Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 12:59 | |
2. | Haková Michaela | PGP0451 | C | SK Praga | 13:41 | + 0:42 |
3. | Šimšová Pavla | MFP0551 | C | VŠSK MFF UK Praha | 14:11 | + 1:12 |
4. | Pračková Ema | RIC0451 | C | OB Říčany | 14:26 | + 1:27 |
5. | Neubauerová Anna | DOR0456 | C | OK Dobříš | 18:48 | + 5:49 |
6. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | C | SK Kamenice | 21:02 | + 8:03 |
7. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 22:32 | + 9:33 |
8. | Lorencová Jana | DOR0454 | C | OK Dobříš | 23:16 | + 10:17 |
9. | Vališová Adéla | DOR0551 | C | OK Dobříš | 23:52 | + 10:53 |
10. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 26:19 | + 13:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 12:53 | |
2. | Krejčová Ema | ROU0598 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 17:02 | + 4:09 |
3. | Baldriánová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 19:14 | + 6:21 |
4. | Hroňková Barbora | VSP0650 | C | USK Praha | 19:21 | + 6:28 |
5. | Botková Josefína | KNC0551 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 20:11 | + 7:18 |
6. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 20:15 | + 7:22 |
7. | Koubková Tereza | DOR0651 | C | OK Dobříš | 24:23 | + 11:30 |
8. | Balejová Julie | KAM0551 | C | SK Kamenice | 24:49 | + 11:56 |
9. | Dobešová Marie | KNC | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 25:50 | + 12:57 |
10. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | C | OK Dobříš | 26:26 | + 13:33 |
11. | Milotová Barbora | KAM0753 | C | SK Kamenice | 33:57 | + 21:04 |
12. | Pešková Anna a Julie | C | 34:27 | + 21:34 | ||
13. | Bohatá Marie | UVP0650 | C | Slovan Praha | 39:00 | + 26:07 |
14. | Oujeská Simona | ADAXXXX | C | OOB TJ Spartak Adamov | 47:04 | + 34:11 |
15. | Žofie Bulířová | 6YC0850 | C | 65:37 | + 52:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | C | OK Dobříš | 13:51 | |
2. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 14:03 | + 0:12 |
3. | Tichá Dorotea | DKP0351 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:06 | + 0:15 |
4. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 14:16 | + 0:25 |
5. | Hankovcová Helena | KAM0350 | C | SK Kamenice | 15:14 | + 1:23 |
6. | Fantová Kateřina | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 15:37 | + 1:46 |
7. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 16:03 | + 2:12 |
8. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | C | SKOB Slaný | 17:44 | + 3:53 |
9. | Nentvichová Julie | DOR0351 | C | OK Dobříš | 19:13 | + 5:22 |
10. | Jirasová Anežka | DOR0350 | C | OK Dobříš | 27:01 | + 13:10 |
11. | Hladká Gabriela | TAP0255 | C | KOB TRETRA Praha | 27:42 | + 13:51 |
12. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | C | KOB TRETRA Praha | 45:53 | + 32:02 |
13. | Botková Alžběta | KNC0352 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:55 | + 39:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 12:15 | |
2. | Kováříková Marie | KAM0050 | A | SK Kamenice | 12:21 | + 0:06 |
3. | Šafková Sofie | KAM0153 | B | SK Kamenice | 12:49 | + 0:34 |
4. | Šrámková Hana | RIC0051 | B | OB Říčany | 13:07 | + 0:52 |
5. | Sobotková Anna | PGP0050 | B | SK Praga | 13:13 | + 0:58 |
6. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:15 | + 1:00 |
7. | Bejvlová Karolína | LME0250 | B | SK Los Mělník | 13:27 | + 1:12 |
8. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 14:27 | + 2:12 |
9. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 14:30 | + 2:15 |
10. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 14:58 | + 2:43 |
11. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 16:07 | + 3:52 |
12. | Halamová Barbora | TAP0150 | C | KOB TRETRA Praha | 16:19 | + 4:04 |
13. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 16:23 | + 4:08 |
14. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:45 | + 4:30 |
15. | Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | 18:45 | + 6:30 |
16. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | C | SKOB Slaný | 21:24 | + 9:09 |
17. | Kyralová Anna | KAM0052 | C | SK Kamenice | 23:14 | + 10:59 |
Hanzalová Marie Anna | RIC0150 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | SK Kamenice | 14:02 | |
2. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | B | OB SK Zvole | 14:31 | + 0:29 |
3. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 15:02 | + 1:00 |
