Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 18:14 | ||
2. | Mošničková Lucie | DKP0854 | Oddíl OB Kotlářka | 19:05 | + 0:51 | |
3. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 20:35 | + 2:21 | |
4. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 20:48 | + 2:34 | |
5. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:57 | + 2:43 | |
6. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 21:29 | + 3:15 | |
7. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 21:40 | + 3:26 | |
8. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 21:56 | + 3:42 | |
9. | Nováková Pavlína | DKP0860 | Oddíl OB Kotlářka | 22:07 | + 3:53 | |
10. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 24:13 | + 5:59 | |
11. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 25:22 | + 7:08 | |
12. | Bublíková Klára | TAP0752 | KOB TRETRA Praha | 26:15 | + 8:01 | |
13. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 26:21 | + 8:07 | |
14. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 28:27 | + 10:13 | |
15. | Mácová Natálie | DOB0770 | KOB Dobruška | 28:33 | + 10:19 | |
16. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 31:49 | + 13:35 | |
17. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 32:36 | + 14:22 | |
18. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 36:18 | + 18:04 | |
19. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:23 | + 22:09 | |
20. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 46:50 | + 28:36 | |
Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 13:48 | ||
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | OK Kamenice | 14:19 | + 0:31 | |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 15:04 | + 1:16 | |
4. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 16:25 | + 2:37 | |
5. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 16:41 | + 2:53 | |
6. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 18:05 | + 4:17 | |
7. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 18:07 | + 4:19 | |
8. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 18:08 | + 4:20 | |
9. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 18:11 | + 4:23 | |
10. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 19:29 | + 5:41 | |
11. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | OK Kamenice | 21:06 | + 7:18 | |
12. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 21:13 | + 7:25 | |
13. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 21:46 | + 7:58 | |
14. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | KOB Dobruška | 21:49 | + 8:01 | |
15. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 21:56 | + 8:08 | |
16. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 22:03 | + 8:15 | |
17. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 22:04 | + 8:16 | |
18. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 22:18 | + 8:30 | |
19. | Rážová Dorota | PGP0653 | SK Praga | 22:54 | + 9:06 | |
20. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 23:00 | + 9:12 | |
21. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 23:35 | + 9:47 | |
22. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 23:40 | + 9:52 | |
23. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 25:13 | + 11:25 | |
24. | Růžičková Ema | RIC0653 | OB Říčany | 25:30 | + 11:42 | |
25. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 26:12 | + 12:24 | |
26. | Chobotová Klára | ROZ0550 | OK Roztoky | 26:47 | + 12:59 | |
27. | Gerlachová Eliška | ROZ0551 | OK Roztoky | 29:58 | + 16:10 | |
28. | Vosátková Eliška | RIC0553 | OB Říčany | 32:28 | + 18:40 | |
29. | Siebertová Magdalena | DKP0650 | Oddíl OB Kotlářka | 33:27 | + 19:39 | |
30. | Bernová Viktorie | ROZ0553 | OK Roztoky | 38:15 | + 24:27 | |
31. | Michalská Sára | RIC0656 | OB Říčany | 43:19 | + 29:31 | |
32. | Kuncová Adéla | ROZ0653 | OK Roztoky | 55:16 | + 41:28 | |
33. | Gerlachová Vendula | ROZ0652 | OK Roztoky | 57:16 | + 43:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 11:08 | ||
2. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 12:01 | + 0:53 | |
3. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 12:28 | + 1:20 | |
4. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 13:54 | + 2:46 | |
5. | Čechmánková Anna | PGP0452 | SK Praga | 14:06 | + 2:58 | |
6. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 14:10 | + 3:02 | |
7. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 15:11 | + 4:03 | |
8. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 15:28 | + 4:20 | |
8. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 15:28 | + 4:20 | |
10. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:07 | + 5:59 | |
11. | Vláčilová Barbora | RIC0457 | OB Říčany | 18:31 | + 7:23 | |
12. | Solarová Tereza | VSP0452 | USK Praha | 19:22 | + 8:14 | |
13. | Králová Eliška | 21:22 | + 10:14 | |||
14. | Řeháková Ludmila | DVP0451 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 24:03 | + 12:55 | |
15. | Krausová Kristýna | NER03 | 25:14 | + 14:06 | ||
16. | Turinská Magdaléna | NER02 | 27:24 | + 16:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:39 | ||
2. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 15:21 | + 0:42 | |
3. | Rudolf Maytáš | DKP0702 | Oddíl OB Kotlářka | 16:51 | + 2:12 | |
4. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 17:16 | + 2:37 | |
5. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB TRETRA Praha | 17:26 | + 2:47 | |
6. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 18:18 | + 3:39 | |
7. | Ransdorf Vít | DKP0710 | Oddíl OB Kotlářka | 18:52 | + 4:13 | |
8. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 18:59 | + 4:20 | |
9. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 20:15 | + 5:36 | |
10. | Verner Václav | TAP0702 | KOB TRETRA Praha | 20:44 | + 6:05 | |
11. | Bažata Alberto | KAM0702 | OK Kamenice | 20:48 | + 6:09 | |
12. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 21:00 | + 6:21 | |
13. | Štěňha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 21:05 | + 6:26 | |
14. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 21:32 | + 6:53 | |
15. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB TRETRA Praha | 21:33 | + 6:54 | |
16. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 21:59 | + 7:20 | |
17. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 22:00 | + 7:21 | |
18. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 22:19 | + 7:40 | |
19. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 22:21 | + 7:42 | |
20. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 23:00 | + 8:21 | |
21. | Bittner Václav | 3XC0600 | Neregistrovaní - BIT | 23:02 | + 8:23 | |
22. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:38 | + 8:59 | |
23. | Kostlán Kryštof | FSP0704 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:10 | + 9:31 | |
24. | Kouřil Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:20 | + 9:41 | |
25. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 24:22 | + 9:43 | |
26. | Kořenský Mikuláš | LME0849 | SK Los Mělník | 24:39 | + 10:00 | |
27. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 26:02 | + 11:23 | |
28. | Friedel Matěj | LBE0702 | TJ Lokomotiva Beroun | 26:23 | + 11:44 | |
29. | Lazar Tomáš | RIC0704 | OB Říčany | 26:37 | + 11:58 | |
30. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 28:06 | + 13:27 | |
31. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 28:29 | + 13:50 | |
32. | Gärtner Václav | LBE0701 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:29 | + 14:50 | |
33. | Skála Šimon | LBE0700 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:58 | + 17:19 | |
34. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 32:03 | + 17:24 | |
35. | Chobot Karel | ROZ0801 | OK Roztoky | 39:48 | + 25:09 | |
36. | Kubečka Matyáš | 6MX0701 | MDDM Čelákovice | 56:38 | + 41:59 | |
37. | Havlica Franta | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 81:22 | + 66:43 | |
Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | DISK | |||
Krumlovský Vojtěch | RIC0703 | OB Říčany | DISK | |||
Bertien Jiří | DKP0901 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 11:17 | ||
2. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 13:10 | + 1:53 | |
3. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB TRETRA Praha | 14:14 | + 2:57 | |
4. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 14:18 | + 3:01 | |
5. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 15:01 | + 3:44 | |
6. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 15:27 | + 4:10 | |
7. | Čechmánek Václav | PGP0607 | SK Praga | 15:35 | + 4:18 | |
8. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 16:11 | + 4:54 | |
9. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 16:54 | + 5:37 | |
10. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 17:10 | + 5:53 | |
11. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 17:15 | + 5:58 | |
12. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 17:18 | + 6:01 | |
13. | Krumlovský Tomáš | RIC0507 | OB Říčany | 17:38 | + 6:21 | |
14. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 18:00 | + 6:43 | |
15. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 18:26 | + 7:09 | |
16. | Göth Mikuláš | PGP0602 | SK Praga | 18:27 | + 7:10 | |
17. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 18:49 | + 7:32 | |
18. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 19:38 | + 8:21 | |
19. | Ryšavý Jovan | DKP0506 | Oddíl OB Kotlářka | 19:54 | + 8:37 | |
20. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 20:14 | + 8:57 | |
21. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 21:08 | + 9:51 | |
22. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 21:17 | + 10:00 | |
23. | Chessell Thomas | ROZ0503 | OK Roztoky | 21:48 | + 10:31 | |
24. | Semecký Vít | TAP0601 | KOB TRETRA Praha | 22:16 | + 10:59 | |
25. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB TRETRA Praha | 23:32 | + 12:15 | |
26. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:59 | + 12:42 | |
27. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:30 | + 13:13 | |
28. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:57 | + 13:40 | |
29. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 25:59 | + 14:42 | |
30. | Pop Jonáš | TAP0600 | KOB TRETRA Praha | 27:49 | + 16:32 | |
31. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 28:18 | + 17:01 | |
32. | Tofel Šimon | TAP0605 | KOB TRETRA Praha | 29:18 | + 18:01 | |
33. | John Matouš | DKP0606 | Oddíl OB Kotlářka | 30:26 | + 19:09 | |
34. | Trávníček Adam | ROZ0504 | OK Roztoky | 31:09 | + 19:52 | |
35. | Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:03 | + 20:46 | |
36. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | TJ Hostivice | 40:49 | + 29:32 | |
37. | Lorenc Tadeáš | 75:51 | + 64:34 | |||
Izdný Vít | DKP0601 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:15 | ||
2. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:22 | + 2:07 | |
3. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 26:59 | + 2:44 | |
4. | Škácha Vít | KAM0309 | OK Kamenice | 28:10 | + 3:55 | |
5. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 28:50 | + 4:35 | |
6. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 29:25 | + 5:10 | |
7. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 29:29 | + 5:14 | |
8. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 30:32 | + 6:17 | |
9. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 33:15 | + 9:00 | |
10. | Nykodem Tomáš | RIC0306 | OB Říčany | 34:46 | + 10:31 | |
11. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB TRETRA Praha | 36:23 | + 12:08 | |
12. | Zdražil Lukáš | RIC0302 | OB Říčany | 36:51 | + 12:36 | |
13. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 40:35 | + 16:20 | |
14. | Pícl Daniel | DVP0401 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 42:59 | + 18:44 | |
15. | Ráž Miloslav | PGP0406 | SK Praga | 43:57 | + 19:42 | |
16. | Čihák Petr | KPY0402 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:05 | + 20:50 | |
17. | Nepeřil Jiří | DKP0409 | Oddíl OB Kotlářka | 45:37 | + 21:22 | |
18. | Hošek Štěpán | DKP0307 | Oddíl OB Kotlářka | 49:40 | + 25:25 | |
19. | Duchoslav Radek | LME0402 | SK Los Mělník | 51:41 | + 27:26 | |
20. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:26 | + 31:11 | |
21. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 62:54 | + 38:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 16:35 | ||
2. | Babicka Roza | 21:02 | + 4:27 | |||
3. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB TRETRA Praha | 21:43 | + 5:08 | |
4. | Šňupárek Jan a Bara | 23:19 | + 6:44 | |||
5. | Babicka Johanka | 23:45 | + 7:10 | |||
6. | Daněk Jan | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 25:06 | + 8:31 | |
7. | Kleňha Richard | DKP0809 | Oddíl OB Kotlářka | 26:53 | + 10:18 | |
8. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB TRETRA Praha | 27:14 | + 10:39 | |
9. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 27:19 | + 10:44 | |
10. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 27:40 | + 11:05 | |
11. | Skřipský Tomáš | LME0800 | SK Los Mělník | 27:55 | + 11:20 | |
12. | Dvořák Patrik | DKP0905 | Oddíl OB Kotlářka | 28:11 | + 11:36 | |
13. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB TRETRA Praha | 28:33 | + 11:58 | |
14. | Handala Mathias | DKP0810 | Oddíl OB Kotlářka | 28:56 | + 12:21 | |
15. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | 29:11 | + 12:36 | |
16. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 29:30 | + 12:55 | |
17. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 29:53 | + 13:18 | |
18. | Bublík František | TAP0803 | KOB TRETRA Praha | 30:02 | + 13:27 | |
19. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 30:09 | + 13:34 | |
20. | Přibíková Tereza | 30:43 | + 14:08 | |||
21. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 31:45 | + 15:10 | |
22. | Králová Ema | 32:13 | + 15:38 | |||
23. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 32:31 | + 15:56 | |
24. | Frýdecký Tomáš | BZP1000 | Báječné ženy v orientačním běhu | 32:47 | + 16:12 | |
25. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 32:55 | + 16:20 | |
26. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 33:16 | + 16:41 | |
27. | Ševčík Kristián | KAM0803 | OK Kamenice | 33:20 | + 16:45 | |
28. | Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | 33:25 | + 16:50 | |
29. | Vondráčková Alžběta | 34:04 | + 17:29 | |||
30. | Strnadová Josefína | 6MX0850 | MDDM Čelákovice | 34:06 | + 17:31 | |
31. | Strnadová Františka | 6MX0851 | MDDM Čelákovice | 34:53 | + 18:18 | |
32. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 35:12 | + 18:37 | |
33. | Kubečka Jonáš | 6MX1000 | MDDM Čelákovice | 36:20 | + 19:45 | |
34. | Liberdová Magdaléna | KSH0851 | OB Kašperské Hory | 36:27 | + 19:52 | |
35. | Lampová Julie | DKP0952 | Oddíl OB Kotlářka | 39:06 | + 22:31 | |
36. | Juřina Jakub | FYD0801 | Jizerský klub OB Frýdlant | 39:41 | + 23:06 | |
37. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 39:49 | + 23:14 | |
38. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 44:56 | + 28:21 | |
39. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 47:31 | + 30:56 | |
