Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | C | OB Kašperské Hory | 25:13 | |
2. | Maierová Daniela Victoria | DCH0753 | C | Radioelektronika Cheb | 30:24 | + 5:11 |
3. | Frühaufová Julie | SKV0754 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 32:27 | + 7:14 |
4. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | C | Kometa Kralovice | 33:13 | + 8:00 |
5. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 35:05 | + 9:52 |
6. | Ritterová Lída | SKI | 37:16 | + 12:03 | ||
7. | Česáková Alice | SKI | 42:15 | + 17:02 | ||
8. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 42:20 | + 17:07 |
9. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | C | KOS Slavia Plzeň | 49:48 | + 24:35 |
Fryšová Andrea | DCH0760 | C | Radioelektronika Cheb | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 20:14 | |
2. | Postránská Adéla | MLA0551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:20 | + 0:06 |
3. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 21:14 | + 1:00 |
4. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 24:24 | + 4:10 |
5. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | C | Kometa Kralovice | 28:08 | + 7:54 |
6. | Kohoutková Klára | BSO0650 | C | KOB Baník Sokolov | 28:44 | + 8:30 |
7. | Gelnerová Anna | KRL0653 | C | Kometa Kralovice | 31:45 | + 11:31 |
8. | Zázvorková Anika | RAD | TJ Sokol Radslavice | 32:20 | + 12:06 | |
9. | Čadková Marcela | KRL0654 | C | Kometa Kralovice | 34:52 | + 14:38 |
10. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | C | SKOB Ostrov | 35:30 | + 15:16 |
11. | Gillarová Laura | DCH0559 | C | Radioelektronika Cheb | 36:18 | + 16:04 |
12. | Vlachová Adéla | KRL0551 | C | Kometa Kralovice | 39:16 | + 19:02 |
13. | Česáková Ivana | SKI | 44:35 | + 24:21 | ||
14. | Stiborová Jolana | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 48:34 | + 28:20 | |
15. | Šobíšková Lucie | BSO0651 | C | KOB Baník Sokolov | 61:44 | + 41:30 |
16. | Holíková Petra | NEJ0651 | C | TJ Jiskra Nejdek | 63:18 | + 43:04 |
17. | Křiklavová Magdalena | SKI | 73:12 | + 52:58 | ||
18. | Fišarová Adéla | KRL0651 | C | Kometa Kralovice | 103:54 | + 83:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petříková Adéla | MAS0352 | B | KČT Aš | 42:47 | |
2. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 45:21 | + 2:34 |
3. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 46:50 | + 4:03 |
4. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 51:56 | + 9:09 |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 54:29 | + 11:42 |
6. | Pecko Sára | ONO0452 | C | SKOB Ostrov | 66:28 | + 23:41 |
7. | Nejedlá Klára | ONO0450 | B | SKOB Ostrov | 67:17 | + 24:30 |
8. | Křížková Marie | MAS0450 | C | KČT Aš | 70:33 | + 27:46 |
9. | Dítková Markéta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 74:29 | + 31:42 |
10. | Česáková Eliška | SKI | 80:08 | + 37:21 | ||
11. | Lillová Marie | BSO0351 | KOB Baník Sokolov | 82:32 | + 39:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 50:08 | |
2. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 60:45 | + 10:37 |
3. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 61:20 | + 11:12 |
4. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 64:11 | + 14:03 |
5. | Křížová Daniela | MAS0250 | C | KČT Aš | 91:32 | + 41:24 |
6. | Liďáková Petra | DCH0252 | C | Radioelektronika Cheb | 95:47 | + 45:39 |
7. | Kratochvílová Hana | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 110:15 | + 60:07 | |
8. | Turčinová Anna | SKI | 153:11 | + 103:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Barbora | MAS0051 | B | KČT Aš | 59:29 | |
2. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 62:14 | + 2:45 |
3. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 70:05 | + 10:36 |
4. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | B | KOS Slavia Plzeň | 84:00 | + 24:31 |
5. | Mudrová Lenka | KRL0052 | C | Kometa Kralovice | 96:27 | + 36:58 |
6. | Škrlová Kristýna | KRL9954 | C | Kometa Kralovice | 113:06 | + 53:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 69:16 | 6451 | |
2. | Hanáková Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 75:18 | + 6:02 | 5965 |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 79:29 | + 10:13 | 5628 |