4. | Hájková Eliška | ZVO9851 | B | OB SK Zvole | 15:38 | + 1:36 |
5. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | SK Kamenice | 16:37 | + 2:35 |
6. | Kovalčíková Taťána | DOR9850 | C | OK Dobříš | 17:24 | + 3:22 |
7. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 17:40 | + 3:38 |
8. | Čiháková Barbora | KNC9950 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 24:17 | + 10:15 |
9. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 25:58 | + 11:56 |
10. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | C | SKOB Slaný | 26:30 | + 12:28 |
Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 18:03 | |
2. | Mikulášová Martina | PGP9852 | C | SK Praga | 26:44 | + 8:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 14:13 | 9264 | |
2. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 15:50 | + 1:37 | 8351 |
3. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 15:54 | + 1:41 | 8314 |
4. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 16:21 | + 2:08 | 8060 |
5. | Mullis Kateřina | PGP7756 | C | SK Praga | 16:29 | + 2:16 | 7985 |
6. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 16:40 | + 2:27 | 7881 |
7. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 17:04 | + 2:51 | 7655 |
8. | Svobodná Šárka | DKP8850 | E | Oddíl OB Kotlářka | 17:06 | + 2:53 | 7637 |
9. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 17:09 | + 2:56 | 7608 |
10. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 17:20 | + 3:07 | 7505 |
11. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 17:25 | + 3:12 | 7458 |
12. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 17:33 | + 3:20 | 7383 |
13. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 17:37 | + 3:24 | 7345 |
14. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:42 | + 3:29 | 7298 |
15. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 17:44 | + 3:31 | 7279 |
16. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:48 | + 3:35 | 7242 |
17. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:00 | + 3:47 | 7129 |
18. | Grolichová Lucie | ZBP | C | OOB SK Zbraslav | 18:47 | + 4:34 | |
19. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 19:16 | + 5:03 | 6414 |
20. | Poláková Tereza | TAP9853 | B | KOB TRETRA Praha | 19:28 | + 5:15 | 6301 |
21. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 19:38 | + 5:25 | 6207 |
22. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 20:00 | + 5:47 | 6000 |
23. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 20:14 | + 6:01 | 5869 |
24. | Kamererová Klára | KAM9154 | C | SK Kamenice | 20:19 | + 6:06 | 5822 |
25. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 20:54 | + 6:41 | 5492 |
26. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:56 | + 6:43 | 5474 |
27. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:12 | + 6:59 | 5323 |
28. | Filipová Zdeňka | KRP8251 | C | SK KOURA | 21:13 | + 7:00 | 5314 |
28. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 21:13 | + 7:00 | 5314 |
30. | Westin Kjersti | PGP9255 | C | SK Praga | 21:18 | + 7:05 | 5267 |
31. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:31 | + 7:18 | 5144 |
32. | Marková Anna | LBE9250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 21:34 | + 7:21 | 5116 |
33. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:56 | + 7:43 | 4909 |
34. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 22:07 | + 7:54 | 4806 |
35. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | SK Kamenice | 22:38 | + 8:25 | 4514 |
36. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 25:00 | + 10:47 | 3179 |
37. | Winkler Hanna | LPM8051 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 25:08 | + 10:55 | 3104 |
38. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 25:27 | + 11:14 | 2925 |
39. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 26:06 | + 11:53 | 2558 |
40. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 27:39 | + 13:26 | 1683 |
41. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:49 | + 18:36 | 0 |
42. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 35:19 | + 21:06 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martínková Kateřina | KPY7350 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:14 | 0 | |
2. | Zábranská Petra | SLA9250 | C | SKOB Slaný | 31:04 | + 8:50 | 0 |