40. | Michalská Kristýna | RIC0852 | OB Říčany | 48:11 | + 31:36 | |
41. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 52:29 | + 35:54 | |
42. | Kváčová Anna | DKP1051 | Oddíl OB Kotlářka | 59:32 | + 42:57 | |
43. | Vrána Jan | DKP0902 | Oddíl OB Kotlářka | 62:14 | + 45:39 | |
44. | Franěk Adam | DKP0906 | Oddíl OB Kotlářka | 63:21 | + 46:46 | |
Kohoutková Kateřina | DKP0756 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Petrková Kateřina | DISK | |||||
Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | DISK | |||
Darmovzal Šimon | PGP1001 | SK Praga | DISK | |||
Kolenec Jan | HCE0800 | TJ Hostivice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Barbora | DOB1050 | KOB Dobruška | 18:01 | ||
2. | Šiková Adéla | 18:56 | + 0:55 | |||
3. | Vošlajerová Marie | LME1050 | SK Los Mělník | 19:55 | + 1:54 | |
4. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | Sportcentrum Jičín | 20:23 | + 2:22 | |
4. | Berchová Anežka | 20:23 | + 2:22 | |||
6. | Bouda Jan | TAP1000 | KOB TRETRA Praha | 20:53 | + 2:52 | |
7. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 21:26 | + 3:25 | |
8. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 22:28 | + 4:27 | |
9. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 23:22 | + 5:21 | |
10. | Sedlák Václav | 23:37 | + 5:36 | |||
11. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 23:39 | + 5:38 | |
12. | Kazda Matěj | SJC1515 | Sportcentrum Jičín | 23:47 | + 5:46 | |
13. | Soukupová Bára | 38C1250 | PORG Orienteering | 25:28 | + 7:27 | |
14. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB TRETRA Praha | 25:35 | + 7:34 | |
15. | Majer David | 25:48 | + 7:47 | |||
16. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 26:23 | + 8:22 | |
16. | Ledinská Lucie | 26:23 | + 8:22 | |||
18. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 26:41 | + 8:40 | |
19. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 28:10 | + 10:09 | |
20. | Feix Vít | 28:12 | + 10:11 | |||
21. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 28:14 | + 10:13 | |
22. | Krejča Jonáš | 28:27 | + 10:26 | |||
23. | Altman Michal | 29:38 | + 11:37 | |||
24. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 29:57 | + 11:56 | |
25. | Švejda Filip | 30:04 | + 12:03 | |||
26. | Kabátová Anna | 30:06 | + 12:05 | |||
27. | Šavelová Anna | 81C0852 | Cirkus Čakovice | 30:22 | + 12:21 | |
28. | Trotina Mikuláš | 31:04 | + 13:03 | |||
29. | Soukupová Eliška | 38C1050 | PORG Orienteering | 31:15 | + 13:14 | |
30. | Duchoslavová Lucie | LME1062 | SK Los Mělník | 31:48 | + 13:47 | |
31. | Darmovzal Marek | 59Z1300 | Uhříněves | 32:47 | + 14:46 | |
31. | Svoboda Filip | 5FX0700 | MMOB Praha | 32:47 | + 14:46 | |
33. | Altmanová Zuzana | 33:18 | + 15:17 | |||
34. | Petkov David | 35:44 | + 17:43 | |||
35. | Šimková Šárka | LME1150 | SK Los Mělník | 36:17 | + 18:16 | |
36. | Lazar David | RIC1001 | OB Říčany | 37:17 | + 19:16 | |
37. | Prilová Pavla | 37:33 | + 19:32 | |||
38. | Všetečková Dora | 37:48 | + 19:47 | |||
39. | Čermáková Emílie | 39:21 | + 21:20 | |||
40. | Khelová Bára | SCP1350 | OK Sparta Praha | 39:48 | + 21:47 | |
41. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 39:50 | + 21:49 | |
42. | Beranová Jana | 1SC6950 | Wall Street Systems | 40:08 | + 22:07 | |
43. | Vaněčková Věra | 40:44 | + 22:43 | |||
44. | Vaněček Michal | 40:48 | + 22:47 | |||
45. | Bauzková Eva | 40:52 | + 22:51 | |||
46. | Vaněček Štěpán | 41:13 | + 23:12 | |||
47. | Fůsková Barbora | 41:24 | + 23:23 | |||
48. | Nezveda David | 44:17 | + 26:16 | |||
49. | Šik Jakub | 45:59 | + 27:58 | |||
50. | Kopecký Hynek | VSP1300 | USK Praha | 46:32 | + 28:31 | |
51. | Baxa Daniel | LBE1449 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:03 | + 34:02 | |
52. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 52:18 | + 34:17 | |
53. | Huková Justýna | 53:27 | + 35:26 | |||
54. | Štáfková Zuzana | PGP8056 | SK Praga | 68:07 | + 50:06 | |
55. | Novák Jakub | 81C0801 | Cirkus Čakovice | 69:10 | + 51:09 | |
56. | Přibík Martin | PGP7406 | SK Praga | 74:45 | + 56:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
MS | Čechmánek Vladimír | OKP5802 | SK OK 24 Praha | 22:57 | + 22:57 | |
MS | Kuttelwascherová Jitka | HCE7251 | TJ Hostivice | 55:25 | + 55:25 | |
Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 25:46 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 26:33 | + 0:47 | |
3. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 27:39 | + 1:53 | |
4. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 28:32 | + 2:46 | |
5. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:47 | + 3:01 | |
6. | Seifertová Magda | DKP9155 | Oddíl OB Kotlářka | 28:49 | + 3:03 | |
7. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 30:01 | + 4:15 | |
8. | Kohoutek Bohumil | 4XX7100 | LOST | 30:22 | + 4:36 | |
9. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 30:28 | + 4:42 | |
10. | Christer Carlsson | 31:41 | + 5:55 | |||
11. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 31:42 | + 5:56 | |
