Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 121 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 96:18 | ||||
Vondráčková Alžběta | 32:18 (1.) | 32:18 (1.) | ||||
Řehořková Ema | 34:46 (2.) | + | 67:04 (1.) | |||
Hladíková Julie | 29:14 (1.) | 96:18 (1.) | ||||
2. | 129 VSP 1 USK Praha | 100:05 | + | |||
Nemšovská Magdalena | 34:00 (3.) | + | 34:00 (3.) | + | ||
Zakouřilová Klára | 36:31 (3.) | + | 70:31 (2.) | + | ||
Malečková Pavlína | 29:34 (2.) | + | 100:05 (2.) | + | ||
3. | 125 ODV 1 TJ Aero Odolena Voda | 112:33 | + | |||
Berná Klára | 33:45 (2.) | + | 33:45 (2.) | + | ||
Matoušková Sára | 39:20 (4.) | + | 73:05 (3.) | + | ||
Syblíková Rozálie | 39:28 (5.) | + | 112:33 (3.) | + | ||
4. | 128 TAP 1 KOB Tretra Praha | 115:07 | + | |||
Ellederová Eva | 37:48 (6.) | + | 37:48 (6.) | + | ||
Votruba Hana | 43:59 (8.) | + | 81:47 (8.) | + | ||
Šimůnková Michaela | 33:20 (3.) | + | 115:07 (4.) | + | ||
5. | 130 VSP 2 USK Praha | 119:24 | + | |||
Kopecká Marie | 44:44 (10.) | + | 44:44 (10.) | + | ||
Ehlerová Anna | 31:53 (1.) | 76:37 (4.) | + | |||
Kučerová Kateřina | 42:47 (8.) | + | 119:24 (5.) | + | ||
6. | 123 KAM 1 OK Kamenice | 120:09 | + | |||
Balejová Sofie | 36:45 (4.) | + | 36:45 (4.) | + | ||
Žemlová Magdalena | 42:27 (7.) | + | 79:12 (7.) | + | ||
Mišeková Lucie | 40:57 (6.) | + | 120:09 (6.) | + | ||
7. | 126 PGP 1 SK Praga | 121:36 | + | |||
Řepková Anna | 37:46 (5.) | + | 37:46 (5.) | + | ||
Dvořáková Lucie | 41:04 (6.) | + | 78:50 (6.) | + | ||
Tomášková Ines | 42:46 (7.) | + | 121:36 (7.) | + | ||
8. | 124 LOU 1 SK Moravan Louňovice | 128:19 | + | |||
Havlíčková Zuzana | 37:56 (7.) | + | 37:56 (7.) | + | ||
Vaughanová Sára | 39:49 (5.) | + | 77:45 (5.) | + | ||
Břízková Anna | 50:34 (11.) | + | 128:19 (8.) | + | ||
9. | 132 ZVO 1 OB SK Zvole | 133:48 | + | |||
Mikulová Tereza | 40:15 (8.) | + | 40:15 (8.) | + | ||
Michalíková Alžběta | 56:20 (11.) | + | 96:35 (10.) | + | ||
Michalíková Klára | 37:13 (4.) | + | 133:48 (9.) | + | ||
10. | 131 VSP 3 USK Praha | 137:30 | + | |||
Öner Eda | 40:57 (9.) | + | 40:57 (9.) | + | ||
Kuiper Jana Simona | 50:31 (10.) | + | 91:28 (9.) | + | ||
Reichelová Helena | 46:02 (10.) | + | 137:30 (10.) | + | ||
122 DOR 1 OK Dobříš | DISK | |||||
Baštová Justýna | DISK | |||||
Blehová Veronika | 50:04 (9.) | + | 0:00 | |||
Vaculovičová Alžběta | 43:43 (9.) | + | 0:00 | |||
127 PGP 2 SK Praga | DISK | |||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
DISK |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 149 VSP 1 USK Praha | 108:29 | ||||
Malečková Hana | 35:26 (2.) | + | 35:26 (2.) | + | ||
Baldrianová Eva | 32:29 (1.) | 67:55 (1.) | ||||
Kodejšová Markéta | 40:34 (5.) | + | 108:29 (1.) | |||
2. | 147 PGP 3 SK Praga | 110:14 | + | |||
Štěpová Barbora | 35:30 (3.) | + | 35:30 (3.) | + | ||
Bartalošová Anežka | 43:58 (5.) | + | 79:28 (3.) | + | ||
Štěpová Kateřina | 30:46 (1.) | 110:14 (2.) | + | |||