Šinovská Kristýna | ROU9351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 16:31 | |
2. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 16:49 | + 0:18 |
3. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | C | USK Praha | 16:54 | + 0:23 |
4. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 18:30 | + 1:59 |
5. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 19:38 | + 3:07 |
6. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 19:43 | + 3:12 |
7. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 19:50 | + 3:19 |
8. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 19:58 | + 3:27 |
8. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 19:58 | + 3:27 |
10. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 20:03 | + 3:32 |
11. | Stauchová Iva | 3LC7450 | C | Lipence | 20:30 | + 3:59 |
12. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 20:34 | + 4:03 |
13. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | SK Kamenice | 20:42 | + 4:11 |
14. | Dobešová Monika | KNC7151 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 20:53 | + 4:22 |
15. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 21:28 | + 4:57 |
16. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 21:29 | + 4:58 |
17. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB TRETRA Praha | 21:41 | + 5:10 |
18. | Lorencová Marcela | DOR7752 | C | OK Dobříš | 21:45 | + 5:14 |
19. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 21:53 | + 5:22 |
20. | Lindová Miroslava | KNC7750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 23:12 | + 6:41 |
21. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 26:42 | + 10:11 |
22. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 27:00 | + 10:29 |
23. | Bohatá Pavla | UVP7450 | C | Slovan Praha | 34:59 | + 18:28 |
Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 15:22 | |
2. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 15:42 | + 0:20 |
3. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 15:47 | + 0:25 |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:34 | + 1:12 |
5. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 16:40 | + 1:18 |
6. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 16:43 | + 1:21 |
7. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 17:44 | + 2:22 |
8. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:55 | + 2:33 |
9. | Malačková Jana | DVP6151 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 19:50 | + 4:28 |
10. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 19:58 | + 4:36 |
11. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:09 | + 5:47 |
12. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | C | SK Kamenice | 21:35 | + 6:13 |
13. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 21:55 | + 6:33 |
14. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Sokol Hostivice | 22:18 | + 6:56 |
15. | Líbalová Marcela | ROU6551 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 23:20 | + 7:58 |
16. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 26:10 | + 10:48 |
17. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 27:50 | + 12:28 |
Čermáková Šárka | 5XC6950 | C | SK Nepoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Jiřina | UVP4950 | C | Slovan Praha | 20:22 | |
2. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:07 | + 1:45 |
3. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 25:16 | + 4:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek František | SLA0501 | C | SKOB Slaný | 17:58 | |
2. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 18:40 | + 0:42 |
3. | Kourek Vojtěch | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 18:50 | + 0:52 |
4. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 19:05 | + 1:07 |
5. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 24:44 | + 6:46 |
6. | Král Samuel | MFP0801 | C | VŠSK MFF UK Praha | 25:03 | + 7:05 |
7. | Lorenc Vašík | DOR0702 | C | OK Dobříš | 27:38 | + 9:40 |
8. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 28:33 | + 10:35 |
9. | Vosecký Vojtěch | KNC0553 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 30:07 | + 12:09 |
10. | Stauch Daniel | 3LC0600 | C | Lipence | 31:03 | + 13:05 |
11. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 31:34 | + 13:36 |
12. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:45 | + 13:47 |
13. | Hroněk Štěpán | VSP0700 | C | USK Praha | 33:01 | + 15:03 |
