Výsledky závodu: 6. závod Pražského poháru žactva

Datum:
18.06.2014
Místo konání:
Praha - Stromovka
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Mapa:
Stromovka západ, 1 : 5 000, e = 2 m
Ředitel závodu:
Pašek František - R3
Hlavní rozhodčí:
Klinkerová Jitka
Stavitel tratí:
Pašek František - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
D10
1.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 9:28
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 9:57 + 0:29
3. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 10:35 + 1:07
4. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 11:11 + 1:43
5. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 11:52 + 2:24
6. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 12:14 + 2:46
7. Pavlíčková Hana KPY0450 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:09 + 3:41
8. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 13:13 + 3:45
9. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 15:42 + 6:14
10. Beníšková Klára Barbora LME0450 SK Los Mělník 22:04 + 12:36
11. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 24:10 + 14:42
12. Jedličková Kristýna KAM0455 SK Kamenice 24:31 + 15:03
Zemanová Adéla NNN Neregistrovaní DISK
Rychterová Lenka NNN Neregistrovaní DISK
D10L
1.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Karolína KAM0453 SK Kamenice 9:42
2. Kalousková Amálie DKP0452 Oddíl OB Kotlářka 11:02 + 1:20
3. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 11:40 + 1:58
4. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 12:22 + 2:40
5. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 12:48 + 3:06
6. Trnková Anna NNN0555 Neregistrovaní 13:52 + 4:10
7. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 16:34 + 6:52
8. Bulířová Žofie 44C0850 Neregistrovaní 16:35 + 6:53
9. Menšíková Krystina 81C0751 Cirkus Čakovice 16:36 + 6:54
10. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 18:49 + 9:07
11. Jiroušková Barbora RIC0650 OB Říčany 29:24 + 19:42
D12
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 8:27
2. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 9:07 + 0:40
3. Chalupová Aneta ROZ0250 OK Roztoky 9:15 + 0:48
4. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 9:21 + 0:54
5. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 10:18 + 1:51
6. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 11:18 + 2:51
7. Kamzíková Andrea DKP0252 Oddíl OB Kotlářka 11:38 + 3:11
8. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 12:42 + 4:15
9. Turinská Magdalena TAP0251 KOB TRETRA Praha 17:23 + 8:56
Bartoňová Tereza TAP0350 KOB TRETRA Praha DISK
Svátková Jana SLP0250 OOB Slavia Praha DISK
D14
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 8:46
2. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 8:52 + 0:06
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 9:19 + 0:33
4. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 9:24 + 0:38
5. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 9:38 + 0:52
6. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 10:07 + 1:21
7. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 11:14 + 2:28
8. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 11:32 + 2:46
9. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 11:45 + 2:59
10. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 12:07 + 3:21
11. Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:30 + 3:44
12. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 13:48 + 5:02
13. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 13:52 + 5:06
14. Hanzalová Marie Anna RIC0150 OB Říčany 15:59 + 7:13
15. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 17:52 + 9:06
16. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 20:00 + 11:14
17. Halíková Barbora DKP0154 Oddíl OB Kotlářka 20:53 + 12:07
Kuncová Vendula PGP0150 SK Praga DISK
H10
1.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 8:28
2. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 9:01 + 0:33
3. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 9:34 + 1:06
4. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 10:47 + 2:19
5. Jedlička Jakub KAM0404 SK Kamenice 10:59 + 2:31
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 11:14 + 2:46
7. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 11:19 + 2:51
8. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 11:35 + 3:07
9. Hejsek Lukáš KAM0400 SK Kamenice 11:37 + 3:09
10. Kabát Martin TAP0403 KOB TRETRA Praha 12:32 + 4:04
11. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 14:06 + 5:38
12. Kulhan Matyáš RIC0500 OB Říčany 14:28 + 6:00
13. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 16:50 + 8:22
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 17:41 + 9:13
15. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 18:47 + 10:19
16. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 21:50 + 13:22
17. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 22:04 + 13:36
18. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 22:36 + 14:08
19. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 23:38 + 15:10
20. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 27:16 + 18:48
