Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.06.2024
Místo konání:
Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole
Pořadatel:
KUN - OB Kunvald
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.44 km, 105 m, 7 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1751 Málková AntonieMálková Antonie KOB Tretra Praha C 1418753 110 Kč
DKP1551 Krásná IsabelaKrásná Isabela Oddíl OB Kotlářka C 51787 110 Kč
VAM1550 Hamerská KarinHamerská Karin OB Vamberk C 9672 110 Kč
LPU1651 Stryková KamilaStryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 110 Kč
SNA1652 Doležalová VilmaDoležalová Vilma TJ START Náchod C 2212058 110 Kč
PHK1650 Balcarová KláraBalcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 995886 110 Kč
SNA1651 Kalibánová BáraKalibánová Bára TJ START Náchod C 9646 110 Kč
LPU1556 Kokaislová AnetaKokaislová Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 110 Kč
CHT1651 Sadílková KateřinaSadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 110 Kč
PHK1750 Solánská BarboraSolánská Barbora OK 99 Hradec Králové C 2212040 110 Kč
LPU1453 Křížová DorotaKřížová Dorota OK Lokomotiva Pardubice C 7759073 110 Kč
LPU1551 Stohanzlová VilmaStohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 110 Kč
LTU1451 Bolehovská JanaBolehovská Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2135155 110 Kč

D10C 2.51 km, 80 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1451 Milská JosefaMilská Josefa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091532 110 Kč
VBM1451 Vernerová JohanaVernerová Johana VSK Mendelu Brno C 49679 110 Kč
SCP1450 Vrabcová OlívieVrabcová Olívie OK Sparta Praha C 8520168 110 Kč
SRK1550 Sedláková AnnaSedláková Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8514566 110 Kč
PHK1450 Tihonová MagdalenaTihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 8511560 110 Kč
TUR1458 Havlová AnetaHavlová Aneta OOB TJ Turnov C 1409083 110 Kč
VRL1452 Janáková VeronikaJanáková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8116814 110 Kč
SJC1453 Cyrany MagdalenaCyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 110 Kč
LPU1451 Žemličková ViktorieŽemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 8001451 110 Kč
JIL1552 Kopecká InésKopecká Inés OK Jilemnice C 2144156 110 Kč
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 8511565 110 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8655424 110 Kč
LPU1454 Fenclová ZuzanaFenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 110 Kč
SRK1455 Andršová SáraAndršová Sára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7260010 110 Kč
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 8510260 110 Kč
SHK1451 Pouchlá SáraPouchlá Sára OK Slavia Hradec Králové C 2001987 110 Kč
VRL1552 Bejrová AnitaBejrová Anita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7162015 110 Kč
STH1451 Hakenová KateřinaHakenová Kateřina SK Studenec C 8133236 110 Kč
LPU1450 Škorpíková MarkétaŠkorpíková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 110 Kč
SHK1452 Weinerová EliškaWeinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 9140 110 Kč
SRK1453 Purmová AlžbětaPurmová Alžběta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 110 Kč
LTU1452 Lahrová BerenikaLahrová Berenika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 110 Kč
ZAM1451 Jirásková BáraJirásková Bára OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 110 Kč
LPU1459 Kubešová SáraKubešová Sára OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 110 Kč
SHK1450 Mayerová AnnaMayerová Anna OK Slavia Hradec Králové C 8076036 110 Kč
DKP1451 Mrázková BarboraMrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 7922111 110 Kč

D12C 3.18 km, 90 m, 10 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná AnnaNovotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8511557 110 Kč
LPU1256 Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 110 Kč
LPU1353 Hovorková NikolHovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 8505177 110 Kč
TBM1352 Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8512645 110 Kč
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 110 Kč
VRL1451 Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 110 Kč
SRK1252 Pauerová ZitaPauerová Zita SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144169 110 Kč
LPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice B 8014544 110 Kč
LPU1253 Zvěřinová NinaZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice B 8014549 110 Kč
VRL1351 Poláková GabrielaPoláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 110 Kč
JIL1252 Vrdlovcová StellaVrdlovcová Stella OK Jilemnice C 2139492 110 Kč
SJC1253 Cyrany AnežkaCyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 8512723 110 Kč
LPU1354 Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8063046 110 Kč
SHK1350 Jedličková MichaelaJedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8107722 110 Kč
SHK1358 Kosinová KateřinaKosinová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 2218991 110 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 110 Kč
VAM1250 Jedlinská KateřinaJedlinská Kateřina OB Vamberk C 2212018 110 Kč
JIL1354 Špačková KateřinaŠpačková Kateřina OK Jilemnice C 331529 110 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 110 Kč
PHK1253 Korbelová EliškaKorbelová Eliška OK 99 Hradec Králové B 8162855 110 Kč
PHK1254 Korbelová TerezaKorbelová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8420955 110 Kč
LPU1351 Stryková ZuzanaStryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8501565 110 Kč
SHK1356 Hanslíková AnnaHanslíková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2029128 110 Kč
LPU1358 Horáčková AlžbětaHoráčková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2214532 110 Kč
STH1251 Hakenová PetraHakenová Petra SK Studenec C 8044626 110 Kč
HJL1251 Kušičková LucieKušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 110 Kč
HJL1252 Kušičková JolanaKušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 110 Kč
LTU1350 Retková AdinaRetková Adina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 110 Kč
KSU1350 Havlíková MichaelaHavlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 110 Kč
SHK1359 Tejnorová AnnaTejnorová Anna OK Slavia Hradec Králové C 2111662 110 Kč
VRL1356 Jurišová LorenJurišová Loren OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126257 110 Kč
CHC1253 Doležalová DanaDoležalová Dana K.O.B. Choceň C 8514572 110 Kč
TJN1354 Vančurová LenkaVančurová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425589 110 Kč
SHK1353 Košťálová GabrielaKošťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 8514440 110 Kč
PHK1250 Kopecká EliškaKopecká Eliška OK 99 Hradec Králové B 8454017 110 Kč
LPU1257 Křížová MagdalenaKřížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 8012570 110 Kč
VRL1255 Kramperová ZuzanaKramperová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2161299 110 Kč
SHK1351 Lukešová HanaLukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 110 Kč

D12D 2.44 km, 100 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU1252 Kudrnová AlexandraKudrnová Alexandra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057587 165 Kč
VRL1254 Saturová EliškaSaturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 110 Kč
CHC1351 Janková KláraJanková Klára K.O.B. Choceň C 232909 110 Kč
CHT1353 Dvořáková TerezaDvořáková Tereza OOB SK Chrast C 110 Kč
SRK1351 Schwengerová KarlaSchwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144153 110 Kč
SRK1352 Parmová AdélaParmová Adéla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222846 110 Kč
LTU1351 Lonská EmaLonská Ema OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 110 Kč
ZAM1251 Jirásková NinaJirásková Nina OB T.J. Sokol Žamberk C 9036 110 Kč
CHT1252 Vostrovská KristýnaVostrovská Kristýna OOB SK Chrast C 110 Kč

D14C 3.18 km, 95 m, 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice B 8030638 110 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 110 Kč
PHK1059 Linderová EmaLinderová Ema OK 99 Hradec Králové C 2049527 110 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 110 Kč
LPU1052 Froschová MagdalenaFroschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 110 Kč
LPU1166 Helmeczi EmaHelmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 8501631 110 Kč
VRL1054 Vrbatová BarboraVrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 110 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 110 Kč
SJC1153 Krykorková ZuzanaKrykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 8076648 110 Kč
PHK1050 Hrušová LucieHrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 110 Kč
LPU1056 Munzarová MonikaMunzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice A 8013836 110 Kč
SNA1151 Maráková SofieMaráková Sofie TJ START Náchod C 8501493 110 Kč
PHK1155 Hepnerová TerezaHepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 110 Kč
LTU1150 Vaňátková TheaVaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 110 Kč
SHK1051 Málková KarolínaMálková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8501072 110 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8502714 110 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 110 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové B 8501500 110 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové B 8501651 110 Kč
PHK1053 Mojžíšová NelaMojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 8420979 110 Kč
LPU1153 Macháčková EliškaMacháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 110 Kč
HJL1153 Chotěnovská NelaChotěnovská Nela Sokol Horní Jelení B 8500022 110 Kč
PHK1157 Dvořáková MarikaDvořáková Marika OK 99 Hradec Králové C 2106879 110 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013860 110 Kč
TBM1161 Průšová ZuzanaPrůšová Zuzana KOS TJ Tesla Brno B 53160 110 Kč
SRK1152 Lepšová JulieLepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8409882 110 Kč
ZAM1052 Stratilová AnnaStratilová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 110 Kč

