O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA

Datum:
23.06.2013
Místo konání:
Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Kunčická hora, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr
Stavitel tratí:
Krtička Luděk, Král Vojtěch
JURY:
Košárek Pavel, Ondráček Radim, Kolínová Kristýna
Protokol:
Nebyl podán protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Závodu se zúčastnilo celkem 1080 závodníků.
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D20A     D20B     D20C     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H75A     T2     T4    
D16A
2.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 20:14
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 20:16 + 0:02
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 22:02 + 1:48
4. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 22:21 + 2:07
5. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 22:34 + 2:20
6. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 22:38 + 2:24
7. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 23:57 + 3:43
8. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 24:21 + 4:07
9. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 24:28 + 4:14
10. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 26:04 + 5:50
11. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 26:23 + 6:09
12. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:45 + 8:31
13. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 30:24 + 10:10
14. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 31:33 + 11:19
15. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 32:25 + 12:11
16. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 32:27 + 12:13
17. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 37:46 + 17:32
18. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 41:25 + 21:11
D16B
2.50 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:03
2. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 22:38 + 0:35
3. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 23:44 + 1:41
4. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 25:44 + 3:41
5. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 25:56 + 3:53
6. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 26:11 + 4:08
7. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 27:41 + 5:38
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 28:12 + 6:09
9. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 28:39 + 6:36
10. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 30:15 + 8:12
11. Papugová Andrea LCE9752 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:16 + 9:13
12. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 32:20 + 10:17
13. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 34:33 + 12:30
14. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 17:46
15. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 43:07 + 21:04
Veljačiková Hana SCP9750 C OK Sparta Praha DISK
D16C
2.40 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 28:22
2. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 29:23 + 1:01
3. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 29:29 + 1:07
4. Nováková Lucie BOR9854 B OK Jiskra Nový Bor 29:58 + 1:36
5. Nejezchlebová Barbora TUR9755 B OOB TJ Turnov 30:28 + 2:06
6. Kohoutová Barbora BOR9850 B OK Jiskra Nový Bor 32:04 + 3:42
7. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 33:28 + 5:06
8. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:51 + 5:29
9. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 34:04 + 5:42
10. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:07 + 5:45
11. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 38:17 + 9:55
12. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:28 + 11:06
13. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 39:39 + 11:17
14. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 40:41 + 12:19
15. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 42:26 + 14:04
16. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 48:52 + 20:30
D18A
2.80 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 23:20
2. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 25:22 + 2:02
3. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 25:29 + 2:09
4. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 25:32 + 2:12
5. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 25:35 + 2:15
6. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 26:51 + 3:31
7. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 26:52 + 3:32
8. Haniszewska Angelika STB9599 A TJ Stadion Nový Bor 27:11 + 3:51
9. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:28 + 4:08
10. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 28:23 + 5:03
11. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 29:19 + 5:59
12. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 29:20 + 6:00
13. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 31:09 + 7:49
14. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 32:53 + 9:33
15. Petrasová Zuzana VAM9653 A OOB Vamberk 34:46 + 11:26
16. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 36:59 + 13:39
17. Cych Weronika PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 41:27 + 18:07
18. Papugová Martina LCE9551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:22 + 22:02
D18B
2.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vališová Martina OSN9696 B SK OS Nové Město n. M. 26:00
2. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 26:01 + 0:01
3. Koderičová Tereza LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:46 + 0:46
4. Pavlů Kateřina PGP9554 A SK Praga 28:18 + 2:18
5. Lamanecová Radka 20S9651 C TJ Čingov Spišská Nová Ves 28:38 + 2:38
6. Šmejcová Anna SJC9552 B Sportcentrum Jičín 30:19 + 4:19
7. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 31:34 + 5:34
8. Žandová Marcela SKV9653 A TJ Slovan Karlovy Vary 32:32 + 6:32
9. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 33:19 + 7:19
10. Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:47 + 8:47
11. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 35:39 + 9:39
12. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:14 + 10:14
13. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 38:45 + 12:45
14. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 40:48 + 14:48
15. Hošeková Vanda 42S9651 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 43:45 + 17:45
16. Myslivcová Markéta SHK9650 C TJ Slavia Hradec Králové 46:14 + 20:14
D20A
3.10 km, 115 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 7942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 23:48 8815
2. Chromá Kateřina ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno 23:56 + 0:08 8767
3. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 24:20 + 0:32 8621
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 25:46 + 1:58 8100
5. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 26:13 + 2:25 7936
6. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 26:23 + 2:35 7875
7. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 26:40 + 2:52 7772
8. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 27:48 + 4:00 7360
9. Benešová Jana SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec 28:12 + 4:24 7214
10. Sokolová Ludmila ASU9499 R Magnus Orienteering 28:49 + 5:01 6990
11. Stankiewicz Agata 38P9450 C UKS Orientus Lodz 30:20 + 6:32
12. Szeliga Malgorzata STB9399 A TJ Stadion Nový Bor 30:48 + 7:00 6269
13. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 31:12 + 7:24 6123
14. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 32:10 + 8:22 5772
15. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 38:37 + 14:49 3425
16. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 49:22 + 25:34 0
Kulhavá Šárka LPU9357 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D20B
2.70 km, 70 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7019
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 25:52 7525
1. Kolářová Renáta ASU9351 A Magnus Orienteering 25:52 + 0:00 7525
3. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 26:45 + 0:53 7274
4. Koporová Petra ZBM9353 R SK Žabovřesky Brno 26:53 + 1:01 7236
5. Šrámková Michaela SJH9352 R SJH Jindřichův Hradec 27:04 + 1:12 7184
6. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 27:20 + 1:28 7108
7. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 27:29 + 1:37 7066
8. Szlendak Joanna LCE9352 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:38 + 1:46 7023
9. Mrázová Pavla KAM9350 A SK Kamenice 27:47 + 1:55 6980
10. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 28:01 + 2:09 6914
11. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 28:02 + 2:10 6909
12. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 28:29 + 2:37 6781
13. Kosová Štěpánka TRI9458 A TJ TŽ Třinec 28:37 + 2:45 6744
14. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 30:29 + 4:37 6213
15. Hnilicová Šárka KSU9493 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:51 + 4:59 6108
16. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 30:57 + 5:05 6080
D20C
