Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:42 | |
2. | Papszun Julia | 11P0350 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 22:27 | + 0:45 |
3. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 22:39 | + 0:57 |
4. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 24:44 | + 3:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Říhová Barbora | KRN0454 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:53 | |
2. | Martínková Lenka | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 19:32 | + 1:39 |
3. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:31 | + 7:38 |
4. | Habarová Jana | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:16 | + 25:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polewka Aleksandra | 14P0003 | C | UKS Kometa Gliwice | 35:34 | |
2. | Dammfeld Karolína | 48P0251 | C | Lotna Zdzieszowice | 44:36 | + 9:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 37:06 | |
2. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:12 | + 3:06 |
3. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 43:15 | + 6:09 |
4. | Mastela Krystyna | 11P0050 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 75:57 | + 38:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 43:24 | |
2. | Dzik Justyna | 42P0001 | C | MUKS Gliwice | 49:45 | + 6:21 |
3. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 60:31 | + 17:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mlotkowska Hanna | 42P0008 | C | MUKS Gliwice | 115:05 | |
2. | Skorupa Malgorzata | 42P0007 | C | MUKS Gliwice | 121:02 | + 5:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | R | KOB ZPV Prostějov | 51:24 | 6683 | |
2. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:51 | + 3:27 | 6277 |
3. | Moravcová Lucie | SOP9052 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:57 | + 4:33 | 6147 |
4. | Górska Kinga | 27P8900 | C | UMKS Orkan Ostróda | 58:52 | + 7:28 | |
5. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:34 | + 9:10 | 5603 |
6. | Kasza Izabela | 12P0001 | C | UKS Reflex Rybnik | 61:02 | + 9:38 | |
7. | Wysocka Malwina | 24P8500 | C | Slask O-Team | 66:17 | + 14:53 | |
8. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 69:35 | + 18:11 | 4541 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:23 | |
2. | Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | 65:26 | + 15:03 |
3. | Khulová Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:50 | + 21:27 |
4. | Balcarová Kateřina | CET8252 | C | TJ Loko Česká Třebová | 98:34 | + 48:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:03 | |
2. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 40:02 | + 1:59 |
3. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 40:18 | + 2:15 |
4. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:19 | + 9:16 |
5. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 48:14 | + 10:11 |
6. | Humlíčková Kateřina | ZBM7664 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:29 | + 12:26 |
7. | Biolik Agnieszka | 28P7751 | C | UNTS Warszawa | 52:10 | + 14:07 |
8. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 53:59 | + 15:56 |
9. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:27 | + 18:24 |
10. | Papszun Joanna | 11P7050 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 60:34 | + 22:31 |
11. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 63:30 | + 25:27 |
12. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 73:24 | + 35:21 |
13. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 82:27 | + 44:24 |
MS | Jaroszek Bogucka Anna | 42P0005 | C | MUKS Gliwice | 80:58 | + 42:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 45:45 | |
2. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 58:11 | + 12:26 |
3. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 64:01 | + 18:16 |
4. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 75:55 | + 30:10 |
5. | Sýkorová Ivana | AOP6451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 79:40 | + 33:55 |
6. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 84:05 | + 38:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 45:53 | |
2. | Wysocka Jolanta | 44P0001 | C | Indywidualny klub | 46:17 | + 0:24 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 56:18 | + 10:25 |
4. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:06 | + 17:13 |
5. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 101:25 | + 55:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 18:01 | |
2. | Tkáč Karel | KRN0406 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 19:43 | + 1:42 |
3. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:44 | + 10:43 |
MS | Sztefek Jiří | KRN0203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:32 | + 7:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:30 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | C | TJ TŽ Třinec | 16:28 | + 0:58 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 16:52 | + 1:22 |
4. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 18:41 | + 3:11 |
5. | Biolik Emil | 28P0301 | C | UNTS Warszawa | 23:41 | + 8:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adámek Filip | ABM0101 | B | KOB Moira Brno | 23:50 | |
2. | Šubrt Matěj | DKP0205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:37 | + 0:47 |
3. | Hyla Damian | 47P0101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 24:41 | + 0:51 |
4. | Koleczko Blazej | 11P0200 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 30:38 | + 6:48 |
5. | Juna Tomáš | KRN0101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:33 | + 7:43 |
6. | Humlíček Tomáš | ZBM0101 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:54 | + 12:04 |
7. | Juna Michal | KRN0102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:02 | + 13:12 |
8. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 40:04 | + 16:14 |
9. | Martínek Jan | KRN0105 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 48:24 | + 24:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:47 | |
2. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:11 | + 4:24 |
3. | Byrczek Jan | 49P9001 | C | SP Nr 9 w Gliwicach | 51:00 | + 19:13 |
4. | Koleczko Bartosz | 11P0000 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 53:51 | + 22:04 |
5. | Urban Michal | KRN0002 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:06 | + 22:19 |
6. | Tkáč Milan | KRN0005 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 93:30 | + 61:43 |
Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | DISK | ||
Hrouza Jakub | KRN0006 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
MS | Staníček Jan | KRN9808 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:54 | + 35:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 48:10 | |
2. | Jurczyk Maciej | 13P0001 | C | UKS Sparta Czyżowice | 56:45 | + 8:35 |
3. | Wrotny Mateusz | 47P9701 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 60:20 | + 12:10 |
Jaroszek Jakub | 42P0003 | C | MUKS Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jasinski Maciej | 17P9201 | C | WKS żląsk Wroclaw | 51:06 | ||
2. | Nycz Petr | AOP7701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:46 | + 1:40 | 6851 |
3. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | C | KOB Dobruška | 63:43 | + 12:37 | 5755 |
4. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:19 | + 14:13 | 5595 |
5. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:51 | + 17:45 | 5241 |
6. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 69:44 | + 18:38 | 5153 |
7. | Dragowski Piotr | 24P8200 | C | Slask O-Team | 71:15 | + 20:09 | |
8. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:15 | + 24:09 | 4600 |
9. | Jaroszek Radoslaw | 42P0004 | C | MUKS Gliwice | 75:37 | + 24:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinka Matouš | ZPV9222 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:30 | |
2. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:55 | + 6:25 |
3. | Volkov Oleksandr | 38S8000 | C | VZA Žilina | 57:43 | + 9:13 |
4. | Nedopílek David | 89C7600 | C | TJ Švýcárna | 75:59 | + 27:29 |
5. | Kuchař Jiří | 2UC0001 | C | neregistrovaní - Kuchař | 85:21 | + 36:51 |
6. | Cieslik Marcin | 43P0001 | C | Klub Biegających LeĽników | 88:29 | + 39:59 |
7. | Betlach Michal | CET7801 | C | TJ Loko Česká Třebová | 102:41 | + 54:11 |
8. | Smolka Ondřej | SOP8608 | C | OOB TJ Slezan Opava | 110:45 | + 62:15 |
Skorupa Piotr | 42P0006 | C | MUKS Gliwice | DISK | ||
Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | ||
Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:37 | |
2. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 47:21 | + 1:44 |
3. | Grote Andreas | 34C6400 | C | OLC SKOG Fribourg | 51:49 | + 6:12 |
4. | Dzik Miroslaw | 42P0002 | C | MUKS Gliwice | 52:09 | + 6:32 |
5. | Humlíček Aleš | ZBM7539 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:17 | + 7:40 |
6. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:05 | + 8:28 |
7. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 54:09 | + 8:32 |
8. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:03 | + 12:26 |
9. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:46 | + 13:09 |
10. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 59:27 | + 13:50 |
11. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:16 | + 15:39 |
12. | Biolik Grzegorz | 28P7601 | C | UNTS Warszawa | 63:57 | + 18:20 |
13. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:01 | + 30:24 |
14. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:11 | + 36:34 |
15. | Jurczyk Piotr | 13P0003 | C | UKS Sparta Czyżowice | 86:52 | + 41:15 |
16. | Maciocha Tomasz | 51P7801 | C | ATZ Racibórz | 87:17 | + 41:40 |
Koleczko Lukasz | 11P7500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB Moira Brno | 49:27 | |
2. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 49:52 | + 0:25 |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 50:49 | + 1:22 |
4. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 50:54 | + 1:27 |
5. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:24 | + 1:57 |
6. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 55:53 | + 6:26 |
7. | Zdanowicz Jan | 14P6801 | C | UKS Kometa Gliwice | 58:29 | + 9:02 |
8. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 65:43 | + 16:16 |
9. | Pedowski Wojciech | 23P0001 | C | OK!Sport | 66:17 | + 16:50 |
10. | Czasch Petr | SBR6003 | C | SKOB Bruntál | 66:58 | + 17:31 |
11. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 69:01 | + 19:34 |
12. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:44 | + 27:17 |
13. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 101:37 | + 52:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 31:06 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 36:02 | + 4:56 |
3. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:08 | + 8:02 |
4. | Sýkora Jiří | AOP5401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:52 | + 13:46 |
5. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 46:58 | + 15:52 |
6. | Szotek Antoni | 51P5801 | C | ATZ Racibórz | 47:04 | + 15:58 |
7. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 47:10 | + 16:04 |
8. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 53:11 | + 22:05 |
9. | Wysocky Andrzej | 44P0002 | C | Indywidualny klub | 53:22 | + 22:16 |
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:48 | + 28:42 |
11. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 63:12 | + 32:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 57:16 | |
2. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 65:53 | + 8:37 |
3. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 67:05 | + 9:49 |
4. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 73:23 | + 16:07 |
Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 18:37 | |
2. | Jagoda Majer | 47P0804 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 22:00 | + 3:23 |
3. | Dammfeld Adam | 48P0801 | C | Lotna Zdzieszowice | 23:15 | + 4:38 |
4. | Hyla Natalia | 47P0851 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 24:21 | + 5:44 |
5. | Nedopilková Barbora | 89C | C | TJ Švýcárna | 27:19 | + 8:42 |
6. | Kotůlková Martina | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:24 | + 8:47 |
7. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:31 | + 9:54 |
8. | Humlíčková Pavla | ZBM0451 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:26 | + 10:49 |
9. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 29:39 | + 11:02 |
10. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:13 | + 11:36 |
11. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 34:35 | + 15:58 |
12. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 36:15 | + 17:38 |
13. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 40:40 | + 22:03 |
14. | Martínková Eva | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:51 | + 25:14 |
MS | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 27:39 | + 9:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polewka Tomasz | 14P0002 | C | UKS Kometa Gliwice | 26:09 | |
2. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 32:52 | + 6:43 |
3. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 33:39 | + 7:30 |
4. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 42:13 | + 16:04 |
5. | Hendrych Vlastimil | NNN0001 | C | Neregistrovaní | 43:59 | + 17:50 |
6. | Majer Ewa | 47P7850 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 44:03 | + 17:54 |
7. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 45:01 | + 18:52 |
8. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 47:35 | + 21:26 |
9. | Doskočilová Anna | 2UC0002 | C | neregistrovaní - Kuchař | 52:23 | + 26:14 |
10. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:18 | + 28:09 |
11. | Němčanská Jana | OOP5352 | C | TJ Opava | 54:53 | + 28:44 |
12. | Němčanský Vladimír | OOP5200 | C | TJ Opava | 56:12 | + 30:03 |
13. | Říhová Pavlína | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:38 | + 30:29 |
14. | Czasch Gerhard Nikolas | SBR9901 | C | SKOB Bruntál | 59:39 | + 33:30 |
15. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:06 | + 34:57 |
16. | Ondrejček Pavel | LTU8400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:01 | + 35:52 |
17. | Grygerková Jana | LOV0002 | C | lepus.cz | 65:58 | + 39:49 |
18. | Balcar Vít | CET8103 | C | TJ Loko Česká Třebová | 67:24 | + 41:15 |
19. | Nedopílková Ludmila | 89C | C | TJ Švýcárna | 71:53 | + 45:44 |
20. | Stískalová Eva | LOV0001 | C | lepus.cz | 81:29 | + 55:20 |
21. | Hyjek Adam | 47P6101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 83:47 | + 57:38 |
22. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 85:54 | + 59:45 |
23. | Lanči Václav | SBR9615 | C | SKOB Bruntál | 88:58 | + 62:49 |
24. | Lanči Filip | SBR9801 | C | SKOB Bruntál | 93:00 | + 66:51 |
25. | Dammfeld Iwona | C | 103:31 | + 77:22 |