D14D 2.66 km, 95 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1154 Vybíhalová HanaVybíhalová Hana Sokol Horní Jelení C 8610558 110 Kč

D16C 3.04 km, 100 m, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 140 Kč
SHK0861 Strejčková KláraStrejčková Klára OK Slavia Hradec Králové C 8454016 140 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 140 Kč
SHK0857 Hlavsová TerezaHlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové B 2144078 140 Kč
LPU0864 Kaplanová ViktorieKaplanová Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 8006737 140 Kč
SJC0850 Vltavská EliškaVltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 140 Kč
SJC0952 Polanecká AnežkaPolanecká Anežka Sportcentrum Jičín B 8047148 140 Kč
PHK0963 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK 99 Hradec Králové B 8461735 140 Kč
TAP0862 Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka KOB Tretra Praha B 2113396 140 Kč
SHK0954 Lapáčková ŠárkaLapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 140 Kč
CHC0854 Nimshausová HelenaNimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2025343 140 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 140 Kč
VAM0950 Netopilová SimonaNetopilová Simona OB Vamberk B 8063083 140 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 140 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 140 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 140 Kč
CHC0951 Macháčková KateřinaMacháčková Kateřina K.O.B. Choceň B 8006073 140 Kč
VRL0855 Laštovková JanaLaštovková Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2039176 140 Kč
ZAM0953 Stratilová EliškaStratilová Eliška OB T.J. Sokol Žamberk C 8514474 140 Kč
VRL0954 Bucharová MarieBucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 140 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 140 Kč
VRL0958 Movchanskaya SofiaMovchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 140 Kč
VRL0955 Záveská EliškaZáveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2211449 200 Kč

D18C 3.07 km, 90 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 140 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 140 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 140 Kč
LTU0753 Kvášovská LudmilaKvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 140 Kč
STH0754 Hamáčková TáňaHamáčková Táňa SK Studenec B 8512649 140 Kč
ZBM0661 Peštová DagmarPeštová Dagmar SK Brno Žabovřesky C 7200360 140 Kč
CHC0654 Šafrová LenkaŠafrová Lenka K.O.B. Choceň C 8512724 140 Kč
SHK0759 Šumpíková BarboraŠumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové B 8500471 140 Kč
JIL0750 Votočková AmelieVotočková Amelie OK Jilemnice C 8047184 140 Kč

D21C 3.94 km, 150 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8656607 140 Kč
LPU9357 Kulhavá ŠárkaKulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8014525 140 Kč
PHK7250 Metelková TaťánaMetelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 8514677 140 Kč
SNA8851 Doležalová LibušeDoležalová Libuše TJ START Náchod C 8047149 140 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové C 8514502 140 Kč
SHK9352 Důrková PavlaDůrková Pavla OK Slavia Hradec Králové C 8014486 140 Kč
LPU0060 Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 140 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 140 Kč
ALB9050 Vandělíková MarieVandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 140 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 140 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 140 Kč
DKP0155 Blahová PavlaBlahová Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8653088 140 Kč

D21D 3.27 km, 110 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9151 Bartošová MirkaBartošová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 140 Kč
SRK9851 Lipovská MarkétaLipovská Markéta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8501401 140 Kč
PHK9999 Kubíčková JanaKubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 140 Kč
PHK0561 Matušincová AnnaMatušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 140 Kč
LPU7855 Stryková KateřinaStryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 140 Kč
STH0154 Kindermannová TerezaKindermannová Tereza SK Studenec C 7207505 140 Kč
PHK9155 Kamenická KarolínaKamenická Karolína OK 99 Hradec Králové C 553445 140 Kč
ZAM9652 Skalická KarolínaSkalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 8009529 140 Kč

D35C 3.83 km, 150 m, 16 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8658 Palasová PetraPalasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 140 Kč
PHK8151 Lišková KateřinaLišková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8508297 140 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
VBM8558 Vernerová RadkaVernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 140 Kč
VRL8552 Vrbatová PetraVrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 140 Kč
CHT8152 Krejsová MartinaKrejsová Martina OOB SK Chrast C 8520901 140 Kč
PHK8252 Novotná KateřinaNovotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 140 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8511567 140 Kč
SCP8250 Vrabcová RomanaVrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 140 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8077374 140 Kč
PHK8050 Hrušová DagmarHrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 140 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 140 Kč
PHK8651 Tihonová MartinaTihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 8500046 140 Kč
SNA8151 Stolinová LenkaStolinová Lenka TJ START Náchod C 8667517 140 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 140 Kč
TBM7654 Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 140 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 140 Kč
0070001 Alabrudzińska AgnieszkaAlabrudzińska Agnieszka 007 - (POL) Indywidualnie 8410161 210 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 140 Kč
SHK8251 Čížová AndreaČížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 140 Kč
ZBM7951 Kopáčková JanaKopáčková Jana SK Brno Žabovřesky C 8137513 140 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8079930 140 Kč
LPU7957 Lučanová MartaLučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 140 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 140 Kč
PHK8055 Vítková LucieVítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 140 Kč
PBM8450 Sladká MagdalenaSladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 140 Kč
PGP8455 Horová KláraHorová Klára SK Praga C 8008455 140 Kč
TZL7653 Pekárková EvaPekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 140 Kč
PHK8254 Mojžíšová JanaMojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 140 Kč
LTU8250 Brožová JanaBrožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047150 140 Kč
TZL8181 Slováčková VěraSlováčková Věra SKOB Zlín C 8063048 140 Kč
HCE8850 Kroupová LucieKroupová Lucie TJ Hostivice C 8000244 140 Kč
CHT8852 Sadilkova MarieSadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 140 Kč
SHK8553 Novotná JitkaNovotná Jitka OK Slavia Hradec Králové C 2212738 140 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 8454021 140 Kč
TBM7467 Grycová PetraGrycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 140 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 140 Kč

D35D 3.26 km, 110 m, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7957 Posoldová EvaPosoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 140 Kč
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 140 Kč
LPU8660 Žemličková LenkaŽemličková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8033255 140 Kč
SNA8052 Knedlíková ZuzanaKnedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 140 Kč
VRL8254 Poláková LuciePoláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 140 Kč
JIL8150 Vrdlovcová BarboraVrdlovcová Barbora OK Jilemnice C 2096111 140 Kč
TUR8058 Havlová PetraHavlová Petra OOB TJ Turnov C 2147791 140 Kč
SJC7950 Kučerová PetraKučerová Petra Sportcentrum Jičín C 2102075 140 Kč
LPU8253 Kadaňová BarboraKadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 140 Kč
CHC8652 Janková PavlaJanková Pavla K.O.B. Choceň C 2053589 140 Kč
STH8251 Hakenová DanaHakenová Dana SK Studenec C 8501569 140 Kč
SHK8154 Šumpíková KateřinaŠumpíková Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 2039160 140 Kč
LPU7956 Kokaislová EvaKokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 140 Kč
PHK7452 Jelínková ZuzanaJelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 140 Kč
LPU8154 Kroupová KateřinaKroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8410803 140 Kč
0220002 Dousková JiřinaDousková Jiřina 022 - Čeřovka Jičín 2221500 210 Kč
CHC8851 Sýkorová DanielaSýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 140 Kč
SJC8755 Bílková PetraBílková Petra Sportcentrum Jičín C 9938 140 Kč
CHC8052 Holingerová EvaHolingerová Eva K.O.B. Choceň C 2141906 140 Kč
SHK7352 Slavíková JanaSlavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 140 Kč