2.60 km, 65 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pijáková Barbora 011 C KOB Sokol Pezinok 30:33
2. Šarmanová Alena AOP9352 B Přátelé orientačního běhu Opava 30:53 + 0:20 4620
3. Kuberková Lucie LPM9451 A OK Lokomotiva Plzeň 31:43 + 1:10 4507
4. Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava 34:52 + 4:19 4080
5. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:05 + 4:32 4051
6. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 37:08 + 6:35 3773
7. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 40:31 + 9:58 3314
8. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 41:18 + 10:45 3208
9. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 65:34 + 35:01 0
Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga DISK 0
Kamenická Kateřina PHK9353 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
4.00 km, 120 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9630
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duchová Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 28:14 11116
2. Brožková Radka SJC8456 E Sportcentrum Jičín 30:23 + 2:09 10349
3. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 30:29 + 2:15 10314
4. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 32:03 + 3:49 9755
5. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 32:34 + 4:20 9571
6. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 32:41 + 4:27 9529
7. Macinská Jana PHK8666 E OK 99 Hradec Králové 32:50 + 4:36 9475
8. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 5:33 9137
9. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 34:13 + 5:59 8982
10. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 34:27 + 6:13 8899
11. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 35:31 + 7:17 8518
12. Topinková Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 36:13 + 7:59 8269
13. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 36:15 + 8:01 8257
14. Jakobová Adélka UOL9052 E SK UP Olomouc 36:41 + 8:27 8102
15. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 36:47 + 8:33 8067
16. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 37:27 + 9:13 7829
17. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 37:40 + 9:26 7752
18. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 9:59 7555
19. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 38:43 + 10:29 7377
20. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 39:34 + 11:20 7074
21. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:07 + 11:53 6878
22. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 40:52 + 12:38 6610
23. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 44:26 + 16:12 5338
24. Novotná Tereza PHK9255 E OK 99 Hradec Králové 50:23 + 22:09 3216
D21B
3.50 km, 120 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8779
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 28:00 9490
2. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 28:48 + 0:48 9230
3. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 28:55 + 0:55 9192
4. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 29:57 + 1:57 8855
5. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 30:30 + 2:30 8676
6. Čepová Daniela PHK8951 C OK 99 Hradec Králové 30:50 + 2:50 8567
7. Mádlová Věra ZBM8951 E SK Žabovřesky Brno 31:10 + 3:10 8459
8. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 31:16 + 3:16 8426
9. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 31:41 + 3:41 8290
10. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 32:00 + 4:00 8187
11. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 32:01 + 4:01 8182
12. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 32:27 + 4:27 8041
13. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 34:00 + 6:00 7536
14. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 34:33 + 6:33 7357
15. Mechlová Lenka SHK9051 C TJ Slavia Hradec Králové 35:42 + 7:42 6982
16. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 36:01 + 8:01 6879
17. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 36:40 + 8:40 6667
18. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 38:51 + 10:51 5956
19. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 39:23 + 11:23 5782
20. Ugrayová Kristína TKE9254 C Akademik TU Košice 44:33 + 16:33
21. Uhlíková Tereza TUR9151 C OOB TJ Turnov 45:11 + 17:11 3893
22. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:49 + 19:49 3035
23. Labašová Katarína ASU8351 R Magnus Orienteering 49:30 + 21:30 2487
Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc DISK 0
D21C
3.10 km, 75 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7840
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 25:06 8521
2. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 26:52 + 1:46 7973
2. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 26:52 + 1:46 7973
4. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 27:11 + 2:05 7874
5. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:28 + 2:22 7787
6. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 28:03 + 2:57 7606
7. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 3:29 7440
8. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 28:37 + 3:31 7430
9. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 28:57 + 3:51 7326
10. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 29:18 + 4:12 7218
11. Dokoupilová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 30:24 + 5:18 6877
11. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 30:24 + 5:18 6877
13. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 30:31 + 5:25 6840
14. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 30:37 + 5:31 6809
15. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 31:01 + 5:55 6685
16. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 31:13 + 6:07 6623
17. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:17 + 6:11 6603
18. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 31:40 + 6:34 6484
19. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 31:41 + 6:35 6478
20. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 31:49 + 6:43 6437
21. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 32:31 + 7:25 6220
22. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 33:15 + 8:09 5992
23. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 33:17 + 8:11 5982
24. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 33:31 + 8:25 5910
25. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 33:46 + 8:40 5832
26. Bednářová Michala VAM8951 C OOB Vamberk 34:15 + 9:09 5682
27. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 34:25 + 9:19 5630
28. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 35:08 + 10:02 5408
29. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:26 + 10:20 5315
30. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 35:28 + 10:22 5305
31. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 37:22 + 12:16 4715
32. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 38:31 + 13:25 4359
33. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 39:25 + 14:19 4079
34. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 39:38 + 14:32 4012
35. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 40:08 + 15:02 3857
36. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 42:01 + 16:55 3273
37. Dudzinska Paulina 31P C UKS ARKADY Raszkow 42:40 + 17:34
38. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 20:07 2280
39. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 47:08 + 22:02 1686
40. Šámalová Ludmila PGP9252 C SK Praga 51:14 + 26:08 414
41. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 53:21 + 28:15 0
42. Segal Yael 13I C Israel ZIV Team 58:23 + 33:17
Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
D35A
3.20 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 26:02
2. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 28:07 + 2:05
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 28:30 + 2:28
4. Svobodová Jitka DCE7450 C KOB Dobřichovice 31:58 + 5:56
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 32:22 + 6:20
6. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 9:10
7. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 38:23 + 12:21
8. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 38:57 + 12:55
9. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 43:03 + 17:01
10. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 51:03 + 25:01
11. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:15 + 28:13
Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové DISK
Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha DISK
D35B
2.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 30:37
2. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 33:44 + 3:07
3. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 36:01 + 5:24
4. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:29 + 5:52
5. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 37:17 + 6:40
6. Fejková Marcela SJC7751 C Sportcentrum Jičín 38:07 + 7:30
7. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 39:24 + 8:47
8. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 39:33 + 8:56
9. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:06 + 9:29
10. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 54:03 + 23:26
11. Meir Anat 13I C Israel ZIV Team 54:24 + 23:47
12. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:15 + 25:38
13. Dastychová Alexandra PEN7450 C OK RECO Sport 60:39 + 30:02
D40A
2.70 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 23:10
2. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 25:20 + 2:10
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 25:36 + 2:26
4. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 27:17 + 4:07
5. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 27:18 + 4:08
6. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 27:26 + 4:16
7. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 27:34 + 4:24
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:12 + 6:02
9. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 29:41 + 6:31
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:38 + 7:28
11. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 31:03 + 7:53
12. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 31:19 + 8:09
13. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 33:17 + 10:07
D40B
2.60 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 32:42
2. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:36 + 1:54
3. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 34:56 + 2:14
4. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:17 + 2:35
5. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 36:00 + 3:18
6. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 36:47 + 4:05
7. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:07 + 5:25
8. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:04 + 9:22
9. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:12 + 9:30
10. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 43:17 + 10:35
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 43:51 + 11:09
12. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 47:39 + 14:57
13. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 62:30 + 29:48
D45A
2.50 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 24:13
2. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 25:49 + 1:36
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 26:13 + 2:00
4. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 26:42 + 2:29
5. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 26:47 + 2:34
6. Barcíková Renáta AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:52 + 2:39
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 28:29 + 4:16
8. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 28:31 + 4:18
9. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 28:51 + 4:38
10. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 28:52 + 4:39
11. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 4:40
12. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 28:56 + 4:43
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 29:38 + 5:25
14. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 30:22 + 6:09
15. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 32:30 + 8:17
16. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:50 + 8:37
17. Šmelíková Jana TKE6653 C Akademik TU Košice 35:51 + 11:38
18. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 36:06 + 11:53
D45B
2.20 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:41
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 24:50 + 2:09
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 26:35 + 3:54
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 26:43 + 4:02
5. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 26:54 + 4:13
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 27:26 + 4:45
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 28:40 + 5:59
8. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 30:47 + 8:06
9. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 33:52 + 11:11
10. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:56 + 12:15
11. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 35:25 + 12:44
12. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:27 + 13:46
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 53:16 + 30:35
14. Shachar Noiman Anat 13I C Israel ZIV Team 53:23 + 30:42
15. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 57:12 + 34:31
D50A
2.40 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 23:54
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 24:44 + 0:50
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:50 + 2:56
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:46 + 4:52
5. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 7:18
6. Kolovská Ilona LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 33:28 + 9:34
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 33:35 + 9:41
8. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 34:58 + 11:04
9. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 35:06 + 11:12
D50B
2.20 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 28:12
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 30:31 + 2:19
3. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 34:35 + 6:23
4. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 35:01 + 6:49
5. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:23 + 7:11
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:45 + 12:33
7. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 43:04 + 14:52
8. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 46:29 + 18:17
Ruth Aloush 13I C Israel ZIV Team DISK
D55A
2.10 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:35
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 25:05 + 1:30
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 25:08 + 1:33
4. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 25:44 + 2:09
5. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:03 + 3:28
6. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:08 + 5:33
7. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 29:46 + 6:11
8. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 50:56 + 27:21
D55B
2.00 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 26:40
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 29:03 + 2:23
3. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 41:37 + 14:57
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:01 + 15:21
5. Mishli Lisa 13I C Israel ZIV Team 42:30 + 15:50
6. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 43:31 + 16:51
Smičková Eva KON5887 C KOB Konice DISK
Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín DISK
D60A
1.90 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 23:54
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 26:46 + 2:52
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 29:07 + 5:13
4. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 30:14 + 6:20
5. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 32:24 + 8:30
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:26 + 15:32
D60B
1.90 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 30:05
2. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:39 + 24:34
3. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 59:55 + 29:50
4. Dalia Ravid 13I C Israel ZIV Team 74:21 + 44:16
5. Varda Inglis 13I C Israel ZIV Team 76:31 + 46:26
D65A
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 31:37
2. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 32:06 + 0:29
3. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 32:15 + 0:38
4. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 33:14 + 1:37
5. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 34:53 + 3:16
6. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 37:52 + 6:15
7. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 40:08 + 8:31
8. Da Costa Beck Roni 13I C Israel ZIV Team 58:28 + 26:51
Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga DISK
H16A
3.20 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 22:13
2. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 24:30 + 2:17
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:08 + 3:55
4. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 26:18 + 4:05
5. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 28:32 + 6:19
6. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 28:41 + 6:28
7. Matějka Lukáš LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:20 + 7:07
8. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 29:21 + 7:08
9. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 30:50 + 8:37
10. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 8:51
11. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 31:10 + 8:57
12. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 31:30 + 9:17
13. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 31:40 + 9:27
14. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:32 + 10:19
15. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 32:47 + 10:34
16. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 38:27 + 16:14
17. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 41:56 + 19:43
H16B
