O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Strážné - lom
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Hnědé skály, 1:7500, jaro 2014
Ředitel závodu:
Štregl Petr
Hlavní rozhodčí:
Knobloch Jindřich
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suková Terezka VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:51
2. Hanušová Kateřina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:04 + 1:13
3. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 2:33
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:27 + 2:36
5. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:45 + 14:54
6. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:23 + 23:32
7. Machová Tereza PHK0653 OK 99 Hradec Králové 67:45 + 25:54
8. Hájková Marie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:00 + 27:09
Kynclová Natalie LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D10C
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 23:32
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:00 + 4:28
3. Chrástová Magdalena STH0551 SK Studenec 28:45 + 5:13
4. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 29:27 + 5:55
5. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 30:41 + 7:09
6. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 31:03 + 7:31
7. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 31:51 + 8:19
8. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 32:48 + 9:16
9. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 34:05 + 10:33
10. Kroniková Sylvie SHK0450 TJ Slavia Hradec Králové 41:15 + 17:43
11. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:46 + 38:14
D12C
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holečková Petra SHK0250 TJ Slavia Hradec Králové 24:40
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 25:05 + 0:25
3. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 28:38 + 3:58
4. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 28:39 + 3:59
5. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 29:13 + 4:33
6. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 29:33 + 4:53
7. Kuchařová Rozálie SJC0251 TJ Sportcentrum Jičín 35:10 + 10:30
8. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 36:43 + 12:03
9. Kodytková Denisa SHK0252 TJ Slavia Hradec Králové 37:35 + 12:55
10. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 16:56
11. Zimová Eliška LTU0250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:31 + 17:51
12. Raková Petra SHK0251 TJ Slavia Hradec Králové 43:28 + 18:48
13. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 46:54 + 22:14
14. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 52:50 + 28:10
15. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 56:22 + 31:42
16. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 58:55 + 34:15
17. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 61:04 + 36:24
D12D
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musilová Elena KUO0399 KOB Ústí nad Orlicí 50:56
2. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:06 + 13:10
D14C
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:09
2. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:18 + 0:09
3. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 1:58
4. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 44:28 + 4:19
5. Procházková Tereza ZAM0054 OB T.J. Sokol Žamberk 46:05 + 5:56
6. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 46:09 + 6:00
7. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 47:18 + 7:09
8. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 50:40 + 10:31
9. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 51:09 + 11:00
10. Zimová Barbora SHK0151 TJ Slavia Hradec Králové 53:14 + 13:05
11. Kroniková Štěpánka SHK0150 TJ Slavia Hradec Králové 55:00 + 14:51
12. Šimonová Klára SJC0155 TJ Sportcentrum Jičín 55:30 + 15:21
13. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 59:30 + 19:21
14. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 63:00 + 22:51
15. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 66:55 + 26:46
16. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 68:13 + 28:04
17. Kubíková Erika LTU0150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 110:13 + 70:04
D14D
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roušalová Denisa SHK0052 TJ Slavia Hradec Králové 54:08
2. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 54:43 + 0:35
3. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 60:26 + 6:18
4. Hnátnická Zuzana ZAM0152 OB T.J. Sokol Žamberk 65:13 + 11:05
5. Brancúská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 97:29 + 43:21
D16C
3.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 53:00
2. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 63:16 + 10:16
3. Kubíčková Kateřina VAM9952 OOB Vamberk 70:49 + 17:49
4. Kmentová Barbora LPU9957 OK Lokomotiva Pardubice 102:00 + 49:00
Barnetová Veronika ZAM9951 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín DISK
D16D
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 128:04
D18C
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skalická Karolína ZAM9652 OB T.J. Sokol Žamberk 102:06
D21C
4.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 62:39
2. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 72:16 + 9:37
3. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 72:52 + 10:13
4. Zákravská Šárka SNA8951 TJ START Náchod 74:25 + 11:46
5. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 75:55 + 13:16
6. Dušátková Lenka PHK8557 OK 99 Hradec Králové 78:05 + 15:26
7. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 84:48 + 22:09
8. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:27 + 23:48
9. Sombotová Jana LTU8651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:02 + 34:23
D21D
2.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchá Eva SHK7851 TJ Slavia Hradec Králové 55:00
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 56:47 + 1:47
3. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 59:09 + 4:09
4. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 59:39 + 4:39
5. Šedivá Petra STH7751 SK Studenec 61:04 + 6:04
6. Válková Marcela ZAM9154 OB T.J. Sokol Žamberk 64:26 + 9:26
7. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 66:56 + 11:56
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 68:27 + 13:27
9. Chládková Zuzana ZAM9153 OB T.J. Sokol Žamberk 70:24 + 15:24
10. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 71:08 + 16:08
11. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 78:19 + 23:19
12. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 84:36 + 29:36
D35C
3.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 59:58
2. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 60:15 + 0:17
3. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 6:14
4. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 68:12 + 8:14
5. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:09 + 16:11
6. Kalenská Kateřina STH7351 SK Studenec 77:55 + 17:57
7. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:25 + 18:27
8. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 80:23 + 20:25
9. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 84:24 + 24:26
10. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 86:12 + 26:14
11. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 90:20 + 30:22
D35D
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 56:38
2. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 58:58 + 2:20
3. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:49 + 5:11
4. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 63:25 + 6:47
5. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 64:17 + 7:39
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:00 + 8:22
7. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 66:28 + 9:50
8. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 68:07 + 11:29
9. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 68:08 + 11:30
10. Dohnálková Jana SHK7252 TJ Slavia Hradec Králové 70:05 + 13:27
11. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 77:52 + 21:14
12. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 78:59 + 22:21
13. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:04 + 22:26
14. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 79:20 + 22:42
15. Kavalírová Kateřina PHK OK 99 Hradec Králové 79:25 + 22:47
16. Raková Miroslava SHK7250 TJ Slavia Hradec Králové 81:44 + 25:06
17. Tužilová Štěpánka LPU7052 OK Lokomotiva Pardubice 82:20 + 25:42
18. Kodytková Karolína SHK7750 TJ Slavia Hradec Králové 82:23 + 25:45
19. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 82:33 + 25:55
20. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 85:23 + 28:45
21. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:13 + 38:35
22. Frömmelová Dana BRU7251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:47 + 40:09
23. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 97:08 + 40:30
24. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 101:12 + 44:34
25. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 109:55 + 53:17
Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D45C
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:23
2. Mádlová Iva SHK6351 TJ Slavia Hradec Králové 74:17 + 6:54
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:03 + 7:40
4. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 77:11 + 9:48
5. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:45 + 10:22
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 79:40 + 12:17
7. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 80:13 + 12:50
8. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 80:29 + 13:06
9. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 81:09 + 13:46
10. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 88:43 + 21:20
11. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 90:14 + 22:51
12. Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové 94:02 + 26:39
13. Sombotová Alena LTU6151 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:29 + 29:06
14. Hausvaterová Marcela SHK6152 TJ Slavia Hradec Králové 97:17 + 29:54
15. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 106:20 + 38:57
16. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 126:40 + 59:17
D45D
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 TJ Sportcentrum Jičín 55:43
2. Hepnerová Dagmar SHK5451 TJ Slavia Hradec Králové 57:14 + 1:31
3. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 61:35 + 5:52
4. Holečková Zdeňka NER NER 65:43 + 10:00
5. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 66:45 + 11:02
6. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 68:57 + 13:14
7. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 72:54 + 17:11
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 73:48 + 18:05
9. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 85:59 + 30:16
10. Macháčková Jana SHK6450 TJ Slavia Hradec Králové 100:41 + 44:58
11. Nováková Miloslava ZAM6051 OB T.J. Sokol Žamberk 124:38 + 68:55
Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55C
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 49:52
2. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 57:55 + 8:03
3. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 63:22 + 13:30
4. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 65:30 + 15:38
5. Svobodová Eva SHK5853 TJ Slavia Hradec Králové 70:02 + 20:10
6. Fejlková Alice SHK5351 TJ Slavia Hradec Králové 70:53 + 21:01
7. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 74:05 + 24:13
8. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 76:46 + 26:54
9. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 97:41 + 47:49
Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka DISK
D65C
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:01
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 64:48 + 2:47
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:12 + 3:11
4. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 89:21 + 27:20
H10N
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 22:10
2. Hanuš Filip VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:52 + 4:42
3. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 29:51 + 7:41
4. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:49 + 10:39
5. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 37:12 + 15:02
6. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:27 + 16:17
7. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:12 + 19:02
8. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 46:40 + 24:30
9. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:46 + 25:36
10. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 52:43 + 30:33
11. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 75:36 + 53:26
Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové DISK
Hájek Matěj VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H10C
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 21:56
2. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 22:09 + 0:13
3. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 23:24 + 1:28
4. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 24:50 + 2:54
5. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 26:03 + 4:07
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 26:15 + 4:19
7. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 27:57 + 6:01
8. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 28:39 + 6:43
9. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 28:47 + 6:51
10. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 7:00
11. Rak Tomáš SHK0400 TJ Slavia Hradec Králové 30:09 + 8:13
12. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:35 + 10:39
13. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:22 + 11:26
14. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:06 + 13:10
15. Keřka Adam LPU0406 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 15:08
16. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 38:20 + 16:24
17. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 39:05 + 17:09
18. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 18:54
19. Kodytek Adam SHK0402 TJ Slavia Hradec Králové 43:05 + 21:09
20. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 43:36 + 21:40
21. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 48:41 + 26:45
22. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:39 + 29:43
23. Kratochvíl Michal LPU0409 OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 35:04
H12C
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 31:41
2. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:08 + 0:27
3. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:02 + 3:21
4. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 36:18 + 4:37
5. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 38:46 + 7:05
6. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:49 + 7:08
7. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 7:40
8. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:44 + 9:03
9. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 41:04 + 9:23
10. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:01 + 11:20
11. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:33 + 16:52
12. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 50:22 + 18:41
13. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:32 + 22:51
14. Tomeš Matyáš SRK0203 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:32 + 24:51
15. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:42 + 25:01
16. Šimek Viktor LPU0207 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 27:34
17. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 59:41 + 28:00
18. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 62:32 + 30:51
19. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:10 + 32:29
20. Suk Jakub LTU0201 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:52 + 41:11
21. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 83:13 + 51:32
22. Fencl Jáchym LPU0301 OK Lokomotiva Pardubice 87:13 + 55:32
Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Černík Adam SHK0404 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Link Lukáš STH0205 SK Studenec DISK
Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec DISK
H12D
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:04
2. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 39:43 + 3:39
3. Zima Milan LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:22 + 9:18
4. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 46:12 + 10:08
5. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 49:45 + 13:41
6. Hubař Marek SJC0303 TJ Sportcentrum Jičín 70:23 + 34:19
7. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 77:24 + 41:20
8. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:36 + 45:32
Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka DISK
H14C
3.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:22
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 65:18 + 10:56
3. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 83:22 + 29:00
4. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 87:41 + 33:19
5. Karásek Matěj SJC0001 TJ Sportcentrum Jičín 88:11 + 33:49
6. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 91:24 + 37:02
7. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 95:15 + 40:53
8. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 95:37 + 41:15
9. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 99:02 + 44:40
10. Bürger Matěj LPU0009 OK Lokomotiva Pardubice 99:43 + 45:21
11. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 106:55 + 52:33
12. Kolář Adam BRU0104 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 127:26 + 73:04
Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Pekárek Jakub SJC0004 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Břeň Daniel SJC0102 TJ Sportcentrum Jičín DISK
H14D
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mařádek Jiří SJC0103 TJ Sportcentrum Jičín 39:52
2. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 41:37 + 1:45
3. Sedlák Mikuláš LPU0103 OK Lokomotiva Pardubice 56:07 + 16:15
4. Dudášek Ondřej DOB0000 KOB Dobruška 59:01 + 19:09
5. Dubský Vojtěch SJC0006 TJ Sportcentrum Jičín 85:11 + 45:19
H16C
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 50:27
2. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 57:53 + 7:26
3. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 60:52 + 10:25
4. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 62:57 + 12:30
5. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:38 + 15:11
6. Břeň Lukáš SJC9805 TJ Sportcentrum Jičín 68:59 + 18:32
7. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:13 + 18:46
8. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 72:01 + 21:34
9. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 72:41 + 22:14
10. Macko Lukáš SJC9901 TJ Sportcentrum Jičín 73:08 + 22:41
11. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 81:14 + 30:47
12. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 95:53 + 45:26
13. Friml Dominik ZAM9901 OB T.J. Sokol Žamberk 109:51 + 59:24
14. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 110:10 + 59:43
H16D
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Martin STH9904 SK Studenec 54:17
2. Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:44 + 44:27
H18C
5.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 66:35
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 74:05 + 7:30
3. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 75:06 + 8:31
4. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 81:22 + 14:47
5. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 93:03 + 26:28
6. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 96:11 + 29:36
H21A
6.90 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 68:06
2. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 75:40 + 7:34
3. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 80:46 + 12:40
4. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 85:47 + 17:41
5. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 86:54 + 18:48
6. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 90:32 + 22:26
7. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 97:11 + 29:05
8. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 101:13 + 33:07
9. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 103:53 + 35:47
10. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 105:07 + 37:01
11. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 123:57 + 55:51
H21C
6.40 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 69:14
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 71:24 + 2:10
3. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 74:12 + 4:58
4. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 74:26 + 5:12
5. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 84:03 + 14:49
6. Šmejc Jakub SJC9401 TJ Sportcentrum Jičín 84:29 + 15:15
7. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 85:55 + 16:41
8. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 88:24 + 19:10
9. Chmelař Tomáš SHK8501 TJ Slavia Hradec Králové 89:16 + 20:02
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 95:45 + 26:31
11. Burdych Tomáš BRM8201 Sokol Burdych 97:30 + 28:16
12. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 103:31 + 34:17
13. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 103:51 + 34:37
14. Šabatka Jan SHK9001 TJ Slavia Hradec Králové 110:20 + 41:06
H21D
4.60 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:28
2. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 74:07 + 4:39
3. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 74:11 + 4:43
4. Adamec Marek CHC8903 K.O.B. Choceň 75:20 + 5:52
5. Hromádko Přemysl BRM7601 Sokol Burdych 78:45 + 9:17
6. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 93:08 + 23:40
7. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 96:09 + 26:41
8. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 100:24 + 30:56
Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka DISK
H35C
5.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:54
2. Kraus Petr SJC7303 TJ Sportcentrum Jičín 76:43 + 5:49
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 79:46 + 8:52
4. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 84:43 + 13:49
5. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 87:17 + 16:23
6. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 88:20 + 17:26
7. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 91:27 + 20:33
8. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 93:05 + 22:11
9. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 93:18 + 22:24
10. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 97:59 + 27:05
11. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 106:56 + 36:02
12. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 111:45 + 40:51
13. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 119:32 + 48:38
14. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 133:35 + 62:41
15. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 143:45 + 72:51
Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk DISK
Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice DISK
H35D
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:43
2. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:40 + 0:57
3. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 63:03 + 7:20
4. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 65:58 + 10:15
5. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:42 + 16:59
6. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 75:53 + 20:10
7. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 76:53 + 21:10
8. Puš Roman STH7501 SK Studenec 78:56 + 23:13
9. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 82:15 + 26:32
10. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 83:01 + 27:18
11. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:48 + 28:05
12. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 94:38 + 38:55
13. Frömmel Miroslav BRU6902 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 101:26 + 45:43
14. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 101:28 + 45:45
15. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 108:01 + 52:18
16. Zenkner Karel BRU7202 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 119:00 + 63:17
17. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 133:28 + 77:45
18. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 134:09 + 78:26
H45C
4.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 56:14
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 59:06 + 2:52
3. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 62:59 + 6:45
4. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 71:06 + 14:52
5. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:24 + 16:10
6. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 72:35 + 16:21
7. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:36 + 20:22
8. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 83:11 + 26:57
9. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 86:33 + 30:19
10. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 91:12 + 34:58
11. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 92:50 + 36:36
H45D
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 47:50
2. Řehák Pavel SJC6001 TJ Sportcentrum Jičín 53:22 + 5:32
3. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 53:47 + 5:57
4. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 53:50 + 6:00
5. Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice 55:15 + 7:25
6. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 55:21 + 7:31
7. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 55:45 + 7:55
8. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 56:37 + 8:47
9. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 57:22 + 9:32
10. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:35 + 11:45
11. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 60:53 + 13:03
12. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:23 + 15:33
13. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:27 + 17:37
14. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 66:08 + 18:18
15. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 66:23 + 18:33
16. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 68:25 + 20:35
17. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 68:30 + 20:40
18. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 73:25 + 25:35
19. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 73:57 + 26:07