D45C 3.50 km, 145 m, 13 kontrol

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 140 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 140 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 8409894 140 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 8660554 140 Kč
JPV7474 Hýblová IvetaHýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 8501548 140 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 140 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 140 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 140 Kč
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 140 Kč
0030002 Tomandlová RadkaTomandlová Radka 003 - NER - HoRa 2099521 210 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 140 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 140 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 140 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 140 Kč
TBM7071 Miková IvaMiková Iva KOS TJ Tesla Brno C 8512656 140 Kč
VRL7355 Čivrná KarolínaČivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 140 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 140 Kč
TBM7060 Doušková VlastaDoušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 8512682 140 Kč
TBM7275 Kubáňová JanaKubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 140 Kč
TRI7150 Bruková JanaBruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 140 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 140 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 140 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 140 Kč
DKP7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 140 Kč
ZBM6251 Hrušková LenkaHrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 8516455 140 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 140 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 140 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 8508298 140 Kč
LPU7960 Haasová RenataHaasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 140 Kč
TBM7260 Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 140 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 140 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 140 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 140 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 140 Kč
PHK7852 Kunartová LenkaKunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 2059756 140 Kč
SNA7850 Ježková DanaJežková Dana TJ START Náchod C 1401856 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
TBM7377 Ehlová PavlaEhlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 140 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 8002888 140 Kč
PHK7853 Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8501065 140 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 140 Kč
SHK7951 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 8522839 140 Kč
VRL7655 Záveská LadislavaZáveská Ladislava OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 140 Kč
RBK7451 Broschová LucieBroschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 140 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 8514496 140 Kč
TBM7659 Čechová MarcelaČechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 140 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 140 Kč
XHK7650 Macháčková MarkétaMacháčková Markéta MTBO Hradec Králové C 8109324 140 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 140 Kč
SNA7652 Kubečková TerezieKubečková Terezie TJ START Náchod C 995872 140 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 8409844 140 Kč
PHK6852 Kopecká MarcelaKopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 140 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 7210067 140 Kč
CHC7251 Křivdová LenkaKřivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 140 Kč
LTU7650 Sadílková MichaelaSadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001928 200 Kč
LTU7552 Bolehovská IvaBolehovská Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2092417 200 Kč

D45D 2.88 km, 90 m, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 8512632 140 Kč
KOR7551 Rybínová IvaRybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 140 Kč
VAM7251 Rykalová JitkaRykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 140 Kč
SRK7850 Sedláková HanaSedláková Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207339 140 Kč
PHK7150 Čermáková LucieČermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 140 Kč
SHK7251 Langrová MonikaLangrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 140 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 140 Kč
SJC7550 Pešková RenataPešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 140 Kč
0060001 Horáčková HelenaHoráčková Helena 006 - Horac 2144115 210 Kč
VRL7654 Hanušová MonikaHanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 140 Kč
PHK7851 Podlešáková MarkétaPodlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 140 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 140 Kč
SHK7654 Kosinová AlenaKosinová Alena OK Slavia Hradec Králové C 2155993 140 Kč
PHK7652 Korbelová PetraKorbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 140 Kč
LPU7155 Fenclová MarkétaFenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8409842 140 Kč
LPU7868 Vörösová MarkétaVörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 140 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 140 Kč
STH7352 Jónová MarkétaJónová Markéta SK Studenec C 2134347 140 Kč
SNA7952 Trojtlová KamilaTrojtlová Kamila TJ START Náchod C 7233 140 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 140 Kč
PHK7550 Fejtová BlankaFejtová Blanka OK 99 Hradec Králové C 2220677 140 Kč
SHK7752 Čížková DanaČížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 140 Kč
CHC7856 Šimková MarkétaŠimková Markéta K.O.B. Choceň C 2134304 140 Kč
LPU7557 Stará MartaStará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8482549 140 Kč
PHK7052 Koutná AlenaKoutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 140 Kč
HOR7450 Rückerová VěraRückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 140 Kč
SHK7250 Raková MiroslavaRaková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 140 Kč
NPA7852 Kutáčová IvanaKutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 140 Kč
PHK7760 Grusserová VěraGrusserová Věra OK 99 Hradec Králové C 2129249 140 Kč
VAM7550 Mikysková IlonaMikysková Ilona OB Vamberk C 51469 140 Kč
VAM7752 Mudruňková RomanaMudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 140 Kč
DKP7857 Mrázková JanaMrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 140 Kč
SHK7550 Štefaniková MarkétaŠtefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové C 2095932 140 Kč
SHK7850 Lukešová KláraLukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 8454025 140 Kč
0170001 Cyranyová EvaCyranyová Eva 017 - Jičín 2115014 210 Kč

D55C 3.13 km, 95 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP6750 Müllerová ZorkaMüllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 140 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 140 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 140 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 140 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 140 Kč
SRK6751 Kulhavá JarmilaKulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8162844 140 Kč
JPV6363 Vavrečková IvanaVavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8501560 140 Kč
SHK6351 Mádlová IvaMádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 140 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 140 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 140 Kč
SHK6352 Chmelařová MarieChmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 140 Kč
OSN6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 140 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 140 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 140 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 140 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8514488 140 Kč
SHK6151 Bartoňová IvaBartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 140 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 140 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 1416361 140 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 140 Kč
ZPV6553 Jirková RenataJirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 140 Kč
ZAM6251 Nožková DagmarNožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 140 Kč
CHT6460 Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 8063094 140 Kč
CHC6951 Chaloupková LenkaChaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 8116901 140 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 140 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 140 Kč

D55D 2.63 km, 90 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6153 Justová JanaJustová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 140 Kč
SRK5752 Dusílková MarieDusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 140 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 140 Kč
SNA5651 Mikysková HanaMikysková Hana TJ START Náchod C 7225 140 Kč
SNA6251 Vondráčková ZdeňkaVondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 140 Kč
LTU5650 Filipová DagmarFilipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 140 Kč
LPU6555 Francová Julínková DanaFrancová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8512706 140 Kč
PHK6152 Zelenková LenkaZelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9920924 140 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 140 Kč
LPU6055 Smrčková OlgaSmrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 140 Kč
VBM6851 Jordanová BlankaJordanová Blanka VSK Mendelu Brno C 8520250 140 Kč
EKP6951 Blahová MarkétaBlahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 140 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 140 Kč
PHK6853 Šabatová JanaŠabatová Jana OK 99 Hradec Králové C 301130 140 Kč
SHK6450 Macháčková JanaMacháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 140 Kč

D65C 2.77 km, 85 m, 12 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 110 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 110 Kč
SJC5752 Bienová VěraBienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
SHK5652 Šabatková ZdeňkaŠabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 110 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
ZBM5582 Kabáthová JitkaKabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 8076009 110 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 110 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 110 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 110 Kč
SHK5851 Gazdačková JanaGazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 110 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 110 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 8409846 110 Kč

D70C 2.57 km, 85 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 110 Kč
ZAM5051 Martincová HelenaMartincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 110 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 110 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 110 Kč
LBM4858 Bogdálková VěraBogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 426499 165 Kč
BOV4852 Sikorová MarieSikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 110 Kč

H10N 2.31 km, 105 m, 7 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1600 Čapek SamuelČapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 110 Kč
SRK1502 Parma OndřejParma Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222828 110 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 110 Kč
SHK1701 Hrdinka VáclavHrdinka Václav OK Slavia Hradec Králové C 2224515 110 Kč
SRK1601 Drhlík AntonínDrhlík Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
PGP1616 Hora DamiánHora Damián SK Praga C 1006283 110 Kč
SNA1601 Sokolář VojtěchSokolář Vojtěch TJ START Náchod C 2113361 110 Kč
STH1601 Haken VáclavHaken Václav SK Studenec C 8501136 110 Kč
CHT1404 Vostrovský JanVostrovský Jan OOB SK Chrast C 110 Kč
CHT1604 Vostrovský JosefVostrovský Josef OOB SK Chrast C 110 Kč
LPU1604 Pýcha JanPýcha Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 110 Kč
VAM1600 Klapal TomášKlapal Tomáš OB Vamberk C 52074 110 Kč
CET1505 Vacek MartinVacek Martin TJ Loko Česká Třebová C 2159886 110 Kč
LPU1602 Kříž ProkopKříž Prokop OK Lokomotiva Pardubice C 8165222 110 Kč