2.90 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 23:39
2. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 23:57 + 0:18
3. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 24:18 + 0:39
4. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 24:51 + 1:12
5. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 25:10 + 1:31
6. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 25:37 + 1:58
7. Wieczorek Marcin STB9701 B TJ Stadion Nový Bor 27:32 + 3:53
8. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 27:51 + 4:12
9. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 28:03 + 4:24
10. Kelbl Vladimír ABM9708 A KOB Moira Brno 32:46 + 9:07
11. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 33:31 + 9:52
12. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 33:41 + 10:02
13. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 35:20 + 11:41
14. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 38:10 + 14:31
15. Sláma Dušan TKE9801 C Akademik TU Košice 38:28 + 14:49
16. Pek Daniel SHK9803 B TJ Slavia Hradec Králové 43:19 + 19:40
17. Birnbaum Adam BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor 45:18 + 21:39
H16C
2.60 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 22:35
2. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 22:40 + 0:05
3. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 23:01 + 0:26
4. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:24 + 1:49
5. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 25:16 + 2:41
6. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:11 + 3:36
7. Svoboda Michael 20C C Foothills Wanderers Orienteering Club Calgary 30:23 + 7:48
8. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 30:31 + 7:56
9. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:56 + 9:21
10. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 9:23
11. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:44 + 10:09
12. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:03 + 10:28
13. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 34:41 + 12:06
14. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 35:01 + 12:26
15. Garstka Jakub 31P C UKS ARKADY Raszkow 42:23 + 19:48
16. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:58 + 33:23
Čermák Adam PGP9701 B SK Praga DISK
H18A
3.70 km, 105 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 23:13
2. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 25:16 + 2:03
3. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 26:21 + 3:08
4. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 27:17 + 4:04
5. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:24 + 4:11
6. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 27:38 + 4:25
7. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 27:57 + 4:44
8. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 28:20 + 5:07
9. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 28:32 + 5:19
10. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 29:58 + 6:45
11. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 30:07 + 6:54
12. Rzenca Krzysztof 38P9600 C UKS Orientus Lodz 30:20 + 7:07
13. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 30:51 + 7:38
14. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:49 + 9:36
15. Szeliga Bartlomiej STB9601 A TJ Stadion Nový Bor 35:18 + 12:05
16. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 37:36 + 14:23
17. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 45:51 + 22:38
18. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 47:27 + 24:14
19. Valeš Jiří LPM9502 C OK Lokomotiva Plzeň 52:36 + 29:23
H18B
3.20 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 24:44
2. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 25:02 + 0:18
3. Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka 25:50 + 1:06
4. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 27:04 + 2:20
5. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 27:46 + 3:02
6. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 27:47 + 3:03
7. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 29:04 + 4:20
8. Burda Matěj LDC9602 B KOB Děčín 29:23 + 4:39
9. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 31:01 + 6:17
10. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 33:18 + 8:34
11. Boskovský Vojtěch DOK9601 A OK Doksy 33:44 + 9:00
12. Nejman Stanislav CHA9500 B OK Chrastava 35:12 + 10:28
13. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 36:05 + 11:21
14. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 36:43 + 11:59
15. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 37:49 + 13:05
Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H18C
2.80 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 23:42
2. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 24:27 + 0:45
3. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 28:30 + 4:48
4. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 28:53 + 5:11
5. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 29:36 + 5:54
6. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 30:05 + 6:23
7. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 31:35 + 7:53
8. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 32:03 + 8:21
9. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 9:24
10. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 34:08 + 10:26
11. Růžička Karel PHK9502 B OK 99 Hradec Králové 35:24 + 11:42
12. Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál 35:56 + 12:14
13. Kaplan Martin LPU9609 A OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 15:43
14. Klabouch Martin LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice 40:13 + 16:31
15. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 60:23 + 36:41
H20A
4.10 km, 150 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8568
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 26:40 9694
2. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 27:37 + 0:57 9368
3. Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 1:23 9219
4. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 28:33 + 1:53 9047
5. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 28:41 + 2:01 9001
6. Horvát Petr ASU9447 A Magnus Orienteering 29:21 + 2:41 8772
7. Minář Marek ASU9444 R Magnus Orienteering 29:39 + 2:59 8669
8. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 29:43 + 3:03 8647
9. Franko David ASU9347 R Magnus Orienteering 31:41 + 5:01 7971
10. Klusáček Jan TTR9301 R OOB Třebíč 31:58 + 5:18 7874
11. Parfianowicz Piotr 28P9400 C UNTS Warszawa 31:59 + 5:19
12. Rusý Tomáš KAM9301 A SK Kamenice 33:19 + 6:39 7411
13. Brlica Pavel ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno 33:20 + 6:40 7405
14. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 33:50 + 7:10 7233
15. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 36:11 + 9:31 6426
Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
H20B
3.40 km, 100 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7949
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 21:53 8847
2. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 23:32 + 1:39 8243
3. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 23:41 + 1:48 8188
3. Rychlý Michal TUR9402 A OOB TJ Turnov 23:41 + 1:48 8188
5. Šincl Jiří ASU9446 A Magnus Orienteering 25:15 + 3:22 7615
6. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 25:52 + 3:59 7389
7. Láznička Jan TZL9405 A SKOB Zlín 25:57 + 4:04 7359
8. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 26:28 + 4:35 7170
9. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 27:13 + 5:20 6896
10. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 27:27 + 5:34 6810
11. Sháněl Jan CHC9402 A K.O.B. Choceň 28:06 + 6:13 6572
12. Kamenický Ondřej PHK9401 A OK 99 Hradec Králové 29:09 + 7:16 6188
13. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 29:10 + 7:17 6182
14. Kos Tomáš LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice 30:04 + 8:11 5853
15. Pova Ondřej KRL9304 B Kometa Kralovice 30:12 + 8:19 5804
H20C
3.20 km, 90 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 26:14 6644
2. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 27:23 + 1:09 6375
3. Šmejc Jakub SJC9401 A Sportcentrum Jičín 28:14 + 2:00 6175
4. Lhoták Luboš MAS9301 C KČT Aš 28:47 + 2:33 6046
5. Rossmanith Vojta AOP9302 A Přátelé orientačního běhu Opava 28:49 + 2:35 6039
6. Pěček Martin SKM9301 B KOB Směr Kroměříž 30:07 + 3:53 5734
7. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 30:19 + 4:05 5687
8. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 30:39 + 4:25 5609
9. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 31:00 + 4:46 5527
10. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 32:07 + 5:53 5265
11. Rohel Marek AOV9401 B OOB TJ Baník Ostrava 32:24 + 6:10 5198
12. Průcha Pavel BOR9304 B OK Jiskra Nový Bor 35:24 + 9:10 4495
13. Buk Jindřich ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem 54:25 + 28:11 35
14. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 58:30 + 32:16 0
Šlajs Daniel KRL9403 A Kometa Kralovice DISK 0
H21A
5.30 km, 245 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9609
