Přihlášky závodu: Výběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2018-19

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
R1    
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 0 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 0 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 0 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 0 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 0 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 0 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 0 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 0 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 0 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 0 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 0 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 0 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 0 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 0 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 0 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 0 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 0 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C zapůjčit 0 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 0 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 0 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 7502167 0 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 0 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 0 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 0 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 0 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 0 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 0 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 0 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 0 Kč
celkem přihlášených: 51, vklad: 0 Kč