3. | 145 PGP 1 SK Praga | 114:27 | + | |||
Šimšová Pavla | 35:26 (1.) | 35:26 (1.) | ||||
Pavlíčková Hana | 40:24 (3.) | + | 75:50 (2.) | + | ||
Krejčová Lucie | 38:37 (3.) | + | 114:27 (3.) | + | ||
4. | 141 DOR 1 OK Dobříš | 118:40 | + | |||
Housková Barbora | 42:20 (8.) | + | 42:20 (8.) | + | ||
Kotková Adéla | 39:34 (2.) | + | 81:54 (5.) | + | ||
Bambousková Julie | 36:46 (2.) | + | 118:40 (4.) | + | ||
5. | 144 KAM 1 OK Kamenice | 121:20 | + | |||
Havlová Tereza | 38:05 (6.) | + | 38:05 (6.) | + | ||
Kudrnáčová Marta | 43:29 (4.) | + | 81:34 (4.) | + | ||
Mišeková Kateřina | 39:46 (4.) | + | 121:20 (5.) | + | ||
6. | 142 DOR 2 OK Dobříš | 141:42 | + | |||
Kašparová Alžběta | 38:13 (7.) | + | 38:13 (7.) | + | ||
Petriláková Amálie Rebeka | 59:09 (8.) | + | 97:22 (7.) | + | ||
Magazu Annabelle | 44:20 (7.) | + | 141:42 (6.) | + | ||
7. | 148 RIC 1 OB Říčany | 147:06 | + | |||
De Heij Laura | 46:15 (9.) | + | 46:15 (9.) | + | ||
Kotenová Barbora | 59:29 (9.) | + | 105:44 (8.) | + | ||
Pelantová Martina | 41:22 (6.) | + | 147:06 (7.) | + | ||
8. | 143 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 175:56 | + | |||
Bartoňová Elena | 56:22 (10.) | + | 56:22 (10.) | + | ||
Leinweberová Julie | 51:37 (6.) | + | 107:59 (9.) | + | ||
Svobodová Julie | 67:57 (8.) | + | 175:56 (8.) | + | ||
146 PGP 2 SK Praga | DISK | |||||
Švecová Karolína | 37:37 (4.) | + | 37:37 (4.) | + | ||
Lošťáková Sára | DISK | |||||
DISK | ||||||
150 VSP 2 USK Praha | DISK | |||||
Gajdová Michaela | 37:53 (5.) | + | 37:53 (5.) | + | ||
Folprechtová Julie | 54:43 (7.) | + | 92:36 (6.) | + | ||
DISK |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 75 PGP 1 SK Praga | 109:35 | ||||
Slavíková Silvie | 40:42 (2.) | + | 40:42 (2.) | + | ||
Vyhnálková Barbora | 34:51 (1.) | 75:33 (1.) | ||||
Sieglová Eliška | 34:02 (1.) | 109:35 (1.) | ||||
2. | 72 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 118:45 | + | |||
Tichá Dorotea | 40:41 (1.) | 40:41 (1.) | ||||
Mullis Kateřina | 35:03 (2.) | + | 75:44 (2.) | + | ||
Smutná Anna Marie | 43:01 (3.) | + | 118:45 (2.) | + | ||
3. | 74 MFP 1 Matfyz Praha | 129:16 | + | |||
Pecoldová Pavlína | 41:15 (4.) | + | 41:15 (4.) | + | ||
Sieglová Dagmar | 43:56 (5.) | + | 85:11 (4.) | + | ||
Šimšová Jana | 44:05 (4.) | + | 129:16 (3.) | + | ||
4. | 78 PGP 4 SK Praga | 132:51 | + | |||
Kožinová Jana | 51:17 (6.) | + | 51:17 (6.) | + | ||
Kožinová Anna | 42:42 (4.) | + | 93:59 (5.) | + | ||
Kožinová Zuzana | 38:52 (2.) | + | 132:51 (4.) | + | ||
5. | 77 PGP 3 SK Praga | 133:17 | + | |||
Dvořáková Hana | 41:16 (5.) | + | 41:16 (5.) | + | ||
Bartalošová Jana | 39:10 (3.) | + | 80:26 (3.) | + | ||
Fořtová Johana | 52:51 (6.) | + | 133:17 (5.) | + | ||
6. | 76 PGP 2 SK Praga | 145:39 | + | |||
Bialožytová Tereza | 40:52 (3.) | + | 40:52 (3.) | + | ||
Lacigová Michaela | 58:28 (7.) | + | 99:20 (6.) | + | ||
Tichovská Hana | 46:19 (5.) | + | 145:39 (6.) | + | ||
