Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 22:24 | |
2. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:55 | + 2:31 |
3. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 35:39 | + 13:15 |
4. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 38:01 | + 15:37 |
5. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 45:47 | + 23:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Stella | STE0551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:08 | |
2. | Neumannová Kristýna | STE0550 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:42 | + 2:34 |
3. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 30:07 | + 3:59 |
4. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 30:47 | + 4:39 |
5. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 31:20 | + 5:12 |
6. | Gallo Natálie | AOP0652 | C | Orientační Běh Opava | 31:30 | + 5:22 |
7. | Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Orientační Běh Opava | 31:55 | + 5:47 |
8. | Šaňáková Marie | UOL0651 | C | SOB Olomouc | 32:50 | + 6:42 |
9. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:49 | + 7:41 |
10. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 35:47 | + 9:39 |
11. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:23 | + 11:15 |
12. | Tomášková Eliška | VRB0660 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:48 | + 12:40 |
13. | Burdová Helena | STE0653 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:24 | + 17:16 |
14. | Ondruchová Anna | ASU0699 | C | Magnus Orienteering | 49:38 | + 23:30 |
15. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:36 | + 25:28 |
16. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:38 | + 39:30 |
17. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 66:07 | + 39:59 |
18. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:40 | + 43:32 |
19. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:57 | + 43:49 |
20. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:36 | + 47:28 |
21. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:00 | + 47:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 29:37 | |
2. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 32:57 | + 3:20 |
3. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 35:25 | + 5:48 |
4. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 37:04 | + 7:27 |
5. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 37:20 | + 7:43 |
6. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 39:06 | + 9:29 |
7. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:55 | + 10:18 |
8. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 40:15 | + 10:38 |
9. | Pachmannová Bára | AOP0351 | C | Orientační Běh Opava | 41:03 | + 11:26 |
10. | Skoumalová Petra | KSU0484 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:17 | + 12:40 |
11. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 43:06 | + 13:29 |
12. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:09 | + 14:32 |
13. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:13 | + 17:36 |
14. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:28 | + 18:51 |
15. | Vorlová Eva | ASU0499 | B | Magnus Orienteering | 53:46 | + 24:09 |
16. | Slehová Eliška | UOL0453 | C | SOB Olomouc | 85:44 | + 56:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 44:55 | |
2. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 48:43 | + 3:48 |
3. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 53:02 | + 8:07 |
4. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | SOB Olomouc | 53:58 | + 9:03 |
5. | Zatloukalová Hana | ZLH0150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:06 | + 11:11 |
6. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 85:26 | + 40:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 39:29 | |
2. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 48:28 | + 8:59 |
3. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 55:05 | + 15:36 |
4. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:28 | + 26:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 82:57 | 0 | |
2. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 84:56 | + 1:59 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 46:44 | 6114 | |
2. | Fukalová Hana | AOP9850 | R | Orientační Běh Opava | 48:33 | + 1:49 | 5896 |
3. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 51:02 | + 4:18 | 5597 |
4. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:56 | + 9:12 | 5007 |
5. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 61:32 | + 14:48 | 4333 |
6. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 65:59 | + 19:15 | 3798 |
7. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | KOB Konice | 66:46 | + 20:02 | 3704 |
8. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 75:34 | + 28:50 | 2645 |
Bohunská Monika | KRN9151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 38:22 | |
2. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 38:50 | + 0:28 |
3. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 49:48 | + 11:26 |
4. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 51:31 | + 13:09 |
5. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 53:43 | + 15:21 |
6. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 54:12 | + 15:50 |
7. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:20 | + 15:58 |
8. | Tomášková Radka | CEL7451 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 54:59 | + 16:37 |
9. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:17 | + 17:55 |
10. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 58:06 | + 19:44 |
11. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:57 | + 21:35 |
12. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:34 | + 23:12 |
13. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 61:49 | + 23:27 |
14. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:54 | + 23:32 |
15. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:42 | + 25:20 |
16. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 65:36 | + 27:14 |
17. | Krčková Lenka | AOP7751 | C | Orientační Běh Opava | 65:58 | + 27:36 |
18. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 67:43 | + 29:21 |
19. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:54 | + 31:32 |
20. | Salichová Gabriela | AOP7651 | C | Orientační Běh Opava | 71:30 | + 33:08 |
21. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 71:53 | + 33:31 |
22. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 87:21 | + 48:59 |
23. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 88:47 | + 50:25 |
24. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:05 | + 52:43 |
25. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:06 | + 58:44 |
26. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 103:47 | + 65:25 |
27. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 104:39 | + 66:17 |
28. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 113:28 | + 75:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:18 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:14 | + 1:56 |
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 45:30 | + 3:12 |
4. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:20 | + 4:02 |
5. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 48:32 | + 6:14 |
6. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 53:41 | + 11:23 |
7. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 55:29 | + 13:11 |
8. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:51 | + 13:33 |
9. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:38 | + 14:20 |
10. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 57:50 | + 15:32 |
11. | Žaloudíková Marie | KRN6451 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 62:29 | + 20:11 |
12. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 63:29 | + 21:11 |
13. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 63:43 | + 21:25 |
14. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:26 | + 22:08 |
15. | Holečková Lenka | UOL6750 | C | SOB Olomouc | 64:36 | + 22:18 |
16. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 70:42 | + 28:24 |
17. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 71:39 | + 29:21 |
18. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 73:39 | + 31:21 |
19. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 78:42 | + 36:24 |
20. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 85:33 | + 43:15 |
Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | HSU5350 | C | Horizont klub Šumperk | 50:55 | |
2. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 52:33 | + 1:38 |
3. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:51 | + 3:56 |
4. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SOB Olomouc | 60:18 | + 9:23 |
5. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:56 | + 14:01 |
6. | Strohalmová Milena | KRN5651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 69:07 | + 18:12 |
7. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 70:45 | + 19:50 |
8. | Zháňalová Jana | TTR6051 | C | OOB Třebíč | 78:47 | + 27:52 |
9. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 90:01 | + 39:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:21 | |
2. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 30:21 | + 9:00 |
3. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 31:36 | + 10:15 |
4. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 34:04 | + 12:43 |
5. | Smetana Adam | VRB0800 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:05 | + 21:44 |
6. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 48:57 | + 27:36 |
7. | Janda Oskar | STE0801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:34 | + 37:13 |
8. | Polášek Filip | KSU0818 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:34 | + 41:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:59 | |
2. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 19:59 | + 2:00 |
3. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:14 | + 3:15 |
4. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:04 | + 10:05 |
5. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:37 | + 12:38 |
6. | Krček Jan | AOP0500 | C | Orientační Běh Opava | 31:19 | + 13:20 |
7. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 32:27 | + 14:28 |
8. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:51 | + 14:52 |
9. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:26 | + 15:27 |
10. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:47 | + 15:48 |
11. | Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | 35:32 | + 17:33 |
12. | Jordán Alexandr | KSU0626 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:38 | + 24:39 |
13. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Orientační Běh Opava | 42:47 | + 24:48 |
14. | Salich Jonáš | AOP0501 | C | Orientační Běh Opava | 50:52 | + 32:53 |
15. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 111:52 | + 93:53 |
Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Bláha Adam | KSU0525 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:36 | |
2. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 28:57 | + 0:21 |
3. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:21 | + 1:45 |
4. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 35:03 | + 6:27 |
5. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:28 | + 8:52 |
6. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 41:09 | + 12:33 |
7. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 42:53 | + 14:17 |
8. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:03 | + 14:27 |
9. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:46 | + 18:10 |
10. | Rajman Filip | UOL0301 | C | SOB Olomouc | 49:33 | + 20:57 |
11. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 50:55 | + 22:19 |
12. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 52:21 | + 23:45 |
13. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 56:21 | + 27:45 |
14. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:45 | + 31:09 |
15. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:44 | + 38:08 |
16. | Cupal Petr | STE0300 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:18 | + 43:42 |
17. | Špaček Vojtěch | UOL0403 | C | SOB Olomouc | 77:15 | + 48:39 |
18. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 107:48 | + 79:12 |
Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK | ||
MS | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 54:44 | + 26:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:38 | |
2. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 29:40 | + 5:02 |
3. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 31:43 | + 7:05 |
4. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 35:40 | + 11:02 |
5. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 36:36 | + 11:58 |
6. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 38:56 | + 14:18 |
7. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 42:28 | + 17:50 |
8. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:56 | + 20:18 |
9. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:49 | + 21:11 |
10. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 46:28 | + 21:50 |
11. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 48:52 | + 24:14 |
12. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:57 | + 26:19 |
13. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | OB Havířov | 54:51 | + 30:13 |
14. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 55:50 | + 31:12 |
15. | Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:00 | + 34:22 |
16. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 60:51 | + 36:13 |
Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:32 | |
2. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:00 | + 0:28 |
3. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:38 | + 1:06 |
4. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 40:11 | + 2:39 |
5. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:23 | + 5:51 |
6. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 44:01 | + 6:29 |
7. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 46:22 | + 8:50 |
8. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 54:45 | + 17:13 |
9. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 56:22 | + 18:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:36 | 8383 | |
2. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:50 | + 1:14 | 8099 |
3. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:33 | + 2:57 | 7704 |
4. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:05 | + 3:29 | 7581 |
5. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 38:50 | + 5:14 | 7178 |
6. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 38:57 | + 5:21 | 7151 |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:03 | + 5:27 | 7128 |
8. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 39:04 | + 5:28 | 7124 |
9. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 39:38 | + 6:02 | 6993 |
10. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 40:05 | + 6:29 | 6890 |
11. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:34 | + 6:58 | 6778 |
12. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 42:07 | + 8:31 | 6421 |
13. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:58 | + 9:22 | 6225 |
14. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:28 | + 9:52 | 6110 |
15. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | 43:55 | + 10:19 | 6007 |
16. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:39 | + 11:03 | 5838 |
17. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 44:53 | + 11:17 | 5784 |
18. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:04 | + 11:28 | 5742 |
19. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:02 | + 15:26 | 4828 |
20. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 50:26 | + 16:50 | 4505 |
21. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:47 | + 18:11 | 4194 |
22. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:55 | + 18:19 | 4164 |
23. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 53:14 | + 19:38 | 3860 |
24. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:03 | + 31:27 | 1138 |
Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:03 | |
2. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 41:25 | + 2:22 |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 47:33 | + 8:30 |
4. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:44 | + 8:41 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 47:52 | + 8:49 |
6. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 48:49 | + 9:46 |
7. | Mátl Pavel | KSU6844 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:49 | + 10:46 |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 51:35 | + 12:32 |
9. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 53:40 | + 14:37 |
10. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:51 | + 15:48 |
11. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 55:02 | + 15:59 |
12. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 55:31 | + 16:28 |
13. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 56:04 | + 17:01 |
14. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:00 | + 23:57 |
15. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 70:33 | + 31:30 |
16. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:25 | + 32:22 |
17. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 71:41 | + 32:38 |
18. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:42 | + 35:39 |
19. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 75:08 | + 36:05 |
20. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 79:32 | + 40:29 |
21. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 80:16 | + 41:13 |
22. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:39 | + 42:36 |
23. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 81:42 | + 42:39 |
24. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 90:12 | + 51:09 |
25. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 132:07 | + 93:04 |
Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:18 | |
2. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 43:00 | + 5:42 |
3. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:05 | + 6:47 |
4. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 45:20 | + 8:02 |
5. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 47:39 | + 10:21 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:57 | + 10:39 |
7. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 49:07 | + 11:49 |
8. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:50 | + 12:32 |
9. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 49:52 | + 12:34 |
10. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 52:38 | + 15:20 |
11. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 53:30 | + 16:12 |
12. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 54:47 | + 17:29 |
13. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 55:35 | + 18:17 |
14. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:10 | + 23:52 |
15. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:27 | + 24:09 |
16. | Zatloukal Radek | STE7000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:45 | + 24:27 |
17. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 64:08 | + 26:50 |
18. | Slavíček Stanislav | OOL6708 | C | SK Haná orienteering | 64:20 | + 27:02 |
19. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:34 | + 37:16 |
20. | Konečný Jiří | OOL6303 | C | SK Haná orienteering | 78:32 | + 41:14 |
21. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 82:50 | + 45:32 |
22. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 87:41 | + 50:23 |
23. | Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | 125:50 | + 88:32 |
Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 31:47 | |
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:05 | + 8:18 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 43:36 | + 11:49 |
4. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:38 | + 11:51 |
5. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:57 | + 14:10 |
6. | Bohunský Vladimír | KRN5901 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:32 | + 18:45 |
7. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 53:08 | + 21:21 |
8. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 53:38 | + 21:51 |
9. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 58:52 | + 27:05 |
10. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 70:32 | + 38:45 |
11. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 80:20 | + 48:33 |
12. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 92:03 | + 60:16 |
Žaloudík Jiří | KRN5809 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:27 | |
2. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:51 | + 0:24 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 35:59 | + 3:32 |
4. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:12 | + 6:45 |
5. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 39:34 | + 7:07 |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 40:01 | + 7:34 |
7. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 42:14 | + 9:47 |
8. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:07 | + 10:40 |
9. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:19 | + 15:52 |
10. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 67:25 | + 34:58 |
11. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 78:24 | + 45:57 |
Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 32:52 | |
2. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:36 | + 2:44 |
3. | Kurečka Jakub | HOB0701 | C | SKOB Horní Benešov | 38:32 | + 5:40 |
4. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:30 | + 9:38 |
5. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:28 | + 14:36 |
6. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 48:26 | + 15:34 |
7. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:34 | + 20:42 |
8. | Salichová Ivana | AOP0753 | C | Orientační Běh Opava | 55:02 | + 22:10 |
9. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:53 | + 49:01 |
10. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:41 | + 52:49 |
Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | KON0909 | C | KOB Konice | 25:18 | |
2. | Hájková Michaela | KON0787 | C | KOB Konice | 25:21 | + 0:03 |
3. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 25:22 | + 0:04 |
4. | Mikoška Jan | STE0703 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:51 | + 3:33 |
5. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:56 | + 3:38 |
6. | Strohalm Petr | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 29:01 | + 3:43 |
7. | Holý Štěpán | SBR0802 | C | SKOB Bruntál | 30:03 | + 4:45 |
8. | Holá Veronika | SBR1050 | C | SKOB Bruntál | 30:08 | + 4:50 |
9. | Masařová Natálie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:12 | + 4:54 |
10. | Kučerová Klaudie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 31:29 | + 6:11 |
11. | Strohal Petr | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:56 | + 8:38 |
