Logo

Výsledky závodu: Hanácký žebříček jaro 2024 - stav po 5 závodech

Datum:
01.03.2024
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-03-23 825623.03.2024 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2024-03-24 835624.03.2024 Oblastní žebříček, KO sprint JPV Ano Ano
2024-04-06 835706.04.2024 Oblastní žebříček PTE Ano Ano
2024-04-13 835813.04.2024 Mistrovství oblasti ve sprintu SSU Ano Ano
2024-04-20 836020.04.2024 Mistrovství oblasti na krátké trati PLU Ano Ano
2024-04-27 836227.04.2024 Oblastní žebříček UOL Ne Ne
2024-05-04 775304.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ne Ne
2024-05-08 851608.05.2024 Oblastní žebříček JPV Ne Ne
2024-05-11 826111.05.2024 Mistrovství oblasti na klasické trati KON Ne Ne
2024-05-25 836325.05.2024 Oblastní žebříček STE Ne Ne
2024-06-22 774422.06.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček SKM Ne Ne
2024-06-29 817829.06.2024 Cena střední Moravy – Šumperský divočák - E2, oblastní žebříček KSU Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
Nahrávám data...

D10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Rochovanská Štěpánka ASU1457 615.09 1. 200.00( 1)199.10( 2) 198.84( 2) 215.09( 1)200.00( 1)
2 Rochovanská Eliška ASU1456 602.29 1. 193.15( 2) 200.00( 1)200.00( 1)202.29( 2)164.60( 2)
3 Vlčková Barbora KSU1454 518.16 3. 160.67( 3)156.91( 3) 174.87( 3)182.62( 3)
4 Krejčí Julie UOL1551 235.75 4. 130.96( 4)104.79( 5)
5 Paulíčková Veronika UOL1450 153.43 3. 153.43( 3)
6 Szostková Tereza SSU1450 144.93 4. 30.28( 5)114.65( 4)
7 Kočandrlová Anežka KSU1551 35.08 4. 26.81( 4) 8.27( 6)

D12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Čeřovská Eliška KON1353 B 639.88 1. 182.34( 3) 201.18( 1)222.04( 1)200.00( 1) 216.66( 1)
2 Otrubová Veronika PLU1277 B 619.94 1. 215.01( 1)199.23( 3)197.06( 2) 169.53( 2) 205.70( 2)
3 Kopecká Eliška SSU1252 B 579.87 2. 202.64( 2)199.59( 2)164.64( 4) 177.64( 3)
4 Mikušová Kateřina PTE1350 452.22 3. 120.68( 5) 180.90( 3) 150.64( 5)
5 Zapletalová Marie PTE1351 430.68 4. 143.58( 4)150.27( 5)136.83( 6) 126.37( 7)
6 Dratvová Sára STE1251 303.04 3. 100.09( 6) 82.03( 7) 120.67( 7) 7.09( 3) 82.28( 8)
7 Šaňáková Anna UOL1351 196.57 6. 140.54( 6) 56.03( 8)
8 Havlíková Michaela KSU1350 177.14 4. 177.14( 4)
9 Tomášková Lucie STE1350 161.80 5. 161.80( 5)
10 Mikušová Adéla PTE1277 154.42 4. 154.42( 4)
11 Profousová Stella KSU1262 141.57 6. 141.57( 6)

D14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Kubíčková Magdalena UOL1150 B 620.78 1. 206.13( 1)205.48( 1)209.17( 1)204.37( 1) 204.11( 1)
2 Jordánová Nelly KSU1050 B 598.23 2. 197.18( 2)199.79( 2)184.94( 4) 201.26( 2)184.83( 6)
3 Tomášková Anna STE1051 B 590.95 2. 193.35( 4) 194.73( 3)197.76( 2)194.37( 3) 198.46( 2)
4 Luterová Laura PLU1051 B 577.08 3. 192.72( 5) 193.06( 3)129.40(10) 191.30( 4)
5 Václavková Amálie KON1079 B 566.92 3. 174.04( 6) 184.30( 6)136.76( 9) 185.19( 4)197.43( 3)
6 Pavelková Eva KSU1099 554.69 4. 165.81( 8) 194.57( 4)175.09( 7) 180.86( 5)179.26( 7)
7 Lipenská Jana Marie KON1191 552.92 3. 196.69( 3)175.92( 9)180.31( 6)162.36( 8) 155.92( 9)
8 Kopecká Tereza UOL1050 551.24 5. 172.54( 7)191.25( 5)161.45( 8) 169.79( 7) 187.45( 5)
9 Malasková Linda UOL1053 536.05 5. 162.90( 9) 181.45( 7)183.74( 5) 170.86( 8)
10 Pelantová Nikol ASU1150 395.57 6. 118.86(10)106.79(10)169.92( 6)
11 Kopecká Veronika SSU1051 300.49 9. 99.39(12) 141.83( 9) 59.27(10)
12 Fialová Andrea KON1061 293.10 8. 113.86(11)179.24( 8)
13 Ježková Žaneta PLU1055 114.25 10. 114.25(10)
14 Matyšková Stela PLU1150 32.29 13. 32.29(13)