7. | 73 DOR 1 OK Dobříš | 164:41 | + | |||
Petriláková Anežka Rozári | 55:54 (7.) | + | 55:54 (7.) | + | ||
Baštová Julie | 54:00 (6.) | + | 109:54 (7.) | + | ||
Fialová Jana | 54:47 (7.) | + | 164:41 (7.) | + | ||
8. | 71 DKL 1 KOB Kladno | 196:59 | + | |||
Benešová Hana | 62:58 (8.) | + | 62:58 (8.) | + | ||
Horychová Zuzana | 72:25 (8.) | + | 135:23 (8.) | + | ||
Rousová Lucie | 61:36 (8.) | + | 196:59 (8.) | + |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 50 TAP 1 KOB Tretra Praha | 57:00 | ||||
Elleder Jan | 20:26 (6.) | + | 20:26 (6.) | + | ||
Rypáčková Šárka | 19:09 (2.) | + | 39:35 (1.) | |||
Kamenický Karel | 17:25 (1.) | 57:00 (1.) | ||||
2. | 31 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 59:46 | + | |||
Machar Dan | 23:44 (15.) | + | 23:44 (15.) | + | ||
Vondráčková Jolana | 17:48 (1.) | 41:32 (2.) | + | |||
Junek Šimon | 18:14 (2.) | + | 59:46 (2.) | + | ||
3. | 53 VSP 1 USK Praha | 64:16 | + | |||
Rodová Anežka | 18:14 (4.) | + | 18:14 (4.) | + | ||
Ehlerová Michaela | 25:19 (8.) | + | 43:33 (3.) | + | ||
Baldrian Josef | 20:43 (4.) | + | 64:16 (3.) | + | ||
4. | 41 KAM 1 OK Kamenice | 66:38 | + | |||
Sláma Kryštof | 20:52 (8.) | + | 20:52 (8.) | + | ||
Dobyášová Adéla | 25:25 (9.) | + | 46:17 (6.) | + | ||
Bašus Ondřej | 20:21 (3.) | + | 66:38 (4.) | + | ||
5. | 32 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka | 68:59 | + | |||
Sedlák Václav | 17:12 (2.) | + | 17:12 (2.) | + | ||
Ptáčková Lucie | 29:09 (16.) | + | 46:21 (8.) | + | ||
Janeček Tomáš | 22:38 (5.) | + | 68:59 (5.) | + | ||
6. | 39 DOR 1 OK Dobříš | 69:08 | + | |||
Vaculovič Matěj | 20:37 (7.) | + | 20:37 (7.) | + | ||
Blehová Barbora | 25:49 (10.) | + | 46:26 (11.) | + | ||
Kašpar Adam | 22:42 (6.) | + | 69:08 (6.) | + | ||
7. | 46 LOU 1 SK Moravan Louňovice | 70:05 | + | |||
Břízková Alžběta | 23:26 (13.) | + | 23:26 (13.) | + | ||
Šunková Sára | 22:50 (5.) | + | 46:16 (5.) | + | ||
Kolářová Veronika | 23:49 (8.) | + | 70:05 (7.) | + | ||
8. | 42 KAM 2 OK Kamenice | 73:18 | + | |||
Neškudla Jan | 25:23 (16.) | + | 25:23 (16.) | + | ||
Bašusová Olga | 21:55 (4.) | + | 47:18 (13.) | + | ||
Rejšek Čeněk | 26:00 (10.) | + | 73:18 (8.) | + | ||
9. | 48 PGP 1 SK Praga | 73:19 | + | |||
Bartalošová Ada | 18:55 (5.) | + | 18:55 (5.) | + | ||
Súkupová Sára | 27:16 (12.) | + | 46:11 (4.) | + | ||
Šňupárek Jenda | 27:08 (11.) | + | 73:19 (9.) | + | ||
10. | 40 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:37 | + | |||
Bartoň Theodor | 17:04 (1.) | 17:04 (1.) | ||||
Knýbelová Anna | 29:18 (17.) | + | 46:22 (9.) | + | ||
Kurfürstová Marie | 27:15 (12.) | + | 73:37 (10.) | + | ||
11. | 43 KAM 3 OK Kamenice | 75:10 | + | |||
Sláma Marek | 22:54 (10.) | + | 22:54 (10.) | + | ||
Rejšková Klára | 23:34 (6.) | + | 46:28 (12.) | + | ||
Bína Richard | 28:42 (13.) | + | 75:10 (11.) | + | ||
12. | 51 TAP 2 KOB Tretra Praha | 76:22 | + | |||
Hlaváčková Lucie | 33:21 (22.) | + | 33:21 (22.) | + | ||