12. | Kudrnátová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 31:49 | + 6:03 | |
13. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 31:50 | + 6:04 | |
14. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 31:55 | + 6:09 | |
15. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 32:02 | + 6:16 | |
16. | Pes Rudolf | 9VC7700 | OK SUDOP | 32:19 | + 6:33 | |
17. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 32:20 | + 6:34 | |
18. | Snížek | 33:00 | + 7:14 | |||
19. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 33:08 | + 7:22 | |
20. | Jirásková Pavla | 33:59 | + 8:13 | |||
21. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 34:48 | + 9:02 | |
22. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 35:11 | + 9:25 | |
23. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 35:21 | + 9:35 | |
24. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 35:25 | + 9:39 | |
25. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 35:31 | + 9:45 | |
26. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 35:51 | + 10:05 | |
27. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 35:55 | + 10:09 | |
28. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 36:03 | + 10:17 | |
29. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 36:05 | + 10:19 | |
30. | Nováková Jana | 81C7450 | Cirkus Čakovice | 36:38 | + 10:52 | |
31. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 36:44 | + 10:58 | |
32. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 36:52 | + 11:06 | |
33. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 36:56 | + 11:10 | |
34. | Rohlíček Jan | RIC7101 | OB Říčany | 37:11 | + 11:25 | |
35. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 37:15 | + 11:29 | |
36. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 37:23 | + 11:37 | |
37. | Melišík Michael | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 37:36 | + 11:50 | |
37. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 37:36 | + 11:50 | |
39. | De Heij Margita | RIC7350 | OB Říčany | 37:40 | + 11:54 | |
40. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 37:47 | + 12:01 | |
41. | Sádovská Petra | 55X8750 | CEDA | 38:08 | + 12:22 | |
42. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 38:21 | + 12:35 | |
42. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB TRETRA Praha | 38:21 | + 12:35 | |
44. | Štěpová Dana | 28C7400 | Neregistrovaní Štěpovi | 38:53 | + 13:07 | |
45. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 38:55 | + 13:09 | |
46. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 39:02 | + 13:16 | |
47. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 39:18 | + 13:32 | |
48. | Kábrt Filip | 987900 | 39:24 | + 13:38 | ||
49. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB TRETRA Praha | 39:59 | + 14:13 | |
50. | Čevelová Ivana | RIC7853 | OB Říčany | 40:38 | + 14:52 | |
51. | Horáková Jana | 9BC8000 | NNN | 40:47 | + 15:01 | |
52. | Krumlovská Barbora | RIC8050 | OB Říčany | 41:19 | + 15:33 | |
53. | Tichá Dagmar | DKP7250 | Oddíl OB Kotlářka | 41:33 | + 15:47 | |
54. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 41:41 | + 15:55 | |
55. | Frnková Dana | 41:57 | + 16:11 | |||
56. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 42:01 | + 16:15 | |
57. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 42:15 | + 16:29 | |
58. | Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | 42:31 | + 16:45 | |
59. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 42:57 | + 17:11 | |
60. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 44:28 | + 18:42 | |
61. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 45:11 | + 19:25 | |
62. | Hrabánková Ilona | 45:30 | + 19:44 | |||
63. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 45:47 | + 20:01 | |
63. | Závěrková | 7KC6450 | GC | 45:47 | + 20:01 | |
65. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 46:44 | + 20:58 | |
66. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 46:50 | + 21:04 | |
67. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 46:56 | + 21:10 | |
68. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:05 | + 21:19 | |
69. | Dubský Miloš | SCP5100 | OK Sparta Praha | 47:23 | + 21:37 | |
70. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 47:37 | + 21:51 | |
71. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 47:38 | + 21:52 | |
72. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 47:51 | + 22:05 | |
73. | Pethö Alex | RIC0100 | OB Říčany | 48:09 | + 22:23 | |
74. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 48:27 | + 22:41 | |
75. | Daňková Daniela | DKP7353 | Oddíl OB Kotlářka | 48:42 | + 22:56 | |
76. | Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 49:20 | + 23:34 | |
77. | Siebert Ondřej | DKP0211 | Oddíl OB Kotlářka | 50:49 | + 25:03 | |
78. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:29 | + 25:43 | |
79. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 52:50 | + 27:04 | |
80. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 53:08 | + 27:22 | |
81. | Hurta Vladimír | 1GZ6300 | NEREG VLaK | 53:33 | + 27:47 | |
82. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 53:44 | + 27:58 | |
83. | Slámová Ester | 7KC8350 | GC | 54:27 | + 28:41 | |
84. | Grimmerová Mariana | RIC8051 | OB Říčany | 55:09 | + 29:23 | |
85. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | Neregistrovaní | 57:23 | + 31:37 | |
86. | Mašková Zuzana | MKP7050 | SK GORDIC Praha Kačerov | 59:32 | + 33:46 | |
87. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 60:00 | + 34:14 | |
88. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB TRETRA Praha | 60:31 | + 34:45 | |
89. | Kápičková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:45 | + 37:59 | |
90. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:13 | + 42:27 | |
91. | Nedomová Karolína | 77:48 | + 52:02 | |||
92. | Kosíková Helena | VSP6550 | USK Praha | 81:04 | + 55:18 | |
93. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 86:01 | + 60:15 | |
94. | Šerák Zdeněk | MKP4200 | SK GORDIC Praha Kačerov | 105:38 | + 79:52 | |
Šimková Markéta | KAM7153 | OK Kamenice | DISK | |||
Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | DISK | |||
Bažata Miroslava | KAM7650 | OK Kamenice | DISK | |||
Turinská Ivana | TAP6850 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 27:04 | ||
2. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:05 | + 0:01 | |
3. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:28 | + 0:24 | |
4. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 28:06 | + 1:02 | |
5. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 28:34 | + 1:30 | |
6. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 28:35 | + 1:31 | |
7. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:58 | + 1:54 | |
8. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 28:59 | + 1:55 | |
9. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 29:00 | + 1:56 | |
10. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 29:12 | + 2:08 | |
11. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB TRETRA Praha | 29:16 | + 2:12 | |
12. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 29:19 | + 2:15 | |
13. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 29:24 | + 2:20 | |
14. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 29:36 | + 2:32 | |
15. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 29:38 | + 2:34 | |
16. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 29:40 | + 2:36 | |
17. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 29:50 | + 2:46 | |
18. | Šindelka Antonín | RBK7215 | SK Radioklub Blansko | 29:52 | + 2:48 | |
19. | Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | 30:00 | + 2:56 | |
20. | Klemsa Jakub | EKP9001 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:05 | + 3:01 | |
21. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 30:15 | + 3:11 | |
22. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 30:39 | + 3:35 | |
23. | Bauer Tomáš | DKP8307 | Oddíl OB Kotlářka | 30:43 | + 3:39 | |
24. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 30:57 | + 3:53 | |
25. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:00 | + 3:56 | |
26. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 31:03 | + 3:59 | |
27. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:22 | + 4:18 | |
28. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 31:30 | + 4:26 | |
29. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:39 | + 4:35 | |
30. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 31:50 | + 4:46 | |
31. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 31:53 | + 4:49 | |
32. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 31:56 | + 4:52 | |
33. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 32:08 | + 5:04 | |
34. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 32:46 | + 5:42 | |
34. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:46 | + 5:42 | |
36. | Frohlich Martin | 32:51 | + 5:47 | |||
37. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 32:52 | + 5:48 | |
38. | Konár Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 33:16 | + 6:12 | |
39. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 33:23 | + 6:19 | |
39. | Benda Lukáš | EKP7705 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:23 | + 6:19 | |
41. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:58 | + 6:54 | |
42. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 34:04 | + 7:00 | |
43. | Holub Michal | 34:25 | + 7:21 | |||
44. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 34:29 | + 7:25 | |
45. | Vanek Tomas | 34:46 | + 7:42 | |||
46. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:52 | + 7:48 | |
47. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 35:07 | + 8:03 | |
48. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 35:09 | + 8:05 | |
49. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 35:21 | + 8:17 | |
50. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 35:33 | + 8:29 | |
51. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:34 | + 8:30 | |
52. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 35:42 | + 8:38 | |