Oujeský Lukáš | ADA1 | C | OOB TJ Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Dominik | VSP0406 | C | USK Praha | 10:32 | |
2. | Král Adam | MFP0507 | C | VŠSK MFF UK Praha | 10:50 | + 0:18 |
3. | Nový Jáchym | DOR0502 | C | OK Dobříš | 11:28 | + 0:56 |
4. | Hejsek Lukáš | KAM0400 | C | SK Kamenice | 12:36 | + 2:04 |
5. | Snížek Martin | DOR0405 | C | OK Dobříš | 12:47 | + 2:15 |
6. | Šiler Martin | KAM0501 | C | SK Kamenice | 13:40 | + 3:08 |
7. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | C | USK Praha | 14:45 | + 4:13 |
8. | Bohatý Jan | UVP0400 | C | Slovan Praha | 15:00 | + 4:28 |
9. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 15:01 | + 4:29 |
10. | Jedlička Jakub | KAM0404 | C | SK Kamenice | 15:31 | + 4:59 |
11. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:01 | + 5:29 |
12. | Štrait Vilém | VSP0701 | C | USK Praha | 16:27 | + 5:55 |
13. | Černý Antonín | TAP0402 | C | KOB TRETRA Praha | 16:40 | + 6:08 |
14. | Daniel Mišoň | KAM1 | C | SK Kamenice | 16:57 | + 6:25 |
15. | Snížek Ondřej | DOR0406 | C | OK Dobříš | 17:45 | + 7:13 |
16. | Hampl Jakub | LME0500 | C | SK Los Mělník | 18:14 | + 7:42 |
17. | Bejvl Marek | LME0400 | C | SK Los Mělník | 20:05 | + 9:33 |
18. | Tichý Hubert | DKP0600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:21 | + 9:49 |
19. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 20:41 | + 10:09 |
20. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 21:55 | + 11:23 |
21. | Milota Jakub | KAM0503 | C | SK Kamenice | 23:24 | + 12:52 |
22. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 24:16 | + 13:44 |
23. | Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 37:20 | + 26:48 |
24. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 37:25 | + 26:53 |
Reichl Martin | MKP0400 | C | SK Meteor Kačerov Praha | DISK | ||
Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Antonín | DKP0203 | B | Oddíl OB Kotlářka | 11:11 | |
2. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | C | SK Kamenice | 12:07 | + 0:56 |
3. | Gajda Martin | KAM0405 | C | SK Kamenice | 12:53 | + 1:42 |
4. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 13:31 | + 2:20 |
5. | Víteček Jáchym | DKP0204 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:43 | + 2:32 |
6. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | C | OB Říčany | 14:12 | + 3:01 |
7. | Tůma Šimon | TAP0400 | C | KOB TRETRA Praha | 14:26 | + 3:15 |
8. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | C | OK Roztoky | 14:31 | + 3:20 |
9. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:39 | + 3:28 |
10. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | SK Kamenice | 15:15 | + 4:04 |
11. | Martínek Jaroslav | KPY0300 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:46 | + 4:35 |
12. | Melišík Martin | TAP0200 | C | KOB TRETRA Praha | 15:48 | + 4:37 |
13. | Albrecht Adam | KAM0203 | B | SK Kamenice | 16:04 | + 4:53 |
14. | Kučera Jáchym | DOR0301 | C | OK Dobříš | 16:14 | + 5:03 |
15. | Janeček Ondřej | SOB0201 | C | SOBSA | 16:45 | + 5:34 |
16. | Průša Jan | OLP0201 | C | PSK Olymp Praha | 16:58 | + 5:47 |
17. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 17:17 | + 6:06 |
18. | Kolář Matyáš | SLA0300 | C | SKOB Slaný | 17:29 | + 6:18 |
19. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | C | SK Kamenice | 17:46 | + 6:35 |
20. | Choutka Štěpán | RIC0305 | C | OB Říčany | 20:44 | + 9:33 |
21. | Macura Sebastian | RIC0202 | C | OB Říčany | 20:47 | + 9:36 |
22. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 22:04 | + 10:53 |
23. | Stauch Tomáš | PGP0303 | C | SK Praga | 26:41 | + 15:30 |
Husák Zdeněk | SLA0201 | B | SKOB Slaný | DISK | ||
Nigrin Matouš | DOR0303 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Borovička Matěj | KNC0202 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 12:22 | |
2. | Novák Josef | KPY0000 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 13:29 | + 1:07 |
3. | Gajda Jan | KAM0105 | A | SK Kamenice | 13:41 | + 1:19 |
4. | Siegl Matyáš | MFP0103 | B | VŠSK MFF UK Praha | 13:44 | + 1:22 |
5. | Šafka Sebastian | KAM0101 | A | SK Kamenice | 13:46 | + 1:24 |
6. | Šimša Martin | MFP0300 | B | VŠSK MFF UK Praha | 14:00 | + 1:38 |
7. | Průša Kryštof | VSP0102 | B | USK Praha | 14:27 | + 2:05 |
8. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 14:58 | + 2:36 |
9. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:08 | + 2:46 |
10. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 15:30 | + 3:08 |
11. | Havelka Ondřej | TAP0108 | C | KOB TRETRA Praha | 15:39 | + 3:17 |
12. | Valášek Václav | KAM0100 | B | SK Kamenice | 15:47 | + 3:25 |
13. | Blaha Petr | KAM0104 | B | SK Kamenice | 16:43 | + 4:21 |
14. | Vacek Jan | PGP0004 | C | SK Praga | 17:21 | + 4:59 |
15. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 17:30 | + 5:08 |
16. | Janeček Jiří | TAP0000 | C | KOB TRETRA Praha | 17:31 | + 5:09 |
17. | Víšek Martin | KAM0102 | B | SK Kamenice | 17:37 | + 5:15 |
18. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | C | OB SK Zvole | 17:53 | + 5:31 |
19. | Pethö Alex | RIC0100 | C | OB Říčany | 18:41 | + 6:19 |
20. | Bartoň Michal | KAM0107 | C | SK Kamenice | 20:47 | + 8:25 |
21. | Vrkota Tomáš | DKL0103 | C | KOB Kladno | 25:25 | + 13:03 |
22. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 26:11 | + 13:49 |
23. | Pavlík Ondřej | LIT0101 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 35:02 | + 22:40 |
Hankovec Hugo | KAM0201 | B | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 14:33 | |
2. | Komers František | KNC9801 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 15:21 | + 0:48 |
3. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 15:46 | + 1:13 |
4. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 17:01 | + 2:28 |
5. | Koubek Václav | DOR9900 | C | OK Dobříš | 18:31 | + 3:58 |
6. | Beneš Jan | DKL9800 | B | KOB Kladno | 19:30 | + 4:57 |
7. | Chaloupka Dominik | KAM9904 | B | SK Kamenice | 20:40 | + 6:07 |
8. | Bambousek Jan | DOR9800 | C | OK Dobříš | 20:58 | + 6:25 |
9. | Prkno Jonáš | KNC9903 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 21:28 | + 6:55 |
Černohorský Mikuláš | RIC9800 | C | OB Říčany | DISK | ||
Bartoň Pavel | KAM9800 | C | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aster Tomáš | PGP9604 | A | SK Praga | 16:48 | |
2. | Ježek Ondřej | PGP9706 | A | SK Praga | 18:30 | + 1:42 |
3. | Moravec Jakub | KAM9702 | C | SK Kamenice | 19:45 | + 2:57 |
4. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 20:26 | + 3:38 |
5. | Šíma Vladislav | DKL9700 | C | KOB Kladno | 22:48 | + 6:00 |
6. | Votava Kryštof | KNC9601 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 24:56 | + 8:08 |
7. | Průša Ondřej | OLP9601 | C | PSK Olymp Praha | 26:19 | + 9:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | R | OOB SK Chrast | 17:56 | 8179 | |
2. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | E | OOB TJ Turnov | 18:37 | + 0:41 | 7884 |
3. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:46 | + 0:50 | 7820 |
4. | Šmelík Martin | ASU9644 | A | Magnus Orienteering | 18:52 | + 0:56 | 7777 |
5. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 19:05 | + 1:09 | 7683 |
6. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 19:41 | + 1:45 | 7424 |
6. | Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | 19:41 | + 1:45 | 7424 |
6. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:41 | + 1:45 | 7424 |
9. | Arnošt Kamil | VSP7301 | C | USK Praha | 19:56 | + 2:00 | 7316 |
9. | Procházka Tomáš | SCP8200 | C | OK Sparta Praha | 19:56 | + 2:00 | 7316 |
9. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 19:56 | + 2:00 | 7316 |
12. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 20:08 | + 2:12 | 7230 |
13. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:09 | + 2:13 | 7222 |
14. | Žemlík Pavel | TUV7135 | C | SOK TJ Turnov | 20:14 | + 2:18 | 7186 |
15. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:29 | + 2:33 | 7078 |
16. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 20:42 | + 2:46 | 6985 |
17. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 20:44 | + 2:48 | 6971 |
18. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 20:59 | + 3:03 | 6863 |
19. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 21:11 | + 3:15 | 6776 |
20. | Janas Petr | XBM7103 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 21:21 | + 3:25 | 6704 |
21. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:23 | + 3:27 | 6690 |
22. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 21:34 | + 3:38 | 6611 |
23. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:47 | + 3:51 | 6517 |
24. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 21:48 | + 3:52 | 6510 |
25. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:54 | + 3:58 | 6467 |
26. | Havelka Tomáš | UOL8700 | C | SK UP Olomouc | 21:55 | + 3:59 | 6460 |
27. | Doruk Balkan | C | 22:39 | + 4:43 | |||
28. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 22:51 | + 4:55 | 6057 |
29. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 22:55 | + 4:59 | 6028 |
30. | Hájek Adam | KAM9202 | C | SK Kamenice | 22:59 | + 5:03 | 5999 |
30. | Šimon Jakub | LBE8801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 22:59 | + 5:03 | 5999 |
32. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 23:01 | + 5:05 | 5985 |
33. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | B | KOB TRETRA Praha | 23:17 | + 5:21 | 5870 |
34. | Prášil Ondřej | SJC8401 | C | Sportcentrum Jičín | 23:30 | + 5:34 | 5776 |
35. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 23:33 | + 5:37 | 5754 |
36. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 23:35 | + 5:39 | 5740 |
37. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 23:42 | + 5:46 | 5690 |
38. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:43 | + 5:47 | 5682 |
39. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 24:09 | + 6:13 | 5495 |
40. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 24:23 | + 6:27 | 5395 |
41. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 24:24 | + 6:28 | 5387 |
42. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 24:33 | + 6:37 | 5323 |
43. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:35 | + 6:39 | 5308 |
44. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:37 | + 6:41 | 5294 |
45. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 25:06 | + 7:10 | 5085 |
46. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 25:12 | + 7:16 | 5042 |
47. | Kučerka David | LIT8202 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 25:14 | + 7:18 | 5028 |
48. | Lužnický Jiří | NNN85 | C | Neregistrovaní | 25:19 | + 7:23 | |
49. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 25:42 | + 7:46 | 4826 |
50. | Rozkošný Karel | EKP7900 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:57 | + 8:01 | 4718 |
51. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 26:19 | + 8:23 | 4560 |
52. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 26:22 | + 8:26 | 4538 |
53. | Matoušek Petr | DKP8401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:42 | + 8:46 | 4394 |
54. | Fleiberk Tomáš | C | 27:15 | + 9:19 | |||
55. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 27:21 | + 9:25 | 4114 |
56. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 28:51 | + 10:55 | 3466 |
57. | Malec Oldřich | SLA9400 | C | SKOB Slaný | 29:29 | + 11:33 | 3193 |
58. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 29:34 | + 11:38 | 3157 |
59. | Líbal Jakub | ROU9202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:23 | + 12:27 | 2804 |
60. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:57 | + 13:01 | 2559 |
61. | Ryjáček Jan | LPM8004 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 31:01 | + 13:05 | 2531 |
62. | Hric Jan | MFP6300 | C | VŠSK MFF UK Praha | 31:31 | + 13:35 | 2315 |
63. | Stránský Matěj | MFP7802 | C | VŠSK MFF UK Praha | 32:03 | + 14:07 | 2084 |
64. | Toušek Filip | ZBP7102 | C | OOB SK Zbraslav | 33:21 | + 15:25 | 1523 |
Valtr Pavel | MFP6600 | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK | 0 | ||
Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prouza Jaromír | DKP8705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:12 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 17:45 | |
2. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 17:47 | + 0:02 |
3. | Všetečka Michal | SJC7503 | C | Sportcentrum Jičín | 18:17 | + 0:32 |
4. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 18:20 | + 0:35 |
5. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 18:25 | + 0:40 |
6. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 18:41 | + 0:56 |
7. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:53 | + 1:08 |
8. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:17 | + 2:32 |
9. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 20:28 | + 2:43 |
10. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 21:13 | + 3:28 |
11. | Stauch Michal | 3LC7300 | C | Lipence | 23:21 | + 5:36 |
12. | Lorenc Václav | DOR7200 | C | OK Dobříš | 23:49 | + 6:04 |
13. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | SK Kamenice | 24:17 | + 6:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | 14:13 | |
2. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:07 | + 0:54 |
3. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 16:16 | + 2:03 |
4. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 16:28 | + 2:15 |
5. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 17:27 | + 3:14 |
6. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 17:46 | + 3:33 |
7. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 17:49 | + 3:36 |
8. | Votava Petr | KNC6602 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 17:53 | + 3:40 |
9. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:35 | + 4:22 |
10. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 19:03 | + 4:50 |
11. | Hlubuček Tomáš | KAM6603 | C | SK Kamenice | 19:05 | + 4:52 |
12. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | C | SK Nepoměřice | 19:13 | + 5:00 |
13. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 19:14 | + 5:01 |
14. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 19:30 | + 5:17 |
15. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 19:55 | + 5:42 |
16. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:19 | + 6:06 |
17. | Malec Jaroslav | SLA6200 | C | SKOB Slaný | 22:16 | + 8:03 |
18. | Buk Miloslav | ROU | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:30 | + 8:17 |
19. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:23 | + 13:10 |
20. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:13 | + 19:00 |
Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 16:11 | |
2. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 16:42 | + 0:31 |
3. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 18:16 | + 2:05 |
4. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:37 | + 2:26 |
5. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 19:07 | + 2:56 |
6. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 19:44 | + 3:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 17:15 | |
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:20 | + 1:05 |
3. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 19:14 | + 1:59 |
4. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 19:47 | + 2:32 |
5. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 20:48 | + 3:33 |
6. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 21:55 | + 4:40 |
7. | Duda František | KPY4600 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:50 | + 5:35 |
8. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 23:05 | + 5:50 |
9. | Lejsek Tom | TEP3700 | C | Tempo Praha | 25:30 | + 8:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 27:22 | |
2. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 30:40 | + 3:18 |
3. | Ďurčat Jozef | DKP3800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:28 | + 5:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 14:44 | |
2. | Žemlík Eduard | TUV0901 | C | SOK TJ Turnov | 16:12 | + 1:28 |
3. | Verner Václav | TAP0702 | C | KOB TRETRA Praha | 17:05 | + 2:21 |
4. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:28 | + 2:44 |
5. | Fišerová Ester | 9XC7050 | C | 17:34 | + 2:50 | |
6. | Nejedlová Karolína | C | 18:00 | + 3:16 | ||
7. | Matoušek Petr | DKP0808 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:15 | + 4:31 |
8. | Šimůnková Michaela | NNN0850 | C | Neregistrovaní | 19:21 | + 4:37 |
9. | Strejcová Adéla | C | 19:49 | + 5:05 | ||
10. | Blahová Karolína | KAM0752 | C | SK Kamenice | 20:19 | + 5:35 |
11. | Nejedlová Josefína | C | 20:36 | + 5:52 | ||
12. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 20:43 | + 5:59 |
13. | Puchernová Bára | C | 21:03 | + 6:19 | ||
14. | Pucherna Marek | C | 21:40 | + 6:56 | ||
15. | Hampl Jan | LME0900 | C | SK Los Mělník | 22:36 | + 7:52 |
16. | Hánělová Lucinka | C | 22:55 | + 8:11 | ||
17. | Baldrián Josef | PGP | C | SK Praga | 23:09 | + 8:25 |
18. | Semecký Vít | TAP0601 | C | KOB TRETRA Praha | 23:31 | + 8:47 |
19. | Bašus Ondřej | C | 24:16 | + 9:32 | ||
20. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 25:30 | + 10:46 |
21. | May Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:44 | + 11:00 |
22. | Lindová Veronika | KNC0900 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 26:05 | + 11:21 |
23. | Besta Radek | KNC0800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 30:23 | + 15:39 |