Jiroušek Šimon RIC0502 OB Říčany DISK
Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka DISK
Marek František ROZ0600 OK Roztoky DISK
Bebekin Leo NNN Neregistrovaní DISK
H10L
1.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jonáš 6YC0700 Neregistrovaní 16:33
2. Hartmann Adam NNN0303 Neregistrovaní 10:26 +
3. Kopecký Ondřej NNN0304 Neregistrovaní 10:36 +
H12
1.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 7:35
2. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 8:05 + 0:30
3. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 8:17 + 0:42
4. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 8:32 + 0:57
5. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 8:35 + 1:00
6. Škvor Adam KAM0202 SK Kamenice 8:37 + 1:02
7. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 8:57 + 1:22
8. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 9:34 + 1:59
9. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 9:38 + 2:03
10. Janas Petr PGP0200 SK Praga 9:40 + 2:05
11. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 9:42 + 2:07
12. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 10:23 + 2:48
13. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 10:51 + 3:16
14. Sobotka Vojtěch PGP0203 SK Praga 10:59 + 3:24
15. Votruba Jan RIC0201 OB Říčany 11:13 + 3:38
16. Forman Šimon DKP0305 Oddíl OB Kotlářka 11:33 + 3:58
17. Rejnek Lukáš RIC0203 OB Říčany 12:20 + 4:45
18. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 13:06 + 5:31
19. Svoboda Luděk DKL0200 KOB Kladno 13:27 + 5:52
20. Brož Adam DKP0300 Oddíl OB Kotlářka 13:30 + 5:55
21. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 13:56 + 6:21
22. Dohnal František VSP0303 USK Praha 14:19 + 6:44
23. Martínek Jaroslav KPY0300 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:23 + 7:48
24. Rýc Jakub RIC0304 OB Říčany 17:55 + 10:20
25. Macura Sebastian RIC0202 OB Říčany 19:18 + 11:43
Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Miklušák Dominik NNN Neregistrovaní DISK
Sinkula Filip NNN Neregistrovaní DISK
H14
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 9:40
2. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 9:44 + 0:04
3. Michal Vojtěch PGP0000 SK Praga 11:30 + 1:50
4. Houdek Marek NNN Neregistrovaní 12:04 + 2:24
5. Oubrecht Tomáš DKL0001 KOB Kladno 12:07 + 2:27
6. Janeček Jiří TAP0000 KOB TRETRA Praha 12:36 + 2:56
7. Kdýr Matěj ODV0000 TJ Aero Odolena Voda 12:51 + 3:11
8. Převrátil Petr KPY0100 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:07 + 3:27
9. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 13:24 + 3:44
10. Vacek Jan PGP0004 SK Praga 13:49 + 4:09
11. Novák Josef KPY0000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:06 + 4:26
12. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 14:29 + 4:49
13. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 14:47 + 5:07
14. Andres Martin ROZ0103 OK Roztoky 16:29 + 6:49
15. Felkel Jonáš ROZ0100 OK Roztoky 17:05 + 7:25
16. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 18:36 + 8:56
17. Pavlík Ondřej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov 19:36 + 9:56
18. Diestler Matyáš DKP0003 Oddíl OB Kotlářka 20:46 + 11:06
19. Hejduk Jiří DKP0007 Oddíl OB Kotlářka 21:43 + 12:03
20. Vrkota Tomáš DKL0103 KOB Kladno 22:38 + 12:58
21. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 22:44 + 13:04
22. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 22:49 + 13:09
23. Tesařík Jáchym DKP0106 Oddíl OB Kotlářka 29:45 + 20:05
HDR
1.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Amálie NNN Neregistrovaní 9:51
2. Mucha Tomáš NNN Neregistrovaní 10:47 + 0:56
3. Přibíková Tereza PGP0852 SK Praga 12:05 + 2:14
4. Trnka Lukáš NNN0909 Neregistrovaní 13:22 + 3:31
5. Verner Václav TAP0702 KOB TRETRA Praha 13:36 + 3:45
6. Střelba Antonín 5RC0600 neregistrovaní 13:57 + 4:06
7. Broumová Johanka ZBP0950 OOB SK Zbraslav 14:50 + 4:59
8. Matoušek Petr DKP0808 Oddíl OB Kotlářka 15:20 + 5:29
9. Menšíková Tereza 81C0950 Cirkus Čakovice 17:13 + 7:22
10. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 18:28 + 8:37
11. Novák Matouš 6YC1000 Neregistrovaní 19:12 + 9:21
12. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 19:29 + 9:38
13. Kurfürstová Marie FSP1050 VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:59 + 10:08
14. Kosť Matyáš NNN Neregistrovaní 21:58 + 12:07
15. Kosťová Páťa NNN Neregistrovaní 22:04 + 12:13
16. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 32:42 + 22:51
17. Štěňha David EKP0701 VŠTJ Ekonom Praha 39:59 + 30:08
17. Kovářík František NNN0804 Neregistrovaní 39:59 + 30:08
19. Kovářík Martin NNN0408 Neregistrovaní 9:38 +
20. Šamánková Tereza 7NC9300 AAAAASSSSSOPPP 25:06 + 15:15
T3
2.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 13:39
2. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 14:38 + 0:59
3. Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 14:43 + 1:04
4. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 14:47 + 1:08
5. Maška Marek MKP8800 SK Meteor Kačerov Praha 16:25 + 2:46
6. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 16:54 + 3:15
