Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 12:40 | ||
2. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 14:03 | + 1:23 | |
3. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 14:44 | + 2:04 | |
4. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 16:17 | + 3:37 | |
5. | Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:20 | + 12:40 | |
6. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:18 | + 15:38 | |
7. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:00 | + 22:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 13:30 | ||
2. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 14:08 | + 0:38 | |
3. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 14:19 | + 0:49 | |
4. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:29 | + 0:59 | |
5. | Čadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 14:57 | + 1:27 | |
6. | Roučková Karolína | KRL0656 | Kometa Kralovice | 32:21 | + 18:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 14:41 | ||
2. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 15:58 | + 1:17 | |
3. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 21:14 | + 6:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 10:55 | ||
2. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 11:07 | + 0:12 | |
3. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 11:14 | + 0:19 | |
4. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 13:34 | + 2:39 | |
5. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 13:50 | + 2:55 | |
6. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 13:59 | + 3:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia Plzeň | 15:49 | ||
2. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 16:28 | + 0:39 | |
3. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 18:06 | + 2:17 | |
4. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 18:56 | + 3:07 | |
5. | Škrlová Kristýna | KRL9954 | Kometa Kralovice | 23:02 | + 7:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 14:54 | 0 | ||
2. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:39 | + 0:45 | 0 | |
3. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 17:46 | + 2:52 | 0 | |
4. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:54 | + 3:00 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 14:57 | ||
2. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 15:42 | + 0:45 | |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 16:28 | + 1:31 | |
4. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:21 | + 3:24 | |
5. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 22:27 | + 7:30 | |
6. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:55 | + 8:58 | |
7. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 26:22 | + 11:25 | |
8. | Dubská Radka | LPM8153 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:37 | + 11:40 | |
Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 13:32 | ||
2. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:44 | + 1:12 | |
3. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 15:45 | + 2:13 | |
4. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:59 | + 2:27 | |
5. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 17:33 | + 4:01 | |
6. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 32:49 | + 19:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 26A5650 | HSV Ried | 12:52 | ||
2. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 16:11 | + 3:19 | |
3. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 17:39 | + 4:47 | |
4. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 18:34 | + 5:42 | |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 20:42 | + 7:50 | |
6. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia Plzeň | 21:04 | + 8:12 | |
7. | Haider Anna | 26A | HSV Ried | 21:44 | + 8:52 | |
8. | Patáková Mária | KSH5751 | OB Kašperské Hory | 26:45 | + 13:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 11:51 | ||
2. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 12:03 | + 0:12 | |
3. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 12:56 | + 1:05 | |
4. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 13:58 | + 2:07 | |
5. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 14:51 | + 3:00 | |
6. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 15:31 | + 3:40 | |
7. | Blecha Adam | KRL0803 | Kometa Kralovice | 18:02 | + 6:11 | |
8. | Halík Libor | MAS0700 | KČT Aš | 23:18 | + 11:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 10:27 | ||
2. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 13:03 | + 2:36 | |
3. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 13:45 | + 3:18 | |
4. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:34 | + 8:07 | |
5. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:25 | + 11:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 10:09 | ||
2. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 10:25 | + 0:16 | |
3. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 10:31 | + 0:22 | |
4. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 10:42 | + 0:33 | |
5. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 13:40 | + 3:31 | |
6. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 13:59 | + 3:50 | |
7. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 15:02 | + 4:53 | |
Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lejbl Jakub | LBE0200 | TJ Lokomotiva Beroun | 16:23 | ||
2. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 16:29 | + 0:06 | |
3. | Haller Jiří | KRL0202 | Kometa Kralovice | 16:56 | + 0:33 | |
4. | Rákos Adam | MLA0202 | MLOK Mariánské Lázně | 18:27 | + 2:04 | |
Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 16:10 | 6655 | ||
2. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 16:43 | + 0:33 | 6439 | |
3. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 16:50 | + 0:40 | 6393 | |
4. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | SK Praga | 17:00 | + 0:50 | 6328 | |
5. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:25 | + 1:15 | 6165 | |
6. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 18:17 | + 2:07 | 5825 | |
7. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia Plzeň | 22:27 | + 6:17 | 4192 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 15:52 | ||
2. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 15:55 | + 0:03 | |
3. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 16:12 | + 0:20 | |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 16:36 | + 0:44 | |
5. | Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | 17:22 | + 1:30 | |
6. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:15 | + 2:23 | |
7. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 18:29 | + 2:37 | |
8. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:35 | + 2:43 | |
9. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 18:51 | + 2:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:45 | ||
2. | Řehořek Jaroš | SKV6301 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 16:21 | + 0:36 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 17:28 | + 1:43 | |
4. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 17:46 | + 2:01 | |
5. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 18:10 | + 2:25 | |
6. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia Plzeň | 19:08 | + 3:23 | |
7. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 19:39 | + 3:54 | |
8. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 19:52 | + 4:07 | |
9. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 20:45 | + 5:00 | |
10. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:10 | + 5:25 | |
11. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 21:16 | + 5:31 | |
12. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | TJ Lokomotiva Beroun | 22:38 | + 6:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A | HSV Ried | 11:32 | ||
2. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 12:43 | + 1:11 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 13:01 | + 1:29 | |
4. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia Plzeň | 16:09 | + 4:37 | |
5. | nechyba jiri | 61C5300 | Stara Hut | 18:26 | + 6:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 14:04 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 15:24 | + 1:20 | |
3. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 15:39 | + 1:35 | |
4. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 18:37 | + 4:33 | |
5. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 20:11 | + 6:07 | |
6. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:23 | + 7:19 | |
7. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 23:05 | + 9:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 20:00 | ||
2. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 20:38 | + 0:38 | |
3. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 21:09 | + 1:09 | |
4. | Pjenčák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 21:47 | + 1:47 | |
5. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:12 | + 2:12 | |
6. | Šebian Samuel | KRL0903 | Kometa Kralovice | 24:17 | + 4:17 | |
7. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 33:47 | + 13:47 | |
8. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:05 | + 21:05 | |
9. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:05 | + 27:05 | |
Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterková Adéla | KRL | Kometa Kralovice | 15:22 | ||
2. | Klier Šimon | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 21:39 | + 6:17 | |
3. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 21:49 | + 6:27 | |
4. | Vaníčková Eliška | 5WC1150 | SK Líšná | 29:35 | + 14:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebian Pavel | KRL | Kometa Kralovice | 13:50 | ||
2. | Stehlíková Kateřina | LPM7750 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:38 | + 2:48 | |
3. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | 18:26 | + 4:36 | |
4. | Lejblová Jaroslava | 1KZ7300 | Broumy Orienteering | 21:11 | + 7:21 | |
5. | Pjenčák Roman | KČT Aš | 22:21 | + 8:31 | ||
6. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 28:20 | + 14:30 | |
7. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 30:43 | + 16:53 | |
8. | Halíková Renata | KČT Aš | 31:01 | + 17:11 | ||
Naďa Koutová | Nejdek Orienteering | DISK |