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 33:02 10850
2. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 33:24 + 0:22 10736
3. Krajčík Michal TKE8704 C Akademik TU Košice 35:07 + 2:05
4. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 35:22 + 2:20 10123
5. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 35:40 + 2:38 10030
6. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 35:55 + 2:53 9952
7. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 36:08 + 3:06 9885
8. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 36:23 + 3:21 9807
9. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 37:21 + 4:19 9506
10. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 37:36 + 4:34 9428
11. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 4:38 9407
12. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 37:47 + 4:45 9371
13. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 4:59 9298
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 38:04 + 5:02 9282
15. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 38:34 + 5:32 9127
16. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 38:49 + 5:47 9049
17. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 39:04 + 6:02 8971
18. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 39:14 + 6:12 8919
19. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 39:24 + 6:22 8867
20. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 39:28 + 6:26 8846
21. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 39:29 + 6:27 8841
22. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 39:36 + 6:34 8805
23. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 39:46 + 6:44 8753
24. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 40:12 + 7:10 8618
25. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 40:48 + 7:46 8431
26. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 41:00 + 7:58 8369
27. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 41:46 + 8:44 8130
28. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 42:20 + 9:18 7953
28. Navrátil Boris AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opava 42:20 + 9:18 7953
30. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 10:47 7491
31. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 13:26 6666
32. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 59:36 + 26:34 2575
H21B
4.60 km, 180 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9096
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 31:41 9757
2. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 31:53 + 0:12 9697
3. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 32:39 + 0:58 9466
4. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 32:52 + 1:11 9401
5. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:05 + 1:24 9336
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 2:02 9146
7. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:47 + 2:06 9126
7. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:47 + 2:06 9126
9. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 33:51 + 2:10 9106
10. Luštický Martin HOR8700 C TJ Jiskra Hořice 34:01 + 2:20 9055
11. Kovář Miroslav SCP8103 R OK Sparta Praha 34:29 + 2:48 8915
12. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 34:34 + 2:53 8890
13. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 34:52 + 3:11 8800
14. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 3:17 8770
15. Procházka Pavel PGP9002 R SK Praga 34:59 + 3:18 8765
16. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:03 + 3:22 8745
17. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 36:12 + 4:31 8399
18. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 36:15 + 4:34 8384
19. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 36:17 + 4:36 8374
20. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 4:37 8369
21. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 36:27 + 4:46 8324
22. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 36:29 + 4:48 8314
23. Štěrba Zbyněk LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice 36:34 + 4:53 8289
24. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 37:10 + 5:29 8108
25. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 37:36 + 5:55 7978
26. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 38:28 + 6:47 7717
27. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 38:38 + 6:57 7667
28. Přibyl Broněk TZL8603 C SKOB Zlín 39:02 + 7:21 7547
29. Henych Martin SJC8601 R Sportcentrum Jičín 42:23 + 10:42 6540
30. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:54 + 11:13 6384
31. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 44:12 + 12:31 5994
Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21C
4.00 km, 100 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8674
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 25:24 9274
2. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 26:03 + 0:39 9050
3. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:56 + 1:32 8745
4. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 27:10 + 1:46 8664
5. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 27:36 + 2:12 8515
6. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 27:40 + 2:16 8492
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 27:50 + 2:26 8434
8. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 27:58 + 2:34 8388
9. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 27:59 + 2:35 8382
10. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 28:05 + 2:41 8348
11. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 28:22 + 2:58 8250
12. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 29:01 + 3:37 8026
13. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 29:11 + 3:47 7968
14. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 29:13 + 3:49 7957
15. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 29:27 + 4:03 7876
16. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 29:41 + 4:17 7796
17. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 29:50 + 4:26 7744
18. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 29:54 + 4:30 7721
19. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 30:06 + 4:42 7652
20. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:12 + 4:48 7617
21. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 4:56 7571
22. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 30:52 + 5:28 7387
23. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 31:01 + 5:37 7335
24. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 31:11 + 5:47 7278
25. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 31:17 + 5:53 7243
26. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 31:28 + 6:04 7180
27. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 31:36 + 6:12 7134
28. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 32:05 + 6:41 6967
29. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 32:56 + 7:32 6674
30. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 33:23 + 7:59 6518
31. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 33:28 + 8:04 6490
32. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 34:00 + 8:36 6305
33. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 35:32 + 10:08 5776
34. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 36:26 + 11:02 5466
35. Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk 39:42 + 14:18 4338
36. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 41:44 + 16:20 3636
37. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 55:05 + 29:41 0
Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
H21D
3.60 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8108
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 25:29 8424
2. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 26:08 + 0:39 8217
3. Konotopetz Damian 1PC C Coueurs de Bois 26:14 + 0:45
4. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 26:17 + 0:48 8169
5. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 26:19 + 0:50 8159
6. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 26:40 + 1:11 8047
7. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:42 + 1:13 8037
8. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 27:03 + 1:34 7925
9. Barcík Robert AOP9203 R Přátelé orientačního běhu Opava 27:24 + 1:55 7814
10. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 27:37 + 2:08 7745
11. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 27:49 + 2:20 7681
12. Segal Zef 13I C Israel ZIV Team 28:22 + 2:53
13. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 29:25 + 3:56 7171
14. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 29:40 + 4:11 7092
15. Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice 29:43 + 4:14 7076
16. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 29:54 + 4:25 7017
17. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 29:59 + 4:30 6991
18. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 30:00 + 4:31 6986
19. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 30:08 + 4:39 6943
20. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 30:09 + 4:40 6938
21. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 30:34 + 5:05 6805
22. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 31:46 + 6:17 6423
23. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 32:01 + 6:32 6343
24. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 32:42 + 7:13 6126
25. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 33:01 + 7:32 6025
26. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 34:02 + 8:33 5701
27. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 34:15 + 8:46 5632
28. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 34:27 + 8:58 5568
29. Dutkowski Mikolaj 31P C UKS ARKADY Raszkow 34:55 + 9:26
30. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 34:57 + 9:28 5409
31. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 35:38 + 10:09 5191
32. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 37:35 + 12:06 4570
33. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 50:15 + 24:46 536
Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha DISK 0
H35A
4.00 km, 100 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 26:46
2. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 28:38 + 1:52
3. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 28:39 + 1:53
4. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 30:41 + 3:55
5. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:48 + 4:02
6. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 31:12 + 4:26
7. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 32:42 + 5:56
8. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 33:13 + 6:27
9. Procházka Jiří TBM7633 C KOS TJ Tesla Brno 33:24 + 6:38
10. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 33:40 + 6:54
11. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 33:41 + 6:55
12. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 34:42 + 7:56
13. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 34:50 + 8:04
14. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 36:14 + 9:28
15. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 9:44
16. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 36:41 + 9:55
17. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 36:51 + 10:05
18. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 37:09 + 10:23
19. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 38:55 + 12:09
Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H35B
3.30 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 25:55
2. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 29:31 + 3:36
3. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 29:59 + 4:04
4. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 30:32 + 4:37
5. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 31:40 + 5:45
6. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:12 + 6:17
7. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 33:47 + 7:52
8. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:56 + 9:01
9. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:00 + 10:05
10. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 36:21 + 10:26
11. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 36:49 + 10:54
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 38:00 + 12:05
13. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 39:16 + 13:21
14. Habiger Petr KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:36 + 15:41
15. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 44:00 + 18:05
16. Brit Edo 13I C Israel ZIV Team 52:01 + 26:06
17. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:32 + 32:37
Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín DISK
H40A
3.60 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 27:04
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:37 + 0:33
3. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 27:39 + 0:35
4. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 28:32 + 1:28
5. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 28:40 + 1:36
6. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 29:10 + 2:06
7. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 29:29 + 2:25
8. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 29:35 + 2:31
9. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:40 + 2:36
10. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 30:18 + 3:14
11. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 30:19 + 3:15
12. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 30:49 + 3:45
13. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 32:08 + 5:04
14. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 32:19 + 5:15
15. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 32:40 + 5:36
16. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 33:06 + 6:02
17. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 33:31 + 6:27
18. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 36:05 + 9:01
H40B
3.10 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 25:27
2. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 27:46 + 2:19
3. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 28:07 + 2:40
3. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 28:07 + 2:40
5. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 29:12 + 3:45
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 29:36 + 4:09
7. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 29:42 + 4:15
8. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 5:16
9. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 32:01 + 6:34
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 33:34 + 8:07
11. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 33:47 + 8:20
12. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 35:29 + 10:02
13. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:06 + 10:39
14. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 70:40 + 45:13
Krček Martin AOP7302 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H45A
3.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef TKE6001 C Akademik TU Košice 22:41
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 23:47 + 1:06
3. Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:03 + 1:22
4. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 24:24 + 1:43
5. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 24:44 + 2:03
6. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 25:51 + 3:10
7. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:53 + 4:12
8. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 27:38 + 4:57
9. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:48 + 5:07
10. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:04 + 5:23
11. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:14 + 5:33
12. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 28:17 + 5:36
13. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 29:37 + 6:56
14. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 29:57 + 7:16
15. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 30:25 + 7:44
16. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 31:02 + 8:21
17. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 31:44 + 9:03
18. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:52 + 9:11
19. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 32:59 + 10:18
20. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 11:14
20. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 33:55 + 11:14
22. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:57 + 14:16
23. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 37:07 + 14:26
24. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 37:39 + 14:58
H45B
3.20 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 30:40
2. Noiman Ziv 13I C Israel ZIV Team 31:35 + 0:55
3. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 32:16 + 1:36
4. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 33:34 + 2:54
5. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 5:38
6. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 5:49
7. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 38:07 + 7:27
8. Šebek Martin SCP6700 C OK Sparta Praha 38:31 + 7:51
9. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 38:41 + 8:01
10. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 40:19 + 9:39
11. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:51 + 10:11
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 41:05 + 10:25
13. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 11:14
14. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 42:56 + 12:16
15. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 43:28 + 12:48
16. Noiman Omer 13I C Israel ZIV Team 45:05 + 14:25
17. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 45:31 + 14:51
18. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 53:47 + 23:07
19. Shay Levavi 13I C Israel ZIV Team 56:00 + 25:20
20. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 56:02 + 25:22
21. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 57:21 + 26:41
22. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 64:53 + 34:13
23. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:35 + 47:55