D16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Kranzler Stella Marie SSU0950 B 306.87 1. 101.32( 1) 96.89( 3) 85.11( 3) 108.66( 1) 89.03( 4)
2 Pinkavová Eliška JPV0850 B 306.63 1. 99.16( 3)102.38( 1) 98.12( 2) 105.09( 1)
3 Reichlová Pavla KSU0888 B 305.67 2. 100.72( 2)103.95( 2) 65.44(10) 101.00( 2)
4 Burdová Hana STE0852 B 279.54 1. 99.52( 2) 110.94( 1) 69.08( 6)
5 Kočandrlová Natálie KSU0979 B 248.02 3. 76.61( 4) 62.11( 5) 77.50( 9) 93.91( 3)
6 Vavrdová Karolína PTE0880 228.61 4. 62.85( 5) 73.67( 4) 79.19( 8) 75.75( 5)
7 Pelantová Sára ASU0850 210.22 5. 69.72( 5) 52.36( 6) 88.14( 5)
8 Paloncý Adéla KSU0950 171.05 4. 84.61( 4) 86.44( 6)
9 Vrbová Marie PTE0850 151.96 6. 68.44( 6) 83.52( 7)
10 Křížová Amálie UOL0953 149.07 3. 93.22( 3) 55.85( 8)
11 Křapová Natálie SSU0851 92.66 4. 92.66( 4)
12 Slezáková Vendula PLU0854 61.47 7. 61.47( 7)
13 Gottwaldová Anna JPV0950 29.53 6. 29.53( 6)

D18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Juřinová Adéla KSU0650 B 308.83 1. 97.74( 4) 111.33( 1) 99.76( 2)
2 Richtrová Ema SSU0753 B 301.31 1. 84.83( 7) 100.00( 1) 97.92( 3)103.39( 1)
3 Přikrylová Jana JPV0652 B 293.19 2. 98.02( 3) 98.85( 2) 96.32( 2) 90.37( 4) 57.28(11)
4 Přikrylová Ivana JPV0653 B 285.27 1. 101.09( 1) 92.73( 3) 91.45( 4) 81.70( 5) 81.51( 6)
5 Balvanová Vendula JPV0750 B 277.53 3. 89.21( 5) 91.46( 4) 72.21( 6) 96.86( 3)
6 Benešová Anežka KON0757 249.06 3. 78.62( 8) 92.36( 3) 78.08( 8)
7 Rozsívalová Adéla KON0760 244.67 5. 90.94( 5) 79.79( 6) 73.94( 9)
8 Burdová Helena UOL0656 202.71 1. 100.89( 2) 101.82( 1)
9 Polcrová Karolína JPV0754 174.51 4. 86.73( 6) 87.78( 4)
10 Smýkalová Eliška KSU0676 170.04 2. 69.78( 7)100.26( 2)
11 Dedková Zdena JPV0752 166.15 5. 48.62( 9) 83.39( 5) 34.14( 8)
12 Kopecká Nela UOL0650 107.89 7. 0.00( 9) 35.30( 7) 72.59(10)
13 Dvořáková Ema KON0777 86.23 5. 86.23( 5)
14 Janků Karolína UOL0751 80.28 7. 80.28( 7)
15 Reichlová Anežka PLU0651 30.44 10. 30.44(10)

H10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Krejčí Viktor UOL1402 643.24 1. 207.68( 1) 201.79( 2) 220.03( 1)215.53( 1)
2 Bednář Richard UOL1400 615.20 1. 201.40( 2) 211.77( 1)160.70( 5) 202.03( 2)
3 Jiráček Ondřej STE1401 588.20 1. 190.93( 3)226.07( 1)171.20( 4)169.42( 4)
4 Kindl Oskar UOL1401 561.30 2. 185.74( 4) 146.94( 5) 193.12( 2)182.44( 3)
5 Koukal Matěj JPV1501 512.49 3. 170.83( P)184.38( 3)134.81( 6) 157.28( 6)
6 Kropáček Šimon STE1400 504.82 4. 170.59( 6)173.15( 4) 111.62( 9) 161.08( 4)
7 Tempír Vilém UOL1601 478.48 3. 165.28( 6)186.44( 3)126.76( 7)
8 Vala Jakub ASU1600 297.50 2. 189.55( 2) 107.95(10)
9 Pánek Milan SSU1600 257.83 6. 122.81( 7) 135.02( 6)
10 Macek Martin KSU1400 186.85 3. 186.85( 3)
11 Hubík Radan PLU1500 176.07 5. 176.07( 5)
12 Fládr Lukáš PTE1700 169.21 5. 169.21( 5)
13 Klimeš Frank ASU1400 159.22 5. 159.22( 5)
14 Rajnošek Matouš KSU1414 118.65 8. 118.65( 8)
15 Kryl Jan Matěj STE1402 118.53 7. 118.53( 7)
16 Zapletal Josef PTE1500 65.39 8. 65.39( 8)
17 Pátek Šimon ASU1414 2.91 11. 2.91(11)