20. Falta Jiří HOS6201 TJ Tatran Hostinné 78:14 + 30:24
21. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 92:32 + 44:42
H55C
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 53:03
2. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 54:02 + 0:59
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 54:33 + 1:30
4. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:31 + 3:28
5. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:12 + 7:09
6. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 62:50 + 9:47
7. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 64:47 + 11:44
8. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 66:43 + 13:40
9. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 68:16 + 15:13
10. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 68:19 + 15:16
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 78:03 + 25:00
12. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 78:09 + 25:06
13. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 81:03 + 28:00
14. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 89:06 + 36:03
15. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 89:15 + 36:12
Junek Petr STH5501 SK Studenec DISK
H55D
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 56:15
2. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 59:14 + 2:59
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 64:36 + 8:21
4. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 65:41 + 9:26
5. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 70:59 + 14:44
6. Sejkora Miroslav KOR5900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:07 + 15:52
7. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 73:33 + 17:18
8. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:30 + 21:15
9. Fejlek Vojtěch SHK5202 TJ Slavia Hradec Králové 80:22 + 24:07
10. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 92:05 + 35:50
Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Malátek Jaroslav VAM4801 OOB Vamberk DISK
H65C
2.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 TJ Sportcentrum Jičín 48:54
2. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 52:08 + 3:14
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 59:14 + 10:20
4. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:53 + 17:59
5. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 76:07 + 27:13
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 94:22 + 45:28
7. Koudelka Karel LPU4001 OK Lokomotiva Pardubice 112:26 + 63:32
H65D
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 64:31
HDR
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš pHK PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 27:03
2. Kulhánek Lukáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:23 + 0:20
3. Šípek Daniel LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 30:00 + 2:57
4. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 31:29 + 4:26
5. Kubík Pavel LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:54 + 5:51
6. Žáková Anna LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 33:49 + 6:46
7. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 34:10 + 7:07
8. Pfeifer Erik STH0502 SK Studenec 36:00 + 8:57
9. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 36:28 + 9:25
10. Kulhánkocvá Anna VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:47 + 10:44
11. Háková Valentyna NPA SK LOB Nová Paka 37:50 + 10:47
12. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 13:25
13. Svobodová Johanka PHK OK 99 Hradec Králové 42:34 + 15:31
14. Svobodová Anička PHK OK 99 Hradec Králové 42:44 + 15:41
15. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 44:18 + 17:15
16. Novotný Vít PHK OK 99 Hradec Králové 44:31 + 17:28
17. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 44:41 + 17:38
18. Hanušová Markéta VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:56 + 17:53
19. Průša Marek VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:43 + 19:40
20. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 48:07 + 21:04
21. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:17 + 24:14
22. Sehnoutková Anna KOR0950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:20 + 24:17
23. Vrbata Michal VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:23 + 24:20
24. Menoušek Matyáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:20 + 25:17
25. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:06 + 26:03
26. Brdlíková Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:14 + 26:11
27. Žák Daniel LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 28:26
28. Čapek Karel LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:05 + 46:02
29. Zenkner Jan BRU1000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:02 + 68:59
P
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:13
2. Karel Miloš xxx xxx 34:35 + 1:22
3. Mašatová Zora PHK OK 99 Hradec Králové 37:16 + 4:03
4. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:28 + 5:15
5. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:19 + 7:06
6. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 42:54 + 9:41
7. Jaklová Olga LTU6751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:53 + 11:40
8. Remešová Alena xxx xxx 46:44 + 13:31
9. Černá Pavla ALB0450 OOB Albrechtice nad Orlicí 51:40 + 18:27
10. Krunčíková Iva SHK TJ Slavia Hradec Králové 51:43 + 18:30
11. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 54:45 + 21:32
12. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:50 + 24:37
13. Hubálková Lucie VAM9799 OOB Vamberk 61:46 + 28:33
14. Háková Eva VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:29 + 29:16
15. Kulhánková Radka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 29:20
16. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:40 + 32:27
17. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:51 + 32:38
18. Hanuš Vladimír VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:23 + 33:10
19. Kuželová Renata xxx xxx 75:23 + 42:10
20. Vrbata Josef HOS TJ Tatran Hostinné 76:20 + 43:07
21. Pokorný Jan SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 90:58 + 57:45
Hák Petr NPA SK LOB Nová Paka DISK
T
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jirka xx xxx 58:08
2. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 67:49 + 9:41
3. Auersvald Tom SVS Orientklub Vsetín 69:07 + 10:59
4. Obhoff Mike SVS Orientklub Vsetín 70:48 + 12:40
5. Hampl Luboš xxx xxx 72:30 + 14:22
6. Jirásek Josef LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:01 + 21:53
7. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 82:59 + 24:51
8. Morávek Martin SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 86:15 + 28:07