Šubrtová Barbora | 19:59 (3.) | + | 53:20 (17.) | + | ||
Ouhrabka Vít | 23:02 (7.) | + | 76:22 (12.) | + | ||
13. | 35 DKP 5 Oddíl OB Kotlářka | 76:29 | + | |||
Vydra Jonáš | 21:22 (9.) | + | 21:22 (9.) | + | ||
Havlíková Tereza | 25:04 (7.) | + | 46:26 (10.) | + | ||
Balga Filip | 30:03 (15.) | + | 76:29 (13.) | + | ||
14. | 49 PGP 2 SK Praga | 80:21 | + | |||
Mrázková Berta | 23:10 (12.) | + | 23:10 (12.) | + | ||
Súkupová Anita | 27:11 (11.) | + | 50:21 (14.) | + | ||
Škodová Denisa | 30:00 (14.) | + | 80:21 (14.) | + | ||
15. | 47 PDY 1 Běhej Poděbrady | 83:53 | + | |||
Makovec Tadeáš | 25:25 (17.) | + | 25:25 (17.) | + | ||
Nedoma Oliver | 28:06 (14.) | + | 53:31 (18.) | + | ||
Makovec Martin | 30:22 (16.) | + | 83:53 (15.) | + | ||
16. | 33 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka | 86:34 | + | |||
Junek Kryštof | 29:19 (18.) | + | 29:19 (18.) | + | ||
Havlíková Zuzana | 32:35 (21.) | + | 61:54 (21.) | + | ||
Hladík Filip | 24:40 (9.) | + | 86:34 (16.) | + | ||
17. | 54 VSP 2 USK Praha | 87:29 | + | |||
Jirásková Viola | 23:28 (14.) | + | 23:28 (14.) | + | ||
Jirásková Mia | 29:38 (20.) | + | 53:06 (16.) | + | ||
Reichelová Šárka | 34:23 (19.) | + | 87:29 (17.) | + | ||
18. | 52 TAP 3 KOB Tretra Praha | 88:42 | + | |||
Jakubský Pavel | 22:55 (11.) | + | 22:55 (11.) | + | ||
Ouhrabková Bára | 27:56 (13.) | + | 50:51 (15.) | + | ||
Pohlová Sandra | 37:51 (21.) | + | 88:42 (18.) | + | ||
19. | 55 ZVO 1 OB SK Zvole | 89:44 | + | |||
Neubauerová Magdaléna | 18:09 (3.) | + | 18:09 (3.) | + | ||
Truhlářová Dora | 28:11 (15.) | + | 46:20 (7.) | + | ||
Kulhavá Eliška | 43:24 (24.) | + | 89:44 (19.) | + | ||
20. | 34 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka | 94:43 | + | |||
Žižkovský Daniel | 30:42 (19.) | + | 30:42 (19.) | + | ||
Kváčová Anna | 29:37 (19.) | + | 60:19 (19.) | + | ||
Ptáček Ondřej | 34:24 (20.) | + | 94:43 (20.) | + | ||
21. | 36 DKP 6 Oddíl OB Kotlářka | 94:47 | + | |||
Evan Marek Amos | 31:33 (21.) | + | 31:33 (21.) | + | ||
Maroušková Julie | 29:36 (18.) | + | 61:09 (20.) | + | ||
Hrzinová Adéla | 33:38 (18.) | + | 94:47 (21.) | + | ||
22. | 44 KAM 4 OK Kamenice | 110:35 | + | |||
Vedralová Eliška | 35:35 (24.) | + | 35:35 (24.) | + | ||
Pokorná Elen | 36:52 (22.) | + | 72:27 (22.) | + | ||
Fuchsová Barbora | 38:08 (22.) | + | 110:35 (22.) | + | ||
23. | 38 DKP 8 Oddíl OB Kotlářka | 114:59 | + | |||
Rippel Nikolas | 31:02 (20.) | + | 31:02 (20.) | + | ||
Malá Lucia | 41:27 (23.) | + | 72:29 (23.) | + | ||
Janečková Eliška | 42:30 (23.) | + | 114:59 (23.) | + | ||
24. | 37 DKP 7 Oddíl OB Kotlářka | 129:01 | + | |||
Adámková Sára | 35:18 (23.) | + | 35:18 (23.) | + | ||
Evanová Anna Lydie | 61:42 (24.) | + | 97:00 (24.) | + | ||
Dobal David | 32:01 (17.) | + | 129:01 (24.) | + | ||
56 ZVO 2 OB SK Zvole | DISK | |||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
