Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 13:14 | |
2. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:26 | + 15:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 8:27 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | B | SKOB Zlín | 8:48 | + 0:21 |
3. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 8:59 | + 0:32 |
4. | Batani Valeria | TZL0550 | B | SKOB Zlín | 9:23 | + 0:56 |
5. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | C | SKOB Zlín | 10:32 | + 2:05 |
6. | Matochová Adéla | TZL0552 | B | SKOB Zlín | 12:23 | + 3:56 |
7. | Mališková Kristýna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:38 | + 4:11 |
8. | Špendlíková Monika | LCE0554 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:33 | + 12:06 |
9. | Burkartová Sabina | VIC0658 | C | OB Vizovice | 22:27 | + 14:00 |
10. | Slívová Anička | LCEXXX1 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:45 | + 18:18 |
11. | Ochodnická Sára | LCE0553 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:07 | + 19:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:46 | |
2. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 13:32 | + 0:46 |
3. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 16:16 | + 3:30 |
4. | Janků Daniela | LCE0350 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:09 | + 4:23 |
5. | Dynková Alžběta | TZL0454 | B | SKOB Zlín | 18:36 | + 5:50 |
6. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 19:15 | + 6:29 |
7. | Šotová Anna | LCE0452 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:12 | + 7:26 |
8. | Juříková Jolana | LCE0355 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:55 | + 11:09 |
9. | Zichová Amálie | LCE0451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:05 | + 11:19 |
10. | Šolcová Veronika | VIC0458 | C | OB Vizovice | 28:17 | + 15:31 |
Riesslerová Eliška | OTK0350 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 11:44 | |
2. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 13:12 | + 1:28 |
2. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 13:12 | + 1:28 |
4. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:05 | + 2:21 |
5. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 14:20 | + 2:36 |
6. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:30 | + 2:46 |
7. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | B | SKOB Zlín | 14:33 | + 2:49 |
8. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 15:25 | + 3:41 |
9. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 16:20 | + 4:36 |
10. | Dufková Renata | LCE0253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:25 | + 28:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 14:37 | |
2. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:52 | + 1:15 |
3. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:09 | + 2:32 |
4. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:19 | + 2:42 |
5. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 18:04 | + 3:27 |
6. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 18:19 | + 3:42 |
7. | Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | 19:20 | + 4:43 |
8. | Müllerová Erika | OTK0050 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 25:00 | + 10:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 16:21 | 7505 | |
2. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | R | SKOB Zlín | 16:54 | + 0:33 | 7266 |
3. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 17:15 | + 0:54 | 7115 |
4. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:16 | + 0:55 | 7107 |
5. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 18:08 | + 1:47 | 6732 |
6. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 18:30 | + 2:09 | 6573 |
7. | Barcíková Renáta | AOP6753 | C | Orientační Běh Opava | 19:02 | + 2:41 | 6342 |
8. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 20:44 | + 4:23 | 5605 |
9. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 22:04 | + 5:43 | 5027 |
10. | Fátorová Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 22:28 | + 6:07 | 4854 |
11. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 22:43 | + 6:22 | 4746 |
12. | Kršáková Veronika | VIC9090 | C | OB Vizovice | 24:02 | + 7:41 | 4175 |
13. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 27:06 | + 10:45 | 2846 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 15:53 | |
2. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 16:02 | + 0:09 |
3. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 17:19 | + 1:26 |
4. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 17:35 | + 1:42 |
5. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 18:38 | + 2:45 |
6. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 18:49 | + 2:56 |
7. | Palasová Michaela | AZL7474 | C | SKOB ARIS Zlín | 20:04 | + 4:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 14:43 | |
2. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 14:53 | + 0:10 |
3. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:37 | + 1:54 |
4. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 16:54 | + 2:11 |
5. | Kukolová Alena | LCE6651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:01 | + 9:18 |
6. | Sedláková Jarmila | KVS6751 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 26:18 | + 11:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polášková Kamila | TZL6052 | C | SKOB Zlín | 17:59 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 18:01 | + 0:02 |
3. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 21:56 | + 3:57 |
4. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 21:59 | + 4:00 |
5. | Hauerlandová Jitka | LCE5853 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:09 | + 4:10 |
6. | Hrbasová Jana | KVS5551 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 22:38 | + 4:39 |
Christovová Marie | SKM5851 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 11:49 | |
2. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:12 | + 0:23 |
3. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 15:38 | + 3:49 |
4. | Linhart Jakub | GIG0800 | C | GIGANT Orienteering | 16:22 | + 4:33 |
5. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 16:26 | + 4:37 |
6. | Linhart Adam | GIG0801 | C | GIGANT Orienteering | 18:23 | + 6:34 |
7. | Hrdý Patrik | LCEXXXX | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:23 | + 8:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 8:30 | |
2. | Němec Filip | TZL0503 | C | SKOB Zlín | 9:50 | + 1:20 |
3. | Vaněk Bořek | TZL0505 | C | SKOB Zlín | 11:14 | + 2:44 |
4. | Martinek Matyáš | TZL0504 | B | SKOB Zlín | 11:29 | + 2:59 |
5. | Hala Jaromír | VIC0606 | C | OB Vizovice | 11:51 | + 3:21 |
6. | Huleja Martin | TZL0604 | C | SKOB Zlín | 12:22 | + 3:52 |
7. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:28 | + 3:58 |
8. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:43 | + 4:13 |
9. | Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:01 | + 5:31 |
10. | Pastuszek Tomáš | TZL0603 | C | SKOB Zlín | 14:04 | + 5:34 |
11. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 14:29 | + 5:59 |
12. | Vebr David | LCE0504 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:24 | + 9:54 |
13. | Kovařík Šimon | LCE0503 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:57 | + 13:27 |
14. | Špaňhel Petr | VIC0610 | C | OB Vizovice | 25:52 | + 17:22 |
Riessler Štěpán | OTK0500 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 12:20 | |
2. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 12:58 | + 0:38 |
3. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 14:26 | + 2:06 |
4. | Veselý Jonáš | VIC0411 | B | OB Vizovice | 17:08 | + 4:48 |
5. | Kovařík Jakub | LCE0307 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:20 | + 6:00 |
Humeník David | LCE0402 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Dobiáš Jiří | VIC0408 | C | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 13:36 | |
2. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 14:13 | + 0:37 |
3. | Smolka Roman | VIC0102 | C | OB Vizovice | 14:45 | + 1:09 |
4. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 15:04 | + 1:28 |
5. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 16:34 | + 2:58 |
6. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 17:32 | + 3:56 |
7. | Pšenčík David | VIC0209 | C | OB Vizovice | 19:41 | + 6:05 |
Pšenčík Jan | VIC0100 | C | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:23 | |
2. | Malý Vojtěch | VIC0005 | C | OB Vizovice | 22:57 | + 6:34 |
3. | Müller Tomáš | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 24:09 | + 7:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 14:49 | 8218 | |
2. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:54 | + 0:05 | 8174 |
3. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 15:44 | + 0:55 | 7732 |
4. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 15:50 | + 1:01 | 7679 |
5. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:37 | + 1:48 | 7263 |
6. | Barcík Peter | AOP6601 | C | Orientační Běh Opava | 16:49 | + 2:00 | 7157 |
7. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 16:55 | + 2:06 | 7104 |
8. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 17:05 | + 2:16 | 7015 |
9. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 17:22 | + 2:33 | 6865 |
10. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 17:32 | + 2:43 | 6776 |
11. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 17:42 | + 2:53 | 6688 |
12. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:02 | + 3:13 | 6511 |
13. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 18:14 | + 3:25 | 6405 |
14. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 18:32 | + 3:43 | 6246 |
15. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:33 | + 3:44 | 6237 |
16. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 18:54 | + 4:05 | 6051 |
17. | Nečas Tomáš | TZL8801 | C | SKOB Zlín | 19:08 | + 4:19 | 5927 |
18. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 19:31 | + 4:42 | 5724 |
19. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 19:40 | + 4:51 | 5644 |
20. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 19:44 | + 4:55 | 5609 |
21. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 20:23 | + 5:34 | 5264 |
22. | Jochec Michal | VIC9704 | C | OB Vizovice | 20:47 | + 5:58 | 5051 |
23. | Suchomel Vít | MBM8448 | C | O-mikron | 21:15 | + 6:26 | 4804 |
24. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:14 | + 8:25 | 3751 |
25. | Denemarek Ivo | BBM7901 | C | BETA URSUS Orienteering | 23:31 | + 8:42 | 3601 |
26. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:36 | + 10:47 | 2495 |
27. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 25:42 | + 10:53 | 2442 |
28. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 28:51 | + 14:02 | 770 |
29. | Karlík Jan | 8CX8800 | C | Neregistrovaní - Karlík | 29:15 | + 14:26 | |
Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 14:38 | |
2. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 16:37 | + 1:59 |
3. | Vyoral Jan | VIC7615 | C | OB Vizovice | 16:53 | + 2:15 |
4. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 16:54 | + 2:16 |
5. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 16:55 | + 2:17 |
6. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | SKOB Zlín | 16:56 | + 2:18 |
7. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 17:47 | + 3:09 |
8. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 17:53 | + 3:15 |
9. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 18:10 | + 3:32 |
10. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 19:22 | + 4:44 |
11. | Hubáček Libor | LCE6721 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:55 | + 5:17 |
12. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 21:13 | + 6:35 |