H10C 2.56 km, 90 m, 9 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1515 Novotný MatoušNovotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 8511603 110 Kč
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 8091115 110 Kč
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 8004592 110 Kč
SRK1402 Pauer LiborPauer Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144160 110 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 110 Kč
LPU1502 Odvody VilémOdvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 8509053 110 Kč
PHK1402 Vítek MichalVítek Michal OK 99 Hradec Králové C 8409841 110 Kč
SCP1500 Vrabec AdrianVrabec Adrian OK Sparta Praha C 8520906 110 Kč
KAM1700 Albrecht JiříAlbrecht Jiří OK Kamenice C 515490 110 Kč
PHK1414 Černý MatoušČerný Matouš OK 99 Hradec Králové C 2219058 110 Kč
SRK1404 Janovec KarelJanovec Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222821 110 Kč
PGP1400 Šedivý MarekŠedivý Marek SK Praga C 1406172 110 Kč
PHK1505 Tihon JanTihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 110 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 110 Kč
LPU1501 Zvěřina RadimZvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 8500041 110 Kč
PHK1501 Hepner MartinHepner Martin OK 99 Hradec Králové C 8226320 110 Kč
PGP1505 Rollier AlexeiRollier Alexei SK Praga C 110 Kč
LPU1401 Lučan JakubLučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 110 Kč
JIL1503 Hauschwitz RadimHauschwitz Radim OK Jilemnice C 426352 110 Kč
SHK1401 Hrdinka AntonínHrdinka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2421363 110 Kč
JIL1502 Jiřišta VladimírJiřišta Vladimír OK Jilemnice C 2139478 110 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 8511657 110 Kč
LPU1407 Marek LukášMarek Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 110 Kč
SRK1406 Klícha JindřichKlícha Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222832 110 Kč
PHK1408 Dmejchal MartinDmejchal Martin OK 99 Hradec Králové C 8063064 110 Kč
PHK1403 Solánský OndřejSolánský Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2212002 110 Kč
CET1402 Šafář JanŠafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 110 Kč

H12C 3.43 km, 90 m, 11 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1206 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8133200 110 Kč
LPU1303 Udržal LukášUdržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8063092 110 Kč
LPU1302 Fukátko VáclavFukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8109313 110 Kč
PHK1313 Liška AlbertLiška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 110 Kč
SRK1209 Mrklovský JanMrklovský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222815 110 Kč
VRL1203 Vrbata AlanVrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8137516 110 Kč
SRK1207 Klabzuba JanKlabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027216 110 Kč
LTU1200 Dvořák JanDvořák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006754 110 Kč
SJC1203 Vošvrda VáclavVošvrda Václav Sportcentrum Jičín B 8202261 110 Kč
JIL1303 Valdman HynekValdman Hynek OK Jilemnice C 8514552 110 Kč
DLP1303 Kratochvíl MatyášKratochvíl Matyáš OOB TJ Dukla Praha C 8523720 110 Kč
JIL1302 Kopecký ŠimonKopecký Šimon OK Jilemnice C 8511577 110 Kč
JIL1304 Kostečka AntonínKostečka Antonín OK Jilemnice C 2139466 110 Kč
STE1201 Binar VítBinar Vít SK SKI-OB Šternberk C 8512693 110 Kč
VRL1204 Satur JakubSatur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 110 Kč
SHK1205 Hrdinka JosefHrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové B 8509355 110 Kč
PHK1204 Volák JiříVolák Jiří OK 99 Hradec Králové C 8512728 110 Kč
SHK1202 Macháček JakubMacháček Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8523518 110 Kč
LPU1305 Pýcha FrantišekPýcha František OK Lokomotiva Pardubice C 8501049 110 Kč
CHC1301 Šimek JanŠimek Jan K.O.B. Choceň C 8512667 110 Kč
STH1304 Tauchman MatějTauchman Matěj SK Studenec C 2144173 110 Kč
LPU1304 Kakos MartinKakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 835307 110 Kč
SHK1206 Mayer AntonínMayer Antonín OK Slavia Hradec Králové B 8063054 110 Kč
DKP1202 Mrázek VáclavMrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 110 Kč
PHK1200 Mojžíš RadovanMojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 8501551 150 Kč

H12D 2.50 km, 85 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1309 Vohradský DominikVohradský Dominik OK Lokomotiva Pardubice C 2122265 110 Kč
LPU1214 Vágner MatoušVágner Matouš OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 110 Kč
LPU1215 Spurný ErikSpurný Erik OK Lokomotiva Pardubice C 888601 110 Kč
SRK1208 Spejchal TomášSpejchal Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144157 110 Kč
STH1204 Ophoff AlexOphoff Alex SK Studenec C 2008997 110 Kč
LPU1210 Kokaisl FilipKokaisl Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9660 110 Kč
SRK1306 Potštejnský VítPotštejnský Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2211638 110 Kč
ZAM1204 Zářecký ŠtěpánZářecký Štěpán OB T.J. Sokol Žamberk C 426310 110 Kč
ZAM1203 Stejskal AdamStejskal Adam OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 110 Kč
ZAM1302 Dostál TomášDostál Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 110 Kč
ZAM1201 Balcar DenisBalcar Denis OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 110 Kč
0330001 Balcar ŠtěpánBalcar Štěpán 033 - Majda Team 2158500 165 Kč
SHK1208 Šimák MarekŠimák Marek OK Slavia Hradec Králové C 8514555 110 Kč

H14C 3.62 km, 125 m, 14 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 110 Kč
LPU1100 Udržal JakubUdržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 8501146 110 Kč
LPU1014 Vaněk OndřejVaněk Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8501576 110 Kč
SHK1005 Lukeš JosefLukeš Josef OK Slavia Hradec Králové B 8022334 110 Kč
SRK1001 Šíma AntonínŠíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2214507 110 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8047122 110 Kč
PHK1106 Tatarnikov IvanTatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové B 8003640 110 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 110 Kč
SJC1100 Posolda LukášPosolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 110 Kč
TZL1005 Mašláň ProkopMašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 110 Kč
VRL1001 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 110 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 110 Kč
SJC1006 Vlk AdamVlk Adam Sportcentrum Jičín C 8063066 110 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 110 Kč
ZBM1104 Hikl MartinHikl Martin SK Brno Žabovřesky B 8006761 110 Kč
LPU1101 Lučan OndřejLučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8109426 110 Kč
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 110 Kč
JIL1102 Hauschwitz RomanHauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 110 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín B 8250121 110 Kč
SHK1009 Pouchlý MatějPouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 110 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 110 Kč
LPU1003 Juška VojtěchJuška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8014487 110 Kč
SHK1107 Hanslík JaroslavHanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2152874 110 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 110 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 110 Kč
SJC1103 Řehák JanŘehák Jan Sportcentrum Jičín C 8063059 110 Kč
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8501558 110 Kč
VRL1104 Paukert AdamPaukert Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2158544 110 Kč
LPU1103 Domin OndřejDomin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8014491 110 Kč
SHK1109 Šumpík FilipŠumpík Filip OK Slavia Hradec Králové B 8162911 110 Kč
SHK1111 Andrle TomášAndrle Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2213818 110 Kč
LTU1000 Retka JakubRetka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 110 Kč
KSU1009 Havlík JakubHavlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514515 110 Kč
SHK1110 Slavík FrantišekSlavík František OK Slavia Hradec Králové B 8162884 110 Kč
CHC1002 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 110 Kč
LPU1010 Kozel LukášKozel Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 110 Kč
VRL1004 Matějec JonášMatějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001971 110 Kč
SHK1004 Košťál AntonínKošťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 8511176 110 Kč
CET1103 Šafář JakubŠafář Jakub TJ Loko Česká Třebová B 8064594 110 Kč
NPA1101 Pavelec DanielPavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 110 Kč
LPU1111 Ločárek DanielLočárek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 110 Kč
HOR1100 Čihák MatějČihák Matěj TJ Jiskra Hořice B 8025655 110 Kč
SHK1007 Štefanik MarekŠtefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 110 Kč
NNN1000 Janeba ViktorJaneba Viktor Neregistrovaní 165 Kč