57 ZVO 3 OB SK Zvole | DISK | |||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
45 KAM 5 OK Kamenice | DISK | |||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
DISK |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 161 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 89:03 | ||||
Sedláček Patrik | 29:13 (2.) | + | 29:13 (2.) | + | ||
Koten Vojtěch | 30:48 (1.) | 60:01 (1.) | ||||
Šubrt Jáchym | 29:02 (1.) | 89:03 (1.) | ||||
2. | 169 VSP 1 USK Praha | 96:16 | + | |||
Termer Štěpán | 33:00 (5.) | + | 33:00 (5.) | + | ||
Kučera Jakub | 32:31 (2.) | + | 65:31 (2.) | + | ||
Rod Matyáš | 30:45 (2.) | + | 96:16 (2.) | + | ||
3. | 167 PGP 1 SK Praga | 109:05 | + | |||
Svítil Martin | 34:03 (7.) | + | 34:03 (7.) | + | ||
Šimerka Ondřej | 33:18 (3.) | + | 67:21 (4.) | + | ||
Šnejdar Martin | 41:44 (5.) | + | 109:05 (3.) | + | ||
4. | 163 DOR 1 OK Dobříš | 111:28 | + | |||
Magazu Lukas | 33:41 (6.) | + | 33:41 (6.) | + | ||
Jiras František | 43:19 (8.) | + | 77:00 (7.) | + | ||
Etrych Jonáš | 34:28 (3.) | + | 111:28 (4.) | + | ||
5. | 164 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 111:36 | + | |||
Skripnik Matouš | 27:50 (1.) | 27:50 (1.) | ||||
Klimeš Vincent | 38:56 (6.) | + | 66:46 (3.) | + | ||
Fibír Jakub | 44:50 (7.) | + | 111:36 (5.) | + | ||
6. | 170 VSP 2 USK Praha | 119:01 | + | |||
Gajda Petr | 36:11 (8.) | + | 36:11 (8.) | + | ||
Jedlička Aleš | 38:38 (5.) | + | 74:49 (6.) | + | ||
Folprecht Lukáš | 44:12 (6.) | + | 119:01 (6.) | + | ||
7. | 168 TAP 1 KOB Tretra Praha | 123:49 | + | |||
Tejkl Štěpán | 32:21 (4.) | + | 32:21 (4.) | + | ||
Kamenický Pavel | 51:37 (9.) | + | 83:58 (9.) | + | ||
Cichra Patrik | 39:51 (4.) | + | 123:49 (7.) | + | ||
165 KAM 1 OK Kamenice | DISK | |||||
Šimek Matouš | 32:13 (3.) | + | 32:13 (3.) | + | ||
Zavadil Adam | 37:39 (4.) | + | 69:52 (5.) | + | ||
Kříž Matěj | DISK | |||||
166 KAM 2 OK Kamenice | DISK | |||||
Hylmar Vojtěch | 42:49 (9.) | + | 42:49 (9.) | + | ||
Pokorná Sára | 61:50 (10.) | + | 104:39 (10.) | + | ||
Zavadil Štěpán | DISK | |||||
162 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||||
Havlík Patrik | 44:31 (10.) | + | 44:31 (10.) | + | ||
Svoboda Adam | 39:06 (7.) | + | 83:37 (8.) | + | ||
DISK |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 69 VSP 1 USK Praha | 108:45 | ||||
Štrait Vilém | 32:04 (1.) | 32:04 (1.) | ||||
Zakouřil Matyáš | 38:20 (1.) | 70:24 (1.) | ||||
Titz Adam | 38:21 (4.) | + | 108:45 (1.) | |||
2. | 63 DOR 1 OK Dobříš | 110:18 | + | |||
Jiras Jan | 35:58 (2.) | + | 35:58 (2.) | + | ||
Žižka Přemysl | 39:40 (3.) | + | 75:38 (2.) | + | ||
Petrilák Matouš Nathaniel | 34:40 (1.) | 110:18 (2.) | + | |||
3. | 64 PGP 1 SK Praga | 117:56 | + | |||
Zápotocký Jiří | 40:15 (4.) | + | 40:15 (4.) | + | ||
Matyšek Ondřej | 40:55 (4.) | + | 81:10 (5.) | + | ||
Čtrnáct František | 36:46 (2.) | + | 117:56 (3.) | + | ||
4. | 65 PGP 2 SK Praga | 117:58 | + | |||
Bárta Viktor | 40:55 (5.) | + | 40:55 (5.) | + | ||