13. | Pastuszek Filip | TZL7731 | C | SKOB Zlín | 28:07 | + 13:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Aleš | GIG7200 | C | GIGANT Orienteering | 14:08 | |
2. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 15:48 | + 1:40 |
3. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 17:52 | + 3:44 |
4. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 18:06 | + 3:58 |
5. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 18:10 | + 4:02 |
6. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 20:52 | + 6:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:51 | |
2. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 13:58 | + 0:07 |
3. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 15:05 | + 1:14 |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 15:35 | + 1:44 |
5. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 16:03 | + 2:12 |
6. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 16:11 | + 2:20 |
7. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 18:07 | + 4:16 |
8. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 19:25 | + 5:34 |
9. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 19:29 | + 5:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 20:57 | |
2. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 22:12 | + 1:15 |
3. | Koč Břetislav | MKP4400 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 34:42 | + 13:45 |
4. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 51:46 | + 30:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 9:13 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 10:58 | + 1:45 |
3. | Kusák Alexander | EZL0900 | C | PEV Zlín | 12:11 | + 2:58 |
4. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:26 | + 3:13 |
5. | Mikláš Matěj | TZL0704 | C | SKOB Zlín | 13:09 | + 3:56 |
6. | Hala Zdeněk | VIC0801 | C | OB Vizovice | 14:44 | + 5:31 |
7. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 15:05 | + 5:52 |
8. | Perničková Karolína | TZL0850 | C | SKOB Zlín | 19:14 | + 10:01 |
9. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 21:02 | + 11:49 |
10. | Marková Michaela | VIC0850 | C | OB Vizovice | 21:20 | + 12:07 |
11. | Matochová Anna | TZL0753 | C | SKOB Zlín | 21:21 | + 12:08 |
12. | Mitáčková Tereza | VIC0761 | C | OB Vizovice | 22:55 | + 13:42 |
13. | Špaňhelová Jana | VIC0888 | C | OB Vizovice | 24:50 | + 15:37 |
Mališková Libuše | LCE0951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koč Juraj | NERxxxx | C | 14:58 | ||
2. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:38 | + 0:40 |
3. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 18:20 | + 3:22 |
4. | Hrbáčková Michaela | LCExx1x | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:27 | + 3:29 |
5. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 18:41 | + 3:43 |
6. | Navrátil Daniel | JZL0900 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 19:06 | + 4:08 |
7. | Štěpánková Anna | KVS0952 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 20:14 | + 5:16 |
8. | Graclík Daniel | KVS1001 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 20:31 | + 5:33 |
9. | Hozík Štěpán | TZL0806 | C | SKOB Zlín | 20:44 | + 5:46 |
10. | Němec Michal | TZL0805 | C | SKOB Zlín | 20:50 | + 5:52 |
11. | Kurfürst Matyáš | TZL0804 | C | SKOB Zlín | 20:55 | + 5:57 |
12. | Mudrák Matouš | LCE0901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:37 | + 7:39 |
13. | Jakůbková Jana | LCE0651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:01 | + 8:03 |
14. | Zichová Nela | LCE0954 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:03 | + 8:05 |
15. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:12 | + 8:14 |
16. | Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 24:08 | + 9:10 |
17. | Punčochářová Beáta | VIC1160 | C | OB Vizovice | 24:22 | + 9:24 |
18. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 24:23 | + 9:25 |
19. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:02 | + 10:04 |
20. | Vyoralová Šárka | VIC0950 | C | OB Vizovice | 26:46 | + 11:48 |
21. | Trunečková Anna | NER1x1x | C | 27:44 | + 12:46 | |
22. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 28:47 | + 13:49 |
23. | Truneček Jakub | TZL0705 | C | SKOB Zlín | 29:54 | + 14:56 |
24. | Spitzer Jiří | KVS1004 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 29:57 | + 14:59 |
25. | Štěpánková Adéla | KVS1250 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 31:25 | + 16:27 |
26. | Smola Jakub | NNN11XX | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:04 | + 18:06 |
27. | Graclíková Helenka | NNNxx11 | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:21 | + 19:23 |
28. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 35:03 | + 20:05 |
29. | Vintrová Matylda | TZL1551 | C | SKOB Zlín | 42:19 | + 27:21 |
30. | Bouzek Petr | SVSxxxx | C | Orientklub Vsetín | 42:56 | + 27:58 |
31. | Tichý Libor | NNNx111 | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:36 | + 31:38 |
Buršíková Tereza | TZL0754 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrbáček Tomáš | LCE1xxx | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 10:26 | |
2. | Hadwiger Josef | NNNx1x1 | C | Neregistrovaní (NNN) | 16:26 | + 6:00 |
3. | Jurčák Tomáš | 35X9101 | C | VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) | 20:27 | + 10:01 |
4. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 30:05 | + 19:39 |
5. | Menzl Tomáš | LCE111x | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:28 | + 21:02 |
Hrbáčková Karla | LCE11xx | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fojtík Tomáš | NNNxxxx | C | Neregistrovaní (NNN) | 16:07 | |
2. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 20:28 | + 4:21 |
3. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 29:57 | + 13:50 |
4. | Marková Pavla | VIC7857 | C | OB Vizovice | 32:20 | + 16:13 |
Špaňhelová Lenka | VIC7753 | C | OB Vizovice | DISK |