7. Rejnek Tomáš RIC7800 OB Říčany 17:35 + 3:56
8. Jiroušek Matyáš RIC9901 OB Říčany 18:02 + 4:23
9. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 18:29 + 4:50
10. Jedlička Adam KAM7700 SK Kamenice 18:46 + 5:07
11. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 19:34 + 5:55
12. Hořejší Zbyněk KUL8400 KOB Ústí nad Labem 19:46 + 6:07
13. Repiská Amálie RIC9851 OB Říčany 19:51 + 6:12
14. Stehlíková Anna RIC9750 OB Říčany 20:00 + 6:21
15. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 20:22 + 6:43
16. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 20:33 + 6:54
17. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 20:38 + 6:59
18. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 20:39 + 7:00
19. Šebestová Tereza NNN8886 Neregistrovaní 20:45 + 7:06
20. Komoň Jakub NNN9321 Neregistrovaní 21:00 + 7:21
21. Mácova Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 21:17 + 7:38
22. Lacika Josef NNN9323 Neregistrovaní 21:22 + 7:43
23. Linek Jan NNN8885 Neregistrovaní 21:23 + 7:44
24. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 21:36 + 7:57
25. Plánička Viktor SOB0000 SOBSA 21:50 + 8:11
26. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 21:53 + 8:14
27. Zahradníček Petr DKP8747 Oddíl OB Kotlářka 22:00 + 8:21
28. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 22:12 + 8:33
29. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 22:17 + 8:38
30. Slancová Petra NNN Neregistrovaní 22:42 + 9:03
31. Papežová Veronika NNN6666 Neregistrovaní 22:50 + 9:11
32. Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka 23:09 + 9:30
33. Petříčková Zuzana MKP8251 SK Meteor Kačerov Praha 23:55 + 10:16
34. Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 24:11 + 10:32
35. Rosenbergová Eva 6EC8200 Midný holky 24:31 + 10:52
36. Burešová Lenka 6EC8250 Midný holky 24:40 + 11:01
37. Špinková Markéta NNN Neregistrovaní 26:10 + 12:31
38. Šrůtová Marcela PGP6351 SK Praga 26:40 + 13:01
39. Jirásek Vít NNN Neregistrovaní 26:49 + 13:10
40. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 27:19 + 13:40
41. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 27:42 + 14:03
42. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 27:47 + 14:08
43. Kočová Lenka NNN8887 Neregistrovaní 28:08 + 14:29
44. Posluhová Petra MKP8850 SK Meteor Kačerov Praha 29:07 + 15:28
45. Šachová Barbora RIC9852 OB Říčany 29:08 + 15:29
46. Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda 29:37 + 15:58
47. Horáková Veronika NNN Neregistrovaní 30:05 + 16:26
48. Martínková Kateřina KPY7350 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:58 + 17:19
49. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 31:02 + 17:23
50. Turinská Ivana TAP6850 KOB TRETRA Praha 31:50 + 18:11
51. Choutková Magdalena SOB8851 SOBSA 33:33 + 19:54
52. Horňáková Hana STH8351 SK Studenec 35:13 + 21:34
53. Podivínská Pavla TAP4750 KOB TRETRA Praha 35:42 + 22:03
54. Slámová Daniela NNN Neregistrovaní 36:21 + 22:42
55. Šerák Zdeněk MKP4200 SK Meteor Kačerov Praha 37:41 + 24:02
56. Kuneš Vratislav ODV4100 TJ Aero Odolena Voda 37:53 + 24:14
57. Blandová Marie NNN9997 Neregistrovaní 38:21 + 24:42
58. Švorbová Michaela NNN9998 Neregistrovaní 40:40 + 27:01
59. Ďurčat Jozef DKP3800 Oddíl OB Kotlářka 41:13 + 27:34
60. Rizdoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 42:51 + 29:12
61. Brož Jan DKP9902 Oddíl OB Kotlářka 42:54 + 29:15
62. Ištoková Lucie NNN9090 Neregistrovaní 44:57 + 31:18
63. Píšová Jitka NNN4350 Neregistrovaní 47:40 + 34:01
64. Mamulová Tereza NNN Neregistrovaní 50:10 + 36:31
65. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 58:15 + 44:36
De Heij Margita RIC7350 OB Říčany DISK
Rohlíček Jan RIC7101 OB Říčany DISK
Svátek Vojtěch SLP6701 OOB Slavia Praha DISK
Zachová Marcela NNN Neregistrovaní DISK
Pláničková Libuše SOB7250 SOBSA DISK
T5
3.30 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Jakub ZBM8929 SK Žabovřesky Brno 14:23
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 14:45 + 0:22
3. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 14:59 + 0:36
4. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 15:14 + 0:51
5. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 15:20 + 0:57
6. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 15:24 + 1:01
7. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 15:40 + 1:17
8. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 15:43 + 1:20
9. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 15:44 + 1:21
10. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 15:45 + 1:22
11. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 15:47 + 1:24
12. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 15:52 + 1:29
13. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 15:53 + 1:30
14. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 15:57 + 1:34
15. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 16:06 + 1:43
16. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 16:11 + 1:48
17. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 16:16 + 1:53
18. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 16:18 + 1:55
19. Rožek David RIC7403 OB Říčany 16:31 + 2:08
20. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 16:44 + 2:21
21. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 16:55 + 2:32
22. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 16:58 + 2:35
23. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 17:03 + 2:40
24. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 17:04 + 2:41
25. Svobodná Madla DKP9154 Oddíl OB Kotlářka 17:09 + 2:46
26. Novák Aleš ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 17:12 + 2:49
26. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 17:12 + 2:49
28. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 17:28 + 3:05
29. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 17:31 + 3:08
30. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 17:33 + 3:10
31. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 17:34 + 3:11
32. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 17:37 + 3:14
33. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 17:44 + 3:21
34. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 17:45 + 3:22
35. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 17:49 + 3:26
35. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 17:49 + 3:26
37. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 18:02 + 3:39
37. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 18:02 + 3:39
39. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 18:06 + 3:43
40. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 18:08 + 3:45
41. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 18:15 + 3:52
42. Koláček Ondřej 38A8800 Uringa Sydney 18:21 + 3:58
43. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 4:05
44. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 18:32 + 4:09
45. Štochel Miroslav NNN9348 Neregistrovaní 18:46 + 4:23
46. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 18:49 + 4:26
47. Beneš Miroslav 6YC8100 Neregistrovaní 19:06 + 4:43
48. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 19:08 + 4:45
49. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 19:14 + 4:51
50. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 19:20 + 4:57
51. Kužel Václav NNN8320 Neregistrovaní 19:22 + 4:59
51. Střelba Ondřej 5RC7500 neregistrovaní 19:22 + 4:59
53. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 19:26 + 5:03
53. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 19:26 + 5:03
55. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 19:28 + 5:05
56. Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové 19:33 + 5:10
57. Gemperle František 1SC7100 Wall Street Systems 19:34 + 5:11
58. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 19:35 + 5:12
59. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 19:36 + 5:13
60. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:37 + 5:14
61. Ondřejček Jiří ODV9800 TJ Aero Odolena Voda 19:46 + 5:23
62. Pavlíček Lubomír KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:48 + 5:25
63. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 19:53 + 5:30
64. Lustig Matyáš DKP9507 Oddíl OB Kotlářka 19:56 + 5:33
65. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 20:00 + 5:37
66. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 20:02 + 5:39
67. Škrabálek Jan 11C7001 Atleti v akci 20:05 + 5:42
68. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 20:15 + 5:52
69. Gregoriades Zdeněk MKP5400 SK Meteor Kačerov Praha 20:19 + 5:56
70. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 20:30 + 6:07
71. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 20:39 + 6:16
72. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 20:41 + 6:18
73. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 20:42 + 6:19
74. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 20:46 + 6:23
75. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 20:51 + 6:28
76. Bensch Jan NNN7901 Neregistrovaní 20:58 + 6:35
77. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 20:59 + 6:36
78. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 21:32 + 7:09
79. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 21:37 + 7:14
80. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 21:41 + 7:18
81. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 21:46 + 7:23
81. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 21:46 + 7:23
83. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 21:50 + 7:27
84. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 21:56 + 7:33
85. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:00 + 7:37
85. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 22:00 + 7:37
87. Němečková Hana PGP9051 SK Praga 22:06 + 7:43
88. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 22:07 + 7:44
88. Němec Tomáš NNN8114 Neregistrovaní 22:07 + 7:44
90. Matoušek Petr DKP8401 Oddíl OB Kotlářka 22:13 + 7:50
90. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 22:13 + 7:50
92. Kuběna Rudolf NNN8713 Neregistrovaní 22:21 + 7:58
93. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 22:28 + 8:05
94. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 22:31 + 8:08
95. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 22:37 + 8:14
96. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 22:41 + 8:18
97. Horová Klára PGP8455 SK Praga 22:53 + 8:30
98. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 22:58 + 8:35
99. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 23:06 + 8:43
99. Klimešová Iva TEP9550 Tempo Praha 23:06 + 8:43
101. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 23:10 + 8:47
102. Štůsková Petra DKP9353 Oddíl OB Kotlářka 23:11 + 8:48
103. Krejčí Jiří 8DC8600 DOBneregistrovani 23:14 + 8:51
104. Poková Míša 7KC8650 GC 23:18 + 8:55
105. Soukupová Leona NNN6552 Neregistrovaní 23:19 + 8:56
106. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 23:25 + 9:02
107. Petříček Martin MKP8000 SK Meteor Kačerov Praha 23:36 + 9:13
108. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 23:38 + 9:15
109. Samek Jakub NNN8815 Neregistrovaní 23:56 + 9:33
110. Glas Petr NNN5100 Neregistrovaní 23:57 + 9:34
111. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 24:00 + 9:37
112. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 24:04 + 9:41
113. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:29 + 10:06
114. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 24:31 + 10:08
115. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:37 + 10:14
116. Klimešová Hana TEP6150 Tempo Praha 24:49 + 10:26
117. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 24:51 + 10:28
118. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 24:58 + 10:35
119. Kotek Lukáš NNN Neregistrovaní 25:06 + 10:43
120. Glasová Ester NNN8366 Neregistrovaní 25:07 + 10:44
121. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 25:08 + 10:45
121. Suda Tomáš NNN8645 Neregistrovaní 25:08 + 10:45
123. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 25:10 + 10:47
124. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 25:15 + 10:52
125. Jersák Vladimír NNN Neregistrovaní 25:25 + 11:02
126. Bartalošová Jana NNN8150 Neregistrovaní 25:26 + 11:03
127. Kuciel Martin NNN7900 Neregistrovaní 25:30 + 11:07
128. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 25:35 + 11:12
129. Krupová Tereza NNN9944 Neregistrovaní 25:39 + 11:16
130. Kekule Tomáš NNN8030 Neregistrovaní 25:42 + 11:19
131. Lafek Jan ODV9904 TJ Aero Odolena Voda 25:52 + 11:29
132. Koč Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov Praha 26:08 + 11:45
133. Zajacová Iva NNN8586 Neregistrovaní 26:17 + 11:54
134. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:21 + 11:58
135. Ťoková Markéta NNN8485 Neregistrovaní 26:24 + 12:01
136. Prouza Jaromír DKP8705 Oddíl OB Kotlářka 26:27 + 12:04
137. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 26:44 + 12:21
138. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 27:00 + 12:37
139. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 27:07 + 12:44
140. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 27:17 + 12:54
141. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 27:31 + 13:08
142. Hlaváčová Lenka 8DC8450 DOBneregistrovani 27:36 + 13:13
143. Millek Jiří MKP7300 SK Meteor Kačerov Praha 27:39 + 13:16
144. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 27:49 + 13:26
145. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 27:54 + 13:31
146. Molhanec Michal NNN Neregistrovaní 28:21 + 13:58
147. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 28:28 + 14:05
148. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 28:33 + 14:10
149. Sláma Jiří NNN8325 Neregistrovaní 28:46 + 14:23
150. Zelenková Eugenie DKP5951 Oddíl OB Kotlářka 29:05 + 14:42
151. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 29:07 + 14:44
152. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:08 + 14:45
153. Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 29:12 + 14:49
154. Klimeš Petr TEP6300 Tempo Praha 29:20 + 14:57
155. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 29:35 + 15:12
156. Nováková Alice NNN9933 Neregistrovaní 29:41 + 15:18
157. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 30:17 + 15:54
158. Šlapáková Libuše 7KC5650 GC 30:41 + 16:18
159. Zahradníková Pavla NNN8865 Neregistrovaní 32:45 + 18:22
160. Česáková Renata NNN8888 Neregistrovaní 32:49 + 18:26
161. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 34:37 + 20:14
162. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 35:58 + 21:35
163. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 36:18 + 21:55
164. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 37:32 + 23:09
165. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 38:42 + 24:19
166. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 40:56 + 26:33
167. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 43:34 + 29:11
168. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 43:50 + 29:27
Nováková Marie KPY9850 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Haková Magda PGP7651 SK Praga DISK
Votípka Václav 8LC7400 eNca.cz DISK
Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný DISK
Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga DISK
Valerián Martin NNN8409 Neregistrovaní DISK
MS Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 14:52 + 0:29