. | Šafková Petra | 0030001 | ONK | 89:20 | + 37:33 | |
26. | Schönbauerová Tereza | 0020001 | Želvy na útěku | 90:41 | + 38:54 | |
27. | Fialová Irena | KRE7950 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 91:47 | + 40:00 |
28. | Hendrych František | KRE7301 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 95:31 | + 43:44 |
29. | Neradová Klára | 0010001 | Chýnice | 95:59 | + 44:12 | |
30. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 96:19 | + 44:32 |
31. | Brossaud Petra | VCB7450 | OB České Budějovice | 96:30 | + 44:43 | |
32. | Fiala Ondřej | KRE0800 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 97:03 | + 45:16 |
33. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 98:13 | + 46:26 |
34. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 99:56 | + 48:09 |
35. | Khýn Miroslav | VTA5401 | C | SC vebr-sport | 101:40 | + 49:53 |
36. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 108:02 | + 56:15 |
37. | Nechvátalová Eva | VCB1060 | OB České Budějovice | 108:20 | + 56:33 | |
38. | Klímová Jana | STA8152 | OK Střelka | 109:42 | + 57:55 | |
39. | Koutníková_a_Milada | KRE0001 | OOB TJ Sokol Křemže | 112:14 | + 60:27 | |
40. | Pelcová Pavla | OPI7454 | C | Orientační sporty Písek | 119:01 | + 67:14 |
41. | Fialová Kateřina | DOR0754 | C | OK Dobříš | 123:19 | + 71:32 |
42. | Benda Daniel | VCB0100 | OB České Budějovice | 131:48 | + 80:01 | |
Pelc Matyáš | OPI0403 | B | Orientační sporty Písek | DISK | ||
Nekolný Karel | DOR7602 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Kopecký Martin | 0050001 | OPI | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kernereová Linda | OPI1252 | C | Orientační sporty Písek | 47:10 | |
2. | Fialová Kristýna | OPI1253 | B | Orientační sporty Písek | 47:43 | + 0:33 |
3. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 49:11 | + 2:01 | |
4. | Teringlová Vendula | VCB0451 | B | OB České Budějovice | 49:13 | + 2:03 |
5. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 51:13 | + 4:03 |
6. | Koutník Matěj | KRE1701 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 52:07 | + 4:57 |
7. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 55:31 | + 8:21 | |
8. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 56:25 | + 9:15 | |
9. | Koutník Adam | KRE1501 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 58:48 | + 11:38 |
10. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 59:19 | + 12:09 |
11. | Gábiková Bohdana | OPI1355 | C | Orientační sporty Písek | 60:31 | + 13:21 |
12. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 68:21 | + 21:11 | |
13. | Váňová Monika | OPI7450 | C | Orientační sporty Písek | 69:26 | + 22:16 |
14. | Klímová Michala | STA8052 | OK Střelka | 69:59 | + 22:49 | |
15. | Schönbauerová Žofie | 0020002 | Želvy na útěku | 70:45 | + 23:35 | |
16. | Klíma Albert | STA1501 | OK Střelka | 71:40 | + 24:30 | |
17. | Hrodek Matěj | OPI1501 | C | Orientační sporty Písek | 71:49 | + 24:39 |
18. | Smolíková Kateřina | OPI1352 | C | Orientační sporty Písek | 72:42 | + 25:32 |
19. | Klíma Matouš | STA1303 | OK Střelka | 84:20 | + 37:10 | |
20. | Kozáková Barbora | OPI1052 | C | Orientační sporty Písek | 106:45 | + 59:35 |
Gregor Radovan | DOR7404 | C | OK Dobříš | DISK |