Kosák Eliáš | 39:24 (2.) | + | 80:19 (4.) | + | ||
Janas Adam | 37:39 (3.) | + | 117:58 (4.) | + | ||
5. | 61 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 126:15 | + | |||
Šubrt Vojtěch | 36:20 (3.) | + | 36:20 (3.) | + | ||
Černý Vojtěch | 43:40 (5.) | + | 80:00 (3.) | + | ||
Lacina Jan | 46:15 (5.) | + | 126:15 (5.) | + | ||
6. | 66 PGP 3 SK Praga | 145:17 | + | |||
Chmelař David | 46:22 (8.) | + | 46:22 (8.) | + | ||
Kándl Matěj | 50:16 (6.) | + | 96:38 (6.) | + | ||
Svítil Patrik | 48:39 (6.) | + | 145:17 (6.) | + | ||
7. | 67 RIC 1 OB Říčany | 151:11 | + | |||
Kohoutek Tomáš | 45:49 (7.) | + | 45:49 (7.) | + | ||
Smítka Jiří | 53:42 (7.) | + | 99:31 (7.) | + | ||
Pelant Jan | 51:40 (8.) | + | 151:11 (7.) | + | ||
68 SLA 1 SKOB Slaný | DISK | |||||
Beran František | 41:10 (6.) | + | 41:10 (6.) | + | ||
Hůlka Jonáš | DISK | |||||
Václavík Martin | 50:27 (7.) | + | 0:00 | |||
62 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
DISK |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 110 PGP 4 SK Praga | 140:02 | ||||
Laciga Radek | 42:51 (2.) | + | 42:51 (2.) | + | ||
Nemšovský Petr | 53:18 (6.) | + | 96:09 (2.) | + | ||
Veselý Jakub | 43:53 (2.) | + | 140:02 (1.) | |||
2. | 102 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 140:57 | + | |||
Polášek Jan Ferdinand | 42:48 (1.) | 42:48 (1.) | ||||
Mareš Albert | 43:10 (1.) | 85:58 (1.) | ||||
Klement David | 54:59 (8.) | + | 140:57 (2.) | + | ||
3. | 109 PGP 3 SK Praga | 142:10 | + | |||
Procházka Jan | 48:46 (4.) | + | 48:46 (4.) | + | ||
Baldrian Petr | 50:36 (3.) | + | 99:22 (3.) | + | ||
Flašar Jan | 42:48 (1.) | 142:10 (3.) | + | |||
4. | 105 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 147:10 | + | |||
Skripnik Ondřej | 50:12 (6.) | + | 50:12 (6.) | + | ||
Skripnik Štěpán | 50:20 (2.) | + | 100:32 (5.) | + | ||
Fibír Tomáš | 46:38 (6.) | + | 147:10 (4.) | + | ||
5. | 108 PGP 2 SK Praga | 148:42 | + | |||
Janovský Tomáš | 46:13 (3.) | + | 46:13 (3.) | + | ||
Kolář Matyáš | 58:13 (8.) | + | 104:26 (6.) | + | ||
Janovský Tomáš | 44:16 (3.) | + | 148:42 (5.) | + | ||
6. | 106 KAM 1 OK Kamenice | 152:06 | + | |||
Kozák Petr | 48:53 (5.) | + | 48:53 (5.) | + | ||
Pašek František | 50:48 (4.) | + | 99:41 (4.) | + | ||
Šafka Daniel | 52:25 (7.) | + | 152:06 (6.) | + | ||
7. | 103 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka | 155:57 | + | |||
Novák Přemysl | 54:29 (7.) | + | 54:29 (7.) | + | ||
Tomeš Jaroslav | 55:01 (7.) | + | 109:30 (7.) | + | ||
Pospíšil Ondřej | 46:27 (5.) | + | 155:57 (7.) | + | ||
8. | 107 PGP 1 SK Praga | 162:10 | + | |||
Janas Petr | 63:03 (9.) | + | 63:03 (9.) | + | ||
Vlach Martin | 53:01 (5.) | + | 116:04 (8.) | + | ||
Janas Petr | 46:06 (4.) | + | 162:10 (8.) | + | ||
9. | 111 PGP 5 SK Praga | 195:56 | + | |||
Buzek Martin | 66:15 (10.) | + | 66:15 (10.) | + | ||
Kabát Jan | 61:57 (9.) | + | 128:12 (9.) | + | ||