H14D 2.74 km, 90 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1111 Liška ViktorLiška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8511604 110 Kč
LPU1110 Červený MatyášČervený Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 110 Kč
SRK1004 Kouba JonášKouba Jonáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2017682 110 Kč
SHK1114 Pejšek JanPejšek Jan OK Slavia Hradec Králové C 2421366 110 Kč
SRK1102 Potštejnský VojtěchPotštejnský Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2224797 110 Kč
STH1108 Jiřík MarekJiřík Marek SK Studenec C 2144172 110 Kč
ZAM1103 Stejskal PetrStejskal Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 110 Kč

H16C 3.53 km, 150 m, 15 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 140 Kč
VRL0903 Červinka VojtěchČervinka Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124762 140 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 140 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové A 8410778 140 Kč
SHK0806 Šlambora KryštofŠlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové B 8063097 140 Kč
JIL0807 Pitrmuc OndřejPitrmuc Ondřej OK Jilemnice C 426353 140 Kč
SJC0802 Pešek OndřejPešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 8226384 140 Kč
JIL0904 Kuklík TobiášKuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 140 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 8524253 140 Kč
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 140 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8105268 140 Kč
PHK0802 Matušinec JakubMatušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 140 Kč
VAM0800 Jedlinský MartinJedlinský Martin OB Vamberk C 2211500 140 Kč
JIL0901 Gottstein MatoušGottstein Matouš OK Jilemnice B 8670751 140 Kč
SHK0804 Čečka VojtěchČečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 140 Kč
KOR0900 Hladký RadovanHladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 140 Kč
LPU0903 Lučan MatějLučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109396 140 Kč
LTU0903 Brož JindřichBrož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8514491 140 Kč
KOR0805 Vít PetrVít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181291 140 Kč
SHK0909 Březina OndřejBřezina Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2213786 140 Kč
JIL0803 Spilka PetrSpilka Petr OK Jilemnice B 8144118 140 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 140 Kč
SHK0908 Zástava MarekZástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 8500002 140 Kč
17P0900 Kamiński MarcinKamiński Marcin (POL) WKS Śląsk 8007377 210 Kč
17P0901 Tomala MaciejTomala Maciej (POL) WKS Śląsk 8007386 210 Kč
LTU0803 Lasík MartinLasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047153 140 Kč
ZAM0903 Stejskal PavelStejskal Pavel OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 140 Kč
VRL0801 Erben HynekErben Hynek OOS TJ Spartak Vrchlabí C 140 Kč

H18C 3.67 km, 160 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 8514540 140 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 140 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 140 Kč
SHK0705 Štefanik JanŠtefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 140 Kč

H21C 4.31 km, 220 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 8667547 140 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 8196070 140 Kč
JEN9603 Švarc Tomᚊvarc Tomáš OB Jenišovice C 8140908 140 Kč
PHK8005 Černý MichalČerný Michal OK 99 Hradec Králové C 2155984 140 Kč
PHK0502 Čermák MartinČermák Martin OK 99 Hradec Králové C 8226370 140 Kč
JIL9206 Vik MartinVik Martin OK Jilemnice C 500838 140 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 140 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 140 Kč
CHA0401 Bumbálek ŠtěpánBumbálek Štěpán OK Chrastava B 2049590 140 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 140 Kč
LPU9114 Léhar AdamLéhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 140 Kč
STH0107 Heczko StanislavHeczko Stanislav SK Studenec C 8510267 140 Kč
TBM7013 Dvořáček PetrDvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 140 Kč
SHK0504 Houžvička FilipHoužvička Filip OK Slavia Hradec Králové B 8502690 140 Kč
SBK7911 Dressler JanDressler Jan KOB START Blansko C 2045244 140 Kč
LTU0502 Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 140 Kč
SHK9100 Důrek MilanDůrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 140 Kč
SJI0002 Jeřábek JaromírJeřábek Jaromír OK Jihlava C 2075680 140 Kč
STH0104 Mühlbach AlešMühlbach Aleš SK Studenec C 8109420 140 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 140 Kč
PHK9104 Kamenický JakubKamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 8520942 140 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 140 Kč
FSP7611 Nitsch KarelNitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 140 Kč
EKP7002 Blaha OndřejBlaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 140 Kč
MOV9200 Šidík PetrŠidík Petr SKOB Ostrava C 8509069 140 Kč
SNA0301 Balcar JiříBalcar Jiří TJ START Náchod C 8022679 140 Kč
SJC7900 Bílek AlešBílek Aleš Sportcentrum Jičín C 9957 140 Kč
ALB7800 Kupka JaroslavKupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 140 Kč
ALB8501 Vandělík MichalVandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 140 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 140 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 140 Kč
DKP7911 Mrázek JiříMrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8501991 140 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 140 Kč
LTU0203 Zamastil MichalZamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 140 Kč
LTU0400 Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 140 Kč
KAM9401 Semík OndřejSemík Ondřej OK Kamenice C 8651935 140 Kč

H35C 4.33 km, 200 m, 18 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8204 Verner TomášVerner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 140 Kč
LPU8105 Fukátko JanFukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 140 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 140 Kč
PHK7601 Vítek PetrVítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 140 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 140 Kč
PGP8100 Doležal MartinDoležal Martin SK Praga C 1700081 140 Kč
VAM8201 Hladký ViktorHladký Viktor OB Vamberk C 8109384 140 Kč
DKP8208 Szymanský FilipSzymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8509055 140 Kč
SJC8002 Šnokhous JanŠnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 140 Kč
LPU8303 Žemlička JanŽemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116799 140 Kč
0070002 Bałdyga DanielBałdyga Daniel 007 - (POL) Indywidualnie 8009221 210 Kč
0070003 Kowal TomaszKowal Tomasz 007 - (POL) Indywidualnie 8648749 210 Kč
0070004 Pocierznicki RafałPocierznicki Rafał 007 - (POL) Indywidualnie 8513589 210 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 140 Kč
UOL7701 Paulíček MichalPaulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 140 Kč
KUO8001 Koblížek KamilKoblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 140 Kč
PGP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch SK Praga C 8663123 140 Kč
DKP8505 Palaščak JánPalaščak Ján Oddíl OB Kotlářka C 8501492 140 Kč
PHK7703 Korbel MichalKorbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 140 Kč
CHT8603 Bolech FilipBolech Filip OOB SK Chrast C 49634 140 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 140 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 140 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 140 Kč
LTU8000 Brož MichalBrož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006739 140 Kč
SHK7701 Morávek MartinMorávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 140 Kč
SNA8402 Pýcha LukášPýcha Lukáš TJ START Náchod C 8196062 140 Kč
LPU8103 Kroupa JanKroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8017401 140 Kč
PHK7805 Kummer LukášKummer Lukáš OK 99 Hradec Králové C 8502711 140 Kč
STH8103 Tauchman VítTauchman Vít SK Studenec C 9934 140 Kč
NPA8001 Antoš FilipAntoš Filip SK LOB Nová Paka C 8047182 140 Kč
VAM8802 Klapal MichalKlapal Michal OB Vamberk C 8524025 140 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 140 Kč
SHK8800 Doležal LukášDoležal Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 8508119 140 Kč
NNNxxx1 Kouba JanKouba Jan Neregistrovaní zapůjčit 260 Kč