53. | Křemen Štěpán | KAM9804 | OK Kamenice | 35:58 | + 8:54 | |
54. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:38 | + 9:34 | |
55. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 36:46 | + 9:42 | |
56. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 36:53 | + 9:49 | |
57. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 36:55 | + 9:51 | |
58. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 36:58 | + 9:54 | |
59. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 37:00 | + 9:56 | |
60. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:09 | + 10:05 | |
61. | Vrátný Ondřej | 94Z8500 | Alc Praha | 37:10 | + 10:06 | |
62. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 37:27 | + 10:23 | |
62. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 37:27 | + 10:23 | |
64. | Jakovec Petr | 37:34 | + 10:30 | |||
65. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | OK Kamenice | 37:43 | + 10:39 | |
66. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | OOB SK Chrast | 38:01 | + 10:57 | |
67. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 38:03 | + 10:59 | |
68. | Gemperle František | 1SC7100 | Wall Street Systems | 38:19 | + 11:15 | |
69. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:25 | + 11:21 | |
70. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 38:35 | + 11:31 | |
71. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 38:46 | + 11:42 | |
72. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 38:47 | + 11:43 | |
73. | Sedlecký Libor | 38:51 | + 11:47 | |||
74. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 38:54 | + 11:50 | |
75. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 39:12 | + 12:08 | |
76. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:17 | + 12:13 | |
77. | Lampa David | DKP7702 | Oddíl OB Kotlářka | 39:21 | + 12:17 | |
77. | Čermák Štěpán | 39:21 | + 12:17 | |||
79. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 39:22 | + 12:18 | |
80. | Cvrček Antonín | TAP9000 | KOB TRETRA Praha | 39:24 | + 12:20 | |
81. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 39:25 | + 12:21 | |
82. | Buňata Tomáš | 64C8201 | Ekonom Praha Outdoor | 39:36 | + 12:32 | |
83. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 39:46 | + 12:42 | |
84. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 39:49 | + 12:45 | |
85. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 39:51 | + 12:47 | |
86. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:15 | + 13:11 | |
86. | Solar Jan | VSP7303 | USK Praha | 40:15 | + 13:11 | |
88. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 40:17 | + 13:13 | |
89. | Sedlecký Robert | 40:33 | + 13:29 | |||
90. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 40:35 | + 13:31 | |
91. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 40:44 | + 13:40 | |
92. | Víteček Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 40:45 | + 13:41 | |
93. | Rejnek Tomáš | RIC7800 | OB Říčany | 41:26 | + 14:22 | |
94. | Bulva Radek | 8XC8401 | NER- Neregistrovani | 41:28 | + 14:24 | |
95. | Kučerák Josef | 41:45 | + 14:41 | |||
96. | Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | 41:47 | + 14:43 | |
97. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:49 | + 14:45 | |
98. | Slovák Tomáš | 2NC6900 | Traged Team | 41:53 | + 14:49 | |
99. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 42:14 | + 15:10 | |
100. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 42:28 | + 15:24 | |
101. | Mateková Eva | 42:43 | + 15:39 | |||
102. | Wallisch Jan | 42:46 | + 15:42 | |||
103. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:58 | + 15:54 | |
104. | Hrabánková Klára | 43:03 | + 15:59 | |||
105. | Smolková Barbora | 43:12 | + 16:08 | |||
106. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:14 | + 16:10 | |
107. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:19 | + 16:15 | |
108. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 43:21 | + 16:17 | |
109. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 43:24 | + 16:20 | |
110. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:37 | + 16:33 | |
111. | Kos Tomáš | 37C7902 | Bez registrace | 43:39 | + 16:35 | |
112. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | OK Roztoky | 43:40 | + 16:36 | |
113. | Villaris Vojtech | 8LC8500 | eNca.cz | 43:51 | + 16:47 | |
114. | Halamová Barbora | TAP0150 | KOB TRETRA Praha | 44:27 | + 17:23 | |
115. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 44:33 | + 17:29 | |
116. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 44:38 | + 17:34 | |
117. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 44:42 | + 17:38 | |
118. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:44 | + 17:40 | |
119. | Ksandrová Marie | EKP9262 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:58 | + 17:54 | |
120. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 45:06 | + 18:02 | |
121. | Hric Jan | MFP6300 | VŠSK MFF UK Praha | 45:08 | + 18:04 | |
122. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:12 | + 18:08 | |