H12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Lýsek Štěpán UOL1203 B 653.74 1. 222.41( 1)214.88( 1)216.45( 1)212.13( 1) 213.62( 1)
2 Mazák Šimon KSU1300 B 589.97 2. 165.83( 7) 189.41( 3)187.64( 3) 204.12( 2)196.44( 2)
3 Macháček Jan UOL1301 B 574.22 2. 188.36( 3) 195.92( 2)182.18( 4) 189.94( 3)
4 Rajnošek Samuel KSU1313 B 551.58 2. 182.36( 5)195.71( 2)173.51( 6)172.59( 5) 163.78( 6)
5 Macek Václav ASU1249 550.13 2. 189.22( 2)170.67( 5) 177.15( 4)183.76( 3)169.89( 5)
6 Vala Karel ASU1300 537.50 4. 187.81( 4)173.53( 4)176.16( 5) 151.93( 8)
7 Hubík Radan PLU1500 444.17 4. 135.54( 7)128.06( 6)180.57( 4)
8 Binar Vít STE1201 331.48 6. 170.18( 6) 161.30( 7)
9 Hubík Hubert PLU1300 254.16 7. 100.61( 9) 27.59(10)125.96( 7) 0.00( 9)
10 Tempír Jáchym UOL1300 208.79 6. 138.91( 6) 69.88( 8)
11 Ježek Oliver PLU1301 101.90 8. 101.90( 8)
12 Vémola Roman PLU1302 79.80 8. 79.80( 8)
13 Svoboda Ondřej UOL1201 60.38 9. 60.38( 9)

H14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Lutera Oliver PLU1001 B 610.60 1. 195.97( 4) 199.66( 2) 207.36( 1)200.97( 2)202.27( 2)
2 Čeřovský Filip KON1010 B 603.70 1. 202.24( 1)203.79( 1)173.41( 5) 197.67( 3)188.93( 5)
3 Štábl Vít KSU1100 B 599.70 1. 190.70( 5) 195.99( 3)201.36( 1)202.35( 1)
4 Koutný Ondřej JPV1001 B 592.39 2. 200.36( 2)190.00( 4) 196.65( 2)193.98( 4) 195.38( 3)
5 Pospíšil Tomáš SSU1006 B 584.23 3. 197.39( 3)196.55( 3)153.15( 7) 190.29( 5)166.28( 6)
6 Mrkvica Jan ZLH1100 B 561.37 4. 184.60( 6) 183.29( 4)178.95( 8) 193.48( 4)
7 Rozsíval Martin KON1022 B 519.88 5. 177.76( 5)162.12( 6)180.00( 7)
8 Ryszkowski Ondřej SSU1001 B 498.84 7. 169.09( 7) 170.51( 9)159.24( 7)
9 Pospíšil Jáchym PTE1111 B 471.24 8. 139.53( 9) 165.69( 8) 55.45(16) 163.91(11)141.64( 9)
10 Marek Martin STE1100 B 460.84 6. 170.86( 6)120.53( 8)169.45(10)
11 Vlček Antonín KSU1121 455.62 9. 136.47(10)165.52( 9) 83.92(13) 153.63(14)
12 Plachý Matyáš JPV1010 441.42 7. 70.20(15) 166.90( 7) 99.11(12) 149.67(16)124.85(10)
13 Václavek Alois KON1132 425.79 8. 125.39(12) 60.85(15) 150.99(15)149.41( 8)
14 Hedrich Jan SSU1101 409.27 8. 155.75( 8) 108.99( 9)144.53(18) 77.86(16)
15 Turek Václav SSU1102 376.47 10. 100.52(14) 107.25(10)160.35(12)108.87(12)
16 Vrba Antonín PTE1001 359.89 13. 151.55(13) 0.00(19) 144.92(17) 63.42(17)
17 Tempír Lukáš UOL1001 342.57 11. 134.05(11)106.72(14) 72.97(14) 101.80(26) 87.24(15)
18 Profous Štěpán KSU1030 338.09 12. 154.66(12) 131.60(23) 51.83(19)
19 Lipenský Jan František KON1131 325.79 13. 106.58(13) 75.34(15) 45.66(17) 143.87(19)
20 Havlík Jakub KSU1009 311.33 10. 155.86(10) 155.47(13)
21 Macek Jindřich KSU1103 286.62 6. 100.69(11)185.93( 6)
22 Zapletal David KON1111 262.78 11. 138.59(21)124.19(11)
23 Foret Dominik SSU1004 260.37 16. 67.23(16) 132.66(22) 60.48(18)
24 Szostek Jiří SSU1005 212.84 13. 104.04(24)108.80(13)
25 Zapletal Jakub PTE1005 155.52 11. 155.52(11)
26 Smýkal Lukáš KSU1101 141.36 20. 141.36(20)
27 Prachař Jáchym SSU1003 106.60 14. 106.60(14)
28 Malaska Vojtěch UOL1002 103.91 25. 103.91(25)
29 Sekanina Marek ASU1010 5.23 18. 5.23(18)
30 Krtička Mikuláš SSU1100 3.03 20. 3.03(27) 0.00(20)

