Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
21.01.2018
Místo konání:
Bärnau, Silberhütte
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D21B     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     Open    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice zapůjčit 180 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 150 Kč
SJI0654 Hofhanzlová Štěpánka OK Jihlava C 2801042 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 225 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B zapůjčit 180 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 150 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 150 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 7209779 150 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 150 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 150 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 1418087 150 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 150 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 150 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 347887 150 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B zapůjčit 180 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B zapůjčit 180 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2102587 150 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 150 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 150 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 150 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 7207881 150 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 150 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2078460 150 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha C zapůjčit 255 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 225 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 220 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka C 443091 220 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 220 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava C zapůjčit 250 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 220 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 220 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 220 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 220 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 7206554 220 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 220 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 8656522 220 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 220 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A zapůjčit 250 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 220 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 220 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 220 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656541 220 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 220 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering 2035733 220 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 220 Kč
VPM0253 Novotná Annie KOS Slavia Plzeň 2060390 330 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 330 Kč
(8)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9951 24244 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno E zapůjčit 310 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 280 Kč
CHA0050 31352 Pavlíková Markéta OK Chrastava C 7208096 280 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga 331147 280 Kč
OSN0055 27040 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 280 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 420 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 420 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 420 Kč
(9)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 20966 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E zapůjčit 310 Kč
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E zapůjčit 310 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 280 Kč
SHK9355 5412 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 9005227 280 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 280 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 280 Kč
PVP9250 21592 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha E 8565 280 Kč
SKV9752 19395 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 280 Kč
SJI7850 970 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 280 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 220 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 0000981842 220 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga 232050 220 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Zdravotník Praha E 9782 220 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň 8416122 220 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 220 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 220 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 220 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 220 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C zapůjčit 250 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava A zapůjčit 250 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 9054 220 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 220 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 502089 220 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 220 Kč
41P6800 Bugaj Teresa (POL) WKS Wawel Kraków 220 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 220 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 220 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 220 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 330 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 220 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C zapůjčit 250 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 250 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 220 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 220 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 150 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 150 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 2801030 150 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 150 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 150 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2092428 150 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 150 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering 2096262 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 225 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Zdravotník Praha C 52275 225 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 150 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně C zapůjčit 180 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně A zapůjčit 180 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 7209795 150 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A zapůjčit 180 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067397 150 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 150 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2082911 150 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 150 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 150 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 225 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 220 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 220 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 220 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B zapůjčit 250 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 220 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 220 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 2126352 220 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 220 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 9101677 220 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 220 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 7260011 220 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 9102562 220 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 220 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092391 220 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 220 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8655228 220 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 220 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2088183 220 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 8656537 220 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 220 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 220 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 220 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 220 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 220 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 220 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering 2096220 220 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 9889 220 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 8644556 220 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 8627108 330 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 330 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 330 Kč
(11)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA9802 20937 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E zapůjčit 310 Kč
TRI9801 20939 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec E 1400410 280 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 280 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 280 Kč
JPV9807 22094 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 280 Kč
TBM9901 20938 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8651709 280 Kč
TJN0006 26956 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A zapůjčit 310 Kč
UOL9801 31593 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 280 Kč
VRL9802 27020 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2025354 280 Kč
VPM0002 20940 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A zapůjčit 450 Kč
DKP9907 31861 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka 2102784 420 Kč
(26)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 20169 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 280 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 280 Kč
TBM7137 21570 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 280 Kč
VPM7702 17824 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň A zapůjčit 310 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 280 Kč
SSP8312 10099 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha E zapůjčit 310 Kč
OSN6900 13260 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 7205032 280 Kč
SJI7104 17712 Venhoda Milan OK Jihlava E 7206548 280 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 887630 280 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 280 Kč
SZP7600 10789 Horyna Roman TJ Slovan Zdravotník Praha E zapůjčit 310 Kč
VPM7700 13323 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň E zapůjčit 310 Kč
LIV7900 27012 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E zapůjčit 310 Kč
VRB9606 13407 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 2067391 280 Kč
SZP6800 15108 Pospíšil Vítek TJ Slovan Zdravotník Praha E zapůjčit 310 Kč
SJC8709 8980 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E zapůjčit 310 Kč
LIV6701 17277 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E zapůjčit 310 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSS Přírodověda Praha E 331313 280 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSS Přírodověda Praha E 1403421 280 Kč
SJI7419 12503 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 280 Kč
TJN5549 12237 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E zapůjčit 310 Kč
DCE9300 19819 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 2051509 280 Kč
DCE9400 25165 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 280 Kč
CHT6049 31792 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 8656509 280 Kč
DKP9301 11801 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka E 1700077 280 Kč
SZP8200 12357 Laciga Radek TJ Slovan Zdravotník Praha E zapůjčit 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha A 553437 220 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 220 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 220 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška A zapůjčit 250 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2096117 220 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 220 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering A 2067347 220 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 220 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek zapůjčit 250 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 220 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 220 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 220 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 220 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team B 7205029 220 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C zapůjčit 250 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec 2032180 220 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 220 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering 2096214 220 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 220 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 220 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 436946 330 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 220 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 220 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 220 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C zapůjčit 250 Kč
NEJ6400 Hájek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 682072 220 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 220 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 220 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 220 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 220 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 220 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 220 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 330 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 330 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Zdravotník Praha C 2011900 330 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 220 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 220 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 220 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 220 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga 51631 220 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 220 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 220 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 150 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 150 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8654915 150 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 150 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C zapůjčit 180 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 150 Kč
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 150 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Zdravotník Praha C 7200325 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 180 Kč
SSP4100 Rychlý Rudolf SK Stopa Praha zapůjčit 180 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 150 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 225 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice zapůjčit 180 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice zapůjčit 180 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory 416184 150 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice 682648 150 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 150 Kč
celkem přihlášených: 240, vklad: 55085 Kč