4. | Kubínová Romana | SKV9452 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 92:21 | + 23:05 | 4592 |
5. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | C | SKOB Ostrov | 94:04 | + 24:48 | 4454 |
6. | Zayats Inna | LPM9353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 101:37 | + 32:21 | 3846 |
7. | Doležalová Barbora | VPM9252 | C | KOS Slavia Plzeň | 103:06 | + 33:50 | 3726 |
8. | Pelcová Tereza | MAS9853 | B | KČT Aš | 116:31 | + 47:15 | 2646 |
9. | Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | 128:43 | + 59:27 | 1663 |
10. | Marečková Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 156:31 | + 87:15 | 0 |
11. | Smolíková Lucie | SKV9551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 171:15 | + 101:59 | 0 |
12. | Koldinská Veronika | BSO | KOB Baník Sokolov | 199:27 | + 130:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 61:21 | |
2. | Fišáková Hana | MLA7750 | C | MLOK Mariánské Lázně | 67:16 | + 5:55 |
3. | Dítkova Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 68:12 | + 6:51 |
4. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 78:31 | + 17:10 |
5. | Postránská Radka | MLA7450 | C | MLOK Mariánské Lázně | 81:24 | + 20:03 |
6. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 81:34 | + 20:13 |
7. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 82:53 | + 21:32 |
8. | Černá Monika | MLA7451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 84:15 | + 22:54 |
9. | Turčinová Kamila | SKI | 95:30 | + 34:09 | ||
10. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 99:40 | + 38:19 |
11. | Placková Veronika | MLA8250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 112:28 | + 51:07 |
12. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 112:54 | + 51:33 |
13. | Šitrová Lucie | LPM7857 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 113:29 | + 52:08 |
14. | Marešová Marcela | NEK7450 | C | Nejdek Orienteering | 135:41 | + 74:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 73:30 | |
2. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 74:26 | + 0:56 |
3. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 77:31 | + 4:01 |
4. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 77:42 | + 4:12 |
5. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 77:54 | + 4:24 |
6. | Šilhavá Jana | LPM5951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 80:00 | + 6:30 |
7. | Kamarytová Martina | MLA6651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 83:25 | + 9:55 |
8. | Danihelová Janka | NEJ6550 | C | TJ Jiskra Nejdek | 85:20 | + 11:50 |
9. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 87:05 | + 13:35 |
10. | Kolovská Ilona | LPM6352 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 87:34 | + 14:04 |
11. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 90:55 | + 17:25 |
12. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 93:40 | + 20:10 |
13. | Šplinarová Jana | SKV6451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 98:10 | + 24:40 |
14. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 115:30 | + 42:00 |
15. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 117:56 | + 44:26 |
16. | Macurová Jana | MLA6657 | C | MLOK Mariánské Lázně | 133:26 | + 59:56 |
17. | Škrlová Hana | KRL6951 | C | Kometa Kralovice | 184:15 | + 110:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 53:58 | |
2. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:26 | + 10:28 |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 69:27 | + 15:29 |
4. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 83:47 | + 29:49 |
5. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 85:29 | + 31:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | C | KČT Aš | 71:47 | |
2. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 88:39 | + 16:52 |
3. | Horáková Magdalena | NEK4950 | C | Nejdek Orienteering | 147:06 | + 75:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | C | SKOB Ostrov | 19:14 | |
2. | Stehlík Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 20:02 | + 0:48 |
3. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:52 | + 1:38 |
4. | Škrle Michael | KRL0702 | C | Kometa Kralovice | 21:40 | + 2:26 |