123. | Bažant Ivo | 8LC7700 | eNca.cz | 45:28 | + 18:24 | |
124. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 45:41 | + 18:37 | |
125. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 45:44 | + 18:40 | |
126. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 45:52 | + 18:48 | |
127. | Voborilova Marketa | 46:04 | + 19:00 | |||
128. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:18 | + 19:14 | |
129. | Akrmanová Jitka | 46:21 | + 19:17 | |||
130. | Krompolc Roman | 8LC7000 | eNca.cz | 46:28 | + 19:24 | |
131. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 46:31 | + 19:27 | |
132. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 46:35 | + 19:31 | |
133. | Rejnek Lukáš | RIC0203 | OB Říčany | 46:41 | + 19:37 | |
134. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:45 | + 19:41 | |
135. | Valerián Martin | 8LC8400 | eNca.cz | 46:50 | + 19:46 | |
136. | Popová Jana | TAP0252 | KOB TRETRA Praha | 46:54 | + 19:50 | |
137. | Soukupová Leona | ASP 6552 | 47:03 | + 19:59 | ||
138. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 47:15 | + 20:11 | |
139. | Mrzena Jan | 8LC8100 | eNca.cz | 47:32 | + 20:28 | |
140. | Sláma Jiří | 8LC8301 | eNca.cz | 47:33 | + 20:29 | |
141. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 47:53 | + 20:49 | |
142. | Petržela Michal | 47:55 | + 20:51 | |||
143. | Sieger Tomáš | TAP7501 | KOB TRETRA Praha | 47:56 | + 20:52 | |
144. | Vaněček Vojtěch | 48:19 | + 21:15 | |||
145. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:46 | + 21:42 | |
146. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:49 | + 21:45 | |
147. | Kušková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 49:18 | + 22:14 | |
148. | Nebeský Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | 49:33 | + 22:29 | |
149. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | SK GORDIC Praha Kačerov | 49:35 | + 22:31 | |
150. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 49:55 | + 22:51 | |
150. | Kašpárek Jan | 49:55 | + 22:51 | |||
152. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 49:56 | + 22:52 | |
153. | Sobotka Vojtěch | PGP0203 | SK Praga | 50:19 | + 23:15 | |
154. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 51:08 | + 24:04 | |
155. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 51:12 | + 24:08 | |
156. | Volencová Kamila | 64C8950 | Ekonom Praha Outdoor | 51:15 | + 24:11 | |
157. | Vaníček Tomáš | LBE6600 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:18 | + 24:14 | |
158. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 51:29 | + 24:25 | |
159. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:35 | + 24:31 | |
160. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 51:41 | + 24:37 | |
161. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | 51:43 | + 24:39 | |
162. | Izdná Petra | 51:58 | + 24:54 | |||
163. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 52:14 | + 25:10 | |
164. | Drodíková Dita | 52:22 | + 25:18 | |||
165. | Kvapil Lukáš | DKP0108 | Oddíl OB Kotlářka | 52:25 | + 25:21 | |
166. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 52:33 | + 25:29 | |
167. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 53:09 | + 26:05 | |
168. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 53:32 | + 26:28 | |
169. | Chodil Karel | 53:36 | + 26:32 | |||
170. | Škácha Michal | KAM7102 | OK Kamenice | 54:16 | + 27:12 | |
171. | Siegerová Lucie | TAP7552 | KOB TRETRA Praha | 55:08 | + 28:04 | |
172. | Vyskočilová Karolína | 96Z8900 | Neregistrovaný - Vyskočilová | 58:05 | + 31:01 | |
173. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | OK Kamenice | 58:36 | + 31:32 | |
174. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 59:01 | + 31:57 | |
175. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 59:57 | + 32:53 | |
176. | Chmelinová Andrea | 8XC8052 | NER- Neregistrovani | 60:04 | + 33:00 | |
177. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 60:13 | + 33:09 | |
178. | Janíková Kateřina | SOB0050 | SOBSA | 61:06 | + 34:02 | |
179. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 63:16 | + 36:12 | |
180. | Šlapáková Míša | 7KC8650 | GC | 64:28 | + 37:24 | |
181. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 65:05 | + 38:01 | |
182. | Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | 65:26 | + 38:22 | |
183. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 66:31 | + 39:27 | |
184. | Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov | 72:18 | + 45:14 | |
185. | Blažková Kristina | 75:55 | + 48:51 | |||
186. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 81:22 | + 54:18 | |
Romain FIGUIERE | 91F9500 | Givry SO | DISK | |||
Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | DISK | |||
Znamenáčková Helena | TAP8153 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Glas Petr | 48A5100 | petrglas | DISK | |||
Plíva Petr | 6YC7900 | Neregistrovaní | DISK | |||
Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | DISK | |||
Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Preissler Adam | HAV8608 | OB Havířov | DISK |