Tichovský Martin | 67:44 (10.) | + | 195:56 (9.) | + | ||
10. | 104 DLP 1 OOB TJ Dukla Praha | 227:39 | + | |||
Šindelka Antonín | 72:49 (11.) | + | 72:49 (11.) | + | ||
John Vladimír | 83:02 (11.) | + | 155:51 (10.) | + | ||
Smutný Jan | 71:48 (11.) | + | 227:39 (10.) | + | ||
101 DKL 1 KOB Kladno | DISK | |||||
Pilát Miroslav | DISK | |||||
Klíma Kamil | 63:08 (10.) | + | 0:00 | |||
Pilát Bořivoj | 56:31 (9.) | + | 0:00 | |||
112 PGP 6 SK Praga | DISK | |||||
Dvořák Josef | 59:34 (8.) | + | 59:34 (8.) | + | ||
Bartaloš Tomáš | DISK | |||||
Beneš Miroslav | 176:07 (12.) | + | 0:00 |
Name
|
Club
|
Leg time
|
Leg diff
|
Time
|
Loss
|
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 23 TAP 1 KOB Tretra Praha | 84:26 | ||||
Kamenický Jan | 25:32 (2.) | + | 25:32 (2.) | + | ||
Sotonová Jitka | 33:28 (4.) | + | 59:00 (1.) | |||
Pohl Zdeněk | 25:26 (2.) | + | 84:26 (1.) | |||
2. | 18 PGP 1 SK Praga | 91:22 | + | |||
Drbal Jan | 26:26 (5.) | + | 26:26 (5.) | + | ||
Kožina Petr | 36:22 (7.) | + | 62:48 (5.) | + | ||
Blaha Ondřej | 28:34 (5.) | + | 91:22 (2.) | + | ||
3. | 7 DOR 1 OK Dobříš | 96:20 | + | |||
Houska Jindřich | 27:35 (8.) | + | 27:35 (8.) | + | ||
Vaculovič Radim | 32:35 (3.) | + | 60:10 (3.) | + | ||
Nová Jana | 36:10 (13.) | + | 96:20 (3.) | + | ||
4. | 3 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka | 96:33 | + | |||
Maroušek Jan | 25:28 (1.) | 25:28 (1.) | ||||
Brandejsová Petra | 40:38 (13.) | + | 66:06 (7.) | + | ||
Šubrt Antonín | 30:27 (7.) | + | 96:33 (4.) | + | ||
5. | 22 STH 1 SK Studenec | 98:27 | + | |||
Vondráček Martin | 34:08 (14.) | + | 34:08 (14.) | + | ||
Junková Petra | 40:04 (11.) | + | 74:12 (12.) | + | ||
Junek Petr | 24:15 (1.) | 98:27 (5.) | + | |||
6. | 10 KAM 1 OK Kamenice | 99:52 | + | |||
Neškudla Jan | 27:17 (7.) | + | 27:17 (7.) | + | ||
Křížová Lenka | 40:43 (15.) | + | 68:00 (9.) | + | ||
Balej Jiří | 31:52 (8.) | + | 99:52 (6.) | + | ||
7. | 25 ZVO 2 OB SK Zvole | 100:04 | + | |||
Švec Karel | 27:05 (6.) | + | 27:05 (6.) | + | ||
Švecová Anežka | 32:16 (2.) | + | 59:21 (2.) | + | ||
Mikulová Zuzana | 40:43 (15.) | + | 100:04 (7.) | + | ||
8. | 9 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 106:18 | + | |||
Kurfürst Pavel | 31:19 (11.) | + | 31:19 (11.) | + | ||
Bartoňová Terezie | 34:11 (5.) | + | 65:30 (6.) | + | ||
Fibírová Zuzana | 40:48 (16.) | + | 106:18 (8.) | + | ||
9. | 12 KAM 3 OK Kamenice | 107:09 | + | |||
Jedlička Adam | 31:22 (12.) | + | 31:22 (12.) | + | ||
Mišeková Martina | 40:34 (12.) | + | 71:56 (11.) | + | ||
Chramosta Tomáš | 35:13 (11.) | + | 107:09 (9.) | + | ||
10. | 5 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka | 107:29 | + | |||
Řadová Jaromíra | 42:19 (21.) | + | 42:19 (21.) | + | ||
Šilerová Petra | 36:02 (6.) | + | 78:21 (16.) | + | ||
Vydra Lukáš | 29:08 (6.) | + | 107:29 (10.) | + | ||
11. | 14 MFP 1 Matfyz Praha | 107:45 | + | |||
Šimša Jaromír | 31:02 (10.) | + | 31:02 (10.) | + | ||