H35D 3.76 km, 150 m, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller KamilMűller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 140 Kč
SRK8201 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9201759 140 Kč
LTU8100 Vaňátko JakubVaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047129 140 Kč
SHK6601 Souček KarelSouček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 140 Kč
STH8102 Haken AdamHaken Adam SK Studenec C 8445287 140 Kč
LPU7820 Kokaisl TomášKokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8513606 140 Kč
VBM8206 Dokoupil ZbyněkDokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 8501076 140 Kč
0210001 Smutný MichalSmutný Michal 021 - OŘJ Vamberk 9676 210 Kč
0210002 Kremzar PetrKremzar Petr 021 - OŘJ Vamberk 8409877 210 Kč
0210003 Hamerský DavidHamerský David 021 - OŘJ Vamberk 8508277 210 Kč
CHC8601 Sýkora BohumilSýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 140 Kč
VAM8301 Drhlík PetrDrhlík Petr OB Vamberk C 8501556 140 Kč

H45C 4.16 km, 190 m, 16 kontrol

(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 140 Kč
LPU7310 Pipek KamilPipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 140 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 140 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 140 Kč
LPU7421 Belej JiříBelej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 8523721 140 Kč
VRL7802 Vrbata AlanVrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 140 Kč
PHK7402 Novotný RadekNovotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 140 Kč
VRL7601 Kutlvašr RudaKutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 140 Kč
SIT7702 Byrtus PetrByrtus Petr OK SILESIA C 8237667 140 Kč
CST6501 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8246117 140 Kč
TZL7336 Pernička PetrPernička Petr SKOB Zlín C 8104170 140 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 140 Kč
0030001 Tomandl JanTomandl Jan 003 - NER - HoRa 8454050 210 Kč
PHK7905 Tihon MichalTihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 140 Kč
LBM7517 Toman OndřejToman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 140 Kč
TUR7904 Havel TomášHavel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 140 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 140 Kč
KUO7802 Falta RadimFalta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 140 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 8140933 140 Kč
SJI7311 Orany TomášOrany Tomáš OK Jihlava C 8006309 140 Kč
VRL7702 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 140 Kč
LPU7311 Ježek VladimírJežek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8073223 140 Kč
CHC7606 Borovec AlexandrBorovec Alexandr K.O.B. Choceň C 9550 140 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 140 Kč
TYN7200 Adamovský MichalAdamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 140 Kč
FSP7400 Kurfürst PavelKurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 140 Kč
SJC7301 Cyrany JiříCyrany Jiří Sportcentrum Jičín C 04297 140 Kč
SJC7100 Kouba OtakarKouba Otakar Sportcentrum Jičín C 8076606 140 Kč
LPU7106 Czagan JanCzagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 140 Kč
LPU7103 Věříš JanVěříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 140 Kč
LPU7811 Kárník JanKárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 140 Kč
RUZ7300 Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 140 Kč
LPU7604 Držka ŠtěpánDržka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 140 Kč
ASU7501 Kolek PetrKolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 140 Kč
KSU7945 Turczer PetrTurczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 140 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 140 Kč
OOL7501 Binar RobertBinar Robert SK Haná orienteering C 8116829 140 Kč
OSN6901 Sláma JaroslavSláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8501511 140 Kč
VRL7508 Hanuš VladimírHanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8030640 140 Kč
PHK7802 Podlešák MarekPodlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 140 Kč
VAM6601 Vandas LuděkVandas Luděk OB Vamberk C 8261111 140 Kč
TZL6808 Šidla JanŠidla Jan SKOB Zlín C 8053367 140 Kč
TBM7101 Fuchs JanFuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 140 Kč
KSU5749 Janů ZdeněkJanů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 140 Kč
PLU7823 Matyšek BronislavMatyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 8285917 140 Kč
SNA7001 Ptáček MilošPtáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 140 Kč
SNA7201 Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8014538 140 Kč
TZL7007 Pekárek EvženPekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 140 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 8006888 140 Kč
PHK7804 Kvapil OndřejKvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 140 Kč
LPU7517 Macek PavelMacek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 140 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 8061483 140 Kč
HJL7600 Kušička JosefKušička Josef Sokol Horní Jelení C 8285930 140 Kč
SRK7001 Locker MartinLocker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 140 Kč
PHK7806 Hruša PetrHruša Petr OK 99 Hradec Králové C 416203 140 Kč
LPU7417 Goláň OldřichGoláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8502692 140 Kč
LPU7908 Hovorka PavelHovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 140 Kč
TBM7835 Čech RadovanČech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8044545 140 Kč
DOR7601 Houska JindřichHouska Jindřich OK Dobříš C 8663146 140 Kč
CHC6701 Křivda IvanKřivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 140 Kč
KSU7800 Havlík JindřichHavlík Jindřich Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 140 Kč
DKP7504 Svoboda JiříSvoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 140 Kč
VRL7408 Buchar MarcelBuchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8610563 140 Kč
CHC7902 Doležal JanDoležal Jan K.O.B. Choceň C 8025343 140 Kč
CHC7901 Šimek JiříŠimek Jiří K.O.B. Choceň C 8109554 140 Kč
CHC7707 Holinger JiříHolinger Jiří K.O.B. Choceň C 8201177 140 Kč
NPA7701 Novák ZdeněkNovák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047121 140 Kč
NPA6705 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 140 Kč
LPU7804 Kříž LiborKříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 140 Kč
LPU7304 Haas KarelHaas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 140 Kč
SHK7603 Jakubský RadekJakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 140 Kč
VIC7700 Vlček JiříVlček Jiří OB Vizovice C 8051253 140 Kč

H45D 3.28 km, 100 m, 14 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7800 Gottwald OndřejGottwald Ondřej OOB SK Týniště nad Orlicí C 2156638 140 Kč
SHK7200 Rémiš JaromírRémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 8454032 140 Kč
SRK7503 Sedlák RadekSedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8629812 140 Kč
JIL7502 Kohout PavelKohout Pavel OK Jilemnice C 8107715 140 Kč
JIL7802 Valdman MilošValdman Miloš OK Jilemnice C 8514639 140 Kč
SJC7307 Bílek TomášBílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 140 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 140 Kč
PHK6504 Melichar IgorMelichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 140 Kč
TYN7001 Kašpar VáclavKašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 140 Kč
KOR6900 Vach VladimírVach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8514674 140 Kč
LPU7509 Horáček JosefHoráček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 9326 140 Kč
LPU7610 Marek LukášMarek Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 140 Kč
PHK7902 Mojžíš RobertMojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 140 Kč
LPU7515 Macháček LubomírMacháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 140 Kč
TYN6901 Šišma PavelŠišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 140 Kč
LPU7104 Vališ JanVališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 140 Kč
CHC7701 Macháček MilanMacháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 140 Kč
0250001 Slavík JanSlavík Jan 025 - Kačeři Chrudim 2212708 210 Kč
JIL7601 Zlesák OndřejZlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 140 Kč
LPU7819 Kakos TomášKakos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 140 Kč
VAM7149 Mikyska AlanMikyska Alan OB Vamberk C 09684 140 Kč
LPU7600 Stohanzl JanStohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 140 Kč