H16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Máčala Antonín STE0811 B 309.98 1. 97.40( 3) 106.44( 1) 99.16( 2)104.38( 1)
2 Heiser Matěj SSU0900 B 306.28 1. 104.46( 1)101.86( 2) 97.65( 3) 99.96( 2)
3 Matoušek Jan STE0909 B 304.39 1. 97.29( 4)103.91( 1) 103.19( 1) 95.67( 3)
4 Barták Petr UOL0805 B 285.92 2. 101.68( 2) 95.89( 4) 88.35( 5)
5 Paloncý Jan KSU0808 B 277.50 3. 95.27( 5) 91.88( 3) 90.35( 5) 81.69( 6)
6 Lipenský Matouš KON0830 B 265.20 2. 98.15( 2) 83.40( 5) 83.65( 4) 78.25( 7)
7 Pánek Antonín SSU0901 254.12 3. 72.55( 8) 94.24( 3) 61.45( 6) 87.33( 7) 60.95(11)
8 Turek Josef SSU0904 250.26 6. 82.21( 6) 77.83( 7) 90.22( 6) 75.77( 8)
9 Fanta Maxmilian UOL0902 237.35 4. 71.59( 9) 88.38( 4) 77.38( 8) 69.17( 9)
10 Kožnárek Pavel PLU0902 227.82 7. 75.60( 7) 76.22( 8) 76.00( 9) 65.97(10)
11 Juřina Marek KSU0828 203.47 5. 69.43(10) 70.65( 9) 63.39( 5) 61.64(11) 18.79(15)
12 Novotný Jakub PLU0804 149.71 7. 23.65(12) 60.84(10) 50.06( 7) 0.00(14) 38.81(12)
13 Richtr František SSU0903 142.18 8. 39.84( 8) 67.94(10) 34.40(13)
14 Mrkvica Václav ZLH0800 92.76 4. 92.76( 4)
15 Kubíček Vavřinec UOL0801 82.96 6. 82.96( 6)
16 Dohnal Jan STE0813 79.08 11. 49.41(11) 29.67(12)
17 Dedek Martin JPV0919 54.23 10. 0.00(13) 41.94(12) 12.29(10)
18 Kropáček Matěj STE0810 52.45 11. 29.75(11) 20.12(13) 2.58(17)
19 Kolář Jan UOL0806 31.13 14. 31.13(14)
20 Swaczyna Šimon UOL0903 21.87 9. 21.87( 9)
21 Marek Vít KSU0838 16.45 13. 16.45(13)
22 Szostek Jakub SSU0905 15.10 16. 15.10(16)

H18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Pánek Ondřej SSU0702 B 305.66 1. 48.01( 4) 103.97( 1)100.00( 1)100.00( 1) 101.69( 2)
2 Macek Vojtěch ASU0748 B 290.48 2. 96.03( 3) 98.53( 2) 95.92( 2) 85.28( 3)
3 Šána Robert KSU0616 B 274.63 2. 66.14( 2) 94.29( 4) 94.25( 3) 86.09( 3)
4 Plachý Ondřej JPV0707 B 241.43 2. 57.65( 3)100.00( 2) 83.78( 4)
5 Miča Jan KSU0701 213.03 1. 100.00( 1) 113.03( 1)
6 Koukal Jakub JPV0727 140.33 6. 46.78( P) 93.55( 6)
7 Mička Jan JPV0628 133.07 7. 44.36( P) 88.71( 7)
8 Robenek Jiří UOL0701 122.18 5. 94.04( 5) 28.14( 5)