12. | Strohalmová Nela | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:17 | + 8:59 |
13. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 35:19 | + 10:01 |
14. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:03 | + 11:45 |
15. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:23 | + 12:05 |
16. | Gangurová Vanda | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 37:45 | + 12:27 |
17. | Fendrychová Laura | STE1050 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:52 | + 13:34 |
18. | Gangurová Linda | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:07 | + 13:49 |
19. | Trčková Mariana | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 39:37 | + 14:19 |
20. | Trčková Magdaléna | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 40:52 | + 15:34 |
21. | Kurečka Šimon | HOB0902 | C | SKOB Horní Benešov | 41:32 | + 16:14 |
22. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:53 | + 17:35 |
23. | Zatloukal Vojtěch | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:57 | + 17:39 |
24. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:34 | + 18:16 |
25. | Pietraszková Zuzana | OOP0750 | C | TJ Opava | 43:52 | + 18:34 |
26. | Holubová Pavlína | SBR | C | SKOB Bruntál | 49:42 | + 24:24 |
27. | Jandová Tereza | SBR1071 | C | SKOB Bruntál | 49:47 | + 24:29 |
28. | Pietraszková Hana | OOP1050 | C | TJ Opava | 51:02 | + 25:44 |
29. | Pietraszková Magdalena | OOP1151 | C | TJ Opava | 51:07 | + 25:49 |
30. | Karglová Nela | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:07 | + 26:49 |
31. | Kargl Denis | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:46 | + 27:28 |
32. | Holušová Veronika | AOP1250 | C | Orientační Běh Opava | 54:19 | + 29:01 |
33. | Mátl Jáchym | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:32 | + 31:14 |
34. | Mátl Adam | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:36 | + 31:18 |
35. | Liber Václav | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 56:49 | + 31:31 |
36. | Liber Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 58:15 | + 32:57 |
37. | Staroštík Jakub | NNN10 | C | Neregistrovaní (NNN) | 68:42 | + 43:24 |
38. | Možná Veronika | NNN05 | C | Neregistrovaní (NNN) | 71:03 | + 45:45 |
39. | Staroštíková Eliška | NNN13 | C | Neregistrovaní (NNN) | 71:07 | + 45:49 |
40. | Najmanová Alice | UOL | C | SOB Olomouc | 110:50 | + 85:32 |
41. | Bednář Richard | UOL | C | SOB Olomouc | 111:15 | + 85:57 |
Trojaková Dominika | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 21:47 | |
2. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:47 | + 1:00 |
3. | Holubová Eva | SBR8051 | C | SKOB Bruntál | 32:13 | + 10:26 |
4. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 33:09 | + 11:22 |
5. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 34:28 | + 12:41 |
6. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 35:44 | + 13:57 |
7. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:03 | + 14:16 |
8. | Pinkrtonová Štěpánka | NNN0101 | C | Neregistrovaní (NNN) | 36:29 | + 14:42 |
9. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 37:37 | + 15:50 |
10. | Tomčíková Hana | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 37:57 | + 16:10 |
11. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 38:01 | + 16:14 |
12. | Juránek Richard | STE0100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:36 | + 20:49 |
13. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:39 | + 20:52 |
14. | Letochová Karolína | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:41 | + 20:54 |
15. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:42 | + 20:55 |
16. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | C | SKOB Horní Benešov | 42:47 | + 21:00 |
17. | Hájková Stanislava | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:52 | + 21:05 |
18. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:58 | + 21:11 |
19. | Staroštíková Zuzana | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 43:02 | + 21:15 |
20. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | 45:59 | + 24:12 |
21. | Zapletal Frantisek | 88Z8600 | C | Neregistrováni - Zapletal | 46:18 | + 24:31 |
22. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 46:21 | + 24:34 |
23. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:29 | + 24:42 |
24. | Kresta Čestmír | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:16 | + 25:29 |
25. | Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 49:40 | + 27:53 |
26. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 50:38 | + 28:51 |
27. | Salich Radomír | AOP7603 | C | Orientační Běh Opava | 50:45 | + 28:58 |
28. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 51:06 | + 29:19 |
29. | Musilová Jana | ASUZZCC | C | Magnus Orienteering | 51:40 | + 29:53 |
30. | OLekšová Viktorie | KRN0351 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:50 | + 30:03 |
31. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:32 | + 30:45 |
32. | Zifčák Robin | 4HC7900 | C | PSÍ TÝM | 53:06 | + 31:19 |
33. | Zifčáková Miroslava | 4HC8751 | C | PSÍ TÝM | 53:08 | + 31:21 |
34. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 55:47 | + 34:00 |
35. | Karásková Lucie | 6YC8550 | C | Neregistrovaní | 60:49 | + 39:02 |
36. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:02 | + 50:15 |
37. | Beneš Miroslav | KON1701 | C | KOB Konice | 75:22 | + 53:35 |
38. | Bajerová Barbora | 34Z9050 | C | SK Černé plíce | 76:12 | + 54:25 |
39. | Kubíčková Diana | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 88:23 | + 66:36 |
40. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 94:35 | + 72:48 |
Černoch Petr | PLU7201 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | DISK |