H55C 3.71 km, 160 m, 16 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OAV6900 Müller RobertMüller Robert Orienteering Adventure C 7000809 140 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 140 Kč
LPU6103 Jánek LadislavJánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 8482633 140 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 140 Kč
PHK6808 Zamouřil PetrZamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 8512732 140 Kč
NNN6200 Hartman PetrHartman Petr Neregistrovaní 2037944 210 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 140 Kč
SHK6701 Langr JanLangr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 140 Kč
SCP6100 Vrabec MartinVrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 140 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 140 Kč
LPU6003 Kološ OldřichKološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 140 Kč
JIL6901 Vlastník ZdeněkVlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 140 Kč
0010001 Wrzesiński KrzysztofWrzesiński Krzysztof 001 - (POL) WKS Slask Wroclaw 8210770 210 Kč
HAV6301 Sochor TomášSochor Tomáš OB Havířov C 515436 140 Kč
JPV6505 Štorek PetrŠtorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 140 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 140 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 140 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 140 Kč
PHK6401 Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 8511588 140 Kč
HAV6601 Mayer JiříMayer Jiří OB Havířov C 221779 140 Kč
VRL6306 Čivrný PavelČivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 140 Kč
ZAM5901 Chládek JosefChládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 8511596 140 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 140 Kč
SHK6402 Chmelař PavelChmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 8154971 140 Kč
ZBM6700 Coufal SvatošCoufal Svatoš SK Brno Žabovřesky C 8107775 140 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 140 Kč
PHK6800 Metelka PavelMetelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 8006770 140 Kč
KUO6501 Mutinský ViktorMutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 140 Kč
LPU6301 Fencl JiříFencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 8454031 140 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8028835 140 Kč
PGP6801 Maleček VítMaleček Vít SK Praga C 8226422 140 Kč
0140001 Tužil PetrTužil Petr 014 - SK Hůlka 2045249 210 Kč
LPU6901 Fencl PetrFencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 140 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8047207 140 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 8140921 140 Kč
OSN6600 Kovačič MarekKovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 140 Kč
LPU6904 Mornštejn RomanMornštejn Roman OK Lokomotiva Pardubice C 7201814 140 Kč
JPV6217 Chmelař MiroslavChmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 140 Kč
CHT6601 Jehlička OldřichJehlička Oldřich OOB SK Chrast C 49857 140 Kč
TBM6709 Gryc JanGryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 140 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 140 Kč
HOR6900 Čihák PetrČihák Petr TJ Jiskra Hořice C 8409845 140 Kč
CTB6601 Voborník PetrVoborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 140 Kč
OSN6004 Kamenický RadanKamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 200 Kč

H55D 3.24 km, 105 m, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6101 Justa JaromírJusta Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 140 Kč
PHK5600 Čermák LiborČermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 140 Kč
VRL6702 Hanč JaroslavHanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 140 Kč
LTU6501 Hanuš PavelHanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 140 Kč
VAM6401 Rykala KarelRykala Karel OB Vamberk C 9671 140 Kč
JIL6101 Král MartinKrál Martin OK Jilemnice C 9071 140 Kč
SHK5501 Filip AlešFilip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 140 Kč
SHK6902 Kohout JosefKohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 140 Kč
SNA6301 Imlauf MartinImlauf Martin TJ START Náchod C 9629 140 Kč
0120001 Vošlajer RobertVošlajer Robert 012 - Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou 7207778 210 Kč
SNA6401 Hanuš LubošHanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 140 Kč
SNA5701 Hnyk PetrHnyk Petr TJ START Náchod C 416261 140 Kč
SNA5702 Zákravský ZdeněkZákravský Zdeněk TJ START Náchod C 8016314 140 Kč
SJC6001 Řehák PavelŘehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 140 Kč
ZAM6801 Levý TomášLevý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 140 Kč
SRK6603 Hauptfleisch RomanHauptfleisch Roman SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405996 140 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 140 Kč
VBM6501 Jordanov NikolajJordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 140 Kč
VRL6102 Mertlík JiříMertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 140 Kč
HOR6500 Rücker PetrRücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 140 Kč
SHK6104 Novotný PavelNovotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 140 Kč
PHK6901 Šabata MilanŠabata Milan OK 99 Hradec Králové C 8648565 140 Kč
CHC6001 Janeba PetrJaneba Petr K.O.B. Choceň C 9573 140 Kč
SHK6200 Širůček JaromírŠirůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 140 Kč
SNA6901 Novák PavelNovák Pavel TJ START Náchod C 2124794 140 Kč

H65C 3.30 km, 95 m, 17 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl VladimírMuchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 110 Kč
PHK5901 Štěpán PavelŠtěpán Pavel OK 99 Hradec Králové C 9403 110 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
SOP5101 Jurčák KarelJurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 110 Kč
VRL5002 Farář JaroslavFarář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8064524 110 Kč
VRL4901 Knobloch JindřichKnobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8004901 110 Kč
SRK5301 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8501582 110 Kč
HAV5701 Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 110 Kč
LPU5101 Knap JanKnap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 110 Kč
JIL5401 Kynčl StanislavKynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 110 Kč
SHK5702 Gazdačko MilanGazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 8409889 110 Kč
KBP4500 Valter PetrValter Petr KBP Praha C 2222824 110 Kč
SJC5801 Beneš JosefBeneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 110 Kč
SHK5902 Číža PetrČíža Petr OK Slavia Hradec Králové C 8511590 110 Kč
LPU5408 Štěrba PavelŠtěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 110 Kč
CHT5001 Mrštík VáclavMrštík Václav OOB SK Chrast C 8656516 110 Kč
SNA5649 Kalibán PavelKalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
DOB5600 Tůma MilošTůma Miloš KOB Dobruška C 7243 110 Kč
PHK5702 Dušátko PetrDušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 8047155 110 Kč
NPA5101 Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 8680363 110 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 110 Kč
HOR5700 Škorpil MartinŠkorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč

H65D 2.76 km, 75 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl PetrKlimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 110 Kč
LPU5206 Třasák MilanTřasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 110 Kč
LPU5801 Vícha VladimírVícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8031405 110 Kč
DOB5001 Stárek JiříStárek Jiří KOB Dobruška C 9818 110 Kč
SRK5701 Kulhavý JosefKulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8162832 110 Kč
LPU5502 Lulay MilošLulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 110 Kč
STH5501 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9200530 110 Kč
LPU5102 Sáňka BedřichSáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047128 110 Kč
NPA5001 Novák KarelNovák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 110 Kč

H75C 2.63 km, 80 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek ZdeněkVítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
SRK4702 Hrobař RudolfHrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 110 Kč
BOV4901 Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 110 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 8420976 110 Kč
VBM4732 Chmelík AlešChmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 110 Kč
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 110 Kč
BOV4802 Sikora MiroslavSikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 110 Kč
SNA4501 Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8410783 110 Kč
PHK3801 Mikulecký JanMikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 110 Kč