24. Twig Ron 13I C Israel ZIV Team 106:48 + 76:08
H50A
3.20 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 22:29
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 24:22 + 1:53
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 24:38 + 2:09
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 26:31 + 4:02
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 26:59 + 4:30
6. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 27:14 + 4:45
7. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 27:45 + 5:16
8. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:26 + 5:57
9. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 29:21 + 6:52
10. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 29:51 + 7:22
11. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 30:16 + 7:47
12. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 30:45 + 8:16
13. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 31:15 + 8:46
14. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:22 + 8:53
15. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 31:40 + 9:11
16. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 33:12 + 10:43
17. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 33:34 + 11:05
18. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:46 + 12:17
19. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 35:45 + 13:16
20. Papuga František TKE6302 C Akademik TU Košice 36:45 + 14:16
21. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 37:04 + 14:35
22. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 41:12 + 18:43
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H50B
2.80 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:35
2. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:58 + 5:23
3. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 30:25 + 5:50
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 30:36 + 6:01
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 31:18 + 6:43
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:05 + 7:30
7. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 32:19 + 7:44
8. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 33:14 + 8:39
9. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 34:12 + 9:37
10. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 34:13 + 9:38
11. Amiaz Eytan 13I C Israel ZIV Team 34:46 + 10:11
12. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:09 + 11:34
13. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 36:44 + 12:09
14. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 37:35 + 13:00
15. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 38:33 + 13:58
16. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 38:38 + 14:03
17. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 38:40 + 14:05
18. Kotzer Uri 13I C Israel ZIV Team 39:58 + 15:23
19. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:15 + 15:40
20. Ilan Glaser 13I C Israel ZIV Team 42:53 + 18:18
21. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 44:01 + 19:26
22. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 45:41 + 21:06
23. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 23:02
24. Yaron Nechushtan 13I C Israel ZIV Team 50:44 + 26:09
25. Mordechai Buchbinder 13I C Israel ZIV Team 53:06 + 28:31
26. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:00 + 30:25
27. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 56:44 + 32:09
28. Shimon Hovav 13I C Israel ZIV Team 60:13 + 35:38
H55A
2.70 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:18
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 20:38 + 0:20
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 22:00 + 1:42
4. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 22:23 + 2:05
5. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 22:30 + 2:12
6. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 22:35 + 2:17
7. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 24:30 + 4:12
8. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 25:23 + 5:05
9. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 27:11 + 6:53
10. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 27:45 + 7:27
11. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 27:47 + 7:29
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 29:21 + 9:03
13. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 29:26 + 9:08
14. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 29:44 + 9:26
15. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 30:42 + 10:24
16. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:02 + 10:44
17. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 31:26 + 11:08
18. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 31:39 + 11:21
19. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 31:58 + 11:40
20. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 37:45 + 17:27
21. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 39:59 + 19:41
Michalec Jan MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně DISK
H55B
2.30 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 20:06
2. Škorpil Martin HOR5701 C TJ Jiskra Hořice 20:27 + 0:21
3. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 24:17 + 4:11
4. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 24:22 + 4:16
5. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 24:38 + 4:32
6. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 24:42 + 4:36
7. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 6:47
8. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 28:24 + 8:18
9. Meir Ben Sitrit 13I C Israel ZIV Team 28:46 + 8:40
10. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 29:01 + 8:55
11. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 29:57 + 9:51
12. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 31:42 + 11:36
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 32:09 + 12:03
14. Shlomo Raz 13I C Israel ZIV Team 32:18 + 12:12
15. Asher Plut 13I C Israel ZIV Team 32:35 + 12:29
16. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 33:12 + 13:06
17. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 14:48
18. Davidi Segal 13I C Israel ZIV Team 35:01 + 14:55
19. Goll Ofek 13I C Israel ZIV Team 39:33 + 19:27
20. Manor Moshe 13I C Israel ZIV Team 44:51 + 24:45
21. David Aloush 13I C Israel ZIV Team 46:23 + 26:17
22. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 48:41 + 28:35
H60A
2.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 26:34
2. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 27:31 + 0:57
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 27:52 + 1:18
4. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 28:01 + 1:27
5. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 28:23 + 1:49
6. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 28:35 + 2:01
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 29:12 + 2:38
8. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:20 + 2:46
9. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 30:11 + 3:37
10. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 30:15 + 3:41
11. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 30:33 + 3:59
12. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 30:45 + 4:11
13. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 31:30 + 4:56
14. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 32:02 + 5:28
15. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 32:48 + 6:14
16. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 35:11 + 8:37
17. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 35:24 + 8:50
H60B
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 27:53
2. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 30:55 + 3:02
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 31:17 + 3:24
4. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 32:22 + 4:29
5. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 33:34 + 5:41
6. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 36:48 + 8:55
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:51 + 9:58
8. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 38:30 + 10:37
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 40:09 + 12:16
10. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 40:52 + 12:59
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 41:39 + 13:46
12. Jacob Ilan 13I C Israel ZIV Team 42:49 + 14:56
13. Abu Gani Shmuel 13I C Israel ZIV Team 45:05 + 17:12
14. Asher Shmuely 13I C Israel ZIV Team 46:45 + 18:52
15. Mishli Yuval 13I C Israel ZIV Team 60:18 + 32:25
16. Halachmi Avner 13I C Israel ZIV Team 70:41 + 42:48
H65A
2.10 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:52
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 22:53 + 0:01
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 24:13 + 1:21
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 24:41 + 1:49
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 24:45 + 1:53
6. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 25:57 + 3:05
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 26:37 + 3:45
8. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 26:50 + 3:58
9. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 27:00 + 4:08
10. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 28:44 + 5:52
11. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 30:41 + 7:49
12. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 49:41 + 26:49
H65B
2.00 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 25:34
2. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 27:04 + 1:30
3. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 27:19 + 1:45
4. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:43 + 3:09
5. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 30:20 + 4:46
6. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 30:42 + 5:08
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 31:47 + 6:13
8. Moshe Ravid 13I C Israel ZIV Team 34:00 + 8:26
9. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:34 + 12:00
10. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 50:05 + 24:31
11. Stary Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 63:51 + 38:17
H70A
1.90 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:11
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 26:41 + 3:30
3. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 27:01 + 3:50
4. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 27:28 + 4:17
5. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 28:59 + 5:48
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 31:09 + 7:58
Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H75A
1.90 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 22:00
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 22:42 + 0:42
3. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 26:22 + 4:22
4. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:05 + 6:05
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 30:50 + 8:50
6. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 35:26 + 13:26
7. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 44:52 + 22:52
8. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 163:23 + 141:23
T2
2.10 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP1 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:15
2. Kovařík Martin TRI101 C TJ TŽ Třinec 26:05 + 1:50
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:11 + 1:56
4. Šimek Štěpán UOL104 C SK UP Olomouc 26:46 + 2:31
5. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 28:43 + 4:28
6. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 28:44 + 4:29
7. Hrabošová Magdalena ASU99 C Magnus Orienteering 28:46 + 4:31
8. Šklíbová Veronika SRK153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:56 + 5:41
9. Kosová Tereza SRK151 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:41 + 6:26
10. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 32:34 + 8:19
11. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 32:54 + 8:39
12. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 33:21 + 9:06
13. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 9:24
14. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 36:06 + 11:51
15. Korpasová Lucie LBM151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:47 + 13:32
16. Tokárová Regina NEJ151 C TJ Jiskra Nejdek 39:07 + 14:52
17. Melichárková Kristýna TZL8888 C SKOB Zlín 41:35 + 17:20
18. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 42:29 + 18:14
19. Nešpor Jan TTR101 C OOB Třebíč 44:06 + 19:51
20. Vyhlídalová Ivana NNN72 C Neregistrovaní 44:43 + 20:28
21. Binarová Adéla UOL452 C SK UP Olomouc 44:47 + 20:32
22. Bogulak Adam 48 C 46:33 + 22:18
23. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 47:15 + 23:00
24. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 47:26 + 23:11
25. Klabouchová Veronika 42S151 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:23 + 24:08
26. Zítková Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov 51:39 + 27:24
27. Vébr Tomáš HAV200 C SKOB Baník Havířov 52:32 + 28:17
28. Krčková Helena AOP251 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:25 + 29:10
29. Bartoš Václav MLA101 C MLOK Mariánské Lázně 54:22 + 30:07
30. Hojný Jáchym SJH301 C SJH Jindřichův Hradec 56:09 + 31:54
31. Chvátilová Johana PHK450 C OK 99 Hradec Králové 57:13 + 32:58
32. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 81:23 + 57:08
33. Smékalová Karolína UOL451 C SK UP Olomouc 84:50 + 60:35
34. Smékalová Viktorie UOL450 C SK UP Olomouc 92:02 + 67:47
35. Baldrián Tomáš VSP405 C USK Praha 115:26 + 91:11
Dittrichová Lucie SKM551 C KOB Směr Kroměříž DISK
Kožina Štěpán PGP300 C SK Praga DISK
Kostka Jiří AOP201 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
T4
3.90 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Ondřej C 29:00
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:04 + 2:04
3. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 31:36 + 2:36
4. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 32:42 + 3:42
5. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 34:10 + 5:10
6. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:15 + 5:15
7. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 35:14 + 6:14
8. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 35:22 + 6:22
9. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 35:43 + 6:43
10. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 35:46 + 6:46
11. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 36:21 + 7:21
12. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:02 + 8:02
13. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:06 + 8:06
14. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 38:22 + 9:22
15. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 39:20 + 10:20
16. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 40:08 + 11:08
17. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 40:47 + 11:47
18. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 41:55 + 12:55
19. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:55 + 14:55
20. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 44:32 + 15:32
21. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 44:59 + 15:59
22. Peths Matěj C 45:17 + 16:17
23. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:57 + 16:57
24. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 46:37 + 17:37
25. Vašíček Michal ABM8908 C KOB Moira Brno 46:45 + 17:45
26. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 47:13 + 18:13
27. Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 47:53 + 18:53
28. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 48:30 + 19:30
29. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 48:56 + 19:56
30. Kavalírová Julie PHK9753 B OK 99 Hradec Králové 49:11 + 20:11
30. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 49:11 + 20:11
32. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 49:17 + 20:17
33. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 49:32 + 20:32
34. Skalický Johan KUO9901 C KOB Ústí nad Orlicí 50:01 + 21:01
35. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 51:18 + 22:18
36. Bořánek Michal STE7 C SK SKI-OB Šternberk 51:19 + 22:19
37. Křížová Vendula SJC8355 C Sportcentrum Jičín 52:03 + 23:03
38. Peterová Jana DOB51 C KOB Dobruška 52:13 + 23:13
39. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:39 + 23:39
40. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 52:41 + 23:41
41. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 53:12 + 24:12
42. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 53:25 + 24:25
43. Švadlena Michal CHC101 C K.O.B. Choceň 53:45 + 24:45
44. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 55:02 + 26:02
45. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 55:14 + 26:14
46. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:39 + 26:39
47. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 56:17 + 27:17
48. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 56:59 + 27:59
49. Kapal Tomáš KAM9402 B SK Kamenice 57:20 + 28:20
50. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 57:48 + 28:48
51. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 57:50 + 28:50
52. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 58:58 + 29:58
53. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 59:15 + 30:15
54. Straková Andrea KAM9152 C SK Kamenice 59:25 + 30:25
55. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 60:43 + 31:43
56. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 62:28 + 33:28
57. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 66:17 + 37:17
58. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 66:48 + 37:48
59. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 70:16 + 41:16
60. Smolová Anna NNN C Neregistrovaní 74:11 + 45:11
61. Ženčáková Marie SSU C SK Severka Šumperk 79:57 + 50:57
Palupčíková Nikola LCE9151 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno DISK
Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno DISK
Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž DISK
Matoušek Matěj KSU5 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Miskiewicz Martyna PGP8950 C SK Praga DISK
Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron DISK