Forstová Lenka | 44:45 (18.) | + | 75:47 (14.) | + | ||
Gemperle František | 31:58 (9.) | + | 107:45 (11.) | + | ||
12. | 15 MFP 2 Matfyz Praha | 108:31 | + | |||
Forst Libor | 41:38 (19.) | + | 41:38 (19.) | + | ||
Nedbalová Jana | 38:29 (9.) | + | 80:07 (17.) | + | ||
Siegl Roman | 28:24 (4.) | + | 108:31 (12.) | + | ||
13. | 13 LOU 1 SK Moravan Louňovice | 109:27 | + | |||
Bartůňková Lucie | 32:54 (13.) | + | 32:54 (13.) | + | ||
Břízek Petr | 48:51 (20.) | + | 81:45 (18.) | + | ||
Brabec Tomáš | 27:42 (3.) | + | 109:27 (13.) | + | ||
14. | 17 PDY 1 Běhej Poděbrady | 113:58 | + | |||
Volejník Ondřej | 26:18 (4.) | + | 26:18 (4.) | + | ||
Matějková Kateřina | 42:36 (16.) | + | 68:54 (10.) | + | ||
Kakrda Matěj | 45:04 (18.) | + | 113:58 (14.) | + | ||
15. | 16 ODV 1 TJ Aero Odolena Voda | 115:28 | + | |||
Houdková Kateřina | 37:41 (16.) | + | 37:41 (16.) | + | ||
Dudlová Jana | 39:17 (10.) | + | 76:58 (15.) | + | ||
Kelnar Martin | 38:30 (14.) | + | 115:28 (15.) | + | ||
16. | 1 DKL 1 KOB Kladno | 119:13 | + | |||
Beneš Jan | 40:50 (18.) | + | 40:50 (18.) | + | ||
Pilát Jaromír | 43:36 (17.) | + | 84:26 (19.) | + | ||
Benešová Jaroslava | 34:47 (10.) | + | 119:13 (16.) | + | ||
17. | 11 KAM 2 OK Kamenice | 119:52 | + | |||
Zavadil Pavel | 29:20 (9.) | + | 29:20 (9.) | + | ||
Kříž Dušan | 31:23 (1.) | 60:43 (4.) | + | |||
Pokorná Kamila | 59:09 (22.) | + | 119:52 (17.) | + | ||
18. | 6 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka | 121:56 | + | |||
Lacina Martin | 36:48 (15.) | + | 36:48 (15.) | + | ||
Řadová Lucie | 38:29 (8.) | + | 75:17 (13.) | + | ||
Hladíková Zuzana | 46:39 (20.) | + | 121:56 (18.) | + | ||
19. | 19 PGP 2 SK Praga | 132:44 | + | |||
Súkup Jaroslav | 38:20 (17.) | + | 38:20 (17.) | + | ||
Súkupová Hana | 52:10 (22.) | + | 90:30 (21.) | + | ||
Dvořáková Ivana | 42:14 (17.) | + | 132:44 (19.) | + | ||
20. | 2 DKL 2 KOB Kladno | 136:42 | + | |||
Jedlička Michal | 42:20 (22.) | + | 42:20 (22.) | + | ||
Pilátová Amálie | 48:54 (21.) | + | 91:14 (22.) | + | ||
Novotný Jiří | 45:28 (19.) | + | 136:42 (20.) | + | ||
21. | 24 ZVO 1 OB SK Zvole | 152:49 | + | |||
Neubauer René | 42:18 (20.) | + | 42:18 (20.) | + | ||
Valla Zdeněk | 47:46 (19.) | + | 90:04 (20.) | + | ||
Vallová Kristýna | 62:45 (23.) | + | 152:49 (21.) | + | ||
22. | 21 RIC 1 OB Říčany | 163:35 | + | |||
Koten Pavel | 25:41 (3.) | + | 25:41 (3.) | + | ||
Kotenová Klára | 40:39 (14.) | + | 66:20 (8.) | + | ||
Pelant Michal | 97:15 (24.) | + | 163:35 (22.) | + | ||
8 DOR 2 OK Dobříš | DISK | |||||
Jiras Jiří | 50:05 (23.) | + | 50:05 (23.) | + | ||
Bleha Stanislav | DISK | |||||
Petriláková Petra | 36:03 (12.) | + | 0:00 | |||
4 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||||
Klusáková Jitka | DISK | |||||
Dudová Hana | 57:50 (23.) | + | 0:00 | |||
Svobodná Eva | 56:02 (21.) | + | 0:00 | |||
20 PGP 3 SK Praga | DISK | |||||
DISK | ||||||
DISK | ||||||
DISK |