HDR 2.36 km, 105 m, 7 kontrol

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1777 Palasová TinaPalasová Tina Sportcentrum Jičín C 500267 110 Kč
VBM1651 Vernerová ZitaVernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 110 Kč
OKP2000 Červinka AntonínČervinka Antonín SK OK 24 Praha C 436949 110 Kč
PHK1866 Černá HedvikaČerná Hedvika OK 99 Hradec Králové C 9351 110 Kč
CST1950 Málková BerenikaMálková Berenika OB Strakonice C 2112761 110 Kč
DOB2100 Gregor VilémGregor Vilém KOB Dobruška C 7221 110 Kč
PHK8852 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9354 110 Kč
0050001 Bilek ml. TomášBilek ml. Tomáš 005 - Vojice 9948 110 Kč
PHK1849 Bartoš AntonínBartoš Antonín OK 99 Hradec Králové 301691 110 Kč
LPU1755 Žemličková AmálieŽemličková Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 9266 110 Kč
SJI1852 Slámová TerezaSlámová Tereza OK Jihlava C 51765 110 Kč
0090001 Bogar JonášBogar Jonáš 009 - nereg 2212723 110 Kč
0090002 Bogar TomášBogar Tomáš 009 - nereg 682103 110 Kč
PGP1855 Horová MínaHorová Mína SK Praga C 51659 110 Kč
0100002 Horný MaxmiliánHorný Maxmilián 010 - není zapůjčit 160 Kč
SJC1712 Beneš EdaBeneš Eda Sportcentrum Jičín C 2102079 110 Kč
SRK1701 Milský AntonínMilský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222835 110 Kč
PHK1504 Cimala FilipCimala Filip OK 99 Hradec Králové C 232482 110 Kč
SNA1951 Sokolářová PavlínaSokolářová Pavlína TJ START Náchod C 110 Kč
OSN1950 Klusáčková AmálieKlusáčková Amálie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 899179 110 Kč
LPU1601 Horáček JosefHoráček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 110 Kč
TAP2020 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 110 Kč
CHT1652 Dvořáková LucieDvořáková Lucie OOB SK Chrast C 110 Kč
SHK1702 Plíšek MatějPlíšek Matěj OK Slavia Hradec Králové C 51781 110 Kč
PGP1801 Matějů FrantišekMatějů František SK Praga C 995832 110 Kč
PHK1850 Balcarová AnnaBalcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 2001994 110 Kč
SRK1602 Klícha KryštofKlícha Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222839 110 Kč
HJL1451 Vybíhalová EliškaVybíhalová Eliška Sokol Horní Jelení C 2420047 110 Kč
CHT1852 Vostrovská AnnaVostrovská Anna OOB SK Chrast C 110 Kč
SRK1603 Potštejnský JiříPotštejnský Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2224153 110 Kč
VBM1553 Dokoupilová SimonaDokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 110 Kč
VBM1851 Dokoupilová LadaDokoupilová Lada VSK Mendelu Brno C 53210 110 Kč
LPU1851 Kroupová ElenKroupová Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 110 Kč
0190001 Průšová BarboraPrůšová Barbora 019 - SKOL Brno 515049 110 Kč
SHK8201 Andrle VlastimilAndrle Vlastimil OK Slavia Hradec Králové C 2067340 110 Kč
LPU1951 Maclová AdinaMaclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C 9867 110 Kč
LPU2101 Macl VítMacl Vít OK Lokomotiva Pardubice C 405957 110 Kč
KSU1666 Havlíková JulieHavlíková Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 110 Kč
CHT2151 Sadílková AlžbětaSadílková Alžběta OOB SK Chrast C zapůjčit 160 Kč
PHK7108 Koutný PavelKoutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
CHC1751 Sýkorová LucieSýkorová Lucie K.O.B. Choceň C 232911 110 Kč
CHC1951 Sýkorová BáraSýkorová Bára K.O.B. Choceň C 2132930 110 Kč
CHC1651 Doležalová JanaDoležalová Jana K.O.B. Choceň C 232910 110 Kč
SRK1515 Votroubek DanVotroubek Dan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2039811 110 Kč
PHK1661 Šklíbová EmmaŠklíbová Emma OK 99 Hradec Králové C 1413977 110 Kč
SJC1600 Bílek AdamBílek Adam Sportcentrum Jičín C 8610566 110 Kč
TJN1700 Vančura MartinVančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 110 Kč
PHK1717 Grusser JanGrusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2219001 110 Kč
VAM1850 Klapalová AlenaKlapalová Alena OB Vamberk C 9670 110 Kč
0310001 Censová Aneta Censová Aneta 031 - Neregistrovany zapůjčit 160 Kč
0320001 Šreibr MatějŠreibr Matěj 032 - Perníkáři zapůjčit 160 Kč
0320002 Šreibrová VeronikaŠreibrová Veronika 032 - Perníkáři 2092432 110 Kč
CET1504 Štantejský VáclavŠtantejský Václav TJ Loko Česká Třebová C 2159902 110 Kč
SHK2150 Doležalová KarolínaDoležalová Karolína OK Slavia Hradec Králové C 9151 110 Kč
PHK2050 Panchártková NinaPanchártková Nina OK 99 Hradec Králové 8003643 110 Kč
PHK1701 Kubíček RadekKubíček Radek OK 99 Hradec Králové C 2158501 110 Kč

P 2.63 km, 90 m, 11 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7762 Vohradská RenataVohradská Renata OK Lokomotiva Pardubice C 110 Kč
0020001 Koutníková EilškaKoutníková Eilška 002 - OK99 2080972 110 Kč
CST8903 Novotný JakubNovotný Jakub OB Strakonice 8520931 110 Kč
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 8033691 110 Kč
SHK7751 Holmanová IvaHolmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 110 Kč
0050002 Bílková ZdenkaBílková Zdenka 005 - Vojice 8080200 110 Kč
LPU7761 Věříšová LenkaVěříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 110 Kč
0110002 Jedlinská HanaJedlinská Hana 011 - RHJ 9508 110 Kč
VAM6452 Veverková YvetaVeverková Yveta OB Vamberk C 9678 110 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 110 Kč
SNA5600 Sedloň JosefSedloň Josef TJ START Náchod C 7244 110 Kč
SNA9450 Sedloňová AnetaSedloňová Aneta TJ START Náchod C 9642 110 Kč
SRK8401 Klícha TomášKlícha Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2161662 110 Kč
0160001 Juška JiříJuška Jiří 016 - Nereg_ 2045239 110 Kč
UOL7301 Janeček PetrJaneček Petr SOB Olomouc C 2420067 110 Kč
KOR6950 Vítová EvaVítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181287 110 Kč
SRK0851 Schwengerová AnnaSchwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 110 Kč
CHT8452 Vostrovská TerezaVostrovská Tereza OOB SK Chrast C 110 Kč
CHT7802 Vostrovský JosefVostrovský Josef OOB SK Chrast C 110 Kč
0190002 Sobková LenkaSobková Lenka 019 - SKOL Brno zapůjčit 160 Kč
LPU9155 Maclová KristýnaMaclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 8047141 110 Kč
OSN6850 Kovačičová IvonaKovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 110 Kč
PHK0857 Čížková AlenaČížková Alena OK 99 Hradec Králové C 1428939 110 Kč
0220001 Šolc JakubŠolc Jakub 022 - Čeřovka Jičín 8047167 110 Kč
OAV0251 Wendligová MichaelaWendligová Michaela Orienteering Adventure C 425579 110 Kč
ZAM7051 Urbancová EvaUrbancová Eva OB T.J. Sokol Žamberk 2053562 110 Kč
ZAM8452 Kočířová LenkaKočířová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk 2103234 110 Kč
0260001 Horák PavelHorák Pavel 026 - PH 2088722 110 Kč
0270001 Ulvrová LucieUlvrová Lucie 027 - Luca 09005 110 Kč
SRK8088 Kateřina ParmováKateřina Parmová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2161298 110 Kč
SRK8099 Radka MilskáRadka Milská SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2158518 110 Kč
0280001 Marková MichaelaMarková Michaela 028 - OK Librantice 8525182 110 Kč
VAM8250 Drhlíková MarkétaDrhlíková Markéta OB Vamberk C 2134332 110 Kč
CET7651 Štantejská MarkétaŠtantejská Markéta TJ Loko Česká Třebová C 2035730 110 Kč
CET0752 Štantejská MarkétaŠtantejská Markéta TJ Loko Česká Třebová C 2056307 110 Kč
0330002 Stražická PavlínaStražická Pavlína 033 - Majda Team 2158546 110 Kč
0340001 Pešek VladimírPešek Vladimír 034 - TJ Sokol Košov 2115010 110 Kč
0350001 Hrdinková IvetaHrdinková Iveta 035 - xxx 2211512 110 Kč
0360001 Šimák JanŠimák Jan 036 - Hradec Králové zapůjčit 160 Kč
VRL6251 Mertlíková HanaMertlíková Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8501517 110 Kč

T 4.07 km, 175 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6700 Skalka MichalSkalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 140 Kč
SRK0508 Sedláček DavidSedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 140 Kč
KOR7451 Sedláčková PetraSedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8514719 140 Kč
0100001 Horný PetrHorný Petr 010 - není 2226484 140 Kč
PHK8152 Matušincová LucieMatušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 140 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 140 Kč
0110001 Jedlinský RadekJedlinský Radek 011 - RHJ 2212009 140 Kč
0130001 Jireš FrantisekJireš Frantisek 013 - Zelenkovi 301639 140 Kč
0150001 Lonský OndřejLonský Ondřej 015 - Ner Lonský 2020750 140 Kč
ASU7751 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 140 Kč
ASU8049 Vančura MartinVančura Martin Magnus Orienteering C 51234 140 Kč
LTU8200 Retka JiříRetka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 140 Kč
OAV0202 Šabata RadekŠabata Radek Orienteering Adventure C 2070826 140 Kč
0300001 Solánská JanaSolánská Jana 030 - HK 2035704 140 Kč
DKP7853 Brandejsová PetraBrandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 140 Kč
DKP1005 Brandejs HynekBrandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 140 Kč
celkem přihlášených: 936, vklad: 121260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.