24. | Neubauer Lukáš | DOR0802 | C | OK Dobříš | 30:46 | + 16:02 |
25. | Skripniková Kateřina | C | 30:47 | + 16:03 | ||
26. | Hladká Michaela | TAP7452 | C | KOB TRETRA Praha | 33:09 | + 18:25 |
27. | Čevelová Adéla | EKP | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:33 | + 19:49 |
28. | Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:52 | + 20:08 |
29. | Kruliš Janek | C | 35:15 | + 20:31 | ||
30. | Alblova Zuzana | LME | C | SK Los Mělník | 35:17 | + 20:33 |
31. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 35:27 | + 20:43 |
32. | Housková Barbora | C | 37:52 | + 23:08 | ||
33. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 38:03 | + 23:19 |
34. | Bestová Tereza | KNC0600 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:43 | + 24:59 |
35. | Voves Lukáš | 9ZC1100 | C | 46:19 | + 31:35 | |
Nemšovský Filip | VSP0500 | C | USK Praha | DISK | ||
Pilař František | C | DISK | ||||
Vondrová Jitka | FSP8052 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Luboš | SLA7400 | C | SKOB Slaný | 16:23 | |
2. | Nejedlo Matouš | C | 16:24 | + 0:01 | ||
3. | Hroňková Milada | VSP7455 | C | USK Praha | 17:01 | + 0:38 |
4. | Votavová Renata | KNC6452 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 17:05 | + 0:42 |
5. | Mirčeva Lenka | DOR7350 | C | OK Dobříš | 17:10 | + 0:47 |
6. | Pucherna Fanda` | C | 19:32 | + 3:09 | ||
7. | Jirku Lucie | C | 19:50 | + 3:27 | ||
8. | Kučerová Bára | DOR7851 | C | OK Dobříš | 20:45 | + 4:22 |
9. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 21:35 | + 5:12 |
10. | Hroněk Jan | VSP7420 | C | USK Praha | 22:01 | + 5:38 |
11. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 23:08 | + 6:45 |
12. | Svobodová Tereza | C | 23:11 | + 6:48 | ||
13. | Rýdlová Adriana | C | 23:14 | + 6:51 | ||
14. | Hak Robert | C | 24:07 | + 7:44 | ||
15. | Koubková Daniela | DOR7451 | C | OK Dobříš | 25:39 | + 9:16 |
16. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | C | SK Kamenice | 26:46 | + 10:23 |
17. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 27:01 | + 10:38 |
18. | Píšová Jitka | C | 29:21 | + 12:58 | ||
19. | Průšová Dana | OLP6801 | C | PSK Olymp Praha | 39:42 | + 23:19 |
20. | Neubauerová Kateřina | DOR7655 | C | OK Dobříš | 39:44 | + 23:21 |
21. | Tichá Olga | C | 40:35 | + 24:12 | ||
22. | Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | 48:24 | + 32:01 |
Havlíček Tomáš | DOR | C | OK Dobříš | DISK | ||
Šubrt Ondřej | C | DISK | ||||
Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syrovátko Jiří | C | 17:10 | |||
2. | Lamanecová Radka | C | 17:45 | + 0:35 | ||
3. | Jungman Tomáš | PGP9607 | C | SK Praga | 18:02 | + 0:52 |
3. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 18:02 | + 0:52 |
5. | Knotek Kamil | OLP8502 | C | PSK Olymp Praha | 18:10 | + 1:00 |
6. | Doubková Petra | VLI9853 | A | Slavia Liberec orienteering | 18:55 | + 1:45 |
7. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 19:07 | + 1:57 |
8. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | SK Kamenice | 19:14 | + 2:04 |
9. | Votava Štěpán | KNCXXXX | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 19:57 | + 2:47 |
10. | Bulířová Blanka | 6YC7350 | C | 20:27 | + 3:17 | |
11. | Babuka David | MFP9100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 20:52 | + 3:42 |
12. | Ježková Martina | SLA7350 | C | SKOB Slaný | 21:10 | + 4:00 |
13. | Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 21:30 | + 4:20 |
14. | Kutilová Jana | C | 22:26 | + 5:16 | ||
15. | Milota Jan | KAM7200 | C | SK Kamenice | 22:39 | + 5:29 |
16. | Kluková Zuzana | MFP9151 | C | VŠSK MFF UK Praha | 24:10 | + 7:00 |
17. | Tichý Ondřej | C | 24:34 | + 7:24 | ||
18. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 24:36 | + 7:26 |
19. | Kohout Zdeněk | DKL7200 | C | KOB Kladno | 25:19 | + 8:09 |
20. | Nigrin Radek | DOR7202 | C | OK Dobříš | 25:31 | + 8:21 |
21. | Tůmová Tereza | 37C8750 | C | Bez registrace | 26:57 | + 9:47 |
22. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 28:37 | + 11:27 |
23. | Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | 29:03 | + 11:53 |
24. | Drábková Michaela | 9UC9250 | C | 29:12 | + 12:02 | |
25. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:39 | + 22:29 |
Balej Jiří | KAM7201 | C | SK Kamenice | DISK | ||
Kápičková Michaela | 9RC9550 | C | DISK |