Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
28.05.2017
Místo konání:
Šindelová
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
1:10 000, stav 2016
Ředitel závodu:
Rambousek Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Pilař Karel - R3
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R3
JURY:
Bohuslav Václav, Kubínová Romana, Fišák Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P     T    
D10
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 25:13
2. Maierová Daniela Victoria DCH0753 C Radioelektronika Cheb 30:24 + 5:11
3. Frühaufová Julie SKV0754 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 32:27 + 7:14
4. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 33:13 + 8:00
5. Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 35:05 + 9:52
6. Ritterová Lída SKI 37:16 + 12:03
7. Česáková Alice SKI 42:15 + 17:02
8. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 42:20 + 17:07
9. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 49:48 + 24:35
Fryšová Andrea DCH0760 C Radioelektronika Cheb DISK
D12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 20:14
2. Postránská Adéla MLA0551 C MLOK Mariánské Lázně 20:20 + 0:06
3. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 21:14 + 1:00
4. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 24:24 + 4:10
5. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 28:08 + 7:54
6. Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 28:44 + 8:30
7. Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 31:45 + 11:31
8. Zázvorková Anika RAD TJ Sokol Radslavice 32:20 + 12:06
9. Čadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 34:52 + 14:38
10. Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 35:30 + 15:16
11. Gillarová Laura DCH0559 C Radioelektronika Cheb 36:18 + 16:04
12. Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 39:16 + 19:02
13. Česáková Ivana SKI 44:35 + 24:21
14. Stiborová Jolana SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 48:34 + 28:20
15. Šobíšková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 61:44 + 41:30
16. Holíková Petra NEJ0651 C TJ Jiskra Nejdek 63:18 + 43:04
17. Křiklavová Magdalena SKI 73:12 + 52:58
18. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 103:54 + 83:40
D14
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petříková Adéla MAS0352 B KČT Aš 42:47
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 45:21 + 2:34
3. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 46:50 + 4:03
4. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 51:56 + 9:09
5. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 54:29 + 11:42
6. Pecko Sára ONO0452 C SKOB Ostrov 66:28 + 23:41
7. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 67:17 + 24:30
8. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 70:33 + 27:46
9. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 74:29 + 31:42
10. Česáková Eliška SKI 80:08 + 37:21
11. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 82:32 + 39:45
D16
4.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 50:08
2. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 60:45 + 10:37
3. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 61:20 + 11:12
4. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 64:11 + 14:03
5. Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 91:32 + 41:24
6. Liďáková Petra DCH0252 C Radioelektronika Cheb 95:47 + 45:39
7. Kratochvílová Hana SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 110:15 + 60:07
8. Turčinová Anna SKI 153:11 + 103:03
D18
5.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 59:29
2. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 62:14 + 2:45
3. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 70:05 + 10:36
4. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 84:00 + 24:31
5. Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 96:27 + 36:58
6. Škrlová Kristýna KRL9954 C Kometa Kralovice 113:06 + 53:37
D21
7.50 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5897
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 69:16 6451
2. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 75:18 + 6:02 5965
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 79:29 + 10:13 5628
4. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 92:21 + 23:05 4592
5. Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 94:04 + 24:48 4454
6. Zayats Inna LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň 101:37 + 32:21 3846
7. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia Plzeň 103:06 + 33:50 3726
8. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 116:31 + 47:15 2646
9. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 128:43 + 59:27 1663
10. Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 156:31 + 87:15 0
11. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 171:15 + 101:59 0
12. Koldinská Veronika BSO KOB Baník Sokolov 199:27 + 130:11
D35
5.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 61:21
2. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 67:16 + 5:55
3. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 68:12 + 6:51
4. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 78:31 + 17:10
5. Postránská Radka MLA7450 C MLOK Mariánské Lázně 81:24 + 20:03
6. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 81:34 + 20:13
7. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 82:53 + 21:32
8. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 84:15 + 22:54
9. Turčinová Kamila SKI 95:30 + 34:09
10. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 99:40 + 38:19
11. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 112:28 + 51:07
12. Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 112:54 + 51:33
13. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 113:29 + 52:08
14. Marešová Marcela NEK7450 C Nejdek Orienteering 135:41 + 74:20
D45
4.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 73:30
2. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 74:26 + 0:56
3. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 77:31 + 4:01
4. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 77:42 + 4:12
5. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 77:54 + 4:24
6. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 80:00 + 6:30
7. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 83:25 + 9:55
8. Danihelová Janka NEJ6550 C TJ Jiskra Nejdek 85:20 + 11:50
9. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 87:05 + 13:35
10. Kolovská Ilona LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 87:34 + 14:04
11. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 90:55 + 17:25
12. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 93:40 + 20:10
13. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 98:10 + 24:40
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 115:30 + 42:00
15. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 117:56 + 44:26
16. Macurová Jana MLA6657 C MLOK Mariánské Lázně 133:26 + 59:56
17. Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 184:15 + 110:45
D55
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 53:58
2. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 64:26 + 10:28
3. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 69:27 + 15:29
4. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 83:47 + 29:49
5. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 85:29 + 31:31
D65
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhá Lenka MAS5150 C KČT Aš 71:47
2. Bohuslavová Věra LPM4850 C OK Lokomotiva Plzeň 88:39 + 16:52
3. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 147:06 + 75:19
H10
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 19:14
2. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 20:02 + 0:48
3. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 20:52 + 1:38
4. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 21:40 + 2:26
5. Brabec Matěj MAS0701 C KČT Aš 29:30 + 10:16
6. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 38:35 + 19:21
7. Blecha Adam KRL0803 C Kometa Kralovice 38:36 + 19:22
8. Bauer David NER 41:15 + 22:01
9. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 41:36 + 22:22
MS Havlíček Viktor BSO KOB Baník Sokolov 60:05 + 40:51
H12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 18:33
2. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 25:26 + 6:53
3. Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 26:23 + 7:50
4. Smaržik Ondřej BSO0501 C KOB Baník Sokolov 29:18 + 10:45
5. Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 31:20 + 12:47
6. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 32:33 + 14:00
7. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 34:41 + 16:08
8. Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 38:07 + 19:34
9. Popov Dmitry BSO0605 KOB Baník Sokolov 43:43 + 25:10
10. Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 66:16 + 47:43
Smrt Vojtěch ONO0601 C SKOB Ostrov DISK
Frühauf Matyáš SKV0501 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. DISK
MS Andrš Matěj RAD TJ Sokol Radslavice 42:06 + 23:33
MS Uher Adam RAD TJ Sokol Radslavice 49:19 + 30:46
H14
4.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 36:48
2. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 45:34 + 8:46
3. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 54:01 + 17:13
4. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 64:05 + 27:17
5. Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 70:26 + 33:38
6. Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 73:22 + 36:34
7. Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 82:11 + 45:23
8. Havlíček Albert BSO0304 C KOB Baník Sokolov 110:08 + 73:20
9. Turčin Jan SKI 125:19 + 88:31
10. Jirkovský Filip SKI 128:09 + 91:21
11. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 132:53 + 96:05
12. Dlabač Marek SKI 147:16 + 110:28
H16
6.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 51:11
2. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 57:11 + 6:00
3. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 61:06 + 9:55
4. Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 79:51 + 28:40
5. Svatek Daniel DCH0113 C Radioelektronika Cheb 104:16 + 53:05
6. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 108:25 + 57:14
7. Svatek Samuel DCH0205 C Radioelektronika Cheb 124:07 + 72:56
8. Křiklava Jakub SKI 151:25 + 100:14
Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš DISK
H20
10.30 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 129:53 0
Sova František LPM9702 C OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H21
10.30 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8311
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 62:40 8669
2. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 64:22 + 1:42 8444
3. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 65:19 + 2:39 8318
4. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 67:37 + 4:57 8014
5. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 68:31 + 5:51 7895
6. Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 74:19 + 11:39 7128
7. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 75:53 + 13:13 6921
8. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 76:27 + 13:47 6846
9. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 77:02 + 14:22 6769
10. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 85:11 + 22:31 5692
11. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 87:08 + 24:28 5434
12. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 90:10 + 27:30 5033
13. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 92:19 + 29:39 4749
14. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 94:14 + 31:34 4495
15. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 99:30 + 36:50 3799
16. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 114:29 + 51:49 1818
17. Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 120:08 + 57:28 1071
18. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 146:15 + 83:35 0
Macura Vít MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně DISK 0
H35
8.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 80:05
2. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 81:34 + 1:29
3. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 84:03 + 3:58
4. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 85:04 + 4:59
5. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 86:01 + 5:56
6. Sedláček Tomáš KRL6401 C Kometa Kralovice 92:33 + 12:28
7. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 92:47 + 12:42
8. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 96:26 + 16:21
9. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 97:39 + 17:34
10. Bauer Jan NER 101:13 + 21:08
11. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 103:03 + 22:58
12. Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 104:17 + 24:12
13. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 105:11 + 25:06
14. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 111:17 + 31:12
15. Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 113:02 + 32:57
16. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 119:01 + 38:56
17. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 129:09 + 49:04
H45
7.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 69:42
2. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 74:16 + 4:34
3. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 90:09 + 20:27
4. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 91:56 + 22:14
5. Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 95:19 + 25:37
6. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 109:15 + 39:33
7. Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 135:54 + 66:12
Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb DISK
Černý Marcel MAS7201 C KČT Aš DISK
H55
4.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnyk Michal SKV6002 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 58:24
2. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 68:50 + 10:26
3. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 82:34 + 24:10
4. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 87:06 + 28:42
5. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 88:10 + 29:46
6. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 118:47 + 60:23
7. Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 148:37 + 90:13
H65
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 52:39
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 55:36 + 2:57
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 63:06 + 10:27
4. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 72:48 + 20:09
HD10L
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 24:30
2. Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 28:01 + 3:31
3. Postránský Adam MLA0900 C MLOK Mariánské Lázně 29:19 + 4:49
4. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 30:25 + 5:55
5. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 31:35 + 7:05
6. Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 31:52 + 7:22
7. Smaržíková Markéta BSO0950 C KOB Baník Sokolov 33:06 + 8:36
8. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 33:27 + 8:57
9. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 34:32 + 10:02
10. Korellus Lukáš SKI 34:43 + 10:13
11. Rüster Max SKI 37:34 + 13:04
12. Apolínová Nela SKI 38:42 + 14:12
13. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 40:41 + 16:11
14. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 44:36 + 20:06
15. Jirkovský Lukáš SKI 54:18 + 29:48
16. Stiborová Apolena SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 57:34 + 33:04
Vondráček Alex NER DISK
MS Toth David SKI 43:41 + 19:11
HDR
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grosser Tadeáš NER 22:34
2. Placek Tomas MLA MLOK Mariánské Lázně 29:58 + 7:24
3. Brabec Zdeněk MAS1001 C KČT Aš 32:34 + 10:00
4. Korellus Jakub SKI 32:58 + 10:24
5. Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 33:52 + 11:18
6. Fryšová Zuzana DCH Radioelektronika Cheb 34:04 + 11:30
7. Ritter Jakub SKI 34:42 + 12:08
8. Bauerová Lucie NER 35:22 + 12:48
9. Dercová Dominika SKI 36:46 + 14:12
10. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 37:49 + 15:15
11. Štěřík Jakub ONO SKOB Ostrov 38:20 + 15:46
12. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 40:34 + 18:00
13. Gregor Ondřej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 41:42 + 19:08
14. Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 43:25 + 20:51
15. Dlouhá Viktorie DLO 43:35 + 21:01
16. Vlach Viktor KRL1001 C Kometa Kralovice 45:52 + 23:18
17. Amálka+Filip+Šimon+Martin NER 49:32 + 26:58
18. Kovalová Karolína BSO KOB Baník Sokolov 63:12 + 40:38
19. Stehlík Filip LPM OK Lokomotiva Plzeň 64:27 + 41:53
20. Pilař Kája LPM1200 C OK Lokomotiva Plzeň 76:22 + 53:48
21. Pilařová Mája LPM1050 C OK Lokomotiva Plzeň 76:44 + 54:10
22. Kovalová Adriana BSO KOB Baník Sokolov 78:04 + 55:30
Rambousek Marek BSO KOB Baník Sokolov DISK
Vlašímská Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. DISK
P
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Derco Dušan SKI 31:49
2. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 31:54 + 0:05
3. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 33:15 + 1:26
4. Česáková Michaela SKI 33:50 + 2:01
5. Hendrichovi NER 36:57 + 5:08
6. Fryš Zdeněk DCH Radioelektronika Cheb 37:37 + 5:48
7. Váchová Ilona SKI 37:53 + 6:04
8. Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 38:54 + 7:05
9. Smrtová Erika ONO SKOB Ostrov 40:23 + 8:34
10. Smrt Matěj ONO SKOB Ostrov 41:17 + 9:28
11. Grosser Tomáš NER 42:26 + 10:37
12. Macura Jaroslav MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 42:45 + 10:56
13. Křížková Jitka MAS8050 C KČT Aš 43:17 + 11:28
14. Jirkovský Libor SKI 43:54 + 12:05
15. Synáček Pavel NER 46:05 + 14:16
16. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 48:19 + 16:30
17. Korellus Petr SKI 50:05 + 18:16
18. Ondřichová Lucie NER 51:41 + 19:52
19. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 52:59 + 21:10
20. Ondrová Jana NER 56:45 + 24:56
21. Křiklavová Petra SKI 57:42 + 25:53
22. Miliónová Hedvika MAS8250 KČT Aš 59:07 + 27:18
23. Chrz Martin NER 59:29 + 27:40
24. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 64:01 + 32:12
25. Křiklava Adam SKI 79:43 + 47:54
26. Odvody Johana SKI 81:31 + 49:42
27. Dercová Jitka SKI 86:41 + 54:52
28. Gregorová Petra SKI 86:46 + 54:57
29. Newiaková Lucie NEK7055 Nejdek Orienteering 112:02 + 80:13
Postránský Ondřej MLA7501 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Dercová Adéla SKI DISK
T
6.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fruhauf Ladislav SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 68:21
2. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 75:43 + 7:22
3. Ondrová Kateřina NER 110:44 + 42:23
4. Jaroš Martin NER 114:07 + 45:46