5. | Brabec Matěj | MAS0701 | C | KČT Aš | 29:30 | + 10:16 |
6. | Bejvančický Josef | KRL0703 | C | Kometa Kralovice | 38:35 | + 19:21 |
7. | Blecha Adam | KRL0803 | C | Kometa Kralovice | 38:36 | + 19:22 |
8. | Bauer David | NER | 41:15 | + 22:01 | ||
9. | Biersak Petr | KRL0701 | C | Kometa Kralovice | 41:36 | + 22:22 |
MS | Havlíček Viktor | BSO | KOB Baník Sokolov | 60:05 | + 40:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Šimon | LPM0501 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 18:33 | |
2. | Janoch Samuel | MLA0502 | B | MLOK Mariánské Lázně | 25:26 | + 6:53 |
3. | Černý Jonáš | MLA0501 | B | MLOK Mariánské Lázně | 26:23 | + 7:50 |
4. | Smaržik Ondřej | BSO0501 | C | KOB Baník Sokolov | 29:18 | + 10:45 |
5. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | C | SKOB Ostrov | 31:20 | + 12:47 |
6. | Svoboda Antonín | VPM0601 | C | KOS Slavia Plzeň | 32:33 | + 14:00 |
7. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia Plzeň | 34:41 | + 16:08 |
8. | Pivec Jan | MLA0503 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:07 | + 19:34 |
9. | Popov Dmitry | BSO0605 | KOB Baník Sokolov | 43:43 | + 25:10 | |
10. | Veseleňák Karel | BSO0601 | C | KOB Baník Sokolov | 66:16 | + 47:43 |
Smrt Vojtěch | ONO0601 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Frühauf Matyáš | SKV0501 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | DISK | ||
MS | Andrš Matěj | RAD | TJ Sokol Radslavice | 42:06 | + 23:33 | |
MS | Uher Adam | RAD | TJ Sokol Radslavice | 49:19 | + 30:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 36:48 | |
2. | Štěrba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 45:34 | + 8:46 |
3. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | B | KOB Baník Sokolov | 54:01 | + 17:13 |
4. | Milota Břetislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:05 | + 27:17 |
5. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | C | KČT Aš | 70:26 | + 33:38 |
6. | Donda Jiří | ONO0403 | B | SKOB Ostrov | 73:22 | + 36:34 |
7. | Křížek Filip | MAS0301 | C | KČT Aš | 82:11 | + 45:23 |
8. | Havlíček Albert | BSO0304 | C | KOB Baník Sokolov | 110:08 | + 73:20 |
9. | Turčin Jan | SKI | 125:19 | + 88:31 | ||
10. | Jirkovský Filip | SKI | 128:09 | + 91:21 | ||
11. | Bohuslav Josef | LPM0401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 132:53 | + 96:05 |
12. | Dlabač Marek | SKI | 147:16 | + 110:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | 51:11 | |
2. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 57:11 | + 6:00 |
3. | Lill Petr | BSO0203 | C | KOB Baník Sokolov | 61:06 | + 9:55 |
4. | Černý Jan | MAS0100 | B | KČT Aš | 79:51 | + 28:40 |
5. | Svatek Daniel | DCH0113 | C | Radioelektronika Cheb | 104:16 | + 53:05 |
6. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 108:25 | + 57:14 |
7. | Svatek Samuel | DCH0205 | C | Radioelektronika Cheb | 124:07 | + 72:56 |
8. | Křiklava Jakub | SKI | 151:25 | + 100:14 | ||
Křížek Josef | MAS0201 | C | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zieba Jakub | NEK9800 | B | Nejdek Orienteering | 129:53 | 0 | |
Sova František | LPM9702 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 62:40 | 8669 | |
2. | Bouchal Jiří | VPM8449 | C | KOS Slavia Plzeň | 64:22 | + 1:42 | 8444 |
3. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 65:19 | + 2:39 | 8318 |
4. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 67:37 | + 4:57 | 8014 |
5. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 68:31 | + 5:51 | 7895 |
6. | Ritter Aleš | ONO7401 | C | SKOB Ostrov | 74:19 | + 11:39 | 7128 |
7. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 75:53 | + 13:13 | 6921 |
8. | Vištejn Jiří | SNA9301 | C | TJ START Náchod | 76:27 | + 13:47 | 6846 |
9. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 77:02 | + 14:22 | 6769 |
10. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 85:11 | + 22:31 | 5692 |
11. | Macura Jan | MLA9306 | C | MLOK Mariánské Lázně | 87:08 | + 24:28 | 5434 |
12. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:10 | + 27:30 | 5033 |
13. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 92:19 | + 29:39 | 4749 |
14. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 94:14 | + 31:34 | 4495 |
15. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 99:30 | + 36:50 | 3799 |
16. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 114:29 | + 51:49 | 1818 |
17. | Frank Jiří | MAS9600 | C | KČT Aš | 120:08 | + 57:28 | 1071 |
18. | Pešek Martin | LPM9602 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 146:15 | + 83:35 | 0 |
Macura Vít | MLA9800 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 80:05 | |
2. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 81:34 | + 1:29 |
3. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 84:03 | + 3:58 |
4. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 85:04 | + 4:59 |
5. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 86:01 | + 5:56 |
6. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | C | Kometa Kralovice | 92:33 | + 12:28 |
7. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 92:47 | + 12:42 |
8. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 96:26 | + 16:21 |
9. | Turek Jan | SKV7302 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 97:39 | + 17:34 |
10. | Bauer Jan | NER | 101:13 | + 21:08 | ||
11. | Ševčík Petr | ONO7200 | C | SKOB Ostrov | 103:03 | + 22:58 |
12. | Kožíšek Petr | LPM7603 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 104:17 | + 24:12 |
13. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 105:11 | + 25:06 |
14. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 111:17 | + 31:12 |
15. | Křížek Filip | MAS7800 | C | KČT Aš | 113:02 | + 32:57 |
16. | Pivec Lukáš | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 119:01 | + 38:56 |
17. | Šitra Vladimír | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 129:09 | + 49:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Vladimír | VPM7200 | C | KOS Slavia Plzeň | 69:42 | |
2. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 74:16 | + 4:34 |
3. | Svoboda Radek | VPM6903 | C | KOS Slavia Plzeň | 90:09 | + 20:27 |
4. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | C | MLOK Mariánské Lázně | 91:56 | + 22:14 |
5. | Vlach Miroslav | DCH6101 | C | Radioelektronika Cheb | 95:19 | + 25:37 |
6. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 109:15 | + 39:33 |
7. | Čech Petr | DCH6002 | C | Radioelektronika Cheb | 135:54 | + 66:12 |
Michalec Jan | DCH5701 | C | Radioelektronika Cheb | DISK | ||
Černý Marcel | MAS7201 | C | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnyk Michal | SKV6002 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 58:24 | |
2. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 68:50 | + 10:26 |
3. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | KČT Aš | 82:34 | + 24:10 |
4. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 87:06 | + 28:42 |
5. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 88:10 | + 29:46 |
6. | Blažek Jiří | VPM5009 | C | KOS Slavia Plzeň | 118:47 | + 60:23 |
7. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | C | Radioelektronika Cheb | 148:37 | + 90:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 52:39 | |
2. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:36 | + 2:57 |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 63:06 | + 10:27 |
4. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 72:48 | + 20:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vít Tomáš | BSO0800 | C | KOB Baník Sokolov | 24:30 | |
2. | Křížek Ivo | MAS0801 | C | KČT Aš | 28:01 | + 3:31 |
3. | Postránský Adam | MLA0900 | C | MLOK Mariánské Lázně | 29:19 | + 4:49 |
4. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | Radioelektronika Cheb | 30:25 | + 5:55 | |
5. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | KČT Aš | 31:35 | + 7:05 |
6. | Hanáková Aneta | KRL0951 | C | Kometa Kralovice | 31:52 | + 7:22 |
7. | Smaržíková Markéta | BSO0950 | C | KOB Baník Sokolov | 33:06 | + 8:36 |
8. | Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | 33:27 | + 8:57 |
9. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 34:32 | + 10:02 |
10. | Korellus Lukáš | SKI | 34:43 | + 10:13 | ||
11. | Rüster Max | SKI | 37:34 | + 13:04 | ||
12. | Apolínová Nela | SKI | 38:42 | + 14:12 | ||
13. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 40:41 | + 16:11 |
14. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 44:36 | + 20:06 |
15. | Jirkovský Lukáš | SKI | 54:18 | + 29:48 | ||
16. | Stiborová Apolena | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 57:34 | + 33:04 | |
Vondráček Alex | NER | DISK | ||||
MS | Toth David | SKI | 43:41 | + 19:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grosser Tadeáš | NER | 22:34 | |||
2. | Placek Tomas | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 29:58 | + 7:24 | |
3. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | C | KČT Aš | 32:34 | + 10:00 |
4. | Korellus Jakub | SKI | 32:58 | + 10:24 | ||
5. | Křížek Vilém | MAS1000 | C | KČT Aš | 33:52 | + 11:18 |
6. | Fryšová Zuzana | DCH | Radioelektronika Cheb | 34:04 | + 11:30 | |
7. | Ritter Jakub | SKI | 34:42 | + 12:08 | ||
8. | Bauerová Lucie | NER | 35:22 | + 12:48 | ||
9. | Dercová Dominika | SKI | 36:46 | + 14:12 | ||
10. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | C | SKOB Ostrov | 37:49 | + 15:15 |
11. | Štěřík Jakub | ONO | SKOB Ostrov | 38:20 | + 15:46 | |
12. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 40:34 | + 18:00 |
13. | Gregor Ondřej | BSO1200 | C | KOB Baník Sokolov | 41:42 | + 19:08 |
14. | Šitra Šimon | LPM1001 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 43:25 | + 20:51 |
15. | Dlouhá Viktorie | DLO | 43:35 | + 21:01 | ||
16. | Vlach Viktor | KRL1001 | C | Kometa Kralovice | 45:52 | + 23:18 |
17. | Amálka+Filip+Šimon+Martin | NER | 49:32 | + 26:58 | ||
18. | Kovalová Karolína | BSO | KOB Baník Sokolov | 63:12 | + 40:38 | |
19. | Stehlík Filip | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 64:27 | + 41:53 | |
20. | Pilař Kája | LPM1200 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 76:22 | + 53:48 |
21. | Pilařová Mája | LPM1050 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 76:44 | + 54:10 |
22. | Kovalová Adriana | BSO | KOB Baník Sokolov | 78:04 | + 55:30 | |
Rambousek Marek | BSO | KOB Baník Sokolov | DISK | |||
Vlašímská Anna | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Derco Dušan | SKI | 31:49 | |||
2. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 31:54 | + 0:05 |
3. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 33:15 | + 1:26 | |
4. | Česáková Michaela | SKI | 33:50 | + 2:01 | ||
5. | Hendrichovi | NER | 36:57 | + 5:08 | ||
6. | Fryš Zdeněk | DCH | Radioelektronika Cheb | 37:37 | + 5:48 | |
7. | Váchová Ilona | SKI | 37:53 | + 6:04 | ||
8. | Donda Jiří | ONO7600 | C | SKOB Ostrov | 38:54 | + 7:05 |
9. | Smrtová Erika | ONO | SKOB Ostrov | 40:23 | + 8:34 | |
10. | Smrt Matěj | ONO | SKOB Ostrov | 41:17 | + 9:28 | |
11. | Grosser Tomáš | NER | 42:26 | + 10:37 | ||
12. | Macura Jaroslav | MLA5903 | C | MLOK Mariánské Lázně | 42:45 | + 10:56 |
13. | Křížková Jitka | MAS8050 | C | KČT Aš | 43:17 | + 11:28 |
14. | Jirkovský Libor | SKI | 43:54 | + 12:05 | ||
15. | Synáček Pavel | NER | 46:05 | + 14:16 | ||
16. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | C | MLOK Mariánské Lázně | 48:19 | + 16:30 |
17. | Korellus Petr | SKI | 50:05 | + 18:16 | ||
18. | Ondřichová Lucie | NER | 51:41 | + 19:52 | ||
19. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 52:59 | + 21:10 |
20. | Ondrová Jana | NER | 56:45 | + 24:56 | ||
21. | Křiklavová Petra | SKI | 57:42 | + 25:53 | ||
22. | Miliónová Hedvika | MAS8250 | KČT Aš | 59:07 | + 27:18 | |
23. | Chrz Martin | NER | 59:29 | + 27:40 | ||
24. | Jelínková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:01 | + 32:12 |
25. | Křiklava Adam | SKI | 79:43 | + 47:54 | ||
26. | Odvody Johana | SKI | 81:31 | + 49:42 | ||
27. | Dercová Jitka | SKI | 86:41 | + 54:52 | ||
28. | Gregorová Petra | SKI | 86:46 | + 54:57 | ||
29. | Newiaková Lucie | NEK7055 | Nejdek Orienteering | 112:02 | + 80:13 | |
Postránský Ondřej | MLA7501 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | ||
Dercová Adéla | SKI | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fruhauf Ladislav | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 68:21 | ||
2. | Řehořek Jaroš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 75:43 | + 7:22 | |
3. | Ondrová Kateřina | NER | 110:44 | + 42:23 | ||
4. | Jaroš Martin | NER | 114:07 | + 45:46 |